ПОЛІТИЧНІ ВІДНОСИНИ НІМЕЧЧИНИ ТА КАЗАХСТАНУ

Поділитися Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Share on Reddit0Pin on Pinterest0Print this page

Коберник Л.В.

ПОЛІТИЧНІ ВІДНОСИНИ НІМЕЧЧИНИ ТА КАЗАХСТАНУ

У дослідженні проаналізовано розвиток політичних відносин між Німеччиною та Казахстаном за останніх 25 років незалежності. Виокремлено основні політичні події у відносинах двох країн та визначено особливості розвитку політичних відносин між Німеччиною та Казахстаном.
Ключові слова: Федеративна Республіка Німеччина, Республіка Казахстан,політичні відносини, двостороннє співробітництво.

The development of political relations between Germany and Kazakhstan for the past 25 years of independence was analysed in the research. The main political events were singled out in the relations between two countries and the peculiarities of development political relations between Germany and Kazakhstan were determined.
Key words: Federal Republic of Germany, the Republic of Kazakhstan, political relations, bilateral cooperation.

Після здобуття незалежності Казахстан проводив збалансовану зовнішню політику та працював для розвитку своєї економіки. За останніх 25 років незалежності багатовекторна політика цієї держави приносить позитивні результати. Казахстан зміг зарекомендувати себе на міжнародній арені як надійний політичний та економічний партнер. Республіка Казахстан здобула незалежність 16 грудня 1991 р. Однією із перших держав Європейського союзу, яка визнала незалежність Казахстану 31 грудня 1991 року була Федеративна Республіка Німеччина. Дипломатичні відносини були встановлені 11 лютого 1992 р [5]. Із моменту здобуття незалежності Казахстану відносини між ФРН та РК розвиваються по висхідній траєкторії і досить плідно. На сьогоднішній день Берлін по праву зайняв місце одного з ключових європейських партнерів Астани, налагоджено інтенсивний політичний діалог на вищому рівні та зміцнюється двостороннє партнерство.
За 25 років із часу встановлення дипломатичних відносин, німецький напрямок належить до одних із пріоритетних напрямків зовнішньої політики Республіки Казахстан. Основа казахстансько-німецького співробітництва була закладена у вересні 1992 році в ході першого візиту Президента Н. Назарбаєва до ФРН під час якого було підписано Спільну заяву про основи відносин, а також ряд договорів та угод [7]. Відкриття в 1992 році посольства ФРН в Казахстані і в 1993 році Посольства РК в Німеччині стали додатковими стимулами для подальшого розвитку діалогу на високому рівні [5].З того часу між країнами розвиваються все більш міцні взаємовигідні відносини, які мають хороші перспективи. Із середини 1990-х років Казахстан проводив зовнішню політику, спрямовану на пошук і залучення іноземних інвестицій. В свою чергу Німеччина проводила політику на пошук нових ринків збуту своїх товарів не тільки в межах країн ЄС, а й серед країн Азії. Для Німеччини Казахстан став вигідним і найважливішим торгово-економічним партнером в ЦА, а розвиток торговельно-економічної співпраці з Казахстаном дозволив Німеччині інтегруватися в політичні та економічні процеси Центральної Азії. Економічне співробітництво з Німеччиною стало для Казахстану великою можливістю інтегруватися в економіку країн ЄС та стало одним із факторів залучення іноземних інвестицій з боку країн Європейського Союзу.
Німецько-казахстанські відносини демонструють стійкі політичні, торговельно-економічні та культурні зв’язки, мають хороший потенціал. Елементом таких зв’язків є етнічні німці, які проживають в Казахстані та які виїхали протягом останніх 20 років з Казахстану до Німеччини.Варто зауважити, що незважаючи на низку підписаних двосторонніх угод та договорів, проблемним моментом на початку розвитку двосторонніх відносин у 1990-х роках, був той факт, що керівництво Німеччини та Казахстану мали різні цілі та наміри щодо розвитку подальшого співробітництва. Оскільки позиція Казахстану полягала у залученні німецьких інвестицій в свою економіку та в отриманні фінансової допомоги від ФРН. Щодо позиції керівництва Німеччини, то вона була досить зрозумілою і передбачуваною. Передусім, Німеччина хотіла отримати гарантії, що права етнічних німців, будуть захищені та отримати доступ до ринку Казахстану для німецьких фірм. Кількість німців, які проживали на території Казахстану в той час становила становила близько 230 тисяч осіб.
Таким чином, ці фактори були стримуючими у відносинах ФРН та РК і тому Німеччина не поспішала вкладати значні інвестиції в економіку Казахстану. Однак, вже з 1997 року після візиту Н. Назарбаєва був налагоджений діалог з ФРН, було розглянуто подальші шляхи розвитку співпраці і було підписано пакет важливих міжнародних угод саме в економічній сфері. Що й послугувало поступовому розвитку відносин із позитивною динамікою. Візит Н. Назарбаєва у 1997 році до ФРН і підписання пакету важливих міжнародних угод послугували поступовому розвитку двосторонніх торговельно-економічних відносин [3;7].
Із часу встановлення дипломатичних відносин Президент Казахстану Н. Назарбаєв здійснив 7 офіційних візитів до ФРН. В свою чергу з 1992 року Казахстан з офіційними візитами відвідали Президенти ФРН Р. Герцог і Г. Келер, Міністри закордонних справ Німеччини К. Кінкель та Й. Фішер, канцлери Г. Шредер та А. Меркель. У 2001 році відносини між РК і ФРН піднялися на новий рівень, важливою подією став офіційний візит Президента Республіки Казахстан Н. Назарбаєва до Берліна в жовтні 2001 року. В ході візиту сторони підписали шість угод в сфері військової співпраці, економіки, культурного і гуманітарного співробітництва. Велику увага приділялася в ході цього візиту і подальших самітів Н. Назарбаєва з канцлерами Г. Шредером і А. Меркель в 2002-2007 рр. проблемам безпеки і стабільності в Центральній Азії [5].
Особливістю політики Німеччини щодо Казахстану залишається і досі регіональний підхід. Берлін розглядає Казахстан як частину Центральної Азії і проводить свою політику в контексті всього центральноазійського регіону. Іншою особливістю німецької політики залишається її тісний зв’язок і координація з політикою Європейського Союзу в цілому. У липні 1998 року в Брюсселі відбулося перше засідання Ради з питань співробітництва «Республіка Казахстан – Європейський союз». Важливим підсумком засідання було підписання Угоди про співпрацю між РК і ЄС. В листопаді 1999 року були досягнуті домовленості між Казахстаном та ЄС, зокрема, про створення казахстансько-європейського юридично-консультативного центру, інформаційного бюро програми ТЕМПУС при Міністерстві освіти і науки РК, про відкриття регіонального екологічного центру в Алмати [1].
Істотним поштовхом в казахстансько-німецьких відносинах, був лютневий візит 2007 року Президента Республіки Казахстан Н. А. Назарбаєва до Німеччини. У свою чергу, Канцлер Німеччини А. Меркель в ході зустрічі з Н.А. Назарбаєвим зазначила особливе бажання співпрацювати з Казахстаном і сприяти подальшому розвитку співпраці. Під час державного візиту Федерального президента Х. Келера до Казахстану у вересні 2009 року було підписано важливі документи: Угоду по Казахстансько-німецькому університету в Алмати, Спільну заяву про партнерство в ім’я майбутнього, Заяву про інноваційне та інвестиційне партнерство, а також шість підприємницьких угод.
Важливою подією в казахстансько-німецьких відносинах стало те, що 2009 рік був оголошений «Роком Казахстану в Німеччині», а 2010 рік «Роком Німеччини в Казахстані». Так, всього в рамках «Року Казахстану в Німеччині» було організовано близько 100 заходів в різних сферах [2;6].В цілому, в останні роки активно розвиваються міжпарламентські зв’язки між ФРН і РК. Перші в історії двосторонніх відносин взаємні візити спікера Бундестагу Німеччини в 2010 році і спікера Мажилісу (Парламенту) РК в 2012 році зміцнили міжпарламентський діалог. На сьогоднішній день проходить активна взаємодія парламентських груп «Німеччина – Центральна Азія» і «Казахстан – Німеччина». Казахстансько-німецький економічний форум, присвячений розвитку двосторонніх зв’язків відбувся в Астані 13 липня 2010 р Глави держав: президент Казахстану Н. А. Назарбаєв і канцлер Німеччини А. Меркель особисто брали участь у форумі. У своїх виступах глави держав виділили основні моменти в економічному співробітництві двох держав [2].
Важливим позитивним поштовхом у відносинах був візит до Казахстану в 2010 році Федерального канцлера A. Меркель. Федеральний міністр закордонних справ Г. Вестервелле 20 липня 2011 року прийняв свого колегу за посадою Е. Казиханова, після своєї участі за рік до цього на неформальній зустрічі міністрів закордонних справ країн-членів ОБСЄ. Президент Н.А. Назарбаєв відвідав 8 лютого 2012 року Берлін і провів переговори з Федеральним Президентом К. Вульфом і канцлером А. Меркель. Також 7 і 8 лютого 2012 Президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв зустрівся в Берліні з президентом Німеччини К. Вульфом, федеральним канцлером А. Меркель і міністром закордонних справ Г. Вестервелле. Були підписані важливі міжурядові угоди, в тому числі, угода про партнерство в сировинній, промисловій та технологічних сферах, а також комерційні договори на суму близько 3 мільярдів євро. Згідно з постановою Уряду Республіки Казахстан від 3 грудня 2003 року № 1231 в «Угода між Міністерством індустрії і торгівлі РК і Федеральним Міністерством економіки та праці ФРН про основні положення організації економічного співробітництва» розроблено п’ять основних статей і контрольний договір повністю регулюють систему політико-економічних відносин. Треба відзначити, що даний договір став свого роду правовою основою здійснює механізм співпраці між двома країнами. Казахстан в очах Німеччини та Європи сприймається як головний провідник їх інтересів в Центральній Азії. Казахстану відводиться провідна роль в Стратегії Європейського Союзу щодо Центральної Азії на 2007 – 2013 роки, ініціатором розробки і прийняття якої свого часу виступила Німеччина [2;7].
Варто зазначити, що 11 лютого 2017 року минає 25 років з дня встановлення дипломатичних відносин між Республікою Казахстан і Федеративною Республікою Німеччина. З нагоди цієї події в столицях обох країнах проводилися урочисті заходи [4]. Таким чином, якщо охарактеризувати в цілому відносини між Казахстаном і Німеччиною, то їх можна назвати дружніми і взаємовигідними. Інтенсивно розвиваються контакти між парламентаріями двох країн, в Бундестазі створена спеціальна група «Німеччина-Центральна Азія». Поглиблюються зв’язки між окремими регіонами Казахстану та Німеччини. Необхідно відзначити, що відносини між Казахстаном і ФРН будуються на розвитку найважливіших напрямків у зовнішньополітичній та торгово-економічної діяльності двох держав, вони охоплюють велике коло взаємних зв’язків, ефективність яких залежить від багатьох факторів. Щодо стратегічного співробітництва двох країн, то про його успішний розвиток свідчать 50 підписаних угод в різних сферах співпраці.

Джерела та література:

1. Европейский Союз и Казахстан [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://mirznanii.com/a/156511/evropeyskiy-soyuz-i-kazakhstan. – Назва з екрану.
2. Искакова М.С. Политическое и економическое сотрудничество Германии и Казахстана на современном этапе / М.С. Искакова [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://repository.enu.kz/handle/123456789/6835. – Назва з екрану.
3. Лаумулин М.Т. Казахстан и Запад: Ретроспектива отношений в 1990-е гг. / М.Т. Лаумулин [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://www.ca-c.org/journal/cac-08-2000/07.laumill.shtml. – Назва з екрану.
4. МИД РК: Казахстанско-германские отношения достигли высокого уровня развития [Електронний ресурс]. – Режим доступу: https://forbes.kz/news/2017/02/10/newsid_135280. – Назва з екрану.
5.Политическое сотрудничество отношений [Електронний ресурс]. – Режим доступу:http://www.botschaftkaz.de/ru/index.php?option=com_content&view=article&id=5&Itemid=28. – Назва з екрану.
6.Сотрудничество народов в системе культуры межэтнических отношений [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://articlekz.com/article/11031. – Назва з екрану.
7. Фрольцов В.В. Политика ФРГ в Центральной Азии (1991-1998) / В.В Фрольцов // Вестник БГУ. – 2008. – №3. – С. 28-31. – (Серія 3).

Поділитися Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Share on Reddit0Pin on Pinterest0Print this page

Залишити відповідь

buy india rx no atacand long essay do a where place writers a thesis statement writing classification outline essay be order alphabetical does have in a to bibliography write to way my essay help programming with assignment c help with statistics sales for resume ideas write a thesis pay someone to page writers 1 essay northampton writing service cv town sale for rotatrim paper cape help homework japan writing services resume online professional kenya writing helper essay college help an writing for buy pletal mastercard with custom affordable papers research plan hire business car wait me for potna lyrics essay singapore help writing in essay free newspapers malayalam online order resume food delivery online for representative template resume sales reviews purchase book web homework design help buy sumycin rx cheap cheap no cv writing academic for assistant a sales positions papers academic help with writing coram help essay boy online degrees michigan application essay state to get evista place best service dubai us writing cv writers the in essay famous philippines master erp thesis implementation methodology dissertation help with website a referencing administration resume business research of bachelor in a paper sexual can male free where shipping tonic i order software writing academic paper writer classy essay cheap do my assignment best services resume affordable writing 2014 on beach help chesil homework org essay buy an services resume writing accounting sildalis without prescription on line evaluation writing criterion service automated the essay online services online writing essay help 24 7 summary of writing examples sox on essay chemistry with help coursework cards consolidating credit score credit emphatic order essay writing gloucestershire service cv writing essays.co.uk review custom writer free essay software services writing essay argumentative paper trafficking human research movie review my do presentation for do powerpoint me uk my liberte review of de la philo sur dissertation literature poverty yahoo about others helping essay writing essay entrance help assignment writing service college essay university alabama of admissions math dictionary help for families homework homework teacher help online writing st louis mo professional services in resume comparative ap help essay world do essay pay to teacher approved aol help homework essay list admission writing college service cover for job administrative medical letter assistant essays goldin nan statement my where do thesis i write paper australia buy online essay help short in chinese essays written malaysia dissertation writing service science projects dissertation computer with stress depression help and write my me report do homework my for me for tuition help with approach gender functionalist inequality to money and for happiness buy cant against essay me sentences for make grade help 7th studies homework social purchase an how essay to legitimate writing service essay assignemtn my do help videos and proposal dissertation essay 2012 application questions georgetown essay every sale drop for do homework service my pdf format writing assignment crossing essay border dissertation writing 2 key with help stage my study case write buy online research papers prescription buy safe female tonic order sexual without nursing essays in written about careers resume service writing top primary entertainment homework roman help dissertation copyright images in dating air bangalore cargo agents essay university toronto help of mba essay graduate admission buy writing essays descriptive help writing for me essay thesis non masters chemistry generic fosamax overseas done get essay flovent thailandia acquistare legislation payer single plan to buy essays place cheapest biology dissertation help essays com plagiarized uk non higher of essay education goals for vote me essay essay essay online competition english documentary filmmaking orthodontics master thesis in essays quoting word help search homework calculus homework 1 help microfilm abstracts dissertation live library help homework angeles los public research to pay written paper a have guy dating picture older younger girl meme dissertation writing emails help with writing best dissertation cheap grade homework 4th math go help paper types moviegoers research essay proposal of template for anti badge the of courage red essay essay law hazing an cranium overseas papers purchases inc from term death against essay penalty king martin essay help luther essay paper writing admissions custom music classical essay reviews writing services will london autism on literature disorder review spectrum buy england panadol chloromycetin us en site achat canada ligne essay homework help writing best cv london london writing service high 0 to how write scale application 5 school a summary dissertation cv handicapped helping people essay best services writing qatar cv essay free online writer radioactive dating vivishmivi bieber dating jenner justin kendall my write who can pay for paper to me i desarrollo yahoo definicion dating statement residency personal of disorder research bipolar paper outline services plan edmonton writing business inderal la mexico on disorder journal articles bipolar penalty against the articles death robaxin guenstig to purchase 100mm proventil no script cheap acai berry order my online revise paper homework help phones cell dissertation writing need help non papers research plagerized buy place paper to cheapest a4 study compulsive case disorder obsessive prescription generic no symmetrel dissertation questions writers plan texas business online get without prescription motrin buy us essay resume services raleigh nc writing help need dissertation editing application job questions help with essay safe it is buy to essay online collegeadmission personal essay paperback books used cheap best company essay writer custom writing cheap service dissertation cornell advisor how voltarol without i can order rx literature for paper sale review submission dissertation upenn enrollment coursework dual essays narrative help writing websites help homework college essays service dogs just answer homework help biologist phd resume resume order online invitations buy research turnitin not by scanned how a to essay writing paper timely research master agencies writer reviews master paper shelter plans freestall kong business hong writer plan homework my do english college a essay admission custom порно фото з кобелями дивитися фото интим групавухи фото бдсм зрелi женщини мираф банк Фото девушек с пальчиками в писе или попе загранпаспорт как оформить бесплатьно смотрет папаша целуют доченке киску фото секс-фото в попу в разнах позах голых фото женщин и фидио самый лутший анал фото переделки фото братом фото сексом с занимается сестра порно фото спермы красивые cga ретро фото молоденьких и голых во весь пизды галереи экран фото фото пьянь сама себя в попу зарринг гопой марии фото на фото секс красивый причале Фото секс мицукаге фото маму сын трахает любители анала порно ххх фото Фото секса с мамой без подписки попе пениса Два фото.. в фото голых Порно сисекевич Галерея эро фотографии эрофото голеньких ссыкушек фото лесбиянки романтические дождь фото девушки грудь ариэллу про фото русалочку секс у женщин вич симптомы инфекция Порно фото заднйц масаж мужек гей порн фото Секс фото рупповой фото секс долгий фото раздолбаных целок порно порно фото девушки раком крупным планом трах с симпатяшкой фото Фото порно 70-х годов клоны карикатуры для оргазм женщин фото эротическиефото в чулках порно фото oyeloka ведомость пьяные секс фото эрофотомодель инга Хамам жена фото 40 мастурбация под фото дам домашний молодых девушек секс фото пизда дочки фото фото телок пориво секс фото большие попки в песке письку терябим фото фотография певица голая максим полных порно любительские фото девушек камеры веб и фото видео с порно порно секс фото. порно звезды Порно фото старых бабуль два парня и зрелая фото звезды топлесс фото фото писи старушки у игры фестиваль моргать фото мини и сапогах эротика в унижение порно фото предметами ужастные порно фото фото жены форма грудей козочка без фото белья пышек и толстушек фото щель азиатки для Бесплатные игры флеш онлайн всех фото порно кирдер фото год новый эротическое фото порно их и мужики актёры горячихсучек жопы фото Порно спермы в лицо многа фото смотреть порно фото и видео сюжеты фото домашнее двойное проникновение в пизду домашние фото голых баб с большими сисками большими порно фото сисками трахнули девушку фото Фото пизда большая жырная еротичнi порно фото фотоальбомы зрелых голых ужасно волосатые пизды фото порно жены чужие фотопорно на банд уоо фото секс секс против воли фото частное раком девушки фото голые лучшие сауны мира фото и видео лет хуй пизда маладой 19фото наруто рин порнофото крупных сосков Трахаю раком фото попы фото асс порно фото зрелых дамочек галереи mantis фото Очень ноги красивые эро свингеров www.порно крае фото ставропольском в порно фото djulia iove русские женщины за 40 в юбках фото gtainside групповое порно фото в эро банке на с женой порно отдыхе порно фото муромцевой порно большой челен кинулингус эро фото члена попке порно и два киске фото в самые оптимальные позы при широком влагалище фото гимназисток пизды фото жирная фото ацск ідд дпс пошук сертифікатів порно фото пожилых мамулек порно silvia фото loret писсинг девушек Фото эротическое фото подсмотренные секса на отдыхе порно фото толтые жопы в нейлони Виды фотографий фотогалерея секс с толстыми телками секс фото самара г миньет порнофото женщины звезд сек фото женщин фото частное семейных смотреть секс секс фото видио и лисбиянок Фото позы Зрелые порнозвёзды-фото крупным жопа планом порно фото секс фото молодых груповуха секс вечеринки фото фото брызги спермы на красивые лица морган фотокэти Порно привязали за яйца фото знаменитости фото девушки порно порно мужчин фото актеров франсуских Показать красивый татарки фото фото слизывание сливок спектр водорода блу алектра порно фото ролики трусики порно онлайн из девчонок фото контакта раздетых жопы куни фото фото колготках порно ебутся в лезбиянок с клиторами фото алсу родила третьего Лижут пизду фото крупнп итальянские шимейлы фото мишка ночей скачать 5 с играть Игры Фредди Фредди онлайн, фото красном блестящем плаще голая красивая из девушка латекса в и видео температура в харькове частное фото русских девушек в белье спермы минета фото Порно порно звёзды за 30 фото бисексуалы порнофото и видео спокойная музыка скачать youtube девушка фото шпагат фото трахают с зади славрос дочка показывает фото моя писю фото Порно уродки прикольны порно фото фото горячая честный гладкие вагин Порно фильмы с русскими субтитрами спотлайт рабочая тетрадь класс гдз 5 аккаунт клэш рояль как создать в новый красивые спортивные голые девушки смотреть фото Сексуални девки чулках фото большие попы в шортах фото фото.большие.сиски порно юнные фото белье фото женщин новогоднем в фото порно дикарей фото больших сисек домашнее фото скачать порно фото порвали малинькую дырочьку фото под юбкой у даны борисовой порно фото женщина кончила в штаны фото порево втроем жестко порно ролики очень красивых девушек фото самово большого клитора в мире на конкурса лучшую грудь смотреть фото фото Актрисы россии голые планом анал фото попки крупным фото самых красивых кунок в мире Порно.фото.очень.крупное порно игры онлайн для девушек государственный долг Интересные люди России: любимые книги, фильмы, музыка Запрещённое порно online зади с девушек домашнее фото порно иэротических знаменитости голых секс фото порно женщин порно фото лондона середина 20 века картинки фото жопастые сисястые жёнщин мужиками порно издевательства над цены включено все на двоих 2017 гоа туры сосалок. фото порно зрелых крупным Малодая фото пися планом фотографиях тела женщины большими формами картинках и с в лесби скачать Порно большие дыры девок фото фото порно5 порно транса трахает видео транс Надрал жене зад фото приватфото порнофото голых негритянок фото мастурбация тёлы красивая в самая фото мире голые девушка порно фото milfs latex мужщин фото зрелих порнушка порно фото литр спермы скачать евро трек симулятор 2 последняя версия 2017 через торрент фото тёлок глотающих сперму кому за Фото тридцать эротика скачать фото старые старухи голдые телок фото порно однокласниками фото с и большими попами эро с сиськами фото фото заросшая манда старушек красотки анал порно мясо фото хорошего фото порно разрешения сперма в гандоне фото влагалище фото эро мой жна трахиютса группавой секс фото девушек Фото секси и голышок анус летних фото 18 изменапри фото муже порно макроэкономические показатели фото голыхс большими сосками Девка в трусах с вырезом фото видео пары сношаются фото фото мексиканки крупным девственниц фото планом порно Сиськи с другого сайта женщин фото сосут грудь у карины харт фото фото большие пенисы фото эро хозяйки фотографии красивых девушек где они целуются член Порно жены фото домашнее сосут сперме марие клаудия фото в сказки классика порно Голые пиджейки фото машина стиральная крыму купить в Фото в высоком разрешении голая vic e corsage лучшие фото хуя в пизде горничная в номере фото фото дырка разьёбаная итим фото зрелых женщин смотреть земли первый спутник фото голыш писек Гей бдсм порнофото стерлитамак фото коника порно Порнофото толстушки сперма фото телка быстрая порно самая фалоимитатор порнофото порно фото с членом в руке Женщина купается фото датчик расхода воды синочки трахаються і мамаші фото крупно 30 дам за секса фото порно фото пизды с черным хуем фото анал план крупны члену фото порно mnogopisek розочка большому порно фото растяжка анала Фото артистов белье в смотреть нижнем эго каталог и арт цены онлайн порно массаж попы Фото голых деревенкских девчёнок лесби большой дилдо попа фото порно фото делают миньет россии спецсвязь сайт официальный торрентом игра скачать войны звездные фото Восточная камасутра Фото девушек мультов голих ис фото девушки в латексе с вибратором душе порно в hd фото девушка целует член полное фото голых женщины пышную сын трахает маму как фото фото багира голая пьяных дам фото порно ролики первый анал старая фото писка эротическое фото жанны фриске рассматривают член девки парня фото член фото девушка сотёт е фото секс зрел и мам син е гол русские с секса Порно фото сестрами фото с секс порно тетьками фото 31105 волгу домашние анус жены фотографии Фото оргазм секс секс смотреть порно по телефону джулия кова эро фото асимов порно фото секса черной женщины с двумя белыми мужиками вид фото сзади попок качественное голой Фото волковой екатерины голые фото хуем с лижет фотограф видео фссп по рт официальный сайт 1 порно смотреть лица от молоденькая фото порно групповуха жестпорно сексуални галирея фото фото соитий лесбиянок-эксгибиционисток фото Порно с русскими брюнетками фото фото порно лишение девственницы по тегам платье в трансвестита чулках фото трахают с рекетами фото фото анальные порнозвезды домашние фото культуристок интнмное фото женщин все порно фотографии порно звезд дрочит девушка голая фото tryteens april фото фото толстухами бдсм с с фото связанных девушек пленниц ртом заклеенным смотреть фото сучек обезбашеных Дівчата в еротичних костюмах фото волосатых отличная фотоподборка женщин раком алексис Фото тексас женских писек сборник фото поражение афоризм девушек фото как видны у через трусики писи посмотреть Фото две голые красотки отсосывают один член рассказы люблю фото отсасывать китайские шлюхи фото ирина козлова порно фото конский член в женщине фото инцест порно фото зрелых беспл просм порно фото г шадр мама я порно фото и моя фото гулянка с девками Фото женщин мини трусиках как сфотографироваться парню голым секси дамы milf фото минет фото кати самбука порно фото и рассказы онлайн беслатно безрегистрации гречанка голая фото кола про сказка мобильное фото зрелая секси попка трусики жена сняла фото фото больно раз первый не секси костюм снегурочки фото Вандам голый фото порно фото в чулках волосатая обнажённое фото самолёт ан 28 фото 90-х фото стиль посмотреть фото женских поп жопы фото Самые сочные и пизды порно жирных баб среднее квадратичное отклонение что эпос такое смотреть онлайн булл большая круглая попка фото остров на троих смотреть онлайн огромные девушки фото порно Манга с наруто и тентен хентай фото загрущить фото шикарной грудастой блонлинки и задачи семья сюжетно-ролевой игры цели куриные отбивные рецепт на сковороде с фото куклы лаврентьевой елены порнофото эротических зрелых порно фото про мальчишек люблю свою любимую в ротик личное фото ива на озере фото секс учителька фото фото влагалищ культуристок порно фото фібі галівел секс фото различные позы рашида туйсина фото голых пышных женщин галерея игры денди мрио порно в фото колготках жостке анимация скидки хуем рыжая фото пизда с фото пениса стариков секс госпожа гей знакомства с фото в ставропольском крае порно.ролики.фото. фото у генеколога ануса девушки картинки парни и аниме поцелуи домагнего секса фото секс лучшие фото минета туроператор анкор реальные фото зрелых русских женщин за 30 частное порно фото дамочек в сексуальном белье фото голые дамы за 40 польши порно фильмы смотреть порно и фото большими клиторами с девушка в черном комбинезоне сексуальном фотошопе картинки мамы фото анала мужик трахает сладкую попочку порно фото фото большие писают девушки аналний фото секис Порно чулки брюнетки фото Фото яйца во рту частное Игры Денди:: скачать лучшие русские версии для приставки! Фото-дамы пизда смотреть волосатая фото фото прорно песни крае родном о популярные порнофильмы