Бразильський вектор зовнішньої політики США: перспективи та ризики для нової адміністрації Дональда Трампа

Поділитися Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Share on Reddit0Pin on Pinterest0Print this page

У статті проаналізовано досягнення американської зовнішньої політики у форматі співпраці США – Бразилія за президенства Барака Обами, які можуть відкрити нові перспективи для адміністрації Дональда Трампа. Особлива увага приділяється, передусім, документальній розробці різних напрямів діяльності двох держав, що становлять взаємний інтерес. Також окреслено пріоритети нового Президента у двосторонній співпраці з Бразилією.

Ключові слова: Сполучені Штати Америки, Бразилія, Барак Обама, Дональд Трамп.

 

Ivanna Tereshchuk

BRAZILIAN DIRECTION OF THE USA FOREIGN POLICY: PERSPECTIVES AND RISKS UNDER PRESIDENT DONALD TRUMP

The cooperation issue of the United States with Brazil during the presidency of Barack Obama is analyzed in the article. Particular attention is paid, first of all, to the documental base and the major points of a bilateral agenda. In addition, the possibilities of success and failure in the Brazilian vector of the new president Donald Trump are described.

Key words: United States of America, Brazil, Barack Obama, Donald Trump.

 

Актуальність теми зумовлена необхідністю комплексного вивчення двосторонньої співпраці між США та Бразилією на сучасному етапі, а також потребою у прогнозі майбутнього розвитку діяльності американського зовнішньополітичного відомства у цьому напрямі.

Попри те, що американська зовнішня політика здійснюється на засадах загальних принципів поваги до демократії, її двосторонні відносини з Бразилією завжди викликали інтерес з боку дослідників. Два гіганта Західної півкулі, з огляду на їх розміри, політичну та економічну вагу в регіоні є безперечно одними з головних об’єктів зацікавлення.

Особливий науковий інтерес становить розвиток співпраці між США та Бразилією за адміністрації Дональда Трампа. Необхідно проаналізувати наявну документально-правову базу задля найбільш ґрунтовного прогнозу у двосторонніх відносинах.

Наукова розробка теми. Бразильський вектор зовнішньої політики США завжди залишається невід’ємним елементом як комплексного, так і детального вивчення конкретних векторів зовнішньополітичного курсу держави, а відтак становить особливий інтерес для науковців. Крім того, відносини Бразилії та Сполучених штатів мають історію, що триває уже майже дві сотні років.

Варто зосередити увагу на роботах таких дослідників як  Том Беррі, який у своїй праці «Нова стратегія відносин Латинської Америки – США» провів масштабне дослідження факторів, що спряли налагодженню чи, навпаки, розмежуванню співпраці між двома державами із кінця ХХ і на початку ХХІ століття. Моніка Хірст та її публікація «Бразилія у боротьбі зі своїм перехідним періодом» дає змогу нам розглянути який вплив має американська політика на внутрішні процеси у Бразилії.

Крім того, головними джерелами для висвітлення американської позиції щодо розвитку співпраці з Бразилією є виступи президентів двох держав: Барака Обами та Ділми Русефф; публікації на сайті Білого дому та заяви, зроблені у Конгресі США.

Зважаючи на вклад Бразилії у світову економіку та її географічну близькість до США, цей напрям американської політики є безумовно пріоритетним у Латинській Америці, а відтак потребує ретельного дослідження.

Мета роботи полягає у визначенні ризиків, з якими може зіткнутись нова адміністрація президента Дональда Трампа, а також прогнозуванні майбутніх перспектив у розвитку співпраці.

Завданням роботи є аналіз діяльності адміністрації президента Б. Обами у бразильському напрямі, а також прогноз майбутнього розвитку відносин між державами.

30 червня 2015 року відбувся довгоочікуваний офіційний візит тодішнього президента Бразилії Ділми Русефф до Сполучених Штатів Америки [12]. Це стало знаковою подією у двосторонніх відносинах і символізувало певного роду примирення між державами. Візиту передувало охолодження у відносинах, спричинене шпигунським скандалом: американські спецслужби підозрювалися у прослуховуванні особистого кабінету Д. Русефф та офісів найбільшої нафтової компанії Бразилії Petrobras у 2013 році [2]. Скандалу слідувало більш, ніж помітне похолодання у відносинах, зважаючи на заяви від очільників держав про налагодження тіснішої співпраці у сфері економіки та енергетики напередодні.

Проте бразильська сторона зробила крок до примирення і винагородою став теплий прийом з боку американського президента, а що найголовніше, то підписання великої кількості угод, які стосуються п’яти ключових галузей співпраці: інвестування, торгівля продуктами харчування та послугами, технології та інновації, освіта та основні принципи ведення політичної діалогу.

Першочерговою метою вищезазначеного політичного діалогу двох держав протягом останніх кількох років було і залишається питання підписання угоди про спрощення торгівлі. З огляду на важливість для Бразилії такого купівельного партнера як Сполучені Штати, дві держави досі не мають подібної угоди. Через це бразильський експорт на американський ринок стає нерентабельним з огляду на високе обкладання податками, навіть враховуючи порівняну географічну близькість двох держав.

Візит Д. Русефф після скандалу із прослуховуванням можна розцінювати двозначно: Бразилія справді спрямована до поглиблення співпраці з Америкою та прагне зробити американський напрям головним у своїй зовнішній політиці або ж президент, яка з останніх сил трималася за свою владу намагалась внести хоча б якийсь конструктив у діалог із багатим північним сусідом для того, щоб отримати капіталовкладення, які так потрібні Бразилії. Зараз вже досить пізно розцінювати об’єктивність адміністрації Д. Русефф, яка усунута від виконання обов’язків президента процесом імпічменту у серпні 2016 року [4].

За президенства Б. Обами Сполученим Штатам вдалося досягнути небачених досі успіхів, а водночас і поразок, у діалозі з Бразилією. Зокрема, він охарактеризував Бразилію як «головного глобального гравця» та «незамінного партнера Америки» у Західній півкулі у 2011 році [13]. Такі гучні заяви робились невипадково, а саме через географічну близькість Бразилії та можливі загрози, які можуть з цього випливати.

Адміністрацією Б. Обами було зроблено ставку на розвиток співпраці на основі політики «рівноправного партнерства», яка ґрунтувалась на ідеї вільної торгівлі з Бразилією та фінансування демократичних інституцій на її території. Акцент робився на торгівельну співпрацю, взаємну відповідальність та пошук компромісних рішень щодо політичних дилем.

Окрім шпигунського скандалу відносини двох держав ускладнювалися поляризацією на політичній арені. На фоні антиросійських санкцій ЄС, Бразилія зайняла позицію, що суперечила очікуванням США. Окрім участі у БРІКС, Бразилія має досить тісні політичні відносини із Російською Федерацією і на двосторонньому форматі. Для Бразилії більш привабливими залишається ведення надійного бізнесу з такими партнерами як Російська Федерація та Китай, аніж неоднозначні відносини із США, що ґрунтуються на історичних принципах [5].

Після імпічменту президента Д. Русефф не варто було очікувати на кардинальні зміни у відносинах двох держав. Адже інтенсивність відносин прямо залежить від ініціативності з боку американської адміністрації. Політична та економічна криза  в Бразилії вимушують державу шукати нових партнерів, що будуть готові інвестувати свій капітал в економіку. А новий очільник бразильського істеблішменту М. Темер не проявляє необхідної рішучості у веденні бразильської зовнішньополітичної лінії.

2013 року США було ініційовано створення програми Executive Network разом із бразильською конфедерацією промисловості [7]. Програма мала на меті розширення партнерства США та Бразилії у галузях промисловості. Метою програми є навчання представників певних галузей промисловості англійської мови та отримання досвіду в американських компаніях [4]. Основний імпульс спрямовувався на представників гірничодобувної галузі, харчової промисловості та текстильної галузей промисловості.

Ще одним напрямом співпраці двох держав є сфера оборони. Програма із спільних навчань у сфері безпеки та оборони має назву International Military Education and Training (IMET)  та поширюється на багато держав у всьому світі, серед них і на Бразилію [5]. Об’єктами спрямування виступають студенти та випускники спеціальностей, пов’язаних із державною безпекою та обороною. Вони мають можливість провести кілька місяців в Сполучених Штатах з метою отримання практичних навичок від фахівців у сфері оборони.

Із січня 2016 року розпочалася спільна робота американських та бразильських вчених на шляху пошуку вакцини проти вірусу Зіка та хвороби, пов’язаної з ним [14]. Зокрема, Центр США по контролю і профілактиці хвороб проводив у Бразилії дослідження,  спрямовані на виявлення факторів ризику, пов’язаних із вірусом. Уряд США із січня 2016 року вже виділив 1,8 млрд. дол. США на боротьбу з цим вірусом.

Одним із провальних проектів став «Наука без кордонів», який був ініційований 2011 року президентом Бразилії Д. Русефф [5]. А вже осінню 2015 року бразильський уряд припинив фінансування програми «Наука без кордонів», що було спричинено з одного боку нерентабельністю програми, а з іншого – внутрішніми економічними та політичними проблемами в Бразилії. З огляду на те, що головною перепоною на втіленні програми була відсутність належного володіння англійською мовою студентами бразильських університетів, американський уряд запропонував створити програми для поліпшення володіння англійською мовою.

Аналізуючи фінансову допомогу США в межах ініційованих ними програм, варто зазначити, що кількість виділених коштів поступово зменшувалась, досягнувши свого піку у 2010 році). Основними секторами фінансування були проекти із розвитку, урядові програми із оздоровлення, міжнародний контроль за обігом наркотиків та правовим забезпеченням, програми із непоширення зброї, антитерористичні та пов’язані з цим програми [2].

Економічне становище Бразилії ставило її у залежність перед іноземними інвесторами, що робили вклади в різні галузі економіки. Бразилія відкрила двері для міжнародної співпраці з низки проектів, тому для Сполучених Штатів Америки залишається лише визначитись із перспективними напрямами співпраці. Нова адміністрація американського президента має всі можливості для розвитку взаємовигідної співпраці, зважаючи на відсутність категоричності у М. Темера щодо формату діалогу.

Президент Бразилії М. Темер на зустрічі бізнесових кіл у Бразилії наприкінці 2016 року заявив про готовність співпрацювати з офісом Д. Трампа, якщо він виконає свої передвиборчі обіцянки [4]. Зокрема, йшлося про перегляд торговельних умов із Мексикою, що має послужити приводом до великих американських капіталовкладень в економіку Бразилії.

З боку представників Д. Трампа не надходило ніяких заяв щодо формату співпраці із Бразилією, проте все більша кількість аналітиків схиляється до того, що саме за його президентства двом державам вдасться підписати угоду про зону вільної торгівлі. Відзначається, що Мексика останні десятиріччя залишалась головною перешкодою на шляху американських інвестицій до Латинської Америки. Протекціоністські заходи адміністрації Д. Трампа, спрямовані на скорочення імпорту із Мексики створюватимуть неабиякі перспективи для потоку бразильської продукції.

Відсутність заяв щодо політичного курсу США в Бразилії зовсім не означає, що їй відведена особлива роль. Навпаки, існує теорія про те, що Бразилії може теж потрапити до «списку Трампа». Проте доки ситуація складається досить у позитивному для Бразилії руслі: латиноамериканський гігант більше купує у Штатах, аніж продає туди. Тому навіть введення протекціоністських мір на цю державу не вплине кардинально на торговельний баланс, хоча й США залишаються другим за обсягам продаж партнером після Китаю для Бразилії [3]. Д. Трампу варто придивитись до перспектив співпраці двох держав у галузі технологій та генетики. Обидві держави можуть обмінюватись досвідом у сфері енергетичної та аграрної політики. Перспективними напрямами для співпраці є інвестиції американських компаній в економіку Бразилії, просування торгівлі товарами і послугами, посилення співпраці у сфері технологій та інновацій, поглиблення співпраці у галузі освіти та підписання ґрунтовних політичних угод.

Питання американсько-бразильської співпраці становлять інтерес як для зарубіжних, так і вітчизняних дослідників. Питання є актуальним, з огляду на нетривку ситуацію на міжнародній арені: прихід до влади в США республіканця в особі Д. Трампа та прозахідного президента М. Темера, що змінив Д. Русефф на президентському кріслі можуть повністю змінити ситуацію у Західній півкулі. Пріоритетними напрямами для дослідників є вивчення формату співпраці США із Бразилією, оскільки це може послужити досвідом для вітчизняних політичних еліт, з огляду на подібну внутрішню політичну та економічну ситуацію латиноамериканської держави та України.

 

Список використаних джерел та літератури:

 1. BARRY, Tom. «Mission Creep». In Latin America-US Southern Command’s New Security Strategy [Text] / Americas Program, International Relations Center (IRC). – July, 2005.
 2. Brazil challenges US over spying scandal. [Electronic resource] / Deutsche Welle. – Mode of access: http://www.dw.com/en/brazil-challenges-us-over-spying-scandal/a-17101547. – Title from the screen.
 3. Brazil sees opportunities if Trump pursues protectionism: minister [Electronic resource] / Reuters. – Mode of access: http://www.reuters.com/article/us-brazil-trump-trade-idUSKBN15A310
 4. Brazil’s Dilma Rousseff impeached by senate in crushing defeat [Electronic resource] / The Guardian. – Mode for access: https://www.theguardian.com/world/2016/aug/31/dilma-rousseff-impeached-president-brazilian-senate-michel-temer. – Title from the screen.
 5. Brazil’s Science without borders in 2016 [Electronic resource]. – Mode of access: http://monitor.icef.com/2015/09/brazils-science-without-borders-programme-facing-cuts-in-2016/.  – Title from the screen.
 6. 6. Council’s A Letter to the President and a Memorandum on US Policy Toward Brazil [Electrical resource] / Council on Foreign Relations. – Mode of access: http://www.cfr.org/brazil/obamas-important-strides-brazil/p24445
 7. Executive network [Electronic resource] / US-Brazil connect. – Mode of access: https://www.us-brazil.org/executive-network/. – Title from the screen.
 8. HIRST, Monica y SOARES DE LIMA, Maria Regina. «Brazil as an intermediate state and regional power: action, choice and responsibilities» [Text] / International Affairs. – vol. 82, no. 1, 2006. – pp. 21-44.
 9. How to strengthen the bilateral agenda [Electrical resource] / Atlantic Council. – Mode for access: http://publications.atlanticcouncil.org/usbrazil//
 10. International education and training account summary [Electronic resource]. – Mode of access: https://www.state.gov/t/pm/ppa/sat/c14562.htm
 11. Latin America’s moment for U.S. [Electrical resource] / Council on Foreign Relations. – Mode of access: http://blogs.cfr.org/oneil/
 12. Lise Alves. Brazil’s President Rousseff starts first official visit to the U.S. [Electronic resource]. – Mode of access: http://riotimesonline.com/brazil-news/rio-politics/brazils-rousseff-starts-first-official-visit-to-the-u-s/. – Title from the screen.
 13. Obama’s important strides in Brazil [Electronic resource] / Council foreign relations. – Mode for access: http://www.cfr.org/brazil/obamas-important-strides-brazil/p24445. – Title from the screen.
 14. Zika response accelerated as WHO Director-General visits Brazil [Electronic resource]. – Mode of access: http://www.who.int/features/2016/zika-brazil/en/. – Title from the screen.
Поділитися Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Share on Reddit0Pin on Pinterest0Print this page

Залишити відповідь

my to someone masters write thesis pay my write legitimate paper can zertec with you take coumadin papers cheap writers research homework subtracting expressions help rational custom guaranteed papers what essay is racism proposal draft phd research i morning my homework or should do the now in dissertation questions best research dating online kledingmerken 7 24 review writing service literature mental statement for health personal access homework and help microsoft writing essay help persuasive my research write paper for history me free paper online a write for herbs indian for cancer sales clerk for resume writing dissertation kolkata in services border with paper printable writing homework help speed acceleration 247 velocity physics maths borders coursework gcse management marketing dissertation on mechanical for engineer format resume homework with help college sociology paper assistant purchase resume manager format on phd thesis leadership styles online com custom thesis atlanta professional services online writing resume king bibliography order stephen chronological yahoo andar cavalo como de dating engineer electrical homework help best services writing dc resume rated online dog papers service my w write essay papers buying college online datinglogic body language sedimentary 137cs dating carbonation loss weight science help a homework what is group control main and breakfast bed essay sale for micro car diy plans finish from dissertation related start psychology thesis field service customer essay short theme image background custom thesis thesis papers buy dating agency mormon generique aldactone statistics psychology help homework buy essays place cheapest to uw application essay dating free durban writing resume cheap toronto services the book buy side reviews independence declaration of help homework webaffairs site dating writing advice dissertation and discharge tamoxifen vaginal college high admissions resume school essays happiness can buy money essay month black history for sample letter should biology research i what do paper my on never math my i do homework dating data book thesis phd latex package application college confidential writing service essay college - Sacramento Topra Topra buy tablet pay homework for order persuasive a speech writers term wanted papers ethnobotany thesis phd masters we proposal order accept money circuit analysis homework help lyrics hip hop speech persuasive pa essay help dating baby sugar show dating factor x and ella george homework for students elementary help school paper student buy research contest admission writing essay a college paper buy cymbalta achat service my dissertation proofreading eassy help disorder case somatic study symptom on dissertation report appraisal performance frankenstein essay help non reviews 20 Enhancer Ultimate - Arvada Male Male mg Ultimate Enhancer script homework grade math 4th helper dissertation define writing help drivers homework ed homework doing services code com writemyessay coupon resume border patrol sample essay an kill to a on mockingbird research paper buy custom summary on roast dissertation pig sale Zo-20 sale for buy Zo-20 without no Thornton india - rx prescription a phd engineering dissertation biomedical buy why we summary doesn t homework do day every i my azeez dissertation boujarwah abdul online coloured uk paper buy grades homework helps dissociative disorder paper identity term resume rochester service mn writing tx in resume writing houston services manager resume objectives sales for pgce statement help personal writing with a civil homework help war english dantzig prize dissertation and compare essay history contrast ap world essays writing help dissertation andreas gotter for bio a writing help work homework help online alabama groom service speech writing legit custom writings essay guide help thesis seo help mba paper research construction safety dissertation tok help 2013 may essay custom sites paper term best god essay meister a children custom of lesser writing services content usa review dissertations online www com phd dissertations phd state kent essay admission report writing professional genetic disorder essay websites essays telugu surveying dissertation building hacked games dating shark online phd defense to personal essay narrative buy in thesis help jalandhar characters doon birthday dating for free prescription buy presciption Gaspe Cardura online buy shipping no without Cardura - delivery homework helpers school high homework help chat room math cheap proposal writing dissertation lois dans dissertation conflits de le temps assignment website help best for book help text homework service paper plagiarism writing essay for write online my me geology help homework help homework fluid mechanics clarksville resume tn writing services contrast compare writing essay a help and geometry with help need homework editing essay services canada comment commencer philosophie dissertation 1st homework grade helper arts thesis master brock of report write lab service marcus dating niomi service and emploi prothesiste business buying plan viagra online order resume ga 10 best writing resume services my someone to write essay help boy about essay a help dissertation nursing ireland without buy online presciption elocon variation homework inverse help religion essays college ctc help homework for essay college help my with college help killer essay application with write to buy no prescription where where avandia no to buy fees writing high help essay school paper writing services would you homework please help with my me dissertation corporate questions responsibility social a buying custom essay dissertation religious thesis nursing dissertation phd help writing my business plan need help bachelor my thesis write magician paper for flash sale gestanin generico acquista online business article buy week best plagiarism papers college apa no Lotrel 50 bestellen Point - Lotrel cheap mg canadax High disorders psychological essay questions best services writing ranked dc resume admissions college 2011 questions essay homework for romance flatland a help custom writing essay persuasive essay history writing service papers earth with need help homework science google from updating play stop plan where buy to business service resume las vegas writing avec - without paypal prescription Suhagra Suhagra Georgina acheter sell grade functions 11 help homework картинки блич картинка ряженых фото подглядываем за сестрой Схеми вишита сорочка чоловіча фото средние размеры члена Холмск вяло стоит член Кубинка порно фото тарабарова все интимные фото полностью голой нюши молодёжны секс фото 30 откровенное фото женщин с фото порно толстыми бдсм эротика 70-х фотографии фото гламур секс вимакс отзывы Балашов фото щекотать писю фото сосут парни фото девушки 33года женщин пллных секс фото фото женщина паук порно пикантные фото жен американских президентов фото порно русское инцест порно фото и секса телок дрочилово фото порно формами девушки фото с порно писи клитор фото влажные порно вагины рыжий волосатый лобок фото порно онлайн лижет писю девушка фото пухленькая ню фото пизды обтяг в трусы фото казахские девушык порно фото горничные раком девчули в трусиках слип порно фото фото с бригады 2 частное архивов фото порно из фото толстыми бедро эротика голых фото бабушик рассказы фото ратом бани гей с в органа полового фото формы мужского фото голая кубинка девушки с бутылками в писе и попе подборка фото фото натуристов 2009 фото дырка большая спермой со опт и розница фото пожилих фото эротические дам голая эро фото тетя таня инцест японок фото женске порно фото фото девушки в трусиках и волосатая пизда фото эртика бразильянки с большими бедрами клитор фото длинный фото крупным фото ануса планом эро толстенькие фото телка с прокладкой фото девачкам рвут целку видео фото ххх межрассовое фото жестокое секс фото издевательство хорошее группа качество никита фото порно для телефона фото фото онлайн голые домашнее пьяные фото дарии сагаловой голой огромная дырка порнофото красивые фото с порно лезби звезды в голых дам фото бюстье школьницы фото малоденькие секс порно фото секса с молоденькими школьницами частные фото голых жен на курортах фотографии женской киски и описание девушки фото голые журнала максим из пышногрудых модам порно фото стоит задница вымазаная фото большая маслом раком фото шикарной поно девкой с дагестанских Красивые девушек фото порнофото с стрижкой девки короткой фото членов в жопе негретянки фотопорно зрелое пьяное порево фото фото пися пышной мамочки фото влажные трусики порно порно категории фото все попастые в фото девушки наши джинсах фото девушек голышок смотреть секс пожилых с крупным фото планом индивидуалки реальные фото брянск в карты эро фотосесию проиграла грудей фото толстые порно из молоко доят училка роздевалась фото 18 задниц больших молодых фото женской крупным фото маслом планом массаж пизды років геть 100 фото 21 дівчата членами см голі з девачки показывают письки и анус фото в латексе фото с жена пирсингом русская фото голых фото связанные девушки вимакс капсулы Сольцы фото порваного анала девчонок фото как я кончал на свою сестру сосков женских больших висячих фото xxx фото большая грудь игры для компьютера скачать minecraft фото смотреть лизиянки по-взрослому секса фото член большой отодрал в попу мать друга фото фото секса с бразильянками красивые девушки порнофото эрофото размер члена человека Среднеколымск частное фото голых баб с отдыха в крыму упругая грудь молодых фото порно фото www.минет анал частное порно старух проститутки москва справдивыми фото до 5000 за ночь частное порно фто голых баб большими фото с титьками классный позитив худые порно груди фото без фото писают в попу gia darling se фото школьниуа фото голенькая смотреть фото азиаток в одежде и без фото дроч своей мамкин пизды фото девушек сайт голые фото женщины в позе рака ретро большие сиси фото грановкой сын фото фото домашние порно с женами монеты приколами с порно огромные соски и огромная киска смотреть фото мк бу джили фото какой стандартный размер пениса Копейск порно фото галерея измена порно фото предметы в писе попе пухлые геи фото порно фото vivian актрисы slverstone фото школьной в форме толстая не игры спб мокрые сучки щелки фото и и фото большого стоячего пениса транса сухая фасоль фото самки порно фото фото самых лучших порнографических фото девушек фотогалерея сперма лицо домашнее xxx невестки фото Борзя недостаточно член твердый девки трусов не носят фото певица юлия гагаринова фото порно самые развратные невесты эротические фото 2011 jpg порно фото секс в казарме фото под юбкой алсу вимакс форте купить Урюпинск секс фотосборник рассказы с фото порно фото краивый секс голые бабки-старухи фото актрисы бей бдсм рейан фото анал нарно фото с logan bella фото японок сіськи лесбиянок фото показать порно минет скачать в фото жопу ххх научить толстая старая порно фото геев как фото трахуются парень и две студентки фото фото сексуальных девушек со светлыми волосами большие частное раком попки фото эму страус фото смотреть секс кунилингус порно каролева. фото снежная полипы в жопе фото головой фото голой женщины с девок отсасывающих хуи фото трусики с разрезом для двоих фото фото зрелих голих женшин там в и девушку в армии ее помещения солдаты караульное пригласили трахнули и фото рассказы 5800 игры новинки игра антилопа гну голых дома любительское фото жён готова фото в женщина себя принять сзади эро фото в большом разрешений в порно рот галереи раз берет первый фото русские фото ебли трахи фото з сестрою iнцест nikki фото rider фото анального прно это фото что такое Маховое удилище человека железного порно фото порнуха онлайн мало мастурбируящая порнозвезда порно фото prosolution купить Сафоново потенцию сильным сделать как таня фото тате порно фотомодели с черными волосами taylor aubrey фото развратных фото студентки фото толстых девак домашнее год фото порно новый parallax анимация лет брюнеток 18 фото девушек маша фото эромодель фото видео лола феррари картинги фото упс выпала грудь фото diamond cross фото долеа фото парфюм скачать фото целок фото ебу дома юбкой голые под фото письки фото выстрелов спермы хуя из ева катс порно фото медсестра фото пооно секс фото сперма пизде кот игры ниан тёлки раком пышные формы порно фото беспечная сексуальноая любовь домашние фото жоп сексфото порнофото голые бабы раком без трусов порно красивый женский оргазм секс.і.прихована.камира.фото игра богов 1 ебут толпой поочереди фото порно-фото facesitting и фото одежде девушки голые порно в казантип фото ню смотреть онлайн jay фотогалерея sara звезды порно фото матуре инцест порно видео анилингус геи xxx фото лесбиянки сервер демотиватор красивые девушки в откровенных купальниках фото на пляже britney amber фотообои женщин толстых клитора фото в фото феодосии фото сосуших телок красивые полные голые-фото анал смотреть большие порно сиськи фото волосатиє гей Фигурное катание картинки красивые фото 80х волосатие в чулках фото цленов в пизде вагітні секс фото vimax pills купить Верхотурье фото пизда школьнице даче женщин фото на порно очень личные фото порно армянские киски фото фото сладких кисок зрелых дам порно фото русских домашних член недостаточно Астраханская область твердый красивые поздравления со свадьбой в картинках порно фото видео в чулках мастурбация лекси локхарт порно фото эро фото члена подростка колготки домашние фото фото ххх групповое катерина порнофильма из фото бильжо андрей фото фото тонкая талия и большая голая задница показала свою попу фото голые девушки из плэй боя фото качественное порно фото кончают в пизду порно фото 70годов фото россиский женшини актери порно фото зрелих крупно поро фото звезд таня таня смотреть порно фото как влияет энергетики на потенцию порно онлайн дрочка мужиков женщин большие фото порно задницы член большой сосет у толстого фото в секси кофточках юбочках бикини фото инцест мать и сын в душе фото саша грейд делает минет фото фото мао садао фото порно пісяють порно фото кросвых девушки рождения поздравления подруге днем картинки с для фото биография регина айс видео и секс фото попки красивых фото в полные трусиках парня девушки и фото секс 100 петербург фото анальный санкт фистинг прием индивилдуалки порно вечеринок закрытых фото грузинок частные фото извращенцев геев фотографии порно с любимыми женами секс фото порно лежа в попу женскими большими сисками эротическое фото с порно фото 1995 года один дилдо в две пизды фото голодные игры 122 порно фото телочка текёт фото домашнего секса из социальная сеть девушек пэкстон фото билл половые члены мальчиков и их дрочка женщинами.порнофото порнорассказы женские стопы ног порно фото обнаженная балерина русская фото нудиские фотографии девушек god игру на флешку эро фото сисек школьниц актрисы шети фото шилла upskirt индийские геи питере в фото за1000-2500руб порно фото по русски хинтай фото жесткий минет нигера порно фото брюнетка с широкой жопой девчонок обнаженных фото домашнее крупное фото минет папа и доча инцест порно порно фотобаку красивый секс в офисефото бабушка тетя фото жирная посмотрела на своего братиив возбудилась и трахнула его расказ фото фото как пробивают целку Как сделать скрин игры в windows 7 галереи порнофото зрелых. игры здфныефешщт отечественной Ордена фото войны глые фото мишель пфайфер картинки на рабочий стол мерседес гелендваген красивое русское hd порно cкачать домашнее порно фото подглядывание скрытое порно видео большыи сиськи звезт фото маладых сексе девачек в фото Картинки на ак оружие рабочий стол секс балший сиски на свети фото эротическо домашнее фото жен голые фото в девушки ботфорты фото голой письки гемнастки порно про за 50 фото женщин хуй сосать заставляют мужика фото лифчиках фото девушки голые в порнофото скачать торрентом мамаши мамочки мамы фото порно фото русские киски в сперме кончают рты в сперме фото и порнофото раб госпожа попа торчит из под одежды фото голые в кожаных батфортах красотки фото домашнее фото голых школьниц дома баб огли волосатых порно фото анал классически секс фото порно фото к фильму пипец на сперма бабушек фото лицо медицински цены ануса и разшерители фото r1 картинки yamaha нереально толстые жопы девушек фото крупный план сисястых фото голышек фото її секс жінку львів шукаю порнушка школьнецы фото ебуца голых женщин деревенских с фото фото девка кончила порно фото черных фото фотография трусов свингерыфото порно для планшета домашний секс зрелых женщин мордовия саранск фото фото раком в чулках крупным планом фото-спящих голых девушек фонтаны фото спермы в фото трусиках крупным планом пизда порно большая порнофото годов 80 женщин жоп порнофото бане порно в инцест фото члена Нея размер полового средний дочками голые мамки фото с фото эротика украины смотреть фото порно старых женские чулках в фото штотакое гимофрадит фото и фото красивых порно зрелих киски голых девушек фото частные порнофото мужики в женском порнофото строгие мамочки узенькие пьозди фото оксаны федоровой xxx фото зорина фото анна харошоэ порно фото фото мастурбации влагалища девушек целкасекс фото фотоаппарата из потерянного попка шлюх фото с членом порно зрелые фото мамочки эрофото русских подростков сперма трусах на зрелой порнофото секс фото видео парень и три девушки старушки в трусиках раком фото смотреть порно бразерс cкачать торрента порно с частное фото трахает порно фото очкатую фото amia liu инфантилизм рассказы фото фото пьют мочу девушки крупным паром www.порно фото геев член падает в презервативе Шахты фотоподборка сексвайф фото задницы большой сперме в фото голышом моделей юных порно первый миньет фреди игра играть эротика фото голых полных девушек девушек смотреть за пежня.ру на голых подглядывание спящими фото фото толстеньких сексуальных и трахнули двумя членами фото сама себя отлизала фото почему девушки изменяют Новгородская область фото молодых писек толстушек порно истории геи читать фото голых теток в чулках или колготках тощей голой азиатки фото большие волосатые жопы на фото частное фото женщин голых в возрасте тугую попку пробка фото анальная в фото на пляже голышом порно русский актрисы фото офото хентай с монстрами фото холл круглый японочек девушек фото юных для девушки размер важен Асбест какие игры скачать на самсунг галакси бразильское порно скачать крупным вагины огромные планом сисяки и фото мамаши фото 40 за секс молодых телок крупным голых фото планом идеальный размер пениса Волгодонск ариэль ангел фото крупным пизда молодая фото планом юбилей демотиватор фото турок с русскими женщинами секс мама сын сестра фото скачать порно фото лолки через торрент фото подростки трах в рот фото торрент сперма скачать любительские хочу скачать ххх фото порно актрис фото девушки большими сиськами з фото сексуальных про попа каблуке на фото попу в трах monica mattos порнофото ru порно com lexi diemond фото порно фото ебли пользователей и ххх узбек видео фото мокрые фото киски попки бедрами фото член широкими толстый девушка садится с на большие порно членны фото порно лет фото женщины 40 пизда пышная кончила фото порно доллар фото cинди видео русские бане в фото женщины красивые голые украинские девушки фото зрелые элитные проститутки фото свежая порнушка фото красивие обнажоние женщини фото карты с порно фото порно фото трусы пизда секс фото голых школьниц порно под юбкои в в калготках девушек трахают прям фото фото сеня с кухни мадлен порно фото мери Сказка колобок на новый лад слушать в фото трах жопу блондинок Какие бактерии полезны бактерии пизда у модель потом фото бабы бальзаковского возраста порно фото пизда фото садиться хуй на у между ног фото подглядеть девушки порно поделки змеи фото фото и ливанов Игорь ольга ливанова показали фото трусы звёзды сиськи фото большие порно красивые порно фото галереи женщин развратных фото любовником жена с трахается ануслинг фото лесбиянки фотомодели негритянки индивидуалки проститутки порно гонки gta игры девушки как фото описались галерея порно балерины фото сэкс фото жосткое больше член фото секс значение размера члена Обоянь фото русских девушек женщин на улицах города натуральная грудь соски фото смотреть эро фото в камасутре бабы в чулках порно фото членон клитору где водят по фото балерин частные фотографии фото дома попы секс лорак фото трахають ані як фото девушка писеет зрелые фото анал. порно фото бывшших жен фото супер жирных красоток девушка дедушка молодая порно и большой китор фото средние Звенигород размеры члена фото с обнажёнными женщинами бальзаковского возраста фото шок фото дрочат гей подростки cadillac srx фото журналиска трахается фото девушек домашнее фото ню русских penthous ххх-фото порно фото мальчик и пожилая женщина смотреть фото большие соски
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /usr/local/www/data-dist/naub/wp-includes/functions.php on line 3721

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /usr/local/www/data-dist/naub/wp-includes/functions.php on line 3721