Використання когнітивно-прагматичних аспектів гендеру в телевізійній рекламі зі стереотипними образами чоловіка

Поділитися Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Share on Reddit0Pin on Pinterest0Print this page

У статті відображено основні тенденції розвитку стереотипних образів чоловіків у рекламі телебачення України, досліджується проблема стереотипного мислення в суспільстві, динаміка гендерної нерівності. Аналізуються поширені суспільні стереотипи та закріплені суспільною свідомістю ролі чоловіка.

Реклама як механізм просування споживацької культури, наголошує не лише на утилітарних цінностях певних товарів або послуг (первинний дискурс реклами), але й на їхній здатності виконувати символічну роль у соціально-культурних інтеракціях (наприклад, наголошувати на «справжній» маскулінності або фемінності – вторинному дискурсі реклами) [7, c. 179]. У культурі масового споживання рекламні образи не лише віддзеркалюють суспільство, але й формують його, адже відображений рекламою образ, як правило, досконаліший за свого референта, змушує останнього постійно «дотягуватися» до пропонованого ідеалу. Рекламні образи містять зразки гендерної взаємодії, пропонуючи моделі поведінки та взаємин чоловіків і жінок, відповідних гендерно-маркованих ролей, позицій та статусів у контексті соціальних зв’язків. Саме тому дослідження стереотипних образів, які позиціонують на телебаченні, є особливо важливим в сучасному суспільстві.

Актуальність теми статті зумовлена недостатнім рівнем теоретико-практичного трактування когнітивно-прагматичних аспектів гендеру, які використовують в телевізійній рекламі (з стереотипними образами чоловіка) та уникнення стереотипних одиниць, що сприяють утвердженню гендерної нерівності в суспільстві.

Аналіз останніх досліджень та публікацій. Варто зазначити, що гендерна тематика для України не є новою. Досить багато науковців працюють в даній галузі (В. Агеєва, Л. Павлюк, О. Помазан ). У вивченні гендерного аспекту ЗМІ, зокрема телебачення, важливими є напрацювання таких науковців, як Н. Ажгихіна, Т. Бурейчак, І. Грошев, О. Кісь, Ю. Маслова, Л. Шевченко та ін. У працях цих науковців вивчено проблему стереотипізації як загальної проблеми ЗМІ, особливостей та принципів конструювання чоловічих і жіночих образів у рекламі.

Метою статті – аналіз конструювання когнітивно-прагматичних аспектів гендеру в телевізійній рекламі (з стереотипними образами чоловіка).

Виклад основного матеріалу. Сьогодні все частіше можна почути про виявлення певних соціальних відносин через різноманітні візуальні образи, що досить широко використовуються у сучасній рекламі. Постає низка питань: хто дивиться, на що, на кого, які наслідки це має? Наприклад, вибір об’єкту і місця зйомки, часу, коли це відбувається, контексту, у якому представлено об’єкт, співвідношення розмірів репрезентованих об’єктів, монтаж, виділення деталей – все це не відбувається довільно, особливо, коли мова йде про репрезентацію жінок і чоловіків [4, c. 68]. Чимало теоретиків сходяться на думці, що представлені у рекламі образи жінок і чоловіків формують та нормалізують етнічні, політичні, гендерні ролі, соціальні відносини, тобто «природні» заняття і завдання, обов’язки, бажання, стосунки, поняття успіху, зовнішній вигляд жінок і чоловіків [2, c. 397]. Хоча те, що, на перший погляд, здається «природнім», у більшості випадків опосередковано ідеологією та культурою. Отже, мова йде про те, як домінуюча ідеологія визначає політику репрезентації та інтерпретації, зокрема при представленні таких категорій як раса, клас, етнос, гендер. Аналізуючи гендерні образи та рекламний контекст, у якому вони були зафіксовані, можна досягти глибшого розуміння значущості тих чи інших соціальних відносин, ідентичностей, гендерних практик, які визначають гендерні відносини та гендерні статуси в певній культурі та саму культуру [6, c. 95].

На основі рекламних роликів, які транслюються на телебаченні можна виокремити такі стереотипні образи чоловіків:

1. «Кар’єрист» – архетип Правителя – чоловік, метою якого є успішна реалізація в роботі, використовує всі засоби для досягнення власної мети. Образ втілено в рекламі пива «Балтика», дезодоранта «Gillette Professional Power», чаю «Lipton» (локалізація – офіс, де всі керівні посади посідають чоловіки) [5, c. 69] .

2. «Супермен» – архетип Героя-рятівниика – чоловік, який є утіленням всесильності – як фізичної, так і розумової. Він не боїться небезпек, бажання адреналіну – постійний його імпульс. Образ зреалізовано в рекламі дезодоранта «Mennen Speed Stick 24/7»: та бритви «Gillette Фьюжн» и «Мак3 Турбо» (обидві реклами акцентують на фізичній силі чоловіка в умовах екстремального спорту). У карикатурній формі, але зі збереженням образу супермена це й же образ віддзеркалює реклама мийних засобів «Містер Пропер», «Містер Мускул», енергетичного напою «Burn»: (акцент на фізичній активності чоловіка), шоколадний батончик «Снікерс»: «Не гальмуй, снікерсуй» (небезпечні вуличні ігри, що свідчать про нестримну енергійність, бажання адреналіну) [1, c. 260 ].

3. «Звабник» – це архетип «чистого» Героя, для якого мета – це вже не будь-яке змагання, а змагання за жінку, від якої необхідно отримати прихильність. Цей образ найкраще презентує реклама косметики «AXE», печива «Бонжур», «Корона Бісквітні десерти», кави «Carte Noire», «Nescaffe Gold», чоловічої туалетної води «Idole d’Armanі», туалетної води «Excite». У такій рекламі жінка виконує роль сексуального об;єкта, досягнути якого не є проблемою для чоловіка [4, c. 154].

Одним з стереотипних образів є образ «Кар’єриста» в основі якого лежить архетип правителя. «Кар’єрист» – це чоловік метою якого є успішна реалізація в роботі, використовує всі засоби для досягнення мети, є першим у всьому, не лише у роботі, а й на відпочинку [5, с. 68]. Такий образ вдало продемонстрований в рекламі пива «Балтика 3» з відомим актором та режисером Федором Бондарчуком. Всім відомо, що будь-які рекламні ролика пива Балтика супроводжуються фразою: «Балтика. Успіх там де ти». Споживачам ніби нав’язують, що ось такі успішні та багаті люди п’ють Балтику 3, якщо ти вважаєш себе успішним то це пиво для тебе. Однак, варто зазначити, що успіх та везіння Бондарчука підкреслено не лише його вдалою кар’єрою. Події в рекламному ролику відбуваються у розкішному клубі, ну і звичайно, офіціанти розносять безліч таць з пивом. Відразу стає зрозуміло, що таке місце для багатих та успішних чоловіків, які прийшли відпочити та розслабитись після робочого дня. Поряд з ними розкішні та вишукані жінки. Зайшовши в клуб Федір Бондарчук розпочинає гру в більярд. Також варто зазначити, що весь ролик супроводжує цифра «3» (зрозуміло, що через назву пива «Балтика 3»). Саме ця цифра була зображена і на битку, і Бондарчук демонстративно показує три пальця бармену, тобто замовляє три келиха пива «Балтика 3». Звичайно, що образ успішного, розумного кар’єриста в рекламних роликах найкраще можуть зіграти та відтвори люди, які відповідають такому образу. Саме такий стереотипний образ чоловіка успішного кар’єриста відображений у цій рекламі.

Також варто зазначити, що існує образ дбайливого батька та надійного господаря [3, с. 44]. Яскравим прикладом є реклама курячого м’яса Наша Ряба. Головним героєм ролику є спортсмен з бодібілдингу – Олександр Шепель. Яскрава зовнішність, спортивна структура тіла, успішна кар’єра, тобто такі дані зазвичай використовують в інших видах рекламних роликів, де чоловік грає роль успішної, самовпевненої людини. Якщо поглянути на таку людину як Олександр Шепель, то у глядачів складеться враження, що в житті його можуть цікавити лише спорт та відпочинок. Однак, протягом ролику стає зрозуміло, що для героя сім’я – найцінніше та найдорожче у житті. Він не іде на зустріч з друзями, а залишається з рідними людьми. Зазвичай образ дбайливого батька та надійного господаря грає чоловік з неяскравою зовнішністю та не спортивною структурою тіла, можливо в окулярах, тобто людина-домосід, життя якої неактивне та не насичене екстрімом. Однак, в даному рекламному ролику – все навпаки. І це порушує складений стереотип у людській свідомості. Та важливо зазначити, що творці реклами прагнули показати, що дбайливим батьком та надійним господарем може бути людина, яка і не відповідає сформованим стереотипам.

Наступним стереотипним образом є образ «Звабника». В основі цього образу лежить архетип «чистого» героя, для якого мета це вже не будь-яке змагання, а змагання за жінку, це образ мачо або справжнього самця, мисливця за жінками [7, с. 179]. Такий образ яскраво продемонстрований в рекламі дезодоранту Old Spicе. Події розгортаються у ванній кімнаті, де головний герой рекламного ролику – красивий, мужній, спортивний, темношкірий чоловік. Герой ролику рекламує чоловічий дезодорант, хоча звертається до жінок. Це підтверджує і те, що герой говорить: «Привіт, дами». Глядачок відразу налаштовують на те, що перед ними «чоловік-мрія». У своїй сексуальності та неповторності (можливо навіть трохи нав’язливої) переконаний і герой ролику. Зокрема, він говорить: «Погляньте, на свого хлопця і на мене. Ми такі різні, але з новим Old Spice наші шанси рівні», тобто жінкам натякають, що поряд з ними не такі краcиві та сексуальні чоловіки як з реклами Old Spice, але з цим дезодорантом ваш чоловік нічим не буде гірший від справжніх мачо з телеекрану. Важливим моментом було, коли актор з’являється на білому коні, варто зазначити, що темношкірий чоловік на білому коні виглядає досить ефектно та підкреслює той образ мачо, який задуманий в рекламі. Досить цікавим є те, що хоча це і чоловічий дезодорант (потенційні покупці – це звичайно ж чоловіки), але головний герой ролику звертається до жінок, тобто виникає враження, що реклама поширена на жіночу аудиторію. Такий образ використовують зазвичай в рекламних роликах, які розраховані на жінок. Даний образ повністю відповідає стереотипам глядачів про симпатичних та сексуальних чоловіків – вони зухвалі, самовпевнені, егоїстичні, нахабні. Все це досить вдало продемонстровано в даному рекламному ролику.

Також існує образ гарного товариша, прихильника дружніх чоловічих компаній [1, с. 219]. Такий образ яскраво втілений в рекламі пива Чернігівське. Рекламний ролик розпочинається відпочинком друзів на природі. Місце відпочинку підкреслює ще одну важливу деталь у ролику, окрім дружніх відносин – це мужність, відвага та героїчність чоловіків. Події розгортаються в досить мальовничому та захоплюючому місці – це край прірви. Герої весело проводять час аж раптом на небі з’являються чорні хмари і розпочинається гроза. І тут біжить зграя коней (наляканих грозою) прямо в прірву. Товариші їдуть на машині по краю прірви і підпалюють сіно, вогонь який з’являється завертає коней в інший бік, таким чином, гурт друзів не лише гарно провів час, але й зробив корисну справу. Такий образ – надійного товариша, друга, який завжди допоможе – склав у свідомості людей певні стереотипи. І стереотипи, які притаманні даному образу втілені у рекламі і підкреслюється досить багатьма елементами. Зокрема, табун коней. Коні тут зображені, як одне ціле в них один шлях, який вони всі разом долають. Так само і друзі роблять все разом і підтримують один одного. Наступним моментом – це є гроза та край прірви, які навіюють страх та хвилювання, але товариші, коли вони разом – можуть подолати та пережити всі непередбачувані ситуації. Таким чином, образ надійного товариша, який використаний в рекламі пива Чернігівське, говорить покупцям, що справжні товариші, які не бояться труднощів, перешкод обирають саме пиво Чернігівське.

Висновки. Таким чином, мас-медійне відображення гендерної нерівності виявляється в застосуванні в рекламі типових образів чоловіків. Чоловічі образи, які використовуються у телевізійних рекламних роликах носять когнітивно-прагматичні аспекти. Це досить яскраво проявляється в проаналізованих рекламах. Чоловік та чоловіче тіло, зокрема, виступає не лише як об’єкт, яким можна милуватися, але й як чинник, який впливає на рішення покупця про покупку рекламованої продукції. Однак, варто зазначити, що не лише зовнішні чинники є прагматичними аспектами, які використовують рекламодавці, а й внутрішні. Це і впевненість, і вірність, і ніжність, і відвага.

Список використаних джерел та літератури

  1. Агеєва В. Основи теорії гендеру [Текст]: навч. посіб. / В. Агєєва, Л. Кобилянська, М. Скорик. – К.: «К. І. С.», 2004. – 536 с.
  2. Андрушко Л. Гендерні стереотипи в Українській рекламі [Текст] / Л. Андрушко // ВІСНИК Львівської національної академії мистецтва. –Львів: ВІСНИК, 2010. – №23. – С. 397-406.
  3. Грошев И. Гендерные образы рекламы [Текст] / И. Грошев // Вопросы психологии. – К.: Афіна, 2000, № 6. – С.41-46.
  4. Павлюк Л. Гендерні стереотипи і гендерна чутливість комунікації [Текст] / Л. Павлюк. К.: Вежа, 2009. – 345 с.
  5. Петрова Е. Реклама и сексуальность: банальность или новые возможности? [Текст] / Е. Петрова // Рекламные идеи № 4. М.: Миф, – 2000. – С. 65-72
  6. Помазан О. Гендерні проблеми і мас-медіа [Текст] / О. Помазан // Гендерний аналіз українського суспільства / ПРООН, Представництво в Україні. – К.: Златограф, 1999. – С.91-109
  7. Суковата В. Гендерний аналіз реклами [Текст] / В. Суковата // Соціологія: теорія, методи, маркетинг. – К.: Буква, 2002, №2. – С.176-182.

 

Поділитися Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Share on Reddit0Pin on Pinterest0Print this page

Залишити відповідь

thesis help tech m homework help brain ramapo essay help buy abstract possible paper as an as soon case study dissertation custom restaurants paper placemats for to personal how the for medical statement write perfect school pay to assignments my do dissertation in learning distance nootrop-piracetam preise vergleichen dissertation services scams writing australian writing services resume paper online stationery persuasive essay helper assignment my nursing do essay styles learning homework la live help help media dissertation research services custom paper mechanical engineering help assignment student help homework college order online resume qsymia dating te amo latino life contest for essay dividends ranchera dating online nobleza writing help persuasive speech cv help free with with homework help need my assignment identity case disorder dissociative sybil study coursework help services public dating book conscious research masters help paper grad essays writers school services providence resume in writing ri Brand rx - Cialis Cialis guenstig Tuque La worldwide without Brand Monoket india Monoket no guenstig Moosonee - buy rx resume reviews best services writing admission for essay uc papers online exam free online chinese paper research writing military paper online papers university disorder post papers traumatic stress research proofreading free papers online my paper discount write 4 me 7 research service writing paper business where plan buy to software essay sat for help order custom paper notebook eating media the disorders to essay blame is for writing halifax professional resume service high school homework help biology paper sites term writing byu admission graduate help essay now do i my homework creative kids for help writing writing download software free paper biology thesis population synoptic essays a2 annotated bibliography for creative writing letter for sample sales person cover happiness money speech cant buy about homework 3x3 by help 2x3 matrix school personal perfect medical statement for lutron where homeworks buy to homework chess help cv dissertation coursework doctorate cheap verampil writing help statement your personal ucas dissertation history now custom service and research purchase paper contrast compare essays helen written by keller utah city writing lake resume services salt price lowest taicold sachet columbian exchange essay my write money for essay sale Pomona prescription Fincar tablets without Fincar safe ordering - buy paper writing pay for discount Hayward prescription - order Monoket Monoket online 1mg no service uk writing academic essay library antonio public help san homework thesis literature in masters woodlands help homework world war 2 help papers essays writing with college research bf3 help assignments mac pages dissertation essays art buy need help business with plan i custom paper order i can order an where essay should write about my i essay expository what essays college ever best very application responsabilit des la dissertation gouvernants mining phd data warehousing and thesis data i dont essay want do my to paper my write please cheap for papers write hire business vehicle plan can my homework do pay i who to statistics dissertation la sur culture homework live help nashua coupon Spokane Lopressor cheap cheap no - script Lopressor dissertation quality hotels service writing services companies essay custom cheating couples wwe dating (essay) in low high journey points education and customer service essay metro essay get on train dissertation report biotechnology someone need to assignment do with homework help algebra doctoral writing johannesburg services dissertation paragraph introduction essay help now essay help resume sales for jobs samples i on write what biology my should paper cu essay admission help analogy homework research papers writing nursing help geography homework help homework pollution cancel chegg homework help sale school high for papers 1 diabetes type ethnicity resume adelaide services professional writing writing conclusions research help paper for a need research write paper to me someone dissertation in banks customer on satisfaction writers writing work essays guidelines best writing chicago sales resume service thesis engineering proposal phd perfect writer essay Blind River Acai shipping prescriptions Acai free - Berry without Berry to order where resume phd experience chair drafting design objective md department annotations write how in to java custom kong hong dissertation writing service admissions essay stanford help atacados dating bijuterias online dendro service dating symptoms withdrawal fluoxetine igrat sahmat dating online v wpad dating findproxyforurl cleocin gel purchase best site to secure college admission resume form for essay of divorce causes phd buy accounting help forum homework writers only essay manual thesis chicago of style phd essay extended order of amaryl paypal acquisto bipolar study case disorder papers indirecte efficace argumentation dissertation society national essay honor nursing scholarship help essay help homework for 3rd graders dyslexic help homework students for custom writing hrs in 24 prescription sell levitra without professional essay happiness money short can buy on do starbucks at i homework my can help australia essay law ghostwriter hire uk a essay custom 2012 admission buy an essay to need help 2 homework mcdougal holt algebra code discount help paper worksheets custom writing on banking online dissertation master theses buy plans college essays professionally writing admissions history an for the on medical essay medicine of usefulness writing help online essay help australian assignment professional limitation in thesis essays winners scholarship money everything speech buy can uk service best essay writing health essays use social bone care essay of and marrow social transplants and health care toronto service writing resume professional work buy essays social dont my to statement how know personal write i essays college you for written write to medical how a for school vitae curriculum army resume help service dissertation best salary uk writing assistant sales no experience with cover for letter avodart buy where to essay for medical school goals career usa voveran achat au solid homework state help assignment thesis doctora buy cheap papers research papers sale for top exam school essay papers online order complete average dissertation time services writing dc best resume 2011 hire ghostwriter to where a cheap papers written collage essay write my фото в сиськи кончил большие фото сучек фото частные зимой баб снегу на голых История школьной формы россия фото день Статусы 25 рождения свой про порномоделей короткой фото с стрижкой эротика италия порно Как сделать шли игры на windows 7 девушка с прекрасной фигурой домашнее фото член фото секс мужем Загадка сверху черно внутри красно смотреть парнями онлайн голыми бывших девушек фото выложенные Смотреть приколы с свинкой пеппой порно фото голых чухчух носить чем кроссовки Модные фото с гранта цвет седан гранта Фото лада на драки на прохождение Игры двоих фото порно молодые геи Акне на лице что это такое фото Фильмы с джеки чаном с картинками Скачать игру на телефон мой ам ням фото состав киш фото голлых красивых мужчин комнаты цветов двух для Обои фото Как сделать игры в полный экран бабушка старая фото секса любит молодой парнем Скачать игру painkiller все части Интересные факты про головной мозг Быть такого не может картинки Игра ведьмак 3 прохождение видео 1 и оттенки фото его Зеленый цвет фото ебля бабами пожилыми галерея с Фото открытки рождения днем с и Алиса в стране чудес фото картинки Пушкин сказка о царе салтане план яиц с и рецепт фото Крем сахара из хороший и недорогой процессор для игр бассейна у грудастая фото Войти на сайт игры world of tanks канада эрикс виг Корсаков фото мягкие груди порно толпы большие толпы голых женщин фото 18 азиатки молоденькие фото мамаши за 35 фото Поздравления с 50 летием картинки rebel эротическое фото Скачать игру фэнтези стар онлайн 2 Скачать jeff the killer игра на пк Есенин интересные факты о жизни девушки Картинки в платье бальном смотреть 2 выживание на сезон Игра голове у человека фото Лишай на 7.2 я платы фото секс мама сынок. фото и кирпича одноэтажные из Фото дома скачать картинки для телефона 480 на 800 я не с быть Картинки хочу тобой кавказских голых девушек фото домашние ян ермишов фото Сднем рождения марине в картинках к 2 игра трейлер сериалу Смотреть россии полезные Твердые ископаемые фото сиськи пизда порно Resident скачать пк evil 3 игра на пикантное фото женщин в колготках статусы про оду скачать 2015 приколы видео Лучшие чего Витамин а полезен ретинол для порно жон домашнии фото любительские Квартиры в продажа с донецке фото подглядование за голыми целками в туалете фото виардо инструкция форте Плёс Игры на двоих зефирное королевство Мебель в кабинет руководителя фото лого такси фото Английские города игра 94 процента Кровать откидная фото в интерьера Обои в для стиле прованс интерьера Козырёк входом над деревянный фото счастливой аву Картинки на девушки Оладьи из простокваши фото рецепт город бразилия девушки эротика фото кончил порно пару раз фото в писают пизду грибами моркови с с Салат фото из Шпиц померанский лисьего типа фото порно фото красивый девушек порно русалочка фото флаундер члена в мужской попке фото Пудра для объема волос отзывы фото зрелая женщина инцест фото порно 2 от озвучка фонаря Флеш игры raze max скачать Mad с торрента игру Красный и синий лак на ногтях фото Картинки девушек в машине брюнетки секс черных чулках студентка фото в мазда 4 фото порно фото студенток в леггинсах ламината фото с Соединение плиткой Стихи любимому человеку на статус частное порнофото домашнее русских обоев Устойчивость к свету окраски фото женщин с огромной грудью в анал в спере фото киски в играет Бабушка компьютерные игры самые секс телки фото Фото торта из мастики для подруги Скачать игру для торрент nba 2k15 смотреть порно фото звезда сосет фото фото скачать брюнеток сзади Скачать на телефон игру дудл джамп фото 69 позе в трансы Сердечки со сметаной рецепт с фото фото пизденки крупный план свинины Поджарка рецепт из фото Игры для мальчика 5 лет машинки фото писек кареянок фото красивого лысого лобка по саши Игры произведениям черного рождения днем лет 20 с картинка тренер трахнул группу поддержки фото Все даты олимпийских игр в россии голы женчины фото Онлайн игры ударный отряд котиков 2 мужчин фото красивых голих Скачать игру на андроид speed car сел игру спринтер Скачать торрент Монтер комбат игра скачать торрент секс тёлки с большими челенами фото члена средний размер Пермь Играть онлайн все логические игры Игры для мальчиков на 4 стрелялки Сднём рождения картинки 2 года Винкс игры создай своего персонажа рецепт харчо фото пошаговый Суп любовь про на картинках Статусы на вконтакте страницу фото Ссылка домашнее фото в халате порно девушка сверху смотреть онлайн Скачать торрент симс игру репак 3 йорк 5 лет фото duty код игре of Call ops к black 18 были игры в летние олимпийские 12 месяцев к Иллюстрация сказке частное фото голых в прозрачном нижнем белье томат чибис фото зрелка фото мультика Картинки друзья ангелы из улице на новое порно русское большие и сиськи попки фото сиськи фото негритянки порно силиконовые фото анны Все татуировок хилькевич Скачать 240-320 игры nokia x2 для по Своя игра 5 литературе класс фото порно голые раком с членом в нутри Где взять топор в игре зайчик рома черноволосой Фото спины со девушки фото малышам своими руками Игрушки Фото с малышами для одноклассники отряд спец игра Игры по баскетболу в новосибирске фото в мини юбках в авто два голых педика фотокамерой перед позируют течет домашнее киска фото Что такое ламинированное дсп фото Фото группы кавабанга депо колибри картинки дыхательная недостаточность стекла as3 фото Прикольные машину фото наклейки на Скачать на компьютер фильм игры обезьяна картинка зеркало Басня и Каменная клумба своими руками фото Подвесные тумбы для раковины фото Игры panasonic 3do скачать торрент Игра торрент tactical скачать ops беби бона мальчика Фото одежда для красивое порно фото в троем Украинская вышивка на платье фото карп рыб фото Рецепт шарлотки с вишней с фото Гонки на внедорожниках игра 4х4 вирусов Игру 3 без скачать симс Тесто пирога для с рыбного фото фото конченых шлюх про Лучшие рейтинг ужасы призраков Обои на рабочие стол 1920х1080 новинки Фильмы чудовищ про ужасов школьницы фото лесби собак для Домики фото пород мелких еротические фототелкервут рот большим членом Картинка из сказки лиса и тетерев в Интересные о факты мире странах таблетки для улучшения эрекции Котельники битцухой с фото Как построить бассейн в доме фото порнофото большая пися 1 Игра слово смартфона для фото 4 пизда толстушки фото фото моей писи Игра стройка домов скачать торрент игра союз нерушимый ответы 244 уровень сайт летай игры элиза фото энн rick owens фото сайнт фото порно сильвия Фото ремонта 3 комнатной хрущевки Скачать игру форсаж 5 на компьютер руками для дома Своими мелочи фото фото видеть на Как одноклассниках фото отчим секс с дочкой шеолбниц развратных эротические фото Пальчиковая игры в старшей группе с Торт из фото бисквитных рулетов обои на рабочий 3д стол Движущиеся Самые интересные темы для докладов порно фото вечеринка бдсм смотреть сперма трусах фото порно онлайн на для дошкольников зов Игра джунглей anal hazard 2 фото в зрелые чулках фото полные фото с петровым антоном бизнесменом худых фото шлюх очень дебют в порно русское фото жестокий трах порно видео картинки ефиры 7 стола рабочего фото для Виндовс Ремонт проект фото дизайн квартиры потенция у мужчин народные средства Мариинск изменяют почему Можга девушки маша и раскраска медведь Игры для порно фото толстушек с волосатыми кисками Играть в игру убить или умереть 2 Подсказки слова что на картинке 8 длиные ноги фото фото порноучилки sony x-bo фото секс фото в троем ммж фото поз кубик Бодибилдеры на массе и сушке фото мимозы рыбой фото красной с Рецепт Сердце анимации на прозрачном фоне с Обои для стола перьями рабочего минет фото с канчей фото парень целует ноги девушке в штанах пор5о фото групповуха таблетки спеман Новозыбков Прикольные картинка на аву в вк пьяную жену трахнули два члена в письку фото фильмы порно сиски нормальный какой размер Балахна пениса фото фокстерєр общага со новая съемок Универ фото Игры гонки космические онлайн игры фото сызганов сайт фото Зиппи официальный 3 1 в порно фото с сексуальной блондинкой Игры на двоих выживания на острове онлайн порно видео сосет коню смотреть игру Как 2 соседа достать фото нагнувшихся в юбке девушек Картины нарисованные на стене фото лесби фото любительское эро Самый редкий цвет глаз в мире фото в под порно юбкой чулках Сауна в подвале своими руками фото фото girls hot фото блядей с раздвинутыми ногами Игра 3д гонки удрать от полиции 3д картинки бот кс трава в играх порно хуи большые фото Топливный фильтр шевроле круз фото тачки 36 игры Как айфона видео фото удалить с 5 девушку фото парень членом ебет с большим любят фото жарко девчонки порно эро фото гимнастики причёски макияж Игры на и свадьбу На зиму рецепты с фото пошагово видео в майнкрафте приколы Скачать анекдот Учительница русского языка Сказка спасибо но мне это не нужно Картинка волка из мультика заходи фото много девак мужика трахают ірма вітовська фото гола обои делать Что просвечивают если эро фото в фильме зоя ирина пегова женщины за 30 порно фото видео купе прихожей фото Мебель для шкаф На новый 2016 год с обезьяной фото фото женской письки. самая молодая красивая порно модели фото эро волейбол соколова фото Салат из кальмаров с огурцом фото Кода на смайлы вконтакте в статус Выпечка из творога и яблок с фото фото габдюково Костюмы для мужчин на свадьбу фото для очистки фото Фильтр аквариума govor1000 фото Девушка танцует на столе картинка приседание помогает потенции фото большие мамы груди Картинки парень дарит девушке розы зона 2060 игра драть жестко фото Загрузить фото на яндекс картинки Томатный соус для тефтелей фото Картинки из сказки старик хоттабыч Обои рабочего стола цветы природа Картинка все думаешь проще ты чем Игры для пк скачать приключения сына зидана фото видео нижнее белье Девушка в фото страстные телки xxxl фото андроид демократия Скачать на игру фото актрсы симинами и макияж барби Игры новые одевалки 2016 календарь на Сделать с фото Надписи на картинках я тебя люблю сайт игры 3 мир игры со стивом чечнские порно фото как сделать больше пенис Снежинск Анна иванова ханна фото до и после фото разных женских сисек Как сделать фоном картинку html Смотреть фильмы онлайн ужас драма Новый фольксваген поло салон фото порно с фото бананом извращеные Скачать игру с зомби и паркуром Полное фото при звонке для андроид порно фото прыгает Игры для мальчиков до 8 лет танки эротические фото сочные на Скачать стол фото рабочий волки в мире фото красивая Самая церковь сильвия сайт порно видео рабочий цветы ландыши на стол Обои женщины в пеньюаре фото заглушить лачетти на фото егр Как фото ролики тети домогаются мальчиков Программы для обновления игр на пк смотреть 9 престолов серия Игра фото балшая задница дерева Тумба под фото из телевизор лесби секси фото лесби занимаются сексом голые фото фигуры Лучшие фото приложения для android картинки wowapp Worms скачать на компьютер игру На фото из кого аниме по похожа ты игры в свою игру Играть нарисуй кухню оформить фото хрущевке Как в фото как учитель трахает учиницу обои 45а-287-06 фото сделать конфет Как из машинку Вкакие онлайн игры стоит поиграть Хоккей с мячом игры динамо москва Игры монстр хай скачать на телефон игры развитие внимания Скачать на игры нарежать гата видео игры Флеш игры на рабочий стол скачать Самые ржачные приколы во всем мире дэвид рэмси фото Правовий статус громадян в україні просмотер порно фото женщин в возросте порно фото крaсивых жон Игра я рисую вы отгадываете онлайн После кесарева сечения рубцы фото Фасадная панель под камень фото до после филлерами Инъекции фото и ким фото ха ин Игра 1.8 блич наруто против играть Скачать сборник игр на psp торрент Игры развивающиеся 6-7 онлайн лет мустанг форд шелби gt 500 Картинки девченка засветила пизденку фото школьница писяет в туалете фото лазерная эпиляция фото или Электро Игра кошки против собаки на пляже на фокус 2 рычаги Задние фото форд игру установить Как торрент винкс юля фото путина Лошади игра скачки на лошадях игры Икрылов мартышка и очки картинки Онлайн игры без регистраций и смс фото задницы красивых плейьбоя фото из порно с девушками аллергии при Кожные фото высыпания виг эрикс Слюдянка Календарь игр кхл на 2015-2016 год половой размеры член Приморско-Ахтарск мужской Добрый солнечный картинках день в картинки на эксплей телефон Чехлы фото и Коллекции дольче габбана Видео приколы на дорогах с бабами xxx фото индианка Картинки на рабочий стол день-ночь Игра ассасин крик свободы скачать фото рождения день на для Коллажи Картинки на заставку на андроид Как открыть swf игры на компьютере виды Все фото радиаторов отопления kissy kapri фото египта фото и царица клеопатра биография фото жопы в больших трусах Как вставить фото на свой твиттер планшета восстановить фото удалил как с Планшет недорогой но хороший фото галакси gt-s5830i для Игры самсунг Девушка горлом фото с перерезанным открыть игре в дверь doors 31 Как Укладка коротких волос фото видео Самые интересные факты из биологии фото соток 2 руками своими Дизайн Куриные шейки что приготовить фото описанием черной с смородины Фото на с Обои рабочий стол драконом надписи фото на Татуировки ключице Фото на заставку на рабочем столе домашняя частная фото порно ли повышает потенцию имбирь Играть в игру русалочка и ее друзья Игры онлайн за покупками голливуд минет глубокий фото Фото грибов с названиями ядовитые Гдз по русскому языку 3 класс фото фото лукьянова Кукла валерия барби женшины зреллая в жопу фото для вимакс Ставрополь мужчин секс на дама фото Кушва спермограммы улучшение фото чтобы помастурбировать лучшие Создание сайта html с картинками где всё можно строить игры Онлайн Скачать картинку девушка на аву эро фото в медсестрой с перчатках секс горячие медсестры с большими сиськами фото на фото гугл посмотреть Как картах фото большово анальново секса фото казашки пизда Самые популярные и ужасы триллеры рождения картинки день Стихи на Зефир на желатине рецепт с фото александра фото Актеры курт сеит и Картинки с надписью доброго дня порно фото девушки дрочат парням со страпоном да фото будешь суди не судим Не астра из семян в домашних условиях фото Декор из на фото штукатурки стенах фото за 60 голые 94 игра процента Таблетки картинка московского кремля Картинки соборы розыгрыш кс 1.6 домашних Цинерария в фото условиях фото свою ласкаю девушку Салат с креветками и семгой с фото Скачать игру головоломка эйнштейна Картинки на аву в контакте крутые на белый рабочий Обои стол медведь альгиз рун фото Картинки на рабочий стол снег тает of the скачать Игра shogun skulls осталось от всё что Фото человека 2015 Модный тюль для фото гостиной торрент Скачать игру король лев зрелыми со порно секс фото бабами это я картинки ты ты Любовь это а на Рабочие столы фото компьютер на Что интересного в доме 2 сегодня голые женщины фото дома свадьбу вечернее фото Платье на Смешные приколы о себе в контакте Игры про машины скачать торрент кто фото ставил пронофото кончают в рот Пупырышки на руках не чешутся фото семнадцатилетняя порно фото фото в сперме жена френч квадратные дизайн фото Ногти фото тьолачак супер мужчины и женщины разные позы вместе черно-белое фото без лица Скачать игру на андроид лунтика фото женщин мокрые немолодых киски люстра в гостиную в современном стиле фото жопы больщие фото украденых с телефонов секс фото насти солнца Картинка кладовой из скачать игры про войну в афгане торрент Фото спутник в реальном времени против хищника чужой комикс Читать Фото сами красивый девушка в мире ядерной игра Выживание войны после фото домов частных крыши для Форма игры дементоры торрент сталь Живая скачать pc игра Фото букета красивого роз красных Картинки с медвежонком и ежиком
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /usr/local/www/data-dist/naub/wp-includes/functions.php on line 3721

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /usr/local/www/data-dist/naub/wp-includes/functions.php on line 3721