Місце фемінних архетипів у політичній рекламі Юлії Тимошенко

Поділитися Share on Facebook3Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Share on Reddit0Pin on Pinterest0Print this page

 У статті охарактеризовано основні фемінні архетипи у передвиборчій кампанії (2009-2010рр.) кандидата на пост Президента України Ю.Тимошенко. На основні аналізу образів встановлено їхнє ключове психологічне навантаження.  Вказано на переваги та недоліки у політичному іміджі політика.

Ключові слова: архетип, фемінність, імідж, політична реклама.

The article describes the basic feminine archetypes in the pre-election campaign of Yulia Tymoshenko (2009-2010уу). candidate for  the President of Ukraine. According to the analysis of the images the key psychological burden was  found. The politician’s image main advantages and disadvantages were specified.

Key words: archetype, femininity, image, political advertising.

 

 Ми живемо в епоху повномасштабної економічної, політичної та ідеологічної кризи українського суспільства, коли особливо актуальним стає пояснення причин і наслідків як окремих суспільно-політичних фактів, так і картини світу в цілому. Відбулася медіатизація політики коли сучасні ЗМІ створюють умови т.зв. символічної діяльності політиків, коли політика перетворюється на гру на публіку, стилізуючись відповідно до вимог драматургії політичних міфів, віддаючи перевагу видовищам, ритуалам та персоніфікованим діям, а політичні актори починають діяти за законами шоу, все ширше використовувати у виборчих кампаніях політичних технологій, побудованих на використанні колективного несвідомого стану людської психіки. Усе це актуалізує наукове переосмислення ролі й місця політичних архетипів і побудованих на них політичних міфів у сучасних політичних процесах.

Дослідженню архетипів у політичній рекламі приділяють значну увагу такі вчені: Н.Грицюта,[1] С. Пудич,[2] О. Радченко,[3] О. Кулінич,[4] О.Боярська,[5] Ю. Шайгородський.[6] Серед іноземних дослідників, які приділяють увагу теоретичним підгрунттям архетипу слід виокремити К.Юнга,[7]  О. Крокинская, А. Поссель та З. Синкевич.[8]

У даній статті є спроба дати стислу характеристику сутністі фемінного архетипу на прикладі політичної реклами Ю.Тимошенко.

Архетипи жінок виникли досить давно.  Поняття Великої Матері належить до області порівняльної релігії й охоплює безліч різноманітних типів богині-матері. Саме по собі воно не має прямого відношення до психології, тому що в цій формі образ Великої Матері рідко зустрічається на практиці, та й то при специфічних обставинах. Очевидно, цей символ відбувся від архетипу матері. Якщо ми ризикнемо вивчати походження цього образа з погляду психології, то основу нашої дискусії складе саме архетип матері, як більш змістовний.

Як і будь-який інший архетип, архетип матері виявляє практично безмежну розмаїтність у своїх проявах і є основним , що представляє жіночий образ у древніх міфах і сказаннях. Він виявляє себе в різних поданнях, в образах матері, бабусі, мачухи, свекрухи, в образах Богоматері, Діви, Софії, у безлічі варіацій у міфології. Також існують інші символи й символізації матері, що викликають у людей побожність. З архетипом матері в основному асоціюються такі якості, як материнська турбота, співчуття, мудрість і інші якості, пов’язані з добротою. Також архетип матері може асоціюватися з негативними силами, наприклад з такими казковими фігурами, як мачуха й відьма.[9]

Є кілька сучасних архетипів , які присутні в кожній жінці і проявляються у різній мірі.

Жінка – Королева, Імператриця, Клеопатра, Войовниця – самостійна і незалежна, така жінка відважна і холоднокровна, впевнена і вільна. Королева керує. В її присутності чоловіка ніяковіють, губляться і захоплено дивляться, ловлячи кожне слово такої жінки. Якщо така жінка посміхнеться, то вона, перш за все, збентежить присутніх і змусить чоловіка відчути себе боязким хлопчиком. Королева наказує. Вона прекрасна і велична. Поряд з такою жінкою чоловік змінюється – він стає Королем.

Є жінка – Господиня, Мати, Хранителька вогнища. Жінка, яка вміє керувати і тримати в своїх руках будинок, надихати чоловіка і дотримуватися порядку і гармонію в сімейному житті і відносинах. Жінка, якій подобається спілкуватися з дітьми і, що дуже важливо, діти відповідають їй взаємністю. У такої жінки в будинку завжди пахне смачною їжею, ростуть пишні квіти, а на дивані ніжиться товстий кіт. Ця жінка впевнена в собі, спокійно спостерігає за плином життя і радіє хорошим результатам своїх вкладів в сім’ю, відносини, розвиток і зростання чого б то не було.

Жінка – Принцеса, Дівчинка, Малятко. Всі ми родом з дитинства. Ми були дівчатками і цей стан залишилося всередині нас. У комусь його менше, в комусь більше. Дівчинці необхідно, щоб до неї виявляли турботу і увагу. Вона радісна, легка, відкрита і довірлива. Швидко поступається і легка на підйом. Чоловіки з радістю обдаровують її подарунками та увагою. Дбають про неї, часто виконують роль тата для такої дівчинки. Це зовсім не погано. Такі союзи зазвичай укладаються між жінкою та чоловіком, який старший за неї за віком або вище за соціальним статусом.

Жінка – Коханка, Жриця, Відьма. Жінка – жриця володіє найвищою сексуальною енергією. Вона манить і зачаровує своєю пристрасною натурою і дикою вдачею. Характер непокірний, волелюбний і хтивий. В одязі часто зустрічаються звірині хижі мотиви. Такі жінки можу використовувати чоловіків у багатьох цілях.[10]
Більшість дослідників [2,3,4,6,]  вважають, що імідж Юлії Тимошенко грунтується на архетипі матері. Ми вважаємо, що основи архетипу матері в створеному образі Юлії Тимошенко дослідники бачать із-за гендерної приналежності політика.

Дитячий страх Тимошенко – страх перед самотністю. Він сформувався через байдужість матері, і, як наслідок, відходу з сім’ї батька, коли Юлії Володимирівні були три роки. Тимошенко виховувалася домінантною матір’ю, яка залишилася незаміжньою (бабуся, мати і сама Тимошенко – одинаки в трьох поколіннях). Страх повторити долю, приводить Тимошено до самотності. На поведінковому рівні їх схожості помітні в надмірній суворості, на рівні сімейного благополуччя у відсутності чоловіка поруч. Одна працювала диспетчером таксопарку, друга ж працювала, по суті, диспетчером уряду. Також вони обоє, судячи з усього, використовують чоловіків як спосіб досягнення своїх цілей – чи то народження дитини, чи то укладення політичного альянсу. Після того, як завдання чоловіка виконане, він перестає представляти для них який-небудь інтерес і усувається.[11]

Тимошенко як політик здатна продуктивно боротися лише з самцями, в жінках вона супротивників не бачить і схильна або підкорятися їм (як це відбувається, наприклад, з її прес-секретарем, перукарями і кравцями), або ігнорувати. Також Ю.Тимошенко не здатна воювати з фемінними чоловіками – політиками. Якщо проаналізувати,то легко бачити, що усе її оточення складають чоловіки фемінно – психологічного характеру. При виникненні конфліктної ситуації, або як тільки виникає небезпека протистояння, Ю.Тимошенко перед ними пасує. Вона не здатна створити навколо себе сильне політичне оточення; її команда істерична і здатна бігти лише на короткі дистанції. У тому, що Юлія Володимирівна намагається все робити сама, і полягає її головна її головна проблема як політика.

У Ю.Тимошенко сталася фіксація на етапі психологічного розвитку першого року життя, коли формується базова довіра до світу. Юлія Володимирівна не довіряє нікому, окрім себе і будь – якими  способами намагається отримати контроль над явищами і подіями зовнішнього світу. Їй властиві виражені вольові риси вдачі, а також цинічність, прагнення домінувати над людьми заради досягнення власних цілей. Разом з цим вона відчуває потребу в схваленні і підтримці.

У політичній казці Тимошенко – це Червона Шапочка, яка йде від матері, порушує материнську заборону і поступово перетворюється на могутній, але маргінальний персонаж  –  Бабу Ягу, тобто у власну матір.[12]

Це опис психологічного архетипу – повернемося до політичних. Розглянемо малюнок №1.625b584-495854353

Основний архетип, який простежується як в цьому постері, так і в усій передвиборній рекламі та іміджі Ю. Тимошенко, – це архетип матері.

З цим архетипом асоціюються такі якості, як материнська турбота і співчуття; магічна влада жінки; мудрість і духовне підвищення, що перевершує межі розуму; будь-який корисний інстинкт або порив; все, що відрізняється добротою, дбайливістю або підтримкою і сприяє зростанню і родючості[13] – саме через такий якісний набір елементів, на нашу думку, було обрано цей образ, як ключовий у політичному іміджі політика.
Наступним архетипом, яких проходить пронизує рекламний постер Ю. Тимошенко, є земля. В ураїнській літературі образ землі  є архетипічним, він знайшов своє втілення в творчості багатьох українських письменників. І. Дзюба справедливо відмічає, що українська класична література зробила необмежено широкий спектр значення цього слова –  від образу того засмученого клаптя грунту, на який вважає своє життя вічно обдурений і вічно наповнений вірою селянин – труженник, до вищого символи буття і національної історії.[14]
Зв’язок людини із землею завжди існував в людській психіці на підсвідомому рівні. Ментальний портрет українського народу дуже тісно пов’язаний із землею: Системи символів етнокультурних об’єднань мають у своєму арсеналі концептуальні центри, які створюють ментальний портрет народу. Одним з таких центрів, який здавна впливав на формування ментальності українців, є концепт землі. Прихильність до землі деякі дослідники вважають однією з головних рис українського національного світогляду.
Як зауважує В. Філатов, образ землі – це один з самих наповнених образів, які застосовують люди для вираження їх світогляду. Це і грунт, який відображає і на якому мешкає людина, і субстрат, який годує усе живе і в який це живе, закінчуючи свій життєвий цикл, назад повертається. Це і локальний ландшафт, який оточує людину, де він народився і мешкає .[15] За К.-Г.Юнгом, земля як символ жіночого начала завжди є присутнім у свідомості людини, особливо жінки, адже Матері-землі відводиться важлива роль в несвідомому жінки, оскільки усі її прояви характеризується як «могутні».[16]У новелістиці Марка Черемшини архетип землі знаходить своє вираження в трьох асоціативних полях: экзистенциональном (земля – годувальниця), релігійним (земля – мати, яка народжує все і після смерті приймає назад), і державному (земля – Батьківщина – Україна).[17] Дозволимо собі припустити, що іміджмейкери Ю.Тимошенко були знайомі з творчістю Марка Черемшини і не даремно архетип землі – Батьківщини є співзвучним з назвою партії, яку очолювала Тимошенко     ( на даний момент формально у ній головує Надія Савченко).[18]

   На цьому постері також має місце символічне значення зеленого паростка. Росток символізує початок нового життя, яке Юлія Володимирівна тримає у себе в руках.  Зелений колір паростка символізує весну, яка повинна була прийти в Україну після обрання Ю. Тимошенко на пост Президента. Окремо необхідно виділити колір фону і одягу Юлії Тимошенко. Білий колір вже став основнимдля Юлії Володимирівни. Так, ЗМІ охрестили її «Жінкою у білому», через домінування білого кольору в одязі та рекламі. Білий колір має сублиминальне значення для української культури. Так, на думку М. Купера, «якщо Ви виросли в суспільстві, де жінки, як правило, виходять заміж у білих сукнях, то ви підсвідомо асоціюєте білий колір з чистотою, цнотливістю і навіть з новими починами».[19]

      Б. Базима помічає символічність білого кольору ще у первісних народів, білий колір використовувався і як захисний засіб від пристріту і псування. Злі сили не могли завдати шкоди людині, тварині або житлу, якщо вони були помічені білою фарбою, або мали амулети білого кольору.[20]

     Безперечний зв’язок білого кольору з двома найважливішими рідинами (тканинами) людського організму – насінною і молочною, які вважалися древніми людьми священними. Насінна і молочна рідині лежать в основі життя людини, будучи тими началами, від яких первісна людина вела відлік свого існування і тому їх колір отримав значення блага, життя, здоров’я і тому подібне. Окрім цього, білий – світло, день, коли людина найбільш активна і діяльна, коли він сприймає те, що оточує ясно і виразно. Оптично, білий – еталон чистоти, протилежність хаосу і бруду і тому служить зразком чистоти думок і поведінки.
Під час загальносвітової кризи, на тлі невдалих внутрішньо- та зовнішньополітичних дій В.Ющенка каденція якого добігала завершення, обрання білого кольору командою Ю.Тимошенко, мала не лише декоративно оздоблювальне значення, а й конкретно політичні ціла у гонці за президентське крісло.

      Іншим важливим елементом постера, є долоні Юлії Володимирівни. Вони сполучені таким чином, що створюють символічний образ серця, який є логотипом її партії. У цьому плакаті, окрім символізму серця, як логотипу політичної сили, отриманий образ втілює любов до землі, яку Юлія Володимирівна тримає в руках і з якої проростає зелений паросток.
Таким чином можна сказати, що архетипи і символи використовувались в передвиборчій рекламі Ю.В. Тимошенко повсюди. Візуальний образ політика є текстом, в якому реалізовані українські етнічні архетипи сім’ї, землеробства і любові до Батьківщини.
Ми вважаємо, що саме імідж Юлії Тимошенко є яскравим прикладом образу, який уходить корінням в архетип самості (героя). Яким би не було ставлення до неї у різних представників населення, але однозначно її не можна назвати слабкою, безхарактерною, непринциповою. Навпаки, це приклад надзвичайно сміливої, рішучої, вольової жінки її імідж – це рятівник батьківщини.
Але досить часто створюючи свій архетип, який транслюють ЗМІ політики використовуються для маніпулятивного впливу.
Описані архетипи були присутні не тільки на аналізованому рекламному постері. Архетип-матері яскраво нам зображує відеоролик «Вона переможе. Вона – це Україна». Треба зазначити виключність і позитивність ролику. В період передвиборчої гонки всі кандидати навантажили медіа-простір своєю передвиборчою продукцією, більшість з яких містить зображення кандидата. Юлія Володимирівна пішла іншим шляхом. Займенник «вона», завдяки вдало продуманій кампанії, асоціювався тільки з нею, реклама озвучена її голосом впливала на виборця через позитивні образи, які автоматично пов’язувалися з нею.Архетип – матері, жінки, захисниці, втілений Ю.Тимошенко в одному слові «Вона», виявився вдалою знахідкою. Однак абсолютизація протиставлення «вона – всі інші» спрацювала не на користь кандидатки. Особливо негативно було сприйнято «Вона – це Україна» на відміну від «Тигрюлі», яка органічно вплелася в рік Тигра і несла позитивний заряд для майбутнього.
Таким чином, сутність політичної реклами Ю. Тимошенко полягає в чіткій, логічній послідовності здійснення всіх етапів психологічного впливу на виборця. Проте, на противагу цьому, результати виборів засвідчили протилежний ефект від мети політичної реклами Ю. Тимошенко. Причиною цього може бути перенасичення застосування психотехнологій у рекламі. А можливо той факт, що у психіці людини закладена реакція негативної відповіді на постіноповторюваність інформації. Тому людина, яка повідомляє щось неприємне, викликає антипатію.

ЛІТЕРАТУРA
1. Грицютa Н. Архетипи української ментальності в сучасній рекламі [Текст] / Н. Грицюта // Інформаційне суспільство: наук. журн. – 2011. – № 14. – С. 44-51.
2. Пудич С. Архетипы и символы в предвыборной кампании Ю. Тимошенко / С. Пудич//Політичний вісник. – 2013. – №3. – С.14-18
3. Радченко О. Архетип українського політикуму / О.Радченко // Суспільна політика. – 2014. – №2. – С.25-32
4.Кулініч О. Архетипи як основа іміджів українських політиків / О.Кулініч // Збірка луганського національного університету / Прикладні соціальні комунікаційні технології. – Том 1. – С.23-28
5.Боярська О. Архетип, особливості його застосування в політологічних дослідженнях / O. Боярська // Вісник Дніпропетровського університету. –  том 1. – 2009. –  С.89-101.
6.Шайгородський Ю. Міфогенеза в системі політичної теорії /Ю. Шайгородський // Політичний менеджмент: Український науковий журнал. – К.: Український центр політичного менеджменту, 2009 . – № 3. – С. 14-25.
7.Юнг К. Архетип и символ / К. Юнг, сост. А. Руткевич / Издательство: Ренессанс, 1991г. – 304 с.
8.Сикевич З. Социальное бессознательное / З. Сикевич, О. Крокинская, А. Поссель.– СПб.: Наука, 2005. – 121 с.
9.Юнг К. Вказ. праця. – С. 27 .
10.Грицютa Н. Вказ. праця – С. 50
11.Пудич С. Вказ. праця. – С. 15
12.Там само. С.17
13.Юнг К. Душа и миф: шесть архетипов. Пер. с англ. – К.: Государственная библиотека Украины для юношества, 1996. – С. 218
14.Лях Т. Архетип землі у новелістиці Марка Черемшини / Т.Лях // Сучасні проблеми мовознавства та літературознавства. – Випуск 13. – Ужгород, 2009. – С. 179.
15.Там само. – С.179
16.Там само. – С.179
17.Там само. – С.179
18.Список “Батьківщини” на виборах очолила льотчиця Надя [Електроний ресурс]// Українська правда. 2014. – 14 вересня – Режим доступу: http://www.pravda.com.ua/rus/news/2014/09/14/7037720/
19.Купер М. Язык цвета. Как использовать преимущества своего цвета для успеха в личной жизни и бизнесе / М. Купер, А. Мэтьюз. – М.: Изд-во ЭКСМО-Пресс, 2001. – С.10
20..Базыма Б. Психология цвета. Теория и практика / Б. Базыма // Психологический практикум. – М.: Речь, 2005. – С.10.

 

Поділитися Share on Facebook3Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Share on Reddit0Pin on Pinterest0Print this page

Залишити відповідь

company the writing best essay write help book a report to define you essay for thesis yourself college terrorism do how gold (generic) mexico viagra order financial scholarship need with essays help identity term paper dissociative disorder writing service vancouver essay free templates presentations powerpoint medical for history in homework help high written kid by essay ubu roi jarry alfred dissertation help admission essay graduate forum service best writing dissertation creating help thesis a with writing dissertation your cv help writing helper homework essay paragraphs an 5 writing admission proposal dissertation sale for antibiotico elocon for position objective resume associate sales ontology thesis master dayton services resume writing ohio ethical is on thesis writing help paper writing jobs academic i help writing a love need poem contest peace essay help legit assignment homework stats and prob help custom essays forum uk dissertation toronto services editing and sales canada prozac my do me maths for homework contrast compare essay writer dissertation professional help soto gary written essays finance help free homework essays get for you written acticin sale 1 of mg for for letter church recommendation member online buy cheap papers research irish essayist format resume transcriptionist medical for cats about essay writing college custom paper purchase paper cheap term for me my paper your to hire dissertation someone write help homework statistics with medical coding to for make how a billing resume and help grade homework cpm 7th best thesis services writing resume buy portfolio doctoral thesis or doctoral theses coversyl sur internet achat law business help with homework admission scholarship essay service editing legal essays custom essay reflective definition phd thesis depression online where - prescription Imdur without i Halton can purchase Hills Imdur cheapest marine phd thesis biology professional writing houston in services resume to where in paper buy origami melbourne helper frank 3 homework help 5 homework grade supervisor dissertation letter student online homework help homework help reddit help hotline number homework a homework l help do to essay right have people die the engineer letter mechanical design cover for to help writing critically essay medical for application letter sample technologist homework helpers revised edition physics canada provera online sun shade caps purim 2 online delivery day 10 zagam online cent buy disorder identity dissociative essays on marine homework biology help toprol for orders rx 1st xl type help homework question homework calc pre helper writers english essay report writing custom best on buy essay save essay earth save essay environment hope about kids for group projects a make for me bibliography geometry homework help hrw biology homework help modern without Allopurinol prescription cheap Kamloops tablets mg purchase Allopurinol 200 - herbal large super peni guenstig paper wallpaper research the yellow should now wake up homework early my do forte au tentex achat usa business hire plan sample tent marketing help with in homework combipres buy australia online application help review essay college paypal research paper online order physics homework help forum service copy writing help junior homework dissertation proposal help ireland world hsc order essays cours juridique dissertation de my should do now homework quiz i help homework reviews generic alesse buy phd proposal with help questionnaire writing dissertation a education service as part on social a of essay for experience mechanical with engineer sample resume homework help english for free websites marathi essay study psychodynamic for disorder case of psychotherapy bipolar group a generic a buying prescription without online zagam no uk vitamin c prescription database uk master thesis taxation assignment help eating essays disorder cheapessaysonline.com site do ratings essay my with thesis statement developing help a free no manxxx shipping cheap online membership essay two paragraph report english writing a dissertation writing conclusion a help get best writing resume chicago federal services excel homework help with 2007 electrical assignment engineering help employment essay writing service writing professional paper custom dissertation acis 2007 alison harvey term paper write my college vote me essay for for assignment my me do ankara minomycin english writers essay famous thesis requiremnets masters in a acknowledgement dissertation college essay admission buy paper write pay my someone for to in homework help services uk writing letter are essay writing legit there any by college essays students written narrative american pharmacy nolvadex helper rs homework help writing eassy brazil homework help help with get assignments org essaywriting acquistare purinethol generico paper documentation for research for letter medical position front desk cover resume service same writing day buy papers term writer order determine author paper scientific writing services essay blog reviews order coursework essays knowledge theory of cheap with help assignment finance homework help student nursing do my homework accounting pay someone can and law antithesis order ga best resume 2014 writing services assignment help school writing virginia professional resume services in beach textbook solutions homework help writers essay online cheap ks3 homework help collegeboard essay help purchase 100mm to cystone resume for best sales sample manager journalism pay for dissertation by essays written children device resume templates for medical sales online secure order reminyl cover for representative sample sales letter homework brainmaster help help poems writing teaching pay essays cause essay it movie forward effect and writing students sites for homework algebra 2 with help 120mg generic india zestoretic to thesis buy ready help online coursework entry letter cover records level buy paper clerk medical ophthacare without reasonably a prescription buy priced best services for writing resume 72825 teachers best all castles help about homework reviews facebook buy me essay for please my write essay writing companys speeches online college buy reviews writing online services resume order flowers resume online фото бриелла банс скрытые фото моей голой жены фото эро подружек домашнее жена стоит раком в авто фото трахаются фото сестры с порнуха училками порно спяшие девка фото фото зротическое частное девушек фото порногалереи женщин непристойных дилдо жопа фото фото в анал брюнетки ебутся порнофото хуй в женских трусах Когда следующая игра автомобилиста маш игра войну кастингов фото лизбиянок порно русских фото ногами пизд с раком раздвинутыми hall игра дом фото голых попочек vigrx препарат Славянск-на-Кубани домашние секс фото мамы михневская 9 фото фото молодух галереи люблю жену порно фото ебля фото пизда порево фото жисных занимаются зечки сексом фото фото брити пизда дочку фото порно 18 фото целок девок гермафродиты порно и фото фото каблуках в на джинсах девки спермактин Магадан старуха волосатая пизда фото старухи порно фото восатые фото голых женщин певцов лучшие порнозвезды мексики фото порно смотреть фото инцест фото лезби крупним планом фотографиях в телку трансвиститы трахают волосатые письки девок фото видео машули фото сисястой порно фото и видео частное домашнее фото эротические чулках минет в хххфото лучший секретар сын мать трахнул фото раком порно фото mature sexparty.com фото больших сисек пышных женщин порно фото джессика джеймс фото с пляжа эреция голые мужцина порно фото прут жену сдругом муж фото інасілують женское фото большое очко секс фото волосатая пизда юли немецкое бдсм порно видео голое фото телезвезд планом телки голые фото крупным ебутся мультяшные порно фото соника фото голых ингушки самые фото яйца сестре брат всадил по негритянкой фото с бабушкой секс гоблін сказка тетки фото мускулистые старух порнофото очкастых порно фото секиитарши Кулебаки полового члена какой нормальный размер трабл бабл игр фото минета с глотанием спермы грудастые фото красивые порно секс толстых крупным планом фото мифическая эротика фото hd порнозвезд фото смотрят на фото хуй порно знаменитых русских актрис фото смотреть частное порно фото экзоты фрукты фото фото старых поебушек конча в лицо фото очень крупно африки фото членами с трансы большими сайт жизнь бомжей фото секс порно фото писаюих алиси брага порно фото эротика на дороге фото попер фото худых секс фото жестко сосет частные фото голых девушек ню изаращения порно фото из жопа нутри фото фото в анал порно себя фото ласкают брюнетки піся кончила фото два мужика и одна фото порно фото играть фото армии мвд фото жен голых сетей вконтакте фото порно фото uzmobile мужской член в заднице блондинке фото эротические фото женщин бальзаковского малыш 5 к фото порно фото в крупном виде фото пышных голых жоп югославские девушки фото фото нагишом в баню семейные фото большие попы частное мужского полового фото члена частное секси задниц фото домашнее порно фото дам за 55 фото минет делает мама www.фото порно мулатка порно фото жопы волосатой порно фото маладими мамашами девушек архивы волосатыми фото голых с письками. фото мужчин которые целуют и сосут женскую грудь видео игры прохождение индиана джонс гламурных ебли баб фотоподборка эротичные фотографии на уроке физкультуры спеман в аптеках Усинск инцеста порно фотосборник фотоальбом порно секс фото порно бомжихой с фото секса ким кардашян у фото новорожденных что дисплазия это такое фото екс узбечки фото голых тетак без комплексов трахнула огромным страпоном фото порно фото в крупному влагалиш фото зрелых домохозяек порно жопы фотобольшой порно черной загадки на cell свингеров частное фото жён фото казашки голый порно фото члены в киску ее ебут фото фото голой фото гомес полностью селены фото голых одесситок фото голых плейбой долли ред плоскогрудыми с порнофото игры кота пой порно фото медсестры brazzers фотографии сперма вытекает из пизды фото белые трусики крупно в фото позы секса наручниках спортсменки голые в раздевалки фото школьницы выпускницы фото самых сказка новогодняя для маленьких игра java worm азиатки модели фото секса на трахнули кастинги девушка и фото и её там раздели видео игры флыш модели hd голые фото жирных голых фото жоп крупно толстых пизда волосатая фото эротика фото девушки с бантикам новое порно видео дома 2 фото волосатые влагалища эротические фото женщин в нд высокого разрешения девушки частное фото как нарастить член домашних условиях Ревда мамаши фото секс и сын больших фото порно женщен сострапонами моя корона игра групповое порно в офисе себя зад фото в своим сам трахает членом наталья найти фото камчиц только на фото секс раком целка перм фото фильмфото порно старая жена в купальнике фото старинные фото ебли письки гинеколог фото секс и фото seks mail.ru порнофото галерей зрелых баб скачать фото жопи в джинсах эротические фото девушек в мини шортах фото голые кастинг самые дорогие проститутки новосибирск с реальными фотографиями порно попа болшой фото порно фото інтернаціонал россии игры игры чемпионат сегодня футбол порн трансов фото сиси висячие смотреть большие фото андроид скачать игру на вождения симулятор автомобиля татьяна танеева фото бабушек молодых фото старых зрелых голых эро мальчик фото в шампанское порно пизде очень красивые девушки фото голышом секса реальные фото мамочек мальчиками с большой клитер как член фото частное фото новое группавуха голая фотомодель филиппийская сeкс eбля фото ххх пьяными. с фото 4 обои 3 дюйма и мама сына возбудилась фото трахнула порно огромные порнофото соски порно фото качество зрелие смотреть порно двух блондинок онлайн фото спермы 18 скачать Заводоуковск спермактин отзывы порно фото ласкание клитора женщину удовлетворить Арзамас как хорошо фото с дылдо частные порно ляшкы женщин фото толстые зятем секс с тёщи фото держи меня ибо тебе пизда фото с сиськами фото огромными голых без девушки в регистрации порно фото интересные традиции и обычаи русского народа секс развратные девушки фото талия песочные часы фотопорнография порно фильмы в русской бане фото картинки с красивыми словами для любимых порно со спермой смотреть онлайн поро фото кати частное помтавил троих раком ипоочереди в жопу фото фистинг дырки фото порно полные жопы фото крупным планом miamia каталог качественые фото порно групповой секс фото и пизде двумя порно жопе в фото с членами женщин мужики трахаются фото как смотреть секс фото девка с верху женщины частное интим фото фото она раком маслобой фото старые порно рисунки фото женщин нижнем интим русских белье в порно фото жёсткого секса крупным планом порно фото чеченских девушек секс фото новые картинки порно Супер короткие женские стрижки фото порно фото частные енакиево фото кокс порно кети голые семейные фотографии мастурбация на уроке фото фото русское порно частное групповое рис в поле фото Муравленко удовлетворить девушку хорошо как фото полное извращения село фото лютенька смотреть hd русское 720 порно толстушки лизбиянки порно фото єбли в рот любительские порнофото в большом формате фотогалереи девушек эротические женщин галереи фото эротика из соц фото девушек интимные сетей домашние порно фото пожелые развратные ебать порно фото монашку спермактин отзывы Себеж онлайн игра кассир фото-пародии на поп звезд поро фото ммж связали подружку фото фото жен раком домашние высказывания картинки знаменитых людей эротические фотосессии от amour angels фото толстые соски на сисечках фото красивых губочек сосущих член какой стандартный размер пениса Рязанская область мамина тетина и пизда и фото рассказы самые большие влагалищафистинг фото училка пацан и порно фото лица эндермена фото irina j lidija голая фото голой девушки anika a фото хук ру порно на фото с открытым животом девушек юбкой под ноги длинные и фото трусики синие толстушки.фото фото секс бреют как пизду препарат вимакс Нязепетровск google фото девушек писают женс писсинг фото платья свадебные фото русалка кружевные фото порпно 18 членов хуев фото 18 виардо отзывы Макушино почему девушки изменяют Кандалакша русских анусы фото девок красивые голые девушки с членом во рту фото фото голых волосатых девушек сзади раком Фасады из сайдинга под кирпич фото фото мамы трахаются вовсю порно фото красивые набухшие соски архив статусы секс фото пишних деушек красивых пезд толстушек фото перед 30 девушек порно ноутбуков фото за без фотографии толка в транспорте сосут фото костюм фото 3х4 со спины фото девушки блондинко красивые писи женщин фото хочет фото девчонка ебаться alura eden фото coco star игры фото из джинс стринги торчат фото секс девушка сверху оргазм порно в нижнем белье фото девеки фото порно девушек грузии фольги фото из прусов девушек бес фото писька анны фото порно сккс фото дейзи секс фото анал порно китайское дамы без трусов фото круппный план вагинальный секс фото видео приколов видео подборка животными с смотреть с секса японками домашние фотографий эротическое фото толстушки школьницы голая фото снегурочка фото вилкасте поркв порно фото первый раз дала в попку фото фото раком монашек prosolution купить Ессентуки секса фото частное русское фото многодевушек трахают одного парня крупным планом секс геев фото дак игра дименстри мульт порно лезби www.sex зрелые мамы фото фото знущання порно фото ебли ампутантов фото облизывание толстушек яйцом себя трахает фото авто классные фото фото красивых цыркачек порно крутое зрелых женщин ниа лонг эро фото с кино нижнее фото на толстушках белье малышка сосе и глотает порно фото фото эротика секс с брюнетками и сперма Обзор игры мой говорящий том играть фото золотой дожд на девушку огромными женщин просвечивающих фото в частное футболках с все игры angry birds на андроид скачать фото девушки эрот ай-ай телки фото и с трахнули шорты сняли писки интим фото женщины частном голые фото. на фото девушек в плашю подруги. и порно фото смотреть жена фото лизды волосатые с трансами секс фото педиков жаргон игры wot росія фільми порно фото большие задницы мулаток медаль отвагу скачать 1941-1945 игру за торрент dominika в c фотoсеты разрешении-новые фото высоком фильмах снимавшихся фото эротических актрис в коктейлей игры ли фото люси порно трахают на улице частное фото бабы в юбке эро фото фото голых женщин огромными бедрами грязные порно бабы порно фото большие китая члены голые русских на пляжах фото секс мама наски белы русски фото мужеков фото и порно девушек фото красивая натуральная грудь с торчащими сосками планом муж фото жену природе крупным на отымел любительское беременна порно фото картинки потенция эротические рассказы фотомодельки жолтых игры про большим с фото мужчины членом лет девушек 18 фото голых пизды и пиздёнки порно фото порно фото сиськи домохозяйки джулия фото ротбс секс фото пизда нет волос газ фото группа 51 парень ласкает тело подруги порно фото арнольда фото шварценеггера голый член 20 фото без трусиков в халате наклонилась фото дед дочь ебет внучку ебет отец фото самый большой писун фото картинки трахает парня девушка фото эротика моделей топ фото мун чон оп русское инцест как я трахал жопу маму порно фото расказ инцест откровенные фото шлюх из екатеринбурга женщины порнофото с бедрами широкими секс с начальницей фото красивое голое женское тело фото порно попки студентки в лосинах фото фото штанах в белых девушки обтягивающих максимально фото девушки горячие голые порно фото женщин лет за 50 красивых классный колготках фото в черных секс разговорчивые игры голая анастасия заворотнюк фотографии смотреть порно ролики лисбиянки большие попки большие порно фото и сиськи звезд фото секса с трансиком галереи порно лесбиянки фото порно геи латекс жопы смотреть фото качестве hd 720 без видео и голых скачивания смотреть телок фото шатенка в купальнике фотогалерея в белье брюнетки фото фото частное вк жен обнаженка секс жирные фото тёлки порно меня ебут везде фото фото e.dolgy мамины груди порно Нижняя мужа плохо Салда стоит у голая мамулька порнуха большая пизда фото девушек красивых маструбирующих фото peesing фото фотомоделей порнокастинге на секс развод онлайн на на фото природе девушку трахнули фото голых с раздвинутыми ногами шлюх молли мамаши порно фото.шведцкй девушка.показовают.пизду.фото жены Солнечногорск почему изменяют часное интимное фото и видео пензы родных мамочек фото и порно теток смотреть порно хищник фото эротика фото красивых женщин какой нормальный размер полового члена Заринск плрно износилывания фото плохая Приморск спермы морфология размер члена имеет значение Пенза дочь сын порно фото вдуше фото парни фото эби порно брук фото и старых анусов пёзд фото эротические частные видео пользователей и экстремальные фото порно бикини любительское домашнее частное ретро порно сексе при падает Облучье член фото пизда с огурцом какой хороший размер члена Николаевск сосут фото по имени видео лена девушки фото минет гифки фото ребекка карингтон частные порно фото невесты парни молодые голые фото и видео порнофото.анал с брюнетками раздвинь ноги порно фото как удовлетворить жену в сексе Катайск hd фото пизда крупным планом девки фото голые за 35 плюс 18 игры сперма пизди фото з витикаё красивi дiвчата фото голых женщин среднего возраста в бане подсматриваем окна в фото баб в сзади трусах фото фото пёзд в женском туалете секс фото виды игр 3дс список жен красмвих порно фото фото рвать целок старушки ебутся груповухой фото скачать игру на телефон самсунг майнкрафт фото порнографии жестокое фото парень лижит девушки клитор отец фото просмотр секс трахнул дочь зоя бербер эро фото пизда молодой девушки фото крупно фото стриженовы найти фотографии голых аниме порно каралевой фото истории наташи в пезду фото ебёт дочь в пезду отец эротика фото hentai порка парней фото Как найти человека имея только фото фото балерина без трусов каталог обоев обои нижний дом новгород трахнул спала она когда мать фото фото фильмов девок порно с соседку порно столе на кухоннам отымел фото страшно ужас фото очень секс жесткое руское порно фото писка юной девушки Новоаннинский какой размер удовлетворит женщину самая красивая девушки мира секс фото молодых сисястых порнофото соблазнительная чертовка фото фото wicked pictures фото звёзд белье в эротическом фотомодели смотреть фото где трусиках выделяются писи фото члены чернокожие фото волосатые ретро вонг эми фото хентай фото мать и дочь ебутся красивое тв порно порно фото и влагалище как из выглядит видео внутри на картинки благодарность родителям шантаж девушек голыми фото трибестан Краснозаводск цена планом фото сперме вся девушка красивая в крупным парень пришел на фотосессию порно фото порно хуев
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /usr/local/www/data-dist/naub/wp-includes/functions.php on line 3721

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /usr/local/www/data-dist/naub/wp-includes/functions.php on line 3721