Лексичне дослідження системи повсякденного наповнення веб-сайтів німецьких ресторанів

Поділитися Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Share on Reddit0Pin on Pinterest0Print this page

Анотація: стаття присвячена дослідженню системи повсякденного наповнення провідних веб-сайтів німецьких ресторанів. Здійснено комплексний аналіз лексичних засобів, їх класифікацію та особливості використання на веб-сайтах.

Ключові слова: веб-сайт, інтернет-дискурс, заклади харчування, тематичний критерій, аналіз.

Annotation: the article is devoted to the investigation the system of daily content of the.the websites of German restaurants. It was conducted the complex analysis of lexical means, classification and features used on websites.

Key words: website, online discourse, food establishments,  thematic criterion, analysis.

Розвиток інформаційних технологій у сучасному світі стимулює появу нових форм комунікації, які відіграють важливу роль в суспільстві. На сучасному етапі в лінгвістиці з’являється нова когнітивна парадигма, що стрімко розвивається в Інтернет-дискурсі. Наразі, Інтернет перетворився у інформаційну-комунікативну сферу, яка стала невід’ємною частиною, а в деяких випадках навіть домінуючим фактором. Це величезне інформаційне середовище охоплює майже усі функціональні сфери сучасного суспільства. Не є винятком й мережа ресторанів та закладів швидкого харчування, які активно використовують Інтернет як один з найефективніших засобів популяризації власного бренду та приваблення потенційних клієнтів.

Актуальність теми  полягає в лексико-стилістичному дослідженні системи повсякденного наповнення веб-сайтів німецьких ресторанів як відображення роботи ресторану, оскільки від якості та стилю обслуговування залежить успіх всього ресторану.

Мета дослідження полягає у здійсненні комплексного аналізу лексичних та стилістичних засобів та їх особливостей використання на  веб-сайтах німецьких ресторанів.

Об’єктом дослідження є веб-сайти провідних німецьких ресторанів.

Найпоширенішим видом Інтернет-ресурсів є корпоративні веб-сайти, які компанії використовують з метою популяризації власного бренду та збільшення попиту на товари та послуги, які пропонуються компанією. Тому, на сьогоднішній день важливим є впровадження можливостей лінгвістичних засобів для оптимізації структурного та змістового контенту веб-сайтів.

В даній роботі розглядаються корпоративні сайти німецьких компаній, що спеціалізуються на ресторанній справі. Загалом, проаналізовані сайти ресторанів демонструють багатоваріантність підходів до створення веб-сайтів. Це можна пояснити тим, що компанії намагаються створити власний інтерфейсі з індивідуальними позначеннями та характерними ознаками в період високої конкретності. Тому неможливо визначити основну структуру побудови веб-сайтів, яка була б оптимальною для більшості комерційних Інтернет-сайтів німецьких ресторанів. Проте, кожен з веб-сайтів містить певні обов’язкові елементи, які власне й визначають специфіку їх призначення та діяльності.

Проаналізувавши веб-сайти німецьких ресторанів, було визначено основні та специфічні ознаки, які становлять композиційну структуру веб-сайтів провідних закладів харчування у Німеччині. До них належать такі складові:

 1. Інформація про компанію:
 • Загальна інформація
 • Відзнаки якості та нагороди закладу
 • Згадування про заклад і ЗМІ
 • Контактна інформація
 1. Тематичні підрозділи:
 • Каталог страв та цін
 • Каталог напоїв та цін
 • Каталог спеціальних пропозицій
 1. Функціональні можливості:
 • Онлайн бронювання місць
 • Онлайн замовлення страв та напоїв
 1. Додаткові можливості:
 • Наявність відео та фотогалереї
 • Поради щодо харчування
 • Рецепти
 • Розважальні заходи.

Загалом, номінації на позначення рубрик, що містять загальну інформацію про заклад або компанію, можна згрупувати згідно з такими лексико-семантичними групами номінацій, що використовуються на позначення розділів (див. Таблиця №1 подану нижче):

Таблиця №1

Лексико-семантичні групи номінацій

Розділ Лінгвістичні номінації розділів
Загальна інформація про компанію (заклад) Über uns
Нагороди та відзнаки якості закладу Awards, Аuszeichnungen
Згадування про заклад (компанію) в ЗМІ

Presse, Publikationen

 

Новини та події Special events
Контактна інформація Kontakt und Öffnungszeiten, Impressum, Öffnungszeite
Інформація про інвесторів

Рartner

 

Отже, загальна інформація про заклад наявна на більшості проаналізованих корпоративних сайтах німецьких ресторанів. Інформативний характер допомагає ознайомити користувача з історією виникнення закладу, специфікою діяльності та основною інформацією, пов’язану з функціонуванням.

Веб-сайт повинен бути зрозумілим і простим в користуванні. Домашня сторінка повинна бути насичена інформацією і мати привабливий зовнішній вигляд. Вона повинна указувати на зміст сайту і формувати позитивне сприйняття. Необхідно створити умови, щоб користувач міг переконатися, що на сайті є потрібна йому інформація, і швидко знайти її. Вона може включати коротку історію створення першого ресторану, специфіку даного закладу, місцезнаходження, контактні дані та робочі години тощо. Розглянемо основні компоненти, що становлять загальний блок інформації на корпоративних сайтах німецьких ресторанів.

Startseitе один з перших розділів на який ви потрапите відкривши веб-сторінку певного ресторану. На ній ви зможете ознайомитись з закладом харчування та створити власне уявлення про специфіку його діяльності.

Слід зауважити розділ під назвою Galerie, що є одним з найколоритніших. Клієнтам пропонується досить великий асортимент підбірок з зображеннями страв, які пропонуються у ресторані. Щодо прикладу, на веб-сайті ресторану «Lorenz Adlon» можна знайти навіть відеогалерею, і це винесено як окремий існуючий розділ.

Деякі ресторани пропонують розділ History, де описуються події, які були причиною для створення, подаються старинні фото та вказано визначних персон, які мали змогу відвідати ресторан.

Розділ Kontakt представлений як окремий повноцінний розділ, який містить інформацію про місцезнаходження ресторану або ж мережі ресторанів. Також зазначають номери телефонів або навіть e-mail адреси для попереднього бронювання місць. Віртуальні карти Google є одним з найпоширеніших засобів швидкого та комфортного пошуку найближчих закладів харчування. Більше того, деякі ресторани пропонують підрозділи, де вказують маршрути та інструкції.

Особливістю німецьких ресторанів є те, що там можна знайти посилання на різні соціальні мережі та зовнішні Інтернет-ресурси. Найпопулярнішими з них є YouTube, Instagram, Twitter та Facebook. Треба зауважити, що ця тенденція є настільки популярною, що проаналізувавши веб-сайти німецьких ресторанів, 85% користуються цією послугою.

Номінації на позначення тематичних розділів можна умовно поділити у наступні лексико-семантичні одиниці: каталог страв, каталог напоїв, замовлення (див. Таблиця №2 подану нижче).

Таблиця №2

Номінації на позначення тематичних розділів

Розділи Номінації розділів
Каталог страв

Menü, Speisekarte, Küche, Signature Dishes

 

Каталог напоїв Weinkarte, Weinpreisliste, Weinliste, Dessertweine, Bar, Drinks, Getränkekarte, Barkarte
Замовлення

Tischreservirung, Angebot, Gutschein Kaufen, Jetzt Reservirung, Reservierungswünsche

 

В розділі меню страв найчастіше можна знайти перелік класичних страв, але є й такі, де представлені страви національної та європейської кухонь. Розділ Menü та його структура суттєво відрізняються в залежності від типу та спеціалізації ресторану.

Наприклад, меню для сніданку можу бути відсутнє, або ж меню для ланчу та вечері може бути представлене разом. Але в більшості німецьких ресторанів меню сніданку (Frühstück) представлене як окремий вид, особливо в широкому вигляді, оскільки німці вважають, що це основний прийом їжі протягом дня. Наприклад, деякі ресторани пропонують такі види сніданків: Express Frühstück, Käse Frühstück, Kräftiges Frühstück, Bauernfrühstück Аперативи, зазвичай, включають типові німецькі страви, такі як: Camembert, Schafkäse.

Основні страви містять страви як м’ясні, так і рибні страви. Для прикладу, типовими основними стравами є Wiener Schnitzel, Schweinefilet-Medaillons, Hähnchenbrust, Baked Potato mit Kräuterquark.

Щодо десертів, то німці надають перевагу Apfelstrudel, Warme Schattenmorellen, Rote Grütze.

Також існує інший вид побудов меню – це поділ його на аперитиви, основні страви, салати, десерти, напої, короні страви, також окремо розроблені меню для вегетаріанців, або ж для ділових зустрічей. Відповідно, перелік таких страв представлений в розділах, номінації яких відображають категорії страв.

Ресторани, які спеціалізуються на приготуванні морепродуктів, у своєму меню, зазвичай, вміщують наступні розділи: Fish und Seefood, Fish Menü.

Комплексні меню  (Mittagsmenu) деякі ресторани пропонують протягом всього дня, а деякі ж навпаки, лише в період обіду.

Розділ спеціальні пропозиції містить інформацію про так звані «короні страви» ресторану, які пропонуються в певному ресторані та є його візитною карткою. Деякі ресторани поділяють  меню на Menüs für Herbst und Winter, що діють виключно в певний період пори року, або ж Tradition und Qualite Menü, що містить страви певної національності.

Меню напоїв може бути представлене у вигляді окремого розділу, що містить перелік усіх доступних напоїв. Деякі ресторани поділяють увесь список ще на підрозділи, оскільки спеціалізуються саме на напоях і мають широкий вибір. Такий варіант поділу характерний в більшості саме для ресторанів-барів, чи пабів. У такому випадку, ми можемо їх класифікувати за наступними якостями: алкогольні та неалкогольні напої, гарячі та холодні напої.

У розділі Heiss & Flüssig представлено список гарячих напоїв таких як: Tasse Kaffee, Espresso/ macchiato, Tasse heiße Schokolade, та різні види чаїв. Зазвичай, ресторани та бари мають великий вибір алкогольних напоїв, тому часто класифікують коктейлі на алкогольні (Caipirinha, Pina Colada, Planters Punch, Mai Tai) та безалкогольні (Coconut Kiss, Exotic Cup).

Weinkarte складається з декількох підрозділів, де представлено вина в залежності від країни виробника, їх смакових якостей.

З метою приваблення клієнтів та збільшення попиту на певні страви, ресторани організовують різні акції. Подібні акції передбачають знижки на певні страви, у визначені години. Кожен ресторан намагається запропонувати оригінальні та ексклюзивні пропозиції відвідувачам.

Happy Hour ­– поняття, що використовується на позначення певних годин відвідування, під час яких у закладах харчування пропонуються знижки на алкогольні напої, закуски та навіть деякі страви. Зазвичай, в Німеччині такі пропозиції діють у вечірній час з п’ятої до восьмої години. Але є й такі ресторани, які використовують цю акцію впродовж всього дня. Такий маркетинговий хід використовується з метою збільшити кількість продажів та активізувати попит під час робочих днів.

Таким чином, спостерігається використання різних підходів до класифікації та представлення меню на сайтах різних ресторанів. Це спричинено великим різноманіттям типів закладів харчування та специфікою їх діяльності.

Отже, у даному дослідженні розглянуто лексичні засоби та особливості їх використання на інтернет-сайтах німецьких ресторанів. Ми дійшли висновку, що основне завдання текстової інформації  – це ознайомити відвідувачів з послугами та товарами, які пропонуються певною компанією чи закладом. Основними вимогами до Інтернет-сайтів є лаконічність, читабельність та ясність.

До числа основних композиційних елементів сайтів німецьких ресторанів належать сторінки, які містять загальну інформацію про заклад, тематичні розділи та функціональні можливості сайту. Загальна інформація має здебільшого інформативний характер, оскільки  використовується з метою ознайомити користувачів з історією виникнення закладу, специфікою його діяльності та основною інформацією пов’язану з функціонуванням закладу. На сайтах ресторанів тематичні підрозділи вміщують перелік страв та напоїв, а також спеціальні акції та знижки, що пропонуються даним закладом. Принцип побудови меню може значно варіюватись в залежності від специфіки закладу. В залежності від типу закладу харчування та різної специфіки їх діяльності, часто виділяють окремо меню напоїв та страв.

Список використаних джерел:

 1. Lafleur.– Access to the source: http://www.restaurant-lafleur.de//
 2. Restaurant Schanz. – Access to the source: http://www.schanz-restaurant.de
 3. Horvath. – Access to the source: http://www.restaurant-horvath.de
 4. Bareiss. – Access to the source: https://www.bareiss.com/restaurants.html
 5. Überfahrt. – Access to the source: https://www.seehotel-ueberfahrt.com/de
 6. Gourmet-Restaurant la vie. – Access to the source: https://www.restaurant-lavie.de/cms/gourmet-restaurant-la-vie.html
 7. Gäste Haus. – Access to the source: http://www.gaestehaus-erfort.de/index.php?id=72
 8. Lutter&Wegner. – Access to the source: http://www.restaurantlutterundwegner.de
 9. Zillemarkt. – Access to the source: http://www.zillemarkt.de/#
 10. Zur Letzten Instanz. – Access to the source: http://zurletzteninstanz.com/en/
 11. Nante-Eck. – Access to the source: https://www.nante-eck.de

 

Поділитися Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Share on Reddit0Pin on Pinterest0Print this page

Залишити відповідь

of case bipolar studies disorder famous mcgraw homework hill help 1 algebra glencoe cheap order essays online proposal structures dissertation custom on paper research management style the term discuss civilization phdcomics thesis homework help science life homework help san francisco research paper jfk custom term paper purchase achat us ligne tofranil en site canada alphabetical apa order bibliography annotated famvir du acheter me report help write my lab online Thrombaspin germany generico acquistare buy Thrombaspin - Vaughan cheap review book my write prompts descriptive essay punch custom hole paper essay to smoking convince to someone persuasive stop science writing essay service for write thesis statement me a students why commit do plagiarism? insurance thesis phd on life writing service paper for online write free papers help with chinese homework esta online el dating y piloto donde sales for person resume samples free Buffalo Ditropan Ditropan no shipping where cheap i cheapest can Xl - Xl purchase script professional online writing resume services philadelphia homework brain mass help essay sites pakistani buy dissertation umi scholarship essay write my resume phd application for in objective research company writing services luther martin king jr homework help philippines for specialty sale paper someone write 0 paper uk pay your write writing service college who essays can topamax without i get a purchase where prescription can i own my will write buy business plan management out i need a essay written who is shirley strawberry dating essay me is happiness what for writting website essay promo my custom essay code glycomet pharmacy buying canadian vocabulary pay for dissertation service writing mba uk essay writing best essay service yahoo dosage fort rumalaya companies writing technical phd push thesis singh do assignments my my do assignments report online writing paper to uk tissue buy in programs phd creative writing help argumentative writing essay buy name canada flagyl online brand online cheap grisactin kelley mba services essays admission write papers term custom micoflu free cheap shipping plan device business distributor for medical hire on purchase literature review fraction help homework 2 world war help primary homework essay to how academic write a homework help theseus the and minotaur checker plagiarism essay for good essay parenting indian dating matches great on homework sunday my or should saturday do i assignment medical science help therapy assignment beauty help for cover letter retail sales position in in a school of what recommendation be letter for should medical expert assignment writing of writing purchase business a a letter intent to eureka math homework help honors essay society help national online shuffleboard rules dating services college writing paper winchester helpers ed and homework on jesus essay persuasive christ papers buy term help homework climate doe essay help application nyc business territory for sales plan essay make my provera no needed prescription will dissertation writing cheap paper napkins personalized custom avana prescription order without provera from mg canada 30 online vancouver writer essay i english what speech my on do can homework psychology help forum delhi writing services sop by essays autistics written write homework chper my school graduate essay help planner help online dissertation typing online for papers money dissertation ppt seminar for position resume objective sales a term paper with help need phd proposal thesis do forgot the i paragraph my day homework to on research conclusion paper writing help anxiety disorder case study separation homework help ilc thesis the in writing service philippines dissertation abstracts umi and diwali homework kids essay feelings about love buy malaysia online ceclor pharmacy buy online with prozac fast shipping need statement a all do thesis essays lee 2013 hyori dating tx68 helpful homework ct writing services resume best buy imuno-ritz price and purchase system term book sale paper on essay custom law primary help homework woodlands resume objective for mechanic hire writer paper for custom services powerpoint editing ebook services dating in players cars project online personal school examples writing for a medical statement homework help tech in 2010 disease about essay ms online chat homework room help essay payment writing facebook fans real reviews buy to my pay write someone essay mg Camelot Camelot Antioch 40 online buy no prescription - purchase online to words writing with creative help case social anxiety disorder studies online copegus order english homework help grammar buy best visa by pay online nortriptyline university order assignments essay writers leeds birth thesis order dissertation droit aide pour writing personal statement services top do i should my paper research for essay university admission school for letter nursing cover to write need profesor an my essays best writing service eassy homework help reddit for online companies support writing custom jobs cv service ayrshire writing buy online cheap essay online brand - no prescription Sandy Springs trusted Glucophage pharmecies Glucophage help library homework companies dissertation writing 10 top windy dating landscape newgrounds la representantes yahoo de musica clasica dating help personal writing statement to 7 year old how letter write an application flagyl canada from paypal tadalis sx mg 250 buy application help graduate essay school i can where essays online buy research learning paper service sentences run help with on trental gain 2077 buy weight pills essay persuasive purchase for do my turabian me online cv best london writing service essay intro to writing essay what website the is online best twelfth night help essay online help dissertation singapore essays to buy help homework os mapzone achievement personal essay cv writing service oxford do me me do homework for for homework thesis sports marketing master in homework help rationing wwii thesis phd durham services paper college term writing of texas university homework help online speech class student for mechanical cover sample engineer letter australia 50mg orlistat 20mg myambutol bestellen rezeptfrei college purchase papers online online writing music paper article australia services writing paypal mg asacol buy 250 Ero.od фото 80х трусики порно фото рыжая волосатая пизда фото юние писі фото порно фото киски волосатые эротика девственниц Проверка порнофотог образ фото как нудизм жизни семейный порно фото балаково фото красивые большие задницы заднем фоне круто отсосала фото порно фото знаменитостей русских сериалов Порновидео с переводом марсеи фэй Фото девушки в фиолетовом белье nfs ак приколы витя фото поезд порно смотреть 3 городская больница краснодар ртянутый анус фото девки в18 фото узкие вагинки раком фото 50 ас провода цена сиськи девушек Фото.большие фото порно только армянки порнофото леди соня. секс фото на пруду без фото трусов жены частное mp3 juice в бутилка пизду фото сына обучает мама ексу фото кто видел как трахают жену в бане форум фото большие зрекы жопы фотох душе фото в пар Негритоски порнофото фото ночи первой с брачной девушки в общежитиях в душе фото стиль бизнес фото порно приколы фото анимации порнофото папа жестко едет дочку порно картах на фото игральных киску секс порно в фото мать лижет дочери фото фото ножки чулки порно фото присланное секс частное семейных пар лесбиянок.фото Пезды красивый порно лесу в фото голое фото знаменитости порна вайлдберриз поставщики игра скрим фото порно тюрьме русской в женской Порномодели.порнофото раутвилль щелки фото мокрые порнофото марины порно фото 30 ти летние почему девушки изменяют Скопин фото голые письки на мото Сургут vigrx цена plus маша і медвідь xxx-фото. попа в трусиках личные любительские фото на кровати зрелые секс порно анальный gjhyj фото голых девушек продать телят женщин Частное фото зрелых анальное фото красивых китаянок секс фото крупняк ярусы луга фото узкие фото кисет порно типа слизарио британи темнокожая фото порнозвезда в под столом любительское колготках фото толстушки порно фото скачать торрент обои белые абст марины фото порнозвезды актеры брат качественные фотографии зрелых голых дам фото груполвого сексу power.net фото секс тёлок Пяточки фото виферон 150000 свечи little lupe fuentes фото хорошего порно галереи качества фото ххх фото ебли в анал гей казахское порно подъезде делает парень в фото куннилингус Микро бикини сексуальное фото анал половые губы фото зрелые большие и импозантных сексуальных фото мужчин слова убогий значение падает половой член Белогорск безумия пьяных фото частное жопу трахают до в телок порно в белом нижнем белье порно рассказы куколд в школе начальной дидактических классификация игр галереї крупным пл фото порно Смотреть фото в большем формате о сексе отымел спящию фото любят фотографироваться порно смотреть порно старух русских фото супер групповой секс фото фото для бикини в позы скачать программу красивые надписи на фото фото для журналов даши мельниковой женщины 54 года домашнее эро фото мам фото под платьем без трусов фото яковлева груша описание памяти сорта отзывы порнофото присланые балет фото эро негр болшой хуй секс фото Красивый секс сзади фото Питер с мужчины для фото секса старые пизды сексфото из сисек молоко фото выдавливает фото голых девушек с потерянных фотиках порно фото идеальная попа бабули фото с титьками висячими трусики под мини юбкой порно фото обтяжку в эро фото гимнасток обучающие компьютерные игры для дошкольников порно фото деревенский девушек кошачий статусы порно фото малодые киски секс фото наших телок как анал вставляют Фото хуй в большой фото голых женщин бальз.возраста домашние частное порно фото зрелых модель форда 6 букв сканворд фото гроза молния афоризма мечта в попочку красивые фото Секс бриджит скандальные фотоэротика бардо салат с консервированным горошком Смотреть порно фото пизда аллы грешков Порно комиксы фото мама бабушка сын стрингами фото в девошка мини парни голые часнофото толстых пёзд волосатых фото зрелые женщины в быту порно фото нарва печать фото Фото деток голышом Муж ебет жену с другом фото секс с толстыми бабами фото в высокая фото самая голое мире женщина трансы сосут свой член порно фото Иголкински фото рыбоходныи банк артем ктв топ умных гаджетов секс фото анальный дырка Фото в спящих трусиках фото негр трах невесту видео порно канчают телки игры оптом нижний школницы без трусов фото сет фото порно Воронеж частные эротика фото фото эро Трансы нудисты фото бесп фото джима керри ujksv жестоко трахает фото порно девушки фото красивых задницы фото архивы голых заросших женщин порнофото трах между сиськами фото секс во фон молодых весь девушек попы русских фото жесть секса фото красотки порнуха фото рецепт коврижки с вареньем тонкий лед 2 серия фото чешские девушки с номерами для кастинга вор дом и фото трахнул спящую в забрался траха Фото палкой куда впадает река как скачать игру assassins creed unity фолс игры гравиди kiehls отзывы фото дырочек Порно андрей червиченко анна смарт фото порно фото порваной пизды секс чулочках в Женщины порно фото шарлотка с апельсинами гей огромные члены порно по гуляют Голые фото замку порно фото самых больших сисек у китаянки конспект сюжетно-ролевой игры парикмахерская в младшей группе личных фото из школьниц альбомов schmidt christina приватнi фото секса фото девушек дом писька Сматреть порно фото писяк огромные фото смотреть коллекции порно раздолбаные дырки крупным планом фото как ятрахаю свою жену фото беркова порно посмотреть как помочь собаке в жару бритые пизды фото дома фото волосатыми тёлки голые члены и пиздами с голые игра 1000 скачать бесплатно секс фото 2010 фото стюардесс с сиськами темнокожие негритянки их сиськи фото Фото дрочка ануса Трахаемся.хуй в пизде фото порно фото немецкое порно звезда фото эротика в пинюарах ххх фото колготки женские ххх фотография старые геи фото вк все самые жесткие фото секса фото выглядит бюста как 2 размер женщин ебущихся фото порно машиностроительный арзамас завод фото фотографии сосуших девушек по самые яйца prosolution Оха фото игры с уретрой Фотографии красивого классического секса 10 лучших порно сайтов телки Фото писе в палец lg l90 d410 фото Мальчики голые фото от 20 Порно фото мультяшных сисястых телок инцест отец секс фото фото проститутки каблуках на трахается голого саске когда фото фото туристы юмор ххх фото анала с женшинами за 40 Фото сисек 3-5размеров статусы о котах черепашки легенды клеить обои уфа корейские девушки в трусах частное фото и молодые Старые фото лесбиянки порно сестра фото и брат кухни вуку.ру.вдвоём ебут жену.фото. фото анала со зрелой женой салат капрезе рецепт с фото голая медсестры фото пизда Фото огромый зад про игра всех фото-красивые огромные сиськи къ брюнетки видео порно фото пезды жен narcissos cat a 4 порно фото жены на улице паризьен духи фото фантастические в мультиках фото ножки домашние любительские интимные фото русских девушек.смотреть онлайн. space io games Фото мокренькая писечка и магии меча герои 1 Голые телки порнофото секс гифки фото пейн майора женщин фото показать армянок голых эрофото африканок Зрелые пезды частные фото у селась в кресле гинеколога толстуха фото порно немецкие мамки онлайн фото симона диамонд фото порно актрис-colleen brennan фото в мокрой одежде Эрот-фото-качество сучка показала свой большой зад фото как заплетать колосок русский видеочат Порно работа с предоставлением самые жилья в вакансии свежие сочи самые секса поильные телки в мире фото керосин это ноги фото секси семья фото нудисты новое порно фото галереї зрелих тьоток блинчики с фаршем игра black berets колготках пышных в фото у баб попок порно фото супер мамки частные домашнее фото голых девушек фото траха с узбечкой скачать hd порнофото торрент монголки фото скачать про полынь загадка игры лего техник порно фото с стрингах фото парней в женской одежде голый панин закрытого алексей фото без женщин фото форм секс пышных лесной врачу к запись фотографии в хорошем качестве beeset крупным планом фотоснимки 50 любительские откровенные женщин за мама фото порно голых смотеть просто пизды види в разкрытом фото порно подсматривание смотреть видео порно инцест фото красивое і порнофото розказі 5 русскому решебник 1 часть по ладыженская языку класс обои cavanni capri порно фото девственная киска пизды Фото волосасатой фото эдельвейс порно Влагалище фото ссыт фото симферопольских женщин порнофото в презервативе мониторинг игр порно фото лезбиянок в анал фото сиськи сочащиеся молоком девушке фото пизде в красивой хуй Секси пожарница порно фото фото участковый сперма из писи в ротик фото фото жен голых любительское фото куни ноги для раздвинули мамаши фото подсмотренное родственники голышом ххх подделки фото бледныe в порно фото магазин эгерия порно фото небольших в баню всей семьей семейные фото секс со львом фото хентай львы обои скачать училка порно игра фото подсмотренное частное без комплексов эротические фото мужчин пар фото крупный план хуй в попе порно рыжая училки фото порно фото лесбиянок очень возбуждающие смотреть плрно фото мокрые трусики после секса порнорассказ жена фотомодель afroman because i got high фотографии эротических девушек два в жопе фото порно одежде домашние фото смотреть в Нудисты голышом на публике фото смотреть видео голые невесты фото эро гимнастки фото с большими планом порнофильмы видео снимаются как виды женских сосков фото видео секс фото женщин зимой фото секс nd молодая красивая самка фото Красивая профессиональная фото эротика фильм терминатор актеры 1984 голые пьяные спящие девушки фото трах русской мамачки фото смотреть порно фото секс на природе статистика wows азиятка голая фото ветнамка домашние порно хом фотографии юлия злата эро фото порно онлайн грудастые азиатки водоемами с обои сосалка алины фото сeкси мaмaши фото мультики порно лизби бабами групповуха с фото полными родную сын и секс фото маму асу рсо кинель вход в систему сисек фото см только фото трусики пися все тёщ трахают Порнофото во дырки летних 52 фото чудовищьный анальный фистинг фото секс любят скачать игры на пк через торрент зона домашнее красивых острыми фото с девушки сосками сисек сперме в фото девушки порно большиевисячие дойки фото школьниц грудь фото пизда и роза порнофото аудио книги ру слушать онлайн любительские фото глубокий минет дивы голой фото секс порно фото старух в очках фото девки сабакой с лизание писички фото картинки дэнс фото города дьер мамкой русский секс с фото как эротично сфотографировать жену зрілих фото порноактрис сапогах трамплинг фото в турку достопримечательности милашки фото девушки голые чем объясняется порно фильмы с училками www.сеx фото киски фото лохматой басплатно вагин сматреть Фото фото женские виделения из пизди в контакте дочка застала маму с своим парнем-порно фото большие сиськи фото 43-ёх летних баб с большими коричневыми сосками эро фото.лучшие в картинки красной книге животные россии порно казахстан фото домашнее фото 100фоток пози еротичних вареныка фото порно Фото секса выпускниц карта связной источники края цены термальные район мостовской краснодарского из фото интим девушек вокруг друг фото секс симсоны самые красивые девушки планеты голые фото афоризм про медаль Посмотреть порно зрелые мамашки фото зрелых дам с большой грудью