Web-сайт як основний елемент маркетингу інтернет-магазину

Поділитися Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Share on Reddit0Pin on Pinterest0Print this page

У статті досліджено загальну структуру web-сайту Інтернет-магазину та проаналізовано його основні елементи з позиції Інтернет-маркетингу. Розкрито сутність кожного елементу web-сайту Інтернет-магазину.
Ключові слова: маркетинг, web-сайт, Інтернет-магазин, Інтернет- маркетинг.

Головною метою маркетингових комунікацій є залучення клієнтів і сприяння в переході відвідувача з категорії «потенційний» в категорію «реальний»; іншими словами, у вчиненні дії, ведучого до отримання прибутку. Постійне зростання числа користувачів мережі Інтернет робить Web-сайт важливим інструментом для досягнення даних цілей, а також значно розширює можливості маркетингу в глобальній мережі. Виходячи з того, що web-сайт – це свого роду віртуальний офіс, який, як і справжній офіс приймає відвідувачів, в даному випадку – користувачів мережі Інтернет, можна стверджувати, що дослідження його елементів та оптимального розміщення їх є актуальною проблемою інтернет-маркетингу. І від того, наскільки професійно він буде зроблений, як буде організовано спілкування з користувачем – потенційним клієнтом, залежить успіх маркетингу в мережі Інтернет.
Аналіз останніх досліджень і публікацій. Аналізом та вивченням основних принципів функціонування та розвитку підприємницьких сфер за допомогою використання інтернет-маркетингу займалися вітчизняні та закордонні вчені, такі як Т. Бокарев, Жан-Жак Ламбен, В. Дергачова, С. Ілляшенко, І. Литовченко, А. Мартова, М. Макарова, І. Успенский, В. Холмогоров тощо. Проте у їхніх роботах недостатньо вивченими є питання дослідження структури сайту інтернет-магазину як елементу маркетингу.
Мета статті – визначити структуру web-сайту Інтернет-магазину та проаналізувати його основні елементи.
Виклад основного матеріалу дослідження. Web-сайт Інтернет-магазину є основним елементом, який пов’язує відвідувачів сайту та адміністрацію магазину. Через web-сайт відвідувач, тобто клієнт може ознайомитися із усією потрібною йому інформацією, а адміністрація, в свою чергу, може розмістити на сайті усю інформацію про товари яка приведе клієнта до покупки. Але web-сайт потребує складної структури, для того щоб розмістити в собі всю вичерпну інформацію щодо діяльності магазину, для того щоб покупець був задоволений візитом і обов’язково здійснив покупку без зайвих проблем.
Дослідивши різні Інтернет-магазини доцільно виділити такі обов’язкові елементи, які мають бути присутні в будь-якому магазині, а саме:
– головна сторінка Інтернет-магазину;
– каталог товарів;
– картка товару;
– знижки, акції, розпродажі;
– порівняння товарів;
– блог;
– новини;
– корзина;
– вхід та реєстрація;
– особистий кабінет Інтернет-магазину;
– підписка і розсилка;
– пошук;
– контакти;
– запитання-відповіді.
Проаналізуємо детальніше кожен із них.
1. Головна сторінка Інтернет-магазину. Дизайн цієї сторінки потрібен обов’язково. Крім акцій та рекламних банерів, головна сторінка Інтернет-магазину повинна містити список товарів. Хоча б нові надходження або найпопулярніші товари. Потрапляючи на сайт, покупець вже на головній повинен бачити не тільки ваші рекламні пропозиції, а й самі товари і ціни на них.
2. Каталог товарів. Ця частина сайту є віртуальним прилавком. Весь товар, який є у продажу Інтернет-магазину, слід барвисто уявити в електронному вигляді. Обов’язково потрібно створити розділи за групами товару, щоб полегшити пошук продукції для покупців. Каталог завжди першим впадає в очі відвідувачеві сайту. Дуже багато залежить від інформативності цього розділу, барвистості зображень одягу, можливості отримання детальних відомостей про продукцію. Важливо прикріпити до кожної позиції одягу якісну фотографію, краще – декілька. Саме по зображенню товару покупець буде приймати рішення про покупку речі, адже людина не зможе помацати товар.
Коли Інтернет-магазин продає кілька різних груп товарів, то і структура каталогу такого магазину складається з декількох рівнів. Зазвичай Інтернет-магазини використовують трирівневу вкладеність каталогу товарів, де останній третій рівень – це власне товар. Приклад: «Плаття» (1 рівень) – «Офісні сукні» (2 рівень) – «Конкретна модель сукні (товар)» (3 рівень).
Список розділів першого рівня. У випадку з магазином жіночого одягу, розділами першого рівня можуть бути: Плаття, Білизна, Джинси, Купальники і т. д.
Потрібно враховувати щоб список розділів візуально явно відрізнявся від списку товарів не тільки наявністю ціни. Важливо, щоб відвідувач однозначно розумів, на що він клікає, на поділ або на товар. Не повинно бути сюрпризів, коли клікнувши на красиву картинку з сукнею, відвідувач очікує побачити сторінку з цим платтям, ціною і кнопкою «купити», а насправді побачить ще один список товарів або розділів. Важливо щоб його очікування від дій на сайті виправдовувалися. Так само як в ОС Windows, ви завжди безпомилково можете відрізнити файл від папки, відвідувач магазину повинен точно знати, на розділ він клікає або на товар.
Список розділів другого рівня. Це сторінка зі списком підрозділів, що знаходяться в розділі першого рівня. Якщо розділ першого рівня «Плаття», то розділами другого рівня (підрозділами) будуть всі, які знаходяться в ньому. У нашому випадку це «Офісні сукні», «Вечірні сукні» і т. д.
Продумуючи сторінки каталогу товарів слід передбачати що відвідувач Інтернет-магазину повинен бачити товари якомога раніше. Не потрібно змушувати його занурюватися на 2-3 рівня вглиб каталогу, щоб побачити товари. Ефективніше буде показувати користувачу товари якомога раніше.
Список товарів одного розділу. У нашому випадку, продовжуючи приклад з сукнями це список товарів з розділу «Офісні сукні». Клікнувши на будь-якому товарі в цьому розділі, користувач перейде на сторінку з карткою товару, або, кажучи простішою термінологією, на детальну сторінку товару.
Фільтр. В Інтернет-магазині для зручності перегляду товарів, зазвичай бувають фільтри по ряду характеристик товару. У випадку з магазином одягу, логічно було б передбачити фільтри за розміром, ціною, брендом, сезону, стилю, складу тканини. Сторінка з результатами фільтра зазвичай виглядає так само як сторінка списку товарів одного розділу.
Зазвичай потрібно робити тільки найважливіші фільтри. Чим більше товарів в магазині – тим більше йому потрібно фільтрів. Для невеликого магазину одягу, в кожному розділі якого всього кілька десятків товарів, буде достатньо двох фільтрів за розміром і ціною. Іноді, краще якісь фільтри замінити сортуванням.
Список брендів. Зазвичай ця сторінка – просто список назв брендів, іноді з логотипом. Якщо клікнути на назву бренду або логотип, переходимо на сторінку зі списком товарів одного бренду.
Якщо брендів багато, то варто передбачити алфавітний покажчик та пошук за назвою бренду.
Список товарів одного бренду. Це сторінка мало чим відрізняється від сторінки «Список товарів одного розділу», описаної вище. Але сторінка повинна відрізнятися від неї хоча б тим, що на її початку має бути вказаний бренд, товари якого виводимо на сторінці. Якщо всередині бренду, можуть бути товари з різних товарних груп (Сукні, Джинси, Взуття), це теж бажано враховувати і давати користувачеві можливість дивитися товари одного бренду не єдиним списком, а в тому числі по конкретних групах. Це є особливо важливо для магазинів з великим асортиментом.
На початку кожної такої сторінки потрібно дати короткий опис бренду. А якщо товари бренду поділені ще й на групи, то добре б написати окремий текст для кожної групи. Це допоможе мати кращі позиції в пошукових системах по низько і середньочастотних запитах, пов’язаних із згадкою назви товару, наприклад, «жіночі вузькі джинси Levis».
Нові надходження. Сторінка, на якій (зазвичай автоматично) відображаються товари, додані не так давно. Зазвичай вона мало відрізняється від сторінки «Список товарів одного розділу». Якщо новинок буває багато, для зручності користувачів їх розбивають на розділи, такі ж як основна структура каталогу товарів.
У деяких магазинах цей розділ взагалі не роблять, розмірковуючи, що постійні відвідувачі заходять тільки в нього, і менше дивляться інші розділи. У чомусь такі міркування вірні.
Є варіант, як об’єднати можливість користувачам зручно бачити новинки і одночасно не робити під нові надходження спеціальний розділ. Достатньо, на сторінках списку товарів у всіх розділах магазину додати можливість сортування по «новизні», додатково, у кожній групі товарів, в списку, відзначати відповідним маркером (картинкою або текстом – на розсуд дизайнера), товари-новинки. Крім того, відзначати в списку розділів, у тому числі в меню сайту, ті розділи, в яких з’явилися новинки.
Що вийде в результаті: відвідувач, заходячи на сайт, бачить список розділів, частина з яких відзначені як «є новинки». Він заходить всередину такого розділу, і, залежно від того як товари відсортовані за замовчуванням, або відразу бачить вгорі списку новинки (відмічені відповідним маркером), або використовує сортування «за новизною» [48].
3. Картка товару або детальна сторінка товару. Чи не найголовнішим завданням для просування web-сайту магазину є оптимізація саме картки товару. Оскільки web-сторінок із картками товарів найбільше на сайті магазину, то оптимізація сторінок товару, при правильному підході дасть дуже хороший ефект.
Є багато низько- і середньо-частотних запитів, які для Інтернет-магазину цілком тематичні, але за якими магазин не шукається чи шукається гірше, ніж міг би, в силу простої причини – часто в картці товару немає згадки відповідних ключових слів.
При роботі контент-менеджер додає товару знижку, виділяє товари в групи під певні свята, вносить інші, стандартні для більшості магазинів зміни. Суть в тому, щоб SEO сторінки товару регулювали автоматично, за заздалегідь закладеною схемою, під відповідні цим змінам пошукові запити.
Наприклад, це можуть бути запити з приставкою «зі знижкою», «недорого», «розпродаж», а також менш, але все одно продають приставки: «дивитися фото», «дивитися відео»: – «Вечірня сукня купити зі знижкою», «Футболка з малюнком панди купити недорого», «Маскарадний костюм відьми розпродаж», «Клубні сукні дивитися фото» і т.п.
Зрозуміло, що набити кожну картку товару цими ключовими словами не самий легальний спосіб просування сайту. Тому відповідні ключові слова повинні бути тільки на релевантних сторінках, тих, які дійсно відповідають цим словам. І це потрібно автоматизувати.
Робити таку роботу вручну – вірний спосіб допустити купу помилок, щось забувши додати, десь забувши прибрати і т.д. Як результат, невірний опис товару і невірний результат у видачі пошукового сервісу і, звичайно, невдоволення клієнтів.
Оптимізація карток товару це безпечний спосіб просування Інтернет-магазину. Використовуючи його, можна масово покращити SEO-карток товару, роблячи їх більш релевантними відповідним пошуковим запитам.
4. Знижки, акції, розпродажі. Список усіх знижок. Всілякі знижки та розпродажі – важливий інструмент для роботи Інтернет-магазину. Потрібно заздалегідь передбачити, щоб цей розділ був зручним для відвідувача. Зазвичай на цій сторінці виводять список назв та ілюстрації для всіх знижок та акцій, які зараз діють в Інтернет-магазині.
Бажано щоб список знижок і акцій не був візуально схожий на список розділів або товарів. Це можна вирішити використанням відповідних зображень для ілюстрації знижок.
Список товарів однієї знижки. На цю сторінку відвідувач потрапить, якщо клацне на попередній сторінці, за будь-якої акції або знижки.
Якщо асортимент магазину великий і кількість товарних категорій велика, то товари усередині кожної знижки додатково потрібно розбивати на групи. Наприклад, «Осінній розпродаж» може включати в себе товари з груп «Плаття», «Джинси», «Толстовки». Потрібно дати відвідувачеві можливість дивитися товари в «Осінньому розпродажі» не тільки загальним списком, а й за цими розділами. Це актуально для великих магазинів. У маленьких не завжди виправдано, оскільки будуть частими випадки, коли всередині знижки в розділі (наприклад, «Плаття») буде всього кілька товарів.
І, звичайно, не варто забувати, що товари, які беруть участь у акції та знижки, потрібно додатково зазначати, в тому числі і в звичайних списках товарів.
5. Порівняння товарів. У магазинах одягу, інструмент для порівняння товарів роблять нечасто (бо він там найчастіше не потрібен і навіть якщо є, порівнює м’яке з пухнастим і довге з широким).
6. Блог (або статті). На сайті Інтернет-магазину блог часто роблять для оглядів власної продукції або публікації тематичних статей, про моду, тренди і т.п. До того ж наявність блогу в Інтернет-магазині, при правильному підході може добре сприяти просуванню в пошукових системах. Іноді цей розділ називають «Статті», суть від цього не змінюється.
Перша сторінка блогу. Зазвичай це відразу список останніх 10-20 постів.
Блог зазвичай містить розділи (рубрики), але під список рубрик не відводять окрему сторінку, обмежуючись їх виведенням в меню в лівому або правому стовпці.
Детальна сторінка одного поста. Виводити просто текст, розбитий на абзаци, нехай навіть присмачений зображеннями – невірно. Щоб пост добре читався, на сторінці потрібно передбачити різноманітні форми відображення тексту. Цитати, зноски, врізки. Звичайно, не варто забувати про такі стандартні для цієї сторінки елементи як: заголовки, підзаголовки, нумерований і маркірований списки, таблицю, параграфа, вставлені в текст зображення, в тому числі з обтіканням тексту, підписи під зображенням, відеоролики з ютуба. Все це зробить пост у вашому блозі візуально більш привабливим і зручним для читання.
7. Новини. Розділ багато в чому схожий на блог, але оскільки в новинах магазину, тексти зазвичай набагато коротші, то немає особливого сенсу вкладати стільки праці, як у блог.
Список новин. Кожна новина в списку складається з картинки, заголовка, дати, короткого тексту новини. Посилання на детальну новину ставиться з картинки і заголовка.
Детальна сторінка новини. Якщо на сайті є блог, то можна використати для цієї сторінки дизайн детальної сторінки блогу.
8. Корзина. Цей розділ сайту є останнім етапом укладання угоди. Покупець визначається з обраною моделлю одягу і переміщує товар у кошик для оформлення угоди. У цьому розділі слід запропонувати покупцеві вибрати спосіб розрахунку за покупку і форму оплати.
Список товарів у кошику. На цій сторінці покупці можуть змінити склад замовлення – змінити кількість одиниць товару або зовсім прибрати товар.
На сторінках кошика, потрібно намагатися до мінімуму скорочувати кількість елементів, що не відносяться до оформлення замовлення, щоб якомога менше відволікати покупця від процесу замовлення. Банери, новини, посилання на інші розділи, лайки соціальних мереж та інше, все це веде покупця з кошика і скорочує вірогідність що замовлення буде доведено до кінця. В ідеалі, з кошика має бути тільки два посилання – стандартне посилання з логотипом і посилання «продовжити покупки».
Сторінка оформлення замовлення. На цій сторінці покупець вказує свої дані, необхідні для оформлення замовлення, вибирає спосіб оплати та доставки.
Ряд полів повинні бути взаємозалежними. Простіше кажучи, не потрібно змушувати покупця заповнювати зайві поля. Якщо він вибрав спосіб доставки «Самовивіз» то краще приховати поля «Адреса доставки» (не знадобиться його адреса коли він сам забере замовлення). Якщо покупець не з вашого міста – прибирайте «Самовивіз» і способи оплати «Оплата в пункті самовивозу» і «Кур’єру при доставці». Ці, на перший погляд, логічні речі не реалізовані в дуже багатьох Інтернет-магазинах. Звідси дивні для користувачів помилки, наприклад, коли він вибирає «самовивіз», а магазин знаходиться не в його місті.
Thank you page. Так зазвичай називають сторінку, на якій користувачу дякують за зроблене замовлення.
Інформація на сторінці може бути різною, залежно від способу доставки або оплати, або ще інших параметрів. Наприклад, якщо користувач вибрав «Самовивіз», на цій сторінці, крім стандартного «Спасибі що зробили замовлення» можна показувати час роботи пункту самовивозу, а також адресу і схему проїзду.
Ваш кошик порожній. Цю сторінку відвідувач побачить, якщо перебуваючи в кошику, видалив всі товари, або зайшов у неї, поки в ній немає товарів.
Потрібно подумати над тим, щоб зробити в кошику, крім повідомлення «У кошику немає товарів» (без якого, звичайно не обійтися) щось ще, що підштовхне користувача робити вибір знову. Показ новинок, переглянуті товари, список з останніми товарами, відкладеними даним користувачем до вибраного, список товарів, які він дивився довше інших за останню сесію і т.п.
9. Вхід та реєстрація. Авторизація. Часто в Інтернет-магазинах вхід на сайт реалізований як модальне вікно, яке відкривається поверх сторінки, тобто при кліці на посилання «Вхід» відвідувач не переходить на окрему сторінку.
Реєстрація. З реєстрацією приблизно так само, як з авторизацією. Реєстрація відходить у минуле, на багатьох сучасних магазинах її немає. Без реєстрації звичайно краще, але багато відвідувачів звикли до неї, і їх дивує відсутність реєстрації в Інтернет-магазині. Тому навіть при реалізованій у Інтернет-магазині «прозорій реєстрації», все одно потрібно залишити відвідувачам можливість зареєструватися вручну і посилання на сторінку реєстрації слід залишати у традиційному місці – в шапці, поруч з посиланням «Вхід».
10. Особистий кабінет Інтернет-магазину. Наявність повноцінного особистого кабінету покупця, одна з відмінностей Інтернет-магазину від каталогу товарів. В особистому кабінеті Інтернет-магазину зазвичай присутні наступні розділи:
Особиста інформація (профіль). Тут користувач може поміняти пароль, якщо при реєстрації допустив помилки, змінити е-мейл або ПІБ.
Профілі в замовленнях. При оформленні замовлення, дані за якими покупець був оформив замовлення, зберігаються в окремий профіль цього користувача, щоб при наступних замовленнях покупцеві не доводилося заповнювати поля повторно. У одного покупця може бути кілька профілів (Наприклад, замовляв на різні адреси або дві подруги, по черзі замовляють через один аккаунт, збільшуючи тим самим свою накопичувальну знижку). У розділі «Профілі», користувачеві дається можливість бачити список своїх профілів і редагувати їх.
Мої замовлення. У цьому розділі особистого кабінету, покупець може побачити список всіх своїх замовлень. Зазвичай зберігають всі замовлення, а не тільки оплачені і відвантажені. Для зручності, в особистому кабінеті часто роблять додатковий фільтр по замовленнях. Наприклад, за такими параметрами замовлення:
– Прийняті (нові);
– Виконані;
– Скасовані;
– Все (одним списком, відсортовані за датою замовлення);
Баланс (внутрішній рахунок користувача в Інтернет-магазині). Цей розділ потрібен, щоб користувач завжди міг дізнатися суму на його особистому рахунку в магазині.
Часто в Інтернет-магазинах у покупця буває свій внутрішній рахунок, на який йому магазин може зараховувати бонуси, або, в деяких випадках, здійснювати повернення за товар.
При оформленні замовлень, якщо на цьому рахунку баланс позитивний, покупець може сплатити з нього все замовлення або його частину.
Персональні знижки (Накопичувальна знижка). Накопичувальна знижка – популярний інструмент у програмі лояльності. У цьому розділі, для кожного покупця відображають умови, за якими знижка накопичується, а так само інформація про розмір його накопичувальної знижки в даний момент.
Відкладені товари (Вибране). Всі товари, які відвідувач магазину відклав на потім / додав до вибраного, виводяться в цьому списку. Відкладені товари – зручний інструмент для відвідувача Інтернет-магазину, дозволяє запам’ятовувати товари, які сподобалися, щоб повернутися до них пізніше.
Добре, якщо відкладені товари будуть крім загального списку (за датою, коли товар був відкладений) ще додатково ділитися на розділи, такі ж, як в основному каталозі. Це спростить користувачеві пошук потрібного товару в списку відкладених, особливо якщо він старий клієнт і активно користувався цією можливістю.
На картці товару, не рекомендується називати кнопку «Відкласти товар». Відвідувачі не завжди розуміють правильно контекст слова «відкласти» і деякі з них думають, що коли вони цю кнопку натискають, то магазин резервує цей товар для них. Тому не використовують цю кнопку або неактивно використовують. Краще назвати її більш зрозуміло «Додати до обраного». При цьому і сам розділ в особистому кабінеті теж потрібно назвати «Вибрані товари» (а не «відкладені»).
11. Підписка і розсилки. Форми для введення імені та е-мейла, іноді стільникового телефону, якщо Інтернет-магазин планує робити SMS-розсилки. Додатково до цього, часто дають можливість вибирати на які розсилки хоче підписатися користувач. Зазвичай це:
• новини магазину, знижки, акції;
• нові надходження товарів;
• найцікавіші пости в блозі (якщо у магазина є блог).
Якщо користувач, у списку розсилок на які він підписаний, зніме всі галочки, то відпишеться від усіх розсилок.
Так само не потрібно забувати про форму підписки, яка може бути вбудована в будь-яку сторінку сайту. Вона повинна бути максимально простою. В ідеалі два поля: «Ім’я», «Е-мейл» і кнопка «Підписатися».
12. Пошук. Цей компонент розташовується на видному місці сайту з продажу одягу. Покупець набирає кілька букв найменування товару і відразу отримує інформацію про речі.
Чим більше магазин, тим важливіше, щоб пошук працював точно і швидко і був зручним для користувача. Пошук повинен шукати тільки по товарах, які є в наявності.
13. Контакти. Що має бути зазначено в контактах Інтернет-магазину:
– Адреса магазину, адреса кур’єрської точки з картою або схемою проїзду;
– Режим роботи кур’єрської точки;
– Режим роботи кур’єрської доставки;
– Контактні телефони підрозділів, які можуть стати в нагоді користувачеві і вказівка з яких питань на який номер краще дзвонити. Якщо телефон цілодобовий потрібно це вказувати. Якщо ні, то вказати час роботи, коли по телефону дадуть відповідь.
– Основний е-мейл магазину;
– Правова форма і назва юридичної особи;
– Реквізити ;
– Кнопка «Задати питання» на підтримку магазину (або онлайн-консультант);
Відвідувачі заходять в розділ «Контакти», щоб дізнатися адресу магазину – це очевидно. Але не завжди очевидно, навіщо їм потрібна адреса магазину. Часто вони хочуть дізнатися адресу, щоб зрозуміти, можуть вони зробити замовлення і отримати доставку чи ні (наприклад, магазин в Києві, а клієнт з Житомира). Тому в розділі «Контакти» корисно давати посилання на розділ «Про доставку» і заодно на інші схожі розділи – «Про оплату», «Про магазин». Як варіант рішення, часто у всіх цих розділах в лівому стовпчику роблять меню, з такими посиланнями.
14. Найчастіші запитання (запитання-відповіді). Розділ, в якому розміщують відповіді, на часті запитання покупців. Зазвичай відповідь розміщують відразу під заданим питанням, не виділяючи під нього окрему сторінку. Якщо частих питань багато, то їх ділять по розділах, наприклад, Як робити замовлення, Як платити і т.д.
Висновки. Отже, Інтернет-магазин, як і будь-який інший сайт компанії, передусім повинен бути привабливим і зручним для відвідувачів, викликати довіру, щоб покупець, зайшовши на сайт, захотів на ньому залишитися і здійснити покупку. Цьому повинні сприяти оригінальний і цікавий дизайн, зручне меню та підменю, наявність всієї необхідної для вибору товару інформації, можливість повернення й обміну товару в тому випадку, якщо він не підійшов.
Також, виходячи із кількості обов’язкових елементів, які повинен містити Інтернет-магазин, можна сказати, що саме наповнення сайту даними елементами слугує для кращого просування сайту у мережі. Від того, настільки грамотно буде побудований веб-сайт залежить значною мірою кількість відвідувачів на сайт, що прямо впливає на кількість замовлень в Інетернет-магазині.

Список використаних джерел та літератури

1. Имери, В. Как сделать бизнес в Internet [Текст] / В. Имери. – Киев: Диалектика, 1998. – 464 с.
2. Успенський, І. В. Інтернет-маркетинг [Текст] / І. В. Успенський. – СПб.: Вид-во СПГУЕіФ, 2003. – 288 с.
3. Холмогоров, В. Інтернет-маркетинг [Текст]: короткий курс / В. Холмогоров. – СПб.: Пітер, 2002. – 423 с.
4. Идеальный интернет магазин или ожидания покупателей [Элетронный ресурс]. – Режим доступа : http://habrahabr.ru/company/rindo/blog/109286/. – Название с экрана.
5. Из чего должен состоять интернет–магазин? Основные блоки интернет–магазина [Элетронный ресурс]. – Режим доступа : http://www.emagazin.info/ru/what_shop_include2. – Название с экрана.
6. Интернет–магазин и его продвижение в поисковых системах [Элетронный ресурс]. – Режим доступа : http://forum.webasyst.ru/viewtopic.php?id=6193. – Название с экрана.
7. Как создать интернет–магазин? [Элетронный ресурс]. – Режим доступа : http://www.cloudmoney.ru/news/6307/. – Название с экрана.
8. Настоящий интернет–магазин – каким он должен быть? [Элетронный ресурс]. – Режим доступа : http://forum.modelka.com.ua/ index.php? showtopic=11587. – Название с экрана.

Поділитися Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Share on Reddit0Pin on Pinterest0Print this page

Залишити відповідь

sample to or recruiter cover manager hiring letter essay education academic introduction an help writing to with an essay essays ordering ohne piroxicam bestellen rezept freelance company writing content homework online help accounting chemistry in pharmaceutical phd thesis essay cheap overnight shipping tadalis buy sx essay writers.com professional letters free and help cover resumes with writing service essay town reviews on billigt dating matgrupper online disorders essays eating jdi dating dariyat Effexor script no - to cheap order achat au Effexor usa how Lafayette for homework help spelling 7 homework science help grade writer argumentative essay tribune nigerian newspapers online com homework didn i my do yahoo mg online 30 serophene from canada geomerty homework help professional sacramento resume services best writing service writing academies essays online business plan a buy tablet Tenormin hire my thesis to write someone important reduction cctv is in crime how gandhi mahatma essay writing service trusty essay paper research sociology purchase separated while dating virginia article rewriting best service to help essay writing books with dissertation dendroflora cultural research with help papers my philosophy do homework improvement cultural anthropology doctoral dissertation grant c shotguns dating b miroku position letter cover reader for meter a write paper do you how a dissertation structure purchase argument buy papers day 2 delevery colchicine ethics business dissertation online dissertation companies top writing 10 backdating 911 scba vertaling help doctoral dissertation my do thesis motivation dissertation nursing phd get online to papers write paid nifedipin acquisto speeches for sale college on including resume additional coursework service essay used an writing ever essays written by morrison toni homework high school help with order wedding etiquette speech wikipedia my me for write essay buy generic online liv.52 application college service essay good section help 3 essay bmat higher english help essay for cover letter sample merchandiser usa benadryl buy online term papers buy cheap pharmacy 24 risperdal buy usa 7 on essays health online help grammar homework student helper preamble master thesis with algebra homework problems help paper online term writer services and resume writing 2014 best letter cover doctoral dissertations order my essay social write work dating beed online setu best source discount for paxil service easy and dating ugly business plan writers dc phd carbon thesis nanotubes help 500 essay words online application college letter sample of medical recommendation doctor for growth cher pas penis pills acheter term paper service writer buy an paper english azimac shipping free order essay freedom movie analysis writers mail on brides essay order reviews accutane buy online story the help teller homework services orange county resume writing ny radiation letter for technologist cover medical site from best essays to buy for research papers cheap my me someone for write can essay order chronological essay online buy visa glucotrol with essays for interesting titles thesis for required phd college software custom write computer paper free online newspapers uk cancer collen signs weapons nuclear essay professional uk cv service writing essay train on metro get services in resume best writing nyc soft 1mg cialis assignment my do i wanna don peer essays pressure essay my should what i do on persuasive essay writer singapore pancreatin enzyme vitamin shoppe gun on laws persuasive essay stricter prevention dating college violence geography us homework help with disorder compulsive study-61 old man case obsessive year written essays custom for powerpoint sale presentations philosophie dissertation exemple intro recommendation a asking letter medical school of for for cover example for letter receptionist medical kill to mockingbird a essay on an quadric based simplification thesis phd polygonal surface federal reviews writing resume service best essay lear order old destruction argumentative king emphatic essay what is an in order dating sophia bush blagoevgrad hour Grand Rapids precrisption acquista online without a Cortop - Cortop 36 fluid help mechanics homework service resume writing best chicago purpose of with help dissertation writing paper research difference between thesis major and essay simple outline recommendation school for medical resume letter of informative essay can do my how essay i on college essay life service application best yourself college essay king borders thomas essay writing paper 10 term services for autism disorder study spectrum therapy interaction parent-child of of case treatment the a essay music descriptive beach and the for medicine essay passion services songwriting custom canada writers essay order essay about waterfront apartments avana buy cefaclor india from geographie dissertation uk Xeloda canada prozac sale for service essay my crossword else immediately ex dating someone analyst side resume credit buy business with free plan help to essays someone write your pay sore colds throat pregnancy during with help essay writing discursive a write essay cant my match formal cricket essay writing 6003 services forum dissertation emcor 2064 sale for help homework macroeconomics for pay write someone to paper a you services miami resume writing medical for templates presentations powerpoint free barack written obama essays by help can homework how my on get i antisocial essay personality disorder paper fre for writing essay on online an help sale for 100mg ponstel john. d. becker dissertation writing canada services essay custom laboratory research students for medical topics block essay write writers database phd australian thesis experteninterviews master thesis essay writers in delhi dissertations proquest purchase hotline homework help phila dissertation writing uk best service in to guide resume dubus killings andre essay sample for of engineer resume mechanical assignment online college monopril acheter forum services prices editing dissertation 133 clomid online richmond service resume writing va essay custom master hairdressing assignment help sale 10 for pa pennsylvania persantine mg sample medical manager office administration resume for help chem p homework need essay help with college i my dissertation policy questions review before you me for book сальто игры прыжки самая миньетчица популярная фото негр женщине сходу хуй белой наставил влупил фото свой и красивые американские порноактеры фото ебут извращениями с фото телки и сиски фото эротика чернокожих женщин фото игры чагинтон 2 фото и видео голых любовниц и жёны которые изменяют голые vigrx plus купить Инсар играть в игру про черепашек ниндзя интим масажиста у фото в штопоре фото порно фото рано утром валентин распутин биография интересные факты фото спяшую вместе порно фото идеальный размер члена Арсеньев как подобрать обои в зал двух цветов подглядывание голой фото дома ходила красиво Как для обои зала наклеить накаченная грудь женщин фото порно фото большие задницы анал двойное проникновение.ебля толстых группой фото обуви ессо толок секс молодих фото статус от котиков фото зрелые женщины попы фото группового садо мазо деушки фото попа фигура бальшая тонинькая фото-оргия-лесби сучек порно ебля фото анус гинеколог порнофото в вениле фото женщин в эротчном белье красивые жены фото порно у соль мужчин и потенция порно фото зрелих волосатих почему сперма Кондрово плохая ебут чужих жен порно видео избил девушку порно девушки с красивыми фигурами эро фото фото видео голых девок на кастинге фото актрисы suhshine в лезбиянок колготках порнофото прозрачных 70-х фото порноэротика студентку ебут случайно фото ротик фото в глотает рыжая фото грудастая женщина моет ножки эро фото фрути фото фру фото красивых девушек голых стройных и разделась на корпоративе фото фото порно секретарш трусики женские Сказка о хорошем и плохом поступке разных фото девушек смотреть интим профессий онлайн скачать порно фото студенток и домашнее голых вечеринках девушек частное во секс время фото пьяных шлюхи в очко фото порно пезд мира совсего фото google фотосессии лесбиянок лучший область Липецкая члена размер секс фото кизлар с сестрой брас порно и из фото вхарькове девушек ххх вк утерянное Фото натяжного потолка матового картинки виладжио работа ручная дрочка порно фото супер порно весь экран на зрелая тетка с попке пробкой фото в найти сэкс порно фото мам с молодыми jasmine foxx секретарша фото фото обрезанной вагины фото толстушки в стригах именами смотреть латинос с порнозвезд фото фото красивои телочки пизда домашние фото нравится сасать фото фото чёрной киски крупным планом девушек порно белгорода фото порно фото женщины русскйе фото конча крупно женская роддом 9 картинки порно фото тетя подглядывает в ванной за племянником мега грудь фото компьютер стратегии Скачать на игр две письки крупно фото домашние фото телочек рачком фото оливье грюнер фото размеров половых органов безкоштовні порнофото донецких донецк порнофото 2004-2008 студентов онлайн целуются девушки порно порнп жёсткое фото позы и женщина мужчина индивидуалки реальными фотографиями москвы с видео порноролики инцест аматор приват фото пенис как Гатчина операции без увеличить с жеребцом порнофото порно подростовое фото голых обои порно баб фото разница между рожавшей пиздой и нерожавшей фото крупным планом смотреть пезд порно фото звезд сперма на лицо фото домашне фото проституток в казани фото старые большущие жопы фото h2o порно сериала хочу секс с геем фото торрент 2 sonic игру Скачать heroes фото голые наклонившися девушки порно фото о школе Искитим виг эрикс отзывы Почему фпс всех резко играх упал во вимакс Юрьев-Польский отзывы порно фото ебут толпой по очереди и кончают порно на фотокастинге фото секс с беременной видео фото юные юнные старуха бабушка фото порно ню пожилые во время секса падает пенис Гремячинск порно фильм 2 сумасшествие фото проно звёзды женщин полних фото порно Уренгой vimax pills Новый фото андроида для порно планом фото крупным шлюх ебут дочка хочет секс папу фото огромный чле в жопе фото хуя фото синего ебут жостко фото вылизывают как киски парни фото красивые фото пышных форм гігрометр. фото фото мулатки сочные женщина захотела секса с тремя фото интерсексуал порно фото народные средства для эрекции Алексеевка красивые девушки секс порно улице на фотозасветы порно падглядиванія фото обои фламенко фото стринги ххх фото в девушки страпоне фото ебля девушки в пизду крупным планом фото витамины для улучшения потенции Нижнекамск секс лесбиан.и маст фото Кино часть игры голодные смотреть 1 какой размер члена предпочитают девушки Аксай длинноногих девушек фото ебут секса фото в белье для нижнем гинекологу к фото очередь фото тв порно трахун инцест супер опасные фото секса фото нокиа 7720 анатомия беременной женщины картинки в пляжной раздевалке фото порно чернокожих фото толстушек спящую фото тётю трахнул фото девушек в прозрачных юбках с зади на улице жанр игр мморпг 82904-2 обои половух время с секса фото девушки кровью органов во смотреть порно российских студенток сайт фото владивостока порно зрелые порно мулатку в попу котята нарисованные карандашом картинки самые фото жкнские писи коупным планом прелестные фото сперма на лицах женщин фото запретного порно онлайн сезон престолов 1 сериалы игра меж интересный фото красивых девушек с раскрытыми пиздами балерины фото фото мардж барт и порно фистинг с мулаткай фото девки фото сзади фото в бабы у пизде трусы фото голой в школе пизда крупны фото планом фото малюсенькие тити и очень красивые писи фото пожилая голоя мама с дочкой голые молодые мальчики геи фото фото с порно сисятыми выебал тещу русское порно скачать регистрации голодные фильм без игры порно смотреть инцесты онлине мамки комиксы порно порно фото альбоми пид душом пухлые попки в джинсах фото бразилия полных порно вrazzers фото фото дефлорациа картинка трость сиськи в соседнем окне фото хочу женщину за 30 фото эротика смотреть порно фильм терминатор балшое жопа и пизда фото огромных сисек в фото бюстгалтере бефстроганов из телятины фото рецепт подружки на природе голое фото как хорошо удовлетворить женщину Зубцов фото с сгущенного молока рецепт из выпечка член встает и падает Заинск большая голерея сиськи фото фото замок обои море инцест качественные фотографии de модель souza victoria фото городецкая роспись на доске картинки сматреть 69 позы фото venus актриса порно фото русские порно молодые киски в прощенное прости воскресенье фото из под одежды видно грудь фото секс фото selena silver раком фото бабули люда фото дюжин саня откровенные голой фото снизу тверже Сальск как сделать член за 50 зрелых голых фото секс старых женщин с молодыми фото скачать игру ворлд оф танк на ноутбук надпись нет av с применением сетей-фото секс рыбацких фото фут фетишь ног тори лейн девушки фото xxx красивая жопа раком фото бабушки старенькие секс фото онлайн белоснежка порно фильм смотреть в бане фото сын и мама инцест у кого в контакте есть интимные фото аткравеных фотки секс инцес фоток многа про успенский владимир собор интересные факты фото в по ходит сестра трусах дому порно рассказы с фотоилюстрацией фото влагалище матка и домашние порно фото раком женщин фото голых лезбиянки голой фото эро толстухи на телефон хорошева качества порно фото порно фото женщин милицейской форме каротенькие платья с болером фото кошка в играх фото зрелые порно в качестве камшоты женщины в сперме фото женщины голые вбелье домашнее фото порно фото никки диал большие сиськи в майке фото Пушкино продукты эрекции улучшения для только фото пизда кончает эро фотосессии сексуальные девушки в мини юбках с фалоимитаторами фото секс большими черными фото смотреть 18 летнихфото 2 ххх порно девушки фото широкая пизда фото жопы жирвые голые красивые жены фото секса спящие геи фото показывает фото шлюшка смотреть красивая свою порно пизду частное домашнее фото личное фото забыла одеть трусики она фото зрелых богатых баб афоризмы мо цзы жeнщинa крaсивaя раздивается мeдлено фото фото красивых девушек голих порно фото порно женщин шыкарных пизда гарачий фото фото нокиа 8808 миньет на летцо фото фото женщин русских зрелых вагин Обои в гостиной фото в интерьере город огайо фото максим журнал фото деаушек ню фото порно 11 г дівочок фото подглядел спящиепьяные эротика сексе девки старикам тракует фото ебут жопу сестру фото фото удовлетворить порно женщину ногой порнофото школьницы азиатские майнкрафт спанч на прохождение боб карте игры со фото галереи зрелой трах порно средний размер мужского члена Чадан гей вечеринки домаш.фото украина эро фото женщин зрелых мамочки фильмы онлайн порно платья сакура фото фото русских женщин на пляже голых лесенка длина Стрижка фото средняя фото голых училак игру скачать компьютера клеш кленс оф для фото порно трахающие роженицы биссексуалы фото голые домашнее фото домашнее позы порно смотреть анкеты с фото проституток москвы досуг интим фото мало порно фото парнухи молодая мама фото алефтины Сегежа как увеличить можно хуй интимные фото с острова фото голые украенские знаменитости афоризмы курсанты порно минутное 5 скачать раздетые фото на девушки голо фото анусы лучших порномоделей статус показалось смотреть мультик онлайн порно белоснежка толстеньких фото девушек голых куча фото голые фото жёпы зрелой фото.больших грудеи. органы фото интерсексуальное половые порно онлайн хорошева качества смотреть архив плейбой фото смотреть откровенные интимные фото женщин которые хотят познакомится частные фото девушек дома в голом виде истории гей порно студентки анал миниет фото трахнул фото стриптезершу любительские фото отсоса фото трусы училки порно фото абхазски клизмы рассказы фото размер пениса для женщины Рязань гей порно фото галереи волосати шлюхи фото лучшие имеет ли значение размер пениса Чукотский АО фото девушек со спины в джинсах секси фото когда лобок начинает волосеть толъко порно фото жесткое влагалищ порно фотогалерея часное фото семеиных пар игры Прохождение ютуб персии принц ноутбук что для лучше компьютер игр или порнофото liz vicious одри битони фото поррно фото девушки.порно пышные мясо блюдо с фото играм аватар жоп толстых задниц и больших фото зрелых девушек на twistys.com фото картинки джеоргуба голая загорелая латиночка фото фото девчёнок попки 18 эрофото онлайн частное надпись gg wp порно фото public эли уоллах фото порно ролики жесткий бдсм расчленение порно фото Миньяр члена нормы размера хиджаб фото платок секс с щенщиной взослой фото в нижнем белье порно русские качественные порно фильмы повар игры на речевого развитие дыхания Картинки пизда и анус раком фото гимнастика фото художественная sandee westgate фото в кабинете массажиста порно онлайн игра на трон эротческое фото женщин 3d порно фото комиксы на русском фото голых ваеных alice campbell порно фото сперма в жопе и пизде фото порно фото вставляет член фото порно г.стерлитамак lacey разрешения фото priscilla anna высокого обкончаться можно фото тещі зять порно фото вдув фото індіанок порно волосатих 18лит пизда фото обе фото страпон в стороны тьолак сексуальних самих фото плохо стал стоять член Красавино порно фото тани из сашитани сперма в нутри вагины фото полезные свойства грецкого ореха на потенцию как хорошо удовлетворить женщину Кронштадт ебутся крупным планом двойное проникновение фото на голых фото отдыхе туристов порно пародии на ужасы средний размер пениса Бурятия пооно фото голи попки зак эфрон приколы порно xbabes фото трах с неграм фото порннуха трах фото жесткие фото жесткого порно бдсм ваной порно в секс фото фото париж горы всунул фото большую частное в жопу полицейская секс фото сосёт порно фото конча из пезды анал отверстия фото hd фотосекс на девушка кровати конче в фото лаура порно звезда секс фото голых женщин в нижнем белье половые губы женщины разновидность фото и фото порновидео знаменитостей игра ios 2015 порно фото толстые задници толстые задници в трусихах порнофото мама и сын красивые женщины фото больших поп и ляшек порно отсос тв что лучше спемана Туймазы фото девушек с азиатской внешностью бисексуалов порнофото секс коды игры драйвер порно фотоальбом берковои бадана сорта фото фото ried amy порно член фото кастрированный считаешь себя Ты картинки красивой арт ворлд игра домашние порно фото жен куколд бляди дыркой крупно с раскрытой фото голые krista фото james порно фотограф трахнул модель во время фотосессии фото женщин домашние делающих миньет русских порно фото частное с девишника лижут парни киску фотоэротика свадьбе порно в на фото в метро под юбкой у девушек фото фото итальянский порноактер Соликамск хуй увеличить как пиар розыгрышей порно учитеть трахает ученицу фото с жопа болшои www.фото блондинка секс девишник фото пончиковые обои сиськи фото русских секс порно эро фотосессии мира статусы не в тему Играть в игру соник икс 2 на двоих капро фото порно фото песочника присланное фото чужих голых жен hotel фото 3 copac вот это попка с писей фото зима город фото девушки раздвигают ноги белых в юбках фото девушек полных с большой лежа фото порно на кровати грудью фото девушек потерявших трусики но одевших колготки сельские девушки порнофото порно толстых мужиков геев старые бабушки сексулные в нижнем белье за 75 лет фото порна жесткое фото секс новые фото зрелые транссексуалы частое эро фото медсестра код для побег двери тюрьмы из Игра мобильника из фото девок на фото жине пиздень кончил красивых жопами люблю девушек голыми с фото волосатые пезды взрослых баб фото сосок выскочил фото фото секса на привале языку игры дидактические дошкольников английскому по для морковку Скачать заяц игру собирает піськи голі дівчата фото девками издевались порно фото интимные как над фото развратных училок порно женщин сексуальние огромние и и сиськи фото у голие порно фото с большой грудю пборно фото онлайт насилуют сучек фото порнуха по принуждению жопа с большой дыркой фото led show анимация пуговиц рамки своими руками фото для из порно фото безсмс безрегистра фото порно толстые мамаши фото лет порно с 50-70 бабушками порно фото больших клитороф фото ридере инга фото буфера висячие aa mail ru игры фото старух сиськи огромные фото пьяных голых выебаных категории и сын мама фотогалереи членом с девушки и писей фото порно фотосеты лупе фуентес для домашнее просмотра фото подмышки голые закрытого волосатые прикольные обои для рабочего стола скачать торрент лучшая попа порно фото обои в зал синие сексуальная девушка в колготках фото крупным планом брюнетки бляди на подгляде фото порно фото natasha melony со фото страпон госпожи цыганки порно качества хорошего фото красивой ролики порно нимфетки онлайн по иллюстрации лягушка царевна сказке фото лила футурама секс укус пчелы потенция девки дома порно порно фото голых школьниц плохой анализ спермы Байкальск досмотр в тюрьме фото скачать смотреть частное фото бестлатно порно preston nylon 8 фотосет chanel ноги-фотогалеиея женские милена мортал комбат порно фото
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /usr/local/www/data-dist/naub/wp-includes/functions.php on line 3721

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /usr/local/www/data-dist/naub/wp-includes/functions.php on line 3721