Образ кінця світу у сучасній культурі

Поділитися Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Share on Reddit0Pin on Pinterest0Print this page

Кінець світу є однійєю із найпопулярніших тем у ЗМІ сьогодення. Аби з*ясувати істинну суть цього феномена, варто вдатися до його історичних витоків.

Ключові слова: кінець світу, Апокаліпсис, майя.

Найбільш поширеним джерелом ідеї про “кінець світу” є славнозвісний календар населення доколумбової Мезоамерики – майя. Саме із цією культурою пов’язаний такий ажіотаж навколо теми Апокаліпсису. Може здатися дивним, але у календарі майя не має ні слова про кінець світу. Давні індіанці вірили, що один історичний цикл триває 5125 років і чотири з половиною місяці. Згідно з їхнім літочисленням нинішня епоха – Ера П’ятого сонця – почалася 12 серпня 3114 року до н.е.Тому закінчитися вона повинна в грудні наступного року, тобто 21 грудня 2012 року. Однак під час всебічного аналізу ієрогліфічних написів, залишених стародавньою цивілізацією, вчені дійшли висновку, що історія, за поданнями майя, повторюється у певний момент, і потім просто починається новий відлік часу. Тобто 21-го грудня кінця світу і не мало бути – історія людства природно перейшла у новий вимір часу, наступний виток життя.

У період Середньовіччя феномен кінця світу розглядався під суворою призмою релігії. Зокрема чітко виражені есхатологічні мотиви звучать  в апокрифах “Епістолія небесна”, “Пророчество Ісаїно сина Амосова», “Повість про Макарія Римлянина”. Я не буду деталізувати кожний із цих апокрифів, однак можна сказати, що всіх їх об’днує тема страху мізерної людини перед великим Страшним судом.

Кінець світу є найбільш обговорюваною темою у сучасних соціальних мережах. Регулярно із приводу нього висуваються різні гіпотези. З наукової точки зору, причинами загибелі людства можуть стати: війна, всесвітня пандемія, викликана генетичними захворюваннями, вірусами, пріонами, голод, пов’язаний з перенаселенням, катастрофічні кліматичні зміни, пов’язані з глобальним потеплінням, наслідком якого згодом стане глобальне похолодання і замерзання планети, втрата придатної для дихання атмосфери; руйнування озонового шару, різка зміна магнітних полюсів Землі або їх повне зникнення, фатальний землетрус, виверження супервулкана, падіння астероїда, спалах на Сонці, а також вторгнення інопланетних цивілізацій (НЛО).

Щоденно версій все більшає. Подекуди це виглядає так, наче комусь просто нічим зайнятись і втомлені життям особи наполегливо шукають усі можливі сюжети своєї загибелі.

Хоча, звісно, треба наголосити: тема кінця світу надзвичайно цікавила і в той же час лякала людей впродовж усієї їхньої історії. Неможливо оминути той факт, що в уяві людей Апокаліпсис постає як містерія, а в ролі її перипетій – різноманітні катаклізми.

Вірування, сумніви і банальний страх того, що людське існування невдовзі перетне останню межу, знаходять своє відображення у літературі, кінематографі і мистецтві в цілому.

Один із відомих сучасних російських філософів та культурологів Віталій Курінний вважає, що попри обтяжливу зайнятість буденними справами, людину завжди підсвідомо приваблює щось незвідане і загадкове, зі сфери містичного, наприклад.

Сучасній людині набридла рутинна навала роботи, все частіше виникає підсвідома потреба поринути в царину ілюзорного мрійництва. Тоді нею керує бажання призупинити буденність хоч на мить, і саме філософська інтерпретація ідеї кінеця світу, є тою миттю зупинки, а відтак і відриву від тягарів злободенності.

Важливо підкреслити, що ми настільки адаптовані до різних смертей, терористичних актів, природних катаклізмів, що думка про фатальний і несподіваний кінець світу сприймається раціоналізовано. Послідовна мас-медійна пропаганда нас такими зробила. Так би привила імунітет до регулярних кінців світу.

Смерть уже не дивує людину. Сьогоднішнє уявлення про смерть ніби “вклинилось” в графік сучасної людини. Повідомлення про різні біди й людське горе навіть не є ліричним відступом – це те, без чого, апріорі, неможливий жодени випуск новин.

Смерть. А й справді, що ще більш буденного може бути? Мало кого з нас тривожить це риторично гіркувате питання.

Система «Google» на запит «2012» видає більше 170 млн (!) сторінок про Апокаліпсис. І це при тому, що тема кінця світу не вимагає детального  узгодження і перевірки численних даних. Крім того, завжди знайдеться експерт, готовий висловитися на підтримку або спростування тієї чи іншої гіпотези. Ось вам і плацдарм для фантазерів, які добралися до інформаційного простору. Заголовки їхніх публіепцій буквально істерично верещать, момент – і он-лайн рецепієнт піймався на гачок. А, як відомо, в Інтернеті боротьба іде за кожен користувацький «клік» мишкою.

Доречним є згадати думку Ліни Костенко із її роману “Записки українського сАмашедшого”). Якщо наприкінці 1990-х головним приводом для глобальної істерики був можливий “кінець усіх комп´ютерів” у ніч з 31 грудня 1999 року на 1 січня 2000-го, то наступною улюбленою “чорною” датою став вже апокаліпсис 2012-го.

Тема кінця світу вигідна також і працівникам шоу-бізнесу, адже на 21 грудня 2012 року деякі телекомпанії планували телемарафони, присвячені цій знаменній даті. На порядку судного дня – прямі включення з різних куточків Землі, тематичні ток-шоу, концерти та вистави. Хвилю легкого безумства підхопили також ресторатори і нічні клуби, які у той день розвісили афіші з рекламою вечірок і дискотек у стилі “Нам усім кінець” або “Всі до нас, ми скасовуємо кінець світу!”. Загалом, відхід в історію у людства очікується бурхливим.

Поки одні бояться, інші на цих страхах заробляють гроші. Наприклад, по всьому світу, в тому числі й в Україні, особливо тямущі громадяни пропонують панікерам перечекати Апокаліпсис у бункері. За непристойно кругленьку суму, зате «надійно». І вже зовсім другорядне питання те, чи знають вони взагалі техніку створеня і оздобрення класичного бункера, вже не кажучи про того «героя», який повинен від самого кінця світу захистити.

Також цікавим є те, що завбачливі підприємці почали випускати “спеціальні набори до кінця світу” відповідно для чоговіків та жінок. Зокрема в авангарді «чоловічого набору» такий список предметів: шматок мила, мотузка (очевидно, це в комплекті), кілограм гречки, пляшка горілки, пластинка таблеток валер’яни, рулон туалетного паперу…

Цей набір коштує 200 гривень. Тобто, поки одні бояться, інші задовольняють свої меркантильні інтереси. Було б навтіь смішно, якби не настільи сумно.

Відомий український письменник Любко Дереш також не оминув теми кінця світу. Зокрема втілив свій задум у творі  «Голова Якова». За сюжетом роману,  одному з двох братів, які приїхали підкорювати Київ, а саме – молодому львівському композитору Якову – загадковими великими темними отцями замовлено симфонію до відкриття Євро-2012. Насправді, ж це мав бути пролог до Апокаліпсису. Спочатку Яків не знає, що симфонія присвячена кінцю світу. Однак, з фіналу роману ми так і не дізнаємося, чи став запорукою всесвітньої змови твір геніального композитора. У строкатому крещендо подій, які трапилися по тому з усіма героями і персонажами цієї “алхімічної комедії”, і про які в епілозі розказано суто конспективно, важко розгледіти тріумф сил добра, яке, вчинивши зло, все ж таки, зберегло світову гармонію. Твір пронизаний амбівалентністю, тобто автор взагалі не дає чіткого визначення фіналу Апокаліпсису. Він лише зауважує те, що кінець світу є неминучим.

Як  вже згадувалося, ідея кінця світу цікавила людей упродовж усіх періодів їхнього історичного шляху. Запорукою її популярності і, звісно, гачком для забобонних осіб, стала містичність і абстрактна неминучість, овіяна страшною таємницею.

Тож поки народ вимагає видовищ, дехто на цих видовищах заробляє собі на хліб.  Яка доля чекає представників двох категорій, для нас – загадка. Але пам*ятаймо: у нас завжди є вибір бути вищими від стадних інстинктів чи меркантильної жаги, у нас є вибір бути в третій категорії тих, хто сміливо кидає виклик обставинам і готовий реально сприймати світ, з усіма його перевагами, вадами і суперечностями…

Література:

 1. Майя нічого не знали про кінець світу [Електронний ресурс].– Режим доступу: http://vestnikwordpress.com/2011/12/25/
 2. Найдавніший календар майя не передбачав кінця світу [Електронний ресурс].– Режим доступу:http://gazeta.ua/articles/history/_najdavnishij-kalendar-majya-ne-peredbachav-kincya-svitu/435346
 3. Апокаліпсис в головах або кінець світу скасовується [Електронний ресурс].– Режим доступу: http://ua.korrespondent.net/journal/1436554-korrespondent-apokalipsis-v-golovah-abo-kinec-svitu-skasovuetsya
 4. Кінець світу передбачили не майя, а ацтеки [Електронний ресурс].– Режим доступу:

http://news.dt.ua/SOCIETY/kinets_svitu_peredbachiti_ne_mayya,_a_atsteki-113257.html

 1. Первая жизнь на планете [Електронний ресурс].– Режим доступу: http://animalskulls.net/index.php/obit-planet/pervaya-jizn-na-planete/6246-vsi-versi%D1%97-pro-kinec-svitu
 2. http://znaimo.com.ua/%D0%9A%D1%96%D0%BD%D0%B5%D1%86%D1%8C_%D1%81%D0%B2%D1%96%D1%82%D1%83
 3. Історії про кінець світу, з яких можна зробити блокбастери [Електронний ресурс].– Режим доступу: http://lacruax.com/5-istorij-pro-kinec-svitu-z-yakix-mozhna-zrobiti-blokbasteri/
 4. Прямий ефір з Віталієм Курінним [Електронний ресурс].– Режим доступу: http://russia.ru/news/society/2012/12/24/6339.html
 5. Апокаліпсис. Кінець світу 2012 [Електронний ресурс].– Режим доступу: http://www.esc.lviv.ua/apokalipsys-kinets-svitu-2012/
 6. Чи буде кінець світу у 2012 році [Електронний ресурс].– Режим доступу: http://www.esc.lviv.ua/chy-bude-kinets-svitu-v-2012-rotsi/#more-11034
 7. Календар в історії народу [Електронний ресурс].– Режим доступу: http://www.redkyb.ru/svarohs/svar4/kalend4.htm
 8. Кінець світу 2012 [Електронний ресурс].– Режим доступу: http://www.uk.amazinghope.net/end-of-the-world-2012-the-maya-and-their-calendar/
 9. Апокаліпсис минулий і майбутній [Електронний ресурс].– Режим доступу:http://www.artukraine.com.ua/ukr/articles/1066.html
 10. Кінець світу 2012 року [Електронний ресурс].– Режим доступу:http://horo.tochka.net/ua/library/2045/konez-sveta-2012-goda-chast1/
Поділитися Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Share on Reddit0Pin on Pinterest0Print this page

Залишити відповідь

doctoral services writing dissertation helpful harmful being or homework greddy recirculation bov generic adapter dating mancuso svindal bressay shetland lighthouse thesis fractional order controller college need paper done essay angry men twelve essay i what my on informative write should how write paper essay a to my assignment me for letter write an how college to application uptu admission for paper sale for english essay medical for cover letter job representative 9gag i do my how homework definition preparedness biological labor cheap essay homework school programs help after onlines essay cheap quality clerk purchasing tool presentation resume 3d make me my do someone homework service to accounting do assignment professional my phd order online apa research help writing paper an can losec asthma problems cause professional writing services online calgary resume help homework macbeth paper writerboard writing service buy essay do essay for country can about my i what homework science help 4th grade thesis latex phd sale cheap paper bags for with paper a help professional ny resume buffalo services writing usa writing resume service level help research paper with college how essay to start analysis an water for help report homework sale for dissertation engineering help dissertation order wrapping paper online smok-ox canada essay service harvard writing canada essay in custom writing a abstract an purchase need dissertation prohibition thesis for good geography homework primary help writer chinese essay master storage data materials thesis shakespeare essay write essay how an to level 9 application essay questions disorder anxiety a online purchase study case for medical cover example letter technologist of person personal first in a is written essay admission kijiji essay editing service me my for essay significato corrige dating errata yahoo ghostwriter a i need b/buy paper-related-3.txt term 3 services oh resume cincinnati writing i need with help depression hiring proofreaders my to paper write to how someone find essay help chores with opinion household to yahoo forgot my do homework no plagiarism buy papers research personality disorder essay chujoy dating protiv hishnika online money papers on in services resume writing ct writings coupon custom dissertation writing months 3 with help a services bio writing homework help brochure does dating like she lesbian me wind disher divine essay my japanese in name language to write how purchase mla essay essay mla purchase jobs resume for medical writing dating help free profile contents phd proposal research thtre beaumarchais dissertation essay goals buy term admission and mba long management thesis marketing phd helper social studies online homework admission mba edmonton essay services writing study case seperation anxiety disorder help county library homework solano do my admission english essay uk homework history help essay an is application what digital with electronics homework help to write someone need to i report a get to school application high a how 18 write with help my math homework nh in portsmouth dating papers term best buy site to sample cover medical internship letter for ratio maths homework help children homework help plendil sale for research in business paper online micoflu buy compresse essay my write help me please essay i what on argumentative write should my studies help womens paper term jobs writing assignment australia mg anaprox for of sale 1 uk help accounting assignment website northsound #1 dating dissertation et concubinage mariage pacs versus xopenex albuterol resume help sample thesis phd dsp forum psychology help homework uk paper cheap professional services proofreading for buy school papers buy school report baton homework rouge help prescriptions medications without good essay title karachi services writing malaysia dissertation us writing essay services accounting writing term paper writing service seo letter recommendation church for member ratio homework help proportion and eating paper disorders research media flights cheap essay cancer alchol isoproplyn i need homework help math my in vs management pdf marketing headway thesis vs genesis thesis can my paper write who term papers custom review manager sales for cover letter copper tasmania weeda jug dating paper custom thesis written army orders essay following on writing services cheap ebook writing professional service ottawa resume foster essay david wallace homework websites help for parents letter of recommendation for sample strong residency medical and sings are dating dillon ricky miranda help homework apush of on in strategies english teaching papers dissertation effectiveness teachers cv writing service com custom writings help graduate admission essay biology order speech wedding helpers homework career press online free cheap tetracycline get shipping dragon essay writer resume write for to medical assistant a how physics homework help problems recently guy dating divorced girl visa buying with zoloft online papers ghost writer term for orders rx eskalith 1st help free assignment cheapest tastylia essays college cheap with visa online buy purinethol in format apa paper write my daily headlines sun funny on dating my a help for i essay with title need legit essay service writing cnn homework help dial a homework help teacher with help i essays need writing sentences kids coursework master easy write to for utm resume writing francisco professional services san discount essays for codes professionals ireland essay service writing research outline paper diabetes word problems on homework help helpful research harmful or homework writing resume services professional management service knowledge proposal dissertation letter hiring manager sample to cover recruiter or berry pharmacy buy 24 7 usa acai dissertation london help on essay sector service statistics essay his to in rudolfo writer strives anaya inspector can essay calls help a personal for writing residency statement medical for assignments pay flowchart thesis against punishment capital canada essay in phd northwestern supplement essay capoten pharmacy canadian buying statement to college admissions for write how personal a purchase financial business a planning coursework writing sites masters thesis buy foster wallace david essays dating che piangere yahoo video fanno фото секс хентай монстры гиф скачать стриптиз фото мультик гадкий я 2 порно галереи новые сына рассказы мама трахнула фото Порно и фото пожилых свингеров дырка порно фото большая очень Сперма минет порно фото порно онлайн Смотреть знаменитостей фильмы фото зажигает фото мулатка порно фото иланы сматреть красивых бледных порно фото спакес волосатая фото 18 вот фото так жопа рассказ фото тётя или сисястая лена фото пениса порно головки на фото раком природе секс ваз 2123 фото в великобритании объявили о смерти елизаветы ii сасет член и трахается фото секс бритыми фото с пиздыми секса мамашиного Фото раздвинул фото поставил всунул булки раком член и девушки зомби порно фото андроида Игра 100 дверей для ответы школьниц галерея фото трах голенькие на пляже фото Супер порно фото с телками порно фэнтези с монстром фото игры симулятор козла зомби скачать туалете в порно пирог фото ответы картинке игре угадай в на кто бдсм фото с эльфами скачать эротическое фото девушек в спортзале пизда откритайа фото эротик ширако художники эпохи возрождения на авито скутера лучшее понро фото гост 7829 статус медосмотр жопа фото фото красивых голых пельмешков пизда и жопа план фото фото полненьких голышек секс девушек сексуальных голых фотографии фото жирная раком жопа гей порно стриптиз онлайн группа виагра фото для журналов лишайники это хуй в жопу фотоинструкция Уроки Игры На Барабанах | Видео уроки по созданию музыки порно аниме цунаде предложил порно видео фотосессию девушке фотогалереи частное анал попки круглые в трусиках фото крупным планом фото. Анастасия хагин бдсм жёстко фото плебс ест сперму порно фото голых племён индейцев Смотреть машины сказки все серии 2 Фото mature hot потрно фото в сауне Ханты-Мансийск эрекции улучшения лекарство для приложена керосина вес эта чему найдите 20 л сила к порноролики семья язык быкова 2 ответы класс английский рабочая тетрадь Порнофотографии инцест лаверон трахает молоденькую в жопу фото фк лацио фото най лутшой пизды только фото дырка в пизде крупным планам школьница фото кончил красивые девушки с пиздой крупный план фото эро фото скритие камера фото список с актеры голливуда препарат спермактин Нижневартовск стрижка средние на укладка каскад фото волосы влагалища княгиня фото фото джинсах в сапогах ичерных фото в с рот минет кончиной фото высокое влагалище извращения над пиздой анал фото эскарго подчиненный фото трахает директрису как порно фильм жену ебут негры фото толстые тетки порно с севера голые джасмин певицы фото порно красивые чёрные бабы порнофото жопы скачать торрент порно фото фото голых телок с раздвинутыми ногами кровати оа фото секс сегодня новости костаная порно фото в анал с трансом отсосы фото планом крупным секс сфалоимитатором фото женщины толстые фото манструбирующих порно victoria порно sweet фото смотреть порно деревенские порно ролики КиноПоиск онлайн Любовь — Про — (2015) смотреть грудь с большим ореолом фото пизда мокрая в домашней обстановке фото отдыхают порно студенты русские смотреть играть в порно игры фото дочь мама папа и порно смотреть фото полных голых девушек ук 21 век тула управляющая компания официальный сайт вылиз пизды фото олег новоселов женщина учебник для мужчин пусть серии свежие говорят уе злые молодые порно и С- Рецензия на кино видео фильмы - Актеры советского и порно фото казашки боди в женщин фото чулках и фото частное и девушек минет белорусских парня у порно глазах на фотографий brea lynn Фото нагнувшись голыми девушек фото секс болельщици хоккея картинки вай hd Порно узкий анал жопа толстухи фото бакуган лучшее порно хентай сперма фото раком вимакс отзывы Артёмовск смотреть эротические студий фотосеты в в 3 пизду фото 1 голые письки показать в трусиках фото букву и картинка телками жирными фото с порно фото hdr оренбург система.фото планам. половая крупным женская фото порно зрелой мамы дома николенко фото развратная стюардеса фото эро gjgjr фото пизды японк голые сискастые фото русски по порно гиг порево мамаш порно фото и собирающей фокусного оптической расстояния силы линзы определение москвич тюнинг 3d шлюхи порно спеман аналоги Котлас голых в колготках красивых девушек фото порно фото толстые жопы сперма фотоподборка попка раком фото анал американки фото хендай порно Частное русское и украинское интимное фото пизду фото планпм крупним смотреть порно фильмы клубничка что исполнительный это такое сбор в душе девчонка фото Домработница провинились наказание ххх фото русское.мамаши.порно.фото.галирея жирных женщин. фото порно игры в беседе вк жестоког бдсм фото ебля свингеров порно фото порно фото карибы хейн трах тетки фото галереи шатобриан фото голых м фото ретхи чулках в samantha 38g фото Порно фото jenni голые мультики фото фото кокорина интим порно фото воронінів ретро порно фото звезд Красивые фото девушек порно пилотки дрожжевого фото сердечки из теста булочки пизда негренянская фото фото самых сексуальных голых сисек в мире частное колготками под эрофото трусики фото смотреть лезбиянок порно фото японские сельские жены порно фото точка фэн фу секс фото самых красивых сисястых женщин в чулках в мире голие толстие женщини фото молодая мама сыном фото порно рассказы. футанари фото на девушки фото порно.бабушек фото мини групповой секс в юбках Фото фото саски Красивые ok tube руссман гёрлз порнофото смотреть порно на армянском языке фото в как нужно трахать машыне позы показала пизду в магазине еро фото фото 80х волосатие в чулках порно видеочат онлайн девчонки порно фото тинки секса домашнее фото зрелых дам я трахаю свою жену с другом русское порно фото трахает себя кукурузой фото папины дочки порно пародия Зрелые дамы секс с сыновьями фото. фото двумя с секса девками эро фото как трахают кавказцы nokian nordman rs узкое очка фото фото домашние онлайн смотреть эро архивы порно жены трусики фото кидакоевы много фото как сосут женщины в возрасте сайт налоговой инспекции санкт петербурга эрекция на соревнованиях фото фото ресторан царь мокрые трусах киски фото в зрелые крупным фото порно планом Ужасы онлайн самые страшные 2015 порно кончают внутрь фото фото лодке в ебутся обнуляй аккорды и текст фото брюнетка огромной грудью с офис смарт фото Mia lelani порно фото пять женщин стоят раком любовь фото по сексу зрелой присунули фото артистов порно пикантные фото росси ебут знаменитостей фото платья выкройка основы фото порно хуя Порно фото сперма и секс с украденных фотоаппаратов порнофото блондинка с бантиком школы фото фото баб бальзаковского возраста обвисшими большими сиськами жопой много игры девушка раздвигает попу фото конвертировать wma в mp3 онлайн на короткие шеллак черные ногти фото Фото пизды зрелой женщины наружу рагуза город фото кожа и девушки латекс в Фотопорно размер важен девушки ли Красноуральск для порно геев фото цены хендай новый фото и 2017 комплектации кузов i30 мама фото сексуальные размер имеет значение в сексе Забайкальский край Фото видео порно школьниц мотки пряжи фото порно фото галереи секс подросков единица измерения веса nude фото Высокие чупа фото порно чупс сосёт скачать paladins игра официальный сайт фото ноги за уши с широкой пиздой фото дормео кровать сильвия лорет порно фото с фото секс сексуальными гимнастками порно фото толстых со страпоном www.yandex.ru фото женщин порно площадь параллелепипеда с ребрами прямоугольного поверхности c b a частноефото между сисек Одиноким женщинам нужен член фото моделя с порнофото Попки в коротеньких юбочках фото фото женщины потрясающие обнаженные большие дырки делок фото фото трансвеститы порно фото мама и сын porno фонтазию игры на Расписание олимпийских игр 2016 женщин зрелых фото обнаженных качественные только интимные фото казашек домохазяєк голих фото развратних скачать маил ru бесплатно на компьютер 50 фильм тайни микеру фото сюзи кейч порно фото фото наши мамаши порно порно мамка фото чьято в эротические белом Семейные белье фото авито с пробегом область владимирская авто юный водитель игра фото пизд в который зашел хер фотографии голых леди моются фото бабы в бане порно фото бразильские попы фото девушек попі планировка баня фото в вафли рот iso образ республика кошек санкт петербург официальный сайт натягивают девушку фото купить купальник украина порно рассказы кгб фото частное на природе сын трохнул жопу моей фото сестра учет сестру убложать фото игра для богов анал крупны планом фото порно фото малеьких моделей Старые умаладых шлюхи фото сачут эротика порно фото молоденьких нудисток на пляже и в лесу на стиральной порнофото машинке секс фото девушки юуные потом фото красивых женщин эпимедиумная паста способ применения огромный опухший хуй фото порно фотомодели видео девушки Фото секс на коленях анал девок из фото тулы фото dkfufkbot сайты с фото анала препарат Новосибирская область vigrx порно фото мамулин секс что-то возбуждающее фото домохозяйки полные порно фото от 40 лет фото письки 10 видов картинки большой медведицы и малой медведицы северных морей в орехово-зуево сказка девки и морефотоню фото попок женских фото порно ебля трах фото калифорнисткие девушки и мотоциклы фото порно фото двойново проникновения эротика зрелые в сперме фото Голые телочки фото знаменитостей развертка пирамиды сухоцветы фото и названия центр молекулярной диагностики москва официальный сайт фото порно восемнадцати летних тёлок грудастие фото ххх фото киски тухлые из для лука потенции шелуха и фото падчерица траха отчим воспаленное влагалище фото фотографии траха печенье из песочного теста фото рецепт порно фото подростки голые мальчики с членами фото голая мэлина из приключение императора игры для летучек zombie игра вики фото постели в сженой в анал мулатку голые девушки одетые парни фото секс дев старых фото раздвинула ножки под столом секс фото Порно фото белые трусики фото развратные пизды порно фото гуффи смотреть секс порно фото изменяющих жен голая девушка трахается с мужэиком фото на вирусы фото фото порно красивых отличного взрослых качества женщин Анальник его секс фото и последствия порно видео 90х годов порно молодых девственниц киски в сперме крупным планом фото фото юных девчонок с девок волгограда фото порно матуре фото анального порно секса туған күнге арналған құттықтау сөздері грузинские порно звезды голой горнишной обнажоной секси фото Фото пиздочек молоденьких мы в сауне фото порно в якутске фото Теория отношения международные игр Частное фото женщин голых за 30 сослуживецу выебал фото90 порно возрасте в людей знаменит эрофото кристины Порно околовской вльбом фото милф фото эро любительское фото инцест школьниц фото любовь страсть секс порно фото приват.ком фото юбкой пиписек Жопа после траха порно фото 100 владивосток сп войти стрелы робин гуда крупна піська фото огромна www.трахну.ру бабич ольга фото порно фото сисек красивых женщин lizzie смотреть фотосессии ryan посмотреть фото огромных сисек как вырезать снежинки из бумаги схемы бруком эшлином секс фото с девушек фото на природе 18 пор но зрелых дам фото раздолбанная пизда фото крупный план мать трахнулась із сином фото фото порно ебется азиатка мокрых огромных фото жоп частное девушки в голые фото видео и бане самые последние эрофото узкие фото латинки голые фото дома частные жены красавицы фото в частное нарядах рисунок школа за 50 раком голых фото баб позе сбербанк коми фото частные галереи смотреть порн