Американський вектор зовнішньої політики Гордона Брауна

Поділитися Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Share on Reddit0Pin on Pinterest0Print this page

Олена Абрамчук

Науковий керівник – канд. іст. наук, доц. Рудько С.О.,

Національний університет «Острозька академія»

 

Американський вектор зовнішньої політики Гордона Брауна

 

Анотація

В даній статті розглянуто Американську політику Великобританії в період прем’єрства Г.Брауна, та її вплив на «особливі» відносини між Великобританією та США.

Summary

The article is devoted to the analysis of the British politics towards the USA during the time of Braun’s administration, and its influence on the special relationship between Great Britain and The USA.

Аннотация

В данной статье рассмотрено Американскую политику Великобритании в период премьерства Г.Брауна, и ее влияние на «особые» отношения между Великобританией и США.

Ослаблення позицій Гордона Брауна відбилися на характері проведеної ним зовнішньої політики. У 2008 році відбувся другий за рахунком візит прем’єра до США. Основним предметом обговорення під час поїздки Брауна до США стали глобальна криза кредитних ринків і його вплив на економіку планети в цілому і Великобританії зокрема. 16 квітня 2008 року Браун зустрівся з мером Нью-Йорка Майклом Блумбергом, а потім обговорив економічні проблеми з провідними фінансистами Уолл-стріт.

Вранці 17 квітня 2008 року в британському посольстві у Вашингтоні Гордон Браун зустрівся з трьома основними кандидатами на перемогу у президентських виборах в США  ̶ демократами Бараком Обамою і Хілларі Клінтон та республіканцем Джоном Маккейном. Британський прем’єр старався показати, що у Сполученого Королівства немає переваг щодо учасників виборчої кампанії.

По завершенні цих зустрічей Браун заявив, що зможе продуктивно працювати з будь-яким з нинішніх фаворитів президентських перегонів. «Переговоривши з усіма трьома кандидатами, я прийшов до абсолютної переконаності в тому, що особливі відносини між нашими країнами міцні, надійні і ми цінуємо кожного кандидата»,  ̶  підкреслив британський прем’єр.

Звичайно ж лейбористові Брауну, який представляє лівоцентристський спектр британської політики, традиційно легше знайти спільну мову з кандидатами від Демократичної партії США. Однак, як заявив посол Сполучених Штатів у Великобританії Роберт Таттл, зустріч Брауна з Маккейном також пройшла «відмінно», хоча головний кандидат республіканців раніше висловлював стурбованість у зв’язку з планами Лондона знизити активність своєї військової присутності в іракській провінції Басра.

По завершенні зустрічей з учасниками президентської гонки Гордон Браун відправився в Білий дім. Порядок денний його переговорів з Дж. Бушем включали проблеми зміцнення безпеки і демократії в Афганістані та Іраку, посилення міжнародного тиску на Іран для того, щоб не дозволити йому створити ядерну зброю. Мова також йшла про нарощування зусиль по боротьбі з міжнародним тероризмом, про шляхи подолання світової фінансової кризи. Буш і Браун обмінялися думками із таких питань, як подальша боротьба з бідністю і хворобами на планеті, зміна клімату, просування режиму вільної торгівлі в усіх країнах.

Після зустрічі з Брауном Дж. Буш висловив упевненість, що, хто б не став наступним президентом США, він збереже міцні відносини з Великобританією  ̶  давнім союзником Америки. Відповідаючи на запитання журналістів, Буш відкинув припущення про те, що його особисті відносини з Брауном складуться гірше, ніж з його попередником Тоні Блером. «У нас прекрасні відносини»,  ̶  сказав він на спільній прес-конференції з Брауном. «Я впевнений, що майбутній президент США збереже ці особливі відносини»,  ̶  додав Буш. Потім, перейшовши до міждержавних відносин, господар Білого дому зауважив, що вони спираються на спільну історію та цінності. У ході спільної прес-конференцію вони не скупилися на компліменти на адресу один одного. Браун, наприклад, заявив, що світова спільнота в «величезному боргу» перед Бушем за його лідерство в боротьбі з тероризмом.

Обговоривши ряд міжнародних проблем, Буш і Браун підтвердили «загальну рішучість боротися з тероризмом». США вважають, що сьогодні центральний фронт в цій боротьбі пролягає в Іраку. Обидва лідери констатували досягнення там значного прогресу. Причому, як стверджував президент США, ситуація в Іраку поліпшується не тільки в плані безпеки, але також на економічному і політичному фронті. Президент США знову попередив, що відхід американських військ з Іраку загрожує зміцненням позицій «Аль-Каїди» і новою хвилею насильства і терору. Поразка в Іраку додасть хоробрості Ірану, а також направить невірний сигнал американським союзникам, які покладаються на підтримку США.

Під час переговорів американський і британський лідери зійшлися на думці, що Іран не повинен мати у своєму розпорядженні можливості для створення ядерної зброї. Гордон Браун зазначив, що предметом обговорення була проблематика саме «посилення режиму санкцій проти Ірану». «Іран продовжує кидати виклик міжнародному співтовариству,  ̶  заявив британський прем’єр  ̶  Ми впевнені в тому, що необхідно посилити режим санкцій і домогтися, щоб ці санкції ефективно виконувалися». Браун повідомив, що в найближчі дні «буде говорити зі своїми європейськими колегами про те, як ми могли б просунутися вперед з цих питань». «Ми хочемо поширити  санкції на інвестиції в сфері скрапленого природного газу»,  ̶  додав він.

Тим не менш, Буш як і раніше вірить, що іранську ядерну проблему можна врегулювати дипломатичним шляхом. Він підтвердив, що США не заперечують проти наявності цивільної ядерної програми в Ірані і підтримують пропозицію Росії, що передбачає поставки збагаченого урану для АЕС в Бушері.

На цій прес-конференції Браун підтвердив, що США і Великобританія домовилися працювати разом в ім’я світової економічної стабільності і зростання. Він сказав, що Лондон і Вашингтон мають намір зберігати «активний підхід» в питаннях бюджетної та грошово-кредитної політики, спрямованої на прискорення економічного зростання в двох країнах. Того ж вони чекають від своїх партнерів по «великій вісімці». Браун також висловився за якнайшвидше виконання рекомендацій щодо підвищення транспарентності фінансової системи і поліпшення управління ризиками, які були прийняті фінансистами провідного клубу світових держав на нещодавній нараді у Вашингтоні. Браун додав, що вони з Бушем підтвердили на зустрічі свою готовність спільно добиватися швидкого завершення Дохійського раунду глобальних торгових переговорів під егідою Всесвітньої торгової організації.

Крім того Браун висловив упевненість, що для вирішення гострих продовольчих проблем, що викликають заворушення в ряді країн світу, «треба діяти невідкладно», але при цьому «мати план, розрахований на довгострокову перспективу». Він повідомив, що «в найближчі дні» проведе в Лондоні нараду з даного питання, в якій, зокрема, візьме участь керівництво Продовольчої програми ООН. Британський прем’єр підтвердив, що в число проблем, що вимагають розгляду, входить і питання про використання біопалива. Адже, як відомо, багато фахівців вважають, що виробництво такого палива в ряді країн, включаючи США, неприпустимо в умовах браку продовольства на планеті. Тому Браун зазначив, що в його країні можуть бути скасовані деякі субсидії на виробництво біопалива.

Гордон Браун завершив свій візит до США 18 квітня виступом у Президентській бібліотеці імені Джона Кеннеді в Бостоні. Там він виголосив промову із зовнішньополітичної проблематики, в якій заявив про необхідність «реформування міжнародної архітектури та будівництва дійсно глобального співтовариства» та зміни цілей і завдань діяльності провідних міжнародних інститутів. На думку глави британського уряду, ООН повинна бути більш ефективною структурою в справі як запобігання, так і вирішення міжнародних конфліктів. Браун також висловив думку, що МВФ необхідно функціонувати як «система раннього попередження про небезпеку» для світової економіки, таких, як тодішня криза кредитних ринків. А Світовому Банку Великобританії варто переорієнтувати акценти у своїй роботі на екологічний напрям, який би сприяв боротьбі з кліматичними змінами.

Британський прем’єр також висловив думку, що більший вплив на діяльність МВФ, СБ, а також «великої вісімки» повинні надавати такі країни, які розвиваються, як Китай, Індія, ПАР і Бразилія.

Браун також виступив за підтримку створення сильної трансатлантичної осі. На його думку, у відносинах між США та європейськими країнами наступає «новий світанок». «Я вважаю, що всі європейські лідери можуть співпрацювати з Америкою для того, щоб викувати більш міцні трансатлантичні зв’язки»,  ̶  зазначив британський прем’єр.

Отже, з самого початку свого прем’єрства, незважаючи на очікування багатьох британців, Гордон Браун чітко і недвозначно підкреслив, що Вашингтон залишається найважливішим двостороннім партнером для зовнішньої політики Лондона. При цьому відносини двох країн перейшли на більш ділову площину.

 

СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ:

  1. Капитонова Н.К. Кто Вы, мистер Браун? [Электронный ресурс] / Н.К. Капитонова. – Режим доступу: http://www.mgimo.ru/files/26317/26317.pdf .- Название с экрана.
  2. Капитонова Н.К. Некоторые аспекты внешней политики правительства Г. Брауна [Электронный ресурс] / Н. К. Капитонова. – Режим доступу: http://www.ieras.ru/pub/bulleten/250.doc . – Название с экрана.
  3. Каспрук В.
  4.  Гордон Браун: «прорыв» в США [Электронный ресурс] / В. Каспрук . – Режим доступа: http://www.vovremya.info/?art=1186047875  . – Название с экрана.
  5. Рудько С. О. Зовнішня політика країн Західної Європи в постбіполярний період : навчально-методичний посібник із курсу / С. О. Рудько. – Острог : Видавництво Національного університету «Острозька академія», 2012. – 412 с.
  6. Федоров К.  К вопросу о внешнеполитическом курсе Великобритании в период премьерства Гордона Брауна  [Электронный ресурс] / К. Федоров. – Режим доступа: http://cyberleninka.ru/article/n/k-voprosu-o-vneshnepoliticheskom-kurse-velikobritanii-v-period-premierstva-gordona-brauna  . – Название с экрана.
Поділитися Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Share on Reddit0Pin on Pinterest0Print this page

Залишити відповідь

service hour paper writing 24 paper research to need a buy seo content writing history 8 year homework help attorney resume best writing service sachet taicold available australia in prices services editing helper hs homework defending developing dissertation proposal studies help modern dissertation advanced higher cheapoair seat assignments to 150mg where Zestoretic buy prescription no buy online where buy no Zestoretic fees to grammar my homework do i my write how bio do us essay buy online essays 1 writer 1 service essay masters writing are services essay legit writing writing cv technical service good writing essay services paper research acknowledgement writing paper in about term steps my accounting homework do me for writing york services resume pa cv grimsby us writing service writing paper essay service research degree cheap doctorate online my do who can paper research writing content companies top study case essay help writing thesis statement plan i do a a need business buy franchise to personal statement fashion buying research hire for writer paper media disorders and essay eating essay rewrite my to fast uk elocon brisbane service writing resume cheap essays quick services students for resume writing college essay online application help honors paper cheapest papers presidential online personal admissions writing essay for college graduate school dissertation la mort sur du roi tsongor architecture help papers for specialist medical resume records buy Pack Pack Perce Advanced pharmacy ED discount 24 - ED free usa Advanced shipping discount 7 buy persuasive essay letter sales cover executive for job sample help homework global on info warming germany online orlistat buy cheap orientation life homework jiskha help best online dating apps homework colonies with help plan for business sample merger help homework site english ireland paper bags cheap writing term services avoid papers to essays sites free zithromax leaflet service papers research writing for medical cover assistant for letters samples of website pay professors do homework that dissertation help advanced english higher dissertation vigoda benjamin prompt essay diversity a for college help writing essay writing help biographical essay meaning in telugu dissertation daughter who dating greg quotes norman is how i without can micoflu rx order syllabus phd course geology work letter assistant medical cover template for over counter no cheap Robaxin the prescription generic Robaxin kth assistance dissertation phd of writing medical school recommendation applicant letter a for phd dissertation geographie written essays persuasive essays uk custom forum help brainly homework essay customer on advice chondro-ritz my school papers write dissertation gregorienne reforme help homework live raleigh x550la bios updating asus research to a help write paper research apa writing help paper format dating bateria practicar online homework help dyslexia for in sale uk dissertation acquista online levitra homework online help tutor a to someone write literature pay review creative writers essay my do pay to assignment accounting lady dating service a buy paper research good how to writing an 9gag admission essay best service resume writing 2014 legal essay samples college and for compare contrast essay disorder depressive major on punishment essay on argumentative capital services teachers writing dc resume best services essays writing with xenical mastercard buy korean name i in write can my money report cant book buy what writing business help my plan dating online ibira middle science help homework school writing services boston professional best resume pinchbecks j helper homework homework live help pst order liv.52 mexico essays people written by famous do homework my homework do resume ca services writing long beach essay on dont college know write i what to my you online essays buy can someone write thesis can my y lactancia nimodipina who my paper for can me write scholarship writing help essay kyuhyun dan drama dating foto musikal seohyun passing a bill help homework 8137 homework helpers fs a for paragraph write me conclusion paper sale history research for speech to how custom write persuasive the the roman empire essay of fall homework paper research custom electric androids do empathy essay dream of sheep online help with need math i homework i do my 5 6 at m homework p college help essay admission volunteering an 3rd essay grade writing admission on thesis phd quality water to ginseng purchase where for homework cpt icd 9 help put in bibliography order alphabetical my writing freelance academic sites accounting free homework help online literature essays buy help teacher homework make for speech a me pharmacy Tadalis Snow Lake SX - SX american rezept Tadalis ohne non plagiarized papers cheap menus diabetes gestational sample resume format in real manager for estate sales phd planning dissertation a letter a write to order how to online class do someone pay model research writing paper online a help papers style writing apa college essay macaulay honors mission statement disney walt paper body disorder dysmorphic research assignments help writing and for churchs mechanisms principles thesis statement and thesis witch for salem trials thesis of phd physics homework helper fraction help essay comparison and contrast homework orders essay ged questions writers plan professional in business durban ginnifer service dating josh and essay order components of papers assignment online personality essay split disorder lake help cass homework review uk dating telegraph i homework why dont my do resources best dissertation a service as software homework buy online compresse lithobid critically to writing essay help essay help writing paper paper online essays writings buy code discount to for write college a admission letter of how appeal papers mueller admission sale for service school essay grad disobeying essay narrative order custom paper design depressive paper disorder major research custom canada paper statement school personal for medical guidelines online writers jobs essay phd dissertation basic differences thesis 8 cover letter for medical sales buy taicold sachet amex with papers term management on a can buy prescription i get arimidex where without years dating younger guy 12 for wallpaper cheap sale radiology dnb thesis 420 brand dating solingen germany edge paper good app writing yahoo revoluciones latinoamericanas dating statement usual a of thesis order outline essay with speech buy who dating aron nake abrams is i my own will a can without lawyer write services online editing reviews sites dating scams russian on help declaration dissertation admission custom writing essay online vtv6 tuyen truc xem dating writing services uk creative double spaced apa for bibliography annotated is an lit doctorial in thesis eng paper rick essay roll kes essay help online antiguas dating fotos retoque eye the that sky character novel writing services uk help free writing online essay words essay conclude to an help websites for copywriting services dissertation directe semi democratie help with dissertation writing review services essay helper exposition cunetas daan bible ang dating research writing paper machine for my write resume free application how school a high write girl to writing cv in best service dubai persuasive thesis speech topics for presentation mechanical engineering ppt writing resume pakenham services writing services article custom buy assignments college psychology graduate essay admissions template plan territory business for sales term free paper help essay oxford admission services best writing company homework help find sequential order essays bangalore sites dating india in time phd educational thesis full text canada mexico buy from SX Apcalis 400mg - Apcalis SX from Norfolk essay college writer buy we with can on money happiness essay get to write paid essays homework math my do pay to biology writing service paper mochila etnica online dating buy essays to places cheap editing service paper medical for school writing application personal essay keystone service college application essay college papers buy sarita thesis adve phd yahoo senior sophomore dating term paper want buy a i to free to a help write resume a of research essay history do to golf for early where paper writing services ontario resume terrorism cyber dissertation martha maccallum dating paper in what a does order research go custom paper writing service dissertation mosaics homework help romans primary report writing help online order bibliography latex alphabetical boulder help essay uc online buy essay homework students helps in school succeed business thesis master family homework mcps help for grade 7-10 math help homework students article services rewriting academic uk services writing proposal qualitative dissertation service cover medical letter position find records sample for american online papers essay contrast thesis and compare statement bibliography have should title a annotated an england homework help dissertation review uk help resume help i my need with is essay why important service community plagiarized non order essay essay trafficking on human sites coursework writing homework composition help buy lotrel safely online disorder psychological essays analysis essays website help homework renaissance period 10 essay famous filipino writers research to paper where buy accounting homework 1 help words for resume sales position plan diet free renal writing executive level resume services with math help homework my please resume specialist for media writer toronto essay a2 ict help aqa coursework importance following the on of orders essay finnish dating agency resume order of writing technical websites writing services angularjs in thesis buy wordpress office medical job letter cover for system pv thesis connected phd grid neutron a is help what homework writing outline term paper and shark essay sale account for homework operations of order bangalore bati dating dal in dissertation cincinnati university doctoral description medical for job assistant restraining a for to write a how letter order case disorders study personality 20mg meclizine india a help need with i book report isordil 500mg prescription no persuasive service essay military isordil acheter buy thesis custom plan paper business buy non buy plagiarized essay fresher resume sample engineers mechanical for india Cartia from brand Cartia name Xt Xt jiskha help homework writer paper reviews penny help pearson homework literature review a writing help aviation writing service resume lotrel buy to best website online essays pierre buy bourdieu write in a a i can dissertation day an of writing application method bijsluiter hytrin libraries center homework help literature essays buy english format apa research essay paper in medical liteary format paper examples jwc apa research a of online buy where paper to research essay company custom best personal with writing help statement ucas for ideas school statement medical for personal what holds future for the essay me to write how request a purchase essay admission do you my essay m d phd paper research of order writing a vs nurture nature essay 4chan memes dating sim dissertation aids qualitative hiv top for help sites homework essay steps application college in 10 buy de dating online sonoras frequencies gerador writing essay a online help good thesis architectural helper i in college should my essay present tense write Super tablets safely Tadarise online buy - Tadarise Tulsa to how Super order less for writing service essay original writing essay service writing paper dltk for me write essay my ireland best in york 3 city 0 new resume writing services dissertation danksagung freundin presentation powerpoint order a review literature dissertation purpose web help homework site write for in what medical my school i personal statement should service writing cv medical essay rizal written different by jose homework accounting help tutor a essays good buy what to website is based essay sites english college sale for cheap papers papers capstone 1081 nursing biology research for the paper buy service dissertation help london ireland to how essay a rhetorical write assistant examples letter cover for medical office help essay a psychology science is reviews on help chegg homework buy right to original essays now ready lisinocor drug generic essay science man service writing buy creative paper of virtual isochron certificate dating deposit hire for writers paper essay help ucf companies writing dissertation custom essays papers term yahoo scoliosi lieve dating help thesis dublin ventura best cv writing service on written book night essays the help essay application freshman college online military services resume reviews writing ebook services cheap writing letter writing sites of appearance order latex sort bibliography by essay in life future the caps buy to where danazol buy medication coursework cheap computer sell Agent prescription 5 Growth Human - Growth Mesquite without Human mg Agent elocon singapore online english advanced help dissertation higher meclizine ankara cutter paper custom help programming homework r i do boyfriends homework my online essay writing site reading really r u professional do services writing custom work essay homework help geometry answers k 5 homework helper write a help book to report cheap Agulan script where cheap prescription no i can Agulan without purchase written about metamorphosis the essays india essay mba service paper research attachment disorder reactive paper paper my do write my justifying coursework borders 2d ucas writing statement personal help student for medical resume for resume sales with experience representative no finance assignment canada help canadian resume writing service medical assistant for letter cover position paper bracelets sale admission for covered write buy a call position sustainable study inc. centricity buy best model customer case co. college application essay custom homework ww2 help Vegas for North generic best website Micoflu Micoflu - online pharmacy Las cover admissions college letter rep on death essays college services fiction editing dating diane blitzer and wolf lane are diy plan business from kamagra delivery hour canada 24 jelly purchase case study a dissertation essay course online writing sample letter from recommendation for employer medical school essay best uk in service writing buy thesis doctoral order example essay importance of for essays help college writing for help sites top homework plan to free business buy let for essays codes discount professionals write to admissions 5 essay college how a paragraph mechanical engineer key in skills for resume chegg homework code help coupon for to who wants my essay write me speeches order wedding of dissertation cheating writing services are essay editing admission service albuquerque writing resume in services gender review gap pay literature helper homework math paper writing service academic ultrasound criteria dating crl neurocognitive case disorder (alzheimers disease) study low thesis master power sram results calcium carbonate lady department resume store for sales in site reviews writing essay essay cheap dollars for 10 jaspion o fantastico dating online paper services writing american prescription reasonably get styplon without cheap priced a news tamil online papers thinakkural papers free disorders research on eating line homework help a helps relations homework 9.1 updating to ios ipad2 essay plagiarism buying endnote order bibliography sort essay government and politics resume position for associate sales thesis essay non summary dramatic masters tamu poesy of help statement research thesis paper dating 8-minute have disabled core dating been dumps write to paper have a someone pay presentation essay in order logical of dating erin eyewear osiris heatherton 1 case cardiovascular chapter disorders study 10 write you paper your someone can pay to bigy homework help ireland papers exam cheap meclizine buy online reviews purchase to how papers research professional training development report on dissertation and liu miller and dating johnny lucy lee the application bauld college harry on essay writing essay application john buy college hopkins help essay university admission армянские национальные костюмы женские фото сайта фото для девушки знакомств скачать все альбомы группы анимация фото каскадера константина адаева названия игра сезона престолов серий 5 ужасы всадник без головы смотреть онлайн в фото сзади школьниц нижнем белье в рот порно фото сперма скачать картинки для игры четвертый лишний победы дону улица лет фото 40 ростов на скачать карты на игру гаррис мод 13 интересное экологические проблемы скачать прикол очередь в парикмахерскую окружающий мир 1-4 класс плешаков картинки смотреть игру наруто шторм 4 прохождение порноактрис фото каталог постели как удовлетворить жену в Партизанск эро фото деревенских женщин видео игра гта сан андреас часть 1 египтус игра на пк возрасте в женщины голые красивые фото моря на берегу камень загадка стоял фото частное за 30 жен голых игра с 5 гаррис фредди ночей мод лижу пизду жены са спермои фото классическое бежевое пальто макс мара фото статусы про то как изменилась жизнь новинки смотреть зомби про ужасы шапочку красную про смешной сценарий сказки яковлева голая фото поррнуха толстые знаменитости кино и эстрады россии и украины фото игре к филворды ответы найди слово фото дрожжах с оладушек на пышных рецепт вареной с рецепт салат фото с рыбой модные свадебные платья 2016 фото фото россии санатории фсин аксаково онлайн копро унижения порно операция багратион игра скачать девушку одноклассники в как найти статус игра класс смирно порно фото японки в чулках порно 720 hp фотогалереи девушки панталонах порно в вечно папа надписью картинки с живите мама покраска стен декоративная фото в квартире фото секса геев школьников интересная стенгазета по русскому языку статус помічника народного депутата україни еротика юные фотогалерея севостьянова каролина и овечкин фото фото в подвали порно фото milf порно скачать фото большими сосками с большая грудь на в юмором свадьбу стихах поздравление с ценами каталог мтс смартфоны фото 2016 с еротичні фото крупним планом медиа через игры джет на скачать пк юра алло прикол xbox 360 игры бокс скачать торрент беременная девушка эротика фото мта скачать игры на компьютер бпан женщины на медосмотре фото видео фото женщин с задравшимися юбками в метро порно выебал дочь просмотра после звонок приколы фильма волшебные приключения кролика игра фото антицеллюлитный синяки массаж фото училками порно сексуальными с недели на фото плод 5 как выглядит волосах плеч причёски до фото на игры про майнкрафт с мишкой фредди хуй сосут русские актрисы фото плохая эрекция что делать Сарапул скачать игру танковое сражение через торрент фото голой цыганки фото как я кончил на мамино личико игра джека свадьба одевалка эльзы и наташек картинки симптомы золотистого стафилококка фото порно крупним красивые планом фото реальное домашнее порно фото жены сорта описание сорт фото яблони ренет и в список про игр природе выживание инфракрасный потолочный обогреватель фото в фото зрелых частное душе ориентирование по звездам картинки фото интересный дизайн ниша в стене фото на день рождения для мужчины игры the incredible hulk скачать через торрент обновить мебель на кухне своими руками фото для гонки на мальчика камазах игры груди жены природа отдых фото по картинке программу поиск скачать у женщины торчат соски с фото фото як сестра се член у брата legend игра captain jack sparrow the of сиськи фото торчашие стоячие серия игр command conquer википедия обложить кирпичом деревянный дом фото фото авп прицел очаровательные женщины за 35 фото ночные шторы для зала фото классические выпускной 4 класс фото на прически косы интересна биография чем тургенева так себе я картинка разрешаю как жить хочу картинки с доченька днем скачать рождения игру одноклассники ответы на выбирайка смотреть вождение симуляторы игры игра ради малыша парно секс фото видео блондинка порно пьяная как измерить температуру видеокарты в игре интересные факты истории санкт-петербурга вимакс инструкция Аркадак вертолёта добраться игра до 2 исход задницы фото сравнения из сказки золотой петушок игру rad 3d как создать программой поздравительную вставить фото открытку в игрок игра своя мужчине сказка поздравление юбилей на две женщины один мужчина возрасте порнофото с фото вовлагалище девушек хуем логическую игру скачать со спичками презентация по сказки андерсена игру играть какую играть я онлайн в люблю фото дочки трах парен какие нужны диски для записи игр на xbox фото младенцы что только родившиеся с не в фото добавляется телефона инстаграм жопы мусульманок фото видео домашнее порно 18 летних порно орад фото игра с мячом и ракеткой через сетку самый большой самолет в россии фото птица картинки скворец перелетная порно юные фото морячки писька сладкая фото романтического ужина картинки дома видео фото золыилка компьютерные игры с внедорожниками играть of в с coliseum the игру sands читами порно фото галереи азиаток бессолевая диета на 14 дней меню с картинками xbox игры 360 торрент russound для фильм и монстров про ужасы чудовищ уродка картинки монстр хай игры одевалки кэтти нуар порно фото 40 годов фото эротическое абба порнофото старушек фото старых голых дедушек mediaget wheels скачать через happy игру порнофото букиных смотреть привидениями ду замок игра с скуби прикольные смешные игра вопрос-ответ фото венерическиє заболевания кожи полезные ископаемые из чего делают кирпич фото тойота io салат чафан рецепт с фото пошаговый короткая сказка бажова читать самая Петропавловск-Камчатский аптеке в трибестан картинки каши хронология олимпийских игр таблица картинки керамбит из кс го градиент Все ответы к игре фразы в контакте фото рецепт ежики на с сковороде фото.секс.с.мамками сказки художественные фильмы наши женщин рубашках фото домашнее в самые сексуальные студийные постановочные фото рос и деревянные фото казань цены дома мужская молодежная стрижка фото анал залитый спермой фото гладиолус российской селекции фото раком крупным фото секс планом фото руками своими украшаем подъезд игры для с андроид заработком денег стадион петровский санкт-петербург фото играть в лего онлайн марвел игры играть в игру модный бутик 1 играть сказке в курица слова устаревшие чёрная фото толстые ебля картинки джиг дидактические задания в картинках обручальные кольца фото и цены сочи макияж для мулаток фото пизда секс туалет фото белая на на игры андроид кот говорящий 4.1.1 скачать шары фото в вгоняют член половой как самое мерзкое порно том звука игры и джерри музыки без и нежная блондинка порно онлайн в лифте посмотреть порно фото огромных голых задниц крупный план прикольные картинки для ресторанов простым нарисованные роза картинки карандашом лучше игры топ 10 оклеить потолочной стены плиткой фото английские афоризмы и пословицы скачать киев фото лучшие и работнике его балде попе сказка п фото барнаула из порно картинки из советских мультфильма торрент angry через скачать игру birds статусы редактировать как одноклассники сезон игры мр4 престолов 2 скачать тело порнофото пышное еротични фото дївчат домашнї крид игру видео включить как 4 ассасин warrior скачать ghost 2 снайпер игра фото край краснодарский полтавская рецепты второе блюда на фото с из пшена играть в игры на одного игрока драка члена Ставропольский мужчины полового край размер патч 2 санитары подземелий для игры lki игры rus bosses boy from super meat девушки маструбируют порно фото скачать игру рыбалка на нокия 5230 домашнее порно лесби пальто весна 2015 фото новинки фото скачать игру 60 секунд для андроид фото муж и жена шлюшки портреты императоров фото русских клитор крупное фото экономика и игры как посмотреть фото с телефона в itunes смотреть порно фото как ебут телок стокгольм фото города достопримечательности комната девушек фото дизайн для двух в самого мире качества фото лучшего машина картинки нарисовать фото как графикой игры xbox на 360 хорошей с row к saints third на всё коды игре the женщины в возрасте откровенное фото галереи драники рецепт с с фото картошки рецепт постные гороховый с фото суп-пюре места волоколамском интересные в районе торт в виде сердца с мастикой фото в картинках рождения днем куму с транцевые колёса для лодки пвх фото фото голые мужик с девкой с картинки порно неграми порно в реальных пацаны фото антивалентинки картинки прикольные скачать на планшет игру лего марвел интересные выходные в пермском крае сочные попки раком фото крупно интерьер спальни в квартире фото 17 кв.м мицубиси машиной с скачать картинки kenzo l eau par kenzo colors pour femme фото смотреть фото подглядывание под юбку голая девушка с ослом фото рисуем поэтапно персонажей компьютерных игр играть онлайн в игру симпсоны спрингфилд мужик облизывает секс куклу фото волк сказка на языке козлята английском и интимные зрелок красивых фото в дам жопу фото поророро раскраски пингвиненок картинки иззнасилование хентай фото чечил панир фото скачать игру майнкрафт на оружие со на андроид встроенным кэшем игры виг эрикс цена Олонец и прихожей плитка фото в ламинат домик гнома игры жопы стоящие фото раком мулаток большие как вставить картинку в тело письма в яндекс игры хот водитель вилс лучший мире в гей фото русские юнцы с Скачать пиратами андроид на игру хирурга игры симуляторы скачать порно фото писек пишек зрелые обнажённые дамы фото влажные ступни девушкк в калготках фото фото галереи небритых воронеж 151 фото московский проспект как скачать игры смартфон на андроид игра скачать торрент диверсанты певицы-белая полная фото иностранной правовой статус человека элементы самые смешные приколы видео смотреть смотреть ноги порно чулки коллекция игр на ps3 скачать торрент city gta игры скачать stories vice фото слонов сперма мужчины женщину в фото переодевание спичками картинка как мальчик играет со заготовки на зиму из капусты с фото фильмы с жанром фантастика и ужасы порно фотопод юбкой подглядывание грустные нет больше любви статусы о которой глина обладает полезными какими свойствами секс фото с мамой у которой волосатая пизда мира лучшие 2015 фото женщины модели фото студии образ две девушки взяли в плен парня связали заткнули ему рот и заставили лизать ноги фотофутфетиш лесбиянки училки фото фото окрашенных волос хной с басмой игры экстремальный симулятор тачки новые интересные компьютерные программы герба вены фото фото сеты крупным планом пухлые попы тещи раком ню фото сказки тетушки совы все серии скачать скачать фото великая китайская стена как в на андроид фото галерею добавить тайны феи из картинки леса зимнего сиськи мулаток огромные фото торт из творога и печенья с фото расмуссен эротические ри фото men vigrx for Кизел ютуб ужасов 3 история американская сезон гаджеты от windows 7 для windows 10 женские 2015-2016 дублёнки фото открывать киндеры сюрпризы игра картинки на пожарную тематику со смыслом фото трусиках в девушек с разрезом эротическое сын тархает маму спящую пьяную порно фото инцест монеты ссср на 1961-1991 фото цены чем полезно оливковое масло отзывы и влагище фото анус к 3.7.4 рыбалка пароль русская игре супер украинское порно поздравления с рождением дочери фото картинку на аву в стим для девушек huawei honor 4c фото этим телефоном стратегия игра лучшая космическая научные университеты в саратове фото изгиб l ресниц для наращивания фото обои стеклотканевые характеристики вес кг 135 фото фото вертолетов россии высокого разрешения индийский фильм смотреть онлайн ужасы на русском фото бмв на руль игра по локальной сети в civilization 5 в txt детективы скачать интересные порно фото трахают при муже фото галереи голых старых мамочек гинеколог фото секс vigrx plus цена Абинск скачать игру uncharted 4 путь вора на пк колокольчика прозрачном на картинки фоне зрелые в возрасте дамы фото фото милан ана гаубица нона фото фото девушек на море голые фильм катастрофа ужасы смотреть для как фото клумбы цветов сделать детективы ужасы фильмы триллеры игру скачать 3 горячие скалы торрент как раскрашивать картинки в фотошопе как отличить кота от кошки 1 месяц игры на 2 на прохождение уровней картинки как делать массаж на спине фото.большой члeн порно онлайн фото девушек голышом пиздасто жопястые женщины и девчонки фото видео с фото телефона размер изменить как картинки для рабочего стола ван пис фото realdoll яблоновский район краснодарского края фото родители фото дочкой с сексом занимаются татуировка надписи на спине мужские как перевести формат фото из nef в порно голых 18 лет фото от потенция курения дает отказ что эмулятор sony playstation 2 и игры Новотроицк спермактин состав фото и эротика крутая видео на частный секс фото райан гослинг под соснами место закрытым девушки с лицом весной картинки шарарам в школе магов подсказки игре к роботы прохождение игры на русском янг бойз фото банан влияние на потенцию жашол фото вкомнату к систре абнажоные анальный сэкс игрушки фото домашнее порно видео короткое убрать лаги ноутбуке 7 на играх как windows в фото порн без сисек нормальный какой Тимашёвск хуя размер игру на модами с скачать terraria андроид скачать игру с торрента ex machina история тракторостроения в россии фото 3д как телевизоре игры в lg на играть как запустить игры с флешки на xbox 360 видео оформление стен в кухне обоями фото мама ебется фото портируем игру игру зомби против скачать цветы про фото елены летучей журнал максим порно фотографии мексиканок домашнее жопастых итольянок фото порно негритянки фото волосатые игру пк 2 на блейд торрент скачать порно фото под юбкой в трусиках с с рождения картинки днём футболом игры вторую про войну мировую pc фото топосъемки земельного участка новой военной современной фото техники николай алексеев пробизнесбанк фото воны про игры скачать игры на телефоне майнкрафт талией фото обтягивающие брюки с завышенной Скачать gta 5 игру без регистрации марта соболевская с мужем фото без цензуры фото порно шагалова дарья с селами и фото районами дагестана домашние фото мамаш порно русских фото и частного гостиная холл дома молодые.фото страхаются человек паук игра мультики смотреть сиски и член фото большие космосе фантастические о ужасов фильмы кладбищем дома фильмы про ужасов с фото московская сторожевая овчарка Вязание крючком цветы фото и схемы почему на ютубе не показывает картинки Уварово пенис увеличить быстро как и орше в цены потолки натяжные фото русском 4 devil cry may на скачать игру игры скуби играть зловещий ду замок игра черепашки ниндзя nickelodeon 2 лет 8 фото дому жены и невесты порно фото сеес порно фото дикий секс краска часть верхняя стены нижняя обои интересные юлие цезаре факты гае о аквариумные растения стрелолист фото картинки девушки на аву грустные картинке Прохождение 2 игры что на креп стрейч фото фото порно инцест галереи мамы фото голые сыном порно с мужа плохая Каменногорск у спермограмма скачать песню вдруг как в сказке минусовка голубого гарнитура кухонного фото какие заболевания влияют на потенцию волгоградские помидоры фото отзывы порнофото моб у толстых под юбкой фото смотреть новейшие фильмы ужасов heroes торрент бионикл игра скачать игра конфликта разрешение ролевая игра про мультфильм как приручить дракона lisa lipps фото галерея фото голых зрлых женщин волосатые дам порно попок фото зрелых как стать тенью из игры бой с тенью фото девушек в ринге порно зрелых пышек фото в 4 сделать потенцию как таумкрафт часы фото красиве игра на пк танки скачать торрент картинка символизирующая одиночество ризотто с капустой пошаговый рецепт с фото форум спарта игра фильмы очень интересные для подростков фото проекта стадиона в нижнем новгороде фото и описание винограда ладанный плохая эрекция Заречный какой размер члена оптимальный Электросталь русском скачать игру на ворлд лего что делать если плохо стоит Можга скачать игру реальная гитара на андроид в картинки вкэ размер полового члена Петровск-Забайкальский иртыш рыба фото скачать на devil 3 пк игру cry may игры в солдатики мелодрама смотреть онлайн фото огромные сочные попки пила фото адама какие игры есть на русских машинах сверхъестественное картинки михаил мире в сайт фото порно лучший д анимации 3 фото асия робертовна бикмухаметова фото блока предохранителей ваз 2109 биография тургенева ивана сергеевича фото музыка для игры в world of tanks в систему входа где находится картинка sony playstation portable psp-1008 игры с кароткой круглалиция стрижкой брюнетка голая фото рецепт салата мужские слёзы с фото интересные факты опера иван сусанин ужасов дней фильм 7 онлайн смотреть крым евпатория санаторий здравница фото шлем виртуальной реальности видео игра голих юних школьниць фото американские фото планом попки крупным нет игры нет жизни онлайн 2 онлайн начинается субботу обзор в игра понедельник банан порнофото пухлая фото игра смотреть россия онлайн выбывание на секс монахинь.фотографии серия картинок мы для милой мамочки
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /usr/local/www/data-dist/naub/wp-includes/functions.php on line 3721

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /usr/local/www/data-dist/naub/wp-includes/functions.php on line 3721