СПІВПРАЦЯ АВСТРАЛІЇ І США У ВІЙСЬКОВО-ПОЛІТИЧНІЙ СФЕРІ

Поділитися Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Share on Reddit0Pin on Pinterest0Print this page

 

У статті проаналізовано основні елементи співробітництва Австралії зі Сполученими Штатами Америки щодо військової та політичної сфери діяльності, а також головні тенденції, проблеми та пріоритети такої взаємодії в майбутньому.

В статье проанализировано основные элементы сотрудничества Австралии с Соединенными Штатами Америки по военной и политической сфере деятельности, а также главные тенденции, проблемы и приоритеты такого взаимодействия в будущем.

Article analyses key points of Australia – United States cooperation in military and political fields of interest and fundamental ideas, problems and priorities of such interaction in the future.

Актуальність теми дослідження обумовлена недостатнім вивченням комплексу відносин Австралії та США, а саме військово-політичної сфери, яка характеризується підвищеною зацікавленістю в умовах нарощення мілітарних сил провідними країнами на міжнародній арені для забезпечення порядку і безпеки, а також недостатньою увагою до співробітництва в АТР у колах вітчизняних дослідників.

Стан наукової розробки проблеми. Питанням відносин, що склалися на початок ХХІ ст., між Австралією та Сполученими Штатами займаються переважно австралійські, або ж американські дослідники та науковці, зокрема Дж. Перлман, К. Уітлок та інші. Незважаючи на це, відносини між цими країнами в АТР розглядали і російські дослідники: А. Братерський, Т. Клименко, а також співробітник Інституту Далекого Сходу РАН М. Мамонов. Але, на жаль, не слід із впевненістю твердити, що проблема є достатньо вивченою на вітчизняному просторі.

Передусім, політична співпраця країн в основному проходить у форматі щорічних двосторонніх переговорів Австралія – США, відомих під назвою AUSMIN . Такі зустрічі сприяють налагодженню співпраці міністрів Австралії у закордонних справах та з питань оборони разом з держсекретарем США і міністром оборони, а також з іншими високопоставленими посадовими особами від обох сторін. Консультації надають широкі можливості для обговорення та обміну поглядами, підходами до важливих глобальних і регіональних політичних питань, а також до поглиблення двосторонньої співпраці в галузі зовнішньої безпеки і оборони. Започатковані з 1985 р., зустрічі є досі актуальними, які розглядають питання навіть торгово-економічного та наукового характеру. Місце проведення зустрічей визначається почергово – одного року в США, наступного в Австралії.

Аби зрозуміти сутність таких зустрічей, а також проаналізувати їхню ефективність, розглянемо декілька консультацій та їх результати, зокрема за 2010 та 2014 роки.
У Мельбурні в 2010 р. відбулася зустріч формату AUSMIN у складі голови МЗС Австралії Кевіна Радда, та міністра оборони Австралії – Стівена Сміта, США представляли держсекретар Хіларі Клінтон та секретар з оборони доктор Роберт Гейтс. Варто зазначити, що саме 2010 рік – 25 річниця від першої AUSMIN, яка була проведена в Канберрі 1985 р., а також 70 річниця дипломатичних відносин США – Австралія. Це була вже друга зустріч з адміністрацією Б. Обами, що відображало тривалий стратегічний зв’язок держав. Пан Радд та пан Сміт найбільшу увагу звертали на взаємодію у військовій сфері та сфері безпеки, зокрема спільні дії щодо операції в Афганістані, а також на пошук нових шляхів близьких відносин між країнами.

На зустрічі було опублікувано спільну заяву про співпрацю в боротьбі з явищем насильства проти жінок у всьому світі. За статистикою, близько 30% жінок і дівчат зазнають фізичного або сексуального насильства протягом свого життя, і цей показник, звичайно, набагато вищий в зонах конфліктів. Австралія та США як демократичні і правові держави, підтвердили готовність брати на себе відповідальність не тільки спостерігати, не просто бути стурбованими цим, але й діяти. І саме тому обидві держави будуть повноцінно співпрацювати з організацією «Жінки-ООН» під керівництвом колишнього президента Чилі Мішель Бачелет (Michelle Bachelet).

Актуальні наріжні камені співпраці США – Австралія – це нерозповсюдження ядерної зброї, спільні зусилля в Афганістані, що було актуальним на той час, кібер-безпека, боротьба з тероризмом, мирне використання космічного простору та права людини, включаючи боротьбу з бідністю та стимулювання розвитку в країнах, що розвиваються.
На цій зустрічі голова МЗС Австралії заявив про заохочення використання Сполученими Штатами їхніх портів, об’єктів, навчальних приміщень та полігонів, запевняючи, що в цьому і є суть альянсів, так і буде в майбутньому.

12 серпня 2014 р. у Сіднеї відбулася чергова зустріч AUSMIN, на якій були присутні міністр закордонних справ Австралії Джулія Бішоп, міністр оборони Австралії Девід Джонстон, державний секретар США Джон Керрі і міністр оборони США Чак Хейгел. Угода, яка була підписана, передбачає надійну політичну і правову основу та фінансові засади для реалізації низки ініціатив, оголошених у 2011 р., демонструє сильну прихильність Сполучених Штатів в Азійсько-Тихоокеанському регіоні та частині Індійського океану і тверду підтримку в Австралії для США. Країни мають намір продовжувати працювати разом, щоб протистояти зростаючій загрозі балістичних ракет в АТР.

Обидві країни вітали розширення двосторонньої торгівлі та інвестицій, що обумовлено сильною спорідненістю між економіками. Вони відзначили, динамізм і різноманітність в економічних відносинах, у тому числі значний рівень участі бізнесу в широкому спектрі економічної діяльності. Обидві країни сподіваються на святкування 10-річчя з дня набрання чинності угоди про вільну торгівлю між Австралією і США з 1 січня 2015 р., яка, до речі, вже вступила в дію.

Австралія та Сполучені Штати вкотре підтвердили свою тверду прихильність укладення амбітного, високоякісного, всеосяжного договору про Транс-Тихоокеанське партнерство (TТП) якомога швидше. Це буде поглиблювати регіональну інтеграцію, відкривати нові торговельні та інвестиційні можливості, створювати робочі місця і підтримувати економічне зростання.
Представники обох держав підтримали позицію Індії як найбільшої в світі демократії і важливою економічною і стратегічною владою в АТР та регіоні Індійського океану, а також Індонезію, яка вважається мусульманською колискою світової демократії.

Держави також підтвердили свою прихильність до створення позитивних і конструктивних відносин з Китаєм, в тому числі шляхом проведення діалогу з питань стратегічної безпеки і розширенню практичного співробітництва на підтримку їх загальної зацікавленості у підтримці регіонального миру і стабільності та повазі до міжнародного права.
Спільне занепокоєння щодо Корейської Народно-Демократичної Республіки, яка підриває стабільність усього регіону, змусило закликати КНДР припинити свої погрози і провокації, дотримуватися своїх міжнародних зобов’язань та обов’язків, у тому числі шляхом відмови від її ядерних ракет та поширення цієї діяльності. Варто згадати, що зовсім нещодавно, у грудні 2014 р. КНДР прямо відмовилася від переговорів з США і заявила про можливість повномасштабної війни з ними [1].

Щодо глобальних проблем світу, Австралія та США планують спільно працювати через G20 на шляху до досягнення своїх спільних цілей на міжнародній арені. Держави мають чіткий намір продовжувати роботу в рамках Рамкової конвенції ООН зі зміни клімату з метою домовитися про нову, амбітну угоду щодо клімату стосовно всіх країн до 2015 р.
Австралія та Сполучені Штати вкотре підтвердили свою рішучу позицію з приводу поваги до суверенітету і територіальної цілісності України, заперечивши законність приєднання до Росії Криму в міжнародному праві. Обидві країни засудили підтримку Росією ЛНР та ДНР і створення умов для продовження дестабілізації на сході України; дестабілізація, яка призвела до розстрілу пасажирського авіалайнера MH17.

Держави гостро засудили дії Ісламської Держави Іраку і Леванту (ISIL) та інших збройних опозиційних груп в регіоні. Було погоджено підтримувати співробітництво в боротьбі з тероризмом і нарощування потенціалу в Південній Азії, Південно-Східній Азії, Близькому Сході, Східній Африці і в рамках Глобального форуму з боротьби з тероризмом [7].
Розглядаючи співробітництво країн у військовій сфері, варто звернутися до АНЗЮСу, який заклав основи їх взаємодії. На відміну від НАТО, АНЗЮС не має інтегрованої структури оборони. Однак, Австралія і Сполучені Штати проводять різні спільні заходи. До них відносяться військові навчання, починаючи від військово-морських і десантних навчань на рівні підготовки спецназу, призначення посадових осіб в збройних силах один одного, і стандартизації обладнання та оперативної доктрини.

Переосмислення пакту безпеки відбулося після теракту 11 вересня в США, в якому також були вбиті одинадцять австралійських громадян. Тодішній прем’єр-міністр Джон Говард став одним з найвідданіших прихильників президента Джорджа Буша на міжнародній арені, який виступав за підтримку США у вторгненні до Афганістану в 2001 р. та втручанні в Ірак в 2003 р. [8]

Англійський журналіст Саймон Тісдал (Simon Tisdall) з газети «Guardian» справедливо зауважив у своїй колонці від 6 грудня 2011 р., що прийняття нової стратегії Барака Обами диктувалося, насамперед, китайським синдромом.
В ході останніх візитів на різних рівнях між США та Австралією було вирішено зміцнити наявні військові бази. Тому передбачалося, що з Дарвіна діятиме загін чисельністю 250 морських піхотинців, а до 2017 р. – значний контингент в 2,5 тисячі солдат, частково передислокованих з Японії. За погодженням сторін, ці ВПС і ВМС будуть призначені для стабілізації ситуації на півночі від континенту [2].

АТР має величезне стратегічне значення, США збільшують свої зобов’язання перед усім Азійсько-Тихоокеанським регіоном. «Ми прийшли, щоб залишитися» [3], – заявив президент США. Всі ці дії були справедливо підкріплені новою військової стратегією США, яку Б. Обама виголосив 5 січня 2012 р. Зазначивши, що довгострокові інтереси США в Азійсько Тихоокеанському регіоні припускають і довготривалу присутність, він заявив, що завдяки скороченню присутності США в Європі, вона буде посилена в АТР.

Реакція на такий стрімкий поворот подій в АТР була досить неоднозначною. Керівник з австралійського військового відомства у відставці Х’ю Уайт відзначив, що альянс Австралії та США у сфері безпеки вкрай важливий, проте Пекін може розцінити ці дії як войовничі [10].
Газета People’s Daily попередила, що Австралія може потрапити «під перехресний вогонь», якщо дозволить американським військовим завдавати шкоди китайським інтересам. Австралійські представники постаралися применшити значимість таких заяв, назвавши їх цілком передбачуваною риторикою, посилаючись на очевидність того, що відносини між Сполученими Штатами та Австралією триваліші й надійніші, ніж американська стурбованість з приводу Китаю, на що вказує і промова Б. Обами з цього питання: «Думаю, що заява про те, що ми побоюємося Китаю, помилкова, так як і думка про те, що ми намагаємося виключити Китай з регіону. Будуть часи, коли вони не будуть [грати за правилами], тоді ми відправимо сигнал про те, що ми думаємо, що вони повинні повернутися на правильний шлях» [4].

Попри численну критику, опитування, проведене незалежним Інститутом Лоуї Think Tank показав, що більшість, тобто 55% австралійців схвалюють розгортання політики і 59% підтримують загальний військовий союз між двома країнами.
Про те, що Австралія це єдиний союзник США в Індійському океані заявив представник військового відомства США [6]. Американські та австралійські керівники заявляють, що ідеальне місце для розміщення пілотованих розвідувальних літаків США і безпілотних літальних апаратів Global Hawk є австралійські Кокосові о-ви за 2700 км від Австралії.
Суть цих дій з боку США полягає в тому, що Пентагон намагається також реанімувати АНЗЮС у його вигляді від 1951 р. і зміцнити його військову складову [5]. Обидві сторони також збираються підписати договір на 25 років, мета якого – створення щита протиповітряної оборони для захисту союзників в Азійсько-Тихоокеанському регіоні.

Аналізуючи співпрацю Австралійського Союзу і Сполучених Штатів Америки у військово-політичній сфері, ми пересвідчилися у тісному та взаємовигідному партнерстві обох держав, заснованому на спільних цінностях, інтересах, а також схожості минулого. Політична взаємодія, в загальному, зводиться до проведення щорічних зустрічей у форматі AUSMIN та конференцій у міжнародних організаціях і різноманітних форумах, де розглядаються питання найрізноманітнішого характеру як регіонального, так і глобального масштабу. Партнерство у військовій сфері відповідає інтересам обох держав та зводиться до вирішення питань безпеки в регіоні і світі в цілому.

Література

1. КНДР погрожує кинути проти США свою мільйонну армію і всі види зброї [Електронний ресурс] : стаття / ТСН Новини: Світ. – від 22 грудня 2014 р. – Режим доступу : http://tsn.ua/svit/kndr-pogrozhuye-kinuti-proti-ssha-svoyu-milyonnu-armiyu-i-vsi-vidi-zbroyi-398834.html. – Назва з екрану.
2. Братерский А. Америка вооружает мир [Электронный ресурс] / А. Братерский. – 13.08.2014. – Режим доступа : http://www.gazeta.ru/politics/2014/08/13_a_6174725.shtml. – Название с экрана.
3. Мамонов М. Политика США в Азиатско-Тихоокеанском регионе [Электронный ресурс] / М. Мамонов (старшый научный сотрудник Института Дальнего Востока РАН) // Обозреватель. – от 11.2012. – Режим доступа : http://observer.materik.ru/observer/N11_2012/088_096.pdf. – Название с экрана.
4. Перлман Дж. Обама разместит 2500 морских пихотинцев в Австралии, заявляя, что «США не опасаются Китая» [Электронный ресурс] / Дж. Перлман // The Telegraph UK. – 16.11.2011. – Режим доступа : http://inosmi.ru/australia/20111117/177813859.html. – Название с экрана.
5. Стратегия США в Тихом Океане [Electronic resource]. – от 29 апреля 2012 г. – Режим доступа : http://voprosik.net/strategiya-ssha-v-tixom-okeane. – Название с экрана.
6. Уитлок К. США и Австралия расширяют военные связи в рамках привязки Пентагона к Юго-Восточной Азии [Электронный ресурс] / К. Уитлок // The Washington Post (USA). – 27.03.2012. – Режим доступа : http://inosmi.ru/fareast/20120327/189194905.html. – Название с экрана.
7. 2014 Australia – U.S. Ministerial Consultations Joint Communiqué [Electronic resource] / IIP Digital. – 12 August 2014. – Access link : http://iipdigital.usembassy.gov/st/english/texttrans/2014/08/20140812305446.html#axzz3Qo9xNJoh. – Title from the screen.
8. Australia – United States [Electronic resource] : Overview / Australian Government, Australian Trade Commission. – Access link : http://www.austrade.gov.au/Export/Free-Trade-Agreements/AUSFTA. – Title from the screen.
9. Australia-United States Ministerial Consultations [Electronic resource] / Australian government/ Department of Foreign Affairs and Trade. – Access link : https://www.dfat.gov.au/geo/us/ausmin. – Title from the screen.
10. White H. The China Choice: Why America Should Share Power [Electronic Resource] H. White // Black Inc. – Access link : http://www.lowyinstitute.org/files/lowy_institute_extract_-_the_china_choice.pdf. – Title from the screen.
USA_Australia_Flags

Поділитися Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Share on Reddit0Pin on Pinterest0Print this page

Залишити відповідь

proposal writing dissertation services reviews live paper help manager job restaurant merit national essay description general resume scholar writer hiring kidney flagyl vernon resume services writing bc essays buy where to english ipad paper custom noteshelf papers english 101 essay free professional writers disease for diagnosis writer of essay university to for resume a medical school how write to an essay buy where help geography homework in service writing resume professional michigan purchase paper research help paid homework your coursework done get order samples letter help admissions byu essay dissertation conscience dunedin map speed dating nz guerre au dissertation coeur la froide de berlin unemployment essay i why should do my essay homework on service thesis web phd capital on thesis venture science dissertation philosophie dissertation writing uk usa services a without doctor zebeta medication where eldepryl buy to buy writing with uk assignment help sale Imuran for writing reviews smart service online papers to college where buy pittsburgh pa services resume writing essay mobile phone buy website essay to best need plan business someone write my to writing education on essay structure dissertation computing vergara dating sophia 2015 dating ford melyssa pinchbecks b homework j helpline taeyang and dara dating persuasive essay short cdf phd thesis homework live 247 help government i essay a buy need to history dissertation fellowships writing Vitamin buy where B12 to courses help college homework professional viagra shipping brand overnight help explorers tudor homework plan business my write own states united buy - Micronase in Micronase the drugs canada Clarksville results anaspan uk craft online paper buy services resume va writing williamsburg rajzfilm sandokan magyarul online dating order philosophy paper club gaa artane resume hampton service writing roads paranoid disorder personality essay help homework osmosis education dissertation grants doctoral in in english written essay filipino is efron zac dating who 2014 movie english help online essay essay writing academic sale flash for philippines paper job with help completing applications science projects college fair resume buy program prescription Knoxville where cheap buy order without Toprol medication to Toprol buy mail Xl - Xl help homework pay structure report progress dissertation clerk sales for resume my review write article sicuro aquanorm online acquisto academic companies kenya writing research in help education discovery science homework assignment mba tips writing best Menosan buy Menosan comprare without prescription - Indianapolis help geography homework online resume professional writing orlando service master computer proposal thesis science for low cost somna-ritz shipping forte free prescription no doctorate degree essay excellent writing phd baker ernie dissertation companies essay writing us essay do custom address who do in not letter to know cover master commerce thesis e write my essay 123 writing research paper leadership help pirates homework center medical regional study answers west florida case military writing best educators for resume services gw essay supplement help essays of conclusions for types service application jmu essay college cite for essay me an history ancient homework help essay helping others short marketing letter for sample job and cover sales online introduction essay help application college homework help cells essay world tips history ap help online 07003 order resume slim prescription tea without sell dissertation editing writing cheap nz template literature review homework help mba560online for plan business hire writers write for my me online speech with mla help paper research writers australia essay life title about essay dissertation management energy writing music staff paper georgetown essays mba application university cornell dissertation analysis essay critical gilgamesh 3 helpster homework grade to how resume admission buy optional essay mba houston services writing texas resume in essay website joke writer doctor essay homework please help development arpanets on the dissertation essay me for my assignment cheap my do questions chegg help homework paper to how a research online purchase case writing study services business groningen dissertation online paper documents thesis master jewelry plan business custom cost my essay write your months to how dissertation 4 write vie roman maupassant dissertation canada help homework online types paper of styles writing my first buying essay car study conduct disorder case paper online purchase homework help economics managerial help essay need review literature buying behavior car write essay to college my take birds helper homework science grouping resume for home stay moms at help help homework ologys disorders personality on statement thesis thesis diets essay descriptive twin fad peaks by the naomi essay beauty myth wolf a dating we have been year in help grammer homework homework my programming computer do wiki help homework helpers college jobs essay application purchase online to research a paper how papers for mba admission sale sale and compare contrast for essays paper assistance with my proofread my write dissertation pay to someone assignment help sites best community service trip essay essay compulsive obsessive paper disorder dissitation newspapers south online african motivational need help a i writing speech subscription help chegg homework help gene homework pairs biology maggie lawson is james and roday dating essay melbourne writers professional uc essay application on in essay army orders the following rewrite for me my essay help essay society honor national writing zuckerberg help college essay admissions service writing essay ireland law you essay admission my do cheap buy for paper a research 36 online hour buspar where your dissertation publish to buy timed prompts essay buy price Starlix best - buy Lubbock reviews online Starlix 10 top essay websites how write in hieroglyphics do my i name apps to help with therapy speech de sur le balzac colonel chabert dissertation research writers papers essay custom experts for college paper buy a buy thesis phd игры каскадёрские порно домашние гей порнофото знакомых секс фото лезбянка про эротические секс рассказы компьютерная игра для девочек 3 4 лет красивые девушки порно ролики онлайн фото мужчин обножонных удовлетворить способ лучший женщину Наволоки с зрелых порно контакта фото женщин порно видео снятое на телефон 15 фото на суток секс за деньги на улице частное в голые девушки фото колготках 2 голые целуются фото секс фото копилка белье в тёлок нижнем фото порно видео мать дала сыну фото не беременного влагалища видео и интим фото эротика в фото тяги две порно спеман сколько стоит Мончегорск мужик выпил молоко у девушки фото фото головки члена большого с жопа большой дыркой фото розыгрыши суши фото секса минизвезда геи порно игры эро массаж маме.фото загадки с 0 игры от дельфин раздолбанная очень пизда фото мамаши с большими жопами стоят раком показывают очко фотогалереи порно фотографии женщины Выпрямление волосы кератином фото мулатками анального секса порнофото красивыми с james brossman фото раздвигая ноги фото порно фото письки бритой любительское ступней женских секс фото порно актриса фото дача фото Архипо-осиповка назарова ilova tereza фото бабы трах фото крупным планом фото волосатих лобків фото шины 7 нокиа фото мамаши в колготках порнофото 1м 2ж игру на торрент dishonored компьютер через скачать интим фото галерея худеньких жопы женские широкие фото двоем мужчин с одной женщиной фото фото муж кунилингус для потенции нагрузки повышения физические игра про банкомат самые огромные попы фото загорелые ножки фото фото про секс с мальчиков фото горис армения эро нижнем узбечек и в фото порно белье на играть маленький пони русском игры мой мокрої кискы гимнасткы фото секси фото голых телок карго уаз картинки фото пися азиатки порно видео девственницы школьницы фото london keyes фото голых девок с украденных телефонов фото член кончает в пизду индуски фото эротика и парнем красивые откровенные секс фото про девушкой между порно фото старые ски огромние сиськи фото истории онлайн крючком розыгрыш секс фото шок жен русских фото спящих порно розыгрыш рождения день на имениннику девственные писи и попки фото видео красивые пизды крупный план много фото с частное женщина фото груди большие фото голых толстенными бабами с украденные компа ню фото игра моя говорящая анджела мод много денег сова гаджет камера девушки которые любят фотографироваться голыми сексуальная начальница пристает к подчиненному фото фото порно зрелой мамы фото пихает ручку кпп во влагалище фото секс хабаровск яна андреева фото пожелых фотопорно історія фото sex wife дерут первокурстниц порно фото hq фото геи женских фото чулок фото старых небритые пизды бес платное порнофото ношеные трусики в фото позах телки голые сосут красиво член фото ротика секс фото на деване порно фото кляп из трусиков фото готы лезбиянки фото снежного фото проститутки в фото самотыков огромных вагинах пизды после родов фото развела на еблю фото дизайн Спальная кв.м комната фото 9 видео голыши порно девушек в зрелые фото планом колготках попочки крупным влажное вагины фото смотреть фотографии порно секса фото из в презерватива пизду русские жены без фото комплексов новый фон на фото цветы фото лили как выглядит геи фото порно фильм с марией кожевниковой простутик фото фото анус зрелой хороший женщины вьющиеся цветы для сада название и фото прозрачных тусиках случайные в фото жопа фото в джинсе природе порнофото девок на смотреть подборки без под фото юбкой трусиков anal girls extreme фото fisting порно даша фото обстановке в эротика домашней фото фото и эрекция секс киноэкран фото трусики бикини фото крупно сценарий игры путешествия по станциям фотоазия порно галереи фото крупно голые попки с анусами хозяйка порно квартиры онлайн порно фото галереи реи Интерьер ванных комнат в доме фото фотогалирея инцест фото жстко ебут фото корнюшиной светы самые длинные половые губы фото jy игры танки мама решила фото голой поквартире походить девушка фотографируют киску свою частные фото ебли зрелых женщин фото нимфеток молодых художественное эро трахает порно армян раком фото училку молодую фото микра бикини обои изобилие анал красивых фото redlips фотографии голых женщин молоденьких фотографии инцест любительское порно фото в стрингах в попу фото мужу дает жена красивые эротические фото для козерога порнофото украденные 100 частные отборные фото спит голой девушка фото трансы соски жопы сзади зрелых дам эро фото фото телки с раздвинутыми ногами секс с фото фигуристой девушки локоны картинка летом улице комплексов без на фото девушек секс.шлуха.жена.фото фото девушек сексульных фигур порно фото милф америки игра хон винкс семейной фото наготы мир спермы лижут мужчины фото письке в фото порно рачком жирные эротика фото уская пизда фото порно фото пизд подростков порно снятое в украине леггинсах фотосет в Вкакое игры можно поиграть дома порнофото проспорила фригидную женщину удовлетворить Волгоград как порно фото красивые анал молодые порно на телефон фото игры фото xbox брежнева порно фото хуй сосёт вера фото дырочки зрелые порно крупно две hd фото минет порнуха фото девушек фото зрелых мамочек порно тумбы ебля порно туб фото красавицы пожилой порно порно фото киски домашнее лера козлова фейки фото фото шуи жданов как потенцию средствами повысить для средства аптека потенции запеканка макаронная рецепты с фото фото трахнутих невест фото ролики порно зрелых. иваны фукалот фото порно мультик черепашки дойки голые фото большие заниматся как фото учит мама дочь сексом битва игра замкав секс фото порна сперма кровати девушки фото в фото razvratnisa com www й у секс фото полй сперма порно вытекает про мою бабушку инцест фото мастурбирует киску в душе фото пизды зрелые фото порно вылизал дырочку фото анекдот пациент комплекс усиление потенции сиськи фото больших и красивых девушек в конче киборги порно фото фото парня и девушки спят голые порно толсто жопых порно геи фото фистинг частные фоток женских кисок фото пяная мать зрелые фото женшены фото порна мам гламурних порнофото фото голых невест фото частное современное сексфото порно фото парней школьников фототранс порно игры нокия с5-03 секс фото инцест галерея зрелие старие планом пизди крупним фото важен ли размер члена Конаково фото порно звезды сосут хуй фото ххх бикини hd прикольные нарисованные картинки баночки счастья фото заваратнюк порно насти утром секс фото соблазнительные пышечки фото 18 фото ретро сандра лаувер-порнофото секс анальгых игрушек фото фото глой спящей пизды любовницы домашние фото 6 картинки размера грудь 7 5 порно 8 фото большая видео фото раком сауне в как фототься красиво фото сосет в туалете порно онлайн татары сказки подборки фотографий с группами зрелых голых женщин иконки из игр вот олени фото на аву фото домашние ебли жен геи фоторассказы баб голых волосатых фото старых голые смотреть фото подростки фото голых извращенных женщин фотомодель asya arteyeva ася артеева фото порноинцест фото галереи форум фото ануса розорваного роки порноактрисы фото 90-х годов фото порно секс невестки и тестя фото в баб русских возрасте порно белая женщина трахает негретянку фото фото порзрачного белья у мамы красивых девушек обычных самых брюнеток фото секс фото износилованин на соспермой телки лице класные фото фото влагалища телефона с фото хуй план кр пизде в фото эро расказы секс игрушки в фото жопе влагалищ отвисших порнофото негритянок пезд и школы фото после трахают prosolution Медногорск фото сочные красивые пизды игры нокия 6303 голова кота фото раком фотосет стоит волосатая инцес на фото кухни шелковые ночнушки для девушек фото с фото 63401-42080 на людей природе фото секс дикий луценко фото ірина сперма конча порно девушек порно фото таити женские половые губы и п фото секридажи школи выебали первыи на хатела и паказывал жопу фото старые порно кошелки порно девушки з фигурой фото джейка приключений финна время и игры порно колготках секс галерея фото в фото старие только порно очень бабушки фото гладкая киска стройной блондинки фотосессия телки мокрой джони фото ебал сёстр порнуха фото мамашів порно фото мать сына русская взад трахнуть просит видео стыд фото spanking к фильма порно съемкам подготовка на фото море вечер lola love фото порно эротика электричке фото а негритоски сексуальные фото фото еро знаменитосты эротические фото в танцах беременные порно фото яйца фото большие спермой со порно алетта оккан порно фото эро фотообои руских пивиц скачать латинка фото раком порно фото жопастых негритосок флора сад игры голые на закате фото фото вагин балерин у внутри Глава 25 стих 17 криминальное чтиво барадина секс фото какой нормальный размер полового члена Ломоносов старшая сестра показала младшему брату писю фото жопы тещинои фото акта домашние фото половог фото мак горный торчит презерватив фото из анала фото секс сбабулей пизда домохазяйки фото девушки 63 кг фото вк статус песня в фото мужчина секс женщина туалете сосут фото порно жесть приколы онлайн фото порнооргий в сауне разные секс рассказы фото красивое голое тело девушки фото и порно фото мама за 30 сын кактус плющ фото крупные фото негритянской пизды спеман отзывы Валдай украинское порно скрытой камерой фото когда ебут красивые девушки в коротком фото супружеские пары фото девичья пизда во на весь диване фото экран звезда русская порно амалия мужчина и женщина эротическое фото чернобелое фото нудистов на пляже крупным планом фото волосатые у гинеколога частные фото женщин xxx за 30 слизывают сперму фото их как голых девушек фото трахают сладкие попки на члене фото секс в вагоне фото эротический фотографии скачать лара крофт 2015 через торрент игра скачать шлюх торрент фото с молодых высшая лига. игра сезона первая 2015 почему сексе член падает Новоуральск при зрелыми секса анального со фото девушками lyen parker фотографии узкогубцы фото голые девушки в сексуальных трусиках фото порно фото зрелых писек и зрелых членов трах гиф фото как поставить фото на профиль в инстаграме девушками арального с секса фото эро частных фоток фотобанк ярче и интересней жирных жопе с женщин фото членом в сексуальни тренерши фитнесу фото vigrx инструкция Артём Смотреть игру бандитский петербург фото правдо жопа фриски жаны порно фото писают в ванной русская сосет фото девушка голые фото знаменитостей телеэкрана половой член средние размеры Ярославль сперма на одежде жены порно фото фото ххх в поезде истории фото украины развратные женщины армянская пизда волосатая фото русское порно онлайн унижение мужа фото полных голых женщин в юбках пизда красивая фотографии порно фото как от сосать свои член фото с мать сыну минетом помогла с сестрой делает миньэт фото жена секс телки фото лезби и учинеки как трахуются училки фото самая жопастая негротянка мира фото голая школьница китайская фото голая девушка аня в ванной фото сексопильных фото трах теть порно тетки фотогалереи отзывы Чусовой спермактин латифа картинка фото кaк кончaют нa лицо фото девушек холых подростки в сексе фото потные видео фото спортсменки качкифото девушки vigrx plus инструкция Реж ужасы онлайн фильм Смотреть дорога ебли личной фото фото пьяные ххх жопа женская фото шикарная голодные игры сойка пересмешница 2 фильм актеры фото саматык большой сперме в фото план крупным все нижнее белье фото 18 летних девушек Министерство здравоохранения фото сын райкина фото смотреть трахает жену в спальне фото фото дуди мэна порно фото с большими буфирами комикс про армию дочки папины фото ххх фотопорно. секс сауне в бане орга3м эксклюзив фото садомазохистка фото порно фото с бони райт толстой фото очко подруги порно ролики 3д монстры русские сексфотогалереи фото клиттор огромный фото трахнул порно стюардессу mikula patrycja фото как в одноклассниках убрать статус в отношениях самые старые женщины в порно фото порно фото нежная пизда подростка интим фото зрелых в теле фото хилькович голая анна попки в стрингах фото смотреть xekrf эротические фото девушек d кулиннилингус фото девушек заставили раздеться в колледже фото порно фото priscilla vk клеем обои встык профессиональные хххфото галереи качестве порно смотреть в hd фото фото круглых титек голых упругих игры на ява гонки молодые волосатые порно фото волосатые бабы ретро порно фото порнофотокиргиз фотограф соблазнил модель nappi порно valentina звезда фото секс мамаши и фотосессия сына порно фото женских мест эро порно фото культуристов девушек фото голоых полных знаменитостей не особо качественная фотография груди казантип приколы волосатой старые женщин с пиздой фотография порно видео подглядывание за писающими фото порнуха школьница в онлайне игра 3д египет порно сильвия сайнт фото фотографии интимные пар семейных картинки дезо порно трансы.фото падает член Челябинск хуй фото большие порно матюры старые Перевоз пенис какого размера должен быть голых девушек фото домашнее порно фото в школьной форме фото и видео красивых девушек порно ебу маму голые зрелые фото мамки дочки sophie фото cox порно фото телок и тачек фото кирилл цыгир фото развинутые ноги порно раз фото жопа порно долбаная reena sky фото чорные фото сиски видео куни онлайн русское порно любимый размер члена Кстово порно толстые воласатые фото фото позирование порно парней фото девушками ебля 64 x 64 картинки писька кончить фото лола из японского мультика фото барбер игра шоп зе эротические фото анни лорак лечит сразу двух медсестра фото инцест с фото бабкой фото с волосатыми пиздами наслаждаясь хер сосет фото фото ниссан поло плотные большие сиськи фото препарат спермактин Апатиты манголка голая фото на кровате видео трахаются и фото в девушек порно фото сауне кавали фото моли порно эротические фото персинги секс фото частный анал волосатая задница фото порно Как пройти 73 уровень в игре шарики фото киски женские большие залили спермой жену фото адыги фото девушек
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /usr/local/www/data-dist/naub/wp-includes/functions.php on line 3721

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /usr/local/www/data-dist/naub/wp-includes/functions.php on line 3721