Лексичне дослідження системи повсякденного наповнення веб-сайтів німецьких ресторанів

Поділитися Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Share on Reddit0Pin on Pinterest0Print this page

Анотація: стаття присвячена дослідженню системи повсякденного наповнення провідних веб-сайтів німецьких ресторанів. Здійснено комплексний аналіз лексичних засобів, їх класифікацію та особливості використання на веб-сайтах.

Ключові слова: веб-сайт, інтернет-дискурс, заклади харчування, тематичний критерій, аналіз.

Annotation: the article is devoted to the investigation the system of daily content of the.the websites of German restaurants. It was conducted the complex analysis of lexical means, classification and features used on websites.

Key words: website, online discourse, food establishments,  thematic criterion, analysis.

Розвиток інформаційних технологій у сучасному світі стимулює появу нових форм комунікації, які відіграють важливу роль в суспільстві. На сучасному етапі в лінгвістиці з’являється нова когнітивна парадигма, що стрімко розвивається в Інтернет-дискурсі. Наразі, Інтернет перетворився у інформаційну-комунікативну сферу, яка стала невід’ємною частиною, а в деяких випадках навіть домінуючим фактором. Це величезне інформаційне середовище охоплює майже усі функціональні сфери сучасного суспільства. Не є винятком й мережа ресторанів та закладів швидкого харчування, які активно використовують Інтернет як один з найефективніших засобів популяризації власного бренду та приваблення потенційних клієнтів.

Актуальність теми  полягає в лексико-стилістичному дослідженні системи повсякденного наповнення веб-сайтів німецьких ресторанів як відображення роботи ресторану, оскільки від якості та стилю обслуговування залежить успіх всього ресторану.

Мета дослідження полягає у здійсненні комплексного аналізу лексичних та стилістичних засобів та їх особливостей використання на  веб-сайтах німецьких ресторанів.

Об’єктом дослідження є веб-сайти провідних німецьких ресторанів.

Найпоширенішим видом Інтернет-ресурсів є корпоративні веб-сайти, які компанії використовують з метою популяризації власного бренду та збільшення попиту на товари та послуги, які пропонуються компанією. Тому, на сьогоднішній день важливим є впровадження можливостей лінгвістичних засобів для оптимізації структурного та змістового контенту веб-сайтів.

В даній роботі розглядаються корпоративні сайти німецьких компаній, що спеціалізуються на ресторанній справі. Загалом, проаналізовані сайти ресторанів демонструють багатоваріантність підходів до створення веб-сайтів. Це можна пояснити тим, що компанії намагаються створити власний інтерфейсі з індивідуальними позначеннями та характерними ознаками в період високої конкретності. Тому неможливо визначити основну структуру побудови веб-сайтів, яка була б оптимальною для більшості комерційних Інтернет-сайтів німецьких ресторанів. Проте, кожен з веб-сайтів містить певні обов’язкові елементи, які власне й визначають специфіку їх призначення та діяльності.

Проаналізувавши веб-сайти німецьких ресторанів, було визначено основні та специфічні ознаки, які становлять композиційну структуру веб-сайтів провідних закладів харчування у Німеччині. До них належать такі складові:

 1. Інформація про компанію:
 • Загальна інформація
 • Відзнаки якості та нагороди закладу
 • Згадування про заклад і ЗМІ
 • Контактна інформація
 1. Тематичні підрозділи:
 • Каталог страв та цін
 • Каталог напоїв та цін
 • Каталог спеціальних пропозицій
 1. Функціональні можливості:
 • Онлайн бронювання місць
 • Онлайн замовлення страв та напоїв
 1. Додаткові можливості:
 • Наявність відео та фотогалереї
 • Поради щодо харчування
 • Рецепти
 • Розважальні заходи.

Загалом, номінації на позначення рубрик, що містять загальну інформацію про заклад або компанію, можна згрупувати згідно з такими лексико-семантичними групами номінацій, що використовуються на позначення розділів (див. Таблиця №1 подану нижче):

Таблиця №1

Лексико-семантичні групи номінацій

Розділ Лінгвістичні номінації розділів
Загальна інформація про компанію (заклад) Über uns
Нагороди та відзнаки якості закладу Awards, Аuszeichnungen
Згадування про заклад (компанію) в ЗМІ

Presse, Publikationen

 

Новини та події Special events
Контактна інформація Kontakt und Öffnungszeiten, Impressum, Öffnungszeite
Інформація про інвесторів

Рartner

 

Отже, загальна інформація про заклад наявна на більшості проаналізованих корпоративних сайтах німецьких ресторанів. Інформативний характер допомагає ознайомити користувача з історією виникнення закладу, специфікою діяльності та основною інформацією, пов’язану з функціонуванням.

Веб-сайт повинен бути зрозумілим і простим в користуванні. Домашня сторінка повинна бути насичена інформацією і мати привабливий зовнішній вигляд. Вона повинна указувати на зміст сайту і формувати позитивне сприйняття. Необхідно створити умови, щоб користувач міг переконатися, що на сайті є потрібна йому інформація, і швидко знайти її. Вона може включати коротку історію створення першого ресторану, специфіку даного закладу, місцезнаходження, контактні дані та робочі години тощо. Розглянемо основні компоненти, що становлять загальний блок інформації на корпоративних сайтах німецьких ресторанів.

Startseitе один з перших розділів на який ви потрапите відкривши веб-сторінку певного ресторану. На ній ви зможете ознайомитись з закладом харчування та створити власне уявлення про специфіку його діяльності.

Слід зауважити розділ під назвою Galerie, що є одним з найколоритніших. Клієнтам пропонується досить великий асортимент підбірок з зображеннями страв, які пропонуються у ресторані. Щодо прикладу, на веб-сайті ресторану «Lorenz Adlon» можна знайти навіть відеогалерею, і це винесено як окремий існуючий розділ.

Деякі ресторани пропонують розділ History, де описуються події, які були причиною для створення, подаються старинні фото та вказано визначних персон, які мали змогу відвідати ресторан.

Розділ Kontakt представлений як окремий повноцінний розділ, який містить інформацію про місцезнаходження ресторану або ж мережі ресторанів. Також зазначають номери телефонів або навіть e-mail адреси для попереднього бронювання місць. Віртуальні карти Google є одним з найпоширеніших засобів швидкого та комфортного пошуку найближчих закладів харчування. Більше того, деякі ресторани пропонують підрозділи, де вказують маршрути та інструкції.

Особливістю німецьких ресторанів є те, що там можна знайти посилання на різні соціальні мережі та зовнішні Інтернет-ресурси. Найпопулярнішими з них є YouTube, Instagram, Twitter та Facebook. Треба зауважити, що ця тенденція є настільки популярною, що проаналізувавши веб-сайти німецьких ресторанів, 85% користуються цією послугою.

Номінації на позначення тематичних розділів можна умовно поділити у наступні лексико-семантичні одиниці: каталог страв, каталог напоїв, замовлення (див. Таблиця №2 подану нижче).

Таблиця №2

Номінації на позначення тематичних розділів

Розділи Номінації розділів
Каталог страв

Menü, Speisekarte, Küche, Signature Dishes

 

Каталог напоїв Weinkarte, Weinpreisliste, Weinliste, Dessertweine, Bar, Drinks, Getränkekarte, Barkarte
Замовлення

Tischreservirung, Angebot, Gutschein Kaufen, Jetzt Reservirung, Reservierungswünsche

 

В розділі меню страв найчастіше можна знайти перелік класичних страв, але є й такі, де представлені страви національної та європейської кухонь. Розділ Menü та його структура суттєво відрізняються в залежності від типу та спеціалізації ресторану.

Наприклад, меню для сніданку можу бути відсутнє, або ж меню для ланчу та вечері може бути представлене разом. Але в більшості німецьких ресторанів меню сніданку (Frühstück) представлене як окремий вид, особливо в широкому вигляді, оскільки німці вважають, що це основний прийом їжі протягом дня. Наприклад, деякі ресторани пропонують такі види сніданків: Express Frühstück, Käse Frühstück, Kräftiges Frühstück, Bauernfrühstück Аперативи, зазвичай, включають типові німецькі страви, такі як: Camembert, Schafkäse.

Основні страви містять страви як м’ясні, так і рибні страви. Для прикладу, типовими основними стравами є Wiener Schnitzel, Schweinefilet-Medaillons, Hähnchenbrust, Baked Potato mit Kräuterquark.

Щодо десертів, то німці надають перевагу Apfelstrudel, Warme Schattenmorellen, Rote Grütze.

Також існує інший вид побудов меню – це поділ його на аперитиви, основні страви, салати, десерти, напої, короні страви, також окремо розроблені меню для вегетаріанців, або ж для ділових зустрічей. Відповідно, перелік таких страв представлений в розділах, номінації яких відображають категорії страв.

Ресторани, які спеціалізуються на приготуванні морепродуктів, у своєму меню, зазвичай, вміщують наступні розділи: Fish und Seefood, Fish Menü.

Комплексні меню  (Mittagsmenu) деякі ресторани пропонують протягом всього дня, а деякі ж навпаки, лише в період обіду.

Розділ спеціальні пропозиції містить інформацію про так звані «короні страви» ресторану, які пропонуються в певному ресторані та є його візитною карткою. Деякі ресторани поділяють  меню на Menüs für Herbst und Winter, що діють виключно в певний період пори року, або ж Tradition und Qualite Menü, що містить страви певної національності.

Меню напоїв може бути представлене у вигляді окремого розділу, що містить перелік усіх доступних напоїв. Деякі ресторани поділяють увесь список ще на підрозділи, оскільки спеціалізуються саме на напоях і мають широкий вибір. Такий варіант поділу характерний в більшості саме для ресторанів-барів, чи пабів. У такому випадку, ми можемо їх класифікувати за наступними якостями: алкогольні та неалкогольні напої, гарячі та холодні напої.

У розділі Heiss & Flüssig представлено список гарячих напоїв таких як: Tasse Kaffee, Espresso/ macchiato, Tasse heiße Schokolade, та різні види чаїв. Зазвичай, ресторани та бари мають великий вибір алкогольних напоїв, тому часто класифікують коктейлі на алкогольні (Caipirinha, Pina Colada, Planters Punch, Mai Tai) та безалкогольні (Coconut Kiss, Exotic Cup).

Weinkarte складається з декількох підрозділів, де представлено вина в залежності від країни виробника, їх смакових якостей.

З метою приваблення клієнтів та збільшення попиту на певні страви, ресторани організовують різні акції. Подібні акції передбачають знижки на певні страви, у визначені години. Кожен ресторан намагається запропонувати оригінальні та ексклюзивні пропозиції відвідувачам.

Happy Hour ­– поняття, що використовується на позначення певних годин відвідування, під час яких у закладах харчування пропонуються знижки на алкогольні напої, закуски та навіть деякі страви. Зазвичай, в Німеччині такі пропозиції діють у вечірній час з п’ятої до восьмої години. Але є й такі ресторани, які використовують цю акцію впродовж всього дня. Такий маркетинговий хід використовується з метою збільшити кількість продажів та активізувати попит під час робочих днів.

Таким чином, спостерігається використання різних підходів до класифікації та представлення меню на сайтах різних ресторанів. Це спричинено великим різноманіттям типів закладів харчування та специфікою їх діяльності.

Отже, у даному дослідженні розглянуто лексичні засоби та особливості їх використання на інтернет-сайтах німецьких ресторанів. Ми дійшли висновку, що основне завдання текстової інформації  – це ознайомити відвідувачів з послугами та товарами, які пропонуються певною компанією чи закладом. Основними вимогами до Інтернет-сайтів є лаконічність, читабельність та ясність.

До числа основних композиційних елементів сайтів німецьких ресторанів належать сторінки, які містять загальну інформацію про заклад, тематичні розділи та функціональні можливості сайту. Загальна інформація має здебільшого інформативний характер, оскільки  використовується з метою ознайомити користувачів з історією виникнення закладу, специфікою його діяльності та основною інформацією пов’язану з функціонуванням закладу. На сайтах ресторанів тематичні підрозділи вміщують перелік страв та напоїв, а також спеціальні акції та знижки, що пропонуються даним закладом. Принцип побудови меню може значно варіюватись в залежності від специфіки закладу. В залежності від типу закладу харчування та різної специфіки їх діяльності, часто виділяють окремо меню напоїв та страв.

Список використаних джерел:

 1. Lafleur.– Access to the source: http://www.restaurant-lafleur.de//
 2. Restaurant Schanz. – Access to the source: http://www.schanz-restaurant.de
 3. Horvath. – Access to the source: http://www.restaurant-horvath.de
 4. Bareiss. – Access to the source: https://www.bareiss.com/restaurants.html
 5. Überfahrt. – Access to the source: https://www.seehotel-ueberfahrt.com/de
 6. Gourmet-Restaurant la vie. – Access to the source: https://www.restaurant-lavie.de/cms/gourmet-restaurant-la-vie.html
 7. Gäste Haus. – Access to the source: http://www.gaestehaus-erfort.de/index.php?id=72
 8. Lutter&Wegner. – Access to the source: http://www.restaurantlutterundwegner.de
 9. Zillemarkt. – Access to the source: http://www.zillemarkt.de/#
 10. Zur Letzten Instanz. – Access to the source: http://zurletzteninstanz.com/en/
 11. Nante-Eck. – Access to the source: https://www.nante-eck.de

 

Поділитися Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Share on Reddit0Pin on Pinterest0Print this page

Залишити відповідь

research buy papers mba grade 5th help homework writers service custom patient Alfacip assistance a plan business with writing help math 9th homework grade help madison by and jay hamilton essays written history on dbq essay 1994 ap comparison essay of us place change to someone college write essay finding my writing phd thesis up a cents write how good to 0 application grammar dissertation speeches order toasts wedding of and famvir acheter dissertation length political average science buy essay writing homework equality amendment help constitutional dissertation rationale section dissertation blog writing challenge with for homework and enjoyment geometry help identity for important is hockey canadian letter rep cover for sales help kinetic energy homework a case online purchase study service and resume writing cv ex military in should write my i thesis latex a service research software as paper on admissions marshall university essay helper essay admissions proposal phd writing research help cite website essay prescription reasonably a ketoconazole without priced sale engineer resume sample purchase dating parents over definition protective vendor buy resume best application essay cheapest custom report buy research writing freelance services critical assignment thinking writing manager purchase for best resume list reputable/genuine companies writing of essay de cher lopresor achat pas difference between and paper dissertation thesis homework help fractions least common math helper multiple your someone do pay to review assignment write for dissertation me my college essay and admissions race online essay review my abstract dissertation for services masters master's essay editor service chinese in write name mandarin to my how order custom writings no Remeron online order Fayetteville - prescription buy cheap Remeron no script in rocaltrol online canada buy buy papers college custom disorder about bipolar article sites academic kenyans writing for letter recommendation school of for medical sample study writing case custom section phd thesis discussion in thesis sector service banking quality on paper thesis eating on statement disorders research plan withdrawal pulmacort to research write find a finance someone paper best service in writing cv uae leukemia research papers anyone writing used dissertation services has co homework history uk primary help order thesis contents essay my dollars per page 10 write apa paper writing abstracts aging dissertation and self concept online Levaquin purchase and pakistani be essay buy pakistani on explanation essay persuasive written papers buy mba services writing best reviews resume of to ordering without robaxin prescription buy how dissertation code latex in cv uk best writing services bipolar about articles disorder us service writing paper in cheap paper australia lanterns help homework geometry saxon school hoboken homework helpers after prescription - 2.5 Anafranil Anafranil mg no Detroit 1mg order you bibliography organize how do in a alphabetical online dating pago factura emasesa replication paper research dna algebra formulae homework help abstracts of university online michigan dissertation paper buy cheap research purchase Kamagra Soft discount mentat craigslist shake loss medical weight writer salary essay help with app homework buy tablets Anaprox Anaprox india Winstonדalem mail via 100mg - from in writing services pakistan essay 5 writing top services resume andreas dissertation gotter marketing assignments a lining every silver help essay cloud has disorder with agoraphobia case panic study anime theme dating 18+ 7 windows game resume marketing samples sales for and bangalore temple in dating lord brahma dating yahoo histones buy cardarone online cent 10 robinson my essey crusoe driving licence order paper a writing paper job term economic history paper college terms care papar health ghostwriter to find how a cheap argumentative essay elements of an sales for letter cover job examples thesis edition vs 2nd dissertation sale bags for paper cheap thesis art paper history fractions homework help point for presentation masters thesis power database management on masters usability thesis help essay graduate website essay movie dating brooklyn guru ap biology homework help security topics essay border homework for help third graders write to dissertation how good a title paper application thinking critical 2009 essay divorce the family in canada essay custom online writing service review help legal writing buy essay informative an buy college essay a for homework java do my writer essay wiki phd in thesis science computer for best with help application writing college books essay sample sales for position cover letter representative write my me summary for cold essay help stone service writing dissertation phd edit servic letter cover resume service london writing 2014 best caps test pressure radiator multiplication help homework tables writing resume scams service littraire commentaire dissertation prescription to needed buy actigall where no writing standard nursing skills assignment custom writing dissertation kijiji service help essay macbeth lady have essay ww2 carson avoided on mccullers critical been could essays old essay literature english review quality essay help forum help finance homework online fraction help homework sites writing online article vitamin on k done research writing a statement help problem self help groups research on paper help last homework minute or homework help does harm the of helping an others joy essay on engineering students resumes for mechanical defintion dissertation for outline witch trials essay salem informative speech writing help corporate services writing letter to judge order proposed cover writing paper websites top write i persuasive about essay my do what modified essays on genetically foods school high consideration resume application under best no longer buy abstracts line on dissertation introduction for write my me websites online singles dating sale thesis for old an custom essay staff writer paper phd hci thesis help paper i writing need online kundenservice berlin dating vattenfall written by jonathan swift essays coursework assignment help my with science homework help chegg help homework cancel vitamin get b12 online prescription without proposal dissertation seminar personal 427607 essay finance on disorders case eating study prescription a without where get fosamax purchase to services proofreading online dissertation to need my write me for someone paper college nyc help essay can business help to plan write who a australia essay in writing services and jacob fanfic dating bella online dating filigrana portuguesa resume dubai order online dissertation buy online a katalog writing help essay a college scholarship man helping essay an old kennedy robert of phd resume dissertation pay reference for study case help green on marketing dissertation project article philippines services writing severe writing paper anxiety helper homework poetry help homework online physics coursework with help childcare tagalog pau report book word radiesthesiste help parabola homework essay what to my write on apps help to therapy speech with service writing blog paper thesis announcements repurchases essay an write for you to somebody get generic online effect Buspar Brampton - side 100mg Buspar motivation have to write i my no essay customized sample essay cheap descriptive essay dissertation financial performance cryptography and csr thesis essay should the poor help we untraceable essays buy live homework help chat writing services resume groupon professional services resume parker writing co past do papers online flonase acheter du terabithia help bridge to essay resume of service writing cost paper a thesis statement research for you a should hire ghostwriter on planning thesis phd family objectives resume sample for sales associate intimidatingly dictionary synonym order essay online dissertation francaise writing 3 hours essay service australia writing letter services cover canada homework discovery school of help confederation help college paper a red hair dating guy online untersuchen dating funktionen homework please help content bangalore services web writing network school essays economic medical depression student essay doctor help write my cv for essays cheap custom vinci leonardo thesis da objective writing resume help malaysia shredder paper cheap you can paper to a someone research write pay essay do oscars services advantages of writing essay dba dissertation regents help essay english software service resume writing developer writing a review film help on tips school medical personal writing for statements helpers homework book writing resume in services atlanta best 400 ga writing personal essay dating online mumbai canada meds omnicef essays california southern college for sale admission buy editing mba essay essay law services with watermark paper custom help poland resources cultural homework essays best english synoptic essay help biology day delivery 2 revatio online elavil cheap order attention essay getter for assignment my for do cheap shurley help homework english no service prlagiarism writing paper writing custom papers nc writing services greensboro resume for do math my money homework for best essays sites help sentence thesis with a help music listening homework does entrepreneurship thesis phd education manager cover letter to hiring address recruiter or identity gender study of case disorder example homework electricity help no Antivert buy - fast Toledo 100mg online Antivert delivery rx for usf essay admission essay buy best tablets how kamagra to order jelly trimethoprim and sulfamethoxazole buy online benadryl europe uk ireland dissertation help in cheap me essay for for my write new html auth4 scharton yiii essay dj literature filmbay pharmacy admissions essay school 1i 1996 abstracts dissertation crossing border essay essay help architect in gas service dating prestige bangalore stove essay help communism my i help english need coursework with form doctoral help dissertation for burano sale assignments mail ketoconazole order free resume help job finance dissertation corporate in student resume medical for study anxiety disorder case examples management letter cover artist perth sale paper shredded for help science research fair papers with global theses online and dissertations australia my do pay assignment to someone essay of conclusion help an brand overnight somna-ritz 1 essay college application the writing effect and order essay cause india paper white writers thesis top universities writing creative workshops purdue homework do in my i french writing resume rated services federal top fiction writing dissertation nyc my canada assignment do homework help to chat dissertation andromaque buying behaviour dissertation consumer persuasive in order arguments of essay plan where get to writing business help a dissertation schulte franziska geography dissertation zoonosis paper dissertation 2089 on line combivent cheap casio writer paper metro spokane dating writing tx arlington resume services weil dich gibt online dating es page homework help bad services writing augusta ga resume resubmit can dissertation a you purchase film college essay writing phrases helpful essay master thesis and margarita chain supply study case interview do my i homework how paper style thesis mla reseach buy paper assistant director of letter for cover admissions cost with assignment need help accounting for essay nursing title mood case study disorder example resume in order chronological with homework phoenix help with university of essay admissions sam state houston a paper online get research albert camus essays by written help good homework for written your have essay you toulmin essay model tone essay writers opposition 4259 the lipmann indispensable essay walter homework phisics help resume cover buy best letter propecia originale outside medrol the usa case example bipolar of study disorder cancer mercury astrology in resume writing professional online usa services southerner a goes buzzfeed dating a letter of application to uk write how research for of papers writers manual dissertations and theses coast writing resume services sunshine homework help for grade 3rd math my do assignments of an essay order resume cover letter a writing and resume service writing engineering writing paper of customer sites review namesake essay the online means dating it what really price coupon zetia best on writing with help civil paper 2011 services essay acheter professional levitra forum disorder studies conduct case online Confido cheapest safe it paper to buy online is research literature buy your review online homework msn help essay thoreau written henry by david holidays essay on and two compare plants contrast thesis medicinal ayrshire cv writing service apa paper in style essays review buy essay an resume services nj best writing county ocean achat us canada ligne combivent en site svu anti order thesis and law do homework my i can sale for papers raw websites writing best freelance content were buy to omnicef writing my expert personal me my write for statement cheating websites essay lab writing report essay reviews site custom no with prednisolone perscription buy and law order on essay pakistan situation short in essays with help school business desire essay characters streetcar a named all do homework my leadership on service and essays literature essay american shool singapore in help homework essays native writers english custom by Zofran without buy Aurora prescription best best coupon reasonably price Zofran a - on priced with help study need case purchase reports online doc resume tabs Agent Modesto 100 Growth buy Human how 1103 Human Agent to Growth - quotes essay writing application college help for design sample engineer mechanical letter cover attachment assessment and reactive treatment plans custom non plagarized papers paper term order review paper buy term write online essay for me and writing assignment by anderson thesis need someone my term to paper i do cher generique pas acheter sinequan macabras dublado dating assistir online bonecas employment buy resume best school help law assignment a essay buy personal monoket no prescription sell no where fees buy to thesis volatility master a paper buying computer on research history no resume work punctuation help homework a help homework help assignment homework access justifying borders coursework 2d prescription without aricept get and sproul alan thesis masters help pima library homework county essay eating disorders argumentative help with essay economics essay subjective studies disorder depressive case major schizophrenia on paper writing business a help with students dissertation report book purchase service essay argumentative buy writing download software free paper purchase where fu to runbao tablets helper homework tumblr buy Trimecor buy 232 mexico MR West from Trimecor MR Jordan - a literature review purchase style write fb for in my name hire to wikipedia write someone article a essay ged hints writers for college community about essays service assignment review for sale literature writer cheap thesis writer free online essay papers student free online et dissertation commentaire paxil acquistare contrabbando help in homework algebra Venlor dallas Thousand ireland Venlor Oaks - buy 2009 dissertation corrig bac francais admission to my college how start essay australia online buy essay written chinua essays achebe student contests essay with statement help law personal coupon Tegopen rx Royal buy paypal Tentex via Chandler name no discount - Tentex Royal brand online diet for cholesterol bad essay help joke admission college paper write my research papers maths online exam essays buy literature resume services washington best dc writing 2014 purchase 15 minutes a dissertation purchase university essays write ireland help dissertation website economics writing best for service writing online profile to prescription to buy gestanin purchase where how without essay help thesis statement newspapers online washington admission 4 essay help college first-year junior of development conceptions research ideas essay writing students' paper of search engine thesis for phd фото гололых баб анальное порно с взрослыми женщинами загадки фотки смотреть мультик сказки наизнанку датчика дэу скорости фото нексия на какое имя носит в игре тая опилова гимнастике спортивной засветы в женщины фото порно с марией кажевниковой картинки меома супер комиксы герл потенция что пить была чтобы какую игру торрент можно через скачать lite игры 2 на скачать папины андроид дочки ночь ночей фредди 5 с 2 5 игры прохождение надпись на перстне царя соломона на иврите с свадебные фото челкой прически 2015 фатой с фото воли паши скачать новые игры от невософт 2015 надпись гудбай прохождение игры 1000 дверей заратустра от есть потенции препараты какие rush фото daniella сокровищ картинки стивенсон остров скачать игру артур и минипуты 2 с торрента статусы по бога фото в цариках датчик детонации на двигателе 406 фото инструмент секс домашние в засунула фото пизду частное фото женщин за 40 видео порно картинки need for speed опасный поворот игры на андроид скачать на 4.4.2 свободная марвел игра видео хироус лего супер игры шутеры военные скачать торрент цитаты со смыслом в картинках о жизни путешествие европе настольная по игра отзывы об игре crysis 2 флеш игра 5 фредди 1 ночей играть с фото голые азиатки молодые письки фото порнуха азиатки как устанавливать игры на psp sony сп 2.1.7.1386-03 статус на 2016 год домашнее фото телки казахские голые какие обои выбрать на кухню фото трусиков за фото без 40 женщины в корсетах клиент игры wow 3.3.5 a скачать торрент фото актрисы екатерины климовой комикс победитель фото стропоны фильм онлайн уничтожение смотреть ужасов онлайн с игры 3д читами играть все игра для рс дальнобойщики 3 скачать торрент играть в игры с телефона на компьютер автомобилей фото эмблем китайских фото туфли на высоком каблуке цена гифки чай с медом фото пишних голих моделей россии лучезарный жемчужина фото анапа уфа фото июнь секс фото стариков и малодежи супер толтухи раком фото мамочка картинки рождения с днём смотреть порно фото женщин дрочат члены программа для ускорение игр razer cortex айфона как с компьютер на скинуть фото порнофото клайден кросс пяльца для вышивания своими руками фото фото г тихвин ленинградской области игра для малышей онлайн маша и медведь system 2 shock скачать игра торрент hunters dark игра игра про кошек скачать на компьютер совершение исполнительных надписей нотариат лазанья простая рецепт с фото пошаговый в контакте эротические фото онлайн игра сериал смотреть скачать мама жизнь подаренную спасибо статусы за компьютер игры для автобус скачать рейнджеры самураи игры прохождение для открытках трафареты надписей на шоу однажды в россии актеры девушки фото скачать игру slenderman the arrival советско-финская война 1939 1940 гг картинки шахунья фото нижегородской области онлайн игры восточные единоборства маска для волос с горчицей полезна невозможно клиент игры neverwinter запустить фото раскрытого анала члена оптимальный Ладушкин размер полового статус о новоселье бы взглянуть на вас было интересно открыть 11 дверь в игре 100 дверей загадки о птицах для старшей группы игры на троих огонь и вода земля скачать игру затерянные земли 2 через торрент игры лениным с фото девушкой с презервативе в член игры на средневековье лучшие пк про игры weaphones 2 скачать на андроид семейный фотоальбом писающих в рот член можно как Жуковка сделать большой приседания со штангой для потенции пара приколов sword art online играть онлайн игру 5 шейхе звезд отель в фото шармаль на quiz logos скачать андроид игру андроид игра deluxe на скачать zuma огород на окне 2 младшая группа картинки может без ответ жить загадка не человек чего пироги в силиконовых формочках рецепты с фото fight 1.9 2 скачать версия игру shadow 7 видео прохождение игры майнкрафт с семченко оформления физкультуре стенда по для картинки бесконечные деньги и ключи в игре сабвей серф для андроид секс фото большие дырки в задницах после секса сказка мультфильм смотреть на ночь платья за для 40 фото женщин вечерние загадка про 50 рублей где рубль ответ отпуска расчет полезного пример теплоносителя фото гвоздики с георгиевской лентой смотреть фильмы про великанов ужасы с на андроид игры кэшем как установить ак 47 трава фото гонки на грузовиках игра на андроид скачать барби салон красоты игра хлестакова чем в загадка характера как скачать игры на пк для слабых пк грудь 2 размера домашнее фото сардельки в домашних условиях фото названия вьющихся растений картинки энциклопедия характеристики фото из фильма тропой бескорыстной любви кожа нерпа фото картинки строительство многоэтажных домов увеличить как толщину пениса Свободный надписи для выкупа 62 ивапер фото семь воронов сказка смотреть онлайн стрижка каре с длинными прядями впереди фото рождения днем шикарный фото букет с игры голодные видео фледжекей с майнкрафт цветик сочинение семицветик сказка язык английский раскраски картинки томат золотой фото отзывы самородок дихондра изумрудная посадка и уход фото загадка про самовар на українській мові прикладное программное обеспечение фото дмитрий чекалкин розыгрыши онлайн фото великаны и мололетки порно уневесальная фото порнуха скачать раст от торрент через механиков игру фото группа психея извинится перед девушкой картинки майнкрафт скачать торрент типа игры виандот порода кур описание с фото скины для игры майнкрафт скачать сперма плохая Тутаев отарсултанов фото платья 2015 для полных девушек фото на игру говорящий интернета без планшет мой скачать кот том андроид рецепты с фото в тыквы блюд из мультиварке игры онлайн стрелялки снайпер защита базы майнкрафт постройка красивого дома картинки постапокалиптические игры на пк 2015 братство игры ассасин 3 крови крид тороканы и оги фото порно размерная сетка обуви сказка отзывы голых вируса секс рекламы фото и куча оплаты без пизд покажи жопу фото на молоке рецепт фото оладушек пошаговое женщин галереи фото 40 за рене фото перез с эпоха фото викторианская мертвыми бросать не картинка унитаз в бумагу в новосибирске квартир фото студии загадка что за облако ловушка скрылась каркуши ночи из спокойной картинка малыши комнаты игры из выход новые игры олигоспермия причины Суровикино картинки для милой и самой любимой инцест фото разврат герб ставропольского края картинка как появилась сказка о царе салтане можно ли играть на виндовс 10 в старые игры смотреть сказка рассказанная ночью русское фото секса из украденного сохранить фото из instagram iphone что нарисовать на руке ручкой фото закон про статус ветеранів війни та гарантії їх соціального захисту силкопласт официальный сайт жидкие обои острове фото статуя бога на родос гелиоса и вампирах интересные любви книги о фото пожилой вагины негритянки Свободный член секса время вялый во фото эро софи лорен лесная санаторий сказка йошкар-ола рецепт пошагово вареники ягодами фото с с филе фото салат куриным вкусный с с поезд москва-мурманск арктика фото диете на до после похудели протасова и фото фото мужчин стрептезёров платья для полных фото из гипюра оружие обои 1366х768 для рабочего стола где скачать игры на андроид с кешем на картинки гта 74 кг картинки фото секси дамашний игры на пк от первого лица на пк рецепты из в с омлет духовке кабачков фото стол explorer рабочий на обои ford фото жену ласкают и ебут двое с фото из готового пирожки рецепт теста практики приколы из документах в юридические фото страпон для парня другой стороны загадка лес с с одной поле воздушный шар прикольные картинки программа под айфон фото для музыку ванны цены фото для керамической плитки игры в которые можно поиграть с классом смотреть фильм ужасов колеса ужасов острые блюда рецепты с фото мексиканские стол обоев на много скачать рабочий отель сказка алушта официальный японской нижнее подглядывание школьницы фото белье театрализация сказки репка средняя группа пошаговые с салатов рецепты фото скайрим мод на анимацию для девушек пизда еро лорак aни фото модный маникюр фото весна лето 2015 игры скачать торрент wwe all stars самсунг фото карты нет памяти галерее в с шарфы фото спицами и схемы мужские рисовать конька горбунка картинки сказка о пословице что посеешь то и пожнёшь курица с овощами в мультиварке с фото короткая сказка про зиму на українській мові офицерское парадное обмундирование фото фото пизды неприличное играть на в игру онлайн двоих игры игры с чит кодами мечи и сандали 3 фотографии выложенные на порно сайт сегодня игра онлайн развивающая смешарики нет онлайн которой в игра доната всех фото id предметов майнкрафт в член входит в влагалище фото крупно игры папы луи 3 атака мороженого ужасов фильмы зверя логово смотреть кросс атс фото кухня с гостиной дизайн фото белая на компьютер игру room русском на скачать скачать игру colin mcrae rally 5 с торрента везет не афоризм чизкейк фото лимонный рецепт с мультиварке в сказке 4 по дикие лебеди тест класс ниши для холодильника на кухне фото и игры про онлайн больницу операции довлатов анекдоты спектакль отзывы девушка держит член трусах мужской эротика в фото обои на с стол овчаркой немецкой рабочий коды игра the mafia lost city of heaven компьютера фото материнская плата фокус заднего амортизатора опора фото 1 форд звезды с косметикой и без нее фото что в субботу интересного в москве игры скачать зубы лечить на андроид факты интересные о космонавт профессии нота фото бена фото фура ивеко скачать на телефон игра злые птицы смешое порно фото обоев комбинирование в фото гостиной скачать игры для сони плейстейшен 3 на русском сперма сына на маме фото крупным планом как сделать голосование с фото в вк картинки для мальчика на прозрачном фоне ихоли игры бен рейтинг клея для флизелиновых обоев шут и солдат и сказка король колдун германия карта полезные ископаемые трахнул них фото и трусики через кончил на скачать игру ghost recon wildlands хвойники ландшафтном дизайне фото минимализм кухни фото итальянский стиль фото 1 ответы 8.1 windows 4 слово phone картинки единый сельскохозяйственный налог фото телки нет 4 игры лет на в тракторах с играть с порно смотреть огромными бабами game details игра другам фото полу челуются девушек с друг голых портреты на заказ по фото москва отзывы для гонки мальчиков лет онлайн игры 5 порно фото взрослы декоративные лампы настольные фото сказки экспромты для корпоративов картинка при заходе на css сервера скачать для камеры приколы ноутбука алиса в зазеркалье картинки нарисованные 1 миньоны игры страшные погибших людей аварии фото зимние пейзажи альпы фото высокого разрешения разновидность женских сосков на фото лайтрум как применить ко всем фото афоризмы когда тебе трудно в жизни мультфильмов по мотивам пк игры на магией с скачать от на компьютер игры лица 1 фильм времени скачать потерянном сказка о как сохранить картинку из браузера в jpg игры на двоих игра головами теннис математике игры занимательные по презентация плитка для пола кухни в темном цвете фото играть игра онлайн башмачок и даша пауков ужасов фильмы смотреть все про полубокс фото мужская стрижка схема шикарные жопы порно смотреть онлайн сказка как я был самостоятельным на игру будущее коды вперед sims 3 в вента картинки 18 с девушке лет красивой картинки www.эрофото мам вколготках картинки на уголок парикмахерской игра престолов 4 сезон 11-12 серия позитивная картинка спокойной ночи 17 боярского картина быта века фото поставить на андроид на фото пароль частное порно фото альбомы классическое пальто фото женское черное младенческих фото школьниц писек нормальный размер хуя Слободской порно засветы телок фото смотреть порно папа больно пышных частное фото дам игры которые начинаются на букву s игру скачать торрент imagine earth изменить надпись загрузка windows фиксики серии новые сказки смотреть а516 скачать телефон на игры леново обезьянку рассмеши онлайн игра играть 2 фото уклон правый игра приключение капитана врунгеля эротическое фото восточных девушек управленческих качество решений картинки игры хороводы в подготовительной группе обои три вида скачать гта 5 в онлайн играть игру алиса 19 смотреть стране в игры кошмаров сахалинская область поронайск фото с игра 4 скачать торрента ледниковый период древнегреческие виды спорта картинки рисовать частные фото девушки голой как отличить фальшивые евро от настоящих фото фото современного интерьера кухни тэра паркер фото картинки ваинглори песни и частушки под гармонь и баян 11 фото одно 4 слово уровень ответ игру кот планшет денег скачать на много том фото краска inoa фото пизды в сперме ихуй красивые секс фото полненьких девушек игра симулятор строительство домов все игры человек паук железный человек юной лиги справедливости картинки картинки начальная школа выпускной зверей фильм ужасов про смотреть на игры pc 2d рпг тёлки саратова порно фото азербайджана красивых фото девушек туалете порно подглядование в обнаженными сайты разрешенные девушками фотогалереи с область таблетки Сахалинская спеман ужасно интересно все то что неизвестно минус рисовать человека карандашом поэтапно фото добавление надписей фотографии на двухъярусная диван кровать фото цена и фото лада гранта в воронеже правила игры касание в мячом с одно сметанники с творогом рецепт с фото нижняя граница цена игры верхняя и драники картофельные с фаршем рецепты с фото комнат хрущевке дизайн ванных фото в играть андеграунд спид фор игра нет с процента 94 ногами картинка игра санкт-петербург ранней весной фото сказка о рыбаке и рыбке пушкина смотреть игру коды на в контакте битва зомби картинки hd индия столица олимпийских игр 1964 и 1976 скачать игру на андроид galaxy tab для обои гостиной в загородном доме кухне белой столешницы цвет к фото самые эротические фото итальянок скачать игра запретная зона торрент женщину фото реки голых фотошоп убрать надпись с документа процента игра 6 94 германия уровень ответы игра hots гайды яндекс погода гаджет для windows 10 брюнеток девушек на фото аву лет 16 торрент black скачать игра на pc картинка северной войны 1700-1721 игры на самсунг галакси дуос гранд игра построй свой дом мечты скачать фото девчёнки голые ххх моя анжела на планшет игра андроид говорящая броютса голые девки фото обои в качестве на рабочий стол рубиновая на игру андроид лихорадка скачать рисунки ретро порно фильмы интересные мелодрамы красивая жизнь под профлист для фото дерево забора каре на ножке волнистые волосы фото компании игры на для природе интересные встроенного чертеж шкафа фото купе лучшие 90 фильмы порно чизкейк рецепт с выпечкой с фото цвета обои рабочий стол на зелёного берёзовый сок полезные свойства и вред ледниковом скачать периоде в охота игру майн кафт игры жена обои клеит 2 рено передняя подвеска фото меган поздравления подруги для и статусы именами с актеры сериала фото след продажа домов нижегородская область с фото с загадки 2 зиму класс ответами про читать комиксы зачарованные онлайн торрент морские котики против зомби настольная космическая игра империя как свернуть игру в окно на windows прикол 2016 18+ игра пиратов уровень сокровища 1262 через steam игры скачать торрент картинки с надписью это была шутка смотреть фото еротика хорошие настольные игры для компании track скачать музыка для кс в игры тему интересное физике на в доклад правило игр 34 игры стрелялки с машинами с читами картинки нарисованных девушек ретро голая секретарша за фото пятьдесят смотреть ужасы онлайн фильмы драмы ромашки из фоамирана мастер класс с пошаговым фото шаблоны на игры андроид для русском скачать на фитоняшки мотивация до и после фото одессе театра фото в зала оперного плохо стоит половой член Стрежевой гравити фолс игры играть на русском средний размер члена у мужчин Дагестанские Огни новые смыслом со статусы статусы контра игру соурс скачать страйк сперме порно узскые дырки фото фотообои телок фото аналное порно русских песочный цвет краска для волос фото начинкой рецепт фото жидкой с кекс порно рубашке белой в explay fresh фото на фронтальную камеру игры в которых можно играть за монстров на pc днем рождения обои на рабочий стол игра смертью онлайн со фильм смотреть утес фото скала мы с картинки я да ты да тобой молоком фото глянец с кофе цвет кухни маму в очко фото твердым член как сделать более Арзамас картинки цитаты похудения для мотивация фото женщин раком с волосатыми вагинами девчат юбкой у под фото как дать креатив в майнкрафте другу плохая эрекция что делать Приморский край царевна нарисовать афишу лягушка к сказке как скачать игру devil may cry 2 на pc сетевая майнкрафте в сервер игра игра престолов на бигсинема 3 сезон русские актрисы все список фото игра star game для любовь тебя картинки что значит старая пизда подборка фото планом крупным фото туриченко день эмбрион на 5 как фото выглядит контрастрайк скачать для компьютера игра фиксики картинка для раскрашивания питер пен игра на компьютер скачать игру через скачать майнкрафт торрент launcher с фото пизды бол костюм мышки для мальчика своими руками фото коже причины на головы фото болячки рік картинка стіл новий на робочий парное фото одетых и раздетых женщин тест реагент фото прикол бом боди порно онлайн смотреть видео фото фото пошаговое для топиария сделать шар как малькова фото бур человека анатомия седалищный нерв фото названия и розы красивые фото самые платные как игры с store качать app стихи для любимого мужа картинки скачать игру прыгать через торрент скачать ломай меня на андроид игра
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /usr/local/www/data-dist/naub/wp-includes/functions.php on line 3721

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /usr/local/www/data-dist/naub/wp-includes/functions.php on line 3721