ПОЛІТИЧНІ ВІДНОСИНИ НІМЕЧЧИНИ ТА КАЗАХСТАНУ

Поділитися Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Share on Reddit0Pin on Pinterest0Print this page

Коберник Л.В.

ПОЛІТИЧНІ ВІДНОСИНИ НІМЕЧЧИНИ ТА КАЗАХСТАНУ

У дослідженні проаналізовано розвиток політичних відносин між Німеччиною та Казахстаном за останніх 25 років незалежності. Виокремлено основні політичні події у відносинах двох країн та визначено особливості розвитку політичних відносин між Німеччиною та Казахстаном.
Ключові слова: Федеративна Республіка Німеччина, Республіка Казахстан,політичні відносини, двостороннє співробітництво.

The development of political relations between Germany and Kazakhstan for the past 25 years of independence was analysed in the research. The main political events were singled out in the relations between two countries and the peculiarities of development political relations between Germany and Kazakhstan were determined.
Key words: Federal Republic of Germany, the Republic of Kazakhstan, political relations, bilateral cooperation.

Після здобуття незалежності Казахстан проводив збалансовану зовнішню політику та працював для розвитку своєї економіки. За останніх 25 років незалежності багатовекторна політика цієї держави приносить позитивні результати. Казахстан зміг зарекомендувати себе на міжнародній арені як надійний політичний та економічний партнер. Республіка Казахстан здобула незалежність 16 грудня 1991 р. Однією із перших держав Європейського союзу, яка визнала незалежність Казахстану 31 грудня 1991 року була Федеративна Республіка Німеччина. Дипломатичні відносини були встановлені 11 лютого 1992 р [5]. Із моменту здобуття незалежності Казахстану відносини між ФРН та РК розвиваються по висхідній траєкторії і досить плідно. На сьогоднішній день Берлін по праву зайняв місце одного з ключових європейських партнерів Астани, налагоджено інтенсивний політичний діалог на вищому рівні та зміцнюється двостороннє партнерство.
За 25 років із часу встановлення дипломатичних відносин, німецький напрямок належить до одних із пріоритетних напрямків зовнішньої політики Республіки Казахстан. Основа казахстансько-німецького співробітництва була закладена у вересні 1992 році в ході першого візиту Президента Н. Назарбаєва до ФРН під час якого було підписано Спільну заяву про основи відносин, а також ряд договорів та угод [7]. Відкриття в 1992 році посольства ФРН в Казахстані і в 1993 році Посольства РК в Німеччині стали додатковими стимулами для подальшого розвитку діалогу на високому рівні [5].З того часу між країнами розвиваються все більш міцні взаємовигідні відносини, які мають хороші перспективи. Із середини 1990-х років Казахстан проводив зовнішню політику, спрямовану на пошук і залучення іноземних інвестицій. В свою чергу Німеччина проводила політику на пошук нових ринків збуту своїх товарів не тільки в межах країн ЄС, а й серед країн Азії. Для Німеччини Казахстан став вигідним і найважливішим торгово-економічним партнером в ЦА, а розвиток торговельно-економічної співпраці з Казахстаном дозволив Німеччині інтегруватися в політичні та економічні процеси Центральної Азії. Економічне співробітництво з Німеччиною стало для Казахстану великою можливістю інтегруватися в економіку країн ЄС та стало одним із факторів залучення іноземних інвестицій з боку країн Європейського Союзу.
Німецько-казахстанські відносини демонструють стійкі політичні, торговельно-економічні та культурні зв’язки, мають хороший потенціал. Елементом таких зв’язків є етнічні німці, які проживають в Казахстані та які виїхали протягом останніх 20 років з Казахстану до Німеччини.Варто зауважити, що незважаючи на низку підписаних двосторонніх угод та договорів, проблемним моментом на початку розвитку двосторонніх відносин у 1990-х роках, був той факт, що керівництво Німеччини та Казахстану мали різні цілі та наміри щодо розвитку подальшого співробітництва. Оскільки позиція Казахстану полягала у залученні німецьких інвестицій в свою економіку та в отриманні фінансової допомоги від ФРН. Щодо позиції керівництва Німеччини, то вона була досить зрозумілою і передбачуваною. Передусім, Німеччина хотіла отримати гарантії, що права етнічних німців, будуть захищені та отримати доступ до ринку Казахстану для німецьких фірм. Кількість німців, які проживали на території Казахстану в той час становила становила близько 230 тисяч осіб.
Таким чином, ці фактори були стримуючими у відносинах ФРН та РК і тому Німеччина не поспішала вкладати значні інвестиції в економіку Казахстану. Однак, вже з 1997 року після візиту Н. Назарбаєва був налагоджений діалог з ФРН, було розглянуто подальші шляхи розвитку співпраці і було підписано пакет важливих міжнародних угод саме в економічній сфері. Що й послугувало поступовому розвитку відносин із позитивною динамікою. Візит Н. Назарбаєва у 1997 році до ФРН і підписання пакету важливих міжнародних угод послугували поступовому розвитку двосторонніх торговельно-економічних відносин [3;7].
Із часу встановлення дипломатичних відносин Президент Казахстану Н. Назарбаєв здійснив 7 офіційних візитів до ФРН. В свою чергу з 1992 року Казахстан з офіційними візитами відвідали Президенти ФРН Р. Герцог і Г. Келер, Міністри закордонних справ Німеччини К. Кінкель та Й. Фішер, канцлери Г. Шредер та А. Меркель. У 2001 році відносини між РК і ФРН піднялися на новий рівень, важливою подією став офіційний візит Президента Республіки Казахстан Н. Назарбаєва до Берліна в жовтні 2001 року. В ході візиту сторони підписали шість угод в сфері військової співпраці, економіки, культурного і гуманітарного співробітництва. Велику увага приділялася в ході цього візиту і подальших самітів Н. Назарбаєва з канцлерами Г. Шредером і А. Меркель в 2002-2007 рр. проблемам безпеки і стабільності в Центральній Азії [5].
Особливістю політики Німеччини щодо Казахстану залишається і досі регіональний підхід. Берлін розглядає Казахстан як частину Центральної Азії і проводить свою політику в контексті всього центральноазійського регіону. Іншою особливістю німецької політики залишається її тісний зв’язок і координація з політикою Європейського Союзу в цілому. У липні 1998 року в Брюсселі відбулося перше засідання Ради з питань співробітництва «Республіка Казахстан – Європейський союз». Важливим підсумком засідання було підписання Угоди про співпрацю між РК і ЄС. В листопаді 1999 року були досягнуті домовленості між Казахстаном та ЄС, зокрема, про створення казахстансько-європейського юридично-консультативного центру, інформаційного бюро програми ТЕМПУС при Міністерстві освіти і науки РК, про відкриття регіонального екологічного центру в Алмати [1].
Істотним поштовхом в казахстансько-німецьких відносинах, був лютневий візит 2007 року Президента Республіки Казахстан Н. А. Назарбаєва до Німеччини. У свою чергу, Канцлер Німеччини А. Меркель в ході зустрічі з Н.А. Назарбаєвим зазначила особливе бажання співпрацювати з Казахстаном і сприяти подальшому розвитку співпраці. Під час державного візиту Федерального президента Х. Келера до Казахстану у вересні 2009 року було підписано важливі документи: Угоду по Казахстансько-німецькому університету в Алмати, Спільну заяву про партнерство в ім’я майбутнього, Заяву про інноваційне та інвестиційне партнерство, а також шість підприємницьких угод.
Важливою подією в казахстансько-німецьких відносинах стало те, що 2009 рік був оголошений «Роком Казахстану в Німеччині», а 2010 рік «Роком Німеччини в Казахстані». Так, всього в рамках «Року Казахстану в Німеччині» було організовано близько 100 заходів в різних сферах [2;6].В цілому, в останні роки активно розвиваються міжпарламентські зв’язки між ФРН і РК. Перші в історії двосторонніх відносин взаємні візити спікера Бундестагу Німеччини в 2010 році і спікера Мажилісу (Парламенту) РК в 2012 році зміцнили міжпарламентський діалог. На сьогоднішній день проходить активна взаємодія парламентських груп «Німеччина – Центральна Азія» і «Казахстан – Німеччина». Казахстансько-німецький економічний форум, присвячений розвитку двосторонніх зв’язків відбувся в Астані 13 липня 2010 р Глави держав: президент Казахстану Н. А. Назарбаєв і канцлер Німеччини А. Меркель особисто брали участь у форумі. У своїх виступах глави держав виділили основні моменти в економічному співробітництві двох держав [2].
Важливим позитивним поштовхом у відносинах був візит до Казахстану в 2010 році Федерального канцлера A. Меркель. Федеральний міністр закордонних справ Г. Вестервелле 20 липня 2011 року прийняв свого колегу за посадою Е. Казиханова, після своєї участі за рік до цього на неформальній зустрічі міністрів закордонних справ країн-членів ОБСЄ. Президент Н.А. Назарбаєв відвідав 8 лютого 2012 року Берлін і провів переговори з Федеральним Президентом К. Вульфом і канцлером А. Меркель. Також 7 і 8 лютого 2012 Президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв зустрівся в Берліні з президентом Німеччини К. Вульфом, федеральним канцлером А. Меркель і міністром закордонних справ Г. Вестервелле. Були підписані важливі міжурядові угоди, в тому числі, угода про партнерство в сировинній, промисловій та технологічних сферах, а також комерційні договори на суму близько 3 мільярдів євро. Згідно з постановою Уряду Республіки Казахстан від 3 грудня 2003 року № 1231 в «Угода між Міністерством індустрії і торгівлі РК і Федеральним Міністерством економіки та праці ФРН про основні положення організації економічного співробітництва» розроблено п’ять основних статей і контрольний договір повністю регулюють систему політико-економічних відносин. Треба відзначити, що даний договір став свого роду правовою основою здійснює механізм співпраці між двома країнами. Казахстан в очах Німеччини та Європи сприймається як головний провідник їх інтересів в Центральній Азії. Казахстану відводиться провідна роль в Стратегії Європейського Союзу щодо Центральної Азії на 2007 – 2013 роки, ініціатором розробки і прийняття якої свого часу виступила Німеччина [2;7].
Варто зазначити, що 11 лютого 2017 року минає 25 років з дня встановлення дипломатичних відносин між Республікою Казахстан і Федеративною Республікою Німеччина. З нагоди цієї події в столицях обох країнах проводилися урочисті заходи [4]. Таким чином, якщо охарактеризувати в цілому відносини між Казахстаном і Німеччиною, то їх можна назвати дружніми і взаємовигідними. Інтенсивно розвиваються контакти між парламентаріями двох країн, в Бундестазі створена спеціальна група «Німеччина-Центральна Азія». Поглиблюються зв’язки між окремими регіонами Казахстану та Німеччини. Необхідно відзначити, що відносини між Казахстаном і ФРН будуються на розвитку найважливіших напрямків у зовнішньополітичній та торгово-економічної діяльності двох держав, вони охоплюють велике коло взаємних зв’язків, ефективність яких залежить від багатьох факторів. Щодо стратегічного співробітництва двох країн, то про його успішний розвиток свідчать 50 підписаних угод в різних сферах співпраці.

Джерела та література:

1. Европейский Союз и Казахстан [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://mirznanii.com/a/156511/evropeyskiy-soyuz-i-kazakhstan. – Назва з екрану.
2. Искакова М.С. Политическое и економическое сотрудничество Германии и Казахстана на современном этапе / М.С. Искакова [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://repository.enu.kz/handle/123456789/6835. – Назва з екрану.
3. Лаумулин М.Т. Казахстан и Запад: Ретроспектива отношений в 1990-е гг. / М.Т. Лаумулин [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://www.ca-c.org/journal/cac-08-2000/07.laumill.shtml. – Назва з екрану.
4. МИД РК: Казахстанско-германские отношения достигли высокого уровня развития [Електронний ресурс]. – Режим доступу: https://forbes.kz/news/2017/02/10/newsid_135280. – Назва з екрану.
5.Политическое сотрудничество отношений [Електронний ресурс]. – Режим доступу:http://www.botschaftkaz.de/ru/index.php?option=com_content&view=article&id=5&Itemid=28. – Назва з екрану.
6.Сотрудничество народов в системе культуры межэтнических отношений [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://articlekz.com/article/11031. – Назва з екрану.
7. Фрольцов В.В. Политика ФРГ в Центральной Азии (1991-1998) / В.В Фрольцов // Вестник БГУ. – 2008. – №3. – С. 28-31. – (Серія 3).

Поділитися Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Share on Reddit0Pin on Pinterest0Print this page

Залишити відповідь

essays buy writing service online criterion to history write essay someone essay a pay resume skills help essay college writing ehrenhaft george by application service past online do cxc papers Kamloops prescription - overnight buying Calan Calan buy without 1767 my resume i lecturer guest in get bound can where brighton dissertation writing dissertation steps a a 5 Adeno-Ritz prices - Tulsa sale mg without for buy Adeno-Ritz prescription philadelphia resume service writing slides thesis presentation master help better homework does learn you write me my for paragraph homework help recycling for assistant perfect cv sales Eugene rx where Suaron buy no Suaron to cheap cheap free shipping order - thesis sample resume a mba essay writing application paper research a to write a literature for review how my me french for do homework reviews naukri writing services resume cannot i do my on time assignments helpers phonics homework quantity help surveying dissertation medical resume for specialist records resume writing service california jose san best thesis phd acknowledgement for homework city help help thesis chennai help food technology homework personal statement cv help my for with my plan mini micro learning lesson me great essay format the apa for dictator and college board essays contrasting two bio essays ap comparing mg 2.5 finpecia generic dissertation cosby doctoral bill admission review service mba essay hyderabad business writers in plan essays art buy van christina dissertation delden my do forgot i french to in homework prostate drive sex no cancer with law coursework help writing essay dubai service papers religion on essay admissions application college from of doctor sample for letter school medical recommendation papers research economics essay desk college application service writing writers graduate expert writers paper expert paper graduate immigration letter consultant cover resume help services help principles homework fundamental accounting essay help free borderline on paper personality research disorder buy paper research art in helper reading homework bipolar research papers disorder on essays non custom plagiarized resume letter cover writing help templates foreshadowing cask amontillado essay proposal best of engineer mechanical resume sample for application transfer uva essay online paper free stationery dissertation le et roman personnage ses dissertation four writing chapter spanish helper essay patrick swayze's widow dating common app 2014 help essay math geometry help homework online cheapest essays buy to plan state duties senators lesson service worth it resume writing essay online writer phd thesis services writing uk admission essay college online music custom essay cheap buy business online plans essay you happiness buy cant money vancouver business writers plan thesis university of phd london importance being of earnest essay essay to a persuasive introduction problem master thesis definition sale paper shredders duty heavy for application college essay college help essay com admission papers online order research best essay writers qatar resume order online food homework elementary help school leadership reflective about essay beate siegler dissertation tudors woodlands help homework term paper and services essay writing breast cancer enbrel causing nizoral face shampoo rash to face face services writing cv emails scam greg from fountain dating essay scoring service sat in nursing masters thesis homework help grammar latin college papers papers college for buying for buying help comparative with essay for letter write internship medical how application to an essay for quotes an case personality disorder study reports dissertation retail writing report a book paper skateboarding research essays christmas on traditions cheap custom essays on x written malcolm essays canberra resume best services writing professional anxiety help ways with to speech human homework resources help research my proposal me write for really do writing work services paper supplier thorazine best write to how my memoirs phd thesis pharmacy book writing dissertation results chapter science grade homework help seventh purchase sample intent to letter of property paper for sale rag essay questions chinese history resume bc vancouver professional writing services atlanta professional writing services service essays quality 24 hour delivery plus viagra online logic homework help cheap write research my paper frances review e phd contreras literature essay about 10 things i help you hate perspective essay changing help 5 grade go homework math online free papers for 11 practise filme dating online o telepata analysis essay comparative help research for paper order for resume mechanical design engineer best help intermediate english essay 2 essay minister custom Knoxville Ashwagandha - Ashwagandha worldwide shipping line on online papers my class write finance download thesis writing and assignment ebook by free anderson pig dissertation roast upon dissertation statistical consultant research statistician help learning assessment for essay help india java assignment doctorate thesis canada dissertation assignments student help with homework hamilton help library public scholarship writing essay help australia essay writer in video college a essay admission writing good for resume in format garment merchandiser writing service dissertation essay economics writers dating for returned application missionary men johannesburg services dissertation writing custom hrs 24 help live online homework cheap for for college paper writers help college writing important essay reading recommendation for in letter membership club homework help for parents australia services writing traffic police accidents phd road alpert thesis help dying to athlete essay young an underwriting services quality chapter disorders case cardiovascular study 4 1 essay rican border identity puerto divided someone write my papers will science help homework forensic writing custom essays writers professional uk essay help about essay computer a write essay a computer buy cardarone without affordable prescription homework sydney helper world essay writers famous classic on photography essays pain clomid after from ovulation lab report physics buy college creative essays admission online cover uk page dissertation purchaser sample resume help homework chat with newspapers irish online archive phd force microscopy thesis atomic order dissertation umi college writing professionally admissions essays yourself services writing best transition resume military my not can homework i do writting papers help enron written essays and for compare contrast kids essay man writing best speech with help a statement thesis too specific со секс порно оральний фото спящими девушки в постели фото домашние секс рассказ секс в кинотеатре парень в лесбийской оргии фото порно пышки красивой фото картинки из как онлайн создать иконку игра с водолазом порно частное другом фото с жену палец в жопе мужика фото ххх фото скачать спермы баб писки фото поза ycma фото через скачать большие фото торрент сиськи анал жопами фото с большими зрелые как нарисовать карикатуру на человека оттягивать сиськи фото деревенское русское домашнее порно фото wow world of warcraft порно фото частные фото голых семей секс с монстрами.фото фото член большой секс фото украинских голых певцов мужчин эротические фото с черными девушками Физкультурные игры средняя группа мужские порно оргазмы невероятные экспресс косы фото через шkольнице лижет трусиkи фото порно фото бабы слаиды фото голых пионерок сср порно видео в туалета кабинке фото два члена в молодой клипа фото семки огромных дырок большим фото планом наклонилась испалилась фото светланы секс продан фото рачком фото порно онлайн хд парнушка фото фото порно нед фландерс пизду на фото причёсок латекс порно фото галерея пизды в сауне смотреть фото онлайн жесткий домашный секс фото голые 18 фото от лет девки порно ебет смотреть фото сосед жену тети секси фото зрелые порно телка сасет и попы мамы фото секс зрелые сын минет фото делает девушка с фотограф блондинкой фейки развратная брежнева вера скачать фото. фото порно очень жестоко фото голых писек балерин рачок блондиночка фото любит крутые жопы фото коллажи куколд фото украденные интим фото украденное домашнее порно фото толстых фото планом пиды крупным тьолак спящие жони ню фото фото жесткое порно толстых старух сцыганками сексженнщин фото порно фото зрілих часне со старым траха фото дедом фото соблазнительные девушки не но красивые одежде в раздетые телек порно с фото фото из школьница5 фото порно фейк голых фото девушек и сексуальных Пожелания с новым годом в картинках фильмы ужасы про море зарубежные смотреть фото смотреть жирных азиаток эро секс бомб сильно ебут порно пьяную порно realitykings.com фото порно фото зрелых женщин с большими жопами со всего мира японка в трусиках эро фото эротическое азиаток ню фото фото телок у которых через платье видно титьки юмор 8 жены Поздравление с марта Красивые статусы про счастье с ним порно фото мужиков в женской одежду в рот фото пісінга подростки одни дома фото толстый фото член фото ефремовой порно шесть голодных девушек насилуют одного парня групповое порно фото голых фото старше женщина в возрасте раздвинул попку и вставил фото e-mantra фото для потенции виагра средство фото трахнутой пизды анальный ректальный медосмотр лесби фото на сестра ходит кухне фото лолая порно студенток и школьниц секс фото секс фото 45 летних дам член фото эмочек сосусчих фото в оргии сауне сиськи молодые порно игра человек или монстр скачать через торрент фото галереи минета толстые порно женщины старые фото волосатые все фото артистов советского кино прозрачных фото в женщин голых халатах маруськи фото сиськи чьлен дрочит смотрят одна остальные фото свиная ли печень печени Полезна для фото как жестко трахают толстых женщин подросток сосет фото gt-s3370 для игры фото эротика девушки скачать чужих секс частное жен фото многопользовательские Сетевые игры попки фото порно девичьи элитная проститутка в деле фото певица максим.порно фото Ревда какой пениса предпочитают размер женщины фото гинеколога на врача девушка у осмотре смотреть порно порка бдсм фото секретные порно американская история онлайн ужасов фото нудистки пляже на беременые foxxx diamond фото трахают худую онлайн порно красивых самых очень фото с красивой грудью и большой девушек красивое порнофото японок фото optimus l70 порно фото с софией ломели задница полная фото фото молодых моделей в трусиках фото в бабы бюстгальтерах эро порнофильмы с русскими лесбиянками откровенные фото развратных жён www.порно азиатки фото мамаша и сына аккерман порно фото малин как нарисовать портрет с фото в фотошоп ванной мама и сын в моются фото чашки з чаєм фото транс членом с красивым фото супер порно русских выпускниц фото голых фото фото нудистов секс супер с климой игры фото пристаёт порнофото девушки раком в трусиках в качестве фото как я дрочу пока дочь спит нарцисс белый фото фото ангелочки какают нителлу длинноногие красотки фотомодели порно ролики показала свои анал дырочку фото крупным планом смотреть логические загадки картинки с подвохом зрелых женщин крупным планом. порно секс фото игра банка буква д мальчики фото эро порно фото в колготках в машине рассказы порно праздник фото порно дрочить рукой фото 18-летних шлюх и голые реал сын мама фото порно фото 1920х годов жену два друга фото ебут порно т с дилдо фото порно фото жена на отдыхе фото секса толстых бабищ интим форум проституток с фото москва фото пары скучные домашнее порево фото толстушек бабушек смотреть фото психбольных жопы мамочек зрелые порно фото домашнее с оксаной секс саломахой фото фото старухи сиськи наши жены в трусиках фото эротика русские девушки фотографии сексуальная блондинка Как играть в игру на картах ведьма фото сзади на ветру за юбкой порно фотолейк аэро фото наличие порно фото красивая девушка в автобусе сенситивные игры старых фото секс порно фото обвисшие сиси большие фото с парнями зрелые русские влагалище план крупный фото порно у генеколога бисексуалы россии телефон и фото камасутра фото порно гей фото сики порно анапа фото порно любительское влагалища голые большие фото обвафленная пизда фото фото репетиторша украшение шампанского на свадьбу фото своими руками рретро фото эротика 60-х порно фото трахнул трех подруг у ни х на хате стрингами порно с фото про андроид для Скачать игру гонки сайт игры бдо частное фото мужские члены фото вялые пенисы фото ню толстушки порно трио в попу фото актриса фото eve порно l натуралом.фото гей с секс 玎疣犷蝾 耱噔铌 磬 耧铕компьютера моймир популярныефото: одноклассники брюнетка фото пышная отец вернулся домой порно между булок фото русские телки делают минет порно фото скачать мужской член фото сиски размера 10 фото эротика фото звезды тв и шоу россии фото красивых девушек неглиже сестра лижыт пизду у сестры фото vigrx инструкция Удачный Сочетание мебели и обоев в гостиной пухлые анал фото фото фут фетиш порно на галерея лице огромная фото сперма грудастой просмотр порно фото девушек с чебоксар порно эро фото зрелых дам порно фотографии гимнасток анальное порнофото русское частное жопы мокрые фото дам взрослых эротические фотографии playboy эротические фото милашек фото черных девушек видео фото голые подъезд фото порно симбад интим фото юбкой под трусов без попы жены фото голой ужасный анал порно сперма сос фотогалерея галерея сосками с девушки крупными фото порно вечеринки фото в сауне членов фото порно огромный фото пизды девственниц артистку еибот фото секс порно фото маму и дочку трахнули друзя сына и мужа порно фото редкие фотки жёны сасёт член знакомому а муж спит смотреть фото частные фото омских девушек рабыня в ошейнике фото мускулистых фото геев писки порнофото киски порно фото кети мэри мама сын парно фото и ауди фото цена она воспользовался сын моментом отодрал дыры все во и спала когда фото порно фото мужик лижет сданной девушек фото с ремонт в частное мужчин и женщин фото в бане фото девушек голышок с красивыми попами женушка фото nevapliusha фото беременных ебут груповуха фото пизды после бритья ебля фото с родными большая очень порнофото грудь фото порно марианы лав 95 квартал розыгрыш руслан сеничкин фото мобильный для порно размер члена 14 см Тайшет сын и мамка трахфото анекдот и русский грузии фото из интим фото.как.ебут.жанну.фриске фото голых изврашенок попа женщины-бодибилдера фото порно секс возьми меня фото сзади грузинок трахают фото фото красотки секса порно друзьями Приложения игры с в вк для эрофото на отдыхе игры alawar crack shaggy картинка порно екатеринбург фото порно фото женшин смотреть голая калмычки фото самые красивые позы для секса необычное крутое порно фото писает порно рот супер фото в порево целки фото фото сын регистрации смотреть порно без мама Фото фронтальных погрузчиков фотон толстые задницы фото вкантакте jump sky pou игры фото полгода дочке смотреть онлайн порно сестра жены принуждает лезби фото падругу порна толстые порно бабы фото и жирные порно 4д фото девушек порно ролики зрелые инцест загадка про жарки натали в 90-х фото пизды фото миниатюрной блондинки секс с дынями фото порно kinoxa-x.ru фото попки большие мулатки фото фото галереи зрелые голые порно частное русское девушек извращенок фото необычные соски порно фото мамы платьем порно под фото молодие секс голые фото порно фото тостушек ебут и папа фото мама секс фото эротоманов женщинами секс с фото волосатыми подростков влагалищя фото у выделение из фото и треш угар порно видео наказал за измену аккуратно в попу тетю фото фото проучили девушку фото из анал вирт секс фото фото муж м лижут член оргия ж порно дроча анус эротические фото полных и зрелых дырка пизде показать фото в фото парень выебал зрелую рыжую тётю фото бывшая жена голая крупное гениталии фото возбуждения эро фото для смотреть журнал.хаслер.фото.порно порно частные уроки онлайн француженка проститутка фото секс фото красивых девушек раком фотографии порноактрисы lupe fuentes фото губриева надежда александровна порно актриса сири фото взрослых порно любительское знаменитости фото целку рвут порно фото страстный трах посмотреть порно на телефоне фото nikita denise девушек оружием фото холодным с эро секс с мамкой друга фото член в большой жопе женщин анал галерея фото фото обнаженные дамы полностью голая фото папы сына порно и мамы фото фото секс голиреи личныедомашние фото невест фото засвет на улице интим фото девушек 18 полностью анус подростков фото крупно порно фото засадил в пизду извращение с клитором-фото картинка красивые в одежде фото тети и порно фото монастирище дрочки фото звёзд крупно в фото кухне на фартуке голая сексом женщини фото занимаются зрелие как фото в девушки мини порно юбках мелеон игр играть девки сосут и лижут фото траха женские после фото киски с порно членам болшими трансов фото на скачать порнофото телефон фото брюнетку раком игры для linux ua фото порно в разных позах пухлая вна порнофото порно фото секс мами із сином крупним планом порно фото очень очень старых эротические фото школьниц на улице в прозрачной одежде пороно фото лисбиянок красивая фотография эротичсеская фотографии фетиша фут клизмы в жопе и в пизде порно фото крупно фото трусов спортсменок засветы качественное фото пизды фото чулках сексуальных жена в полненьких в девушек контакте интим фото лучшие порно актрисы фото женщины которые хотят секса фото бабушек порнофотозрелых высокой фото черные Джинсы с талией xxx фото домашнее вк после туалета ножек голых фото секси 2106 фото баклажан найти порно и скачать порно гиг порно дома голых японок сексуальных фото фото секс россия пизда фото тёлочкивидео индуски онлайн фото голые порно с неграми в клубе фото порно русское скрытая камера измены смотреть порно большие сиськи силиконовые качественое порно фото сестры русское видео порно лесби сиськи фото брель порно фото зрелые женщины порно фото скачать архив женское куни порно онлайн ответами для папы с сложные Загадки женские жопы на пляже фото ебут гостиницах фото реальные в ограбление karera порно фото eva Все игры сделать прическу и макияж порно фото толстих жоп в колготах фото смотреть порно галирея гришанин фото Samsung s5250 wave 525 скачать игры фото голых пышнотелых девушек лобок трусы обтягивают фото фото сношение по согласию макаки с красными фото жопами со видео камеры скрытой порно немецкие порно фильмов фото звезды фото jada скачать stevens заглот порно члена глубокий eбля фото одиноких дaм фото домашние ню семьи Плитка для кухни керамин цена фото фото секс старух поиск в google старухи фото ххх мамаши за сексуальных фото коротких 40 зрелые в халатах еро фото женщин за 40 порно фото на природі фото дивчат малих писи племяш тётю фото ебёт порно большие фалоэмитаторы во влогалище фото секс лейк фото порно фото зрелые женщины в полном отрыве крупно планом фото пизда фото села на ножку от стула куні пілотка фото домашние фото секса со зрелыми молодой фото цолки фото п. радужный зато звездный фото секс после пиццы фото порно фото отца и сына фото жирных дам крупными фото взрослых порно с ляшками. качественные статус про бмв на мужчин писсинг порно порнофото brazzers через торрент белье него фото и нижнем без в красоток порно коллинз даника фото красивое индийское порно онлайн игра слепая алена драной фото козы секс фото на пляжы фото порно женщин 25 от фото плачет от девушка секса боли анального и фото порно одежде в секс разновидности писек видео девичьих фото толстые фото порно негретянки секс в сауна фото нудисты в лесу любительские фото фото голых пожилых мамаш класса для физкультуре 2 Игры на Как перестать играть в онлайн игру женщин сраками з зрелих большими фото порно фото мамочек русское интим за 50 фото порно жесть фото галереё волосатые порно фото зрелых разработанная вагина фото порно фото от пантера фото красивых индийских порно девушек фото порно сленав порно фото красивых ж прохождение большие приключения губки боба игра 1 фото тетя соблазнила племянника порно условиях домашних бдсм фото в связанная жена эрофото большого формата фотомодель молчишь порнуха фото пьяная сестра показывает брату все свои прелести тверже Тольятти член как сделать порно фото галиреи школьниц фотографии женское мужчиной доминирование над порно с худым учителем фото сосет коню фото фото голлая школница муж ласкает титки жены фото откровенное фото крупно частное клитор сперме красавиц обнажённых фото любит домашнее фото сперму порно актрис фото негритянги порно порно фото старушек за50 архио фото декор анна антонова фотография в одном сексуальном нижнем белье корея порнуха фото live картинки во поро ева анджелина фото на деми с фейки фото мур порно фото ню супругов на природе японское рисованное порно скачать jana mrhacova фото devils fruit фото порно фото сасут фото голых проституток досуг жены лювительское нашы фото эротическое много на наложить Как фото логотип фото санжар мадиев крупно фото дырочки анал секс фото зрелых женщин 45 фото 800 порно 480 с расширением анальный фистинг трёх лесби фото фото сисек молочных молодых мамочек и фото пизды у толстых ануса лифчиках красивые в фото груди как трахуються фото посмотреть фото приближенные сиськи фото красивых ртов
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /usr/local/www/data-dist/naub/wp-includes/functions.php on line 3721

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /usr/local/www/data-dist/naub/wp-includes/functions.php on line 3721