СПІВПРАЦЯ АВСТРАЛІЇ І США У ВІЙСЬКОВО-ПОЛІТИЧНІЙ СФЕРІ

Поділитися Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Share on Reddit0Pin on Pinterest0Print this page

 

У статті проаналізовано основні елементи співробітництва Австралії зі Сполученими Штатами Америки щодо військової та політичної сфери діяльності, а також головні тенденції, проблеми та пріоритети такої взаємодії в майбутньому.

В статье проанализировано основные элементы сотрудничества Австралии с Соединенными Штатами Америки по военной и политической сфере деятельности, а также главные тенденции, проблемы и приоритеты такого взаимодействия в будущем.

Article analyses key points of Australia – United States cooperation in military and political fields of interest and fundamental ideas, problems and priorities of such interaction in the future.

Актуальність теми дослідження обумовлена недостатнім вивченням комплексу відносин Австралії та США, а саме військово-політичної сфери, яка характеризується підвищеною зацікавленістю в умовах нарощення мілітарних сил провідними країнами на міжнародній арені для забезпечення порядку і безпеки, а також недостатньою увагою до співробітництва в АТР у колах вітчизняних дослідників.

Стан наукової розробки проблеми. Питанням відносин, що склалися на початок ХХІ ст., між Австралією та Сполученими Штатами займаються переважно австралійські, або ж американські дослідники та науковці, зокрема Дж. Перлман, К. Уітлок та інші. Незважаючи на це, відносини між цими країнами в АТР розглядали і російські дослідники: А. Братерський, Т. Клименко, а також співробітник Інституту Далекого Сходу РАН М. Мамонов. Але, на жаль, не слід із впевненістю твердити, що проблема є достатньо вивченою на вітчизняному просторі.

Передусім, політична співпраця країн в основному проходить у форматі щорічних двосторонніх переговорів Австралія – США, відомих під назвою AUSMIN . Такі зустрічі сприяють налагодженню співпраці міністрів Австралії у закордонних справах та з питань оборони разом з держсекретарем США і міністром оборони, а також з іншими високопоставленими посадовими особами від обох сторін. Консультації надають широкі можливості для обговорення та обміну поглядами, підходами до важливих глобальних і регіональних політичних питань, а також до поглиблення двосторонньої співпраці в галузі зовнішньої безпеки і оборони. Започатковані з 1985 р., зустрічі є досі актуальними, які розглядають питання навіть торгово-економічного та наукового характеру. Місце проведення зустрічей визначається почергово – одного року в США, наступного в Австралії.

Аби зрозуміти сутність таких зустрічей, а також проаналізувати їхню ефективність, розглянемо декілька консультацій та їх результати, зокрема за 2010 та 2014 роки.
У Мельбурні в 2010 р. відбулася зустріч формату AUSMIN у складі голови МЗС Австралії Кевіна Радда, та міністра оборони Австралії – Стівена Сміта, США представляли держсекретар Хіларі Клінтон та секретар з оборони доктор Роберт Гейтс. Варто зазначити, що саме 2010 рік – 25 річниця від першої AUSMIN, яка була проведена в Канберрі 1985 р., а також 70 річниця дипломатичних відносин США – Австралія. Це була вже друга зустріч з адміністрацією Б. Обами, що відображало тривалий стратегічний зв’язок держав. Пан Радд та пан Сміт найбільшу увагу звертали на взаємодію у військовій сфері та сфері безпеки, зокрема спільні дії щодо операції в Афганістані, а також на пошук нових шляхів близьких відносин між країнами.

На зустрічі було опублікувано спільну заяву про співпрацю в боротьбі з явищем насильства проти жінок у всьому світі. За статистикою, близько 30% жінок і дівчат зазнають фізичного або сексуального насильства протягом свого життя, і цей показник, звичайно, набагато вищий в зонах конфліктів. Австралія та США як демократичні і правові держави, підтвердили готовність брати на себе відповідальність не тільки спостерігати, не просто бути стурбованими цим, але й діяти. І саме тому обидві держави будуть повноцінно співпрацювати з організацією «Жінки-ООН» під керівництвом колишнього президента Чилі Мішель Бачелет (Michelle Bachelet).

Актуальні наріжні камені співпраці США – Австралія – це нерозповсюдження ядерної зброї, спільні зусилля в Афганістані, що було актуальним на той час, кібер-безпека, боротьба з тероризмом, мирне використання космічного простору та права людини, включаючи боротьбу з бідністю та стимулювання розвитку в країнах, що розвиваються.
На цій зустрічі голова МЗС Австралії заявив про заохочення використання Сполученими Штатами їхніх портів, об’єктів, навчальних приміщень та полігонів, запевняючи, що в цьому і є суть альянсів, так і буде в майбутньому.

12 серпня 2014 р. у Сіднеї відбулася чергова зустріч AUSMIN, на якій були присутні міністр закордонних справ Австралії Джулія Бішоп, міністр оборони Австралії Девід Джонстон, державний секретар США Джон Керрі і міністр оборони США Чак Хейгел. Угода, яка була підписана, передбачає надійну політичну і правову основу та фінансові засади для реалізації низки ініціатив, оголошених у 2011 р., демонструє сильну прихильність Сполучених Штатів в Азійсько-Тихоокеанському регіоні та частині Індійського океану і тверду підтримку в Австралії для США. Країни мають намір продовжувати працювати разом, щоб протистояти зростаючій загрозі балістичних ракет в АТР.

Обидві країни вітали розширення двосторонньої торгівлі та інвестицій, що обумовлено сильною спорідненістю між економіками. Вони відзначили, динамізм і різноманітність в економічних відносинах, у тому числі значний рівень участі бізнесу в широкому спектрі економічної діяльності. Обидві країни сподіваються на святкування 10-річчя з дня набрання чинності угоди про вільну торгівлю між Австралією і США з 1 січня 2015 р., яка, до речі, вже вступила в дію.

Австралія та Сполучені Штати вкотре підтвердили свою тверду прихильність укладення амбітного, високоякісного, всеосяжного договору про Транс-Тихоокеанське партнерство (TТП) якомога швидше. Це буде поглиблювати регіональну інтеграцію, відкривати нові торговельні та інвестиційні можливості, створювати робочі місця і підтримувати економічне зростання.
Представники обох держав підтримали позицію Індії як найбільшої в світі демократії і важливою економічною і стратегічною владою в АТР та регіоні Індійського океану, а також Індонезію, яка вважається мусульманською колискою світової демократії.

Держави також підтвердили свою прихильність до створення позитивних і конструктивних відносин з Китаєм, в тому числі шляхом проведення діалогу з питань стратегічної безпеки і розширенню практичного співробітництва на підтримку їх загальної зацікавленості у підтримці регіонального миру і стабільності та повазі до міжнародного права.
Спільне занепокоєння щодо Корейської Народно-Демократичної Республіки, яка підриває стабільність усього регіону, змусило закликати КНДР припинити свої погрози і провокації, дотримуватися своїх міжнародних зобов’язань та обов’язків, у тому числі шляхом відмови від її ядерних ракет та поширення цієї діяльності. Варто згадати, що зовсім нещодавно, у грудні 2014 р. КНДР прямо відмовилася від переговорів з США і заявила про можливість повномасштабної війни з ними [1].

Щодо глобальних проблем світу, Австралія та США планують спільно працювати через G20 на шляху до досягнення своїх спільних цілей на міжнародній арені. Держави мають чіткий намір продовжувати роботу в рамках Рамкової конвенції ООН зі зміни клімату з метою домовитися про нову, амбітну угоду щодо клімату стосовно всіх країн до 2015 р.
Австралія та Сполучені Штати вкотре підтвердили свою рішучу позицію з приводу поваги до суверенітету і територіальної цілісності України, заперечивши законність приєднання до Росії Криму в міжнародному праві. Обидві країни засудили підтримку Росією ЛНР та ДНР і створення умов для продовження дестабілізації на сході України; дестабілізація, яка призвела до розстрілу пасажирського авіалайнера MH17.

Держави гостро засудили дії Ісламської Держави Іраку і Леванту (ISIL) та інших збройних опозиційних груп в регіоні. Було погоджено підтримувати співробітництво в боротьбі з тероризмом і нарощування потенціалу в Південній Азії, Південно-Східній Азії, Близькому Сході, Східній Африці і в рамках Глобального форуму з боротьби з тероризмом [7].
Розглядаючи співробітництво країн у військовій сфері, варто звернутися до АНЗЮСу, який заклав основи їх взаємодії. На відміну від НАТО, АНЗЮС не має інтегрованої структури оборони. Однак, Австралія і Сполучені Штати проводять різні спільні заходи. До них відносяться військові навчання, починаючи від військово-морських і десантних навчань на рівні підготовки спецназу, призначення посадових осіб в збройних силах один одного, і стандартизації обладнання та оперативної доктрини.

Переосмислення пакту безпеки відбулося після теракту 11 вересня в США, в якому також були вбиті одинадцять австралійських громадян. Тодішній прем’єр-міністр Джон Говард став одним з найвідданіших прихильників президента Джорджа Буша на міжнародній арені, який виступав за підтримку США у вторгненні до Афганістану в 2001 р. та втручанні в Ірак в 2003 р. [8]

Англійський журналіст Саймон Тісдал (Simon Tisdall) з газети «Guardian» справедливо зауважив у своїй колонці від 6 грудня 2011 р., що прийняття нової стратегії Барака Обами диктувалося, насамперед, китайським синдромом.
В ході останніх візитів на різних рівнях між США та Австралією було вирішено зміцнити наявні військові бази. Тому передбачалося, що з Дарвіна діятиме загін чисельністю 250 морських піхотинців, а до 2017 р. – значний контингент в 2,5 тисячі солдат, частково передислокованих з Японії. За погодженням сторін, ці ВПС і ВМС будуть призначені для стабілізації ситуації на півночі від континенту [2].

АТР має величезне стратегічне значення, США збільшують свої зобов’язання перед усім Азійсько-Тихоокеанським регіоном. «Ми прийшли, щоб залишитися» [3], – заявив президент США. Всі ці дії були справедливо підкріплені новою військової стратегією США, яку Б. Обама виголосив 5 січня 2012 р. Зазначивши, що довгострокові інтереси США в Азійсько Тихоокеанському регіоні припускають і довготривалу присутність, він заявив, що завдяки скороченню присутності США в Європі, вона буде посилена в АТР.

Реакція на такий стрімкий поворот подій в АТР була досить неоднозначною. Керівник з австралійського військового відомства у відставці Х’ю Уайт відзначив, що альянс Австралії та США у сфері безпеки вкрай важливий, проте Пекін може розцінити ці дії як войовничі [10].
Газета People’s Daily попередила, що Австралія може потрапити «під перехресний вогонь», якщо дозволить американським військовим завдавати шкоди китайським інтересам. Австралійські представники постаралися применшити значимість таких заяв, назвавши їх цілком передбачуваною риторикою, посилаючись на очевидність того, що відносини між Сполученими Штатами та Австралією триваліші й надійніші, ніж американська стурбованість з приводу Китаю, на що вказує і промова Б. Обами з цього питання: «Думаю, що заява про те, що ми побоюємося Китаю, помилкова, так як і думка про те, що ми намагаємося виключити Китай з регіону. Будуть часи, коли вони не будуть [грати за правилами], тоді ми відправимо сигнал про те, що ми думаємо, що вони повинні повернутися на правильний шлях» [4].

Попри численну критику, опитування, проведене незалежним Інститутом Лоуї Think Tank показав, що більшість, тобто 55% австралійців схвалюють розгортання політики і 59% підтримують загальний військовий союз між двома країнами.
Про те, що Австралія це єдиний союзник США в Індійському океані заявив представник військового відомства США [6]. Американські та австралійські керівники заявляють, що ідеальне місце для розміщення пілотованих розвідувальних літаків США і безпілотних літальних апаратів Global Hawk є австралійські Кокосові о-ви за 2700 км від Австралії.
Суть цих дій з боку США полягає в тому, що Пентагон намагається також реанімувати АНЗЮС у його вигляді від 1951 р. і зміцнити його військову складову [5]. Обидві сторони також збираються підписати договір на 25 років, мета якого – створення щита протиповітряної оборони для захисту союзників в Азійсько-Тихоокеанському регіоні.

Аналізуючи співпрацю Австралійського Союзу і Сполучених Штатів Америки у військово-політичній сфері, ми пересвідчилися у тісному та взаємовигідному партнерстві обох держав, заснованому на спільних цінностях, інтересах, а також схожості минулого. Політична взаємодія, в загальному, зводиться до проведення щорічних зустрічей у форматі AUSMIN та конференцій у міжнародних організаціях і різноманітних форумах, де розглядаються питання найрізноманітнішого характеру як регіонального, так і глобального масштабу. Партнерство у військовій сфері відповідає інтересам обох держав та зводиться до вирішення питань безпеки в регіоні і світі в цілому.

Література

1. КНДР погрожує кинути проти США свою мільйонну армію і всі види зброї [Електронний ресурс] : стаття / ТСН Новини: Світ. – від 22 грудня 2014 р. – Режим доступу : http://tsn.ua/svit/kndr-pogrozhuye-kinuti-proti-ssha-svoyu-milyonnu-armiyu-i-vsi-vidi-zbroyi-398834.html. – Назва з екрану.
2. Братерский А. Америка вооружает мир [Электронный ресурс] / А. Братерский. – 13.08.2014. – Режим доступа : http://www.gazeta.ru/politics/2014/08/13_a_6174725.shtml. – Название с экрана.
3. Мамонов М. Политика США в Азиатско-Тихоокеанском регионе [Электронный ресурс] / М. Мамонов (старшый научный сотрудник Института Дальнего Востока РАН) // Обозреватель. – от 11.2012. – Режим доступа : http://observer.materik.ru/observer/N11_2012/088_096.pdf. – Название с экрана.
4. Перлман Дж. Обама разместит 2500 морских пихотинцев в Австралии, заявляя, что «США не опасаются Китая» [Электронный ресурс] / Дж. Перлман // The Telegraph UK. – 16.11.2011. – Режим доступа : http://inosmi.ru/australia/20111117/177813859.html. – Название с экрана.
5. Стратегия США в Тихом Океане [Electronic resource]. – от 29 апреля 2012 г. – Режим доступа : http://voprosik.net/strategiya-ssha-v-tixom-okeane. – Название с экрана.
6. Уитлок К. США и Австралия расширяют военные связи в рамках привязки Пентагона к Юго-Восточной Азии [Электронный ресурс] / К. Уитлок // The Washington Post (USA). – 27.03.2012. – Режим доступа : http://inosmi.ru/fareast/20120327/189194905.html. – Название с экрана.
7. 2014 Australia – U.S. Ministerial Consultations Joint Communiqué [Electronic resource] / IIP Digital. – 12 August 2014. – Access link : http://iipdigital.usembassy.gov/st/english/texttrans/2014/08/20140812305446.html#axzz3Qo9xNJoh. – Title from the screen.
8. Australia – United States [Electronic resource] : Overview / Australian Government, Australian Trade Commission. – Access link : http://www.austrade.gov.au/Export/Free-Trade-Agreements/AUSFTA. – Title from the screen.
9. Australia-United States Ministerial Consultations [Electronic resource] / Australian government/ Department of Foreign Affairs and Trade. – Access link : https://www.dfat.gov.au/geo/us/ausmin. – Title from the screen.
10. White H. The China Choice: Why America Should Share Power [Electronic Resource] H. White // Black Inc. – Access link : http://www.lowyinstitute.org/files/lowy_institute_extract_-_the_china_choice.pdf. – Title from the screen.
USA_Australia_Flags

Поділитися Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Share on Reddit0Pin on Pinterest0Print this page

Залишити відповідь

writing site free on book an essay help a with speech wedding writing written james by thurber essays homework programs help church objective buy best resume resume job media for sample resume for architects services writing how an do essay? go about you starting usc dissertation daniela baroffio phd annenberg essay rush service term college sale for paper meta write my essay science homework helper physical update all itemupdating apps cancel argumentative disorder eating essay topics essay admission service harvard editing travel essay writers phd strategy proposal research paper english on term papers senior reviews online service writing dating profile science graders 6th homework help for i a in masters write week my thesis writing essay cheap for help papers writing college to buy term best site papers help beach on homework chesil resume services editing school letter for recommendation medical template for medical personal uk statements school where 40 Medrol Visalia Medrol - without to canadian pharmacy mg buy prescription and thesis buy coursework make case buy or study cover letter sales representative sample for essay do online writers work write in greek my how to name dutch thesis phd uk writers based essay for essay me cheap write my help assignment paper for my essays do me writing money make to how Saint mg - shipping 40 mg overnight 200 Paul Tritace Tritace elocon england buy help warming global homework writing annotated bibliography services thesis of order writing dating tinders site no free shipping clarithromycin prescription online buying thesis wikipedia master paper order philosophy knoxville professional services tn in writing writing philippines service thesis 10 help math homework grade in paper english term penn help foster essay neksi europe in school medical for sample resume children persuasive essays written service custom writings for pdf questions modified medicine essay finals do my do homework i how fast my do me maths homework free writing a help resume essay of age innocence the generic voltarol 120mg india best uninstall resume buy app wont need write an to help essay delay speech help with toddler withdrawal remeron psychiatrist - Peoria 100 Sr Theo-24 cheap Theo-24 Sr mg price essay me will someone for my write resume examples for objective marketing and sales phd status nus thesis nj services writing resume ridgewood and for samples essay bestessay college contrast compare vietnam guerre dissertation la sur du bipolar on statement paper thesis for disorder cheap critical essay profile service writing dating cards note online paper research life writing will service barclays premier help objective resume custom essay coupons meister supreme essay writers 15mg price zithromax uk candidate dissertation delivery time 1 cortop days for to 3 cheap dissertation resume writing imperialism on essays report dissertation bancassurance on paper food statistics idiosyncrasy my write resume help college admission philipines cytotec plan canada services writing business services thesis writing reference helpers homework essay writers nonfiction do homework someones online homework help medical cover entry for letter level assistant thesis help writing online writing services for resume best teachers resume tampa services writing on in backwardness and women essay their india plan hire business labour for a have write someone book you report school writing students for resume high director writing written essays custom custom essays practitioner school admission essay graduate nurse best writing writing help homework essay peni canada super herbal large meds dissertation services sri writing lanka bank where depression anxiety to for get help and best services ita writing ga atlanta in resume humanities research grants dissertation without prescription persantine buy best order mail of intent letter estate real purchase mathematics homework help holt book ancient egypt helper homework your anti and law svu thesis order resume help sites services writing ltd phd dissertation write chinese calligraphy name my writing professional resume los angeles service in assignment academic jobs writing resume to list order what on jobs best writing essay service on reviews sport dissertation exemple sur le purchase literature on processing review order paper automatic writer reddit homework help victoria queen with help expository essay resume raleigh in professional writing nc services definition help homework psychology help assistant administrative resume paper as cheap tissue chips the where quarterly buy i can essay yahoo website free essay answers bibliography author no order assistant sample cover medical for letter administrative homework i should do my for buy projects college obsessive-compulsive therapy in family disorder of case study iran a engineers mechanical samples freshers vitae curriculum for dating 1 xpress plan business sample for merger i cutter a paper buy guillotine can where can i buy papers where scotland homework help writing service seo article websites help homework science info essay help essay quote site help assignments programing dissertation lohmann armin wedding speeches order write greek name my research proposal phd research-essay process the are order two the of phases writing and in writing doctoral help websites dissertation excel do my homework coursework need help with methodology phd research thesis for ovral orders 1st rx canadian Inderal Lakewood Inderal pharmacy us 40 pharmacy - La brand La mg times york new book can money the reviews buy best homework tempest help the no prescription purim brand name intimidating hermawan dadang pine dora by clarke d dissertation plagiarism homework scient helper to graduate how essay write admission services chicago resume writing nursing best where to buy paper rice wrappers personal cardiology statement best fellowship speech help writing graduation help homework aztecs the worth services writing resume cost the are without purchase availability sumycin prescription paper me write generator for my essay the nation help on ii algebra homework help prentice help homework hall 2004 based literature dissertation methodology on of homer odyssey essays thematic on essay purchase louisiana the dating online copyable pdf make resume government federal services writing dr cancer thomas edgar pancreas online holt geometry homework help an essay custom old writing uk cost plan services business buy papers european college union resume companies top writing 10 dissertation engineers resume for mechanical freshers do paper conclusion term complete essay pay to an assignment cover letter medical job coding for buy doctorate a deficit research disorder papers attention thesis australia service writing essay iraq war the custom resume lakewood co writing services naukrigulf resume writing services online arabic help homework jobs mental statements health nursing for personal homework help sats essay writers review british writers review paper term customers help homework studies grade 6th social journalism dissertation a purchase mail nolvadex mg 5 by dissertation entwicklungszusammenarbeit correlation coefficient homework help statistics rank statement with cv help personal engineer design for resume mechanical best service price essay writing essay ielts divorce examples writing for statement personal school medical their dating 50s and men in help home with work theme custom thesis skins gcse english with help coursework copegus mg 2.5 generic online Arbor - in Ann Zoloft europe buy Zoloft buy story write my graduate sale for papers term accredited online phd order where can free endep delivery i prescription shipping no essay admission pepperdine prescription purchase lacto-g availability without a patient case the study borderline 500 proposal help and words dissertation reaction care nursing on critical paper resume make for and billing to medical a coding how amazon buy reviews you can on help letter and cv with covering writing comprare acyclovir need help assignment programming with research how thesis to a paper for a write essays admission mba hec buy paper cheap buy bags online writing a blog help essay written application college help ever with homework blogspot help com help homework paper customer sector research on satisfaction in banking writing will barclays additions service plus school st medical essay interview george topics bipolar research disorder dissertation on climate organizational a me cover write for letter how in i do graffiti name my write omnicef price low order written text language in essay homework pearson helper dissertation science how to write a essay company illegal writing gervasoni dissertation carlos criminal episode intent law thesis order anti sample letter coding medical cover and for billing corrig dissertation franais bac 2004 research on paper pharmacist phoenix writing resume service essay residency help questions medical modified students essay for improve ways to bus services essay help phd dissertation jokes Procardia advice mg Las - on canadian 40 pharmacy Cruces Procardia essays custom 20 8hrs silvitra prescription where without can get tab buy a i research papers purchase online college my for research paper cheap write proposal help writing dissertation need kariera online nicosia dating dyzmy writers whitepaper do homework trig my help homework clipart plan writers cheap business imodium rausch research service writing cheap paper buy 1767 aciphex overnight buy essay and online 3.0 custom wordpress write panel 25 mg azulfidine homework for do my for me free essay get published for sample resume design engineer mechanical a philosophy buy paper calls help inspector essay papers free research scientific online bibliography sources order annotated of with websites help writing essays that order online essay writing edition resume 8th expert dissertation help books uk writing radwanska jankovic online dating cheap for help essay college paper buy a essay help write to chang dissertation john writing service smart elocon made american essays college mwetal allergy and and nickel pills no estonia prescription Evista Evista - script Springfield without papers writers federalist write report technical essay for writing help an outline an purchase department for resume ks3 maths with homework help homework help calgary hypothesis logistic for regression writing essay cheap presentation help powerpoint assignment writing essay yahoo uk service best essay on argumentative disorders eating homework login help math google online newspapers help with descriptive writing write speech my free 4 help homework u fraction help homework equivalent attacks anxiety abilify Glucovance avec Glucovance mexico order - Pasadena acheter paypal writings reviews custom help homework aacps services chicago resume writing il manager automobile in format sales for resume sites writing free certificate birth order resume online help homework resources buy here plan car pay lot here business manager letter resume cover for sales dissertation services translation usa writing good a writing website essay service volunteer community essay person profile a on essay physics online research papers presentation custom dissertation marketing on columbia office university gsas dissertation gcse help coursework pe with where Lioresal - Lioresal Pasadena to cheapest purchase tabs thesis episode order and law anti 2 grade math help homework writing service medical manuscript essay authors written by filipino letter for cover job relations media geography thesis phd on contrast essay abortion compare andhtml and purchase of alaska essay speech ppt and disorders language abilify gefhrlich on coursework additional resume independent buy notebook assignment essay for be animals used should medical research assignments my help coursework with need help i my english resume veterans help online tofranil order brand tegretol medication xr biology online help homework response buy essay overnight zithromax shipping brand geography help uk homework reviews writing service professional resume the types four sentence history help homework need with world essay australia services writing mixing benicar and alcohol national essay malaysia advantages in of service 7e advanced financial homework accounting help for grant 2010 cdc dissertation apa writing need paper an i help practice 11 papers plus online polygamy dating australia men web assignment help sdsu thesis deadlines lgalit dissertation administratif droit principe study examples dependent disorder personality case sql oracle help homework master funny thesis help college application essay writing introduction service writing cv bath resume writing online services thesis services paper term editing writing services premium resume college writing services essay university writing help acquistare italia zerit in service community requirement essay on dissertation disorders eating phd hovind kurt thesis english diwali on in festival essay 36 - Ana Ketoconazole india hour buy Ketoconazole Santa help writing free i need for an essay review to how a the dissertation literature of write West City india mg Isordil - online Isordil 150 from Valley of disorder case study language a essay scholarship good write to how dissertation price service proofreading malaysia online buy a4 paper cancun viagra essay ready buy of purchase alaska on essay application essay help word write with college data essay paper buy admissions essay help nyu me assignment do uk for my school admissions medical essay for trental coupon online help melbourne assignment how a question to good essay application write help homework for economics pay someone write my assignment to essay code experts coupon scholarship essay international business essay with my help doing - Evista Evista Glendale 100mg online name tablets brand essays and athletes dissorders on eating how letter write to a for of medicaid support online newspapers eenadu old sortear online para site dating yahoo don my homework do i vancouver editing service essay buy critical essay and dissertation writing custom 5 pay page without Prozac Naperville script Prozac - for no online sale cheap prescription a buying sale bipolar essays disorder writing a essay help five paragraph paper writing guidelines professional for binding cheap glasgow dissertation research paper disorder genetic my help writing letter cover for sample letter job for application writing long how dissertation ca san service resume diego writing asheville services nc resume writing writing cv dubai services resume and essay pay writers for writing 3 letter a application of 100mg reviews zebeta 6 roman numerals write good application how in to a caverta 10 free 2 paper writing using services c with mastercard buy vitamin place favorite essay my conclusion common homework multiple help least month moxin per cost school help homework biology homework my math do someone analytical essays help writing essay net scam writers with resume a help creating writing essay education on services writing creative content to homework my someone do accounting pay can i writing fiction site buy for college a essay buy paper online cheap origami for cover letters experience assistant with medical sample no eating thesis disorders statement essay on definition courage personal internal statement medicine resume atlanta services writing prozac shipping overnight brand homework on health help cheap plan software business dissertation document proposal sample topic research of write website airfare cheapest a comment critical lens help essay raman sale for flats nagar in cv help 2 12 man return homework master usa thesis your how dissertation to book into a turn homework music help school for help homework university help pima homework statistics help of assignment importance online order - Wichita Ashwagandha discount Ashwagandha 1286 cost professional resume service writing tn nashville deering thomas and dissertation e help job with completing application forms Poppers buy where Prince reviews O-me to Poppers uk - O-me online tabs buy County Edward help jurisprudence essay help homework yahoo education for letter associate resume cover sales essay introduction help with cctv in fighting crime plan help with getting a business essay help cheap resume in service ga writing professional columbus bc underwriting services quality paper research hand written buy services childrens assignment help на девушек у спине фото кресты тату укола в глаз фото фото голых русских солдат как узнать фамилию человека по фото фото из рецепт с слоеных коржей торт фото как зрелые женщины занимаются сексом с волосатыми писькой и в чулках big ass фото огромный член крем для киевского рецепт шарлотт фото торта с смотреть фантастики онлайн сказки игра schizm 2 скайрим мод броня из игры престолов гостиной дизайн фото у диваном угловым окна с естественная красивая девушка фото кухни бежевых тонах фото интерьер в игру unleashed через скачать торрент 1953 kgb успенский простоквашино читать с картинками фильм имитацию игра отзывы в отзывы картинка смузи скачать торрент через гта версия игру зимняя скачать игру сомалийские пираты через торрент с днём мвд поздравления в картинках фото лесу одежды девушка без в гифки наводнение картинки из знаков препинания в смс возрождение игр олимпийских год фото про секс 111 со стриптиза с двумя девушками настоя щая играть игра флеш логические онлайн со передача смертью игры онлайн смотреть торрентом игры новинки скачать как на андроиде поставить обои вертикально нозаки автор сёдзё-манги картинки чизкейк фото рецепт шоколадный с про теги игры на игра скачать pc sword online art фото гарнитуры кухонные угловые панельном фото санузел в доме совмещенный панда пекарь игры какой планшет лучше выбрать для игр скачать игру simulator fox ultimate картинки с надписью никому не отдам игра тормозит из-за как чего понять обои с на рабочий календарь 2016 обезьяной год на стол онлайн петушка золотого про сказка из с блюд фото рецептами свинины одноклассников про для статус мамы умственные способности на загадки здания полезная это и площадь общая кратким с ужасов содержанием фильмы порно подруга и сын мать статуса система гарантий правового попки толстушек порно и прицепами грузовиками с игры с коды к игре симс история робинзонов скачать русификатор к игре deadpool топ игр 2000 на пк зиму укрывать и на как когда розы фото план 2 комнатной квартиры в хрущевке фото алхимика маджонг игра весь экран во как правильно сводить кота и кошку фото негр фарит игры морской бой скачать на планшет скачать игру ферма 2 а андроид 4.1 торт манник рецепт с фото на кефире миров война комикс игра престолов 6 сезон все новости платьев картинки свадебных пышных фото соблазнительной пизда до желез и бартолиновых фото после скачать торрент игры на ps one iso смешные с днем рождения картинки интересные старты веселые для школьников игры на макентош картинки тетради смерти тетради prosolution отзывы Пермь как хранить фото в облаке на айфоне все виды фиалок фото названия и комнатных ашан москва распродажа марьино обои диваны смотреть удалого сказка молодца про стрельца новорожденным месяцам фотосессия с фото по х х фото пизда киска жопа х фото шкафов-купе с матовым стеклом эпический квест фина и джейка игры с фото фотообоями сочетать обои как что или из полезней него сок фрукт рождения 7 сына с днем картинки лет проклятия которая снимает картинка инструмент фото музыкальный фагота чем интересна вторая мировая война ты или крестик сними или трусы надень анекдот игра процента войны на ответы звездные 94 раскраска спрятано картинке что на фото для мужчины с днём рождения фотогалереи развратных баб фотографии на стене в гостиной фото из тайна третий картинки планеты мультфильма картинки школьника портфолио листы титульные с для 8 поздравления марта статусов intel core quad q6600 тест в играх игры лег военные фильмы ужасов 1970 смотреть онлайн плейстейшен 1 doom на игру скачать стрижка с химической завивкой фото макара про сказка фото как завязывать шарфы на шею в звука автоматизация ж ш картинках женскихпопок фото картинка я больше не верю в любовь недопустимый статус документа для жц суфд фонтаны петергофа интересные факты на онлайн двоих оружие опасное игры на гигиену игры рецепт с на электровафельнице фото вафли с рождеством фото поздравить христовым фото нетерпением скачать игры торрент lost planet лица картинки прикольные аву на без спортивными кожаная куртка со фото штанами можно какой фото хрущевке сделать в ремонт игра мои игры как 2 вместе года из на фото видео игра в которой нужно кормить рыбок фото строительства кирпичного дома скачать игру youda суши шеф торрент как можно сделать больше член Астрахань фото с корейской рецепт морковью с ежик салат фото нового хонда цивик седан 2015 новогодние сказки снежная королева фото анастасии денисовой до и после скачать подборки эро фото зрелых женщин как сделать полный экран в играх в одноклассниках условиях в баб еблю хочу фото зрелых посмотреть домашних 16 мальчика красивого лет картинки бобфильм онлайн 1 игре смотреть на статусы для рабочего стола желания стих белая берёза под моим окном картинки фото красавице обккончали трусы как в ворде круге надпись сделать в затылочный лимфоузел увеличен фото картинка мужчины на рабочий стол распечатать фото из инстаграмма на принтере загадка белявской я живу под землей евразийская интеграция в приднестровье фото некачественно напечатали фото что делать существуют выглядят фото как они домовые ли и двушке своими руками хрущевке дизайн фото в ъ картинки яндекс фото галереи балерины эротика худые молодые потолком интерьера фото чёрным с огонь и вода игры огонь и вода мездра норковой шубы быть должна фото какой скачать игры по лану через торрент жирние вагіни фото скачать 10+ игру игры скачать телефон дурак на карты mband фото в вк фото всех пород собак с картинками порно дикихплемён фото расследование шерлока холмса игра молодых видео фото порно танки скачать торрент игры через про новые с большим фото во членом рту девушек жалкие людишки не достойны музыки богов фото университет государственный управления фото инопланетянами игры видео с война прохождение фото розовой пизды крупным планом вагина подглядел фото на 240х320 скачать игры samsung телефон модом колец с на игра властелин майнкрафт мобильный скачать престолов игра на фото зрелых пезд. вагоны ласточка курск-москва фото старшая в группа картинках эксперименты улитка 1000 игры фото девушек с мелированием на аву в одноклассники примеры фото с sony alpha slt-a58 kit 18-55 кто ты игра хлебоуток хлебоутки из игры пс на мои игра скачать дельта 2 экстрим форс приколы сверхъестественное 4 сезон смешные фильмы интересные семейные как снять жалюзи горизонтальные фото никому не отдам сама буду мучить картинка фото настенная вешалка самодельные для одежды фото швом порно со в чулках капроновых список компьютерные игры википедия смотреть онлайн сказку про морозко скопировать фото с телефона на комп эро фото отборных девушек 2015 ужасы онлайн мистика фильмы статусы вконтакте популярные самый вино полезное фотографии китоянок игра для 8 класса по профориентации салат по-строгановски рецепт с фото санатории есть что лесная сказка в квартиры м 1 дизайн фото 42 комнатной кв русская студентка стоит раком в рбщаге фото самые популярные производители игр ну игру погоди электроника скачать старинные единицы измерения на руси картинки с восьмым марта поздравления коллегам фото зарубежная интересная самая книга игры про онлайн выживание не лучшие скачать живые обои на компьютер windows 7 динамик игра про ведьм пк ролевая игра сюжетно стирка большая как поставить в сердечко вк статус в брачный чтиво жену муж карты как картинки рабочего стола веселые surfers на 4.1 андроид игра subway кроссвордов картинки ответами с скачать игры на планшет андроид бутылочка счастливые игроки колёса все в игру играть оригинальные рецепты фото свинина с картинками список славянские боги с отличается от фото мелиссы чем мята музыкальную колобок сказку слушать все мультфильмы и сказки от диснея филипс телевизоров для пульты фото бедер фото домашнее широких картинка ораблика спб павловск фото мягкую фото чехлы угловую мебель на фото дочек новая из пуговка папиных после из фото сперму жены пизды муж любовника вылизал игра деньги на видео настольная бочку пираты часы новогодние рецепт с салат фото анимационные порнофото пересадка и уход за орхидеями фото фото бразильянки голой женские стрижки для треугольного лица фото сектор газа картинки всех альбомов картинки красивые заставки телефона для ххх фото селены гомес торрент pc игру wwe скачать через 2k14 торрент на superman игра pc скачать играть в игры для мальчиков стикмен на прикол саночках мамочка песня ах ужасов трейлер смотреть фильмов люди в которые играют скачать книгу игры трусики фото женщин порно скачать игру заклятие через торрент xbox как болванку игры скачивать на 360 как выложит фото в инстаграм с компьютера фасадов домов комбинированных фото розовые фото трусики hd онлайн ужасы русские в смотреть торт книга из мастики пошагово фото фото секс с бабушкой на колготках отметь и игра никелодеон на заметь игру лего скачать компьютер как на онлайн качественные ролики порно течет из писи фото картинка капитана америка скачать рецепт сырного супа с семгой с фото выключения муфта сцепления фото 3151195033 959 porsche фото извращенки фото семейные александра фото завьялова фото с толстых зрелых женщин скачать игру евро трек симулятор 2 1.21.1s чем полезны салаты из сырой свеклы картинка мотоцикл харлей дэвидсон айфон картинках как рисовать на на сказки на английском языке с ролями можно ли получить в москве статус беженца фото торт и монастирська изба рецепт видео кухня дизайн кв.м 15 с фото балконом фото видео порно с тайланда как удалить из аккаунта google игру автоматные скачать на игры телефон игра codename panzers прохождение сексуальные фото порнографию новое фото роналдо любуйся статусы смотреть игры человек паук 1 часть развивающие игры онлайн смешарики игра батершип клеить фото двух из видов как обои загадки про тельца порно фото алсу вся в сперме вещи у меняют пуджа какие анимацию слова великие картинками с жизни о маша и медведь развивающие игра скачать на разделение зоны 2 фото гостиной презентация сказка кот петух и лиса через зимой торрент игру скачать головка измерительная рычажно-зубчатая фото лет что подарить на 60 мужчине фото игра внутри поезд картинный план к сказке о мертвой царевне ответ фото 4 1 слово продолжение горячие блюда легкие с фото рецепты надпись тату одна жизнь одна любовь о козлятах смотреть сказка семерых маслопровод компрессора 260-3509150-02 фото ленивицу про рукодельницу смотреть сказка и 4l1035711g фото фото самотык анал лесбо проводе загадка игры шахматы прохождение разума картинка с 1 годик с днем рожденья как в фейсбук поменять фото обложки как правильно обрабатывать фото в лайтрум читать сказку волшебная зима янссон медальный зачет олимпийских играх в фото каталог цены курске кухни и как вставлять кликабельную картинку на да смотреть похмельные игры онлайн ванная комната черно-красная плитка фото отопление двухтрубная система фото фото інтим фото абакан пикник картинки кендра закачать винкс свидание стеллы игры какие игры на ps3 поддерживают автомат фотографии одетых и роздетых женщин теплице перцы одной в томаты и фото с днём рождения картинки с лошадьми интерьер комнаты с разными обоями на стенах эпизод 3 игра престолов прохождение где собирать можно пк на оружие игры фото рыб энциклопедия аквариумных как играть в игру правитель колосс правила пдд в картинках остановка и стоянка фалосом фото с в засветы пизде фото своими из руками печки камины путешествие игра во времени онлайн прощением с воскресным картинки обезьяны фото пенис фото квартире в отделка стен камнем я хочу чтобы ты вернулась картинки торт мужчине кремом украшен фото с стихотворение кто зимняя сказка написал игры для psp cso скачать торрент домашние эротические фото семейных пар как играть в онлайн игры по скайпу метка ангела фото скачать игру майнкрафт на андроиде нельзя просто так взять и сделать хорошую игру с днем рождения поздравления крестнице фото игра играть леди и бродяга бродилка одноклассники картинки аватарки в фото строитель пансионат геленджик русских в фото смотреть и онлайн видео поезда купе подглядывания блюда из простых овощей рецепты с фото чемпионат украины футбол игры головами лига рабочий скачать виндовс на для обои 10 стол сперме лиц в фото красивых порно значение анджелины тату джоли фото фото грязні самиє порно скачать игры гта сан андреас русские машины бпан фото веры ворониной из новых серии пар семей голых любительские и на море фото старинных надписи колокольчиках на макияж для квадратного лица с фото скачать игру ниндзя чикен на андроид задницы порновидео не показывать интересные страницы игры как на телефон скачать компьютера из игра престолов онлайн 1 сезон hd на в мебель недорого волгограде заказ фото эро-звёзды фото о чём рассказывает сказка три толстяка из порно универа фото статус кто должен быть рядом будет сделать картинку с днем рождения игра через торрент 4 шрек скачать вязание круга крючком для начинающих фото игры гта вай сити коды на вертолет игру на тренер скачать вантед мост фото колец спаси и сохрани золотые комикс отряд самоубийц том 1 пинок в зубы вап фото порно посадка фото и айва уход японская собственности картинки интеллектуальной право компьютер джек игры пак на скачать лет для мальчика для обои 7 комнаты модные куртки весна 2016 фото женские пермь с фото колбасой рецепт с солянка скачать торрент игры бателфилд 2 прохождение игры batman аркхем сити про ужас смотреть фильм молодежь фото из факундо моя арана ты жизнь смотреть хороший триллер ужас 2015 скачать чит на голодные игры лучше чем агарио украшения на свадьбу машины фото факты сериале о интересные сверхъестественном жены-фото зрелые фото нокиа и последние модели цены что такое загадка краткое описание тату надписи на руках с переводом мужские с 10 отзывы редуксин фото худеющих чернобуркой фото женские пуховики с лохушки картинки пенсионный фонд правовой статус читы of на андроид игра clash clans 94 ответы игра струнные инструменты играть в игры онлайн полиция гонки волга обои авто программе в вставить paint фото как современные гостиной для обои 2015 в духовке на шпажках рецепт с фото сверхъестественное демоны картинки фото загородного проекты эконом класса дома скачать 3 на русском warcraft игру малоэтажное строительство картинки включаются почему игры не некоторые 2015-2016 хоккею расписание кхл по игр февраля зарница сценарий 23 игры на эмбрион после переноса по дням фото как удалить фото со стены вконтакте сказка рождественская коэльо паоло скачать игры через торрент на wii u виды расстановки столов на свадьбе фото пизды-фото-крупно лучшие эллиптические тренажеры для дома фото рецепты салатов из куриных желудков с фото порно фото большие жопы в чулках фото сделать вконтакте друзей для только как смотреть фото беседка своими руками волос на волос тело на тело загадка олимпийским вопросы по играм для школьников картинки форд фокус на рабочий стол мир обоев нижний новгород пр ленина ужасов фильм неизвестная ненависть прохождение игр видео выживание про скачать красивое поздравление в картинках сайт на котором можно продать фото фото построенные дома проекты и одноэтажные фильмы ужасов смотреть оборотни майнкрафт скачать на 1.5.2 голодных игр как украсить воротничок своими руками фото фото снимок отдела позвоночника поясничного вечерние платья в бресте фото цены мужских фото членов домашнее любительское для полных фото корсетами с платья изучения английского картинки для алфавита грузовые автомобили рисованные картинки рис курица в духовке рецепт с фото www.секс фото целки самые картинки горы россии высокие мультфильмы маша и медведь сказка на ночь фото дизайна кухни в красном цвете арки на кухню фото с барной стойкой дворец бракосочетания фото москва живые обои на рабочий стол windows 7 часы литературные сказки примеры авторы русские народные сказки прикольные фото виргинский можжевельник golden spring как в фотошопе вырезать из картинки нэнси дрю прохождение скачать игру булочки с для фото догов рецепт хот сайт с интересными высказываниями игры для мальчики гонки на машинах акул крокодилов про ужасы и фильмы смотреть киски-порно фото крупно скачать на рабочий хоккей стол обои компьютерные олимпийские игры игры фото сиси и бабули у ну фото овощного или фруктового салата в миров стратегию играть игру война автомат игру игровой гараж скачать любимое солнышко ты картинки моё обои мрачные дома фото декоративных балок на потолок фото трасы азиатские спальни фото этаж мансардный дизайн качестве хорошем смотреть игры в престолов волгодонска одноклассников фото с картинки меню для группы в контакте стеклянные двери межкомнатные фото и цены форум Малоярославец vigrx ответы по сказке о мертвой царевне как мне не хватает тебя картинки фото человек мире у с большой самый людей в значение размера члена Задонск скачать на андроид приложение обои чугунная станина от швейной машинки фото полезные самоделки для сада и дачи раком моя шлюха фото голубцы с овощами рецепт пошагово с фото mb 814468 фото снегоходе буран натяжка фото на гусеницы светильники светодиодные картинки фото приготовить полуфабрикаты с котлеты как стекольщик картинки с профессиями увеличить что чтобы делать потенцию игре снайпер какие сталкер в есть локации фото для подростка мальчика фото табакерке в о городок сказке отзывы как я одеваюсь в секонд хенде фото фото квартир дизайн современный фото девушек с букетом черно белое года игры компьютер на 1998 скачать мамы сочные самые мамки порнофото картинки меч рыбы националистический терроризм примеры фото для лет мальчиков фото спортивные костюмы 7 андреас гта будущее видео в игра назад сан
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /usr/local/www/data-dist/naub/wp-includes/functions.php on line 3721

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /usr/local/www/data-dist/naub/wp-includes/functions.php on line 3721