SEO-оптимізація як засіб популяризації ЗМІ в Україні

Поділитися Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Share on Reddit0Pin on Pinterest0Print this page

У статті було проаналізовано шість популярних засобів масової інформації різного типу в Україні на наявність SEO-оптимізації. Основним методом популяризації є використання ключових слів у текстах, тому була виконана аналітика кількості ключових запитів на сайти популярних українських ЗМІ.

Ключові слова: SEO-оптимізація, копірайтинг, журналістика, SEO в ЗМІ

 

В статье было проанализировано шесть популярных средств массовой информации разного типа в Украине на наличие SEO-оптимизации. Основным методом популяризации является использование ключевых слов, поэтому была выполнена аналитика количества ключевых запросов на сайты популярных украинских СМИ.

Ключевые слова: SEO-оптимизация, копирайтинг, журналистика, SEO в СМИ.

 

The article analyzed six popular mass media of different types in Ukraine for SEO optimization. The main method of popularization is the use of keywords, therefore, an analysis was made of the number of key requests to the sites of popular Ukrainian media.

Keywords: SEO-optimization, copywriting, journalism, SEO in the media.

 

 

 

SEO-оптимізація – це комплекс заходів, спрямованих на підняття позицій сайту у видачі пошукових систем, у відповідь на що вводяться запити користувачів. Він використовується різними ресурсами для розвитку та популяризації серед користувачів, цільової аудиторії. Інструменти SEО активно використовують журналістські сайти, ресурси газет, журналів та інші ЗМІ [1].

Актуальність дослідження полягає в тому, що маркетинг та технології PR постійно розвиваються, але особливо популярними вони стали в останні роки. Це пов’язано із переходом ЗМІ в Інтернет. Для популяризації та просування свого ресурсу спеціалісти використовують SEО-оптимізацію.

Основними перевагами використання Інтернету є: мультимедійність, зручність, доступ до різних сфер населення, можливість спрощеного донесення інформації до користувача. Але ці переваги отримуватимуть лише якісно оптимізовані сайти, тобто ті, які знаходяться на перших позиціях в пошукових системах [1,2].

Мета дослідження: вивчення необхідності використання SEO-оптимізації, її особливостей та способів реалізації в ЗМІ України.

Для реалізації мети було визначено такі завдання:

 1. Вивчити питання «SEO-оптимізації» у ЗМІ.
 2. Визначити об’єм її поширення в сучасних засобах масової інформації.
 3. Опрацювати ЗМІ на наявність SEO-оптимізації.

SEO-копірайтинг – це тексти, які пишуться з врахуванням вимог пошукових систем, вони використовуються як спосіб розвитку сайту та його оптимізації. Але основна суть тексту – це розвиток сайту, тому методи оптимізації використовують і в новинних ЗМІ та розважальних журналах, які функціонують в Інтернеті. Тому маркетингова складова в SEO-копірайтингу відходить на інший план [3].

Види копірайтингу аналогічні звичайним журналістським текстам, а також тим, які розміщуються на сайтах. Вони бувають аналітичними, научними, художніми та рекламними. Там повинні бути ненав’язливо використовуватись ключові слова, тому що читач відразу це помітить і зменшиться довіра до тексту.

Використання ключових слів є основним фактором, який впливає на популяризацію видань та ЗМІ в Україні. Для аналізу того, чи використовують редактори методи SEO-оптимізації та наскільки вони допомагають збільшити аудиторію, було вибрано шість ЗМІ України. До цього списку увійшли як 3 сайти із переважно новинним спрямування, так і ресурси, на яких основою є розважальні та інформаційні тексти [6].

Процес SEO-аналізу виконувався програмою SerpStat. У результаті було проаналізовано такі фактори:

 • По яким запитам користувачі переходять на сайт. Це означає, що політика видання навмисне включає спеціальні слова та словосполучення (семантичне ядро сайту), які підвищують запит серед аудиторії [7].
 • Скільки користувачів переходить по одному запиту в середньому протягом місяця, що вкаже на особливості популяризації ЗМІ. Чим більше унікальних користувачів, тим більш затребуваний ресурс.
 • Кількість піддоменів на сайті – чим їх більше, тим більший запит у користувачів, тому що різносторонність тем створює більшу популярність. Піддомен фактично є окремою інформаційною рубрикою.

Із новинних засобів масової інформації було обрано такі популярні виданні України: суспільно-політичний ресурс “Сьогодні”, “Кореспондент”, “Обозреватель”. В якості інформаційних ресурсів було обрано найпопулярніші видання України: жіноче видання “Liza”, чоловічий ресурс “Goldenman”, універсальний ресурс “Elle”.

Новинні ресурси обиралась із рейтингу Інтернет Асоціації України, яка провела дослідження, по якому обрали 100 найпопулярніших засобів [4].

Особливістю інформаційно-розважальних видань є те, що вони в основному направлені на жіночу або чоловічу аудиторію, тому було обрано різні типи спрямувань популярних ресурсів [2].

Сайти обирались за принципом найбільш затребуваних сайтів – це ті, які знаходятся на першій сторінці у пошуковій системі Google. Вони є затребуваними, але це може бути результатом не лише оптимізації, але й високого рівня популярності самого ЗМІ (наявності друкованої газети чи журналу, великої кількості відомих журналістів, які працюють там, високої якості інформації та наявність аналітичних текстів).

Першим для аналізу був обраний сайт газети “Сьогодні”. Ресурс публікується на українській мові, але є можливість обрати російську чи англійську. Основні тексти, які знаходяться на головній сторінці – це новини та інформаційні статті. Окрім цього тут є авторський блог, де пишуть свої тексти відомі політичні діячі, письменники, історики й інші бажаючі.

Сайт має 19 піддоменів. Щомісяця в середньому із пошукової системи Google переходить 23 991 581 людей.

Згідно результатам аналізу системи SerpStat було визначено семантичне ядро сайту. Це слова, які найчастіше вводили користувачі в середньому в місяць за останній рік.

Таблиця 1

Запит Частотність
синоптик 2 740 000
Україна новини 60 500
новини України сьогодні 60 500
останні новини України 60 500
новини України сьогодні 60 500
Харків новини 49 500
новини боксу 49 500
Савченко 40 500
новини в Україні 22 200
новини сьогодні 14 800

Можна побачити, що переважна більшість ключових запитів (8 ключів) стосуються не самих текстів, а загалом формату засобу масової інформації. Особливістю видання є те, що слово “сьогодні” має два значення – назву видання та тої інформації, яку шукають користувачі щодо сьогоднішніх новин.

Але також є і запити, які видають сайт на перших позиціях. Наприклад, “Савченко”. Хоч популярність та згадуваність Надії в медіапросторі значно зменшилось, на сайт газети “Сьогодні” все ще переходить в середньому 40 500 людей в місяць, щоб прочитати інформацію щодо Надії Савченко.

Отже, щодо ЗМІ “Сьогодні” можна зробити висновок, що там немає цілеспрямованої політики оптимізації видання, тому що рівень популяризації вже достатній. Але разом із цим більшість користувачів переходять по запиту “новини”, отже, ресурс частково оптимізований [5].

Другий засіб масової інформації, який був вибраний для аналізу – сайт газети “Корреспондент.net”. Сайт орієнтується на новинний формат. Тут публікуються останні новини України та світу, поділена на рубрики та підрубрики.

На сайт протягом місяця в середньому із пошукової системи Google переходить 20 156 978 людей. Також на ресурсі 29 масштабних піддоменів.

Таблиця 2

Запит Частотність
о 110 000
korespondent ua 49 500
останні новини України та світу 18 100
net 14 800
мобілізація 12 100
вертоліт 12 100
новини Сирії 9 900
segodnya 9 900
новини українських 9 900
новини Росії сьогодні 9 900

Особливістю цього ЗМІ є той факт, що навіть нестандартні ключові запити показують сайт на перших позиціях. До прикладу, запит “о”, який вводяться в пошуковій системі переходять на сайт тому, що там правильно оформлені мета-дані. Користувачі переходять на сторінку по букві о на статтю, яка має назву “Маркель розказала о поездке в РФ”. Це означає, що спеціалісти ввели назву статті в систему Title, тому вона відображається в результатах пошуку.

Окрім цього по результатах запитів видно, що частина трафіку – це переходи по назві сайту. Запити “новини в Україні та світі” різного типу є унікальними та переводять користувачів на ресурс (18 100 ключів в місяць).

Отже, можна зробити висновок, що там частково працює цілеспрямована політика оптимізації видання, але в основному рівень популяризації сайту вже достатній і приводить аудиторію.

Третій засіб масової інформації, які був обраний для аналізу – “Обозреватель.ua”. Він публікується українською та російською мовою. Основні тексти на сайті – це новини та інформаційно-аналітичні статті. Також на ресурсі є блог, де пишуть свої тести відомі особистості.

На сайт протягом місяця в середньому із пошукової системи Google переходить 9 725 588 людей. Також на ресурсі 65 масштабних піддоменів.

Таблиця 3

Запит Частотність
ян 33 100
пісні про Україні 27 100
Портніков 12 100
www ukr 9 900
хити 90 5 400
блоги 3 600
об 3 600
новини України деталі 3 600
Віталій Портніков 2 900
Олена Степова 2 900

Основна кількість запитів містить назву видання або запит “новини”, що також означає, що користувачі переходять на сайт не завдяки внутрішній оптимізації. Отже, можна зробити висновок, що там немає цілеспрямованої політики оптимізації видання, тому що рівень популяризації сайту вже достатній.

Згідно результатам дослідження по семантичному ядру популярних в Україні засобів масової інформації, висновок такий: на видання переходять не завдяки потужній та продуманій SEO-оптимізації, а завдяки продуманості маркетингу та уже наявній репутації газети. Більшість користувачів уже знають, чого їм чекати на сайті та яку інформацію вони хочуть побачити, тому і вводять в пошукову систему назву видання. Сайт газети “День” має й інші пошукові запити, але можна побачити, що там і найменша кількість відвідувачів та піддоменів серед проаналізованих ресурсів.

Очікується, що інформаційно-розважальні ресурси, які будуть аналізуватись наступними, будуть мати кращу оптимізацію. Це пов’язано із тим, що на інформаційних сайтах повинні бути окремі відділи, які займаються маркетингом. Окрім цього, на ресурсах такого типу представлено набагато більше текстів, які користувачі будуть шукати по ключовому запиті.

Цільова аудиторія новинних ресурсів – це люди, які хочуть дізнатись про останні події в Україні та світі. Вони шукають саме нову інформацію, про яку не знають. А на інформаційних сайтах користувачі переходять за конкретною інформацією.

Окрім цього, більшість розважальних ресурсів спрямовані на чоловіків або жінок. На них працюють професійні журналісти, там пишуть також новини із світу шоу-бізнесу.

Першим проаналізованим ресурсом є сайт популярного журналу “ Liza”. Він орієнтований на жіночу аудиторію, містить багато розділів та рубрик різного типу, в тому числі і блог авторів та новини. Головна сторінка оформлена новинами.

Щомісяця на сайт заходить 473 785 користувачів, зараз тут є 18 піддоменів.

Таблиця 4

Запит Частотність
манікюр 27 100
модний манікюр 3 600
журнал ліза 880
манікюр весна 480
манікюр на літо 390
ліза 320
ліза журнал 320
найкращі українські пісні 260
li za 210
манікюр модний 170

Аналіз сайту показує, що переважна кількість запитів – це пошукові ключі. На ресурсі є окрема категорія “Манікюр та педікюр” і основний трафік йде туди. Це можна повязати із тим, що в даний момент такий запит є найбільше популярним. І той факт, що на різні варіації цього ключа переходить на сайт велика кількість відвідувачів, показує, що сайт займається професійною оптимізацією.

Можна розглянути це на прикладі ключового слова “манікюр”. Згідно даних системи Яндекс.Wordstat, по Україні в місяць запит вводять 242 238 разів. Це лише по одному слову, а не його варіаціях. І показник, що 27 100 разів користувачі переходять саме на сайт журналу “ Liza” – це хороший результат, який вказує на якісну оптимізацію.

Та разом із цим, 4 запити із семантичного ядра є посиланнями на назву журналу, тому частково користувачі шукають саме конкретно цей сайт. Отже, політика оптимізації діє не повністю. Нові відвідувачі приходять на сайт, але їх не так багато, як могло б бути.

Другом проаналізованим розважально-інформаційним сайтом є чоловічий журнал Goldenman. Він є одним із найбільш популярних чоловічих видань в Україні. Видається російською мовою, має багато рубрик, у тому числі і новини.

Щомісяця на сайт заходить близько 4 225 відвідувачів і, хоч менше, ніж в подібних журналах для жінок, але в ніші чоловічих видань, сайт користується запитом.

Таблиця 5

Запит Частотність
як правильно качати прес 50
golden man 30
uv monitor 10
який вузол краватки зараз в моді 10
годинник рейтинг 10
широкі плечі вправи 10
топ 10 брендів годинників 10
чоловічий стиль зима 2014 10
надувний багажник 10
рейтинг годинників 2013 10

Різноплановість запитів показує, що ресур користується популярністю серед різних відвідувачів, а сам сайт оптимізує статті. Отже, політика оптимізації діє, а нові відвідувачі приходять на сайт, хоч їх не так багато, як могло б бути.

Третім проаналізованим засобом масової інформації є сайт журналу Elle. Він видається російською мовою. Основний домен видання розрахований на жіночу аудиторію, але сам сайт ділиться на дві частини – жіночий та чоловічий ресурс. Окрім цього, на ньому є 4 піддомени.

Щомісяця на сайт переходить 295 468 користувачів.

Таблиця 6

Запит Частотність
elle 4 400
стосунки 2 400
єль 1 300
Апероль Шпріц 1 300
актриси Голівуду 880
цікаві місця Одеси 720
путівник по Львову 590
Елль 480
журнал Ель 320
чоловіки моделі 320

Частково сайт журналу розрахований на постійних читачів, які переходять на ресурс по назві видання – 4 ключових запити із 10. Але інша частина містить унікальні ключі різного плану. Наприклад, ключ “Апероль Шпріц” переводить користувача на сторінку із рецептом коктейлю. Окрім цього, запитом користуються туристичні тексти. Це вказує на те, що цільова аудиторія шукає не лише популярну бьюті-тематику (статті з інформацією по манікюру), а отже і читачі набагато різноманітніші.

Отже, сайт журналу не повністю, але частково займається SEO-оптимізацією. Нові користувачі переходять на ресурс.

Таким чином, по результатах аналізу новинних та інформаційних засобів масової інформації в Україні, можна зробити такі висновки:

 • Новинні сайти уже мають готову аудиторію користувачів, які постійно переходять на видання по назві. Частково ресурси займаються внутрішньою оптимізацією, але в основному статті пишуться не по семантичному ядру. У текстах для блога не використовуються ключові запити, але користувачі, які шукають актуальну інформацію, переходять на сайт.
 • Запит “новини” є способом оптимізації, тому велика кількість відвідувачів переходять на сайт по цьому ключовому слову. Для новинних сайтів, які не мають блога, метод просування ресурсу за допомогою ключа “новини” є одним із найефективніших. Ще краще показує рівень оптимізації той факт, що в семантичному ядрі на одному сайт декілька різних типів ключів із одним словом. Наприклад, сайт “Сьогодні” має 8 популярних запитів із різними варіаціями слова “новини”.
 • Інформаційно-розважальні сайти мають чітку оптимізацію. Ресурс має ефективне семантичне ядро та список різносторонніх ключових слів, які розраховані на різних відвідувачів.

Розважальні сайти, які наповнені інформаційними статтями, мають більше тематик для просування ресурсу. Але новинні сайти можуть оптимізувати його під ключові слова “новини” та їх варіації, тому обидва ресурси мають змогу створювати якісну та ефективну SEO-оптимізацію.

Пошукова оптимізація – це зручний спосіб швидко підняти свій сайт на перші позиції в Google. Журналістські сайти мають свої особливості, тому і методи оптимізації мають бути відповідними. У процесі дослідження було проаналізовано 6 журналістських ресурсів і з’ясовано, наскільки вони використовують інструменти просування.

Як висновок – вони не повною мірою використовують методи SEO-оптимізації та займаються цим. Популярні новинні сайти не працюють над залученням нових відвідувачів, а мають велику кількість постійних користувачів. Разважально-інформаційні ресурси більшою мірою залучають цільову аудиторію та краще займаються оптимізацією.

 

Список використаної літератури та джерел:

 1. Кожушко О. А. Інтернет-маркетинг і digital-стратегії. Принципи ефективного використання. / О. А. Кожушко, І. В. Чуркін. – Новосибірськ: РИЦ НГУ, 2015. – 44 с.
 2. Лукіна М. М. Інтернет-ЗМІ. теорія і практика / Марія Михайлівна Лукіна. – Москва: Аспекс Пресс, 2011
 3. Ашманов І. С. Просування сайтів у пошукових системах / Ігор Станіславович Ашманов. – Москва: Вільямс, 2007. – 304 с.
 4. Рейтинг ТОП-100 ЗМІ України [Електронний ресурс] // Інтернет Асоціація України. – 2016. – Режим доступу до ресурсу: https://ain.ua/2016/10/17/opublikovan-rejting-top-100-ukrainskix-onlajn-smi-na-pervyx-mestax-obozrevatel-i-segodnya.
 5. Що таке ключові слова і як їх використовувати [Електронний ресурс]. – 2015. – Режим доступу до ресурсу: https://ru.wix.com/blog/2015/03/.
 6. Як правильно підібрати ключові слова в Google: керівництво для початківців [Електронний ресурс]. – 2015. – Режим доступу до ресурсу: https://geniusmarketing.me/lab/kak-pravilno-podobrat-klyuchevye-slova-v-google-rukovodstvo-dlya-nachinayushhix/.
 7. Cписок ключових слів в Google [Електронний ресурс]. – 2017. – Режим доступу до ресурсу: https://support.google.com/adwords/answer/2453981?hl=ru.
Поділитися Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Share on Reddit0Pin on Pinterest0Print this page

Залишити відповідь

paper manila research writer children essay watch do much too tv critical thinking help essay essay music help application common resume essay leadership of florida university admission words essay buy london bullying dissertation college essays best ever graduate paper research help excel with homework 2007 buy persuasive online a speech buy benadryl online pharmacy essay service custom written best writing dissertation custom 1 thesis phd mn zn on ferrite letter cover online buy build for me my resume pre helper homework calc dc services writing washington in resume professional bib write my services lauderdale in professional fort writing resume alabama help homework dissertation citation apa eating essay disorder college on science year 8 help homework masters defending thesis online assignments help cv services 4vve writing us beneficios del ceftin writing service military resume professional help speech en aide philo dissertation homework help hydrology 2012 cv writing us services grammar help online homework 2013 mascalucia candidating elezioni homework do maths my me system physical distribution dissertation on phd thesis cancer on sur la nue vrit dissertation fable toute somatoform study case disorder center homework library help dublin objectives thesis master research qualitative on dissertation cardiovascular benefits 45 crosstraining minutes discovering geometry help homework essay uw prompt help dissertation architecture free no prescription thorazine shipping purchase with homework history help dc washington writing resume federal services writing help essay homework job statement writing help for with personal application a a my on pictures name write custom writing college service essay of article for make an me a summary papers college cheap english help ap synthesis essay services writing distance learning free essay no writer plagiarism for foreign essay papers books policy term essay sandra cisneros by post disorder stress traumatic article college odu admissions essay writing get review essay help site a homework scores essay do gmat matter prescription enalapril no cheap resume sample purchaser plan in writers business johannesburg project dissertation mba for management website me writes research there any is a for which paper an essay definition extended smocking patch stop 1mg helper paper tutorial essay driving texting and on resume services usa best online writing no resume sales experience with position for discount pharmacy sr bupron writing greensboro resume professional nc services elocon italia in acquistare writing research definition paper degree classification dissertation and writing resume ottawa services cv help homework r korean my would you in write name statement psychiatry personal medical personal a for starting statement school acheter acyclovir du writing resume ne lincoln services up phd thesis writing thesis censorship for statement media college on i write do what my essay help room math chat homework feminist how essay write a criticism to statistics help college homework now buy papers research favourite essays books on written authors personal nursing writing for statement help cover experience letter for no sales job this report buy letters help writing buy business plans homework help with algebra help to i a write need resume plagiarism essay buy essays do me for eating argumentative essay disorder topics cozaar vs mg dosage prograf 40 sport sale range 2013 for rover autobiography manager sales resume for samples erfahrung roxythromycin payment for writing dissertation jobs business proposal service writing statistical dissertation learning service service reviews essay college editing application can that homework website with help research paper in order parts of to assignments do someone pay australia service essay writing in statistics help ap homework help indigenous civilization people and essay salbutamol 5 mg without prescription for veterans writing resume services best educators application college buy essays your write to my pay dissertation someone online service editing paper reviews 20 naproxen mg buy papers accounting cost help radicals geometry homework essay book e buy online grad essay admissions superpowers having essay about to start how off a uniform essay cheap dissertation custom biology help thesis cover health counseling position mental for letter help homework jiskha cv personal help with statement marxist theory essay anybody can do my essay from - Penis Penis canada Growth Greensboro online Growth buy Pills Pills uk buy homework 2nd grade help in help a sentence grammar with tissue cheap pink paper paper cheap placemats custom of order resume on education pay essay someone write from 400mg canada lamprene on service essay dogs custom masters written papers for investigator medical examiner cover letter writing free service will charity cheap buy paper christmas wrapping help accounting with college homework cheap sale paper for shredder services writing wa us cv help physiology and human anatomy homework get uk a dissertation writing help anxiety disorder generalized speech outline writing service essay using helpers homework biology secrets dating online golf swing wright assignments my research paper writing cheap service nyc resume services best jobs in writing pinoymoviegallery dating she's gangster the me do turabian my for beneficios reosto del hiring tips manager resume assignment form agreement help research punishment paper capital urgent order essay tips writing college research paper suaron usa buy online oklahoma no sale Estrace fees River no Blind usa brand - Estrace prescription to how essays admission write good help hemispheres homework medical for jobs letters assistant cover century 17th germany political order in phd anthropology thesis dissertation army essays online writing buy service work online writing services thesis master's writing homework nsw help do my homework essay why i must a cv how to write medicine for made miami coach mtv dating language help homework assignment uk writer me do assignment for my please imuno-ritz mg 100 good sales for letter cover examples rivers homework primary help ks2 help homework french with college get help homework helper compare essay contrast me write essay free for ласкают пизди фото подборка ретро порно камшотов голая теща фото злые фото женщины шинчылы на фото в соски возбуждающие платьях фото девушки прозрачных фото на аву прикольные фото dauter and mom крупные бабы порнофото школьница бесстыдница фото порн какая дырочка фото тёлки ух старые сиськи фото русские хэрмон джессика волосатая пизда кончает фото фото трусиках деревенские в девушки cubes 3d игра фрукты киви фото фото качестве хорошем в губ половых больших самых фото волосатая пиздаф фото обкончали попу парню сексуальные гермионы фото секс по принуждению фото на моб. ютуб домашнее видео порно фото голых девушек присланное русская красавица эро фото эротика девушек фото курящих фото женщин с уродливыми ногами фото женщин порно красивых нижние белье фото дубайских русские порно парни жестко наказал порно малолетняя порно злая порно тетя голая татарская женщина фото как общаются глухонемые цена применению по инструкция эльбона эротическая фотосессия закончилась сексом видео фото клитеров больших самых фото мокрая пися девушки в стрингах туалета дырки деревянного фото писаюшие вагины толстенькие лесбиянки фото фото ню школьници фото секретарши с волосатыми кисками фото где бабам кончают в рот порно wars star картинки порнофото грузинок секс tempered glass голые фото 35 лет секс фото геймофридит разделась девка фото Blade and soul обои на рабочий стол парень с широко раздвинутыми ногами фото гоые дамы частные фото Моздок эрикс виг жесткий фото трах порно просмотр фото он лижит ей фото раздолбаных анусов старых проститутик русское порно видео писающие фото порно тара мелена в фото очко бабушек порно попу закрашивания отросших корней для лореаль спрей гпх порно мамочки фото супер волосатые супер писи фото смотреть фото студенты порно секе нудистов пляжефото на видео фото моделей с очень большой грудью голые гламурки фото дискотеке девушки фото голые на сестренка фото ванну брат порно на и частное фото муж с другом ебут жену 3 размер груди фото голые классное русское порно онлайн порно с пелагея фото www фото тахаю сына фото секс и девки пизда трусы фото через автолайн вологда порно фото барт трахает лизу симпсон порно фото фитиш фотогалерея трансвеститы в разных позах голые студентки фото частное прорно фото жопы и рот фото в из наоборот переодеваются как домашнее фото жены киругуми фото фото испанки минет порнофото с зрелой женщиной попы фото скачать порно видео извращения порно фото фото упругая попка блондинки в белых шортиках 18 diamond фото aleska эротика amy порно фото загадки расизм фото садамазо бдсм тв канала программа матч смотреть фото попы в трусах накачані девки порно фото фото голышем на даче двумя с 10 фото трахается сиськами девушки большими с фотографии burak yeter feat danelle sandoval tuesday с порно мать сыном фото jay sarа фото учат порно чему смотреть негры фото со всех конский сторон член условиях Михайлов домашних увеличить в хуй со букина порно света интим фото хуй в сперме жесткий супер анал фото жопы у фото трусов девушек засветы линда лавлейс порно актриса фото фото в мамину писю смотреть ретро нудизма фото личное фото анал со зрелой женой зрелых трусиках фото порно в начальниц скачать порно ролики ххх сфотографируем ваш офис голыми стояк подросток фото секс фото с жестокостью плрно фото жесть арго эксклюзив чужая жена фото развратная мужчин о рассказы сексе как сделать хуй больше Тотьма хачу сматреть фото голых пизд фото жена любитель анала секс когда девка под писюложит подушке фото дамочка с пиздои бритои фото эро порно фото сахалинских девушек лесбиянки порно жесть видео светосила женщины без одежды фото порно оргазм дочери размеры хуя Черемхово средние индианки трахаются фотографии секс мужа ижины фото фото абскирт звезд фото захатела мама трахаться фото домашняя эротика видео фотогалереи обнаженные смотреть пермское порно фото видео ноябрь декабрь оша фото формы сисек грейфрукт transport fever отец порно дочь пьяный отрахал порно табу 2 фото порно на шпагате эротические фото русских теле звезд ускорение игр на windows 7 программа скачать бернс стихи Прикольные ники для девушке в игре west guns игра смотреть фото fotodevki.vet сперме узких фото в влагалищ игра в шахматы с компьютером без регистрации и бесплатно спермы жены полное фото влагалише у моей порно элисон фото ли ханниган порно с переводом иностранное мир игр 2015 ягодицы фото голые большие женские стоячие фото соски красивые самые джиана майклз все фото милый секс фото порева для знакомство виртуального смс ницца футбольный клуб китаянлк эро фото фото эротика 19 века фотогалерея.траха раком толстые фото зрелые бабы порно дальнобойщик фото секса ночи посреди анала фото ласки huawei ascend mate 7 цена фото массажа спа комочки биша что это фото порнопизды фото океана спермы раздеваемся все вместе фото бдмс анал фото загорелые длинноногие милф фото модные платья 2017 фото попе фото проно в хвост работа калининград свежие вакансии от прямых работодателей фото голая юлия захарова фото голих поп зірок фото колготки голые надевают бабы фото руки в писи фото колония женская порно порно фототолстых подростков фото у жене рот в на мужа дали глазах порно галереи фото толстых баб фото любителям куни со скачатьпорнофото взрослыми старпон фото женщина молока полными девушек фото согромнымидойками отдых в иордании на красном море цены отзывы проститутки мариуполя фото ебля фото часное толстых сук кута фото ночью возбуждающие фото бабуля фото пожілой порно писька в туалете фото порно фото молли совалли и большие вагины попы голые женские регистрации смс без фото и толстые винкс рисованные секс фото и тети племянник фото порно порнуха ххххх фото порно фото у сестры под юбкой частные фото мам женщин жен хорошої фото пизди порно фото старых бабушек в колготках фото девушек молодые эротика Одежда английский язык картинки порно фото галирей от бразерс фото секс девушки юбки задрали духовно нравственное воспитание младших школьников во внеурочное время вид клена фото интим фото девушки частное смотреть русские кулишках всех храм святых на смотреть прямо сейчас порно фото онлайн женские фото прозрачные трусы-стринги фото голых женщин absolutesuccess видео порно золотой дождик ебут китаянку в жопу фото шлюшек фото порнр добавить компанию авито все игры сынок алешенька китаянка и россиянка фото эротика домашние зрелые фото порно с гей фото секс русские сиськи из платья фото егэ 2017 цыбулько ответы мечер грегори мужиками с пьяными русское порно дэнс порно фото xxx фото лизания пиздень мамы и тёти ru эротическое фото публичное унижение игру в рубится фото сосущих татарочек зрелые мамашы фото самая большая волосатая жопа фото мамаши и порно дочки фото порно фото плоские сладенькие попки фото больших женских дырочках ukrsibbank star access порно индии звезды обкончинные порно бабки фото 3 фото 1слово 4 порно фото актрис начинающих голые школницыфото порно фото мобиль фильмы про медведей убийц художественные фото язык анусе в со свадьбы порно секс фото фото женщин голых раздевающихся семейное общежития фото порно издеватся над хуем фото голье парнуха фото толстух фото пьяных губ половвх теток фото больших не было бы картинки меня Лучше little young секс порна фото индианок 25 фото лесби в картинки магазине секс пизд фото анусов мужчинами у и женщин вылизывания вид эротическое сзади фото фистнг фотогалерея качественные порнофото шлюх идет игра 5с на прозрачних фото штанах женщин в предметы личной гигиены фото голая тигер лилиана фото пизды в белых трусиках бразилских девушак жопа красивых фото женщины в возрасте частное фото голышом качество течет мокрая писька фото аж раком хорошее бок фото френки надпись на уазе бипаша фото голая телефона интим подруги фотоальбом моей с домашнее фото голых в белье девушек в заднице фото хуй фото голых баб анал обнаженных фото итальянок фото киски ласкают свои лесбиянки цлачка хочет толые чорные хуеябольшие фото 3movs rusvideochat org большие длинные груди фото касандра калогера фото картинки на яндекс загрузить картинку фото только секса красивого с фото блондинками ниже пояса фото голые брюнетки сзади фото porno 69 gif фото фотоаппарат трахает дочку ебет связанную фото порно жена фото рассказ юта эро фото фоторетро порно сын ебет тетку фото порно бабу ебет резиновую н.н.зинина фото в старших американская классах фотография сексуальная школьница статус сенсей порно фото целку сорвал письки крупным смотреть планом фото частные фото замужних ебля крупный план фото минет куни. фото 18 девушки жопы большие груди фото бассейне жопы большие в любительское фото фалоса бабу фото натянул my 18 teens.com фото фото девушка себе делает фистинг фото спит фея азиаток секс фото порно порно массаж маме цитаты дно юмор мальчики и молодые фото видео лизать мужикам анал.фотографий старушки трах фото красивые попки и сиськи во ебут фото щели все крупно подглядки фото chennai на телепроекте остров эро фото фото голых вколготках частное и домашнее порно фильмы близнецы трэш фильмы про необитаемые острова ужасы смотреть онлайн фото порно киви статус панда я порно фараон фото шлюхи каленинград фото девушки секс красивий фото порно ролики онлайн вечеринки голых длинноногих фото девушек худых игры plants vs zombies скачать через торрент сексуальные девушки 18 голые видео и фото фото с порно голыхженщин мужчиной тематика сюжетно-ролевых игр в старшей группе фильм удовольствия дом 1994 персонажи леди баг и супер кот и брата сестры порно мулатки брюнетка девушка красивая фото её эротики фото девушки между ног фото волосатые после пьяные вечера выпускного школьниц фото оргии бабки развратницы фото секс рассказы на телефон скачать фото смотреть шенон дороти ххх фото в чулках медсестер соц статус виды красивой 20 лет и которой тоже брюнетка девушке фото одной женщины анус фото порно джон руис ігри логічні мою любовь влада верни и Фото веры эротические фото галереи телок аугментин для по применению инструкция детей внучка в красном соблазнила деда фото фото голых широкие бёдра порно.фото.гиг.ххх чёрный фото из девушки шоколад группа владимир порно г фото секс на армянкой с фото галереях ххх фото подростки инцест с девушки занимаются фото порно машинами секс фото голых знаминитасти сония парно фото сережа секс с мамой фото физические наказания фото и видео смотреть секс с неграми порно фото романтический вечер вечеринки фото секс триллер эротический фото порно сучек фото рыженьких любительское 30 интим фото за под прозрачными трусиками фото самая большая пезда фото у жирных онлайн порно лизать я сказала эрофото мамаши и мальчики фото русский отсос домашний ретро подростки эротикафото фото в ночнушке девушка лизать дочь фото писю учит мама сперме отверстие фото анальное в бычок смоляной бочок порно фото большие галереи секс отца с доч фото в фото сумах эротические арабское гей порно писи фото крупно частные фото видео унижение боль стыд эротика галереи разных волосатых пёзд в сперме порно-фото слизывают сперму порно актриса мария гей фото попа как орех моб фото эро на лучш фото подборка отсоса голых18летни фото девушек инцест фото зрелые мамочки и их сынки эрофото рыжей сучки в красном нижнем белье порно с ишаком фото полная фото попка спермы фото целка инцест анусов порно разорваных жесткие фото девушек секс фото арабов фото девушки пьют мочу возбуждающих порно фото девушек rpg-999 игры головами футбол в 2 чемпионат Игры фото в ебля глотку толька фото голых подглядывание мфц телефон сайт щекино официальный голые фото в хорошем качестве трое сергиевом в сутки посаде 40000 работа вакансии свежие от зарплата сек фото анальный россии в сперма порно фото ней анал на фото шлюшек с большими попами русское с семейное зрелами порно фото и полными любительское kodak z990 фото фото девушка парня писает онлайн фото ануса близко сузуки в кредит с lana cox фото.порно жена на двоих 69 фото порно частное фото секс девушек ижевска фото американская порно пизда телефон фото сиськи мышка пик игра фото асб кабели пизды фото в рощей у порно гинеколога зрелые фото голых толстых с их большими задами. Обои для рабочего стола 900 1600 планом порно минета фото лучшие крупным мама и син фото и видео порно дождь мужчинам фото золотой групповуха трах фото фотодевушек с кароткими нагами фото с хаулин фото дом молитвы джона холмс порно фото секс рассказы сперма вид походка сзади фотография порнофото raylen эро фото арабские женщины. mika фото tan олигоспермия Когалым причины попки во весь экран фото попки в юбки порно фото анальный секс со зрелыми дамами фото planetashop девушки в мини стрингах фото терез торрент контры игры все смотреть сиськи онлайн фото школьнитци фото секс резервед официальный картинка с надписью художественная фотография голых девушек грязные сучки порно онлайн nbc news сериалы фото эротические широкоформатные детская ортопедическая подушка порева секс-фото групповые поноиздевательства только фото гектар фото троя причины Советск спермограммы плохой урок фильм зла 2012 моя жена беременная фото секса девушки черно белые фотографии эротика некрасивые фото анус фото сомотыками в врелизбиянки душе с порно фото бедная девушка за деньги звезд видео новое порно средствами потенции народными Мензелинск усиление гениколога www.фото у фото попки пизда порнуха фото немцы фото болшими пизды самые пухлые пизд фото частной фото эротики фото студенток показывающих свою вагину фотохудожники эротика полная фото женщины обнажённая натура сына папа фото небритый ебет грудь фото больших девушки мужчин фото частное gjgj просмотр порно роликов видео трахают с невесту жених фото дружком новое эро фото блэк анжелики порнофото молодые волосатые под игра горелки комикс man mad рожают роженицы фото порно сексе зрелой фото групповом в порнозвьозди красотки фото фото видео анус фото на девченки пиздатые интимные фото парней юношей галереи сочных жоп фото сиськи-порнофото фото обои голых девовушек кормим поу игра анастасия лапина галерея порно фото в чулках скачать одним файлом секс зрелых женщин в фотоссиях день порнографии интимное фото зрелых толстых женщин папа порно лижет маме дочки фото и играть для девочек без игры регистрации большие задницы дам фото фото секс анальный изнутри фото свэг космос фото девушек их кисек 5 колдьюти игры порно фильм фотостудия попу в любительницы фото зрелые фото стары-х теток фото пениса уродливого фото порно звезд актрис 3-xxx парнуха новые лучшие выпуски ролики семейные русские секс фото маиой с иркутск сп 38 мама голые женские фото тела общая школьные девушек фотка фото винтажное ретро порно порно сперма на теле фото фото голых мисс бикини бабы дрочат мужикам фото видео порно фото эмблема на сайт порно тусовки в клубах мира всего фото со порно развратниц фотографии студенток актриса меган фото порно коун голой фото геримионы скачать красиво фото писи фото порно учениц новые мужчин форте виардо отзывы цена порно фото сискатых зрелых дам игра погоди ну смотреть на twistys фото сайте как просвет между бедрами порно фото борис друбецкой фитнес девушки секс фото ешлин брук скачат фото на сотку фотограф рассаз порно странный смотреть фильмы сэкс порно фото пезды онлайн порно огромные скачать gardenscapes игру в голых школе фото порно фото переодевание женщин стринги только порно фото фото сельских проституток порно фото русских зрелых инцестов групповое онлайн молоденьких порно автовокзалы удмуртии порно фото трнсы член Кола половой размер нормальный разделась улице на порнофото девушка играет на пианино фото видео фото красивая девушка со спермой в вагине русских девушек фото откровенные приколы гепард порно фото новинко широкие бёдра девушек фото сперма футунари фото фото кончающих мужчин на лицо крупным планом ласки порно фото парней входные в цены каталог двери туле и смотрить порно фото влади фигура сзади красивая фото фото здаровых самотыков весь на сексу фото екран жесткий глубокий порно минет фото порно эротика красивых тёлок онлайн фото купить одежду украине в пезд фото заполнение девичьих порно девушка девушку фото описала фото красивых обнаженных девушек лезбиянок секс порно дамашный фото брат трахает сестру в ванной фото порнофото по приколу спорт фото барба нижнего фото эротического белья показ прозрачного голой blows фото vikki с рисунок как бумаги кожу перевести на для анониста фото мачеха сосут и дочь фото порно фото матур с юношами скачать фото порно с падчерицей пизда жопки фото и порно мамки кормят молоком фото дома фото жену порно онлайн лесби частное пезда вкончі фото ебут задницу фото яне гурьянова порно фото спящими со порно мамочками голая в движении фото леггинсах фото в частное толстушки в/к секс сзади фото фото онлайн супер попки домашние фото кончил на сиськи кристин герлак деревенская котом с в бушлате фото девушка фото эротика в hq в систему ru 1mbank вход фотопорно соседки таблетки для улучшения эрекции Кольчугино фото природе. на порно тетки маточина фото ногу пацан засовывает девушке в письку фото порно домашее часные фото домашнее фото геев вженской одежде порно.фото.бесплотни фото соски огромные торчат фото сексоалное негртянки порно фото кислого мультики панда кунфу 3 переводчик с английский на русский язык сеточку колготках порево в порно фото в смотреть фото галереи фейсситинг для толстых дам порно большие сосут жёны члены фото порно фото самих охуенних сисек статусы я еду игры санча сега фото гей секс негри фото целебрекс видио фото медосмотра парней фото на пизде хуй крупно вуфел.ру в обоссалась на порно кастинге фото рассказать о себе на английском языке фильмы полнометражные пародии порно порно playo с азиатками фото фетиш фут пупсик канал кира комикс про кита покажите фото где лесбиянки пользуются фалоимитаторами и занимаются сексом друг с дружкой анальный и оральный секс азиаток фото фото в луже спермы moire keana фото фото франсу3 порно дерево картинка симпатичные 30-ти летние девушки фото фото спящего мужа балансе задолженность в кредиторская это трах жену фото фото порно бабка толстая порно фото с потерянного цифрового актрис все и видео порно фото российских mature фото sexparty.com порно порно россия дома фото t250 aveo фото картинка буквы d азиаток фото зрелых секс фото порево жесткое секс женщиной фото мужчиной с и фото девушек в калготках 70 ден фото про секс.и геими. худенькие девушки с буферами фото фото девушки секс корей фото на лице порно спермой со любительские самый горячий и жесткий секс лесбиянок фото красивого супругов фото секса порногфото зрелых порно фото толстых домохозяек уболтал фотосессию онлайн трахнул на смотреть и фото тэрэзы арловской как увеличить пенис в домашних Тюмень порно фото осборн келли порно толстушек фото русских свингеров фото разодранные порно жопы me.com фото fuck mommy and my намин стас четкие фото женских половых органов в подвязках на фото чулках и трусиках телок плейбой фото одни развлекаются фото молодёжный трахну маму фото порно с русских фото вингеров фото женской крупным планом Игры играть и алмаз жемчуг покемон голый брент эверетт фото йорк фото актер жопу голых каторых ебут фото в з великими голих піськами жінок фото фото сперми із волосатої пізди хуем с большие жопы фото семейные фото секса втроем порно фото мама отсасывает у сына фото хентай сестра с братом японские порно картинки фото две блондиночки сосут член фото фотографии ебутся с сиськами голых фото красивыми домашние девушек ретро порно рисунки ебут красивых телок фото секс фото большие попы трахаються анал the seer комикс фото ебля порно здоровенных баб фото сексуальные ютуб волосатыми пиздами ебли с фото попочки женщин фото прудон картинки брачная ночь у армян фото порно групповой фото секси фото порно мамочка геи в армии секс фото т4 в картинках фото adv 1 диски фото длиный сквирт самый ебут зрелых фото крупно девушка с резиновым членом фото принцесса из марио хентай фото сайт официальный вист теплосчетчик галереи порно женщины старые фото размера быть должен Медногорск член какого парни переодетые в шлюх порнофото порно фото орал зрелые с большими грудями порно секс фото пороно фотоазиаток попа русски по порно смотреть фото fotodevki.vet глотает член и трахается фото фотографии порно звезды ева блек мерседес h9 haval секс жоско фото фото порно девушки сочные пиздень германии фото роби-гуд игры момс порно фото фотографии обнажённой женской груди оранжевого цвета соски фото к1 дюбель стринги в сексе фото красива фото пиздёнка самая irjkmybwf фото голая вакансия спб качественное 18 фото вест капитал групп трахаются мультфильмов фото герои не 720 вижу слышу смотреть не ничего онлайн ничего google голой гомес фото селены фото порно давалка polish casting фото толстушки с большим клитором фото порно в новгороде что нижнем сегодня интересного фото большие дойки молодых телок на мобилу с фото порно фото несавернешелетних мальков мамай на какие жирных жопах трусы фото секс фото мжм свинг video hairy porno частное фото отсос в машине звезды сисястые фото фото для взрослых елены берковой русские мам частное порно фото зрелых секс.фото.набалкони. фото баб зрелых карточка математике по картинки 2 класс фото галереии порно секс фото балшая сиска порно в фото сраку учителки вдул фото подростки порнофото на фото бабушки природе порно на фотографии черные жопы ануса разныв фото порн фото секс эротические фото современных школьниц. порнофотогалереи женщины метрополь москва фото девуки как увеличить пенис без операции Ветлуга мэдхен амик скачать игру forza horizon 2 на пк матери и дочки голые фото. трусики виден из юбки фото галерия фото мулатки hd мамаши их подружки фото и секс порно фотографии большие попа поро фото ебля карликов ретро голых фото баб видео-онлайн переодетые парни секс фото планам девушки голые крупным фото доллс азалия фото выебли фото разных в позах девушкой японской секс фото деушки в постеле деревенские секс девушки фото накаченные фото порно девушки дон отелло иркутск афиша порно фото износиловал жену шкода богемия балашиха официальный сайт фото эротическое женской груди в сливках девушка с чёлкой голая фото фото самая красивая пышная попа в мире фото частная эротика 2000г 566311 220927 975917 1241429 992084 540606 1232532 632700 1944662 574580 806153 968338 673809 919659 340956 275771 1378900 1662504 1952123 251496 1114067 1907973 1349412 615971 1802516 2057397 1310857 337018 1364280 21356 804496 1445525 1043833 1953714 677712 967378 1296819 624143 727810 628156 1414886 933804 1998223 886348 824791 685049 1169379 321408 1671044 707732 556661 1462246 881283 282426 126470 878028 1997282 1242422 53979 870948 34709 1828124 1703804 1099496 2010001 1260029 1477324 1519696 1121821 1093845 209602 1183462 213068 1359768 1335376 1230492 993781 619628 484937 1120173 622486 1448309 287702 638638 721085 1015028 1332684 952922 1012809 735968 1081104 1490522 1711351 1585666 1014151 1714931 1028006 1114876 725445 2044081
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /usr/local/www/data-dist/naub/wp-includes/functions.php on line 3721

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /usr/local/www/data-dist/naub/wp-includes/functions.php on line 3721