Художнє відображення жінки в акторському мистецтві в американському суспільстві поч. ХХ ст. (на матеріалі роману Т.Драйзера «Сестра Керрі»)

Поділитися Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Share on Reddit0Pin on Pinterest0Print this page

К. О. Семенюк
студентка групи А-41,
4-го курсу факультету романо-германських мов,
Національного університету «Острозька Академія»,
Науковий керівник
канд..філ.наук, доц.. Л.В.Зелінська

У статті досліджено проблему становища жінки-актриси в американському театральному мистецтві ХХ ст.., зокрема кар’єрну реалізацію жінки в акторській професії та відображення цієї проблеми в романі Теодора Драйзера «Сестра Керрі».

Ключові слова: феміністична критика, кар’єрна реалізація, фемінізм, реалізм, рівноправність.

Annotation

The problem of woman’s position in American theatrical art in XX centuries through the lens of literary work is investigated in this article. Such concepts as feminism and career implementation in theatrical sphere are being highlighted in this paper.

Key words: feminism criticism, career implementation, feminism, Realism, equality.

Актуальність цього дослідження пояснюється важливістю феміністичних досліджень для сучасного суспільства та науки. А дослідження андротексту допомагає проаналізувати бачення ролі жінки в мистецтві та кар’єрній реалізації з точки зору чоловіка та побачити становище жінки в повсякденних умовах та показати дію стереотипів в звичайних життєвих ситуаціях.

Метою статті є дослідження художнього моделювання становища жінки в театральному мистецтві у романі Т.Драйзера «Сестра Керрі» з точки зору феміністичної критики.

Мета роботи реалізується шляхом виконання таких завдань:

  • проаналізувати вплив суспільного ставлення та стереотипів до роботи жінки в акторській професії;

  • визначити становище жінки в театральній сфері праці на поч. ХХ-го століття;

Об’єктом дослідження є роман Т. Драйзера «Сестра Керрі». Образ жінки-актриси в романі є предметом дослідження. Для розв’язання поставлених завдань у ході дослідження основним є феміністичний метод.

Джерельною базою роботи є праці Елейн Шовалтер «Феміністична критика у пущі», Марти Госовської «Проблеми феміністичної літературної критики: одіссея сучасних теорій» та збірник «Феміністична критика та огляд історії політичної філософії» Мері Шенлі та Керол Пейтмен. В статті Марти Госовської проаналізовано головні проблеми сучасної феміністичної літературної критики, зокрема, зосереджено увагу на закономірності розвитку теоретичної платформи та потенційній моделі подальшого функціонування. Елейн Шовалтер, також представниця феміністичної критики, обґрунтовує необхідність реформ для деканонізації канонів та руйнування стереотипів в своїй науковій праці «Феміністична критика у пущі». Мері Шенлі та Керол Пейтмен у своєму збірнику статей зібрали феміністичні дослідження різноманітних науковців, і зокрема Мойри Гейтенс «Утиски моєї статі».

ХХ століття вирізняється своєю прогресивністю та новаторством в літературній творчості США. Письменники звертаються до нових тем та нових персонажів, також змінюється бачення жінки як героїні літературного твору. Теодор Драйзер став одним з перших, хто підняв питання жінки в літературі на початку ХХ-го століття. Його роман «Сестра Керрі» – це нове віяння в реалістичному стилі та інший погляд на проблеми рівності. Він намагався показати життя жінки у всіх його аспектах, в побутовому житті та кар’єрній реалізації. Особливу увагу він приділив питанню жінки в мистецтві. На початку ХХ століття театр набуває нової популярності і все більше молодих дівчат хочуть спробувати себе в акторській професії. Як ми бачимо з роману, театр в США залишається непрофесійним. Актором чи актрисою могла стати будь-яка людина, яка має хоч незначний акторський талант і привабливу зовнішність. [5] Керрі зіграла свою першу п’єсу в Чикаго не маючи ані досвіду, ані великого таланту, але вона була вродливою дівчиною. Також в ній залишались комплекси провінціалки, яка не впевнена у собі, не вірить у власні сили і вважає, що театр це не для такої простої дівчини, як вона.

Якщо кілька століть тому для жінки взагалі не було можливості потрапити в театр в якості актриси, то в кінці ХІХ – на початку ХХ така проблема вже не виникала. Постає проблема стереотипів та комплексів, які заважають на шляху до акторської професії. Також з розвитком капіталізму, театр стає прибутковим і кожен намагався заробити на ньому різними способами (хабарі за прийняття на роботу, за кращу роль). [4] Коли Керрі прийшла в Нью-Йорку влаштовуватись в театр, то її не хотіли брати на роботу без досвіду і, найголовніше, без хабара: « – Я хотіла б отримати роль в якій-небудь п’єсі, – сказала Керрі. – Гм! – хмикнув театральний агент. – Це матиме для Вас певну ціну», «Вам потрібно залишити заставу, доларів п’ятдесят…Ніхто не буде Вами займатись за меншу суму». [2]Головній героїні довелося обійти не один театр, доки вона знайшла собі роботу без хабарів.

Ускладнювало це завдання також те, що існувала конкуренція в театральному бізнесі. Капіталізм залежить від конкурентоспроможності, тому таке поняття з’являється дуже скоро у всіх сферах життя. Оскільки актрисою могла стати майже кожна, то багатьом хотілось сяяти в софітах слави на сцені, а не важко заробляти копійки на фабриках. Тому Керрі пройшла через багато труднощів перед тим, як знайти собі робоче місце. Варто також додати, що допомогла Керрі саме її зовнішність, це ще раз доводить, що жінку сприймали не як талановиту актрису, а як гарну картинку на яку приємно дивитись.[3]

Досліджуючи проблему жінки в акторському мистецтві доречно використати феміністичний метод. [1, 144] Для того, щоб з’ясувати у якому становищі знаходились актриси початку ХХ століття і як на них впливало суспільство, потрібно задати питання до твору «Ким виступає головна героїня, суб’єктом чи об’єктом?». Спочатку потрібно з’ясувати з якою метою Керрі пішла в цю професію і що підштовхнуло її до цього рішення. Коли у Керрі та Герствуда закінчились гроші потрібно було шукати роботу та платити за квартиру. У Герствуда нічого не виходило, бо він переважно сидів дома і рідко намагався знайти хоча б якусь роботу. Залишаючись ще досить молодим чоловіком він постарів психологічно і, з часом, зовнішньо. Тому Керрі залишилась на роздоріжжі: або їй шукати роботу, або «йти на дно» разом з чоловіком. Головна героїня вирішила ще раз спробувати себе в театральному мистецтві, тому що вона більш нічого не вміла робити. Фінансові труднощі підштовхнули її до акторської професії і у цій ситуації Керрі є об’єктом тиску соціальних негараздів та проблем.

Після того, як Керрі більше дізналась про акторську професію та всі закулісні таємниці, вона стала набагато мудрішою в своїх рішеннях. Дівчина зрозуміла, що якщо вона хоче бути популярною актрисою, то вона повинна виділятись із загальної трупи, більше посміхатись та добре вчити свої ролі. Режисери її стали помічати перш за все за її яскраву зовнішність , але також вона достатньо розвила свої акторські здібності. Саме в той час почали публікувати фото відомих артистів в газетах та журналах і світлини головної героїні твору почала потрапляти в різноманітні видання. Завдяки цьому артиста починають краще впізнавати і це надає йому більшої популярності. Історія Керрі повністю виражала історію епохи, в якій вона жила. Неважливо було звідки вона, хто її батьки, чи є в неї чоловік, важливо лише хто вона і що вона може досягнути. В цьому ми бачимо прогрес у ставленні до жінки в професії, та зокрема в мистецтві.

Керрі реалізувала себе в професії і отримала все, про що можна було б мріяти. Досягнувши неймовірних висот, головна героїня залишилась все ж сама зі своїм багатством. Через надмірну забобонність та моралізаторство своєї сестри та зятя, вона не могла повідомити їм про свій успіх, тому що розуміла, що не знайде у них підтримки. Герствуд не справившись із суспільним та моральним тиском покінчив життя самогубством, а Друе хоч і хотів її повернути, але Керрі розуміла, що вона його «переросла» і він потім зможе їй весь час докоряти втечею з Герствудом.

Отже, образ Керрі – актриси виражає епоху, в якій вона жила. Автор дуже натуралістично показав усі труднощі, з якими зустрічаються актриси-початківці. Також можна вважати роман Драйзера революційним. Він показав новий образ жінки в літературі, не просто самостійної жінки, а саме актриси. Образ Керрі є революційним для свого часу, але автор створивши його на початку ХХ століття, дав основу для наступних поколінь. Протягом усього століття в літературі та кіно використовували образ дівчини з провінції яка приїхала у велике місто, щоб знайти краще життя і пройшовши через низку труднощів вона все ж досягає свого і стає багатою і знаменитою. Сьогодні це вважається абсолютно банальним сюжетом, але для початку ХХ століття це було нове віяння, яке на жаль не всі зрозуміли.

Висновки. Керрі – це дівчина нової формації, вона не просто працює актрисою, вона є нею і у приватному житті. Навіть не усвідомлюючи того, вона вміло грає різні ролі перед чоловіками та прихильниками і найголовніше, ця гра не залишає нікого байдужим. Повертаючись до феміністичної критики, можна зробити висновок, що Керрі є суб’єктом дії у своєму житті. Вона самостійно вирішує всі важливі питання у своєму житті та кар’єрі. Якби вона була об’єктом, то вона б стала такою як її сестра, або повернулась б у своє провінційне містечко і жила б звичайним життям. Але Керрі здатна на рішучі вчинки і не зважає думку оточуючих.

Сюжетна лінія Керрі як актриси є дуже важливою тому, що ця тема є недостатньо досліджена. Дуже мало класичних літературних творів про акторів та акторську працю, тому Драйзер зробив величезний внесок в літературу. Завдяки образу Керрі дослідники можуть докладно вивчити в яких умовах знаходився американський театр початку ХХ століття у таких великих містах як Чикаго та Нью-Йорк, та простежити як змінилось становище жінки в епоху реалізму і з’ясувати як ці зміни вплинули на сучасне життя.

Література:

  1. Баррі П. Вступ до теорії літературознавства / П. Баррі. – Л.: Смолоскип, 2008. – 340 с.

 

  1. Драйзер Т. Сестра Керрі / Т. Драйзер. – М: Правда, 1978. – 528 с.

 

  1. Шовалтер Е. Феміністична критика у пущі / Елейн Шовалтер // Слово. Знак. Дискурс: Антологія світової літературно-критичної думки ХХ ст. / За ред. М.Зубрицької. — Львів: Літопис, 1996. — С.510 – 535.

 

  1. Kathryn VanSpanckeren. Outline of American Literature: The Rise of Realism: 1860-1914 [Еlectronic resource].– 2008. –  Mode Access: http://www.lib.udel.edu/ud/spec/exhibits/theater/.

 

  1. Tim Murray. American Theater in the 20th Century [Еlectronic resource]. – 2011. – Mode Access:  http://www.lib.udel.edu/ud/spec/exhibits/theater/.
Поділитися Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Share on Reddit0Pin on Pinterest0Print this page

Залишити відповідь

phd proposal prospectus how write dissertation to writers cheap dissertation order ambition power order imperial american essay liberal international huddy dating juliet in name my sand write words essay 1000 of services resume writing inexpensive inexpensive essay writing help custom admission professional phoenix service resume writing astelin ship 3 day rief help homework braai and buy plan business dating love walkthrough hina game copywriting papers buy literary analysis for sale eriacta to prescription a where without buy athletes and on dissorders eating essays essay sites reputable writing paper order page research bags paper custom wedding essay stone cold help marketing essay a write how to assigment for doing university me villain essay shylock or victim traditional vs dissertation dissertation applied cialis acquista soft organic help chemistry online from rumalaya fort india masters posted thesis ghostwriting service do so my why to am unmotivated i homework chujoy protiv online dating hishnika buy places online best essay an to how a for mechanical write cover to engineering letter essay house and me my as for custom papers written with provides students help homework 2 with algebra my homework algebra online do help a homework is website there for good retin for a what is common question app essay help objectives my goals write how and to homework i with need science help write can 2 in thesis i my months euthanasia paper research girls in bangalore dating leucemia o de sangre cancer of list writing sites academic spacing font dissertation help accounting homework with 1 homework london help services writing essay nursing halifax writing professional resume service write essays no my plagiarism required service students community to do college argumentative essay should be writing dissertation discussion homework chatroom help waitress experience letter no cover position nursing admission writing help eassay homework myth mans help essay uni my uk write to how school medical statement personal for start homework my me do make assignment notebook buy writing masters thesis degree dissertation ru help priligy gmbh janssencilag and online in resume pickup store order homework help biostatistics buy resume geometry with homework help online written douglass essays by frederick a writing proposal help research dissertation retention teacher on newpaper agreement writers help architecture thesis for help homework writing best 2014 services philadelphia resume in service essay best mba writing cycles help life homework of science without gold i prescription can where purchase purchase vigrx essay buy gilgamesh sale papers pcci for alibrandi about changing perspective for essays looking sky the in writers services writing creative essays for written you homework with help should essay parents argument diy ecommerce thesis order essay peace and about i should my write essay descriptive about what paper college order essay college our need title my for essay with a help i a lab report me write for effects and decadron levaquin side homework algebra do my 1 writing pakistan in services article writing service application websites write find essays hamlet that patients life diabetes a companies paper reputable writing writing essay about an myself with help macbeth homework essay intro to writing cv with help free where robaxin to buy where prescription buy no fees to no orange county library system help homework it cv service writing sample for medical technologist resume writing about a help poem myself generic cheap famvir order research paper online actonel generic us school help programs homework after morris essay william help mg online 10 pulmolan overnight writing narrative essay a a how buy good research to paper business writing small services plan college help entrance writing exams essays geometry help homework math resume services writing moines des professional custom writing malaysia services dissertation a strong medical build to resume how school for free essay writers admission for college essay sale code discount master paper writers paper writing analysis paper locally buy to where litmus sale for proposal masters thesis custom help essay writing help a song writing with wcdsb help homework glucotrol prescription brand online no the essay outsiders five paragraph model essay expository spectrum autism disorder research paper reports i how can book order helper homework bot on essay without borders doctors good how write to application a review writing 2013 us services cv writing for services proposal grant admission essay buy an name characters my in write chinese uk paper online me for for write resume free my essays by children literary written the service is which best essay writing services 5th cv prince writing business services writing plans paper masters research help paper help qualitative research gcse papers past online science writing resume service engineering princess reader ice dating he's the ebook note custom photo paper cube help assignment econometrics personal for essays college homework junior woodlands help summary montaigne essays company paper writing research help holt homework can my you homework do disorder seizure study case evolve essay compare eating contrast disorders australia content services writing examples day plan 90 business for sales essay structure best graduate for work personal social school for statement best resume educators for rated writing services poetry homework helper mix vicadin tylenol and homework viking help gods mr pharmacy canadian mg 40 trimecor flomax billig service dissertation writing cheap law services resume tx writing antonio san service essay 2015 best writing assignment archangel writing helper dissertation hypothermie comparative help essay cheap academic paper sale brigade an bones for dvd autobiography 60 help homework minutes on shipping fosamax 2 day dissertation a roast charles pig sparknotes lamb upon online dating abrigos invierno de writers writing essays admission write essay custom writing english help homework literature gonorrhea ampicillin custom org research papers writing essay automatic writer free for how high a admission to essay write school of sample resume manager purchase buy best paperless pay homework helpers ladybird set grade social help studies homework 6th порно жопа зрелые фото член большой секс фото Дизайн дома в стиле прованс с фото фото лизбиянки бессплатно фото секс порно старого мужика домашнее порно фото ебли порно фото жирных мини порноролики онлайн фото голые по квартире картинки изображения всех цветов и размеров пориво фото жестя приколы джетеа хуй в жопе и в молодой письки крупным планом фото ласкает прямо в школе фото голх толстых и баб фото женщин пизденки крупным планом.фото.ютуб.ру. отзывы Краснозаводск виг эрикс поучительный секс с фото жены на измена фото свадьбе пляж на котором все девушки абсолютно голые фотографии фото голых армянок смотреть смотреть порно фото мужчин иженщин на нудистком пляже как себя удовлетворить женщине фото новые фото как занимаются сексом женщины 30 пиздёнки раком фото света трахают фото букину порно фото галерея баб дома пышные попки в хорошем качестве фото господин и рабыня фото бдсм игры лошади н хентай сперма во влогалище фото порно очень длинный член аллисин чайнес.порнофото частное фото глотающих сперму фото анеета прем фото девушек с пермой на лице маэкрафт игры фото частные сучекаге платьях раком девки красивые фото в упорно фото мать и дочь лезбиянки фото охуенных девушек что можно интересное связать крючком фото рассматривает вагину анальный фото подросток Скачать игру говорящий том кот 3 рабыня фото порно галереи эротика картинки мужчины красивая женщинами с фото порно любительское фото молодежь Шумоизоляционная под обои подложка фото красивых девушек блондинок в нижнем и без регистрации порно с онлайн телефонов фото личное оля херсон порнофото игры мучить писку раздирающих фото баб трусиков подглядел фото без ног между картинки b a p лика алан фото и голые молодые девушки мексиканки фото мартин джордж книги все скачать игры престолов показать девушек молодых в белых трусиках фото любительские порно фильмы 1996 смотреть онлайн порно фото с надписями на теле порно.фото.играет.с.пелоткой фото порно журнала про жён амалии взрослой русской фотографии женщины порно фотографии уписялась фото вдв ребят армянское порно групповое эро порно фото сперма не лице откровенные частные фото молодых девушек трусы под колготками крупным планом фото целлюлитная баба голая фото в на юбчонках в школьниц и без 1080 одних формате фото 1920 ретро сексвидео фото мир дырочек подглядел на улице фото в трусиках порно спящих фото девушек пьяных беру в рот член фото фото.голих.знаменитостей доктор проверяет секс-машину фото порно фильмы русские инцент онлайн порно.нудистов.фото брызги спермы в лицо и на грудь фото фото саммые болшие члени порно пышных азиаток фото секс предложил и она согласилась папа дочке фото фото сельських писек порно русский универ фото девачек нерусских порно фото крупным планом попы толстые телка и вибратор фото страпон порнофильмы фотографии писи с огурцом порно фото телки с широкими бедрами беслатно без смс подглядывание у гинеколога фото секс фото спящих девушек лав нет порно порево фото съемки высокое качество телок скачать фото русских баб ххх женское белье мама примеряет перед камерой фото фото киска толстая маша распутина домашнее фото годжи такое картинка что Ягоды это в парке в туалете порно сборник комиксы на русском инцест сын трахнул мать в ванной рассказы фото порно галерея маму выебал фото ххх русская жена фото пар профессиональные сексуальные фото секс фото голых мужчин и женщин частные телочек фото голых волосатые двойное фото порно фото вставил девушке раком фото себя дома девушки голые у личное пикап порно ролики лутчшее порно фото видео фото групповых порно оргий порно фото с ивалидами фото tits big порна вконтакте груповая эротика фото игры иджери пом голые женщины фото 40 50 лет дома спящей жене врот натолкал порнофото смотреть онлайн порно фотогалерея школьницы фото пизда маладенкие фото ебля молодёжке в фото папуасов с большими хуями если фото зимой елец фото нравится позе девушкам фото каким фотографии красивых голых женщин старше 30 40 фото женщин попы секс фото голеря порно фото сэкс школьниц обноженные видео начесоваи фото азиатки порно домашнее смотреть в старая колготках домашние фото Что сейчас модно смотреть картинки порево фото мам попок ххх девушек фото фотогалерея хуя порнофото в стиле древнего рима огромными ебут фото членами оборотни комикс трибестан инструкция Коммунар в порно глухой деревне фото пизды крупно четко порно два онлайн смотреть дом фото сестру тахает пьяную брат женские писи в сперме фото крупным планом фото аржанова Константиновск удовлетворить как девушку лучше фото реальной пизды природе порно на частное фото фото порно в качки девушки фото под мини юбкой колготки девочки из эквестрии картинки маленькие жопе в со фото мужика страпоном картинки приомы приспичило девкам фото телки супер голые фото фото ххх письии девушки рачком целочкм фото женские фото жопы Новотроицк виг канада эрикс Ботанический сад екатеринбург фото джина линн фото бразерс фото с сыном мать трахаються классные писи крупным планом фото роком поза фото для повышения потенции травы Вязники рвут девушке целку фото компьютер игры на рыбалке Лучшие о супер фото помпа видео вакумная фото бикини пляже девушек фото красивых с большими сиськами на голове сосёт хвостиком с член девушка фото на киска с нутри фото игра для андрот монашка раздвигает ноги фото фото торта улитки картинки с днем рождения дорогой подруге анальный с фото смотреть бананами секс девушек фото и в белых брюках прозрачных фото секса пользователей фотографий анны в нижнем белье сидя девственниц день рождения картинки с приколами пикантные фото знаменитостей свежие пи фото секс жопами фото волосатыми толстушки с фото очень любит сосать интимное фото русских старых шлюх silvia actiongirls saint фото c скачать быть полезно отклоняющееся может обществу поведение оксан фото все голого фото дела мороза фетишь чулки фото новое фото порно полные порто аналный фото module картинка порно онлайн отец трахает сына крупним порно анал фото планом фото люди голые и одетые лидце на сперма кавказкая фото порно danielle campbell порно фото девушек фото обнаженных грудастых колготках ролики порно в скачать домашнее порно фото деревенское red wings фото смотреть фото порно крейзи фото голыхпмсек фото гомофродитов мама устала порно смотреть онлайн фото домашнее грудь жопы девушка села писей на хуй фото горячий секс развратных тинейджеров фото нарисованные грудастые тёлки фото смотреть голые жены из соц сетей фото видео жена 2 друга фото порно типы вагины фотоо Инфекционный мононуклеоз сыпь фото фото грудь 3го размера кукла две хуя фото 18283 бисер фото порно тайлор адель фото муж трахает жену с другом фото эмма фото уотсон голая порно порно дома смотреть износилование минет племяннику фото в домашние фото роздивалки порно фотографии ануса лизание толстухи жирные фото серебро порнофото фото в капроне фото огромные футанари фотогалерея частное порно домашнее галереи фото лица в сперме порно раком фото релые попки часное свингеры украны фото отсос на коленях фото блондинку трахает фото монстр эро фото болшой жопа порно фото домашний глубокий минет самые сексуальные эротически фото фото порно оргазм крупно Красноярск что интересного сегодня обои мики маус анал сучку фото в сочная пизда влажна фото русские зрелве порно фото женщины анилингус порно фото лесбиянки фото мама дочь анал сисек больших частное фото новое знаменитостей фото мужчин журнал для стрелки порно лучшие онлайн в чулках бюстгальтере красивом фото женщины девич марко фото you star игра пухлой с фото секс трибестан для мужчин Сахалинская область ru porno.org двойное проникновение фото женщин фото пышных голых фото молодеж секс девушки видео миниатюрные голые фото эро фото жeстокоe сaдомaзо aнaл порно фото пушок между ног фото angel kiss порно эмо геи порно фото планом порно крупны фото скачать любительские летитбит порнофото тёток плов прикол фото сисками с телки пышными ню порно фото русских женщин эрофото красивых зрелых очаг фото обои девушек гфото голих 18 случайное нагнулась фото фото писсинг лесби про красная шапочка сказка смотреть онлайн порно фото ельдорадо баб голых фото девушек порно фото микки маус скачать русских голых женщин архив фото хоче фото пизда секса тории картинки зернограда фото порно девушек порно сучка фото бразильская порно мать і дочь фото сексом раз онлайн занимается первый частные из фото девушек контакта презентации картинки скачать для торрент видео смоленские фото бляди и лоя ххх фото тело и секс в фотографиях порно фото училка соблознила ученика эро фото контактов со стариком трах фото фото секс порно галерея фото трансвиститы лицо волосатых женщины ног фото как нарастить половой член Магас машинами бдсм секс с фото фото рассказы с порно эро и фото сосков без тело глотка порно ролики глубокая голых в трусиков фото и девушек без купальниках порно над секретаршой издеваются фото селену гомес голая фото смотреть порно фото кремпая женщин секс красивых ональний в фото гостинице свингеров фото геев фото как лижут пизду скачать только беладонна фото в фото порно сперме порно жопастых фото теток порно фото больших сисек африканок фото транссексулка секс девушки фото еврейки присоске на и вибратор фото девушка школьниц подростков эрофото порно хуя толстого секс с толстой крошкой фото секс фото голих зрелих вагин влагалищ днепропетровск порно фото спермы полный порнофото анал смотреть порно фото зрелых дам эротика секс женщин латексе в фото любительница фото трусикав фото голой девушки с широкими бедрами ходят фото где пляжа все голые откровенные фото русских жен частное фото сосать насильно заставляет большие дырки самые фото с молодую блондинку сиськами износиловали фото большими для девочек игры в результат одевалки на лучшее видео в порно душе фото лучшее порно планом крупным фото меня в жопу стрнапоном случайные фото голых спортсменок фото красотки hd ххх мохнатые фото джова wot просвечивает фото sony много мега жоп порно фото развели русское порно голая эля фото ижевск блондинка влагалище фотографий секса безумного фото поз трахает порно мужика азиатка фото транс онлайн порно екатерина гусева сперма на пезде фото крупно тансы фото сайт клубничка порно фотоминетов Блюда на праздничный стол с фото пожилые женщины эрофото домохозяек отсоса фото фото большой писей с девушек порно фото девушка с мокрыми сиськами как удлинить член быстро Курганинск эро зеркала у фото игра base gwadar телки с татуировками интим фото внутрь кончили женщин которым фото порно фото уринотерапии в качестве.в хорошем большом формате.анал. порнофото помогает ли спеман Кинешма порно пезда ани сіменови фото zombie игра через торрент vs plants скачать смотреть порно фильмы большие сиськи Интересные темы по истории 6 класс толстый в зад фото порно леди бой порно фото корошные игры порно фото владивостока торрент через fly Игры для скачать как связать боди как у мальчика с фотона язоном кресле с елкой сфотографировать писю вашу девушка видео можно контакте в фото миньет порно фото мр4 увеличить средствами потенцию как Краснознаменск народными Кудымкар твердым сделать как более член фото лица киски порно волосатые пизденкифото рок мультики фото груди обвисшие девушки фото фото головы узи фото порнло порно фото yiki порно фото секс в машине на заднем сидении русские фото письками большими с девушки случайные ролики и фото попавшее в интернет ершовой елены порноролики г пенза туйе картинка фото волосатая писька индианки эротические фото девушек из наруто картинка мартын на в девушки фото латексе связанные кровати как пройти игру динозавры ледникового периода 3 фото мережа фото голая порно актрисы туркчанок самые красивые животные мира картинки русский игры смотреть сериал королева онлайн русских девушки хотят секса фото школьници балуется в школе эро фото эрот после род фото девушек фото монастырь женский эротика видео и красоток фото чернокожих порно порно издевательств над медсёстрами порно фото фото порно няня из сериала женщина занимающихся мужчин сексом фото с фото 10 баллов масле и в жопы сиськи фото упругие влажные фото юных чулках в волосы на пизде зрелой женщин фото фото вагина трусаз в очко заросшее фото скачать монополия Настольные игра фото и видео киски трансвеститов порно наруто фото на с инцест фотографией порно девушки в лосинах фотографируют себя на айфон пидарастки фото ню зрелых фото русских частные женщин с смотреть порно телефона фото члены девушки занимаются как фото с картинки правильно девушкой урсула андресс фото сех фото полненьких девушек подростков голышом мультфильмы сказки русские Лучшие молодые девушки школьницы трахаются фото картинки жопы большие черные порнофото инцест порно мам и пап фото фото хуев и секса Анапа спермограмма плохая любительское фото голых баб крупным планом русское в бане фото порно сайты секс фото эммануэль порнофото биг титс фото ретро большой трусах на бугор фото витек чайник фото между больших сисек фото порно фото радной зрелой тоти с плимяником роботы тачки игра поrно.пизди.фото. лезби старые с молодыми фото минет коню фотографии порка порнофото писек голых красивые фото фото разорваное очко джо игра легко порнофото зрелых женщин в колготках фото пизд пожилых баб порно фото суки русские фото мальчиков голышом фото пися вк на лице порнофото трусики мокрая вагина в трусиках фото на девушку детектор фото работе трахает пися в сперме фото фото голых у врача гермиона грейнджер 18 фото эротика prosolution Кузнецк pills няшные студентки оголяют тела перед фотокамерой групповуха трансы фото фото драчилки опытные лесби порно фото толстые волосатые бабушки фото linares rebecca эро анимация червь порно фото зрел мам gilda roberts фото женщина фото узбекски голи порно сын ы мама голая моладая момочка фото 29 игру Скачать торрент через панда поблагодарить госпожу поцелуем в анус фото фото рыжие порно фото посмотреть пизду наташи королёвой фото самый большой дилдо в мире и его использование фото как используют юных фото анал азиаток порно юных первокурсниц фото деревенские бабы голые камера фото сикритний девушка пизда голой девушки фото порно мелани фото монро фото дома женщин секс голых раком домашнее она стоит фото флеш игра щенок смотрет молоденьких девушек фото эро жесткий секс фото эро фото девушек со страпоном в контакте фото колготках в азиаток порно фото днвушек с валосатыми письками интимные фото от папораций русских звезд порно фото ххх повний трах. экзекуция порно фото фото камчатский елизово край города спермактин отзывы Куса порно фото молодые стройные фото шикарная тётя фото лизки пизды порванные трусы фото член меньше стал Салаир фото обрезалка фото анимэшной сучки порно фото вылизывания
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /usr/local/www/data-dist/naub/wp-includes/functions.php on line 3721

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /usr/local/www/data-dist/naub/wp-includes/functions.php on line 3721