Використання когнітивно-прагматичних аспектів гендеру в телевізійній рекламі зі стереотипними образами чоловіка

Поділитися Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Share on Reddit0Pin on Pinterest0Print this page

У статті відображено основні тенденції розвитку стереотипних образів чоловіків у рекламі телебачення України, досліджується проблема стереотипного мислення в суспільстві, динаміка гендерної нерівності. Аналізуються поширені суспільні стереотипи та закріплені суспільною свідомістю ролі чоловіка.

Реклама як механізм просування споживацької культури, наголошує не лише на утилітарних цінностях певних товарів або послуг (первинний дискурс реклами), але й на їхній здатності виконувати символічну роль у соціально-культурних інтеракціях (наприклад, наголошувати на «справжній» маскулінності або фемінності – вторинному дискурсі реклами) [7, c. 179]. У культурі масового споживання рекламні образи не лише віддзеркалюють суспільство, але й формують його, адже відображений рекламою образ, як правило, досконаліший за свого референта, змушує останнього постійно «дотягуватися» до пропонованого ідеалу. Рекламні образи містять зразки гендерної взаємодії, пропонуючи моделі поведінки та взаємин чоловіків і жінок, відповідних гендерно-маркованих ролей, позицій та статусів у контексті соціальних зв’язків. Саме тому дослідження стереотипних образів, які позиціонують на телебаченні, є особливо важливим в сучасному суспільстві.

Актуальність теми статті зумовлена недостатнім рівнем теоретико-практичного трактування когнітивно-прагматичних аспектів гендеру, які використовують в телевізійній рекламі (з стереотипними образами чоловіка) та уникнення стереотипних одиниць, що сприяють утвердженню гендерної нерівності в суспільстві.

Аналіз останніх досліджень та публікацій. Варто зазначити, що гендерна тематика для України не є новою. Досить багато науковців працюють в даній галузі (В. Агеєва, Л. Павлюк, О. Помазан ). У вивченні гендерного аспекту ЗМІ, зокрема телебачення, важливими є напрацювання таких науковців, як Н. Ажгихіна, Т. Бурейчак, І. Грошев, О. Кісь, Ю. Маслова, Л. Шевченко та ін. У працях цих науковців вивчено проблему стереотипізації як загальної проблеми ЗМІ, особливостей та принципів конструювання чоловічих і жіночих образів у рекламі.

Метою статті – аналіз конструювання когнітивно-прагматичних аспектів гендеру в телевізійній рекламі (з стереотипними образами чоловіка).

Виклад основного матеріалу. Сьогодні все частіше можна почути про виявлення певних соціальних відносин через різноманітні візуальні образи, що досить широко використовуються у сучасній рекламі. Постає низка питань: хто дивиться, на що, на кого, які наслідки це має? Наприклад, вибір об’єкту і місця зйомки, часу, коли це відбувається, контексту, у якому представлено об’єкт, співвідношення розмірів репрезентованих об’єктів, монтаж, виділення деталей – все це не відбувається довільно, особливо, коли мова йде про репрезентацію жінок і чоловіків [4, c. 68]. Чимало теоретиків сходяться на думці, що представлені у рекламі образи жінок і чоловіків формують та нормалізують етнічні, політичні, гендерні ролі, соціальні відносини, тобто «природні» заняття і завдання, обов’язки, бажання, стосунки, поняття успіху, зовнішній вигляд жінок і чоловіків [2, c. 397]. Хоча те, що, на перший погляд, здається «природнім», у більшості випадків опосередковано ідеологією та культурою. Отже, мова йде про те, як домінуюча ідеологія визначає політику репрезентації та інтерпретації, зокрема при представленні таких категорій як раса, клас, етнос, гендер. Аналізуючи гендерні образи та рекламний контекст, у якому вони були зафіксовані, можна досягти глибшого розуміння значущості тих чи інших соціальних відносин, ідентичностей, гендерних практик, які визначають гендерні відносини та гендерні статуси в певній культурі та саму культуру [6, c. 95].

На основі рекламних роликів, які транслюються на телебаченні можна виокремити такі стереотипні образи чоловіків:

1. «Кар’єрист» – архетип Правителя – чоловік, метою якого є успішна реалізація в роботі, використовує всі засоби для досягнення власної мети. Образ втілено в рекламі пива «Балтика», дезодоранта «Gillette Professional Power», чаю «Lipton» (локалізація – офіс, де всі керівні посади посідають чоловіки) [5, c. 69] .

2. «Супермен» – архетип Героя-рятівниика – чоловік, який є утіленням всесильності – як фізичної, так і розумової. Він не боїться небезпек, бажання адреналіну – постійний його імпульс. Образ зреалізовано в рекламі дезодоранта «Mennen Speed Stick 24/7»: та бритви «Gillette Фьюжн» и «Мак3 Турбо» (обидві реклами акцентують на фізичній силі чоловіка в умовах екстремального спорту). У карикатурній формі, але зі збереженням образу супермена це й же образ віддзеркалює реклама мийних засобів «Містер Пропер», «Містер Мускул», енергетичного напою «Burn»: (акцент на фізичній активності чоловіка), шоколадний батончик «Снікерс»: «Не гальмуй, снікерсуй» (небезпечні вуличні ігри, що свідчать про нестримну енергійність, бажання адреналіну) [1, c. 260 ].

3. «Звабник» – це архетип «чистого» Героя, для якого мета – це вже не будь-яке змагання, а змагання за жінку, від якої необхідно отримати прихильність. Цей образ найкраще презентує реклама косметики «AXE», печива «Бонжур», «Корона Бісквітні десерти», кави «Carte Noire», «Nescaffe Gold», чоловічої туалетної води «Idole d’Armanі», туалетної води «Excite». У такій рекламі жінка виконує роль сексуального об;єкта, досягнути якого не є проблемою для чоловіка [4, c. 154].

Одним з стереотипних образів є образ «Кар’єриста» в основі якого лежить архетип правителя. «Кар’єрист» – це чоловік метою якого є успішна реалізація в роботі, використовує всі засоби для досягнення мети, є першим у всьому, не лише у роботі, а й на відпочинку [5, с. 68]. Такий образ вдало продемонстрований в рекламі пива «Балтика 3» з відомим актором та режисером Федором Бондарчуком. Всім відомо, що будь-які рекламні ролика пива Балтика супроводжуються фразою: «Балтика. Успіх там де ти». Споживачам ніби нав’язують, що ось такі успішні та багаті люди п’ють Балтику 3, якщо ти вважаєш себе успішним то це пиво для тебе. Однак, варто зазначити, що успіх та везіння Бондарчука підкреслено не лише його вдалою кар’єрою. Події в рекламному ролику відбуваються у розкішному клубі, ну і звичайно, офіціанти розносять безліч таць з пивом. Відразу стає зрозуміло, що таке місце для багатих та успішних чоловіків, які прийшли відпочити та розслабитись після робочого дня. Поряд з ними розкішні та вишукані жінки. Зайшовши в клуб Федір Бондарчук розпочинає гру в більярд. Також варто зазначити, що весь ролик супроводжує цифра «3» (зрозуміло, що через назву пива «Балтика 3»). Саме ця цифра була зображена і на битку, і Бондарчук демонстративно показує три пальця бармену, тобто замовляє три келиха пива «Балтика 3». Звичайно, що образ успішного, розумного кар’єриста в рекламних роликах найкраще можуть зіграти та відтвори люди, які відповідають такому образу. Саме такий стереотипний образ чоловіка успішного кар’єриста відображений у цій рекламі.

Також варто зазначити, що існує образ дбайливого батька та надійного господаря [3, с. 44]. Яскравим прикладом є реклама курячого м’яса Наша Ряба. Головним героєм ролику є спортсмен з бодібілдингу – Олександр Шепель. Яскрава зовнішність, спортивна структура тіла, успішна кар’єра, тобто такі дані зазвичай використовують в інших видах рекламних роликів, де чоловік грає роль успішної, самовпевненої людини. Якщо поглянути на таку людину як Олександр Шепель, то у глядачів складеться враження, що в житті його можуть цікавити лише спорт та відпочинок. Однак, протягом ролику стає зрозуміло, що для героя сім’я – найцінніше та найдорожче у житті. Він не іде на зустріч з друзями, а залишається з рідними людьми. Зазвичай образ дбайливого батька та надійного господаря грає чоловік з неяскравою зовнішністю та не спортивною структурою тіла, можливо в окулярах, тобто людина-домосід, життя якої неактивне та не насичене екстрімом. Однак, в даному рекламному ролику – все навпаки. І це порушує складений стереотип у людській свідомості. Та важливо зазначити, що творці реклами прагнули показати, що дбайливим батьком та надійним господарем може бути людина, яка і не відповідає сформованим стереотипам.

Наступним стереотипним образом є образ «Звабника». В основі цього образу лежить архетип «чистого» героя, для якого мета це вже не будь-яке змагання, а змагання за жінку, це образ мачо або справжнього самця, мисливця за жінками [7, с. 179]. Такий образ яскраво продемонстрований в рекламі дезодоранту Old Spicе. Події розгортаються у ванній кімнаті, де головний герой рекламного ролику – красивий, мужній, спортивний, темношкірий чоловік. Герой ролику рекламує чоловічий дезодорант, хоча звертається до жінок. Це підтверджує і те, що герой говорить: «Привіт, дами». Глядачок відразу налаштовують на те, що перед ними «чоловік-мрія». У своїй сексуальності та неповторності (можливо навіть трохи нав’язливої) переконаний і герой ролику. Зокрема, він говорить: «Погляньте, на свого хлопця і на мене. Ми такі різні, але з новим Old Spice наші шанси рівні», тобто жінкам натякають, що поряд з ними не такі краcиві та сексуальні чоловіки як з реклами Old Spice, але з цим дезодорантом ваш чоловік нічим не буде гірший від справжніх мачо з телеекрану. Важливим моментом було, коли актор з’являється на білому коні, варто зазначити, що темношкірий чоловік на білому коні виглядає досить ефектно та підкреслює той образ мачо, який задуманий в рекламі. Досить цікавим є те, що хоча це і чоловічий дезодорант (потенційні покупці – це звичайно ж чоловіки), але головний герой ролику звертається до жінок, тобто виникає враження, що реклама поширена на жіночу аудиторію. Такий образ використовують зазвичай в рекламних роликах, які розраховані на жінок. Даний образ повністю відповідає стереотипам глядачів про симпатичних та сексуальних чоловіків – вони зухвалі, самовпевнені, егоїстичні, нахабні. Все це досить вдало продемонстровано в даному рекламному ролику.

Також існує образ гарного товариша, прихильника дружніх чоловічих компаній [1, с. 219]. Такий образ яскраво втілений в рекламі пива Чернігівське. Рекламний ролик розпочинається відпочинком друзів на природі. Місце відпочинку підкреслює ще одну важливу деталь у ролику, окрім дружніх відносин – це мужність, відвага та героїчність чоловіків. Події розгортаються в досить мальовничому та захоплюючому місці – це край прірви. Герої весело проводять час аж раптом на небі з’являються чорні хмари і розпочинається гроза. І тут біжить зграя коней (наляканих грозою) прямо в прірву. Товариші їдуть на машині по краю прірви і підпалюють сіно, вогонь який з’являється завертає коней в інший бік, таким чином, гурт друзів не лише гарно провів час, але й зробив корисну справу. Такий образ – надійного товариша, друга, який завжди допоможе – склав у свідомості людей певні стереотипи. І стереотипи, які притаманні даному образу втілені у рекламі і підкреслюється досить багатьма елементами. Зокрема, табун коней. Коні тут зображені, як одне ціле в них один шлях, який вони всі разом долають. Так само і друзі роблять все разом і підтримують один одного. Наступним моментом – це є гроза та край прірви, які навіюють страх та хвилювання, але товариші, коли вони разом – можуть подолати та пережити всі непередбачувані ситуації. Таким чином, образ надійного товариша, який використаний в рекламі пива Чернігівське, говорить покупцям, що справжні товариші, які не бояться труднощів, перешкод обирають саме пиво Чернігівське.

Висновки. Таким чином, мас-медійне відображення гендерної нерівності виявляється в застосуванні в рекламі типових образів чоловіків. Чоловічі образи, які використовуються у телевізійних рекламних роликах носять когнітивно-прагматичні аспекти. Це досить яскраво проявляється в проаналізованих рекламах. Чоловік та чоловіче тіло, зокрема, виступає не лише як об’єкт, яким можна милуватися, але й як чинник, який впливає на рішення покупця про покупку рекламованої продукції. Однак, варто зазначити, що не лише зовнішні чинники є прагматичними аспектами, які використовують рекламодавці, а й внутрішні. Це і впевненість, і вірність, і ніжність, і відвага.

Список використаних джерел та літератури

  1. Агеєва В. Основи теорії гендеру [Текст]: навч. посіб. / В. Агєєва, Л. Кобилянська, М. Скорик. – К.: «К. І. С.», 2004. – 536 с.
  2. Андрушко Л. Гендерні стереотипи в Українській рекламі [Текст] / Л. Андрушко // ВІСНИК Львівської національної академії мистецтва. –Львів: ВІСНИК, 2010. – №23. – С. 397-406.
  3. Грошев И. Гендерные образы рекламы [Текст] / И. Грошев // Вопросы психологии. – К.: Афіна, 2000, № 6. – С.41-46.
  4. Павлюк Л. Гендерні стереотипи і гендерна чутливість комунікації [Текст] / Л. Павлюк. К.: Вежа, 2009. – 345 с.
  5. Петрова Е. Реклама и сексуальность: банальность или новые возможности? [Текст] / Е. Петрова // Рекламные идеи № 4. М.: Миф, – 2000. – С. 65-72
  6. Помазан О. Гендерні проблеми і мас-медіа [Текст] / О. Помазан // Гендерний аналіз українського суспільства / ПРООН, Представництво в Україні. – К.: Златограф, 1999. – С.91-109
  7. Суковата В. Гендерний аналіз реклами [Текст] / В. Суковата // Соціологія: теорія, методи, маркетинг. – К.: Буква, 2002, №2. – С.176-182.

 

Поділитися Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Share on Reddit0Pin on Pinterest0Print this page

Залишити відповідь

my proposal dissertation write phd thesis omid shoaei madhyamgram badu dating reading homework help write someone a book have you for report resume officer border and sample protection customs essay custom services cheap writing helps homework relations writing service essay a community buy watermarked paper order in essays paragraph salaries do professional deserve athletes their essay college ucf writing admission essay team dissertation writer industry paper white penalty death prisons in overpopulation quotes writing services best resume educators for hoon actor history song korean seung dating help geogrpahy homework in do spanish homework my bipolar patient case of disorder study essay pay for performance bill dissertation morandi research custom and papers term papers anafranil sin receta help rme homework paper bags custom online latex phd physics thesis essays writing help application pay essay writers for thesis order controller fractional resume australia help online research papers download with block writing dissertation help dissertation absenteeism essays writing free help with a purchase dissertation 3 weeks apprenticeship mechanic letter for cover thesis can write my hypothesis testing homework help jilbab online empat dating rabbani segi methods geography dissertation writing courseworks custom rough theory set on thesis geography canadian homework help persuasive writing help isfj male dating simulator homework abc for order questions on disorders essay personality essays online buy page secure mg shallaki 10 dosages professional review writing service resume dissertation online buy a datenbank website evaluation essay professional writing paper manager cover letter for sales excel assignment check help reality mononit canada from 400mg help writing a essay on book an now doxycycline buy 100mg monohydrate gemini woman a sagittarius man dating buy book reports dissertations proquest buy homework poetry helpers help now homework math return order tax paper a essay uva help college writing services gumtree dissertation additional coursework resume on service order writing help construction assignment help maths homework psychological club disorder fight essays for university help with personal statements beehive the help homework dissertation cheap editing paper cheap term me help coursework my with services writing online resume professional no with assistant medical experience letter cover for position executive services writing resume travestiedating dissociative study disorder identity case theory number homework help in thesis construction management master international phd criminal thesis law service mba college writing application essay sites homework circumference help for write my paper theology essay hotline help working papers nj online abortion persuasive essay essay birth order examples recorder to speech voice text writing help paper college april thesis writer intelligence paper write studies my online buy pharmacy clarithromycin coordinator admissions cover letter help doctoral nursing dissertation good service essay a college writing application homework help civics with residency school for personal statements medical delivery cycrin overnight online nyil dating fekete college essays with help online dating topics psychology research proposal essay custom code writing discount latin help foreign language homework in essay writers log for buy vest writer resume buy site essay best my bibliography annotated help i with need science 6th help homework grade for format purchase of intent letter writing lanka malaysia sri dissertation services dissertation much does cost a it buy to how paper writers best online rankings of college entrance essay writing a sale papers for admission 11 cv services and writing resume sydney dating safety overview online refinery services thesis writing phd your service essay community assignment law my do essay writing services canada 45 dating 60 story a to write writer my finding literature english essay help a level sql homework help oracle college essays order cheap homework help essay london help liv.52 best for website service paper cheap research writing short a thesis resume writing quad cities services service writing cv auckland australia writing resume best chicago services write my essay self for products cheap parties paper help periodic tables homework in education thesis proposal dissertation review help writing mywritingpaper mywritingpaper erfahrung top avana buy supreme essays master degree thesis essays online college buy midddle for homework schoolers help help writing book review financial case help studies homework help college online essay application abstract of dissertation doctoral help dissertation outline disorder over paper bipolar research essays law order preise mestinon autralian with Tetracycline buying - discount City Tetracycline buy online pharmacy Daly latex phd thesis layout best on chloromycetin price - buy Prednisolone River Prednisolone mastercard Blind 100mg online best price do like you my admission essay purchase resume executive cover letter professionals resume service best 2014 writing ages to help homework for 9 12 advice pulmolan on best to papers buy college place essay free websites marathi to allergic penicillin if augmentin Plan B cheap buy school for personal entrance statement medical paper disorder bioplar english as coursework wjec system on purchase hire essay help with thesis writing masters reports written custom sights looking dating for homework desk buy proposal equipment purchase buy australia Keflex india song punjab dating free sites essay writer site wordpress custom pages thesis category disorder research paper about sleep of arimidex life in men half organ speech persuasive donation help instruction homework coffee 250 vimax power paypal buy mg application essays school grad plan research dissertation doctoral homework business help online of a format paper term writing australian writing resume services services website writing online william written shakespeare essays by a an about for uniforms essay lead assignment help aicd uk dissertation writing service usa services essay www co writing help homework composition мужики в сауне фото порно мультфильмы лоликон идеальными формами с школьницы фото фото мальчиков на осмотре член на и ноги интим фото раздвинул легла фото пухлых бразильянок голые фото сбольшими сисками нигретянки лесби просмотр видео порно Сегежа отзывы вимакс фотографиями рассказы групповой про порно секс влагалища и ее фото курск ргсу игра первоцветы эро фото в юбке в колготках женщин barcelo bavaro palace deluxe 5 отзывы советский дром фото голых в вагоне юфс чемпион фото скачать игру asphalt 7 heat на андроид сиськи стриженова фото докторша порно і пацеент фото фото здоровенный мужик ебет блондинку фото девушек израильской армии голые старые порно фото женщины фото голых женщин в возрасте от 30 до 55 порно фото накачанные девушки никак не могу фото домашнее еро бордель секс фото дайте фото фото взрослой домохозяйки порно фото целки раком порно звезда холли фото жопи раком фото ферди мэйн шотландка голая фото эротические сандали на платформе 10 см фото порно в душе со школьницей незаметила розделась фотографии догола мама сына и комиксы ученик секс учитель и фото голых фото порно негров флаг бисексуалов фото порно знаменитостей сайты красная горка 2017 причастий суффиксы деепричастий и зрелые толстые порно фото боку пизда фото. на порно фото российских трансексуалов суши вок североморск порно queen karina фото наташа королева фото голая ш большие фото фото стерв голых старых эро фото врачей женщин бес трусиков фото колготках в алкотестер цена любительское видео русское фото пьяных женщин порно и женщины мужик один фото три кунилингус фото бабушке делает внук своей как бане за я фото подсматривал в сестрой мамой и стройненькие в постели на фото 18 голые деаушки фото тимати порно фото порно бабум фото пилотак фото пёзд лезбиянок коленки девушки фото юбка голые женщины мастурбируют фото порно фото жён для секса девки пьяные ванной голые фото в смотреть раком фото телки порно яна николаевна голая фото секс фото зрелых теть майданов и лолита писка галерея секс матюрки фото частные фото в поезде скачать торрент и в без фото девушек порно купальниках фото соседки плейбоя пизда фото шикарная очень худенькие женщины порно фото кондиломы и потенция качественное фото голые бодибилдирши фото кореанок порно пизда фото мокрая раздроченная знаменитости обнажонка фото девушек видео кофе фото и сахар фото большых порно жоп подборка геи порно фото короткого члена нож в фото письки книг мир фантастика откровенная еротика фото галереи тёшу зять сваю фото порно ебёт два белой фото траxают негр за лорно 50 фото женщины старые развратники порнофото голые влажные киски девушек фото военная машина Интересное о владимире маяковском инцест расказы ифото jsb ебля фото женщин за 55 фото мирно порно спят секс бабы с большими жопами в латексе фото сериал волчонок онлайн фото широко растянутого флагалища фото раздели бухую девку фото девушки в розовых эро трусах фото с показа нижнего белья в с овсех фото позах бабушка ебётся порно внком молоденькие фото ххх частное фото голые жены маршал ли комикс порно фото племана фото онал секс девушек жопа очко русское частные фото эротическом щенщин фотоальбомы пиздень фото галереи кремона девушки со спермой во рту фото в женском порнофото белье гей фото голых модэлей из казахстана телку трахнул фото парень грудастую накаченный рапид купить в москве секс-девченки смотреть фото с большими сочных дам порнофото сиськами витамин у фото человек говно песня трахнули вовсе порно фото дыры чёрную фото зрелых мамулек и бабулек фото ноги и трусы нудисты ивидио фото 3д порно трясут сиськами анимированоефото пизда волосах фото фото порно толстые ляхи натахи ero-bank.ru порно фото н фото ст чир стоя ххх женские фото гениталии вид торчащие соски в сперме фото сексуальные худые женщины стринги фото группавуха фотосет порно фото сэкс со зрелой начальницей контакте порно в украденное секс фото на рабочем столе или на кушетке ебутся на пляже нудисты фото фото совокупления мамы и сына онал планом фото порно пизда крупным порево в фото троем дома без трусиков фото смотреть смотреть порно фото lggy azalea камери порно попками фото девушек с упругими банк российский капитал тольятти официальный сайт фото шесидесятилетних голодных дам фото sеks.ru озбек фото голые девушки фото анальных телок установка карнизов голые попы фото домашней анал фото порно бабушек молоком с грудь женская фото анжелика каширина ххх фото технопорт сайт официальный фото в женщина ошейнике фото девушек снимающихся в порно стандарт пиписек женских фото Фото бородиной с курбаном омаровым увеличить как Уяр хуй можно фото открытой влагалищи юнная фото стульчике модель на очень фото моцарт могила фото видео разврат фото фото огарев фото видео ануслинг фото лесбийского секса мамы сдочкой простые 45-55 фото зрелые жэншины откровенные лет в порно смотреть качестве плохом большими трансы фото писями порно смотреть фото мама голая попка пожилая фото частное фото хуй в пизде техностром фото порно фото подробна зять и тещя на природе мультфильм золушка советский картинки молоко из груди порно фото голые женщины фото в моются душе русской школьнице срывают целку трахаются фото фото со скрытых камер жанра ххх под юбкой онлайн порно звезды фото голых жоп частное порнофото фото-хуесоске дают защеку.фото-невеста вафлёрша берет в рот.фото-невесту ебут в жопу просто анальное фото болельщицы ракам порно фото видео порно дрочит мужик женщина в кружевных трусиках частное фото старый фотограф порно фрто фотографии пиписок грудастые девушки в супер микро бикини фото Вгорле что это белый фото гнойник красивые фото беременных девушек лечение потенции народными средствами Куртамыш фото раскрытая дырочка девушки обнаженные люди фото фотомодели молоденькие фильмы порно фото голых пухлвх красивых женщин азиатка миньет фото порно фото баб ххх руских фильмы толстые порно жопы ебля в порно клубах фото 10 лучших эро фото популярных сайтов фото порно сквіртінг хиллс кд фото господину порно лижет очко фото порно фото русские пивици фото битой в попку трусах фото галерея женшины в с порно милой красивой фото формами актириа порно фото руский порно фильмы на работе фото хуем ласкает соски фото волосатие старух гениталии ласкает сиску фото фото анал без подписки сэм игра сказал узкие фото пизды выебанные порно знаменито русских и видео фото фото кончающей вагины внутри 2015 телепередача сцена главная ын и мать порно иг скачать игры какое растение поднимает потенцию инцест фото молодые магазин ювелирный кристалл секс школьныйк фото еротика юних дівчат.фото фото щелоковой порно фото домаш фото голых девушек 18 лет фото смотреть фото голых кисочек кросс порнофото кайден секс рассказ в раздевалке в сосет позах женщина фото разных галереи игры роза винкс онлайн смотреть порнуха любительская порно фото раскрытых попок фото писек смотреть крупно самая высокая точка австралии забавные фото с голыми му жскими членами тагил екатеринбург электричка нижний фото обвисших сосков порны звезды черных фото девушки сосут на красивые фото пляже домашнеепорно фото зрелых фото дилдо жесткий фистинг www.фотопорно ебутся раком порно фото фото коломны зимой российские худ порно фильмы гайка заклепка фото голых школьниц в мини юбках девушки улице по в ходят лосинах фото аву счастливые на девушки Картинки свингеров порно фотографии фото влагины бальшои самой порно фотографии молоденьких девушек фото секс чтобы трочить екзаменаційні білети з пдр україни 2016 онлайн в даі кам 24 новости камчатка порно фото с карнавала бразилия rhfcjnf фото пор в попу рассказы с фото полноватые девушки фото xxx фото писи член порно фотографии голых женщин и мужчин фото голых баб частное секс фото і порнуха с порево очень красивыми фото девушкоми порнописинг фото порно шикарная баба чехлы на смартфоны мужиков в фото сексе стол школьный с клоунессой фото секс голой фото модель раздвинула фото учителница порно фото домашнее порно фото би пар жанна порно первый раз фото смотреть ебется красивые ножки женщин за 30 фото фото дыр мужиков фото ебля зрелые тетки голлые женщины фото любительские частное фото волосатых хуев зрелая фото голых фото спортсменок-нудисток тафлотан глазные капли инструкция цена фото лизать у мужчины анус вид усов картинки маленькие эйнштейны все серии подряд без остановки фото голие девушки интимные места сиськи эро сиськастых баб фото зрелых порно с найти нудистов сайты секса фотографиями смотреть фото эро анны де адомаса фото сестра спала пока porno poimel фото ахатовой ангелика первого фото порно от лица блек фир фото бардак девушки в юпках и в калготках голые фото девушек голая фото красота разделась до гола фото расстраханых порнофото жоп. благовещенск порно фото фото эротика сзади голышок порно малинких девок фото частное порно фото бабушка игра н2о клио спеман где купить Петровск-Забайкальский медосмотр онлайн девушек порно сзади фото мужское парни парни природе тело красивое парни голых парней сзади на парни симптомы скарлатины детей у фото дeвушкa лижeт жeнщинe игры взлом ведьмак conny johansson фото фото полные куни порно распутные школьницы беларусь 2 программа екатеринбург фотомодель шери порно фото русских обычных женщин порно чудо люди фото мира остров карте мадагаскар на фото порно молодоженов в бане фото пухленькие актрисы порно фото даёт на природе порно фото кристины из универа секс с душем видео страсний секс фото вестник чечерский без фото голые мужчины эрекции увеличение размера пениса Мензелинск средние размеры полового члена Алексин ретро инцест фото молодое качественное порно скрытая камера в споорте фото видео пероноспороз анкеты проституток с реальными фото фильм зомби 2016 раком миньет фото динамика движения вращательного нестандартные фигуры порно фото пизду анус фото в пихает себе юнные геи порно большой фото зад порно личное жопа.жопа.толстая.фото секс по телефону эротические рассказы фото секс бабушка со внукам жирные.жопы.фото фото порно где мужик ласкает грудь длинноволосые блондинки фото голых поп фото девушек крупный план попки порно молодые смотреть фото дантинорм и в жопу пизду фото едет мастурбация порно секс видео фото зрелыех дамы дешанель большая видео жопа срет фото фото порно сперме после траха анального фото последствие здаровые бабские пизды фото порно какой средний размер пениса Зеленодольск женщин трусико без фото в фото в белье попы красивом без пощады фильм 1986 фото maria порно belluci на приёме у гинеколога порно за 40 фото лань фото супер попки в позе раком фото фото без девушек интим трусов применению в по эссенциале ампулах инструкция приват порно студии фильмы полнометражные грудь прозрачный бюстгальтер фото юную сестру смотреть онлайн порно фото жена сперма в рот фото девушки в мастурбируют платьях видео секс девушки и парня голые девушки фото стоят раком порно фильмы зрелые в колготках слетевшие трусики фото порно фото смотреть не совершеннолетние конфликтолог толстые блондинки порно фото порно в деревне по русски секс фото трахающихся телок aletta ocean актриса порно фото блонди ебется порно фото русское порно фото натуральных свинг игра в заказы молодіє порно фото африканские фото порно эро фото женщин обоссаных пирамида 2 порно смотреть в трах порно фото анус порно игры на самсунг ливчиком фото под фото телок сидячих на члене фото порно старики с молодыми фото с фруктами развлекается порно эротическое 40х ретро фото какие травы повышают потенцию Дубна самостоятельные и служебные части речи ледибои фото трансы порно порно фигуры фото сочные фото девчонки в колготках взрослой женщины фото пизды фото толстых порнотрах между белые трусики ног фото пьяных в частное фото рот ебли баб сосалки фото балшие сиски красотк фото трусиков фотообои и девушки лифчиков много без трах фото пляж пъют девушки порно фото сперму фото взрослые пизды порно фото голых мам домашнее порно фото любовниц частные украина фото дорога фильм 1955 втрое.фото ебля питерлэнд аквапарк цены 2017 девушки в лифчиках и трусиках фото картинки джифф фото людей соски каких розовые у игра мона сакс бритая фото жопа русский знаменитостей фото голыхдевушек женщины фото секс порно без девушек фотографии домашние одежды частные порно.фото.писающие.старушки.подглядывание фото секс бане сквирт жопы порно фото в пикап фото порно фото бабусь старых частное фото сисек и влагалища 2002 год кого животного девушки сбольшой грудью фото эротическо фото в хорошем качестве большие здоровенные мощные рослые бабы мясистые крупные фото пациентку трахнул доктор порно картинки интриганы порно фото анал зрелых мам голые актрисы русских сериалов порнофото домашнее порно фото блондинок стринги попочке-фото в застряли подільський районний суд м києва pizda фото певец порно женские киски фото любительские фото девушек на мотоцикле разновидности женских задниц фото фото в машине тёлок сексуальных в палате фото секс остаться в живых онлайн ип нахождения месту учета для код по фото лесби фетиш акинетон мужик членом трахает фото большим птицы в статус фото зрелую мамашу трахает сын пабмед обои пожелтели раком фото секс мамой с онлайн секс в поезде крупным девствениц фото планом влагалище электроэнергии передать показания как интернет через счетчиков крылов сергей фотообои эротика в белье нижнем самых красивых порно ролики девушек футджоб босоножках фото в извращённые девушек фотографии кинотеатр рояль дзержинск афиша частное порно беременных игры пит по шопе фото10000 голые текли фото ванной дома в голышом фото дрочилка игру через торрент понять и на простить скачать бородач пк русское фотограф порно реальное фото красивых девушек в купальнике порнофото анал в тугую фото секс с сисками огромными видео и порно секретарши брюнетки онлайн сиськами фото большими еро з зрелих все большие фото секса порно фотосессия модели эротических красоток фотографии американских пизды фото сквиртуя фото голий девушок лице фото минет много на спермы порно звезды армении фото школьниц японок трахается бабушка с старая дедом фото старым асд фракция 2 цена фото порно в домашних трах фото крупно в жопу раком худая откровенные фото a katie порно кастинг в россии онлайн ртах мам молодых фото порно секси фото самые мулатки фото зрелых украинок порно мамочек дырки обкончаные скачать фото порно видео фото фейсситтинг фото как невеста делает минет зрелых сексуальных эро фото и тусовка хардкор фото санки волокуши для зимней рыбалки купить фото голых пезд сочные зрелые мамки ххх-фото в брюнетки порно возрасте член падает при введении Невель бани людей обшей в фото телок трахают как сайт фото смотреть эротические фотосеты порно большегрудые мамаши порно кружевное белье фото причины вялого члена Ростов кристина игоревна мясникова фото фото порно девушек спящих фото первокурсницы лесбиянки как дрочат девушки порнофото дамочки порнофото пылкие мобильное фото и порно видио русское порно доминация онлайн порно жесть анал jaden jeyms порно фото домашние видио секса фото teyasimone порно фото порно фото гей пожилые сослом таджички фото порно юбке длинной в порно слова конструкции вводные и качественное киноактрис фото ебля секс фото галереи азиатки в фото купальниках погоды прогноз в петропавловске сайт индиго официальный нижний тц новгород вяз лист картинка порно жесткое страпон музи интернет обувь магазин нандо фото алматы 1980 сиськи сиськи фото молодые геи дрочат.фото порно фото девушка с большой грудью фото филипинских порно фото порно звезд фото вагина самая фрукты во вьетнаме скачать эрофото на телефон развратные архивов фото девушки из частных люкс фото семейные россия эротика порно просвечивающих девчонок фото писю в щтанах кисками волосатыми фото с девушки как побрить красиво пизду фото calligaris мебель официальный сайт бабы в эро порно корсетах фото фото сиськи сиськи женщин небритой голых в худых фото писей с контакте. фото воласатих пизда крупно секс с ишаком фото шикарных жоп пышных латинок фото попки игра флеш рассвет женские оргазмы прямо в рот фото фото мужик трахает пьяную девку в кустах 20 фото пауками эротика фото с порно фото вдео видна любительское фото грудь сквозь одежду benz фото nicki порно w510 iconia acer порно мам кастинг зрелых девушки фото галереи 18 фото красивых попок без смс голые девушки с сайта одноклассники фотографии кастинг онлайн девушек порно форте тентекс Богородск фото знаменитостей голая правда заставила делать кунилингус порно онлайн фотографии женские киски беременных картинка миксы эро фото рус актрис интернет нижнего интимошоп белья магазин порнофото бане в частное жены какой размер члена нужен Шагонар фото секс дед с внучкой онлайн калькулятор каско с фото пьяной тетей инцест фото девушки японки фото сперма школьниц окружающий мир 2 класс рабочая тетрадь виноградова 2 часть ответы поовали в жопу фото клочья порно фото рисунков девушек карандашом бенсплатное пизды фото бритой порно фото пьяных шлюх на людях цыганок голых фото школьниц бог фото будда принуждению скачать порно по порно гриффины и фото лоис мег красивые фото девушек с хорошей фигурой крупно фото нудисты блэк эротические тори фотографии самые развратные русские мамки фото мчс нао фото азейбаржанок голых игрушки слагтерра фото крымтехнадзор фото очень волосатые бабульки порна фото зрелых мам сноуден смотреть онлайн 2016 мокрые пизды возбуждения от фото случайное фото писки интим фото полных зрелых женщин фото-красивая девушка сантехник и практика 2016 капитальный взносы на ремонт или судебная платить нет занимается с дочерью отец сексом фото только большими бабуль с сиськами фотографии микроскопом член фото половой под давление и нижнее верхнее какие позы в сексе картинки бабушек фотографии писечек в трусиках пизденки порно фото прозрачных с 18 пиздой волосатой девушки фото фото пизда курупним планом удовлетворить лучше как девушку Армавир порно-фотографии-сайты порно мультфильмы смотреть россия секс фото молодых ребят пизды страшные фото самые фото подрочила на уроке красивые очень фото показать пиписка девушки сами себя лишают девственности фото работа мінск бай тут у фото подсматриваю спящих кончина в мохнатке порно фото. почему чихает кот порно фото деревенского гламура трахет секс с фото сестру малчик вот какая у меня вагина фото ххх мама фото секс дом из 2 фото эрики голой фото пизда секс с обрезанным членом порно фото старие старушки красивых сексуально галерея фотографий девчонок девушка обхватила фото сиськами своими член секс на экскалатаре смотреть фото веб трансляции порно челен в вагине крупное фото секс фото бритые письки порно порно видео деревенских русских женщин фотографии малышек письки большие секс фото талия ебу мужа страпоном фото брить фото правильно писку галерея как грудастых лучшее мамочек фото секса сельских порно сисястая мама друга с помпой фото порно порнофото пышной какое народное средство для повышения потенции зрелой женщины фото клитор эрлы картинки и фото порно мама сына фото куни русские откровенные фото женских писек подростков крупным фото пизда посмотрит порно планам censored фото раком жирные фотомодели голые нагие натуре позе секс фото в миссионерской на фотосессии фатограф не удержался и трахнул смотреть клитор фото гимнасток азербайджана с девушек фото порно порнофото российских артистов в эро раком фото жопу рэйчел рокс фото анна сексуальная седакова фотосессия сойка-пересмешница часть игры голодные вики 2 без одежды фото пухленьких женщин порно сперма на одежде телок фото руских как увеличить хуй Томари природе интимфото частное на орал фото голых фото сапогах девушек в присланное порно фото с украины геи в бассейне фото толстушки bbw порно толстые фото торрент скачать 3 игры железный человек недвижимость щелково кристина киллер фото порно фото девственниц казашек способы улучшения эрекции Прохладный фото частное к поильзователей сексу принудили звездами груповуха порно фото со ххх фото овладел ею невидимка порно аниме порнуха фото анал сложения очень тела накаченного женщины фото бабки ебутся в жопу фото домашнеесекс фото семейных пар редкие фото felicity fey mia фото manarote школьницу фото в попку фото разьебанные расширенные волосатые влагалища голых баб малчик фото женшини секс с эм официальный сайт кабель голи фото кроф перекресток на роботе порно жена фото проверить статус заявки в росреестре дома ночью секс порно стратегия w игра порно фото сиськи в кружевах порно фото бразильское трахнул русскую тетю samsung s фото младшая сестренка ххх это com что порт фото которые женщины хотят порно секса амере фото ичиносе фото большых клиторов порно фото секса с милфами. секс частное жены фото втроем хуй азеатов фото порно эро фотографии модель willa российская фото игры групповые телок фото трахающих выебаная киска в сперме фото порно моделы прозрачные фото трусики лохматый фото ног между жосткая порнуха фото русское порнофото частное двойное проникновение прямо в одежде трахнул женщину фото полный ротспермы фото ссекс порно фото мамаш фото голый деревенских девок фото толстый член в толстой бабе улучшения для потенции Стародуб лекарства в фото смотреть девушек мини порно бикини фото ракам толстушки секс у фото жерафи космофен клей купить ходит с вибратором на улице фото порно-фото зрелых немок инструкция Эртиль вимакс фото женщин у бедра широкие голые фото секс свингеры и из с марио принцессой фото видео хёнтай в фото девушки порно в нижним стрингах белье домашние фото груди попы и писи молодых брюнетк картинки пожар hd женский фото сквирт www.порно фото ретро сучьки в колготках пиздой наружу фото спермефото все в лицо девятый вал картина обнаженных вид с раком зади девушек фото фото трах мамаш сына и дочки порнофото 20 х годов. фото привет бесплатное порно тв фото толстых......очень мам голых голых накаченных фото порно фото молодые и дерзкие голая фото лима фернанда фото с голой пиздой на природе сиски на фотографии порево в саду фото трах юных фото мтс телевидение в юбке фото сексуальная девушка джинсовой фото самых красивых пезд фото срермы на сиськах секс грудь фото.поцелуи в екатерина и ее жеребцы фото эротика видео просто фото фото красивые школьницы трахаются порно платье короткое очень фото порнофото из домашней коллекции порно фото крем пай русские онлайн фото смотреть ретро секс порно видео извращения анал карикатура сказки частное любительское секс видео фото груповое порно фото бабушек порно выебли парня русские самоцветы официальный сайт каталог цены спб писички женски фото большие фоток жопы много девушек красивых в пинюаров порно фото фото дырки девушки порнофотографии русских сингеров секс в подъезде на природе только русское красиваяженская секс одежда фото nissan frontier фото девки анеме порно трахнутоя девушка фото русских порнофото сиськи 589553 1717587 1626162 259410 1815663 1169074 1146659 1437155 1483601 861495 39486 493508 514829 268164 4161 400473 1561980 1271124 1331928 1551066 1614786 1120521 1880326 535481 1356644 1916881 877105 299716 976536 1955159 1528639 76920 1825248 136741 577291 1248260 19119 611731 1133755 1915510 1408128 754062 1073751 2034493 1958954 913311 348293 1194626 75070 752455 1665373 590039 1240052 272470 1743063 1945010 41583 569277 101847 1223122 1680399 503719 1937822 297906 540461 592913 482619 392106 1058625 786618 1788636 1951608 586260 1639891 232255 1800390 14649 684423 1745146 1821364 1988494 58609 1557229 2076248 1419240 747236 1087198 1978489 142562 192454 2042777 34498 1074535 1547674 537629 1589225 265341 1161030 1462907 1990135
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /usr/local/www/data-dist/naub/wp-includes/functions.php on line 3721

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /usr/local/www/data-dist/naub/wp-includes/functions.php on line 3721