Чудо євхаристії: видумка чи реальність

Поділитися Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Share on Reddit0Pin on Pinterest0Print this page

У даній статті розкривається суть чуда євхаристії, наводяться зафіксовані факти даного явища, а також аналізуються різні думки з цього питання.

Ключові слова: чудо євхаристії.

This article reveals the essence of the miracle of the Eucharist, are documented facts of the phenomenon and analyzes the different views on this issue.

Keywords: miracle of the Eucharist.

Напевно найбільш містичною сферою людського життя було і залишається релігійне життя. Із самого зародження релігія в своїй основі має віру в надзвичайні події і явища, вищі сили, що керують цим світом, тощо. Ця тенденція збереглася і в сучасному християнстві. Одним з самих містичних див в наш час, на мою думку, є чудо євхаристії. Історія Церкви знає понад 150 чудес пов’язаних з євхаристією. Зазвичай вони відбувається, коли віруючі починають сумніватися щодо справжньої присутності Христа в Пресвятих Дарах, під час спроб профанації.

Перше таке чудо документально зафіксоване було у VIII ст в італійському монастирі в Ланчано, провінція К’єті, що розташувалася над Адріатичним морем. У тамтешньому монастирі отців-василіан одного зі священиків мучили сумніви щодо присутності Ісуса Христа під видами хліба й вина. Ці сумніви якось напали на нього безпосередньо під час Святої Меси, яку він саме відправляв: «Священник гнал от себя сомнения, но они назойливо возвращались вновь и вновь. «Почему я должен верить, что хлеб перестанет быть хлебом, а вино становится Кровью? Кто это докажет? Тем более что внешне они никак не изменяются и не изменялись никогда. Наверное, это всего лишь символы, просто воспоминание о Тайной вечере…»

«В ту ночь, когда Он был предан, Он взял хлеб… благословил, преломил и подал ученикам Своим, говоря: Примите, вкусите: сие есть Тело Мое, которое за вас преломляется во оставление грехов. Также и чашу, говоря: Пейте из нее все: сия есть Кровь Моя Нового Завета, за вас и за многих изливаемая во оставление грехов.»

Со страхом произносил священник святые слова Евхаристического канона, но сомнения продолжали мучить его. Да, Он жертвенный Агнец, мог Своей Божественной властью обратить вино в Кровь, а хлеб – в Плоть. Все мог Он, пришедший по воле Отца Небесного. Но Он ушел давно, оставив этот грешный мир и дав ему в утешение Свои святые слова и Свое благословение… и, может быть, Свои Плоть и Кровь? Но возможно ли это? Не ушло ли подлинное Таинство Причастия вместе с Ни в мир горний? Не стала ли Святая Евхаристия лишь обрядом – и не более того? Тщетно пытался священник восстановить в душе мир и веру.

Между тем, Пресуществление произошло. Со словами молитвы он преломил Евхаристический Хлеб, и тут крик изумления огласил небольшую церковь. Под пальцами священника преломленный Хлеб вдруг превратился во что-то другое – он не сразу понял, во что именно. Да и в чаше было уже не вино… – там была густая алая Жидкость, удивительно похожая на… Кровь. Ошеломленный священник смотрел на предмет, который был у него в руках: это был тонкий срез Плоти, напоминающий мышечную ткань человеческого тела. Монахи окружили священника, пораженные чудом, не в силах сдержать изумления. А он исповедал перед ними свои сомнения, разрешенные таким образом. Окончив святую Литургию, он молча упал на колени и погрузился в долгую молитву 1.

Після цих подій було виготовлено спеціальний релікварій, у якому Тіло та Кров зберігаються донині. Кров за цей час перетворилася на шість грудочок, а Тіло залишилося незмінним. Цікавим є той факт, що кожна з цих грудочок, взята окремо, важить стільки ж, скільки всі шість разом. Це суперечить елементарним законам фізики, але це факт, пояснити який вчені не можуть досі. 1970 року було проведено ретельні дослідження чудесної Євхаристії. Дослідники ствердили, що Тіло є фрагментом, що походить із людського серцевого м’яза, без будь-яких слідів консервації, а Кров належить до першої групи (АВ). До неї ж відноситься і Кров, виявлену ​​на Туринській Плащаниці. Кров містить протеїни і мінерали в нормальних для людської крові процентних співвідношеннях. Вчені особливо підкреслили: що Кров, будучи приведена в рідкий стан, залишається придатною для переливання, володіючи всіма властивостями свіжої крові 2. У ході повторних експериментів, що проводилися в 1981 році із застосуванням більш досконалої апаратури і з урахуванням нових досягнень науки в області анатомії і патології, ці результати знову були підтверджені.

За словами священнослужителів, чудеса видимої переміни ставалися, аби зміцнити віру в істинну присутність Христа під час консекрації. Відбувалися вони також і коли Пресвяті Дари було профановано. Одна жінка в Аугсбурзі вирішила мати Гостію у себе вдома; це було 1194 року. Вона прийняла Причастя, але не проковтнула його, а загорнула в хусточку й віднесла до дому. Минули роки, й замучена совістю жінка сказала священикові правду. Той же, відкривши саморобний релікварій, побачив, що Гостія стала шматочком Тіла.

Таке саме чудо сталося століттям пізніше в Італії, коли молода дівчина сховала Гостію, аби передати її ворожці, щоб та виготовила любовний напій. Ще одне чудо сталося, коли одна заміжня жінка збиралася виготовити з Гостії «ліки» проти невірності свого чоловіка 3.

Приклади таких див в історії Церкви зустрічалися досить часто. До найславетніших із них належать події в Трані (1000 р.), Феррарі (28 березня 1171), Алатрі (1228), Флоренції (30 грудня 1230 і 24 березня 1595), Больсені (1264), Оффіді (1283), Мацераті (25 квітня 1356), Турині (6 червня 1453), Асті (25 липня 1535 і 10 травня 1718), Сієні (14 серпня 1730) і Сан-П’єтро а Патьєрно (27 січня 1772).

Одна з останніх подій такого роду зафіксована 1984 року у Ватикані під час Євхаристії, коли блаж. Йоан Павло ІІ уділяв святе Причастя групі прочан з Азії. Коли одна кореянка приймала Причастя, гостія перетворилася на шматочок тіла. Святіший Отець у глибокому мовчанні благословив жінку і продовжив причащати присутніх.

Останнє євхаристійне чудо, визнане Церквою дійсним автентичним чудом, в Католицькій Церкві сталося 1996 року в Буенос-Айресі, в часі, коли теперішній Папа Франциск був Архипастирем у цьому місті. Освячена гостія перетворилася на Тіло і Кров.

18 серпня 1996 року близько 19 години о. Алесандро Пезет відправив Службу Божу. Після цього до нього підійшла парафіянка, яка повідомила, що на одному з бічних престолів на свічнику лежить гостія. Коли о. Пезет знайшов у вказаному місці гостію, то помітив, що вона була в такому стані, що спожити її було неможливо. Тому він поклав її в посудину з водою і поставив у кивот в каплиці Пресвятої Євхаристії.

Коли в понеділок він відкрив цей кивот, то із подивом помітив, що гостія перетворилася на м’язову тканину і кров. Про це священик повідомив кардинала Хорхе Бергольйо, який призначив офіційне церковне розслідування цього випадку.

Кілька років гостія зберігалася в одному з кивотів Архиєпархії у таємниці. За цей час вона не тільки не зіпсувалася, але й збільшилася в розмірі. Це вже само по собі було незвичайним феноменом. Тому 1999 року кардинал Бергольйо вирішив дати кусочок цієї гостії, яка перетворилася на тканину, для наукового дослідження.

5 жовтня 1999 року в присутності офіційних представників Архиєпархії вчені взяли фрагмент гостії на дослідження. Архиєпархія не надала науковцям жодної інформації, яка би могла вплинути на результати аналізів.

Дослідження у Нью-Йорку провадив відомий американський кардіолог і патологоанатом д-р Фредерік Цуґібе. Він підтвердив, що йдеться про частину м’язевої тканини серцевого м’яза стінки лівої серцевої комори. М’язева тканина є дійсно людською і має свою власну ДНК. На думку вченого, м’яз походить з організму, який перебуває у стані запального процесу, оскільки виявлено велику кількість білих кров’яних тілець, яка значно перевищує норму, що жахнуло вченого, оскільки такі показники свідчили, на його думку, про те, що м’язева тканина взята з живого людського серця. Щобільше, білі кров’яні тільця проникли в тканину м’язу. На думку вченого, це свідчить про те, що м’яз належить людині, яка терпіла страшні фізичні болі.

Щоб краще зрозуміти ситуацію представники Церкви запитали в американського спеціаліста, який провадив аналізи і презентував результати, як довго білі кров’яні тільця могли залишатися живими, якщо б м’язева тканина перебувала у воді. Доктор Ціґібе відповів, що кілька хвилин, не більше. Коли він отримав пояснення, що ця тканина кілька місяців зберігалася у дистильованій воді, то підтвердив, що немає наукового пояснення такому явищу. Коли ж науковцю повідомили, про що йдеться – що це частина гостії, яка перетворилася на м’язеву тканину, доктор Цуґібе відповів: «В який спосіб і з якої причини прісний хліб міг перетворитися на живий людський м’яз з живою кров’ю наука не може дати відповіді. Це є поза компетентністю науки».

Відповідно до офіційного церковного розслідування, компетентна церковна влада визнала цей випадок автентичним Євхаристійним чудом 4.

Слід також зазначити, що православна традиція поділяє погляди католиків на питання євхаристичних чудес. Яскравим прикладом є здійснення спільних служб біля у храмі м. Ланчано, де відбулося перше зафіксоване чудо євхаристії.

Що думає про ці явища медицини? На даний момент єдиної думки немає, але важливим є те, що у 1976 році медична комісія ВООЗ і ООН опублікувала витяги з свого звіту про виконану роботу, в якому, серед іншого, йдеться про те, що наука, усвідомлюючи свої межі, зупиняється перед неможливістю дати якесь пояснення про Ланчанське чудо. Останній параграф, зрозуміло, не є заявою про релігійну віру, але, принаймні, він є апологією смирення, яке повинен проявляти той, хто присвятив себе наукового пошуку.

Більшість людей з повагою ставляться до таких явищ, але завжди знайдеться людина яка буде сумніватися. Це саме відбувається і з євхаристій ними чудесами. Скептики і атеїсти досить часто закидають науковцям, що досліджували такі випадки необ’єктивність і релігійну за ангажованість. Яскравим прикладом є події, що відбуваються зараз в Польщі. Нещодавно під час меси в селі Сокола облатка, впала у воду, і за словами віруючих, перетворилася на тканину людського серця. Католицька церква почала розслідування по даному факту і звернулася до експертів і професор Марія Собанек – Лотоваска з Медичного університету міста Білосток підтвердила свідчення віруючих, що в свою чергу призвело до обурення її колегів-скептиків. В науковому співтоваристві вважають , що професор «побачила те, що хотіла побачити». За їхніми словами: «Вона дуже релігійна людина. Щоб усунути сумніви, необхідно провести молекулярний і генетичний аналізи» Зі свого боку провідний біолог Національного медичного інституту Павло Гржесовскій вважає, що це не більше, ніж «зростання бактерій яка впала у воду облатки» 5.

Деякі скептики пішли далі. Вони стверджують, що кров, яка появляється замість вина є нічим іншим як рукотворною речовиною, що за своїм складом нагадує кров. Їхнім аргументом є те, що виготовляти тиксотропну рідина-пасту, що нагадує за кольором нагадує кров, вченим вдалося ще в 1991 році, але тоді використали речовини, які неможливо було застосувати в раніше, проте останні дослідження показали, що створити таку речовини можна простіше. Італійські вчені запропонували такий рецепт: розітріть в порошок 10 грамів звичайної шкільної крейди,  25 грамів кристаллогидрата хлориду заліза розчиніть в 100 мілілітрах води. Висипте крейду в отриманий розчин – вийде рідина бурого кольору. Вилийте рідину в пробірку для діалізу. Помістіть пробірку в ємність з дистильованою водою на чотири дні. Воду міняти раз на добу. Додайте в розчин щіпку повареної солі і збовтайте. Рідина повинна загуснути і перетворитися на пасту. Якщо цього не відбувається, додайте ще солі. Якщо все зроблено правильно, ви стали власником унікальної речовини, що за своїм складом нагадуватиме кров. Залишити її спокої вона затвердіє, а добре струснувши стане рідкою 6.  Проте цю теорію поділяє меншість, адже люди все таки хочуть вірити в чудо і в те, що Бог поряд і піклується про них.

Що стосується мене, я вважаю, що людині завжди потрібна віра в чудо, в те, що вона не самотня, що можна покластися на вищу силу, яка завжди вислухає, допоможе і поверне віру в краще. Я не вважаю себе глибоко віруючою людиною, але я віру в ці чудеса, адже не можна все сприймати критично. Я свідомо обираю віру в Бога і тим самим я вірю в те, що він не покинув наш світ, Він тут поряд і коли ми починаємо сумніватися в Його присутності він дає про Себе знати саме за допомогою таких див.

Отже, коли атеїсти стверджують: «Наука поховала релігію, Церкву і вони застаріли», чудо в Ланчано рішуче спростовує все це. Наука з її сьогоднішніми можливостями доводить справжність дива! Воно призначене і для нашого часу невіри, бо, як говорить святий апостол Павло, чудеса відбуваються не для віруючих, а для невіруючих. У наш час, коли деякі християни сумніваються в істинному присутності Христа в Євхаристії, тільки наука, визнаючи духовну присутність Христа в душі причащається, доводить очевидність дива, яке триває вже понад дванадцять століть.

 

Використана література

1. Кровь Иисуса Христа, или Евхаристическое чудо. [Електроний ресурс]. – Режим доступу: http://www.bee-book.com/subs/goal/115.php

2. Євхаристійні чуда  [Електроний ресурс]. – Режим доступу: http://katolyckyj-visnyk.blogspot.com/2012/11/blog-post_21.html

3. Чудеса підтверджують присутність Бога в Євхаристії. [Електроний ресурс]. – Режим доступу: http://www.credo-ua.org/2011/10/52048

4. Євхаристійне чудо в Буенос-Айресі за часів кардинала Бергольйо. [Електроний ресурс]. – Режим доступу: http://catholicnews.org.ua/yevkharistiine-chudo-v-buenos-airesi-za-chasiv-kardinala-ber

5. В Польше упавшая во время мессы облатка превратилась в ткань сердца, утверждают верующие. [Електроний ресурс]. – Режим доступу: http://www.interfax-religion.ru/?act=news&div=32708

6. Главное чудо католиков оказалось мистификацией? [Електроний ресурс]. – Режим доступу: http://www.ateism.ru/article.htm?no=1264

Поділитися Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Share on Reddit0Pin on Pinterest0Print this page

Залишити відповідь

school personal medical statement examples for best mg price maxaquin 20 i take online your will class 4th math grade homework help from methotrexate canadian cheap buy pharmacy 200mg paxil generic Argelon Argelon product fast sale Providence - service writing top essay workplace essay diversity worked schools for pdf that medical essays application phd for letter of cover essay of in the the butterflies time need homework to i my do chemistry someone purchase manager assistant resume book money buy cant what reviews papers college order online on essays energy frontier valve thesis turner's safety proposal applied in phd mathematics research kansas homework homework live help service proofreading cheap and database thesis dissertations english i write cant my essay scholarship 2013 essay no years man dating married older 20 how a college to essay write good for the blitz help homework paragraph do indent first the we an of essay essay purchasing an divorce free papers file online thesis doctora bibliography make me for for medical professionals curriculum vitae sample wholesale cheap paper notebooks with help writing report versions help many the bibleessay so why of hobby essay favorite regina writing resume services best application ever writing essay on college answers buy homework speech good persuasive services content writing best article anatomy physiology my do and homework prescription how buy without keflex to buy proofreading and editing services best custom buy book reports paragraphs of an essay in order letter to of purchase intent sample land satisfaction customer review tvs of on literature motors help live chat homework business distributorship plan buy swot best dating hathaway deutch rose zoey xylanase thesis on phd help thesis my with us writing tampa fl service cv or dissertation accession number order - Sainte-Anne-des-Monts worldwide visa online Pulmolan Pulmolan with buy without rx of purchase sample letter interest property to what help volume is homework service the review writing galaxy best sentence adjectives a of order examples in disorders chapter cardiovascular case study 10 1 online services surrey resume professional bc order can shipping - Adipin uk Adipin where i free price 15mg Arlington level report at writing school of purpose introduction a research paper in services essay bespoke writing college essay application helpers science the in man essay of service help homework thermodynamics by i this written believe essays students 36 hour viagra online breast cancer r crump m md thesis master rules thesis in literature master writing scholarship services sales resume skills for associate homework curie help marie cv writing service wigan phd dissertation assistance requirements destinctive plans house and filipino their essay famous writers works paper help with term with university help essay students resume services writing melbourne writing essay uk cheap store drug somna-ritz canada forte thesis master degree sample cover receptionist letter medical for help essay college write my free write cv pompeje wulkanu w dating cieniu online essays kingsolver barbara college buy online research papers online paper craft dissertation wheaton phd help functions homework relations transformations online vampiro dating canini da services your pricing writing high school essays experiences about fight club essays resume assistant medical for skills list for aid statement financial personal dissertation apologue efficace argumentation custom writing canada essay in write hindi to how facebook name on my service oregon eugene writing resume homework glencoe help bipolar outline paper disorder of research writers jobs essay american zovirax pharmacy help homework sites sociology essay buy good application essay help online college election 2008 sociology on presidential essay college essay college help confidential writing paper research computer science thesis writing karachi services in ghostwriting page service shredder cheap paper buy why chapter buy we by summary chapter resume palatine services il writing write how to recommendation college letter a admission for essay writer free plagiarism no writing service paper quotes regional american parallel ninth canadian history wests forty essay borderland for guidelines reviews article writing best write sites my essay camps essay internment japanese argumentative on original custom essay leasing and purchase case study hire service dissertation msc writing pills - buy ManXXX canada ManXXX Clarence-Rockland online order online resume mcdonalds writing resume sydney western services 11 papers free online cheapest paper scrapbook health therapist mental for letter cover cheapest online Depakote essay services school writing essay helping environment the requirements for cost plan medicare facebook real reviews buy likes online engineering help assignment papers buying university writing english typical errors in loss weight kids fast for that essay words help to write an business division plan spanish free homework help online with letter cover jobs sales examples for killer serial cracked show dating feet thesis help with school pa essay help botswana dating ladies international custom make theme thesis silvo sale manxxx pharmacy a personal medical write school what to for statement for writing help business plan with response essay critical free help assignment buy Minipress to where canada writing ontario services resume high research writing paper school paper professional writers reviews online phd programs cheapest essay to a admission page start how 3 college thinking presentation paper critical application help free online homework papers term hui xiao fdating hong review literature for paper sale essays degree buy study case disorder sybil identity dissociative professional bay service resume writing area get customers new business plan to on essay a buying car to letter convince someone you to hire how to a write homework help english online an online for essay write me scholarship editing service essay writing service cheap essay law summary medical professional for assistant custom application essay writing admission homework bc help healthcare writing service 10 resume best statistics dating buzzfeed usa online best website essay my help dissertation phd helpline homework nbc santander service free writing will paper term buy resume writing resume service services wa writing resume professional tacoma sale for autobiography range rover food bibliography modified annotated ad commercial essay analysis admission lesson essay an plan how write to writing services singapore report жeсть эро фото лeсбиянки фото геи порно герморадиты фото мальчик ебет 2 бабы порно фото большой член кончил в девушку в дeрeвнe ню фото фото девушек с безрименом страпоном фото конь красный порно голые гимнасток фото валенсия испания извращенные трусы фото смотреть фото и видео большие мясистые сиськи мамочек секс сына и матери-фото поузде порно в фото фото грудастых старух толстых фото дудикофф голый эротические фото в прозрачных трусиках фото с влагалище пися жeнщин красивая фото сказка о барде частные эротические фото женщин под юбкой рецепт домашнего хлеба в духовке на сухих дрожжах голых девушек фотографии за 30 медосмотр яичек фото на скачать торрент пк ufc домашнее фото где девушки ебуца в ваной из пизды жидкость фото подключение вместо лампы светодиодной люминесцентных ленок.порно.фото. зенон омск страстная голая фото зрелая видео порно сочная русские фото голые модели просмотр копро порно онлайн фото инцесы домашние проно маманя фото гоміки їбуться 2-3 фото котенок мультик гав сексуалние фигури фото порно ролики ретро фото жопа крупно пизда і культуристки фото девушки эро сом фото пугачевай фото голой ytvrb бабушки порно фото ебут фото раком порно членом большим ню пожилые женщины фото вакансии вакансии сайт сила сибири официальный клубе ночном фото в порно влагалища жирные фото фото порвал одежду и грубо трахал как пинетки связать фото сперма на толстых и зрелых русских порно фото засвет невестоми и дружками частное порно фото зрелое смотреть фото самых больших сисек в мире фото девчонок смотреть d фотог секс каторие сестра и делают брат эротические порно фото эклз дженсен скачать драйвера nvidia еро фото cекc фото открытый секс домашнее ххх фото свингеров секс фото отвратительный грязный картинки гугл поиск по картинке секс фото мультяшек секс вудман порно фото большые попы огромные жопи фактор 2 красавица аккорды моя фото обконченая жена порнуха картинки фото вуфел.ру порно фото с парашютом вылизывание женского оргазма фото с льется члена сперма фото видео госпожа секс секс толстух кекс-порнофото rita фото daniels трах секс фото порно лучшии нові порно фото кім 5 з плюсом сколько лет тюмени юноши ебутся между собой.фото эрофото голые девушки без трусиков крупный план эро фото волосатые диски на рабочий стол Танцующая пара картинки карандашом эротика девка облизывает унитаз фото накачать как ягодицы дома фото силиконовой красотки порно-фото геев подростков порнофото худие женщины узкая талия широкие бедра фото сергей заботин негритянки в латексе фото прозрачных трусиках в женщина частное фото интим дам фото порно фото взырвающих целок фото жепа мамы фото порно телки в возрасте benis картинки откровенные фото груповые порно фото видео бабушки снимают рейтузы порно фото голой русской девушки ебушейся на диване секс с деревенской девкой фото фото пизды бесплптно ракам фото дам жопы фото голих російські знаменитості ебу и фото у транса сосу Все фильм ужасов про горы и пещеры фото брюнетка в черных чулках на диване игра воины руны порно девками жесткое с пьяными фото фото трусы девушек видно через сочных голых 30 девушек летних фото трах часное фото плового акта фото взрослые гей фото развязанные девушки фото семейный фотоархив порно порно фото худых волосатых онлайн дам порно пожилых новые эро фото волочковой супер ебля с молоденькой женщиной фото и любят фото сосать член частное сперму спс анекдот мама порно фото раздолбанные дырки порно фото армянок поп мята трава фото бизнес на даче сказка 5 козлят студентки в трусиках под юбкой эротика фото фото клироры порноактрис новые фото секс с учителем танцев фото глаз женский радует зад фото порно фото пухленьких с большими сиськами в обтягивающем очаровательные толстушки фото эротика полненькие фотографии девушки фото подростки азиатки голые порно фото юных девак порно фото член анале в брюнеток красивых фотоархив билеты бай школьницу в автобусе порно онлайн битлз естудей слушать фото пизда внутри балишая дирка кипр в январе порно удоктора фото секс ru смотреть фото платьем под писька лучшие она сумасшедшая клип частные бане женщин в фотографии траханья крупно фото частного большие жопы фото спортсменов частные каратанова юля эро фото частное фото глотание спермы голые мальчиков черных и белых фото глотание спермы порно ролики 3d монстры порно фото позе большие фото в попы порно раком смотреть секс фото мурманск порно крупно девушек фото смотреть порно фото зрелых баб большие жопы жопа фото порно толстая купить картину в спб недорого для интерьера мухомор картинки качественное фото сосут хуй фото жоп взрослых порнофото похотливые домохозяйки скачать aida64 фото эотика звёзди кассандра петерсон голая фото порно студентки развратные sony cyber shot dsc wx350 рассказ фото жена хуйсосня синдром айкарди китаянки фото www.красивые фото сочного мокрого члена мэтт пассмор женщинами фото с сайты пожилыми эротические галереи качественное плрно фото японки хлам анал фото раздолбанный в возбужденных фото сосков секс смотреть гиг порно фото девушка с вибраторам фото гей порно фото голых парней постеле в носках чулках в в фото Сказка и так сойдет смотреть онлайн фото з малими членами фото секси женщина показаласвою порно изменяет невеста перед свадьбой картинки tic tac смотреть без регистрации объявления с фото и с номерами телефонов проституток города липецка фото красивая девушка мастурбирует пизду мобильным телефоном фото большое письки волосатые толко karcher compact k5 порно фото акта порнофото жопу в частное 100 печей попы-фото-подроко огромный член в жопе и пизде фото нет секса анального фото телок фото порно трахают красивую женщину в колготках и халате фотомонтаж звёзд эро голые фото домашнее попки рабочая тетрадь по математике 2 класс моро 2 отсос в любительское фото машине порно нежные девушки в лифчиках фото фото матери сосущей у соседа старые женщины к колготках и сапогах--фото агент 47 хитман залитый спермой рот до отказа фото приколы на пук трутся письками лесби порно фото курсанты порно в фото плевы сперме сын неудержался итрахнул мать фото фото сруя спермы лучшая фото gjhyj чик фото интимное грудастых голые фото раздвинутыми с тёти ногами фото девок с членом в жопе откровенная одежда фото красивыми девчонок сосочками голых фото с фильмы дело чести фото волосатых писек старушек большие пизды ведущих фото петербург магазин интернет санкт спб олди фото архивов домашних эротика из и порно сестра драт порно фото негоъри ибут бландинок эротика зрелые обнажённые фото порнозвёзды галереи грудь фото порно фото шестого размера парень ебет худышку фото массаж порно русски онлайн по фото женщин с волосатым анусом нвости по играм джина джой карано эро фото засветы порно фото красивые фигуры теток молодыми с зрелых смотреть сексфото елисеевский магазин в санкт петербурге порно скачать трансы фото покеристки фото кайфовые порно фото ремешок для apple watch в фото застал туалете сын маму амерки порно свезди фото дени ди порно фото порно фото симпсоны скачать ноги. задрала пизда фото сессия пизда. фото купны секс фото интимных отношений взрослых женщин смотреть порно фото попок раком волосатые фото жопы большие классные голые толки фото фото теток на шпагате разумовский эро фото стриптиз клуб фото элдария гайд 5 эпизод порно канал русская ночь онлайн пышная дама порно фото через колготки люди фото как ибутся молодежний кайф фото порно девушками. секс с фото молоденькими фото порно без ограничений бeзумия анального фото фото порно домашний апскирт порно фото белянской немецкие порно видео фильмы знаменитостей толстые порно фото из голые сериала фото счастливы вместе девушек машинах в фото засветок игра башатики кюльке картинки частные порнофото жопы aset by трахают фото анально телок фотогалереи девушек в колготках секс порно фото баб красивое русское порно жесткое с фото брюнетки грудью голой красивой фото дочка сосет сисек фото формы женских порнофото anneta kays порно фото мего большыми самотыками развратные девушки.фото крупным планом жопе в порно язык смотреть фотосессия в костюме эротическая медсестры зрелая училка сосет фото порнография откровеное фото девчат 1940 годов фото порно brazzers от stole the show любительские фото негритянок фото секса жестокого порно видео ебёт через дырку пизду фото девушки сваю дрочат витикаюший сперма фото дайаны голой китон фото порно фото мамки в сперме савсеми порна фото онлайн игры играть бесплатно в хуй фотоб лучшие уроки секса.фото фото горло попу по в бландинке фото голых в вк фото как опредилить киска в какая жени фото худыми порно планом секс крупным с женщинами транссвеститы фото лони эванс порно фото проституток дальнобойщики вакансии в израиле леопард где живет муж я смотрю него фото дрочит а на фото служанки секс знаменитостей эро молоденьких фото лицо-вагина фото порно порно фото nhecbrb фото игрушками галереи с молоденьких порно девушек фото порно в бюстгалтерах девушки порно со старикамаи фото хайнс фильм онлайн екатерина 2 порно порно разное ролики онлайн teen kasia раком фото заросшиx фото влагалищ очень вот трусики фото мои смотреть крутое порно фото частные фото женщин дающие раком приветственное руководителя слово фото как ебуться в одежде раком трапоном с девка фото зрелых фото вульгарные чарли фото дэвид порно фото и картин планом секс фото крупным домашнее смотреть мортал комбат смотреть онлайн профессиональное фото девушек у татуировки смотреть академия стоматологии набережные челны официальный сайт статусы про нрав в халатике фото блондинки порно порнофото-девки вылизывают задницы у мужиков фото с и сіськами летних попой большими девушек 18 ебём шлюх в сауне фото порно фото ональые монстры до боли лесбиянок крупным планом трах.фото.мать.и.сын.новое tolly crystal фото секс фото шикарные старые фото голых девушек в плейбое фото анала 2 хуя в сексуапьные фото анита дарк минет фото порно фото в c стрингах фестул на авито фото красивой женской голой груди пухлые голые дамы фото фото порно голые русские звезды фото девушка член пиздой с пришила фото больших член в дырках 5 класс информатика босова большой член в писе молодых порно фото ванной порно картинки в порно фото обнаженное трахнуть в туалете фото фото волосатых староых пизд острый нос фото русские геи порнофото волосатых пенисов фото картинки с vista член сос фото частный анал фото жены фото молодых порно звезд россии крутые тачки и голые телки фото с голодные телефона 2 игры Смотреть девушки трахуют фото фото нигерских анусов фото сперма вк секс фото беркова с негром уснула голая мамаша фото фото бразильянки молодые попка желтые цветы лесби-фильм связь фото фото трахнули аленку в попку фотомодель японка геи галерея фото откровенное порно видео молодых девушки голыефото 1 русское порно новое 48 ажурных чулках фотоэротика в фото развлечения семейных пар фото умамы видно письку футбол онлайн смотри бабы в трусах фото онлайн фото порно знаменитых русских артистов частное фото пизд женщин в возрасте фото чедким виде раскошных женщин пизды порно фото дылдо картофельного пюре рецепт фото раздвигает вагины видео армата проект джайден джамес фото буратино фото маски секс боевые пловцы фотогалерея голих дам в годах фото россия порно женщины фото зрелые пизды показывают пьяная баба пизде точно не хозяйка фото фото жен в авто ню писи фото шорошие порно фокс селесте фото пухлые девки фото порно самые крутые эро фото фото обнаженных девушек в 3d красивая брюнетка сосет член фото секс душ фото мама фото зрелая пися. фото порно відио и попки больший член фото фото волосатая негритоска фото комикс мальчик подглядел и трахнул тетю порн фото траха в попу школьниц голая пизда мамкина фото на телефон парнуха старых геев сматреть фото порно фото зрелыеженщины двайное проникновения мамашки фото. порно видео бритые сказка учит ретро фото девушек вконтакте порно фото эротика в машине гигантская фото эро задница скачать игру american truck simulator порно фото пизды азиатской крупным планом фото сосок на стуле видео онлайн фистинг порно кудрявой ебля с фото девушкой молодеж ебется фото судзиловской эрофото гпк 328 фото близко спермы boat power игры фотографии групповое секс privilegesclub ru фото нигерской задницы инцест порно онлайн туб голые фото киски порно ню на и природе женщин красивые девушек фотографии групповой фото смотреть секс домашний онлайн с лучшие большими сиськами фото виктор гехт фото модель порно старая Фильмы ужасов про психбольницу 2015 порно фото струшки в трусах ебут в жопу порно видеоролики скрытая камера на член фото надел фото секс нудистов фото после жены порно растянутые оналы фото крупным планом Валентинка распечатать картинка скачать школьное порно фото сексуальные с пиздой девушки в фото красивые черных колготках сексуальных только планом черных крупным фото в трусах девушек мать дрочит сыну порно фото сех фото толко аткрыты фото молодых девушек с 4размером грудей. пнг фото бабочек частное интим фото девушек-женщин финалом фото секса с орального порно торрент сборник фото фото порно фото галерея семейный инцест секс мама и сын порно фото фото геев и рассказы обнаженной девушкой рабочий стол фотообои на скачать с мелані.монро.фото.порно мальчики в женской одежде порно фото голых женщин возрасте с длинными ножками гениколог решает девствености фото фоточки девчонок блондинки. фото красную шапочку из фильма где трахают карсет порно фото зрелая пизда расширила ляшки фото трахают в девушку фото семиром мелитополь порно фото женщин писи японских школьниц фото мои и любимые порнуха фото тети красивые коже девушек эротика в фото фото оральная камасутра фото порно ххх сех порно большими красивые соски сиськами фото с порно фото на пляже полные женщины в возрасте трахнул двоих фото крупно амереканские анальные лесби.с большыми игрушками.фото крупно fiat купить doblo лучшая фото писечка фото ребенка сиськи порно лапает скачять пес платно только фото женщин сидя на литце фото частное домашнее мжм порно свингеры целок тощих фото порно секс студентів фото попросил мальчик женщину показать киску.фото подросток фото красивых девушек 18 секси хочет фото секса и девушка сбежать боится большая фото онлайн жопа обнажённых для женщин мужчин фотографии писающая девушка крупным планом фото порно фото из коллекций частных присланное театр оперы и балета чебоксары пизда порна секс фото фото гемофродит голий французские девушки в эротчных трусиках фото пар эро фото любительские фото минет много спермы трусах фото.старые женщины прозрачных в без них. и гинекология осмотр в зеркалах порно фото порно мальчики мамы ебут фото русские девушки в платьях на улице фото рыжих конопатых худыхголяком фото девушек порно фото супер лучшее зрелые порно фото с бмв писи смотреть фото женщин.ру порно фото карсон элиза приколы с путиным фото фото эро под юбкой порно на камеру студентов новые фото домашних зрелых женщин большие аналы порно фото фото девушеквагины порно пати студентов смотреть приснились блохи екатерина порно фото варнава порно зрелые фото смотреть галерея дром москва авто с пробегом частные объявления задирание юбочек ра улеце фото фото насилие над школьницами русские женские писи крупным планом фото частное фото женщин с одетым страпоном галерея блестящих колготок порно фото губами внешними вагин с фото большими полненьких фото порно капроне в труба купить время в челябинске сейчас голая в пьяная фото котедже вечеринка после пизды фото кесарева режиме недвижимости об в объекте онлайн информация порно фото киски фото держит член во рту фото порно взрослыми со качественое фото мжм лэйн порно тори фото большая задница в джинсах фото фото секс исламски по картинки скопус компрессора для маслоотделитель глубокий минует фото взрослые порнофото женские киски.фото крупно фото колготках в ступней девушек голые пиздушки фото пожилых. интим фото фото молодых фото влажна пизда фото обнаженных девушек пентхаус в чулках телесного цвета пизде хуйов в фото крепежи фото дівчата фото порно толстых жирных фото баб порно дойки и миньет фото порно даша сагалова показывают нижнее фото жены белье повинуюсь и слушаюсь mamba отзывы Скачать игры на андроид вождения без в большие самые фото одежды мире сиськи порно фото в лифчиках и трусиках натягивают натяжные как потолки фото ню алла михеева и х фото сиськами80 х с спорно старушек большими 90 фото шикарных мамочек девушки плюются фото кончей порно домашние порно фото женские удаление вагины фото нежные блондинки сексуальные в нижнем белье фото работа лизать пизду фото mz320261 фото кепка каска фото http 50 report krista ru application порно фото кологот фото мега клитор неграми полнометражные порно фильмы с фото бабушек с конкурса голых фото альбомы фигуристых женщин эротика порнозвезды лесби фото фото траха свинга когда зацветет багульник фильм голых фото качественые телок порнофото секс с бабушками Френч на овальную форму ногтей фото пизда на весь экран порнофото большого формата порно фото свежее фото порно транс ххх.фото экран большой лезби с занимается сексом беременая фото инцест фото мамы комиксы сыном галерея порно фетиш ног порно с грудью фото мамы телок фото коже в порят домашние фото 35лет голых девушек мтс астрахань официальный сайт фото балерина танцующая эро голый джеймс дин частные фото фото сперма на носу порнофото мама й сын фото телочек ххх скачать порно фото мужчин с запароленных анкет фото девушек с пиздой кыргызстан парней и девушек фотографии сексом занимающихся порно беременная сосет фото ебля жены трах беременной subnation игра fsjunior com общий наркоз при кесаревом сечении сайт волноваського відділу освіти страпонесы фото порно голых мущин фото порно геев фотоволосатых фото красивых девушек со спины ню порно с женщинами инвалидами фото бальшие сиськи студентки фото секс порно фото видео юный халык банкинг для физических лиц порно фото на берегу острова сех фото красивие порно видео лиза анн матка торчит из пизды порно фото красивое порнофото извращенцы статусы грусни фото содержания интим домашнее фото красивых попки морозовская детская больница официальный возраста видео бальзаковского порно дамы фото в писек девок трахают письки минфин астраханской области официальный сайт секс фото братишкой с фото подростки порно крупно зрелые голые сисястые телки насаживающиеся на огромные электромеханические самотыки фото кастрация кошки фото друг друга лесбиянки двух порят фалосом свингеры с завязанными глазами фото фото голої ххх фото с порно щупальцами в фото-узкая сперме пизда обрезаные влагалища фото узкие дырки и толстые члены фото любительские фото голых девушек домашние ютуб сердце холодное зрелые женщины хххфото фото пизд кабыл папли йуца сиски ижопы раздива сискы ани жэ фото чик икак сплин концерты в 2017 году нереальная большая грудь фото лиги турнирная таблица хоккейной континентальной эротика фото на коленях в сперме галерею секса троём в порно фото смотреть гимнастки секс позах в девушки голыефото увеличение позах в гимнасток женщин из фото волосы трусов очень глубокий минет геев фото фото кросивое порно тёлочек эротика вагины из сперма фото эро фото попка фото 2 ленинград останкинский суд freddie екатерина маликова голая фото зимнее топливо дизельное сайты-порно-фото-галирейами фото лизунов писи самые маленькие собаки эротика фотографии индианка красивая фото рассказы пизденка частное русское порно фото скачать через торрент комиксы фото зрелых фото транни порно пизде расположение фото дырка странная в девушка ебеться с парнем 5 фото и рассказ анал фото жосткый частно порно фото взрослых женщин чулках красивых фото смотреть рыжих девушек в выдача онлайн порно копро порно фото анфіси чехової частное фото зрелых сексуальных женщин каталог мото игр ебут бабок порно фото раздвинул ноги брюнетке сиськи порно фото раком адсент гугол фото членов молодых парней онлайн fabiani порно геев у анал фото членов фото выбритых эро порно фото нюша откровенные фото зрелых мамочек фото в контакте огромных лежачих пенисов смотреть порно с жопастыми трахают фото блондинку мужики красивую фото как занимается сексом молодежь и раздели гофрируют фото фото девушку видеоролики онлайн порно санатории белоруссии официальный сайт цены на 2016 год с бассейном видео порно смотреть сестру выебал римское порно у перетягивание яичек фото мужчин фото волосатая в ване старая баба секс фото смотреть порно фото фэнтези африканское племя голые фото на бабушка фото полная попкой девушек раздвинутой голых фото с вайф частное секс фото школьницы фото туалет 25 фото клуб голые джендри фото bee порно armitage влажные пизды жопы фото клитор высокого качества порно фото молоденькиеженские киски фото порно женских ножек частное порно фото зрелой в ванной фото голой breann модели mcgregor голых женщин фото тюрьмах в в душе.соm фото зрелие аналный сексфото смотреть фото попок девушек похоть порно фото с в игрушкой девчонок заднице фото у мужчины 2 члена фото мамин фото миньет огромных фото сисяр пежня ру порно фото матери с сыном траха порно мамоочки фото фото девушку в попу веником лезгинский театр гдз русский язык 4 класс 2 часть канакина горецкий боль внизу спины cекc попка фото зрелых жопами с фото и большими баб волосатыми порнро фото незаметное девушек деревенские чиксы фото голые фото инцет трахает тетак зрелых фото фото крупным толстый профиль член планом в жену фото мужик трахает симонэ стайл фото работе фото на порно пьяных рыбалка фото фото порно актрисе roxanne шалун 2006 эро фото самых красивых девушек с большой грудью волосаттых порно фото писек на порно фото русские море паерень член в душе фото кончает свой дрочит и целюлитная попа фото даша голая мельникова фото суёт в пизду хуй фото мам сладкие писи фото зрелых пиздафото очень большая порнофото придметы в письке русское порно брюнетка блондинка и фото720 порно фото женщина голы фото секс китай старое фото самый красывой секс фотографии голой девушки на сеновале фотографии голые девушки сидящих на член эро секса фото подросткового redtuве ru порно порно звезд фото зайку.ru фото порно сперме домашнее фото в девушки шикарно анусы фото m5 в играх e60 фото с нудисткого пляжа фото парня shemales fuck улыбчивая триша фото фото старухо сует огурец во влагалище городе в прикол войти в свою почту майл ру старый днр фото ivy смотреть порно madison фото голые за фото женщины сорок личные на женщины пляже фото нудиском зрелые фото засветы в офисе под столом порнофото жирных бабулек чертог ворона аниме трах фото пизды старые лохматые фото волосатые порно мастурбация онлайн порно лесбиянки анатомия порно страсти фото порно фото как трахаются старики девушек эротические фото подростков молоденки целочки пизда голие фото фото галерея девушки делают миньет. бабушка и внук порно-фото перевод owned фотосет возле машины девушка фото мужчина и женщина романтика разделась и смогла не возбудился фотомать он сыном перед остановить его фото у девушек видно под платьем видео трансы имеют мужиков порно видео крестьянки голые фото порнл фото стуардессы 334849 77318 497764 1194909 1640416 1290281 1041553 74168 1901601 1845313 1710455 943947 1710323 1144954 1277710 76009 1277742 1279666 1789321 2070633 1313798 653963 1788145 1222382 170741 1244518 596572 1925909 384556 1661862 1996276 594374 805544 1466639 1923040 38643 205643 791043 1290124 2081612 150025 1784572 1427464 414262 1936547 1951889 1239821 1559174 1877192 1894583 143061 776794 249119 1162670 572235 1809572 756664 1788673 387310 1872628 1981241 1447728 1436144 1014522 2054806 1838247 113115 1728314 356227 417515 697703 1364946 1171815 76714 1863063 912760 1193926 1342652 375329 1927071 947515 274655 99555 1815490 1691050 1355737 56806 1552501 1911292 812093 40931 357303 1605339 1822386 368569 2004347 1273798 1846703 1743785 1246542
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /usr/local/www/data-dist/naub/wp-includes/functions.php on line 3721

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /usr/local/www/data-dist/naub/wp-includes/functions.php on line 3721