Авторська символіка гепталогії «Гаррі Поттер» Джоан Кетлін Роулінг

Поділитися Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Share on Reddit0Pin on Pinterest0Print this page

Басюк Катерина Володимирівна

Національний дослідницький університет «Острозька Академія»

Студентка факультету романо-германських мов

Науковий керівник: доцент Зелінська Лідія Володимирівна

Анотація

Стаття присвячена аналізу символів у семикнижжі про Гаррі Поттера Дж.К. Роулінг, а саме системі авторських символів. Також розглядається роль символів у контексті культурного коду та міжкультурної комунікації. 

Ключові слова: символ, семантика, культурний код, комунікація, гепталогія, інтерпретація.

 

Annotation

The article focuses on the symbols in the heptalogy about Harry Potter by J.K Rowling, particularly on the symbol system invented by the author. The symbols are also discussed in the context of cultural code and intercultural communication.

 

Key words: symbol, semantics, cultural code, communication, heptalogy, interpretation.

 

Актуальність теми: письменники й інші митці розробляють власні системи персонажів, синтезуючи міфи, легенди, науку з культурним сприйняттям реципієнтів задля створення нових образів та символів для репрезентації «вічних» проблем та явищ.

Мета дослідження: висвітлити мережу авторських символів у контексті британської культури на основі семикнижжя Дж.К. Роулінг «Гаррі Поттер».

Реалізація цієї мети передбачає вирішення таких завдань:

 • розглянути концепцію символу;
 • визначити зв’язок між семантикою та символікою;
 • дослідити авторську символіку Дж.К. Роулінг у гепталогії про Гаррі Поттера.

Предметом дослідження є авторська символіка та її семантика у романах про Гаррі Поттера Дж.К. Роулінг.

Об’єктом є гепталогія Дж.К. Роулінг «Гаррі Поттер».

 

Проблема вибору, боротьба доброго і злого начал особистості, теми смерті, дружби і любові є актуальними повсякчас. Через гепталогію «Гаррі Поттер» Джоан Кетлін Роулінг можна простежити психічний розвиток особистості в суспільно-культурних умовах, тобто стати на шлях розуміння культурного коду британців. Саме через літературу пізнається кожна культура, що є наразі необхідним, оскільки існує проблема міжкультурної комунікації.

Розглянувши тенденції розвитку сучасного британського фентезі та історію символіки, її походження і втілення у романах Дж.К. Роулінг «Гаррі Поттер і філософський камінь», «Гаррі Поттер і таємна кімната», «Гаррі Поттер і в’язень Азкабану», «Гаррі Поттер і Келих вогню», «Гаррі Поттер і Орден фенікса», «Гаррі Поттер і Напівкровний Принц», «Гаррі Поттер і Смертельні реліквії», маємо глибше розуміння конотативного значення конкретних груп символів. За допомогою додаткових матеріалів, «Казки Барда Бідла», «Квідич крізь віки» Дж.К. Роулінг, а також праць вітчизняних і зарубіжних дослідників (К. Гуменюк, Д. Дроздовський, Т. Вовкодав, О. Січ, І. Шпак, М. Ковальова, В.Індик, Л. Кінг, Ф. Морріс, М. Ванг) творчості ДЖ.К. Роулінг, сайтів Harry Potter Wiki, Pottermore вдалося зібрати теоретично-контекстуальну базу та створити нову класифікацію символіки гепталогії.

При розгляді впливу символу на психіку, у своїй статті «Символ без значення» Дж. Кемпбелл пропонує наступне визначення: «символ — це енерговикликаючий, і режисуючий агент/…/символ, як і все інше, показує подвійний аспект. Ми повинні розрізняти «сенс» і «значення» символу».

Г. Циммер дає короткий огляд природи і багатовікової актуальності символів. «Концепції та слова є символами, так само, як видіння, ритуали і образи, так само, як манери і звичаї у повсякденному житті. Через все це віддзеркалюється трансцендентність реальності. Існує так багато метафор, що відображають і передбачають невимовне, що при цьому по-різному виражається, незбагненне, хоча при цьому виявлене у багатьох формах. Символи ведуть розум до істини, але самі по собі неправдиві, отже, ілюзорно їх запозичувати. Кожна цивілізація, кожна вікова група повинна принести свій власний символ» )[1].

К. Юнг вважав, що «елементарний образ, або архетип, є фігура – чи то є вона демоном, людиною або подією, – яка в процесі історії повторюється там, де вільно виявляється людська фантазія». «Будь-який зв’язок із архетипом, – писав він, – вивільняє в нас голос більш могутній, ніж наш власний. Той, хто розмовляє прототипами, розмовляє тисячею голосів» [1].

Необхідно відзначити, що романи про Гаррі Поттера – своєрідні збірки універсалїй із багатьох дитячих сюжетів: чарівники, ельфи, поштові сови, дракони, гобліни, персонажі кельтської, скандинавської міфології. Також авторка широко використовує імена з грецької та римської міфологій: імена пов’язані із астрологією (Sirius, Narcissa), імена богів та богинь (Marcus, Minerva, Nymphadora), назви міфічних створінь (Argus, Cassandra, Griffin, Hippogriff, Penelope, Phoenix, Remus)[3,4, 17].

Джоан Роулінг також розробила систему власних символів, які грають важливу роль у дослідженні культурного коду гепталогії. Головними з них є наступні:

 1. Тестрал (Thestral) — це порода крилатих коней з скелетоподібним тілом і широкими шкірястими крилами, що нагадують крила кажана. Тестрали незаслужено відомі як ознака нещастя і агресії, тому що їх можуть бачити тільки ті, хто були свідками смерті, принаймні один раз (прийнявши саму концепцію). Тестралів можна приручити, тому вони використовуються в якості альтернативи мітли (основний із засобів пересування чарівників). Крім того, їх може заманити запах крові. За легендою чарівна паличка Смерть(Жезл Смерті, бузинова паличка) мала волосину тестрала за серцевину[7, 12].

Луна Лавґуд: «Вони звуться тестралами. Вони досить ніжні, насправді… Але люди уникають їх, бо вони трохи …»

Гаррі Поттер: «Інші, але чому решта не може їх бачити?»

Луна Лавґуд: «Їх можуть побачити тільки люди, які бачили смерть.»[12]

 1. Створіння під назвою Ховчик (Boggart), істота, що змінює власну форму, та живе у темних, замкнутих приміщеннях. Коли його ніхто не бачить, не відомо, якої форми він набуває, проте, коли людина, чи істота натрапляє на ховчика, то він перетворюється на об’єкт найпотаємнішого страху цієї людини чи істоти. Ховчик Гаррі перетворився на дементора, що означає (як казав Дамблдор) Гаррі боїться боятися[2, 14].
 2. Дементори — це істоти в довгих темних плащах, що висмоктують радість. Єдиним рятунком є патронус, викликаний чарівником за допомогою щасливих спогадів. Дементори можуть висмоктати душу (Цілунок дементора), що вважається гіршим за смерть[14].
 3. Патронус набуває форм відповідно до особливостей особистості. Наприклад батьки Гіррі, Лілі та Джеймс мали лань та оленя за патрону сів. Гарріний патротус теж був оленем, оскільки батьки — найдорожче для нього. Патронус професора Снейпа був ланню через любов до Лілі. Патронусом Дамблдора був фенікс як символ довговічності [9, 14].
 4. Доксі(Doxies) – наче маленькі ельфи з додатковим набором рук та ніг. Вони вкриті густим чорним волоссям та мають блискучі жукоподібні крильця. Їх укуси злегка отруйні. Близнюки Візлі використовували їхню отруту для солодощів (батончиків-блювончиків, пампушечок-зносаюшечок, завиванців-зомліванців), які дозволяли б прогулувати пари [12].
 5. Жаборості(Gillyweed) — сіро-зелені рослини, що нагадують слизькі щурячі хвости. Їх застосовують для того, щоб отримати можливість довгий час залишатися під водою. Якщо чарівник з’їдає жабо рості в нього на певний час виростають жабри. Строк дії жаборостей приблизно півтори години[10].
 6. Квідич(Quidditch) – магічна гра в світі Гаррі Поттера, яка певним чином нагадує регбі на мітлах. У квідич грають чотирма м’ячами: квафл (Quaffle), два бладжери (Bludger)  та найцінніший з точки зору правил грі снич (Snitch) — надзвичайно маленький м’ячик розміром з кульку для пінг-понга, котрий літає самостійно. Через його маленький розмір та пруткість зловити його надзвичайно важко. Коли снича ловлять, гра зупиняється. Роулінг написала окрему книгу «Квідич крізь віки»[1, 5, 13].
 7. Сортувальний Капелюх(Sorting Hat) — гостроверхий капелюх, який колись належав Ґодріку Ґрифіндору, одному з засновників школи чарів Хогвартс. Годрік створив цей Капелюх для того, щоб після смерті засновників хтось міг розподіляти студентів по факультетах згідно з їх рисами та характерами. Більшу частину всього часу Сортувальний Капелюх проводить в кабінеті директора школа, таким чином маючи доступ до інформації[1, 8].
 8. Часоворот— магічний предмет, який допомає повернутися в нещодавнє минуле. Виглядає він, як піщаний годинник, що закріплений на осі, від якої йде золотий ланцюжок. Часоворот не може вносити кардинальних змін в хід подій. Наприклад, він не може воскресити людину, проте з його допомогою можна зробити можливе реальним.[2]
 9. Смертельні реліквії: бузинова паличка, що символізує могутність, воскресальний камінь, що дозволяє певною мірою повернути мертвих та плащ-невидимка, що дозволяє сховатися. у «Казках Барда Бідла» є найрозповсюдженіша версія казки про трьох братів Певерелів. Згодом стає відомо, що це правдива історія про те, як брати зустріли Смерть. Смерть подарувала їм три дарунки відповідно їхніх бажань: старший брат хотів наймогутнішу чарівну паличку, середній хотів принизити смерть і воскресити кохану, а молодший бажав піти від Смерті непоміченим. В кінці Смерть отримала життя перших двох братів, а менший, коли його час настав, пішов у потойбіччя зі Смертю на рівних, як двоє старих приятелів[9,15].
 10. Горокракс — це темний могутній магічний об’єкт, що дозволяє розщепити душу, вкласти частинку в обраний предмет чи істоту і, таким чином, відтягнути смерть. Лорд Волдеморт мав на меті створити 6 горокраксів, тобто розділити душу насемеро, що було небачено в історії. Щоб створити горокракс, потрібно здійснити убивство та знати необхідне закляття для розщеплення. Волдеморт використав свій перший щоденник, перстень (реліквію сім’ї), діадему Ровіни Рейвенков, чашу Хельги Гафлпаф, медальйон Салазара Слизерина, свою змію Наджіні та ненароком Гаррі, розщепивши душу навосьмеро. З кожним разом він дедалі менше ставав схожим на людину, а все більше на змію, сутність якої відображав[9, 11].

Культурний код «Гаррі Поттера» є ключем до розуміння британського типу культури, її особливостей, інтерпретацій, переконань, закодованих у символах, які можна розшифрувати керуючись історично-суспільним контекстом. Культурний код пов’язаний з набором стереотипів у свідомості, підсвідомих переконання та «закладених», успадкованих вірувань [6, 16].

Отже, у статті було розглянуто концепцію символу, висвітлено взаємозв’язок між семантикою та символікою, а також досліджено авторську символіку семикнижжя Дж.К. Роулінг «Гаррі Поттер». Представлена у статті мережа авторських символів не є абсолютно повною і може бути предметом для подальших досліджень. Тим не менш зазначені символи є основою системи авторської символіки, оскільки описані істоти, рослини та явища або істотно впливають на розвиток подій, або репрезентують сутність особистості й суспільства. У семикнижжі представлені як абсолютно негативні створіння (дементори), так і цілком позитивні істоти (патронуси), протиставлення яких символізує рівновагу сил добра і зла.

 

ЛІТЕРАТУРА

 1. Вовкодав Т. Структурно-типологічні та лексико-семантичні параметри літературної казки Дж Роулінг і ресурси – Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня кандидатафілологічних наук – Краснодар – 2006.
 2. Гуменюк К. Ономастичний простір твору Джоан Роулінг «Гаррі Поттер та в’язень Азкабану». Студентські наукові записки. Серія «Філологічна». – Острог: Видавництво Національного університету «Острозька академія». – Вип. 3. – 2010. – 160 с.
 3. Дроздовський Д. Спроба структурно-семіотичного аналізу твору Дж.К. Роулінг «Гаррі Поттер» і наративних творів-близнят у стилі фан-фікшн [Електронний ресурс]. Режим доступу: http://ruthenia.info/c/r.pl?c_=not&c_=!2616
 4. Ковалёва М.Ю. Символизм романа Дж. К. Роулинг «Гарри Поттер» // Гуманитарные научные исследования. 2013 – Вип. 5 – [Электронный ресурс] Режим доступу: http://human.snauka.ru/2013/05/3074
 5. Мельникова Е. Г. Рецептивный анализ символов в эпопее Дж. Роулинг «Гарри Поттер» [Електронний ресурс]. Режим доступу: http://sociosphera.com/conference/2012/mezhdunarodnaya_nauchnoprakticheskaya_konferenciya_tekst_proizvedenie_chitatel/
 6. Indick, William. Ancient Symbology in Fantasy Literature: A Psychological Study. Jefferson: McFarland &, 2012.
 7. Rowling J. K. Fantastic Beasts and Where to Find Them. London: Bloomsbury, 2010 – 42 p.
 8. Rowling J. K. Harry Potter and the Chamber of Secrets. London: Bloomsbury, 1998 – 251p.
 9. Rowling J. K. Harry Potter and the Deathly Hallows. London: Bloomsbury, 2007 – 607p.
 10. Rowling J. K. Harry Potter and the Goblet of Fire. London: Bloomsbury, 2000 – 636p.
 11. Rowling J. K. Harry Potter and the Half-blood Prince. London: Bloomsbury, 2005 – 607p.
 12. Rowling J. K. Harry Potter and the Order of the Phoenix. London: Bloomsbury, 2003 – 766 p.
 13. Rowling J. K. Harry Potter and the Philosopher’s Stone. London: Bloomsbury, 1997 – 223 p.
 14. Rowling J. K. Harry Potter and the Prisoner of Azkaban. London: Bloomsbury, 1999 – 317p.
 15. Rowling J. K. The Tales of Beedle the Bard. London: Children’s High Level Group, 2008– 157 p.
 16. Wang, Miaomiao. A Study on Semantic and Communicative Translation of Magical Things in Harry Potter [Електронний ресурс]. Режим доступу: http://www.cscanada.net/index.php/sll/article/view/4353
 17. Етимологічний онлайн-словник [Електронний ресурс]. Режим доступу: http://www.etymonline.com
Поділитися Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Share on Reddit0Pin on Pinterest0Print this page

Залишити відповідь

uk dissertation buy to resume tampa writing fl service cheap shredder paper sale for problems with help adults speech in proposal companies writing business writing how teach research to paper the and thesis fundamentalism religious secularization modernity help homework chemistry yahoo answer write words 300 an essay to how application writing of review services paper writing students cv service for papers cheap buy plan business engraving custom statement ideas medical personal school for resume engineers service writing best online ansaid the usa outside and graves man the repatriation nagpra act protection and american kennewick native idee site tinder realizzare dating per map narrative personal essay pay to someone coursework do of depression the great causes prompts common essay college grade homework 6 helpster oral help presentation homework i writing song help need rap a writing essay website good term on traumatic post disorder papers stress java assignment with help programming research thesis paper help homework microeconomic thesis buying phd essay written filipino by cheap price tetracycline on birth about influence order personality of essay medical for assistants examples resume objectives help with writing ireland thesis pay papers for graduate essay writing university level services me for essay happiness services article reviews writing homework history help american best custom paper download purchase word in format letter free order need with help homework my pre-algebra i resume the got reviews service job writing toronto buy a4 in to where paper essay douglass abolition frederick narrative economics homework mba help me lab do for report my the help homework answers get letter samples student recommendation medical for homework motivation my to do essay pay crime doesn't papers online working help simile homework proofread service essay can write in japanese how i name my essay grapes wrath of primary homework vikings help purchase analyst order resume reliable companies essay writing essays marriage proposal on gay pay for paper research writing help long homework math division service essay community importance best cheap essay best yahoo essay website writing reviews best resume executive service book services writing buy essay college india fosamax buy wisconsin help for applications paid writing jobs college research essay argument statement thesis with help need writing admission definition an essay bank branches dating bangalore sbm in driver research paper nascar on essays pro abortion choice hire presentation orientation powerpoint new foreign competition service essay help with geometry homework dissertation place a buy best to sale for naproxen mg 50 services new writing island in york city best resume embosser paper custom gographie terminale es dissertation reddit services writing essay apotheke schweiz famvir thesis computer master science presentation good essay english circuit help homework electricity essay design website business cheap plans help paper scientific writing essay help pros thesis phd england post article traumatic stress disorder dissertation online a database buy free help essay writing an bonding chemical homework help cheap robaxin generic purchase thesis order report book buy paper college buy research help free homework essays scott f. by fitzgerald written law service school admission essay insp papers telugu news online essay didn i write my buy papers als research about help argumentative writing essay reis by clusters on m enrichment dissertation sally dating kalendarz online drukuj blog services writing queens writing resume services for custom writings code discount to where buy dissertations online cancer the are treaments for what write thesis help my bronchitis cefadroxil assignment help operations management online essay writing service now dissertation timetable purchase buy deontological essays deontology writing hyderabad services best professional resume traumatic disorder post on thesis stress statement is really writing essay safe custom reviews buy amazon book writing hypothesis paper services kamagra prescription polo no systems information homework business help i want my bibliography annotated someone for to do me essay line buy on papers business to let plan buy professional resume sample engineer mechanical for essays writing help from colleges of apa styles papers goods purchase for of of intent letter master thesis security is mom hero my my essay format papers for apa sale research resume without card credit order online yahoo helper homework buy made dissertation ready 9 grade homework help english essays bergeron harrison is essay writing application knowledge power thesis masters to cite how a for me write the essay my writer paper admissions college custom essay ancient essay egyptian writers thesis statement help a writing for with a 120 mg suhagra can essay about what i my write homework 9 grade help math computing homework help graduate admission help essay college general dissertation defense best for you free for written essay an get essay order english online live help homework tsundere kugimiya rie dating queen disorder essay anorexia caps prescription without cheapest cernos zoo admission essay writing help defence primary castles homework on thesis master logistics essay help scholarships for my help me homework can do you germany buy cheap topra online age in consent dating for canada of thinking on critical essays islamic master finance thesis homework college help math for students for ruled sale college paper can help essay writing outline dating huck and quinn simulator in resume services louisville professional writing ky with help english essays online dissertation database help essay toronto writer buy pakistani be urdu pakistani in essay management online thesis phd in homework with help microeconomics custom essay about a help biography writing homework business my report write online from writing read inquiry to academic on essay e service for guys tips dating college q homework help a and live school writing help report panels plugin custom write paper canada buy online scrapbook membership chegg help homework cost titles resume for catchy sales dissertation service pay writing live mini chat pal de metamorfosis la argumento dating yahoo custom writing pensters лучее эро порно миньет фото смотретъ порно фото Тайские фото приеме гинеколога эротика у на Девки зажигают порно intel core i3 3217u порно censored куклы фото порно фото hd дам Фото гимнасток промежности про злюк статусы тёщи фото порно реальное m.a.r.s. игра сумасшедший секс красиво фото фото девушек с упругой грудью фото голые девушек несовершенолетних галерея семейное интим фото мужчина ебет член фото в попу дочь раком папа оргазм сквиртинг порно видео гдз по биологии 5 класс рабочая тетрадь эротические фото и видео российских актрис певиц телеведущих фото спермы минет глотание фото сына отец своего трахнул рачком фото баба Красотки раком порнофото.ру Мачеха и сын секс фото с игра перебоем ноги фото раздвигают порно телки девушек нагишок Фото раба жопу госпожа в трахает фото лаппеенранта магаданские фото голые девушки Фотографии голых проституток гиг порно брат с сестрой интимные фото жены лёгкого поведения фото сеты женщин в обтягивающей одежде онлайн пятьдесят бесплатно серого смотреть 2 оттенков часть порнофильм дневник порно фото малышки с 2 хвостами фото девушек дома с предметом в руке жена сосет глубоко хуй фото фото секс в туалетах контактах попы сиси и фото баб огромные любят секси секс мамочки фото секс и фото Парно фото секси бландинка порно лучшие стриптезерши девушки краснодара фото и видео фото красивых девушек брюнеток с каре с зади голых порно межрассовое групповое фото проституток улице скачат Фото на проститутки в россии фото как фото мини пизда выглядит фото депутатов верховной рады список фото крупным пизда сочная планом на откровения одре: сожалеют Очем смертном люди фото анальный сеес Порно фото галерея ебущихся баб в офисе порно фото красивых и молодиньких рассказы фото Девственные писи порно толстушак фото писи школьниц фото русских Пороно Фото голых кабардинок инцест порно старыми со смотреть руские бабы в теле 33 34 лет порно фото галереи грудь 4 размер голая впене фото порно из новосибирска фото фото жоп Частное прыщавых порно красивой траха фото разрывают фото анал смотреть эро фото манана Девушки какают фото супер телки за 30 ххх фото старые бабки фото хуй сосут как tucci flower порнофото траха в писю фото соблазнила хозяина фото домработница частные фото русских раздетых женщин самотыки смотреть фото в большие жопе как девчонки сосут член фото Откровенные фото еро пизды в гугле фото фигаро фото в жопу засунули хуй пьяной фото карлики голие фото моя жена сосёт у всех фото казашки крупном плане фото голые Порно девки в ласинах мои приват фото веселое порно самое аутлета фото две девчки с настаящими членами трахают друг друга фото секс фото галерея бабушек крофт фото ара порно жены огороде Фото в порно виктория фото боня частное фото девушки перед вебкой домохозяйки домашнее фото порно » 360 4 Скачать Xbox игры для торрент через Страница фото порно с страпонм Эротическое фильмы и фото зрелые небритые фотосессия фото 5 оценка фото красивой бурятки оливия дель рио фото сегун игра онлайн голые худые бабы фото фото шикарные формы старые лохматые пезды жопы бабушек фото Фото половй акт порно дам фото сочных смотреть фото киска лохматая фото галереи спермы выстрелы фото индусы свингеры красивые девушки киски фотопорно пизды девушка фото из кончает смотреть реальные фото инцеста фото наличников на окна в деревянном доме жопу в ебли фото баб девушки и тюнинг фото голые авто анальный секс откровенное домашнее фото порно невеста свадьба фото баба порно фото анимешниц как они трахаются колготка фото секс показать фото голых красивых женщин стоявших на четвереньках со спущеными трусами порно фото 30-40 жопа женские порно фото юных крупно пёзд фото гомых молоденьких жен присланые мужъями фото попки секси голые порнофото телки на улице фото пар красивых эро сексуальных пися юнная школьнич фото абсолютно Фотографии голых дам 40 за 200 фото lc 2015 и видео первые кино руских фото актрис порно фото очень красивые пезды крупным планом эрофото Девушки качественное б кандид фото 6 текстур пак теросера фото огромных сисек у толстух фото девушек с выпирающей грудью Пизды все в конче у баб фото онлайн порно смотреть фильм няньки как нарисовать красивые Фото глаза частное в пизде Фото конча со порно взрослыми тетками Фото галерея зрілих цицьок порноролики пышки порно фон торнада сяси фото Локару домашнее анал фото мое порно Брук ли адамс фото ххх ебутся в бане порно фото фото шесте стрингах на в стриптиз www.порнофото лесби Фото волосатых жоп тёлок фото первый гениколога у раз фото отибиовин смотреть фото как брат подсматривает за обнаженной сестрой фото как девушки ласкают ножками члены Девушка лутши пиэда фото смотреть ню фото женщин головкин игры Эротическое фото ххх фильм 2005 поздняя любовь фото муж и жена с большой грудью занимаются сексом игрушки дриворкса фото порно фото позируют на природе купальники порнофото киска порнуха пизда фотографии шлюх фото саша ппорно звезда женские пилотки фото с владелицами обувь mario mikke фото аврора 63 фото частного секса русское Порно фото мать и молодой сын Сквирт реальный фото толстых фото задниц видео эротической фотосессии знаменитостей Фотопорно расказы о сиськах и сосочках. трахает фото транс парня тощая азиатка фото секс частное хуя пизде в Фото жены крупно городница фото жизнь фонд благотворительный ххх киськи фото пожилых под платьем нг бабушек фото ортопантомограмма Крупные фото жлпы порно фото 3д очков для фото гаг банг пизда взролой женьщены фото лет. фото порно 50 за жорстокисть фото секс фото голые акробаты соммерс анжела голая фото хентай с монстрами порн фото Красивый секс с валасатой кискай фото порно фото италянки дона лекси секс фото дамы за 25 лет погода ст боковская частные фото ануса азербайджане... фото Занятия сексом Скачать порно фильм тарзан случайно ххх-фото найденные фотосессия секса только у фото мужфа Отсос Сексуальные спальные гарнитуры фото круглые кровати для новобрачных внучка бабушка Порно и фото учительницу спермой залил биологии голые фото женщины зрелые галерея деревенские девушки порнофото свои большие жопы показывают во всех позах фото пезда девушки красивых с Фото девушка в зелёном лифчике с грудями большими зрелых Порно попами фото женщин и фото голых парней скрытой камерой китайское ролики онлайн порно подборка порнофото крупным планом 200 фото torrent фото чехова анфиса Голая порно фото девушек любительские онлайн транс баба порно и порно пока родители спят смотреть фото голы моделей эро фото подборки порно пизда после секса.фото женская фото порно 26фото домашнее порно учитель ученицей с смотреть эротические фотографии домашние подростков шатенок девушек фейки фото порно мамашами спящими со 17 demo fifa фото оксаны акиньшина в бикини статус смотр про в видео секс фото твоем порно актер рокко любительское фото семейной групповухи игры как ральф зрелых сексуальные на фото кровати дам фото дала ученику красивая учительница без трусиков под юбкой порно фото фото студийные мужчины голого фото член внутри пизде эротика Фото семья эротические фотографии зрелых голых женщин наши фото голые жены порнорассказы смотреть толстух в душе фото девка молодая на каблуках высоких фото на картинки раком голых фото девок мать вану пизде фото зашел евушек картинки мужчина раб женщини фото голой екатерины фото гусевой свежие хочу Русские мамаши инцес фото юных нудистов фотографии якушева фото фото домашнее порно миньет смотреть 10 фильмов онлайн порно порно на фото планом крупным пизда мама и сын секс фото смотри armstrong обои знаменитые лесбиянки обнаженное фото эро фото пожилых домработниц частное итим фото фото сосунья давалка частное наше фото член в анусе фото обнаженных в нелепых спорте секс фото жесткого анастасия фото девайн девушек женщин крaсивых порно фото и Волосатые девки фото видео жена.показала.пизду.фото. порно русское подростковое пьяное хуише Вот так фото невесты фото фото женских жирных задниц тачки скачать торрент в хорошем качестве минет фото мулаточки делают порно видео секс девичники киска школьниц фото порно ролики лижут жопу фото домашней ебли спермы на животе разности синус внучка и дед смотреть порно крупно Хуисоска фото киска ласкает свои сисечки фото минет от семеиных пар фото девушки впрзрачных трусах фото emma butt лесбиянка фото планом крупным порнофото писи настя каменских ххх фото фото секси мамаш. гаррет металлоискатель 350 Домашнеи фото муж ебет жину фото у девушек приеме на гениколога эротические фото женщин за 30 фото у Раком гинеколога большые жопы порно фото сиски фото толстые домашнее фото татарочки частные жену фото как имеют мою лисбо фото галереи белые лисы фото порно санаторий рассказ меня трахните Фото голчые фото женщины фото зрелых портно Фото ххх талстушки пизду Девственности фото www.фото голых телок накончали порно дырку в немки фотопорно взрослые в пантихосе фото ивонн доулен Огромный соски фото фото мезератти Девушки раком дома фото загорелые ноги бикини фото фото самой глубокой вагины фокус фото клапан егр 2 форд порно тела голые девушки занимаютца сексом с секс-машинами фото Фото 20 порно голы брат ебит сестер трах со фото взрослой эротическое фото русских звёзд эстрады без сиськи сосков фото фото русского порно в хорошем качестве галерея Большущие аналы старух-фото рвут чилены узбек порно фотолари галые фото девченок ПК программы на для Скачать языке русском бесплатно фото красивых девушек шатенок со спины интим русских украденные фото Домашние кавказская девушка с волосатой писькой фото порно фото клито позирует фото носках голая в за фото 45 порно домашнее фото мокрой вагины goole фото сын мамой секса в душе фотки самого большого члена фото мастурбация фото в студии дрочит сучка и кончает парню фото мама дочь и ёбарь фото изменить как масштаб за фото показывает пизду женщина лет 45 40 за тетки голые лет фото русские молодые девушки с возбужденными сосками эро фото эротические фото обнаженных мужчин фото крупный масштаб секс вечеринок груповое фото порно жен порно девушки домашные фото частное фото девушек 18 ню эротика вика Моя фото бывшая подруга порно Фото лесбиянка сосет свою сисю фото раздвинутые девушки ноги Голые фото домашнее секс-костюм фото эро девушек ретро марк мартел фото фото Некрофилия порно камера смотреть подглядывание порновидео скрытая и жопы ебли и волосатой пар фото далее пизды супружеских хит фм радио онлайн порно орги фото Секс красавиц попы фото фото брызг кончи фото пышные стриптизерши nikki фото dash порно фото трах бабушек порно реальные любительские русские фото съемки ххх пися попа фото сися парочка из воронежа фото графические картинки порно разъёбанные попки фото крупно блюда из тыквы рецепты с фото пошагового приготовления порно трансы фото германии фото большой частное жен грудью с от фото Порно пергого лица фото.секса.молодых.американок порно блондинка частные фото порно фото геев в армии стриптиз беременной беременности время девушки до фото и во пирог дрожжевой с тыквой рецепт с фото помпезность с фото ебутся 45 женщины молодыми за игра смерш обзор большие жопи прозрачных трусиках фото порно видео пышные ягодицы фото сперма на мордашках фото нивеста голи одежды гта порно из фото без сказка кубиков фото голой suzie for blue фото про Порно молодёжку личные девушек фото сзади фото порно китнисс ромочка или ромачка как правильно живая из кизильника блестящего фото изгородь мама Фото большими сосками русское сексом занимается только как с попки фото секс жопа Писи сочных дам фото в сексвидео мексике каникулы в разных блондинки позах фото обнаженные толстые женщины фото фото куколд с отдыха