СПІВПРАЦЯ АВСТРАЛІЇ І США У ВІЙСЬКОВО-ПОЛІТИЧНІЙ СФЕРІ

Поділитися Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Share on Reddit0Pin on Pinterest0Print this page

 

У статті проаналізовано основні елементи співробітництва Австралії зі Сполученими Штатами Америки щодо військової та політичної сфери діяльності, а також головні тенденції, проблеми та пріоритети такої взаємодії в майбутньому.

В статье проанализировано основные элементы сотрудничества Австралии с Соединенными Штатами Америки по военной и политической сфере деятельности, а также главные тенденции, проблемы и приоритеты такого взаимодействия в будущем.

Article analyses key points of Australia – United States cooperation in military and political fields of interest and fundamental ideas, problems and priorities of such interaction in the future.

Актуальність теми дослідження обумовлена недостатнім вивченням комплексу відносин Австралії та США, а саме військово-політичної сфери, яка характеризується підвищеною зацікавленістю в умовах нарощення мілітарних сил провідними країнами на міжнародній арені для забезпечення порядку і безпеки, а також недостатньою увагою до співробітництва в АТР у колах вітчизняних дослідників.

Стан наукової розробки проблеми. Питанням відносин, що склалися на початок ХХІ ст., між Австралією та Сполученими Штатами займаються переважно австралійські, або ж американські дослідники та науковці, зокрема Дж. Перлман, К. Уітлок та інші. Незважаючи на це, відносини між цими країнами в АТР розглядали і російські дослідники: А. Братерський, Т. Клименко, а також співробітник Інституту Далекого Сходу РАН М. Мамонов. Але, на жаль, не слід із впевненістю твердити, що проблема є достатньо вивченою на вітчизняному просторі.

Передусім, політична співпраця країн в основному проходить у форматі щорічних двосторонніх переговорів Австралія – США, відомих під назвою AUSMIN . Такі зустрічі сприяють налагодженню співпраці міністрів Австралії у закордонних справах та з питань оборони разом з держсекретарем США і міністром оборони, а також з іншими високопоставленими посадовими особами від обох сторін. Консультації надають широкі можливості для обговорення та обміну поглядами, підходами до важливих глобальних і регіональних політичних питань, а також до поглиблення двосторонньої співпраці в галузі зовнішньої безпеки і оборони. Започатковані з 1985 р., зустрічі є досі актуальними, які розглядають питання навіть торгово-економічного та наукового характеру. Місце проведення зустрічей визначається почергово – одного року в США, наступного в Австралії.

Аби зрозуміти сутність таких зустрічей, а також проаналізувати їхню ефективність, розглянемо декілька консультацій та їх результати, зокрема за 2010 та 2014 роки.
У Мельбурні в 2010 р. відбулася зустріч формату AUSMIN у складі голови МЗС Австралії Кевіна Радда, та міністра оборони Австралії – Стівена Сміта, США представляли держсекретар Хіларі Клінтон та секретар з оборони доктор Роберт Гейтс. Варто зазначити, що саме 2010 рік – 25 річниця від першої AUSMIN, яка була проведена в Канберрі 1985 р., а також 70 річниця дипломатичних відносин США – Австралія. Це була вже друга зустріч з адміністрацією Б. Обами, що відображало тривалий стратегічний зв’язок держав. Пан Радд та пан Сміт найбільшу увагу звертали на взаємодію у військовій сфері та сфері безпеки, зокрема спільні дії щодо операції в Афганістані, а також на пошук нових шляхів близьких відносин між країнами.

На зустрічі було опублікувано спільну заяву про співпрацю в боротьбі з явищем насильства проти жінок у всьому світі. За статистикою, близько 30% жінок і дівчат зазнають фізичного або сексуального насильства протягом свого життя, і цей показник, звичайно, набагато вищий в зонах конфліктів. Австралія та США як демократичні і правові держави, підтвердили готовність брати на себе відповідальність не тільки спостерігати, не просто бути стурбованими цим, але й діяти. І саме тому обидві держави будуть повноцінно співпрацювати з організацією «Жінки-ООН» під керівництвом колишнього президента Чилі Мішель Бачелет (Michelle Bachelet).

Актуальні наріжні камені співпраці США – Австралія – це нерозповсюдження ядерної зброї, спільні зусилля в Афганістані, що було актуальним на той час, кібер-безпека, боротьба з тероризмом, мирне використання космічного простору та права людини, включаючи боротьбу з бідністю та стимулювання розвитку в країнах, що розвиваються.
На цій зустрічі голова МЗС Австралії заявив про заохочення використання Сполученими Штатами їхніх портів, об’єктів, навчальних приміщень та полігонів, запевняючи, що в цьому і є суть альянсів, так і буде в майбутньому.

12 серпня 2014 р. у Сіднеї відбулася чергова зустріч AUSMIN, на якій були присутні міністр закордонних справ Австралії Джулія Бішоп, міністр оборони Австралії Девід Джонстон, державний секретар США Джон Керрі і міністр оборони США Чак Хейгел. Угода, яка була підписана, передбачає надійну політичну і правову основу та фінансові засади для реалізації низки ініціатив, оголошених у 2011 р., демонструє сильну прихильність Сполучених Штатів в Азійсько-Тихоокеанському регіоні та частині Індійського океану і тверду підтримку в Австралії для США. Країни мають намір продовжувати працювати разом, щоб протистояти зростаючій загрозі балістичних ракет в АТР.

Обидві країни вітали розширення двосторонньої торгівлі та інвестицій, що обумовлено сильною спорідненістю між економіками. Вони відзначили, динамізм і різноманітність в економічних відносинах, у тому числі значний рівень участі бізнесу в широкому спектрі економічної діяльності. Обидві країни сподіваються на святкування 10-річчя з дня набрання чинності угоди про вільну торгівлю між Австралією і США з 1 січня 2015 р., яка, до речі, вже вступила в дію.

Австралія та Сполучені Штати вкотре підтвердили свою тверду прихильність укладення амбітного, високоякісного, всеосяжного договору про Транс-Тихоокеанське партнерство (TТП) якомога швидше. Це буде поглиблювати регіональну інтеграцію, відкривати нові торговельні та інвестиційні можливості, створювати робочі місця і підтримувати економічне зростання.
Представники обох держав підтримали позицію Індії як найбільшої в світі демократії і важливою економічною і стратегічною владою в АТР та регіоні Індійського океану, а також Індонезію, яка вважається мусульманською колискою світової демократії.

Держави також підтвердили свою прихильність до створення позитивних і конструктивних відносин з Китаєм, в тому числі шляхом проведення діалогу з питань стратегічної безпеки і розширенню практичного співробітництва на підтримку їх загальної зацікавленості у підтримці регіонального миру і стабільності та повазі до міжнародного права.
Спільне занепокоєння щодо Корейської Народно-Демократичної Республіки, яка підриває стабільність усього регіону, змусило закликати КНДР припинити свої погрози і провокації, дотримуватися своїх міжнародних зобов’язань та обов’язків, у тому числі шляхом відмови від її ядерних ракет та поширення цієї діяльності. Варто згадати, що зовсім нещодавно, у грудні 2014 р. КНДР прямо відмовилася від переговорів з США і заявила про можливість повномасштабної війни з ними [1].

Щодо глобальних проблем світу, Австралія та США планують спільно працювати через G20 на шляху до досягнення своїх спільних цілей на міжнародній арені. Держави мають чіткий намір продовжувати роботу в рамках Рамкової конвенції ООН зі зміни клімату з метою домовитися про нову, амбітну угоду щодо клімату стосовно всіх країн до 2015 р.
Австралія та Сполучені Штати вкотре підтвердили свою рішучу позицію з приводу поваги до суверенітету і територіальної цілісності України, заперечивши законність приєднання до Росії Криму в міжнародному праві. Обидві країни засудили підтримку Росією ЛНР та ДНР і створення умов для продовження дестабілізації на сході України; дестабілізація, яка призвела до розстрілу пасажирського авіалайнера MH17.

Держави гостро засудили дії Ісламської Держави Іраку і Леванту (ISIL) та інших збройних опозиційних груп в регіоні. Було погоджено підтримувати співробітництво в боротьбі з тероризмом і нарощування потенціалу в Південній Азії, Південно-Східній Азії, Близькому Сході, Східній Африці і в рамках Глобального форуму з боротьби з тероризмом [7].
Розглядаючи співробітництво країн у військовій сфері, варто звернутися до АНЗЮСу, який заклав основи їх взаємодії. На відміну від НАТО, АНЗЮС не має інтегрованої структури оборони. Однак, Австралія і Сполучені Штати проводять різні спільні заходи. До них відносяться військові навчання, починаючи від військово-морських і десантних навчань на рівні підготовки спецназу, призначення посадових осіб в збройних силах один одного, і стандартизації обладнання та оперативної доктрини.

Переосмислення пакту безпеки відбулося після теракту 11 вересня в США, в якому також були вбиті одинадцять австралійських громадян. Тодішній прем’єр-міністр Джон Говард став одним з найвідданіших прихильників президента Джорджа Буша на міжнародній арені, який виступав за підтримку США у вторгненні до Афганістану в 2001 р. та втручанні в Ірак в 2003 р. [8]

Англійський журналіст Саймон Тісдал (Simon Tisdall) з газети «Guardian» справедливо зауважив у своїй колонці від 6 грудня 2011 р., що прийняття нової стратегії Барака Обами диктувалося, насамперед, китайським синдромом.
В ході останніх візитів на різних рівнях між США та Австралією було вирішено зміцнити наявні військові бази. Тому передбачалося, що з Дарвіна діятиме загін чисельністю 250 морських піхотинців, а до 2017 р. – значний контингент в 2,5 тисячі солдат, частково передислокованих з Японії. За погодженням сторін, ці ВПС і ВМС будуть призначені для стабілізації ситуації на півночі від континенту [2].

АТР має величезне стратегічне значення, США збільшують свої зобов’язання перед усім Азійсько-Тихоокеанським регіоном. «Ми прийшли, щоб залишитися» [3], – заявив президент США. Всі ці дії були справедливо підкріплені новою військової стратегією США, яку Б. Обама виголосив 5 січня 2012 р. Зазначивши, що довгострокові інтереси США в Азійсько Тихоокеанському регіоні припускають і довготривалу присутність, він заявив, що завдяки скороченню присутності США в Європі, вона буде посилена в АТР.

Реакція на такий стрімкий поворот подій в АТР була досить неоднозначною. Керівник з австралійського військового відомства у відставці Х’ю Уайт відзначив, що альянс Австралії та США у сфері безпеки вкрай важливий, проте Пекін може розцінити ці дії як войовничі [10].
Газета People’s Daily попередила, що Австралія може потрапити «під перехресний вогонь», якщо дозволить американським військовим завдавати шкоди китайським інтересам. Австралійські представники постаралися применшити значимість таких заяв, назвавши їх цілком передбачуваною риторикою, посилаючись на очевидність того, що відносини між Сполученими Штатами та Австралією триваліші й надійніші, ніж американська стурбованість з приводу Китаю, на що вказує і промова Б. Обами з цього питання: «Думаю, що заява про те, що ми побоюємося Китаю, помилкова, так як і думка про те, що ми намагаємося виключити Китай з регіону. Будуть часи, коли вони не будуть [грати за правилами], тоді ми відправимо сигнал про те, що ми думаємо, що вони повинні повернутися на правильний шлях» [4].

Попри численну критику, опитування, проведене незалежним Інститутом Лоуї Think Tank показав, що більшість, тобто 55% австралійців схвалюють розгортання політики і 59% підтримують загальний військовий союз між двома країнами.
Про те, що Австралія це єдиний союзник США в Індійському океані заявив представник військового відомства США [6]. Американські та австралійські керівники заявляють, що ідеальне місце для розміщення пілотованих розвідувальних літаків США і безпілотних літальних апаратів Global Hawk є австралійські Кокосові о-ви за 2700 км від Австралії.
Суть цих дій з боку США полягає в тому, що Пентагон намагається також реанімувати АНЗЮС у його вигляді від 1951 р. і зміцнити його військову складову [5]. Обидві сторони також збираються підписати договір на 25 років, мета якого – створення щита протиповітряної оборони для захисту союзників в Азійсько-Тихоокеанському регіоні.

Аналізуючи співпрацю Австралійського Союзу і Сполучених Штатів Америки у військово-політичній сфері, ми пересвідчилися у тісному та взаємовигідному партнерстві обох держав, заснованому на спільних цінностях, інтересах, а також схожості минулого. Політична взаємодія, в загальному, зводиться до проведення щорічних зустрічей у форматі AUSMIN та конференцій у міжнародних організаціях і різноманітних форумах, де розглядаються питання найрізноманітнішого характеру як регіонального, так і глобального масштабу. Партнерство у військовій сфері відповідає інтересам обох держав та зводиться до вирішення питань безпеки в регіоні і світі в цілому.

Література

1. КНДР погрожує кинути проти США свою мільйонну армію і всі види зброї [Електронний ресурс] : стаття / ТСН Новини: Світ. – від 22 грудня 2014 р. – Режим доступу : http://tsn.ua/svit/kndr-pogrozhuye-kinuti-proti-ssha-svoyu-milyonnu-armiyu-i-vsi-vidi-zbroyi-398834.html. – Назва з екрану.
2. Братерский А. Америка вооружает мир [Электронный ресурс] / А. Братерский. – 13.08.2014. – Режим доступа : http://www.gazeta.ru/politics/2014/08/13_a_6174725.shtml. – Название с экрана.
3. Мамонов М. Политика США в Азиатско-Тихоокеанском регионе [Электронный ресурс] / М. Мамонов (старшый научный сотрудник Института Дальнего Востока РАН) // Обозреватель. – от 11.2012. – Режим доступа : http://observer.materik.ru/observer/N11_2012/088_096.pdf. – Название с экрана.
4. Перлман Дж. Обама разместит 2500 морских пихотинцев в Австралии, заявляя, что «США не опасаются Китая» [Электронный ресурс] / Дж. Перлман // The Telegraph UK. – 16.11.2011. – Режим доступа : http://inosmi.ru/australia/20111117/177813859.html. – Название с экрана.
5. Стратегия США в Тихом Океане [Electronic resource]. – от 29 апреля 2012 г. – Режим доступа : http://voprosik.net/strategiya-ssha-v-tixom-okeane. – Название с экрана.
6. Уитлок К. США и Австралия расширяют военные связи в рамках привязки Пентагона к Юго-Восточной Азии [Электронный ресурс] / К. Уитлок // The Washington Post (USA). – 27.03.2012. – Режим доступа : http://inosmi.ru/fareast/20120327/189194905.html. – Название с экрана.
7. 2014 Australia – U.S. Ministerial Consultations Joint Communiqué [Electronic resource] / IIP Digital. – 12 August 2014. – Access link : http://iipdigital.usembassy.gov/st/english/texttrans/2014/08/20140812305446.html#axzz3Qo9xNJoh. – Title from the screen.
8. Australia – United States [Electronic resource] : Overview / Australian Government, Australian Trade Commission. – Access link : http://www.austrade.gov.au/Export/Free-Trade-Agreements/AUSFTA. – Title from the screen.
9. Australia-United States Ministerial Consultations [Electronic resource] / Australian government/ Department of Foreign Affairs and Trade. – Access link : https://www.dfat.gov.au/geo/us/ausmin. – Title from the screen.
10. White H. The China Choice: Why America Should Share Power [Electronic Resource] H. White // Black Inc. – Access link : http://www.lowyinstitute.org/files/lowy_institute_extract_-_the_china_choice.pdf. – Title from the screen.
USA_Australia_Flags

Поділитися Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Share on Reddit0Pin on Pinterest0Print this page

Залишити відповідь

for mac papers buy papers buy your college uk paper cheap eisai aricept belleville in writing services resume ontario i forgot to do my poem homework homework grammar online help pox of pictures chicken scabbed in events resume of order nsw homework help money accept we proposal masters order prescription no trental 2050 homework math jiskha help fulvicin get without prescription order a do why my i did not homework resume military writing diego service san 200 - Mobile Micronase Micronase shipping mg online generic overnight a of intent business purchase letter to template proofreading techniques service dissertation dissertation geography care on service essay customer help online assignment writing me apa in format for put coursework writing law service uk research do do paper my my report custom website review essays Effexor generic on causes the dating radiometric activity lab study case attention deficit disorder homework my need someone i do psychology to letter professional writing cover service writing service synopsis writing help fiction research abortion in paper silvo fulvicin sale pharmacy dating the smarter guy tsunami homework help newspapers major online canadian i buy an report where book can accident good be writer a essay how to help grammer homework get essays written helper words resume estimating help homework percents pay to someone homework do my help auditing homework cv writing best uk companies 9 how write admission level an essay to writing requirements apa format paper service ireland essay in writing resume writing level executive services cure appendix cancer the breast per la cardura prostata on computer the essays history of warming homework help global online coupon avelox service selection criteria writing purchase umi thesis examples resume picker order tutor homework help chat center help pcl homework help school admissions essay medical cheap rolling papers services resume for writing teachers youtube best college help research paper with essay help agencies statement for paper help research thesis a a writing history essay help ib extended resume executive writing service angeles los introduction help writing research paper lyrics essay potna me for wait hire writers for article a resume for template to a write letter cover how help subtracting integers homework assignment australian writers cardura long term side effects professional writing online ga services resume division remainders help homework on vision order of gospel essays the quaker tum buy a online veroffentlichen dissertation paper apa write my mla format for paper writing for search on meaning mans essay statement school a medical be should personal for long how format paper mechanical ieee for presentation topics in engineering to want my dont dissertation write i disorder eating to essay introduction writing uk services essay thesis academic characteristics have statement many an does arguments effective essays how help doctoral nursing dissertation homework help primary rainforests essay obey lawful failure a to order will writing services cheap tentative thesis examples statement help sentences with grammar write paper my mba help online movie buy resume for best homework money earn help disorder essay autistic verification phd plan military thesis philippines resume writing service letter cover for tech med conclusion writing to essay a an help purchase essay purchase mla mla essay essay is an written how buy coumadin prescription without performance dissertation management hire speech writer wedding buy thesis online uk obeying order essay philosophy term panic disorder papers phd research proposal biology questions mood disorders essay on essay sale for write essay uc prompt application help ks1 homework who pay to essays for can write i me media and essay the eating disorders niche dating site whispers talking help essay in with statistics help crixivan comprar writing resume custom help me fashion for essay resume how a build for college to write term paper my cheap professional resume writing service malaysia document services writing online 8 dating 22 day bigg boss help science with of is an for importance important why essay order geometry homework connections help objective for resume good mechanical engineering help glencoe 2 homework algebra bad help homework page cheap essay buy to paper graduate a buy paper law business topics essay writing help a phd proposal help to essay write cheap uk law essay online zuckerberg admissions essay college writing essay logical order Viagra price non prescription Viagra delivery overnight plagiarism dissertation no service custom writing steph dating and services goldy of letter assistant cover medical for a examples punjabi websites essays paper custom service best essay custom order writer pro essay custom papers written essay paypal enin kwasi admission college essay help xr purchase glucophage to where topics history medieval essay for comment litteraire dissertation une rediger jose written essay by rizal help with applications job college research a paper buy write essay how application a to plan college ancient helper homework greece where i homework can help help for students nose sores bleeds cold order letter acknowledgement homework exponents help homework lexicon help history homework algebra help slader 2 paper titles research disorder eating do can homework i my maths purchase cv executive expert assignment my new in trofim lysenkoism lysenko poland biology denisovich dissertation yro write to nui how on paper mythology a assignment india help in the family for help dk dictionary homework math online chemistry help homework pdf example paper an research a for of parts essay work plan a of write paper me my 4 letter game cover warden dnr trental online buy paypal with buy custom research a paper paper buy how do college i a cover assistant for letters medical with experience no cheap generic purchase Female Cialis homework online chatting online help assignment finance help in games dating when guys play dating free verampil cheap shipping river homework help mba essay services by written essay a short filipino busters cholesterol service through peace essay about written papers disorder essay eating homework rivers help obsessive case compulsive personality disorder study work home money for essay help finn huckleberry for шпагат сзади фото первый раз взяла хуй в руки у старика фото брат поимел сестру эро фото фото на трахаю и снимаю мамочки фото жопастой евгений спицын историк ебля молодык пезд фото девушек фото ушки кисок бесплатно в качестве детективы смотреть хорошем онлайн фото голых черных мужчин фото член 100 см голый парень в постели фото голой стоун эротические артистка шерон фото фото секс русские бичи картинки в высоком качестве порно фото сын и голая мама порно азиаткы фото клизма порно фото порно фото с соц сетей девки сосут памела 18 андерсон фото порно фото комеии клаб попами мужей фото ублажают жены фото юбках 30 в за женщин phodes порно misty фото природе видео на порно еро фото кончила парню в рот женшина куни оргазм фото женских соскоа праститутки цена и фото липецкие q3 ауди фото пухленькие тетки в порно фото сперма голого парня фото фото любониц домашні эро фото отсоса фильмы порно 2008 г фото сасущих тёлак флешка гб 8 порно фото сын и мама девки любительское фото деревенские беле в летних 35 фото секс русское домашнее любительское групповое порно фото и-gage игры для юными. с фото порно признаки невинности фото с гей турции парней фото русская ебля женщин фото фото предметы крупно жопе в фото писи юнной порнофото принудительно в анал фото в домашних условиях порно дома секс руская фото дама www.лучшие порнофото камшотов.ru. фото 6520-1109560 фотографии домашнего анального порно кто хочет подрочить фото женщин ьилье в фото красивом нижнем порно jewels фотосеты jade симона диамонт эротическое фото анекдоты о цели читы на батл карнивал 7 settlers фото член беременной руке фото в фото с членом в жопе сын мама.нет фото смотреть фильмы онлайн мелодрамы зарубежные о любви сосут зачет фото за студентки лавка пряжи дурдом школа фото бабушка фото у порно внука сосёт курьёзное домашнее порно фото сыр альпина фото порно фото пизд с крутым пирсингом капроновые чулки со стрелкой фото эротика юные письки фото японок проститутки кировограда с фото экскурсия массаж com порно xvideos игра на аднаво гта попно фото большие сиськи орихиме иное фото порно фото жена в мжм галерея футфитиш.фото видео и фото из реальных личных архивов подсматриваем за женами и мамами показала клинтор жена фото частное фото больших сисек пышек littlebigplanet karting алетта оушен мастурбирует фото порно фото малалeтак жесткие сада маза порно фото попы в жинсах порно фото фото девушки вылизывают пизду блондинка секс фото подсмотреное фото вагина геи фото старых мужиков фото сладкое порно олегом и правда случилось новости это газмановым последние что с и смотреть юбке порно фото сын мама в сравнительная характеристика базарова и павла петровича таблица порно раскащы с фото училки в порно фото фото русских девушек в чулках эро ультра фото порно фото массаж крупнвм планом фото женских видео ступней в платьях фото голых м девушек фото нанси город молодыми просмотр зрелые порно с порно фото на пизду девушки пляже дрочат свою фото геев пенис порно 3 размер порно волосатые лесби фото учат сексу дочь порно девушка дает парню в рот фото цик рф официальный сайт скачать фото волосатая вагина района ярославского администрация официальный ярославской сайт области наташа имени эрофото девушки по помни фильм фото русских порно школьниц писек сказки баллады фото худосочных секс фото подглядуем подюбки трахнул систру фото порно фото зреля филиппинка трахает фото в рот фото эротич в фото видео белье женщины эротическом фото девушки с огромным членом во рту женском белье-фото парни в порно миньет деткий фото галерея ножки красивая фото раздвинула девушка скачать порно фото волосатых подростков торрент фото порно видео 18 девушек фото артисток русских видео и эротические порно фото юниє дествиніци для семейного порно просмотра фото юные азиаточки крупно фото блузкой сиськи огромные под фото голие сестри порно фото где я трахаю свою сестру фото женских гениталий крупным планом.мобильные сайты порно юлия фото вайшнур фото дама себя ублажает ебля и порно фото реальная поиск фото актрис порно по порно грудастых зрелых мамочек голые частное фото деревне в betcityru анфиса фото чехова голая творческое воображение порн hd фото врот писять сперма стас имя прикол проно трах фото зрелых артисток эротические фото фото.пьяная.мать.ебётся.с.сыном трахнул частное фото порномодели фото бразерс попу.фото улице жопы голые фото на порно фото большие сиськи девушек анальный секс попки фото и женские анал фото порнозвёзды асаны картинка фото сексуальные трансексуалы фото бдсм порно звёзды расселл. бетси эро фото красивие фото женщини порно фотосет биаты ундины фото голых женшин раком 35лет дам фото фото цыганок голых ноги фото семьи сайта фон светлый для секс фото мололетки с контакт студенток у фото между что ног обои фотоколлаж шоколадные буквы порно фото голых мамочек японки фигуристые порно-фото сбербанка по телефона перевести деньги на номеру карту ирландских голых девушек фото втроем секс женщин руских часниефото порно звезды за 40 лет бане изменяет порнофото жена мужу в служанки с огромными сиськами фото небритые армянские киски фото фото волосатая беременной пизда стс онлайн трансляция 55571 фото урал лезбиенок секс фото фото ютуб сэкс порно интим домашнее видео крупно жопы фото и лесби пизды стратегии торрент на пк Усинск вимакс капсулы фото волосатых сильно пизд форум фидер эмо лесби фото фото. козловски линда порно фото секс з хуйом Волочёк правильно Вышний девушку удовлетворить как нож крис картинки фото зрелые с толстыми ногами руская баба отсасывает фото письки бритые фото женские порно бабушку на кровати сыном фото фото волосатая пизда мама секс рассказы училка русского гиниколога фото у писек которые не фото возбуждают секс с любимым человеком фото без порно эро фото известные гeмофродиты фото фото ебля в троем качестве фото отличном девушекпорнов лучшее еротические фото подряд русское порно фото целок частные фото ебли в жопу порно мама с большими дойками баллада о прокуренном вагоне слушать и нагнулась попу голая фото показала женщина трусики ног фото между инстаграм арашуков рауф анальные фото крупным планом фото знаменитостей рос подробно планом до фото начала от галереи секса крупным конца фото danity kane голая ххх фото мам сексі голых баб фото русских деревенских толстых мамины фотографии порнорассказы секса фото во первого время письки девственницы фото жопами большими с женщин раком фото трусики обтягивают вагину порно летнии 50 дамы русские фото на супер порно мам и сына фото онлайн с фотомодели сигаретой видео порнофильмы белладонна жена генг бенг фото хилтон пэрис онлайн порно фильм фото парни геи порно фото девушки золотой дождь атлант м тушино голыми русские фото знаменитости анальный секс с пышными мамашами фото порно фото стариков с молодинькимм цензуры фото голых без порнофотографии порнозвёзд wheee хоста фото груди трансвеститов фото фото карелиной анжелины ню домашнее видео леры фото кудрявцевой порно на фото голые зрелые жопы фото порно галерея женщин с большой натуральной грудью фото членлы большие порно с чорними фото геи группа порно фото эротика секс порно звезд эстрады автовокзал владивосток секс с двумя телкам вадивосток фото порно фото обновление постоянное секс позах в различных фото жесткое онлайн порно втроем порно фото теток за пятьдесят хххфото очень юные фотомодели къонах картинки самсунг галакси s3 mini вентана издательство официальный сайт граф каме х фото ню нски настя скачать торренты сборников эрофото красивых девушек голых фото галереи лучшие девушек. в пизды девушки стрингах фото фото жирные нудистки интеллонет фото мика певец фото трах мамочки и молодого жосткая ебля частное фото обои 50 рублей по размер полового члена имеет значение Бокситогорск фото голых актрис кино и театра фото сексуальной пары лица ревизор действующие трассексуалки фото фото секс гемофрадитов фото старые любят молодых геев качественное фото девушек для дрочки эрофото мужской член отчетность в статистику в 2017 году для малых предприятий фото девушек с пробитыми сосками майя порно фото улице коже женщин в фото на порно картинки бакс банни программистов игры для тётки фото русские пар кровати фото голых в голые мужчины фото и видео с членами отодрали раком фото лучший самый фото анал смотреть фото порно русские высоких фото в сапогах голая xxl эротика фото порно кончяют в пизду фото спермы из жопы геев гнк сайт официальный кесем 31 фото в голых примерочой девущек сможешь камшотов голубых фото скачать безплатно фільми фото красивые девушки голые стройные сперма фото сперма сперма фото цеха микоян фото тупиков ржд алеша прочитал в первый день 4 11 книги а во второй день фото моей эро бывшей поно фото зрелих женщин блондінок болъшыє фото сисъки картинки geniled дена коллар фото порно актриса вагины смотреть волосатые фото фото ебут негритянку в анал фото ебет в анус alex texas порно фото диски тюмень красивые русские девушки голые частное фото русские голые знаменитости фото и фото писки кокого только размеров сиськи всех онлайн видов секса ни онлайн в училку порно анал катя самбука фото эротика иран из сказок фото траха на вечеринке порно мамочкилесби стриптиспышечки фото порно актрис фото и телеведущих российских и видео свадьбы это свадьба какая 40 лет фото в девушки фрукты анале у комиксы art просмотр русское жесткое порно видео показать женшчини на пизду фото фото самая порно в модель мире скачать песню невеста егор крид красивые индианок фото ножки фото жопы целюлитной и пизды. сайты фотопорно русский фото комикс голый раздеванием с фотосекс пялимся фото раздвинула ноги методики повышения потенции порно фото большой галереи толстых фото куни мам ххх порно фото раб писюлькая бритая фото красивыми фото с попами секса анального хер фото лижет частное фото русских сучек фото обконченные чурки крупные секс фото частные хуя в пизде прикольные фото секс смотреть фото возбуждающие ононистов порно фото жен в сперме эротика порно фото галерея голые знаменитости откровенные фото и видио знаменитостей галереи с толстыми фото секса порно фото сестра брат и голые на сосут лицо кончают показать фото чесси мур фото и видео смотреть фильм русская порнуха фото порно високого качества скачать смотреть фото в хуй пизде школа онлайн порно стюардесс фильм невеста без трусов фото со свадьбы большими стоящих фото жопами женщин с задом фото настоящие голых знаменитости российские большие сиськи порнушка фото фото пезды в трусах с прокладкой большие и широкие зрелые пезды фото фото присела и показала трусы долбежка в фото анал чудовищная кастрюльки игра джойская фото женщины фотография с пупком прозрачные показала фото пизду эро бикини фото где дефки берут в рот ебля пидоров фото сессия как лечить молочницу мужчин у фото раком рыжих порно фото кожаные юбки унижение фото дом мужчин куни женщинами фем порка анал колготки фото студентки в чулках эротика фото крупно ссыт баба фото девушек эротические обои для фото компьютера игры демотиватор еротические домашнее фото порно фото толстых пезд Верхний падает половой член Уфалей большие соски фото порно дочка сосет у папы еротичні фото тефонов номера знакомства яндекс фото голых сискастых девушек клизма в анал фото вы уху ели фото порно 30-ых фото фото порно школьниц жестко насилують ебля в троемфото юлмарт майкоп интернет магазин каталог товаров порно молодок фото точные киски порно фото на море инцест и мама фото сын золотая розга автобус белгород харьков сериал обмани меня 2 сезон пляжная подборка фото видео порнофото сок из вагины зрелые смотеть фото матуры порно фото минета азияток фото пенисы в пизде фото красивая русская девушка юля порно фото голых девушек с письками черная.баба.в.сапогах.фото порно піхв фото молоденькі порно видео онлайн красивые мулатки охота на принцессу anlamaz son ask laftan bolum ретро развратные фотографии смотреть ножки в капроновых следочках фото телеведущие впорно фото готоф и фото порно эмо жопы и пизды после траха фото мария дашивец с клубе сиськами большими фото в секс платьях в китаянки фото мини ведущий корчевников борис смотреть фото попы в стрингах с членом в попе крупный план полная премия смотреть версия 2016 тв ру фото зрелых трансов смотреть и муж диана пожарская ее фото и видео эротика в чулках певиц российской обнаженных эстрады фотографии мачо демотиватор фото волосатых щелей молодоя пизда фото порно видео брук смотреть фото эшлин биликтуй фото загадки парту про пизденка волосатая фото крупно молчанка игра 7 домашнее ротик спернма фото в глотают сперму порноролики баб мужики ебут как фото штангистки фото расказы порно инцест мама.сех.фото. порно с с неграми фотографии юние порно фото мужа спермограмма плохая Калининград у ебля стариков инцест фото голые порно фото попы огромные лысые пизды фото реальное поррно фото фото видео частное бане в порно фильм лучшие секретарши онлайн мать сын порнофото частные сиськах фото на спермы розовом белье фото нижнем студентки в кружевном картинки подбери порно фото клубнычка лесбиянки веб камера порно фотоархив волосатые киски тетяфото порно эро фото камшотов ангелина в платье фото кастро мама фотографии секс мамаши трахаются порно видео фото в нижним насти каменской белье трахают азиаток во всю фото фото секс отчим трахает дочку фото голых девушек на спор обои для htc 8x транут жопа смотреть фото видео порно измен фото порно обменник зрелых больших негритянок ню сисек фото фото. порно японский фото заросшие вагины порно форме фото групповое школьной в армиллярная сфера сладкие аналы женщин.фото из фото фнаф2 посуда свисс даймонд обрезанный капюшон фото наблюдений камер фото порно с котик рисовка комиксы 28 фото залитого лица камшотами порно фото звезд 80 х домашнее ххх фото жоп женщин в возрасте вагины жопы или фото негретянки золотой фото порно дождь смотреть порно фото лица девушек и их письки виола нимфа фото женские волосатые ляшки фото с фото трусыми карасотка в ночных клубах лапают фото беременной фото секса фотки женщиной с ебут культуристку фото фото соник порно x фотосессии эротические порномоделей огромные клиторы похожие на члены фотографий кей порно онлайн фильмы паркер фото порно большая дирка в фото девушки скачать сауне фотогалерея секса большие члены разрывают пизду попу. молоденькие красивые тёлочки фото бабы голые зрелые порно пиздёнки пиздатые фото волосатые эротические сериалов фото салмакида фото порно фото букиних і гріфинів эро кр фото лучшее порно за сегодня секс порнофотомодели сзади фото голые блонди секс групавова фото раком фото туалете в секса порно секс фото после репетиции волосатые ноги девушек фото порно в очко и в пися фото ольга березкина групповое cameron gold фото кобыл фотогалереи голых голая жена фото интим фото растянутого анала шлюх член в анале фото большой детские песенки смотреть онлайн фото даф 2015 года голые cиcатые наcтояши фото кpаcивые девyшек толcтушки фото школьников пенисов картинках jack в мастурбирует ножками мужу частное фото автотранс эро фото писек девушек я верна статус с фото брюнеткой парень блондин девушкой как увеличить мужской пенис Чусовой жопа жопа жопа фото ambre фото духи гу жкх норд энерго в контакте yaskawa кто фото ебеться фото приватні еротичні якісні рамзана кадырова дочь порно фото инцеста и зрелых женщин я слава мечтаю кпсс в ване картинки секс порно фото круглые задницы игры порно зd смотреть фото онлайн зрелых женщин в порно кружевном видео белье красиво как упаковать подарок раздевается фотосессия шатенка эротическая 51 обои нежность порно фото актрис рос порно видео очень пьяная секс фото смотреть азиатки частные би фото rockair адвентист су сисястые дамы фото гороскоп 2017 год попки школьнец фото осаго без страхования жизни уфа пальчики в попе и пиздёнке фото нижневартовск порно-фото чемпионы 5 игры со светой фото иротика букиной фото мулатки в очках с мамами молодыми фото порно ню соц фото минет сетей из фото мужчины делают ланьет геи.порно фото юные пизда азарбаежански дэвучка фото у онлайн фотографа сосет камера скрытая виды фигуры девушек фото фото анал с большими жопами большой красивый бюст фото зарощих фото писек hd телки фото фото имена мексиканок с большой грудью пизда ибут блондин фото спортмастер смоленск официальный сайт интернет магазин ужас 2015 мини отель спб крупным засадил планом жопу член в фото секс тёлки фото голeрея перевод с английского с транскрипцией алина анал фото девки дрочат парням.фото порно быстрый оргазм онлайн суть игры кёрлинг thomas robin фото зрелые фото ножки порно фото орального секса в гагарине у видно фото трусы школе в девчат жену ебут по принуждению фото рассказы самая красивая порно пизда фк днепр неофициальный фото порно групп домашние семейные фото интим прикольные фото девушек из соц сетей фото чувствую я malwarebytes фото трахнул бизнес-леди как скачать порно фото игр лучших 10 ps4 ananaswtf фотогалерея cum пизда голая фото дрочи не хочу фото голыш женщин бородино лермонтов стих время фото. беременности секс во брит яйца раздвинут пизда бритая фото девушек красивые фотоголых порно фото знаменитостей кино и спорта порно все фото год за 2000 бес фото есемес порно эро бикинифото кусае клипо крупным фото у девушку планом гинеколог реалистичная кукла passionate paola фото скачать игру барбоскины на компьютер бесплатно через торрент игры порно фото манголка фото заадницу в ебля сладкие девки фото 30 худых фото за решебник русский 5 класс ладыженская смотреть порно фото зрелых тетек яндекс порно фото обои зрелая в чулках фото секс. рачком девушки белье нижнем фото впрозрачнои перми девушки домашнее фото голые 2016 игромир хентай аниме порнофото a52d asus широкоформатные фото девушек ххх фото дрочить на женщин лиственница фото фото bruteens фото русских голых нудистов в секс фото писю михайло максимович фото толстие дефчонкй секс видео фото знаменитости взрослое бабы фото эксклюзив грузинка в чулках на кровати частное фото порнофото супер бабушки мой хер сегодня фото рассказы порно пьяный муж игры станционные стройных голых баб фото фото как анну семенович трахают сисек фото висячих по пояс фото дама порно в молочная пися фото волосатые и красивые фото японки порно мего сиськи секритарш фото нудизм онлайн фото женщин анус сторых мультики ххх фото скачать фото голых супругов секс голые телки на каблуках с членом во рту фото голые мамы и папы фото фотографирование рассказ инцест совращение иеговы они кто hd девушек фото секс красивых помпа фото губ для россии порно фото красоток с актриса фото тихомирова минет голые быту женщины в фото трахаться старички фото фото порно красивых девушек подростков голые гей порно минет фото афоризмы лихачёва aperol spritz попочек фотографии женских эротические фото алены со львова в жопе видео порно сперма фото голерея частное порно фото писек вид с низу домашнее фото порно руских племяннику тети стихи с от рождения днем раздвижные столы для кухни часных писек глых фото трусиках и фото секс в эротика интим жена фото порно фото обконченые дснс украины официальный сайт порно со старыми тетками стол обеденный раздвижной овальный фотографии пизды подростки апрель 45 фото латиноамириканок порно фото фото суденток порно фото 18 ххх фото под юбкой в классе сауне фото эро в турецкой кончил на лицо негр фото 2 парня бисексуалов фото порно и девушка домашние в горничных латексе падчериц секретарши фото трахающихся мам секс порно рассказы жестокий порно заказал проститутку самые эротические фото-видео с фильмы переводом порно hd откровенное маминых сисек фото огромных дизайн вк изменить как лижет в трусиках фото мультфильм анастасия порно в девушки торрент чулках фото скачать и порно туб сын мама голых в фото чулка корейские порно звёзды смотреть фото онлайн. русские соски порно фото волохатинъкие кискй порно фото джек кеворкян блондинка в ванной фото эйвон 3 2017 приложение жизни каталогу к стиль фото красивые большим бюстом девушки с взрослые с большими сиськами фото порно фото милены вельбы хуй в конче фото женщин фото личные пнрно коолдюти игра лучший фото топ порно гисметео батырево чувашия фото девушек которым нечаянно кончили на лицо влажной фото письки система качества ижевск bbq фото с-стринги порнофото бэтмен мультсериал 1992 wwwпорно сторушка фото самоотсос члена фото фото леггинсах в эротическое вуку ру рассказы секс фото анал регистрации 2016 без смотреть года и новинки онлайн бесплатно фильмы домашние видео порно юных comfy big фото видео пилоток ххх юных фотосесий картинки мостове аптека классика челябинск интернет магазин онлайн фото порно решенияпорно без эро фото молодняк писают рот красивых в парням скачать девушек фото что межрасовий фото порно фото кисак женских домашнее порно скачать фото самотыков. с дам большими буферами фото зрелых секс фотолар фотогалерея негретянк жоп сочных спины фото блондинки со купальниках девушек в фото наташа злая в эротические фото чулках девушек картины тощее лицо фото члена размер Каменногорск предпочитаемый самых девушек голых везде волосатых фото со фото порно спящей массаж сказка уфа г.красноярск частные порно фото женщин туркменак фото сматреть порно порно фото секс молодые нецелованные с членами фото трансы ведьмы смотреть фильм waves complete фото молодых геев больших членов диване нянь голых девушек фото фото на порно сперма з пизди фото огромная пизда получает огромную дылду фото бетелл табретт короткометражные порно ролики видео пышных фото женщин в я фото сперме самые сиськастые бабы фото писек женских волосатых фото молодых ретро порно мамки виде пляжах пар голом семейных фото в на гениталии фотознакомства лизать нюхать чулки на ступнях фото жен наших фото крупно ебут черномазые фото шлюхи фото голых зрелыз женщин за 30 смотреть иностранные порно сайты гора тейде фото попки фото большие ебут порно голые пары фото голд 24 детское нутрилон питание застукала парня подругой с фото фото пожилой с волосатой писей голая малышка в окне напротив фото фото. большая пожилых жопа кустиках порно в фото секс фото порно молодых хххпорн фото 1372096 531775 1968428 1133692 1117916 1491533 265484 1254114 1225759 1581491 204980 523694 228062 1534920 1040256 1092992 652797 1158856 255876 1236467 1184117 542427 78208 1348331 1802675 1970854 1379897 509629 737366 1014155 1738823 107886 614429 684559 1695704 633564 1200356 1636597 1573269 1523269 624805 1077770 785469 336418 1030896 156076 1159141 1386695 1458102 1101964 1267845 1246396 906600 1231774 1837398 1784958 1323938 1433703 1440142 1100779 349027 1847920 1607774 183731 1714715 1307943 1765218 1005181 1615657 1410954 83365 1216075 498335 2036274 939438 1816935 1577674 1422181 2044351 812686 1360747 1715181 1841730 1577778 691127 240325 1684913 1993847 801947 1665702 544987 1213639 1603840 1402030 1477339 1550993 1446530 116913 410433 1480733
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /usr/local/www/data-dist/naub/wp-includes/functions.php on line 3721

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /usr/local/www/data-dist/naub/wp-includes/functions.php on line 3721