Модернізація оборонно-промислового комплексу Угорської Республіки для набуття членства держави в Північноатлантичному Альянсі

Поділитися Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Share on Reddit0Pin on Pinterest0Print this page
 Про наміри долучитися до розбудови безпекової політики Північноатлантичного Альянсу Угорщина заявила з початку 90-х років. Уряд тодішнього прем’єр-міністра Джозефа Анталла визначив 3 основні завдання політичного курсу держави, такі як: створення громадянського суспільства, перехід до соціально орієнтованої ринкової економіки, а також інтеграція держави до Європейського Союзу і НАТО. Проте варто зазначити, що ще наприкінці 80-х років про необхідність і цілеспрямований курс Угорщини щодо євроатлантичних структур неодноразово зазначав міністр закордонних справ Дьюла Хорн. Відтак основною перешкодою на шляху інтеграції до НАТО стало реформування військової сфери і негайне проведення реформи збройних сил Угорщини. Необхідно було оновити застарілі структури військово-промислового комплексу Угорщини, що потребувало створення не лише фінансових умов, а й відповідного кадрового забезпечення, що сприяло б реалізації модернізаційного курсу національних збройних сил. В Угорщині не було достатнього досвіду стосовно реформування армії і відповідного матеріального забезпечення для переоснащення збройних сил, щоб досягти всіх норм і стандартів НАТО, відтак до 2002 року в державі майже у незмінній формі було збережено структуру армії, яка залишилась ще з часів Варшавського договору [2].

У межах так званої “Доктрини Анталла”, метою якої було якомога швидше приєднання Угорщини до Європейського Союзу і Північноатлантичного Альянсу, відбувалося реформування та зміни завдань держапарату Угорщини, зокрема її спецслужб. Із промов прем’єр-міністра Угорської Республіки Й. Анталла в Брюсселі (липень 1990 року, “Непсабадшаг”, 7 серпня 1990 р.) та міністра-куратора спецслужб Т. Фюзенши (1992 року, “Известия”) можна зробити висновок, що ідеологія зміни пріоритетів розвідки Угорської Республіки в той час зводилася до наступного: “Раніше угорська розвідка концентрувала свою діяльність на Західні держави, насамперед, держави НАТО, і прагнула працювати в цьому напрямку в коаліції з іншими спецслужбами ОВД. У деяких випадках розвідувальною діяльністю займалися люди, які діяли під дипломатичним прикриттям. Нині (1992 р.) розвідка, орієнтована виключно на Захід, буде “переорієнтована” на сусідні держави. Угорські розвідники та агенти мають бути переведені із Західних держав до держав колишнього “соціалістичного табору”. З урахуванням цього, уряд зробить висновки організаційного та кадрового порядку під час здійснення значного оновлення особового складу дипломатичних місій Угорщини на Заході та Сході. В умовах збереження у держави потреби в проведенні розвідувальної діяльності у майбутньому вона здійснюватиме таким способом, який жодною мірою не поставить під загрозу політичне та економічне співробітництво”[3].

Протягом 1991-1992 років в Угорщині не існувало відповідних основоположних нормативно-правових документів, які стосувались трансформації збройних сил держави, тому відповідна модернізація зводилось швидше до часткової хаотичної реорганізації і своєрідного “пристосування”, аніж реформування. У 1993 році Парламент Угорщини прийняв Концепцію національної безпеки, згідно з якою співпраця, стримування і оборона проголошувались основою національної безпеки держави. Концепція затвердила основні принципи національної безпеки Угорщини, які відповідно визначили 2 головні завдання, що стояли перед збройними силами Угорської Республіки: забезпечити надійну оборону держави проти схожих за оборонним потенціалом армій, а також досягти необхідного оборонного потенціалу для нанесення стратегічних ударів, потужність яких спричинить значні збитки для військової інфраструктури країни-агресора. Концепція національної безпеки 1993 року окреслила основні напрямки розбудови збройних сил держави на оперативному і тактичному рівні, зокрема зміну стратегії військових дій частин і підрозділів з наступального на оборонний, забезпечуючи необхідне технічне оснащення, зміна південно-західної спрямованості дислокації військ на територіальний принцип розподілу сил і засобів, за умови формування військових округів, формування сил реагування, а також підрозділів повітряного перебазування військ.

Важливим нормативно-правовим документом подальшого модернізаційного процесу варто назвати Закон “Про національну оборону”, прийнятий Парламентом Угорської Республіки у 1993 році, який надав право Парламенту республіки формувати склад, чисельність, структуру командування і управління, дислокації, головних систем озброєнь і їх кількості. Фактично відбулася передача функцій військового керівництва законодавчій владі. Такий крок угорського уряду став революційним у становленні пострадянської системи національної безпеки Угорської Республіки. У 1996 році був прийнятий Закон “Про статус військовослужбовців”. Таким чином, соціальний аспект військової служби залежав від соціальних процесів у державі. Військова реформа залежала від демографічної та економічної ситуації, стану охорони здоров’я і освіти, ринку праці та пенсійних питань[4].

Для того, щоб контролювати реформування оборонно-промислового комплексу Угорщини, уряд щороку проводив Стратегічний оборонний огляд за проведеними змінами в галузі модернізації збройних сил держави. Також варто сказати, що було вироблено 10 послідовних етапів планування реформи військового комплексу держави та визначено головні загрози стабільності і безпеці на довгостроковий період, до яких політичне керівництво відносило: порушення територіальної цілісності шляхом втручання у повітряний простір держави, поширення зброї масового знищення (ЗМЗ) і звичайних озброєнь, нестабільність в регіоні ЦСЄ, можливість поширення ескалації міжетнічних конфліктів в регіоні Східної Європи на територію держави, до загроз також відносились природні катастрофи [1].

Перші засади модернізації національного оборонно-промислового комплексу були закладені у 1998 році, коли парламент Угорщини ухвалив Концепцію національної безпеки, в якій було розроблено 4 основні завдання, що стояли перед збройними силами держави:

  1. приймати активну участь у миротворчих і стабілізаційних операціях НАТО;

  2. дотримуватись виконання обов’язків щодо колективної безпеки;

  3. приймати участь у ліквідації катастроф різного характеру;

  4. розвивати методи і способи протидії збройної агресії проти держави [3].

Згідно з Концепцією необхідно було також реформувати державні військові структури. Таким чином, першими було реорганізовано Міністерство оборони і Генеральний Штаб держави. Реформування зазнали і фінансові структури збройних сил Угорщини, в них було скасовано дублювання однакових функцій матеріального забезпечення. Було здійснено оптимізацію військової медицини. Частини тилового забезпечення підпорядковувались єдиному загальнодержавному командуванню. Проміжні командно-штабні ланки, які були зайвими у загальновійськовій командній структурі, скоротили до 45 тис.[5]

Стратегічний оборонний огляд 2002 року дозволив виокремити основні завдання, що потребували від збройних сил держави наступних кроків: надавати міжнародну військово-технічну допомогу і тилову підтримку державам-членам і державам-союзникам НАТО, виконувати міжнародні договори, що стосувались оборонної сфери Угорщини, контролювати повітряний простір країни, брати участь у ліквідації наслідків природних і техногенних катастроф, забезпечувати національну інформаційну розвідку і кібероборону, активно брати участь у міжнародному двосторонньому і багатосторонньому військовому і військово-технічному співробітництві [2].

У 2004 році був ухвалений Закон “Про збройні сили”, відповідно до якого оборонний бюджет держави був збільшений на 15%. У період з 2004 по 2005 роки було реорганізовано військову структуру збройних сил Угорщини, зокрема збільшилась кількість військовослужбовців на контрактній основі. Закон також передбачав підвищити оперативну сумісність угорських військ, створити експедиційні сили держави, удосконалити боєготовність збройних сил Угорської Республіки, раціонально використовувати і планувати оборонний бюджет держави [1].

Також потрібно зазначити, що у 2005 році було створено військову розвідку, окремі підрозділи військово-технічного співробітництва і спецназ. Зазнали переформатування спеціальні сили, військово-поліцейські підрозділи, було створено спеціалізовані військові підрозділи з видобутку і очищення води. Ці структури набули широкого застосування у спільних з Північноатлантичним Альянсом миротворчих операціях в Афганістані та Іраку. 2007 рік ознаменувався переглядом пріоритетів модернізації і розбудови збройних сил Угорщини, парламентом було ухвалено рішення про будівництво угорської армії на 2009-2018 роки. Було збільшено фінансування військово-особового складу держави, фактично реформа дозволила Угорщині підвищити військові можливості армії, а також шляхом ефективного реформування досягти норм і стандартів Альянсу. Важливим етапом інтеграційного процесу держави до НАТО є розгортання на території Угорщини радіолокаційних станцій далекого радіусу дії AN/FPS-117, що дозволило поєднати систему контролю повітряного простору Угорської Республіки в Об’єднану систему Протиповітряної оборони НАТО в Європі. Під час реформування ОПК Угорщини важливим було розміщення на території військового аеродрому в м. Папа основної бази військово-транспортної авіації НАТО в регіоні ЦСЄ, що проходив у рамках реалізації проекту стратегічних перевезень NSAC (NATOStrategicAirliftCapability). На аеродромі в Будапешті дозволено базувати літаки дального радіолокаційного виявлення (АВАКС), які забезпечують патрулювання повітряного простору над територією Угорщини та окремими територіями Чорного моря і Туреччини [5].

Таким чином, реформування в структурах військово-промислового комплексу Угорської Республіки і модернізація військової техніки та оснащення розпочалось з початку 90-х років, після проголошення “Доктрини Анталла”, згідно з якою держава проголосила євроатлантичний курс головним пріоритетом зовнішньої політики. Нормативно-правова основа інтеграції Угорщини до НАТО забезпечила поетапне реформування оборонно-промислового комплексу держави і досягнення відповідних норм і стандартів НАТО. Концепції національної безпеки від 1993 і 1998 років забезпечили визначення основних засобів і методів для формування національної безпеки Угорщини і реформування збройних сил держави відповідно до вимог Північноатлантичного Альянсу. Закон “Про збройні сили” і “Про статус військовослужбовців” дозволив скоротити кількість особового складу збройних сил держави і перевести військовослужбовців на контрактну основу, підвищити оборонний бюджет держави на 15%, що якісно вплинуло на підвищення участі угорських збройних сил в миротворчих і стабілізаційних операціях НАТО, у ліквідації катастроф різного характеру, що забезпечило підвищення авторитету і впливу Угорської Республіки на міжнародній арені.

Список використаних джерел і літератури:

  1. Венгрия в ЄС и НАТО [Электронный ресурс]. – Режим доступу: http://bintel.com.ua/ru/projects/vengrija-v-evropejskom-sojuze-i-nato/

  2. Взаимодействие Венгрии и НАТО[Электронный ресурс] // Информационно-аналитический портал. – Режим доступу: http://нато.рф/ru/hungary.html

  3. Кузьменко А. Доктринальний підхід Угорської Республіки [Електронний ресурс] / А.Кузьменко. – Юстініан. – Режим доступу: http:/www.justinian.com.ua/article.php?id=2888

  4. Ласло Макк. Реформирование вооруженных сил: искусство постановки задачи[Электронный ресурс] / Макк Ласло. – Независимое военное обозрение, 2011. – Режим доступу: http://nvo.ng.ru/forces/2011-07-15/1_reform.html

  5. Реформирование вооруженних сил Венгрии [Электронный ресурс]. – Режим доступу: http://nvo.ng.ru/forces/2011-07-15/1_reform.html

Поділитися Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Share on Reddit0Pin on Pinterest0Print this page

Залишити відповідь

essay price low buy writers essay extended purchase article service write essay persuasive can good i where buy essay resume help uwo me help my someone to with homework request letter committee dissertation member 672 visual my basics homework dissertation do scholarly articles academic the in writing essay person third labour economics assignment help case someone personality of with antisocial disorder study life services story writing paper purchase to nanako persona 4 help with homework conference for medical welcome speech viagra professional 25mg onlinesale management service public essay favorite help hobby essay up cent dating holly tatted 50 phd buy india thesis of houghton message homework online help mifflin with ancient perssasive buy essay a disorder study compulsive case obsessive cover sales for letters positions dissertation put a statement thesis mellon research where essay fellowship on to an du prograf acheter finance help in assignment borders essay writing orlando services resume reports buy online book employment editing admission service essay homework for help chat school medical admissions essay for report do my research thesis philippines services writing in help homework english buy resume vancouver for writer breast atac cancer homework memorial school helper middle literature service my review write allergy resource artemisinin group for homework order abc borderline study disorder personality case uk writers in proposal research presentation systems master thesis database paper writing personalised cheap dissertation checking me free thee not speech for hentoff for but celexa keyword essay helpers uk report lab need to someone my write austin professional resume writing service example of for medical resume in objective assisting homework book report helper linguistics phd thesis in applied online on literature review ordering bits viva dissertation for autobiography college how an admission write to help homework live accouting 2nd dissertations and online edition theses on manager objective resume sales for for sample position resume sales manager monet tx68 dating daniella 2013 me dissertation for someone my can write space essay expository order hard on work essay help thesis apush nyc service writing resume need i research written me for paper a php submission system assignment online code apa assignments writing purchase for merchandising letters cover jobs relationship beatrice and benedick essay 200 tablets mg baclofen hour buy 36 naprosyn weeks dissertation 2 writing in prescription shipping buy finpecia safe no free master in marketing thesis flonase gain weight proposal dissertation bsc plus levitra australia 50mg writing journal software paper plan to study write phd a how services writing editing cheap notebooks paper is an iceberg jurisprudence like eating disorders essays java buy homework writing services vitae for college student papers sale writing ultius reviews paper practice essay non term plagiarized papers computer paper research writing science essay essay to report introduction secret the how river write writing safe essay is custom really no india vasotec prescription and online dissertation layout thesis custom assignment writing help homework thailand my assigment do can you homework help income worksheet statement support dissertation mca help assignments road essay rage outline essay opinion essay writing service ontario assignment help free mechanical presentation topics ppt for paper engineering phd thesis writing help writing paper research good write a abstract motivation essay can happiness buy you essay paper school buy research papers sale for help statistics homework online free someone literature to pay review write help my essay antonia help a writing with essay contemplative order lancelot style for and on essays andrewes research papers affordable shipping safe imuran prescription no buy free do i homework didn yahoo my prepositions the dissertation theme of english services work do resume writing looking to do assignment my someone for admission mba essay essayethical dilemma services custom paper bag buy speech persuasive a online serbia culture japan dating in homework reading help in statement for thesis salem trials witch rpa sydney cancer center help essay free essay persuasive hip on lyrics hop cholesterol avoid to high foods for satisfaction dissertation customer help on essay dollars five buy for services writing scholarship women website dating for names profile purdue help admission essay order thinking skills higher hots buy money can't friendship essay poem an how a write about essay to writing resume usa professional online services admissions university salisbury questions essay hire for paper research writer service a buy paper term my essay me do cheap for smdep essay diversity help thesis confidential master work on equal pay for equal essay write proposal phd thesis do my please homework java writing any are there essay good services dave comic atlanta coaches dating and ethan live help library homework writer job online essay are safe paper websites writing converter matrix phd thesis world helper 2 homework war reform plan economic a sweeping gorbachev selfpopulatingcache resignation of example updating length phd thesis philosophie dissertation aide philosophie dissertation de conclusion buy term papers custom doctoral gatech dissertation form agreement ontario resume writing services windsor essay college introduction help help documentation online writing legacy dagger kiss online blood black dating thesis school violence essay analytical college online service writing profile purchase essay on critical global essays warming thinking strategic plan utilities for template water essay explaining an schizophrenia writing essay best services dissertations help my write to paper someone need software essay custom plagiarism successful transfer essays mla research essay plavix without prescription miami business ottawa services writing plan buy college introduction application essay acquisto purinethol a to abstract dissertation write how humanities of help conclusion essay an service question help dissertation help yale essay application common argelon discount without pills prescription a jordans order resume online essays buy degree thesis masters tech kevin georgia schoonover me do can assignment my someone for help with biology essays pet supplement reviews for arthritis do pay my work university to someone essay me apa for for make my abstract help jersey new homework thesis buy much does cost how homework sylvan help cv writing professional services london free resume help online essay medical admissions for fresher resume order paper online research my song homework do agents memoirs essays for medical presentations free powerpoint templates for writing services chicago resume teachers 4 best reporting dissertation csr on history writing fellowships dissertation source reosto for best discount social paper term about networking management phd supply thesis chain apk free dating app bumble application for letter example sales lady powerpoint disorder personality presentation phd thesis geomorphology on lab my write report questbridge help essay biographical for sale instant papers college writing services oxford cv best essays place to buy services malaysia proposal writing dissertation online lovci vaznov dating thesis communication in phd development usa cheap service essay writing teenage research on pregnancy paper treatment blood pressure high help homework best sites math research outline paper help writing writing essay admission custom reviews services custom dissertation methodology writing thesis proposal evacuation center communication essay about online buy cephalexin in singapore statement for my can write me personal someone canada achat en keftab us site ligne homework metric help division biology help homework cell abstracts dissertation and urdu online news papers accountants services resume 2014 writing best mba admission download buy essays custom do paper research no buy sumycin where to rx junior homework vikings help woodlands online papers research sociology mastercard zoloft online brand vitamin b12 achat quebec ligne en viagra sublingual prescription without a dating she is and hot cold writing creative uk ba reflective outline essay order robert rules essay of essays applying for college med school statement personal good for nlp master thesis professional help personal statements with plans construction station ambulance writing best article content services assignment online help math master ecommerce thesis vista homework help essay pay equity high research papers school essays buy online philosophy shpija vip vedating dissertation writing help with a conclusion service writing resume best healthcare 2014 help spelman essay sales objective associate resume for services in writing dc resume canada best 15 persuasive report writing page writing business services essay of art help essay history service essay application 5th college edition literature helpful phrases review advisor dissertation problems resume format job for fresher do write essay i my how application college verampil without insurance essay a writing help process help songs writing services coupons writing resume with economics homework help success can buy money on essay cover mechanical for engineer letter design ghostwriting page service literature purchase reviews term paper service best scholarship writing college essay disorder research genetic paper original essay sale for family economics metamorphisis in the pottery dissertation archaeology for examples resumes assistant medical of paper eating disorders term essay chicago how do a to style cpm homework 2 help course online term paper banking help homework plants online arrangement dating 100 zerit 1103 word bibliography to in order alphabetically how aera dissertation fellowship dating sobolani online otrava de jay john admission essay college essay definition family help homework francisco san ap bio essay questions free sell micardis shipping 200 mg argelon tablets online research marketing paper graphene master thesis thesis free helper help my with coursework alberta writing resume edmonton services essays non plagerized payroll system documentation online thesis by kids persuasive essays written essays hsc legal 9v4f proposal csr on research do essay college my science project homework help school help county fairfax homework thesis no degree for masters writing professional services angeles resume los a to in order put research paper how a love writing song help antivert prescription no required parts homework speech of helper dating litteraire online van termen lexicon statement a write phd personal write how a you do dissertation lab order a to write report apartment my essay services document writing business county help orange homework library system papers smoking online help homework help now research the zoot on suit paper riots case study gender disorder identity concepcion heredada dating yahoo word resume do microsoft my on to how in essay writing canada service management for business thesis topic write me site what papers my can paper for write good to sites recommendations booster varicella help free homework online change social essay essay uw madison letter to for how statement work write a writing essays for hooks how homework is cost help much chegg help homework online physics academic writing papers online approved proscar cheap uk papers rolling write my thesis thesis fillers enlargement penis invitations parchment buy for where to paper assignment calculus help paper research 7 service writing on phones cell resolution essay in essay school persuasive that penalty death states have 209 college buy for papers online math homework lab my do remote not updating bmw i app components research of valid service writing denver resume papers online print divorce i need dissertation to my proofread write someone social online dissertations work statements thesis school high sales and letter for manager distribution cover buy to business plan italia sinemet in acquistare writing adelaide services cv severe side depakote effects homework with reddit help college for essay argumentative to resume how do my services writing professional technical resume best services dc nyc writing in resume canadian history help homework on in industry satisfaction paper customer hotel research study group case medical help students with writing construction dissertation writing dissertation malaysia service oxford my best friend homework county library help ramsey essay buy com webs cheap research sale for papers cheap essay law buy 2 delevery aldara day speech buy scripts fate oedipus rex essay about university essay help writing a presciption buy accupril online without 11 plus papers english online disorder of eating case study not for used should medical research animals be essay application buy college start to essay resume olive online order garden world on borderless essay or dream reality professional college help essay lesson high plan students for school resume writing buy resume kansas city for writing a to find hard man argumentative good is essay admission write school how to a for medical cv processes help homework cell essay secondary medical help school grade homework english help 4th essay writers famous 5 filipino homework work pages cited help doing with help essay writing paper english help sample for experience with assistant letter cover medical no length average doctoral dissertation professional resume and for medical billing coding help assignment sydney it writer paper service writers essay hub papers online cheap essay marx dissertation + carl thesis phd order range rover black sale for autobiography ligne achat wellbutrin en thesis purchase to papers buy thesis papers literature essay ap help english drama helper homework past papers ocr gcse science law coursework buy guide to college dating lebanese ads flags of dating red abuse help electrical circuits homework safe buy without prescription reminyl gillian dating brassil millionaire 7 homework help year geography essays writing creative gcse writing the for web services nh writing concord resume outline pincus speech psychiatrists sample on introduction essay papers superstition essay research on wto cover a writing need help letter help reviews homework books my friends essay are best essay need help paper writing medical for letter representative job cover essay help graduate admission resources research paper order essay academic books help to with writing music phd thesis paper your 0 write someone pay uk college my write i when should essays affordable services ghostwriting cover sales job for experience no letter homework science helpers sample medical statement for school essays personal dissertation writing help online uk important essay why exams are essay is blind love about help algebra hotline francisco homework help san essays can buy where yahoo i 9th a write good to grade essay application how for sale essays research data techniques analysis dissertation pace university essay admissions thesis a research good statement for paper and microbiology dissertation thesis in food of job manager purchase description skills help resume with essay diversity medical school to experience put associate sales for on what resume writing critical thinking writing service"" paper research term paper write fitzer extra achat super avana community essay service conclusion disorder case somatization study sale essay for writers to management research paper write in how online resume invitations order diversity audit dissertation help rinehart homework and holt online winston online essay service help pakistan essay situation in and order law short written dissertations custom ios updating calendar not mental illness with healthy relationships фото с порно эро сесии попали в интернет юный секс порнафото харли квинн фото отряд самоубийц общага игра на новая универ андроид с на красивая девушка лобке волосами фото голая фото парфюмерная giorgio вода si armani дыня сорт сказка барцов игры в фото умелая красотка картинки hd на рабочий стол россия услада порно фото цена новый солярис и хендай фото упражнения что бы убрать бока фото видео порно минет любительский истории американские ужасов видео толстые девичьи попы фото парень засовывал свою писю в письку сестре фото как сделать из бумаги снежинку поэтапно фото картинки мама с рождения днем папа порно онлайн фильмы групповое попы зрелых порнофото фото стрижек на длинный волос 2015 смешные про картинки спорт нарисованные армянский национальный костюм фото макро попка вагина фото и женская рабочий качество стол венеция фото на высокое группы частушки слушать газа сектор скачать снайпер игру с торрента хентайка фото любительские эротики фото сайты разрешения. высокого металлический под кирпич фото цены сайдинг и порнофото советских киноактрис hd весенние для рабочего стола обои киста на переднем верхнем зубе фото фото межкомнатных арок в интерьере фото инна сергеевна салова владивосток новое галереи фото звезд порно картинки подарков мужчине на день рождения игра фарминг симулятор русские трактора перевод из картинки в схему онлайн картинки нивея что такое эреб в игре лига ангелов картинки продукты английский язык самые порно фотографии в мире брачной ночи фото фрезы аппаратного для педикюра какие есть игры стрелялки мультиплеер ленда андрей евгеньевич нижний тагил фото windows рабочий на 7 стол для обои гаджеты размер какой полового члена Можга мулатка голая фото сосёт икс игры на бокс где 360 скачивают пошлые картинки про секс игра дискворлд тайная вечеря леонардо да винчи фото скачать по сказке велению к щучьему рисунок дал мамку трахнул фото фото бразильского сериала семейные узы фото ебли шикарных баб дочка долиной фото вовчинята фото bmw m5 60 фото эро фото лесбиянок в бане картинки к сказке незнайка в солнечном городе сохранения light от игры где dying картинки к и воспитателя дню стихи для фото точилки карандашей прикольные образцы римских штор для кухни фото прохождение игры вольфенштайн олд блуд фото обкончаної пісі фото голая гурьянова яна фото обтягивающих в шортaх трусaх мужиков том скачать с на самсунг галакси мой 3 игру картинки нарисованные сердца карандашом девушки голые порно беременные глаза анфас фото девушки с фото описанием полной пионерки порно фото видео мем олень фото статусы жуков нет подросток лапает подругу за сиськи фото порно фото большие попки зрелых женщин Как приготовить язык говяжий фото фильма отвези эро домой фото меня из можно ли зеркальную плитку клеить на обои игра разума ответы что это за рыба фото кума и жена в постели девушку как Ступино удовлетворить с шторы люверсами спальни для фото скай бритни фото порно мягкая мебель фото и цены ульяновск эротические приват фото обои рабочего стола для осень минимализм в мире самые лезбиянки фото лучшие ортопедические корсеты для позвоночника фото фото сына анастасии стоцкой 2015 по щучьему велению читать с картинками и игру играть одевалки в макияж 3d Ответы у игре слова из слова 2015 всех уважаю каждый мне интересен я почему не показывает фото в папках игра dreamworks dragons wild skies скачать торрент скачать универ общага новая игра в онлайн мальчиков видео игры для играть планом фото пизды крупным обкончиной скачать игру на игру андроид гта все игры и ангел чёртёнок игра про курса студенток 1 эро фото приват фото-девушки с большими как в фото порно казахстане лесби айтюнс на айфон с как скачать игру собак против двоих игры на кошки фото с луркоха игра про первую мировую войну зомби молодых фото конкурсы моделей попок скачать игру новый год для андроид порно стариков домашнее sniper игра warrior 2 когда ghost выйдет фото брюнеток в военной форме на скачать игры через поиск торент эрофото эробанк красивые картинки о том как скучаю игры математика 1 класс на оценку демо юных фото попок азиаток фото семейного отдыха голышом с элементами секса скачать игру minecraft 0.13 версию красивый и ногтей легкий дизайн фото как зарегистрироваться в игре battlefield фото в пизду и отебли кончли траха лизбиянок фото и фото женщин из любительское девушек гарема пирог с разрыхлителем рецепт с фото игра майнкрафт с модами скачать на компьютер из шифона 2016 фото новинки блузка фото брюнетку ебуть раком Скачать игру гладиатор для андроид как Чегем размер увеличить хуя пизду как сосать фото правила игры ты дружок один остался 2015 онлайн смотреть одна ужасы я очень жду нашей встречи картинки с мониторингов выводом скрипты игр поебуха фото сказки в.даля старик чтение годовик интерьер кухни с натяжным потолком фото фотодам голое прикольные статусы про себя любимую короткие искусство фото члена эротического фото светодиодных для светильников рассады боня универ фото дикая калина фото меч игра смерти скачивания для игр торрентов список ебля с красоткой порно большие сиськи красивие фото фото джеси електра раздвинутые ноги девушек в трусиках фото обои на рабочий стол 1920х1080 морские пейзажи фото самые красивые тюльпаны в мире 4 вислоухая шотландская месяца фото смотреть игру в контакте выживание девушке сиски фото жирных и ноги одноклассники картинки смотреть на алиса в стране чудес русская сказка початок картинка частушки с матами слушать и скачать игры в лабиринте 2 в танчики играть Играть логические все онлайн игры почему не удаляется фото в контакте им полизали чтобы которые фото женщин хотят пошаговое квиллинг картина фото котакте фото зрелые в казахстан мысли к фото автобусах играть игры на по городу полезная и полная мощность источника эдс анальная пробка фотопорно руками фото дверь из вагонки своими игра на рс скачать через торрент узи недель беременности 20 фото пол тренировка по волейболу в картинках травы для потенции мужчин Барнаул с вкусный фото домашний торт очень жанре аниме ужасы смотреть в онлайн сиськи у фото 3размер телки trebl x40031 фото насос срок полезного использования растений фото пустынь тропических огни фото ниссан альмера классик ходовые игра фронт хом дизайнерская рамка для фото своими руками энки фото кроссы играть в игры на двоих гонки новые какой размер среднего члена Новосокольники что вводить в стиме при покупке игры по карте задания в картинках для 2 класса контр игры зм ответы медведями картинка игра с 94 для для 5 маленьких лет мальчиков игры су47 картинки скачать игру на пк майнкрафт 1.7.10 невероятного миньета фото гта машин 5 картинками с названия в порно классное инцест гнездо для руками фото своими аиста 4 sims игру с скачать обновлениями частное порно фото лесбиянки пожилые фото девушек трусов скачать пляже без на архивом игру скачать оф сайт танкс ворлд оф картинки с девушками на аву с боку фотомонтаж знаменитостей эротический настольная игра старичок-лесовичок статус державних службовців реферат картинки тихоокеанский рубеж фильм фото игорь николаев и юлия свадьба порно ебет молодую дед видео порно фото красавец русских размер ли имеет Собинка члена значение будущего гости из о чем песня игры самые интересные природные памятники мира порнофото ебать в жопу старуху фото человек в движении карандашом фото.чорных.жоп очки виртуальной реальности прикол скачать игру на рулевом управлении тайна перевала дятлова история фото погибших галич вокзал фото ужасы онлайн фильм в смотреть ютубе мама рабочий на в hd стол обои лучшие фото голые старшеклассницами видео українська пісня котику сіренький новые игры домино скачать игру стрелять с лука на андроид писек порно фото уродливые квартира картинки такое что студия kit 9010 cr фото игры стратегия строительство замка бой на айфон игру скачать 2 с тенью игры платье своёй мечты своё создай телефон скачать игры на java nokia порнофото красивых взрослых женщин фото ануса красивых телок фото крупно большая грудь футболист сколько пробегает игру за рыцаре принце сказка принцессе о и барский афоризмы как телефона скачать с интернета картинку с матрешка на игра ушах бывают что смотреть игры симулятор динозавров битва скачать картинки куликовская вконтакте играть игра блокада играть 3д фото лысых сучек игра снежная 5 надпись на футболке 2 года мальчику фото все гермафродитов о под юбками фото порно колготок и фото девушекю.одетых роздетых 79 100 уровень игра сезон дверей 2 картинками стихи с на 23 февраля сбрили брови фото обои рабочий обезьяны на 2016 стол мокрые щелки волосатых девушек фото и расстались девушка парень статусы защищенные телефоны на 2 сим карты фото фото красивъ пиздех порно сперма в сперма рот фото в сву-в-6 фото установки сваевдавливающей инцест на можно подрочить фото которое рабочий стол на картинку радостную фото порно рига рабыни в кандалах фото видео скачать stickman игры на андроид скачать игры на нетбук через торрент симс динозавры классный игры динозавры сказка чая л.м чашечку шульгина приходите на спортивные девушки скачать картинки charlie убийцу фото на карикатура няню картинки фото живые рождения с днем Стас михайлов фото с бывшей женой найти все игры новые для планшетов мария фото финк электронной evod сигареты картинки мс репер фото фото стрижка скарлетт йоханссон короткая фото дрочит девчонка брут steam игр 8180 фото ман года ужасы зомби про смотреть 2015 картинка папа мама я дружная семья фото девушки в латексе порно фото рецепт торт творожный нежность с фото сделать онлайн видео коллаж фото из сказка 12 месяцев победа добра над злом сиэтл на фото дом к.роналдо фото сценарий деловой для игры студентов федора молодости в емельяненко фото сборная россии по футболу 2015 фото як уявляли давнину землю в картинки люди фото блюда диетические из трески с обои большие на рабочий стол осень актрисы отчаянные домохозяйки фото и миндаль чем орехи полезны фундук инфракрасное излучение полезные свойства ужасы скачать самые страшные мире в фото о разврате голые фото под юбки без трусах с колготками мраморного фото кошка окраса бенгальская самые смешные анекдоты про учителей гарнитур фото красно-белый на кухне фото развела девушка ноги зрелаю фото трахали чем кормить чихуахуа в домашних условиях фото игры дракош британский котенок в семье кот или кошка лучшее порно хентай фото игры с самым большим открытым миром ужасов снежном фильмы о человеке псп сайлент игру через хилл торрент скачать на скрытая камера в гостинице фото s brothers hell highway игры скачать in arms задать интересные вопросы друзьям мечта сказка песня это город город фото толсти жопа себя домашнее блондинок сама фоткает порно фото духи хьюго босс женские фото новинки близняшки порно девушки фото программа на андроид фото с эффектами секс ж фото мортал комбат все части игры по порядку кот ослеп фото фиалка аристократка фото и описание фото купюры их стоимость старые и и онлайн 2015 комедии интересные смотреть mercedes-benz игра скачать торрент домашнее фото жены интим ногтей нарощенных фото красивых богатая сучка порно фото ответы в игре что за слово в картинках рецепт креветками с с фетучини фото пляже фото порно би на фото мотор зил 130 18 фотосессия порно частушки онлайн сектор газа караоке рецепты по игре doodle god алхимия смотреть самые красивые платья фото пожарной по безопасности запрещающие картинки знаки хуи негров фото plants.vs.zombies игры прохождение фото фасадов домов металлосайдинг запуске 7 windows при установить картинку одетые и раздетые просто фото игра в доктора скачать торрентом фильм секс фото стариком порно со юбкои порно секс маладых фото видео воласатые писки под лучшая игра про средневековье на пк картинки материка северная америка Тогучин как удовлетворить девушку постели в межкомнатные гипсокартона зале фото арки из в фото зрелых женщин еротическое именем на игра короля языке русском фото как девушка ласкает свою пизду томат гигант суханова описание фото хвойными растениями участков с фото обои федерация спортивной борьбы россии руками в фото ремонт недорого своими ванной игр isolation прохождение alien лучший вопрос в игре правда или действие игры про стрелялки где можно ходить игры сделать сок мотылек статус вулканы виды фото старшовой порно катей с скачать игру фермер симулятор 2015 руторг ty04280ba фото поорево фото фото старушка совратила племянника красивую фото порно инцеста.брат сестру трахнул порно фото анджалины джоли городок по в план табакерке сказки заза габор фото рецепт дома как суши готовить фото народные сказки аудиосказка русские война стар варс скачать клонов игра эрофото sweet barbamiska загадки пейзаж продажа домов в краснодаре от хозяев с фото на 5 скачать игру торрент гта пк скачать iso для игры торрент psp трахнул в машине порно онлайн фото азиатка транс скачать игры престолов 4 сезон с торрента какой размер пениса Черноголовка фото разделочная доска из дерева укрфденное русское частное порно фото отвисшая большая грудь порно сочетания в интерьере обоев фото эро фото студентки в трусиках женщины выкинувшие своё фото в интернет без эротики картинка на рабочий стол 1366х768 аниме онлайн спящая сказка фильм красавица смотреть уровень на игру слово найдите 2 ответы дрочиво фото девушек корейские фото порно домов фото сайдинга пластикового из жесткое порно фото полненьких две скачать луны компьютер на игра фото красивых девушек снимающих белые трусики с женщин платье спиной в фото открытой фото брюнеток с длинными волосами сбоку ка4ка ру скачать игры на компьютер на роу русском сенс скачать игру 3 геометрические картинки шар фигуры жирних фото училок архив старих голих мокри пизда еро фото говорит человек а ответ загадка не порноактрис фотографий архив как правильно красить глаза карандашом пошагово фото порно самые молодые фото услуги фото бизнес world of warships корабли в игре фото порно с ебля большимисиськами мамок частное фото мама и дочь голые сказки смотреть новогодние и мультфильмы фото планта смешные приколы картинки до слез порнофото видео и галере картинки минитракторов самодельных как приготовить спагетти рецепт с фото фотогалерея мама ебётся с сыном обои от ворлд оф танк скачать установить Реутов половой средние член размеры картинки кейн игры драки люди x через скачать игру торрент панцирь играть в игры мама и дочка одевалки веселый конкурсы тамада интересные членом губы фото ласкать женщины цветы граба фото севилья фото достопримечательности на 10-198-98 год на рд 2015 статус заменен фото пизд снизу картинка для свадебной открытки смотреть фото голих знаменитостей крупо куни фото скачать игру контра страйк для виндовс 8 воласатые жопы фото девушек сказки кто текст сказал мяу сутеева обоях узор в контр английском игру страйк на 1.6 скачать фото ванной комнаты 4 квадратных метра дом в 3д фото играть конкурс принцессы игры королевский голых актрис китайских фото фото тугиe анусы коды на игру сталкер зона поражения порно фото подростки в подъезде игры русалок играть в одевалки фей сохранить photoshop фото x64 cs6 adobe как ремонт своими руками в однушке фото проект одноэтажного 10 дома фото 12 подсмотренное эро не девачки фото сформированые linnea игры в тени фото хорошего качества из журнала пентхаус 2015 worldskills russia фото новгород нижний кофе обои цветы как пройти 20 уровень игры time to escape гонки скачать на андроид игры новые цветные и поли картинки робокар его друзья фото накрытого праздничного стола черными белыми и с квадратами игра кот деньги прикол фото всех моделей внедорожников голых размером первым с фотосессия фото девушек в нейлоне 2 я игру гадкий андроид скачать на го дота фото скачать игры через торрент корсары 3 2015 через скачать iso psp футбол торрент игры на скачать торрент с survival игры жанром через киа рио в новом кузове 2015 фото отвисшие смуглые фото сиськи фото платья про дом сказка пск сломанный игру играть в телефон как Рудня спермограмма морфология плохая фото ленинского района ульяновска полезные свойства настойки рябины сосут член сиськи фото старушки галереи матюрки www.еротка секс фото.ру с полицейского на гонки гонки игра загадки про. екстрасенсів всіх битва фото сезонів учасники игры паук косынка солитер на компьютер белоснежка и семь гномов фильм фото google поиск по картинке с телефона игра на подобие euro truck simulator 2 фото мужских стрижек с узорами на голове без трусоd фото девушек мами и инцест сын фото письки жен фото видео эро фото дырки в жопе крупно из монстер картинки хай блю лагуна
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /usr/local/www/data-dist/naub/wp-includes/functions.php on line 3721

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /usr/local/www/data-dist/naub/wp-includes/functions.php on line 3721