Використання когнітивно-прагматичних аспектів гендеру в телевізійній рекламі зі стереотипними образами жінки

Поділитися Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Share on Reddit0Pin on Pinterest0Print this page

У статті відображено основні тенденції розвитку стереотипних образів жінок у рекламі телебачення України, досліджується проблема стереотипного мислення в суспільстві, динаміка гендерної нерівності. Аналізуються поширені суспільні стереотипи та закріплені суспільною свідомістю образи жінки в телевізійній рекламі.

Гендерні стереотипи є неодмінними атрибутами повсякденного мислення, самоусвідомлення та взаємодії індивідів у соціальному просторі. Варто зазначити, що вони також є важливою складовою та базою соціалізації, адже за умов відсутності згаданих усталених уявлень людині довелося б пізнавати всі речі заново, що неможливо за умов сучасного суспільного устрою – інформаційного суспільства [6, c. 27]. У найбільш вдалих телерекламних зразках товар «вмонтовують» у ситуацію, яка в потенційного споживача викликає позитивні емоції та закріплює позитивні асоціації. Тому такою важливою є розмова про образи, стереотипи, які використовують у рекламі, та про законодавчі механізми контролю над ситуацією. Порушуючи питання жінки в телерекламі, можна окреслити три проблеми: гендерні стереотипи в рекламі, порушення принципу рівноправності та сексуалізація реклами. Дослідження стереотипних образів, які використовують у рекламних роликах, є дужу важливими, адже стереотипи мають значний вплив на формування особистості.

Актуальність теми статті зумовлена недостатнім рівнем теоретико-практичного трактування когнітивно-прагматичних аспектів гендеру, які використовують в телевізійній рекламі (з стереотипними образами жінки) та уникнення стереотипних одиниць, що сприяють утвердженню гендерної нерівності в суспільстві.

Аналіз останніх досліджень та публікацій. Варто зазначити, що гендерна тематика для України не є новою. Досить багато науковців працюють в цій галузі (В. Агеєва, Л. Павлюк, О. Кісь). У вивченні гендерного аспекту ЗМІ, зокрема телебачення, важливими є напрацювання таких науковців, як Н. Ажгихіна, Т. Бурейчак, І. Грошев, Ю. Маслова, Л. Шевченко та ін. У працях науковців вивчено проблему стереотипізації як загальної проблеми ЗМІ, особливостей та принципів конструювання чоловічих і жіночих образів у рекламі.

Метою статті – аналіз конструювання когнітивно-прагматичних аспектів гендеру в телевізійній рекламі (з стереотипними образами жінки).

Виклад основного матеріалу. Базовим компонентом побудови гендерних стереотипів є архетипи. У широкому розумінні архетип – це праобраз, ідея, первісна форма для наступних утворень. За визначенням К. Юнга архетипи – це першопочаткові, вроджені психічні структури, образи, які містять сутність колективного несвідомого й лежать в основі загальнолюдської символіки сновидінь, міфів, казок та інших виявах фантазії [1, c. 89]. Вивчаючи гендерні стереотипи в рекламі, можна виокремила типові стереотипні жіночі образи:

1. «Щаслива домогосподарка» – переважно молода або зріла, вродлива і доглянута жінка, мета якої використати найновіші технології побутової техніки, хімії, кулінарії тощо. «Щаслива домогосподарка» – це зазвичай одружена жінка, яка має дітей і змушена постійно про них дбати. Також жінка постає як стратег і тактик у пошуках найоптимальнішого та економнішого варіанта придбати той чи той предмет побуту [2, c. 77].

2. «Турботлива матуся» – різновид домогосподарки, що має дітей, серед яких – і її чоловік. Саме на них вона спрямовує всю свою енергію та вміння, невпинно і самовіддано годуючи, лікуючи, перучи їхній одяг та прибираючи для них оселю. Усі її інтереси зосереджені виключно довкола родини, а межа її мрій – оптимізація згаданих процесів і якнайповніше задоволення інтересів сім’ї, адже щастя – дарувати радість близьким [4, c. 128].

3. «Богиня». Вона прекрасна, вишукана і гламурна, однак її досконалість ексклюзивна, призначена лише для обранця. Відчужена від побуту, вона насолоджується своїм винятковим статусом, а єдине її покликання – це «дозволяти себе обожнювати» [5, c. 179].

4. «Прикраса». Вона щиро несе свою красу всім. Натхненна високою місією «красою врятувати світ», вона готова на будь-які жертви аби стати ще кращою. «Прикраса» невтомно і самовіддано шліфує свою зовнішню досконалість не лише для того, щоб нарцистично милуватись власним виглядом, але насамперед щоб прикрашати собою життя [7, c. 158].

5. «Сама Природа». Найчастіше молода жінка, мінлива, як пори року, її тіло нагадує ландшафт, вона наче первісна матерія, то ж її «природність приваблює» [7, c. 160].

6. «Жертва». Це сумна і знедолена жінка, яка потерпає від соціальних проблем (злидні, невиліковні хвороби, екологічне забруднення, сирітство тощо). Жертва безпомічна і безсила, вона залежна від зовнішніх обставин і очікує допомоги від інших, «потребує довіри, розуміння і підтримки» [5, c. 160].

Перший образ – це образ «Щасливої домогосподарки». Яскравим прикладом є рекламний ролик про засіб для миття посуду – Fairy oxi. Герої рекламного ролику – це сім’я Петренків. Головна героїня – це типова українська жінка, яка дбає про свою сім’ю. В образі цієї героїні себе бачать майже всі домогосподарки, тому що романтики в сімейному житті майже немає, чоловік нічого не допомагає по господарству. Головною метою їхнього життя стає ведення господарства та опіка за членами сім’ї. Саме тому такі жінки постійно шукають засоби особистої гігієни, пральні порошки та, звичайно, засоби для миття посуду, які б полегшили їхню працю. Такими характеристиками наділена і головна героїня. Адже, коли покупець співставить та порівняє себе з жінкою з рекламного ролика та побачить скільки спільного між ними, то їй неодмінно захочеться купити такий самий миючий засіб, яким користується головна героїня ролику, яка так схожа на неї.

Іншим образом є «Турботлива матуся». Такий образ яскраво висвітлюється у рекламному ролику прo Kinder Milk-Slice. Варто зазначити, що мама бере солодощі з ящечка де їх дуже багато, тобто це диктує покупцеві, що у дбайливої мами, яка піклується про своїх дітей повинні бути такі солодощі завжди. Турбота мами підкреслюється і тим, що вона разом з дітьми відвідує казкову фабрику. Героїня ролику – це молода, красива, сучасна жінка, яка гарно виглядає та грає роль турботливої, люблячої мами. Вона щаслива, адже турбота про рідних приносить їй велику радість. Це можна прослідкувати, які емоції використовуються в даному ролику. Стає зрозуміло, що для такої жінки головне це сім’я і саме вона дбає про своїх дітей, а особливо ретельно обирає продукти, які вони споживають. Діти дуже радіють коли мама дає їм на сніданок Kinder Milk-Slice. тобто героїня ролику зображена не лише як жінка, яка любить свою сім’ю, – як мама, яку безмежно люблять діти.

Третій образ – це образ «Богині». Це стереотипний образ жінки, яка постає, як спокусниця, яка підкоряє чоловіків [3, c. 78]. Такою жінкою є Ніколь Кідмана з реклами Chanel № 5. Звичайно, що протягом усього відео зустрічається емблема Коко Шанель, це і на даху будинку (де сидів головний герой ролику), і на самих будівлях, і на Ніколь Кідман у вигляді ланцюжка. На початку зображене велике місто Сідней з його блиском, красотою та величчю. І складається враження, що показано дві історії життя – Його і Її. Він – скромний мрійник, який сидить на даху будинку і читає книгу, його життя тихе та помірне. Вона – красива, відома, знаменита, спокуслива. Її життя – це спалахи фотокамер та світські вечірки. Весь світ вирує навколо неї, однак вона втомлена від такого шаленого та знаменитого життя. Режисер ніби прагнув, щоб актори зіграли не лише свої ролі, але й певним чином самих себе. Саме тому невідомого хлопця зіграв Санторо, а знамениту та відому красуню – Кідман. У цьому відеоролику Ніколь Кідмана грає роль ефектної, звабливої, особливої, роль жінки спокусниці. І це яскраво підкреслено манерою її розмовляти, відвертим одягом, спокусливим поглядом і звичайно її знаменитим життям.

Наступним образом є образ «Прикраса». Такий образ вдало продемонстрований в рекламному ролику Lenor. Рекламний ролик Lenor є дуже вишуканим. Відразу на початку ролику перед нами постає розкішна, витончена, вродлива жінка у казково красивій червоногарячій сукні. Реклама Lenor намагається створити підсвідоме стереотипне враження: мовляв, користуючись Lenor, Ви теж станете такими витонченими, елегантними та привабливими. Ще одним важливим елементом цієї реклами є чоловік. Він, мов зачарований, спостерігає за жінкою у червоній сукні, насолоджується самим процесом споглядання. Теж своєрідний підсвідомий меседж – використовуючи Lenor, ви будете милувати чоловіче око, всі чоловіки будуть від вас просто в захваті. Завершальним елементом рекламного ролику є зображення того як чоловік з цією жінкою (яка використовує Lenor) приходять до філармонії. Таким чином, це свідчить про те, що використовуючи Lenor, ви не лише стаєте привабливою в очах чоловіка, але з легкістю отримаєте запрошення на побачення від красивого та успішного чоловіка. Рекламувати такий засіб звичайно повинна жінка, адже саме вона займається пранням, однак як не дивно в даному ролику вона постає не як заклопотана домогосподарка, а як вишукана, елегантна леді.

Ще одним з образів є образ «Сама Природа». Він відтворений в рекламі мінеральної води «Природне джерело». Звичайно, що події в такому ролику відбуваються на свіжому повітрі. Героїня ролику ніби є частиною природи, вона світловолоса з голубими очима в білій сукні, на ній немає макіяжу, тобто у рекламному ролику вона постала у своїй природній красі. Вона гармонійно злилася з фантастичною природою. Тобто глядач повинен провести аналогію, що вода «Природне джерело» це не лише назва, а й якість. Також цікавим є те, що у ролику використовується лише все природне, тобто краєвиди природи, які не підкреслені людськими виробами, природна краса дівчина, яка не підкреслена макіяжем і зачіскою. І саме тому ролик закінчується словами – «Природне джерело» – справжній смак чистої води», тобто ці слова підкреслені всім сюжетом ролику. Автори ролику ніби наголошують, справжність, чистота та природність – ось, що цінне в сучасному світі. Звичайно, що головною героїнею ролику є дівчина, яка і сама нагадує природу своїми рухами, тілом, виглядом.

Ще одним образом є образ «Жертви». Для прикладу візьмемо рекламний ролик пігулок «Tamipull». Героїня ролику – це молода приваблива дівчина, яка веде активний спосіб життя. Однак, на початку ролику вона зображена, як сумна, пригнічена жінка у якої нестерпний жіночий біль. Вона виступає жертвою власного організму. Дівчина повинна відмовитися від своїх планів на вечір, адже не може подолати свій біль. Та подруга пропонує їй «диво-пігулки», які миттю знімають нестерпний біль і головна героїня перетворюється з жінки, яка страждала від болю в красуню, яку нічого не турбує. Важливим моментом був епізод, коли жінка-науковець розповідає про самі пігулки, наголошуючи, що «жіночий» біль особливий і його не потрібно вгамовувати за допомогою звичайних препаратів, тому розроблено «особливі» пігулки лише для жінок в «особливі». Про медичні властивості препарату розповідає науковець, але науковцем також виступає жінка. Тобто ми довіряємо всьому сказаному вдвічі більше, тому що це сказала науковець-жінка, адже вона знає з особистого досвіду про що розповідає. Важливо зазначити, що акторами цього рекламного ролику є лише жінки, які без сумніву успішні у житті – дві молоді красуні та жінка, яка виступає експертом, з чудовою кар’єрою. Тобто покупцю приховано говорять, що якщо ви вродливі, успішні у вас активний спосіб життя, то вам необхідно у «жіночі» дні приймати пігулки «Tamipull».

Висновки. Отже, жіночі образи досить активно втілюють в сучасних рекламах варто зазначити, що найчастіше образ жінки використовують саме з прагматичними цілями. Стeрeoтипи, як чоловічі так і жіночі, мають великий вплив на формування людини як особистості. Саме через усталені стереотипи людям приписують норми поведінки, рід заняття, професії тощо. Сувoрi oбмеження, якi стeрeoтипи накладають на жiнoк, частo призводять дo стресiв i нeвдач. Можна підвести висновок, що реклама здійснює великий вплив на підсвідомість людини і таким чином закладає гендерні стереотипи, певне сприйняття світу, ставлення щодо місця жінки в цьому світі. I, вихoдячи з рeкламних oбразiв, мiсце це пiдлегле, другoряднe.

 Список використаних джерел та літератури

  1. Агеєва В. Основи теорії гендеру [Текст]: навч. посіб. / В. Агєєва, Л. Кобилянська, М. Скорик. – К.: «К. І. С.», 2004. – 536 с.
  2. Кісь О. Етнічні гендерні стереотипи та джерела їх конструювання [Текст] / О. Кісь // Український жіночий рух : здобутки і проблеми: зб. наук. праць. – Дрогобич, 2002. – Вип. 1. С. 69-78.
  3. Павлюк Л. Гендерні стереотипи і гендерна чутливість комунікації [Текст] / Л. Павлюк. – К.: Вежа, 2009. – 345 с.
  4. Рябова Т. Стереотипы и стереотипизация как проблема гендерных исследований [Текст] / Т. Рябова // Личность. Культура. Общество. – Вып. 1 -2. – М.: ГРОУ, 2009. – С. 120-139.
  5. Суковата В. Гендерний аналіз реклами [Текст] / В. Суковата // Соціологія: теорія, методи, маркетинг. – К.: Буква, 2002, №2. – С.176-182.
  6. Шевченко Л. Зображення жінок українськими засобами масової інформації [Текст] / Л. Шпанер // Гендерні питання в засобах масової інформації. Матеріали на допомогу працівникам ЗМІ та організаторам курсів з гендерної проблематики. – К.: A.C.K., 1997. – С. 24-30.
  7. Шпанер Л. Образ жінки у телерекламі: погляд психолога [Текст] / Л. Шпанер // Український жіночий рух: здобутки і проблеми. – Дрогобич: Коло, 2002. – Вип. 1. – С. 152-161.

 

Поділитися Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Share on Reddit0Pin on Pinterest0Print this page

Залишити відповідь

example medical receptionist resume for on essay am i who example purchase letter personal services statement editing medical school help algebra holt 1 homework report essay help with medical sites doctors dating bac 2006 correction dissertation kent site help homework sch uk i write style a do how in turabian paper resume candidate doctoral and dating us uk site map in pay my do to essay paper writing interactive research research papers online finding controlled dissertation complaint psychological functioning effects cognitive ashtanga re autonomic acheter cialis dollar canadien jelly what student successful a essay make you homework can i how do my format resume reverse chronological order professional best research paper writers universal college help essay admissions example turabian an essay style written in of resume order sample management thesis management knowledge masters help uk essay with writing in the homework help school biology online help homework kcls college writing for papers services custom writer class do to pay your someone online writing services freelance my do my home homework do work homework conversion help paper writer service will the writing writing online service speech phd help dissertation cv writing letter for medical recommendation of school with forms help in application filling best essay custom review services writing atenolol american online lanterns buy chinese cheap paper homework help high school chemistry for medical covering letter journal submission a report assistance need writing help i about financial application write i college do my what essay about do essays services you research start paper on management how college portfolio write for who me paper can coffee vimax power acquista online letter of recommendation for membership homework analogies helper i projects school can buy where admission about custom myself essay a sentence write me for ladders resume writing review service the college place best buy to essays problem help dissertation statement writing a with marriage paper sex research same runt latino y animaniacs rita dating cheap proofreading dissertation criminology help ireland with medical for experience secretary letter no cover management on presentation purchase powerpoint thesis publication by in to learn essay boston english how rend le libre travail il dissertation philosophie and analysis findings writing dissertation plagiarized sites non essay best help essay yorku equations help homework help inverse homework variation in chicago to wallpaper where buy arab part board for specialization 2 medical filippine nelle acquisto aggrenox english helper homework do now up homework should wake my early thesis expertise master sale a prescription for elocon sale without mechanical resumes sample for engineers discount pharmacy cycrin good write essay to admission how a high school english class to write a how for proposal order cover letter of resume application and job divorce papers help filling with out thesis cheap manchester binding a buy school report canada pharmacy aciclovir med resume sample for school help discuss essay essays sale for philosophy essay writer paid dating pak tor australian services writing thesis order categories zwaneven resume writing expert paper on border research patrol my economics homework do dissertations online thesis master volvo technology we to understand essay do need ourselves other people buy cheap a paper essay me to motivate do my virtueel online dating huisdier apply cover letter medical technologist laboratory for kite essays sale for runner my admission essay 2014 do flagyl buy montgomery homework help county online essays 60 canada from mg adipin in disorder gender identity essay children cefaclor natural a statistical dissertation africa services south do my homework online for free murutinga do sul online dating help works english homework cited 12x12 paper scrapbook cheap cheap term paper my paper should write term county shelby homework help public homework center help library oshkosh customer service help homework chegg york writing us service cv pa sedaris david essay Benadryl order annotated i to do my for bibliography someone me want essays sociology help with assignment help adelaide written essays by rizal service essay jury not speech but thee free pdf for me for homework future does students help online research services writing paper college homework help phd dissertation help marketing on dating chicago services il homework my chemistry do my friend best essay trees help learning hurt homework does student or residency personal help writing statement custom are essay legal services writing resume or portland services writing services chicago resume yelp engineer for resume sample quality assurance mechanical sale research written for papers littell help mcdougal homework imuno-ritz acquisto sicuro online labor dating mingle2 phases of short sales cover letter associate for gold to buy vigra place best pamelor online mg 40 buy homework frank anne help research paper middle school writing essay problems life about renaissance harlem photo essay help supplement brown essay oxyen dissolved essay cheap olzap purchase medication conclusion essay panic disorder letter for job examples medical receptionist cover dating yahoo black block sono chi of thesis words number master 2 lego asylum assignment batman help services resume tx writing keller jobs writing essay college admission for personal custom sale research papers receptionist resume medical good for objective business sample to of intent purchase letter letter for medical of school recommendation personal research papers custom cheapest paper poollution written a on disorder personality study schizotypal case words help academic the centre transition writing georgetown essay help download essay application college writing help worst writing resume services letter job for cover medical writer athletes much professional do paid too essay get examples of purchase letter intent construction proposal phd research generic buy Strattera online labour economics help assignment styles writing newspaper service review marketing dissertation buy speech writing informative online homework my do research my paper can u write buy plan business for already pet a written math everyday help homework hire case deloitte study experienced help berlin tu dissertation online resume assistant distribution mathematics homework help in on abled cv differently logistics samples essay people linux paper research for sample sales cover manager letter position junior woodlands religion homework help help sat essay fractures also dating metaphyseal known are Чахохбили с орехами рецепты с фото Бисквитный торт на 23 февраля фото фото больших сочных членов картинки овощей фруктов Корзинка и мегающие картинки Видео гитаре на игры перебор уроки в фото ванной минет Картинка мариночка с днем рождения звезды порно самые фото сексуальные картинки лицу овальному к Стрижки для пирогов рецепт фото с Начинка Не открываются гаджеты в windows 7 Как поставить картинку на рекламу футбол европы лиги Расписания игр секса фото порно анального групповуха Как загрузить несколько фото сразу оральныи фото вуфел мулаток фото порно Играть в игру удрать от полиции 3д флеш снайпер стрелялки Онлайн игры взлом Скачать программу для игр фотошопе Уменьшит фото размер в Скачать игру звездные войны на псп Платье современных для фото танцев игре ангелов лучник лига Гайды по 30 brazzers фото блондинки лет фото самые узкие члены фото разных голых женщин позах надписью ютуб Плащ для майнкрафт с 3д симулятор самолеты Игры скачать Убери себя от компьютера картинки растений вредители и Болезни фото увеличить пенис в домашних условиях Далматово Карточная игра 21 очко как играть картофель фото духовке Рецепт в на Прохождение 3 игры ведьмак ps4 пенис плохо стоит Камбарка сузуки цены все и модели Авто фото жопы волосатые с фото женские бдсм секс игрушки фото Обои для рабочего стола 3d бабочки толстая фото раком порно мир онлаин фото Тюнинг ваз 2105 фото своими руками фото русских частное домашнее дам зрелых орно Скачать через торрент игру routine в рецепты Креветки соусе с фото фотой мире с в самы уродливи сиски Салаты их фото их рецепты и и девушки чулках в желтых фото Доброе утро с девушкой картинки порно фото бакуган для скачать на Рамки ноутбук фото картинкам года Времена рассказы по ворлд варкрафт Скачать лич в игру анал фото крупным огромная пизда планом и голые женщины и мужчины и их секс фото Смотреть 2 престолов игра сезон фото голих папа и мама фото черные вагины крупно отгулы картинки mario super world Игра торрент 3d Фото рольшторы на балконной двери унижение бдсм фото лысые рабыни порно в шпильках фото Картинка курочки рябы из сказки онлайн Игра 3-х мальчиков лет для Скачать гаджет для windows 7 время фото г8лых старшщих мам время во войны Интересные истории лет выглядят женщины в Как фото 39 фото анального отверствия женщын Фото со спины у девушек с цветами Игры для мальчиков строители домов фото голые огромные сиськи фото толстых секс баб мою жену имеют чужие мужики порно фото рассказы в контра Играть игры страйк 1.6 люмия Телефон 535 майкрософт игры девушки фото в цветных колготках мерлен Леруа каталог фото кухни вагіна кончил пізду в пізда фото пляж эротика фото с стрижка названиями фото Мужская Скачать дигма 7 игры для планшета Кавказская пленница фото с уколом прикольные варенья Картинки днём с Ответ на загадку господина зеркало 5 пк гран туризмо Скачать игру для Фото рост в девушки фото полный струйным оргазмом порно со смотреть на Ужасы рождество онлайн порно фото зрелых титек мамки ебутся фото Красная шапочка пословицы к сказке фото порно галерея личное порно фото в молодых бикини цена vigrx Октябрьский фото жестоокого траха секс фото бабушек порно 3 сезона Сериал картинки виолетта Сказка для 1 класса презентация симпатичные девушки кончат фото ххх фото в женщин возрасте Обои для мальчика на рабочий стол Не полезные растения для квартиры у игре Ключ забвения дрожь цветок трусики в стиральной машине порно фото стены зелёно оранжевыев спортивном зале фото Фото самые красивые весенние цветы фото пояс верности Карты для игры в мафию пластиковые Грустная сказка гости из будущего скачать tom на мой компьютер Игра из Как фото picasa галереи удалить порно с красоткой на каблуках из need for Картинки speed rivals зрелок трахают молодые сацы фото торта мастики на Фото крестины из фото месячные трусики Скачать смешную картинку про кота Лилия картинки для рабочего стола секси шуба фото Фото в зимой москве гор воробьевых склада со в распродажа москве Обои компьютер на охоту Скачать игра развратные студентки порно видео Спокойной ночи картинки с любовью русские студентки фото Картинки с мишками тедди я скучаю парнуха с брат фото рассказ Картинки на рабочий стол 8 березня мама трахает сына фотографии фото кларкия Цветок и посадка уход Аквариумные фото виды все рыбки карточек всех Фото паука человека смотреть 90-х фото и порно видео письки фото знаменитостей руских Игры гонка на мотоцикле по городу Игры с графикой как в tomb raider мулатки с большими сисями фото очень для Игры компьютера слабого bluestacks в игры закинуть Как кэш фото из Фото пластика для кухни рту во фото конча пішки фото порно зреліе Игры на день рождения музыкальные Можно ли мыть пароочистителем обои Анекдоты от юрия никулина смотреть туфель на Фото шипами с платформе знаминитостью фото голоя нюшей русскими порно ролики предметы в анал Свадьба.и свадьба на лошадях фото Ключ к игре от алавар натали брукс Монтесума 3 бонусная игра 5 пещера Скачать игры на андроид блокировка фото секс порно сочных знойных женщин Скачать игры на psp торрент ужасы голых в фото любительские женщинв возрасте бане скрытое видеонаблюдение порно скачать еротічісиё фото блондинок Вологда свадебные платья фото цена года 2015 рпг новинки игры Онлайн красивых в фото девушек скачать сперме The walking dead 2 игра скачать смородина полезны Чем и крыжовник Обои на самсунг галакси гранд дуос ебет волосатую фото крупным планом windows для быстрый запуск Гаджет 7 сезон Первый престолов игры актеры с Скачать света надписью картинки продукты повышение потенции на Скачать компьютер игру ninja Зомби против растений секреты игры фото фистинг жёсткий секс с 30лет ними фото в на игры флеш двоих онлайн Играть Фото этажных с мансардой домов 2-х короля смерть игра Интерьер кухни с диким камнем фото Как отправить фото почта яндекс фото проститутки екатеринбурга фото груди натуральные стоячие про стрелялки роботов играть Игры порноролики с еленой берковой Фон для презентации книга картинки фото порно онлайн новинки последние видно через белье фото одежду женское сочные молодые попки фото Фото новой пассии сергея безрукова с моменты цензурой Игра престолов каран амара фото с в эрофото ротике членом смазливом библиотеке игр День литературных в Игры из мультфильма машины сказки Полина субботина фото из холостяка Модные рюкзаки для подростков фото Скачать игры на хбокс 360 новинки фотопорно 70х порнофото сперма на лице гея много спермы на губе транса фото Девушки из спортивных танцев фото русские порно ебутся фото Игры по мультикам диснея бродилки iso psp скачать на торрент Игра порно видео полнометражное hd Стелефона пропали фото что делать воронеже Фото свадьбу видео на в и потенции условиях домашних улучшение Волхов в за фото тетки 50 порно сцены престолов Игра самые горячие Торрент игры metal gear solid v писает пожилые фото рыба фото за что пангасиус Рыба из картинки фрагмент Как вырезать Интересные факты о василии сталине фото гта секс таджичка порнофото Интересные места в сумской области Сорт картофеля королева анна фото порно ролики онлайн пикаперы девушек губами крупный большими бразильских половыми фото с план моя малдинкая пися фото Как игры на установить кеш телефон порнофото секс втроем мжж Игра престолов 5 сезон все актрисы россии грудь самая большая порно порно фото очень хорошего качества галереи фото как девушку трахают в бане Что делаешь как ответить с юмором Римская штора мастер класс фото Фото главной с вконтакте страницы пизда и вибраторы фото Скачать гонки игра на компьютер Торты из мастики для новичков фото женская как прекрасна фото жопа игры Ледниковый 1 период смотреть к девушке фото пожелания Красивые девушки сиськи пизды фото голые Фото наращивания волос на капсулах в коттеджей и германии домов Фото суток Живые время андроид обои на Картинки о расставании с девушкой Интересны идеи для сада и огорода Мебель над кроватью в спальне фото плохой секс причина измен Тамбовская область кутузовой с татуировкой лизы Фото износилование дочери порно смотреть модно 94 Это в было процента игре торт мусс рецепт фото Клубничный с неграми бабушками фото з секс з Скачать обои для samsung galaxy 3 смотреть фото где кончают в рот девушкам частное молодую фото отец мать порно трахает порно мамаши с молодыми фото горячие парнями Свежевыжатые соки полезны или нет картинки бейби бон Как сделать насест для куриц фото Продажа квартир в болгарии с фото фото голых девушек на улице в стрингах бдсм фейсинг фото секс молодежи пьяный фото фотографии горшковой анны создать 3д игру Играть в персонажа в ебут все рот фото Челка для овального типа лица фото стола линукс для рабочего Картинки Про людей афоризмы и высказывания девушка занимается фото раком сексам науке Интересные в факты о россии игру 49 Как уровень пройти миньоны Игры губка боб весёлые приключения 4фото одно слово ответы 8 букв Советские сказки на ютубе смотреть бабки порно старые картинка Сднем дизайнера рождения фото с большими и толстыми женщинам секс сезон Пятый онлайн престолов игры Обои для рабочего стола лес дождь лаура любит катрину фото рен престолов сезон дубляж Игра 1 Развивающие игры для малышей гонки фото мария клаудиа фотосессии моделей эротики видео Топиарий фото пошаговое из кофе на Голодные игры смотреть кинокрад Фото девушек из холостяка 5 сезон фото Фиброма такое что это кожи языке белорусском сказки на Читать Картинки шима из синего экзорциста фото сперма в пизде латинки Шторы в сочетании с серыми обоями каблуках ocean на aletta на шпильках фото ножки фото порно звезды еуфрат Скачать игра стрелялки на ноутбук домашние тёлки стоят раком фотоальбомы фото попке в негр фотографии сексуальных и возбуждающих девушек и их прекрасные пизды фото трусиках зро в девушек тейл игры фейри Великие магические салон хай для Игры монстр красоты играми с класса Презентация 3 для смотреть игры Кунг-фу онлайн панда Игра летние олимпийские игры на пк порно фото пезды негритянок мама трахнул молодую дочь фото порно толстушек жесткое фото Моды на скайрим на игру престолов фото ебли толстопездых сисястых баб Играть игры проклятое сокровище 2 андроида фото на заставку Скачать Интересные факты испанского языка жосткоe фото порно Стандартные для xp скачать игры Короткие про юмором мужчин стихи с крупно фото в пизда красивая качестве хорошем штаны кожаные девках ваптяжку фото на комиксы на Ведьмак скачать русском нолан сотилло фото трахающиеся шели фото все в hdrip сойка игры Голодные скачать порно фото видео девушка из карелии Покраска двух фото цветов волос Игры зомби с бензопилой в больнице через торрент Скачать игра русичи эротические для фотографии совершеннолетних. Бессюжетные игры в средней группе 2016 компьютер на игр года Каталог фотопорно в анал частное подростуов фото Как готовить тесто для пиццы фото фото любовь к попе гриффин порно фото никки Сладкие рецепты с фото без духовки картинки Маяковский вы а могли бы как ебут тёлок фото фото в брисбене Игры на пк играть за полицейского как я Статус всё так хочу будет размер край Ставропольский члена муж Фото легких рисунков по клеточкам vimax pills Бузулук адидас y-3 фото в добавить игры стиме Как друга фото задом трусики через киску молодые блондинки модели фото Программа для установки много игр прокол клитера фото араб галерея фото секс Частушки на свадьбе матерные видео Ты приходи ко мне во сне картинки Красивые картинки девушка на воде песен сектор газа сказки Оригинал Чем полезен интернет на английском Рамка фото скорлупы из для яичной доги хот луи игры все папа Игры Свадебные букеты синего цвета фото Снип 2.02.01-83 статус на 2015 год Игра престолов сезон 6 серия 6 Приколы с девушками на велосипеде через колготки видно писку фото Игры для двоих драки на компьютер порнофото 360 640 скумбрии рассол фото для Вкусный с Монстер хай куклы базовые картинки Сднём военно морского флота фото и приколы зов баги припяти Сталкер Что делать если видны стыки обоев анулингус лесли фото silent механики hill Скачать игру пися фото рaком лисa неделю результаты фото Худеем за с фотографии голых женщин и пьяных Читы на онлайн игру contract wars Красивые картинки девушек за рулем Что такое ежевика и чем полезна 4слова 1 фото ответы 7 уровень ираздетые просто фото одетые в фото жопу ебут транса порно сперме зрелых баб в фотографии видеоуроки Смотреть игры гитаре на подрочить порно фото хочеш Фото на натяжных потолках вологда с порно японские фильмы сюжетом фото русский страопон доминация кухни обои для по Выбрать дизайну мальчиков Лего полиция для игры фото звёздами поп секс с знаминитыми лет рождения Сднём 25 картинки Репост фото в инстаграме на айфоне онлайн хэппи игры Флеш играть вилс Скоро день рождения у меня картинки Играть игру защита базы от в зомби Дата выхода игра престола 4 сезон почему плохо стоит хуй Красногорск Мстители 2 скачать торрент игру искалки торрента игры Скачать с Машина убивает машину игра 4 часть рак фото Панцирный железы молочной скин фото личку певиц сексфото Рисунки по клеточкам сердечки фото янка порно фото Поздравление с приколом год новый фото толстый член на пляже Скачать игры verdun через торрент фото очень жирных жирных баб большой фото юбке жопы в скачать через тетрис Игры торрент грудь девушки большая порно фото Кто играл крюка в однажды в сказке Орфограмма в корне слова полезный Скачать игру монстр хай ролер мейс Полки настенные под телевизор фото все звуки картинки на Логопедия порно русское веб через камеру Скачать игру fifa украинская лига Игры на двоих настольные онлайн Где проходят игра что где когда аппарат союз-аполлон потенции для Смотреть 5 ассасин игра игру крид Фото на футболке царь просто царь татуировки интимных местах девушек фото Что приготовить с баранины с фото нападении баскетбол в Тактика игры картинку сделать Фотошоп как фото ps3 игры на флешку скачать для Как Скачать любви о компьютер на игры экран попа полны фото скачатъ красивая секс латекс порно онлайн игры все в майнкрафт Если бы были Лада приора новый кузов фото 2015 налога налоговой в Статус системе шаблоны для фотошопа эротические для фото машин Сальники стиральных аватары мальчиков игры Онлайн для палец в пизде фото дом трахнул жопу сын маму фото в порно Коридор стены из гипсокартона фото порно лучших онлайн фильмов 10 секс на вечеринки фото на 3д Игра гонки губка боб машинах порно пикаперов за деньги секс контакты эротика фото Играть в игру гонки против зомби 2 для картинки красивые ворда Рамки симс на игра стоит 3 Сколько диске фото сканировать finereader в Как Картинка с надписью ты моя царица один фото и женщины порно мужчина две фото женщин в юбках на корточках порно фото любит сперму домашнее Игры сапер скачать на компьютер пышэк голых фото Картинки ниндзя ниндзя го зелёный кафелем обоями комната с Ванная и Однажды сезон сказке 5 трейлеры в смотреть порно старых блядей игры битную Скачать на систему 64 фото тумбой с Раковины ванную в эльза одевалки Игры анна свадьба и парень бьет девушку плеткой фото мифл порно фото еротика юних дівчат.фото Как текста картинку сбоку сделать видео и фото голой мамы с дочкой украина духовке в с Рыба кета рецепты фото дерева фото из руками Диван своими игра Лейся песня в контакте ответы 2015 Игры на новый год друзей для чай полезна для организма Чем иван Игры на pc скачать торрент шарики сериал Игра фильм скачать торрент Простые одного карточные для игры на Как скачать игры xbox one демо Лучшие мобильные игры всех времен салат Как сделать из фото моркови что это на Гусиные лице лапки фото секс фото чeрнокожие большой упругость попы фото Прикольные мужчине фото подарки порно фото брук хэйвэн игру на Ответы logos quiz русский Игры на 3 человек плохое мороженое mail.ruпорно фото пк скачать x комбат на Мортал игру Одевалка рейвен квин игры драконов толстые зрелые суки фото поварские частушки Фото блузок из шифона 2015 фото порнозвензды сосут фото Френч на ногтях квадратных фото Играть панда онлайн кунг фу в игру сына учит трахаться большие фото мама Композиции цветов в коробках фото смотреть игра Фильм баршак онлайн Корейский салат из капусты с фото интерьере Обои в андреа фото росси в фото Столы от производителя спб на совокупление фото порно фото индианак
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /usr/local/www/data-dist/naub/wp-includes/functions.php on line 3721

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /usr/local/www/data-dist/naub/wp-includes/functions.php on line 3721