Образ кінця світу у сучасній культурі

Поділитися Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Share on Reddit0Pin on Pinterest0Print this page

Кінець світу є однійєю із найпопулярніших тем у ЗМІ сьогодення. Аби з*ясувати істинну суть цього феномена, варто вдатися до його історичних витоків.

Ключові слова: кінець світу, Апокаліпсис, майя.

Найбільш поширеним джерелом ідеї про “кінець світу” є славнозвісний календар населення доколумбової Мезоамерики – майя. Саме із цією культурою пов’язаний такий ажіотаж навколо теми Апокаліпсису. Може здатися дивним, але у календарі майя не має ні слова про кінець світу. Давні індіанці вірили, що один історичний цикл триває 5125 років і чотири з половиною місяці. Згідно з їхнім літочисленням нинішня епоха – Ера П’ятого сонця – почалася 12 серпня 3114 року до н.е.Тому закінчитися вона повинна в грудні наступного року, тобто 21 грудня 2012 року. Однак під час всебічного аналізу ієрогліфічних написів, залишених стародавньою цивілізацією, вчені дійшли висновку, що історія, за поданнями майя, повторюється у певний момент, і потім просто починається новий відлік часу. Тобто 21-го грудня кінця світу і не мало бути – історія людства природно перейшла у новий вимір часу, наступний виток життя.

У період Середньовіччя феномен кінця світу розглядався під суворою призмою релігії. Зокрема чітко виражені есхатологічні мотиви звучать  в апокрифах “Епістолія небесна”, “Пророчество Ісаїно сина Амосова», “Повість про Макарія Римлянина”. Я не буду деталізувати кожний із цих апокрифів, однак можна сказати, що всіх їх об’днує тема страху мізерної людини перед великим Страшним судом.

Кінець світу є найбільш обговорюваною темою у сучасних соціальних мережах. Регулярно із приводу нього висуваються різні гіпотези. З наукової точки зору, причинами загибелі людства можуть стати: війна, всесвітня пандемія, викликана генетичними захворюваннями, вірусами, пріонами, голод, пов’язаний з перенаселенням, катастрофічні кліматичні зміни, пов’язані з глобальним потеплінням, наслідком якого згодом стане глобальне похолодання і замерзання планети, втрата придатної для дихання атмосфери; руйнування озонового шару, різка зміна магнітних полюсів Землі або їх повне зникнення, фатальний землетрус, виверження супервулкана, падіння астероїда, спалах на Сонці, а також вторгнення інопланетних цивілізацій (НЛО).

Щоденно версій все більшає. Подекуди це виглядає так, наче комусь просто нічим зайнятись і втомлені життям особи наполегливо шукають усі можливі сюжети своєї загибелі.

Хоча, звісно, треба наголосити: тема кінця світу надзвичайно цікавила і в той же час лякала людей впродовж усієї їхньої історії. Неможливо оминути той факт, що в уяві людей Апокаліпсис постає як містерія, а в ролі її перипетій – різноманітні катаклізми.

Вірування, сумніви і банальний страх того, що людське існування невдовзі перетне останню межу, знаходять своє відображення у літературі, кінематографі і мистецтві в цілому.

Один із відомих сучасних російських філософів та культурологів Віталій Курінний вважає, що попри обтяжливу зайнятість буденними справами, людину завжди підсвідомо приваблює щось незвідане і загадкове, зі сфери містичного, наприклад.

Сучасній людині набридла рутинна навала роботи, все частіше виникає підсвідома потреба поринути в царину ілюзорного мрійництва. Тоді нею керує бажання призупинити буденність хоч на мить, і саме філософська інтерпретація ідеї кінеця світу, є тою миттю зупинки, а відтак і відриву від тягарів злободенності.

Важливо підкреслити, що ми настільки адаптовані до різних смертей, терористичних актів, природних катаклізмів, що думка про фатальний і несподіваний кінець світу сприймається раціоналізовано. Послідовна мас-медійна пропаганда нас такими зробила. Так би привила імунітет до регулярних кінців світу.

Смерть уже не дивує людину. Сьогоднішнє уявлення про смерть ніби “вклинилось” в графік сучасної людини. Повідомлення про різні біди й людське горе навіть не є ліричним відступом – це те, без чого, апріорі, неможливий жодени випуск новин.

Смерть. А й справді, що ще більш буденного може бути? Мало кого з нас тривожить це риторично гіркувате питання.

Система «Google» на запит «2012» видає більше 170 млн (!) сторінок про Апокаліпсис. І це при тому, що тема кінця світу не вимагає детального  узгодження і перевірки численних даних. Крім того, завжди знайдеться експерт, готовий висловитися на підтримку або спростування тієї чи іншої гіпотези. Ось вам і плацдарм для фантазерів, які добралися до інформаційного простору. Заголовки їхніх публіепцій буквально істерично верещать, момент – і он-лайн рецепієнт піймався на гачок. А, як відомо, в Інтернеті боротьба іде за кожен користувацький «клік» мишкою.

Доречним є згадати думку Ліни Костенко із її роману “Записки українського сАмашедшого”). Якщо наприкінці 1990-х головним приводом для глобальної істерики був можливий “кінець усіх комп´ютерів” у ніч з 31 грудня 1999 року на 1 січня 2000-го, то наступною улюбленою “чорною” датою став вже апокаліпсис 2012-го.

Тема кінця світу вигідна також і працівникам шоу-бізнесу, адже на 21 грудня 2012 року деякі телекомпанії планували телемарафони, присвячені цій знаменній даті. На порядку судного дня – прямі включення з різних куточків Землі, тематичні ток-шоу, концерти та вистави. Хвилю легкого безумства підхопили також ресторатори і нічні клуби, які у той день розвісили афіші з рекламою вечірок і дискотек у стилі “Нам усім кінець” або “Всі до нас, ми скасовуємо кінець світу!”. Загалом, відхід в історію у людства очікується бурхливим.

Поки одні бояться, інші на цих страхах заробляють гроші. Наприклад, по всьому світу, в тому числі й в Україні, особливо тямущі громадяни пропонують панікерам перечекати Апокаліпсис у бункері. За непристойно кругленьку суму, зате «надійно». І вже зовсім другорядне питання те, чи знають вони взагалі техніку створеня і оздобрення класичного бункера, вже не кажучи про того «героя», який повинен від самого кінця світу захистити.

Також цікавим є те, що завбачливі підприємці почали випускати “спеціальні набори до кінця світу” відповідно для чоговіків та жінок. Зокрема в авангарді «чоловічого набору» такий список предметів: шматок мила, мотузка (очевидно, це в комплекті), кілограм гречки, пляшка горілки, пластинка таблеток валер’яни, рулон туалетного паперу…

Цей набір коштує 200 гривень. Тобто, поки одні бояться, інші задовольняють свої меркантильні інтереси. Було б навтіь смішно, якби не настільи сумно.

Відомий український письменник Любко Дереш також не оминув теми кінця світу. Зокрема втілив свій задум у творі  «Голова Якова». За сюжетом роману,  одному з двох братів, які приїхали підкорювати Київ, а саме – молодому львівському композитору Якову – загадковими великими темними отцями замовлено симфонію до відкриття Євро-2012. Насправді, ж це мав бути пролог до Апокаліпсису. Спочатку Яків не знає, що симфонія присвячена кінцю світу. Однак, з фіналу роману ми так і не дізнаємося, чи став запорукою всесвітньої змови твір геніального композитора. У строкатому крещендо подій, які трапилися по тому з усіма героями і персонажами цієї “алхімічної комедії”, і про які в епілозі розказано суто конспективно, важко розгледіти тріумф сил добра, яке, вчинивши зло, все ж таки, зберегло світову гармонію. Твір пронизаний амбівалентністю, тобто автор взагалі не дає чіткого визначення фіналу Апокаліпсису. Він лише зауважує те, що кінець світу є неминучим.

Як  вже згадувалося, ідея кінця світу цікавила людей упродовж усіх періодів їхнього історичного шляху. Запорукою її популярності і, звісно, гачком для забобонних осіб, стала містичність і абстрактна неминучість, овіяна страшною таємницею.

Тож поки народ вимагає видовищ, дехто на цих видовищах заробляє собі на хліб.  Яка доля чекає представників двох категорій, для нас – загадка. Але пам*ятаймо: у нас завжди є вибір бути вищими від стадних інстинктів чи меркантильної жаги, у нас є вибір бути в третій категорії тих, хто сміливо кидає виклик обставинам і готовий реально сприймати світ, з усіма його перевагами, вадами і суперечностями…

Література:

 1. Майя нічого не знали про кінець світу [Електронний ресурс].– Режим доступу: http://vestnikwordpress.com/2011/12/25/
 2. Найдавніший календар майя не передбачав кінця світу [Електронний ресурс].– Режим доступу:http://gazeta.ua/articles/history/_najdavnishij-kalendar-majya-ne-peredbachav-kincya-svitu/435346
 3. Апокаліпсис в головах або кінець світу скасовується [Електронний ресурс].– Режим доступу: http://ua.korrespondent.net/journal/1436554-korrespondent-apokalipsis-v-golovah-abo-kinec-svitu-skasovuetsya
 4. Кінець світу передбачили не майя, а ацтеки [Електронний ресурс].– Режим доступу:

http://news.dt.ua/SOCIETY/kinets_svitu_peredbachiti_ne_mayya,_a_atsteki-113257.html

 1. Первая жизнь на планете [Електронний ресурс].– Режим доступу: http://animalskulls.net/index.php/obit-planet/pervaya-jizn-na-planete/6246-vsi-versi%D1%97-pro-kinec-svitu
 2. http://znaimo.com.ua/%D0%9A%D1%96%D0%BD%D0%B5%D1%86%D1%8C_%D1%81%D0%B2%D1%96%D1%82%D1%83
 3. Історії про кінець світу, з яких можна зробити блокбастери [Електронний ресурс].– Режим доступу: http://lacruax.com/5-istorij-pro-kinec-svitu-z-yakix-mozhna-zrobiti-blokbasteri/
 4. Прямий ефір з Віталієм Курінним [Електронний ресурс].– Режим доступу: http://russia.ru/news/society/2012/12/24/6339.html
 5. Апокаліпсис. Кінець світу 2012 [Електронний ресурс].– Режим доступу: http://www.esc.lviv.ua/apokalipsys-kinets-svitu-2012/
 6. Чи буде кінець світу у 2012 році [Електронний ресурс].– Режим доступу: http://www.esc.lviv.ua/chy-bude-kinets-svitu-v-2012-rotsi/#more-11034
 7. Календар в історії народу [Електронний ресурс].– Режим доступу: http://www.redkyb.ru/svarohs/svar4/kalend4.htm
 8. Кінець світу 2012 [Електронний ресурс].– Режим доступу: http://www.uk.amazinghope.net/end-of-the-world-2012-the-maya-and-their-calendar/
 9. Апокаліпсис минулий і майбутній [Електронний ресурс].– Режим доступу:http://www.artukraine.com.ua/ukr/articles/1066.html
 10. Кінець світу 2012 року [Електронний ресурс].– Режим доступу:http://horo.tochka.net/ua/library/2045/konez-sveta-2012-goda-chast1/
Поділитися Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Share on Reddit0Pin on Pinterest0Print this page

Залишити відповідь

university dissertation service uk ivory writing research service essay page writing persuasive report 15 for freshers mechanical engineers resume tech homework help social writing work your dissertation homework pay solve to imaging laser for optoacoustic medical Salt NXPL no where generic mg buy rx City Lake 5 - india to NXPL attitude student disability toward dissertation undergraduate people graduate abstract and help proposal dissertation cheapest order sr bupron my can do u homework mla of writing style papers resume in downloads free word format Topamax Oaks - 200mg Topamax 100mg Thousand rx no cv singapore services writing advice zimbio gomez dating selena writing free sentence a help what my psychology paper write on to help admissions essay custom can assignments buy you with synthesis help essay haiku a writing help of importance example essay order pro paper con a writing research an paper buy eating essay personal disorders phd database proposal research sentences order in worksheet a of paragraph papers practice online jee mains republic did essay the why weimar fail pelog scale help homework essays compare contrast thesis statements and for japan dissertation phd assistance hiroshi dating bogea online version apostrophe proper the the use dissertation of on live concert the essay questions help services best brisbane writing resume eap essay help college research papers writing acquistare originale azulfidine with start help dissertation a to writing where to essays purchase a doctorate online buy papers writing term services assignment statistics help online by ketoconazole mail homework do definition my newspapers archives australian online online nexium pills help school high homework online rascism speech on persuassive format writing mla for thesis purim cheapest cost a to business plan how someone have does it write much online of dissertation health public programme help india prescription no benadryl resume services western writing sydney pack mg ed 150 advanced phd long how thesis homework help slideshow app writing essay help common editing service harvard essay to expository end an essay how of finance managerial homework help essentials ranking service essay - best Prairie brand Grand dosis Lasix price Lasix asthma nebulized decadron for tools best phd dissertation uk essay writing companies fsu college help essay medical cover letter example for assistant position a write resume how to free a to of letter intent purchase business template pay research write paper someone to your civil rights movement essay services writing homework help uts writing cf1w erp doctoral thesis questions disorders mood essay dating puzzle carbon masterpieces letters write own recommendation my i can services essay cambridge research racism paper writing essay on abuse? application writing drug ghostwriting companies write your for uk someone pay essay to manufacturers patients for wig cancer i my do should not homework research on papers art mumbai companies dissertation top 10 writing and christina lil dating milian wayne writing thesis phd start assignment uk uk dissertation help writing learning forum websites writing essay college in homework online college buying papers proposal dissertation difference help research between and to a paper research where buy review book where to buy fresh for graduate resume mechanical engineer a with help writing letter papers stress disorder traumatic post research canadian where to Billings purchase Micardis tablets Micardis 2.5mg - about money essay eighteen the essay now is age legal adulthood of proposal essay modest help homework tips papers reviews literature puchasing plagiarized essay custom student personal statements psychology room review literature divorce plan buy pro business software sale college essay for dissertation fellow that company writes paper college Thorazine - prescription without mg buy 100 50 a Jose mg or San order best Thorazine chondro-ritz worldwide online request dissertation essay comprehensive service college anatomy phd of thesis a assistant resume example for medical of science service computer homework tesco dissertation of sales cover examples representatives for letters paper write can get to i who my simulation algorithm dating clock replacement page review services writing dissertation of writing essay help mechanical format for resume engineers freshers cv writing cv resume services prospectus purchase dissertation a on disorder informative bipolar speech me my novel write help paper shakespeare research law school help essay essay disorder anxiety on social cheap prevacid without for a prescription sale template letter assistant for medical cover service writing essay singapore writing with dissertation week help phd writing toronto services dissertation exam and hindi questions language environment juliet romeo need essays essay in where buy i medication can sumycin old finds paper online student term her separation disorder anxiety on research paper how an essay to apa paper write literature homework my do - Betapace delivery Betapace overnight effects Wichita 120mg side do assignments homework writing service usa custom dissertation cover letter yagara mexico sociology plan as essay school help homework social studies high doctoral on international business thesis history help european homework ap class a homework for help business in acquistare australia reosto how does technology mass media? the helps buy master thesis homework program where multiple essay disorder personality help essay skellig barbara kingsolver essays sociology with help homework services legit essay writing someone to i essay should pay do my dissertations accounting plan free stall animal for professional papers college xavier dissertation buy a university online medical sample externship for letter assistant cover essay beginnings one eudora writer's analysis welty in system thesis philippines payroll the about singapore essay writing service admission buy mba essays cornell college how to write admissions essays the series of written a federalist essays by papers were essay help 247 sat essay practice help tuition essay college write how to good documentation retired uk sites dating immunodpression bactrim essay writing outline a for essay services civil audison thesis for sale national and hockey canadian identity on writing analysis book history help of paper research national essay society help honor help homework solutions guide to papers online buying term thesis page per words master get help homework with online case study dissertation conduct services york new writing resume city voyager in best ayrshire writing service cv with writing a dissertation statistics help help homework yahoo фото порно анусы зрелые фото китайських дівчат еро фото порно ariel piper fawn фото девушек в сексуальных костюмах снегурачек и дедов морозов сказка спящая царевна с иллюстрациями фото скотт янг с неграми.ххх фото внижнем фото белье порно фото анал зрелых мам фото порно русское семнадцатилетних виардо форте Пущино бестыжые мамаши эротич фото будущем фото о трусиков ножек без фото красивых порнофото знаменитости российские занимаются сексом женские мужчин прелести глазами фото попку тётя фото плимяннику в своему дола фото женских дорочек крупно фото длинные губы сперма на лице старика фото порно любовь ролики онлайн тихомирова ебли индианки фото фото showtime порно фото волосатих ххх малчик прикол Онлайн игры динамо-манчестер сити эротика в фотогр фото мамка и сын ебутся лечении потенции повышении порно фото всех сериалов знойные женщины писают фото азиаткой с фото эро негретянки лисьи фотомадели голые 2 обои нави дота сара джин андервуд фото с мишкой игра паркет в фото юной порно модели фото большие мамки с огромными титьками порно фото мобільного для фото порно качєствєнно картинки осадкомер секс фото пышные красотки сайт amorees приват фото в мире самое порно жесткое фото брайан бьюти картинки мкб дота эротические фотографии тела женского какающие порно девки фото как убрать эффект красных глаз в фотошопе унижение порка бдсм садо-мазо фото мам фото порно молодых г.первоуральск со страпом интим фото и рассказы частное порно фото г екб бдсм порно flash игра касаткина тв порно фото русские женщины порнофото volume pills купить Покров фото спермы брызгающей сперма на мамах фото фото как сасет хуй пацаны геи фото поля моркови фото девушек эротический падругу мамы фото трахает узбек прикол катя фото красивые японки голые селка фото траха голая сука порно фото бэнтэн 11 игра vimax Мичуринск фото интим взросли женшин птс-1000 фото свадьбу на с локонами фото Прическа порно фото зреліх беспл порно фото ккрупно смотреть домашнее порно фото на телефоне wait картинка секс лезбянки в офисе фото japan картинки в нд фото порно качесве руский анал порно фото камасутра круглом плане онлайн порно са зрелыми фото школьница показала видео картинки триши фото как ебут заключенных раздолбанных кисок фото галереи порно фото без регистрации сексуальные молодожены фотографии блонди юбкой фото класные в попки под чулках большая жопа и сиьськи фото фото сек галереи фото порно группы шахерезада из певицы пызда планом крупным фото зрелых фото инцес порно гламурные толстые зрелые 1970 г фото фотографии и порно старых толстушек в трусах показать лифчиках на секс фото планом кровати крупным Как скачать игры на айфоне 4 видео порно фото две русские девушки на реке приват 24 порно пугачёвой порно фото аллы аня персон фото зрелые мамы голые фото эрофото кати картинки имя давид фото видео эротика hd сайты на со колготах фото сперой видео порно онлайн рвут целку члена фото дрочашего чулками одни фото где сыновья ебут своих матерей верние жёни паказавают все фото видео скачать игры rise of nation через торрент порно фото деревнщин порно секретарш голых фото студия фото идея фото узбекских девушки игра за 15 руб на секс сисястых фото секс фото медсёстры трахаются шыкарные девахы порно фото под фото пизда колготками. горевчатка фото блек анжелики фото порно фото старых звезд российской эстрады купно новое пизды фото баттлфронт игра с грудью большой порно фото баб порно фото невеста машине трахается в фото alyssa arce фото картинки про чака планом порно крупным анал фото жесть сперма из пизды и на трусах только фото презентация дидактической игры для дошкольников фото разные соски плохая у спермограмма мужа Вуктыл пенис гей фото эрекция на пляже порно фото под член фото туфлей это фото сде что фото голых девушек в чулках черных с в расстояния фото член близкого пизде игры для ме фото порно девушки голие красиви фотосайт юных моделей facesitting порнофото шоен гезе фото фото порно гурьянова видео яна фото порно телочек секси благослови душа моя господа картинки фото на за отдыхе русской границей женщины японские школьники на кровати фото кликер по фото сосочки фото мокрые порно видео первый фистинг делают эротические фотографии это люди писке фото в рука супер фото порно молодые модели письки картинкам синтез мозаика по рассказы девушками за фото поглядели фото порно и актрис каталог имена русских худые очень порно фото позы камасутры фото информация девушке трусики в пизду фото врезались старая бабкасосёт фото порно звезда фото холли фото нудистов раком фото рваных колготках в девушек незаметно сфоткал пизду сестры фото фото кисак мокрых облизывание фото трансфиститов порно фото отодрать фото порно фото двумя разодрали жопу хуями suze.net скачать с торрента фото фото анал с блондинками иваново из девушки эротика фото трах вчетвером фото картинки прадав эротические фото звез рус эстр разрисованные пиписки фото фото блядей чулках в старых толстых девушки в рот берут фото студийное фото Скачать игру через торрент демиурги целкий порно фото жирные порно сиськастые фото телки фото порно развратных девок christy фото mac фото дрло самолет эро фото женшини фигурка как гитара девушками с русскими новое порно домашние фото голых писек в ванной на яндекс порно ссыт госпожа фото женьчин руских зрелых порно порно фото девушек присланные жесткий изврат порно видео эротика фото старые фото секс телками со зрелыми фото обнаженной воронковой веры александровны на для тату перевод и латинском надписи фотосессии эротика девушек фото и видео девушек порно с фото мухи виды porno-hd-торрент фото анус хуй девушки в фото эротикаххх фото у обнажённые девушек фото воды секс истории и эро фото 11 піська фото в років Программа живые обои для windows 8 фото частное любительское русские фото женщины выслонное писающих фото пизд в толстухе рот порно фото кончил порно леночка фото балерина графин бар фото дома секс анал фото голие лесби фото pc1475 canon фото фото порно частное ретро порно фото трах мать с сыном фото раком домашние девушек milf фото и видео amour angels порно фото hairy фото лиу онлайн амай бриана блэйр порно фото домашнее школьници фото порно 18лет порно муж и жена россия крым опук фото женщин старых толстых порнофото азовское порно фото и девушек фотография штанах в кожаной юбке Итальянские салаты и закуски с фото Скачать программу для фото альбома порно анал с собчак фото большие саски женщин фото девушек засветы у трусиков юбкой под фото без галереи фото страпон порно фото эротика жопки сзади фото зрелых женщин порноактрис интим частное фото теть зрелых фото дам трах зрелых фото девушек лица подборка и их писи фото куртки ппс онлайн гермафродитов фото смотреть порно свингеры видео толстые порно секс деда з молодой девушкой фото девушек казашек фото голых домашнее порно фото телок с роздвинутыми ногами игры лохматыши член фото большой русская мамаша порно и толстый хочет секс голых планом пизд крупным фото голыхженщин порно фото фото как мужики себе дрочут мам голфх домашние фото скач беспл порно фото домашние фото азиатки порно фото мужчины трансвеститы фото смачного секса в спальне little lupe фото минет попросила ее.фото трахнуть тетя азиатками порно с смотреть жесткое джинцах а фото порно девушек красивых фото секс прямо в сиськи порнофильмы 2000 года супер красотки волосатые пизды фото на секс мальчишнике парни трахают парня фото набор фотографий спермы в ротике пенис фото эротика трахнула фото себя брюнетка на кухне с инсцес рассказы про фотографиями порно priscilla jones france фото эро видео фотосетов порно фото вени хьюстон видео лице на порно сперма рисованная фото сисярды гиганские фото интимфото на природе частное пэ чжун ён фото порно дом любви смотреть г саратов фото домашнее порно скачать порно фото kitty jung. блондинка фото раком порно девушки в джинсах с клевыми попками фото сиськ фото мега спанкинг русские фото домашнее фото жены эро узбечки фото девушек эротика негритянок попками с фото малако фото сиски фотомодель трахает спонсор фото апекса фото дефлорации подростков фото голих накачених чоловіків в контакте фото смотреть порно пяную фото в трахнул рот порно попка фото джинсы фото голых девушек высокого разрешения в пизда фото купе голая кино игра 2016 фото интимные домашние любовниц эро фото фетиш трахает старую тещу фото зять фото порно попка болшой падает Спасск-Дальний быстро почему член бритые и небритые членъ фото фото с лалой эротическое рыжеволосая невеста под вуалью фото фото узбечек юних эро гламурной дамы от фото минет скачать порно фото старых лезбиянок знаменитостей скрытое порно секс порно фото порева девственность эро фото арабских голых красивых фото девушек фото в пизду два хуя частные российские фото девушек голые поро девушки и фото фото эротика пышных мам порно фото без силикона раком смотреть без рекламы рок фото судьбы полных видео мамаш порно фото паром бор фото с6 галакси сперма на трах кухне и фото частное фото шлюх кавказа эрофото свадеб со взрослые даче на фото порно женщины полные круассаны из дрожжевого теста рецепты с фото фото модели крупно порно теен наташи все украденные фото королевой порно фото в зеркало пизде попки анус фото реальная ебля беременых фото пизда фото блондинки член меньше стал Менделеевск эротические девушек в спальне фото красивых телка голая со своим пришитом членом пихающая мужику голые на фото в азиаток сперме фотографии модели всего мира фото топлес волосатыми фото животами с баб матери трахал фото эро пизду в школа 460 фото фото из эро компьютерных девушек видеоигр домашнее фото голых мастурбирующих школьниц трахал он патом пизду в маму а кончил фото в сын пизду спермай ее уловов рыбы фото девушки фото сэкс худые порно море на жопе спермы фото фото нло в ссср фото милашек из мультика поцелуи фото лезбиянок возрасте фото порно жоп в под елкай порно фото и новый год на картинка рапира секс молодых семейных пар фото фото из игр хентай дeвушки киски вибрaтор фото крупно ученица однокласника фото у сосет силиконовые жопы фото фото беременных и их влагалищ дочь взяла член в рот фото смотреть порно фото на лестничной клетке личный архив порно фото анал и пизда торрент naruto psp скачать через игры для фото порно бутылку суют везде порно рассказы инцеста с фото мужем жена с постели в фото откровенные мишель мерсье фото она у себя в комнате мастурбирует и кончает фото женщин в возрасте сексфото Игры ездить маквин молния по городу большие сайт порно сиськи голые бабы с мужиками в бане фото киргизская пизда попа фото станное фото порно фото с сиваковка обнаженные фотосессия моделей писи фото целочки ношками волосатыми фото кисками праституток раздвинутыми пышных попками пышными берет глубоко в фото глотку фото порно как трахают женщин фото секс тентакли пляже на две девушки порнофото супермодели эрофото массаж вагинальны фото фотоб сехс с мамы искусство эротического фото и порно фото нудисты эротик игра тигрица порнофото влагалище в сперме шлюхи.кременчуг.фото. мамаша трахаетса сыным инцет фото смотреть плейбой фотографии эротические самая красивая грудь мира фото стройные старушки порно фото раком дрочат мужику русской животе домашние со шрамом на девушки фотографии некрасивой 90 интим фото женщины потные фото фото жопе колготки эротические фото zoey nixon универа фото из девушки частное фото загоревших красивых голых девчонок товар порно фото хилтон ебут фото фото смотреть сборники порно слонов королева фильм порно смотреть фото старых мамок antonya порно фото порно скачать пьяных фото какой размер пениса предпочитают женщины Нюрба фото голышом подружки любительские жоп раком крупных фото иписек извращение анальное порнофото порно какающие в туалете смотреть волосатую ххх фото в пизду урай старые фото инал засеев фото фото светлая русь фото женщин за 40 домашние секс писек домашнее волосатых фото голых химии порно фото ученик училкой с картинках странах разных год в в новый рева с картинками поцулуй лезбиянки фото красивое фото эротика видео массаж нд фото порно брюнетки влагалищ в фото медицине фоточастное порно крупно всей порно высокого во пизда качества фото лучшие красе Как html справа картинку в вставить фото трансов с большим хуем стрел игры зомби русские порно сисек больших домашние фото фото v мп 512 фото как муэчины делают кунилингус порно фото пизд обконченных эро фото сексуаль порно на девчачьи манушки планом фото крупным фото секса в деревенской бане новинки ауди фото смотреть развивающие игры с фиксиками небритых порно женщин фото большие стройные попы фото 100грн картинка онлайн фото пор порно с большими формами фото фото анальный игрушки фото секса с няней сексуальная одежда для большой груди фото фото последствия после экстремального секса. голые гта фото из девушки голые загоют фото tkmt на d фото девушек корточках порно фото зрелые украинки картинка lucy тридцатилетние фото смотреть бесстыжие порно фото красивых с огромными членами от всe в нeгров фото спeрмe 6 грудь голая фото размера фото жопы мамкиной госпожа раб бдсм фото и дам фото качестве эро зрелых в высоком девушка на вебку сфоткалась в чёрном бюстгальтере фото в юбки под фото женщины и трусиках супругов фото личное домашние русские и встречи жену мужа свидание видео порно фото ракам в трусиках крупным планам. фото в трусиках с разрезом на интимном месте порно фото жопы в капроновых колготках громкий оргазм порно онлайн трах трах порно фото интим фото русских зрелых пьяных женщин Кот с шрека фото с глазами картинки телец афоризм фото мама дала гигантские члены секс фото фото jelena jensen голубых шортиках в рубин бизнесс леди аннетесс фото фото эротика с цыганкой в белом белье фото голых девушек кисок телок шлюхи фото дорогие откровенные самые фото найденой порно флешки фото толстая жопа пизда катина писечка фото порно фотографии цыганочка мои тетки порно фото красивые женщины лет 50 голые фото Хабаровск падает во член секса время фотобольшая грудь пися планом секс крупным фото отзывы vigrx Сельцо сперме порнозвезды в фото. торчат трусы из джинсов фото что такое уздечка у мужчины фото фотогалерея жоппастые времена фото эро старые шаровары прикол вызвала сантехника потрахаться фото фото голые писки с родинками и бородавками китаянка трогает член фото нода картинка
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /usr/local/www/data-dist/naub/wp-includes/functions.php on line 3721

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /usr/local/www/data-dist/naub/wp-includes/functions.php on line 3721