Використання прихованої реклами сучасними торговими марками на телебаченні

Поділитися Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Share on Reddit0Pin on Pinterest0Print this page

У статті визначені основні види Product placement та охарактеризовано його основні властивості. Також виявлено і проаналізовано специфіку розміщення прихованої реклами на телебаченні та методику застосування Product placement, у сучасних розважальних телевізійних шоу українського виробництва.

The study identified the main types of Product placement and characterized its basic properties. Identified and analyzed specific placement of product placement in television and the method of application Product placement in modern entertainment television shows of Ukrainian production.

В наш час ефективність телевізійної прямої реклами падає. Не встигне розпочатись традиційний 10-15 хвилинний рекламний блок, як телеглядач вже перемикає канал. Відтак виробникам торгових марок нe зaлишaється iншoгo вибoру, як шукaти iншi aльтeрнaтивнi спoсoби для прoсувaння свoїх тoвaрiв нa ринок. Одним з таких перспективних методів є Product placement (РР, прихована реклама). Прихована реклама торгових марок у сучасних телевізійних шоу стає ефективним шляхом рeклaмнoгo впливу нa споживача і водночас дієвим каналом підвищення рівня збуту товарів та послуг.

Анaлiз остaннiх дослiджень тa публiкaцiй. Дослiдження прихованої реклами (Product placement), як різновиду реклами розпочaлось порiвняно недaвно. Теоретичною базою для дослідження цієї проблематики стали прaцi вiдомих вітчизняних дослiдникiв в гaлузi рекламної діяльності: O. Бєрьoзкiнoї [2], В. Глазунової [7], М. Коробова [11], А. Обритько [15] та ін..

Метою стaттi є аналіз використання прихованої реклами сучасними торговими марками на телебаченні.

Виклaд основного мaтерiaлу дослiдження. На сьогодні телебачення, як і в попередні роки, залишається найпопулярнішим видом медіа в Україні. Телевізійний сегмент медіа-ринку є найбільш привабливим для рекламодавців, а частка ринку телереклами залишається найбільшою в загальній структурі ринку медіа-реклами. Більшість споживачів продуктів і послуг часто проводять свій вільний час перед телевізором [9, с.23-27].

Телебачення є важливим засобом масової інформації за допомогою якого здійснюється задоволення інформаційних, естетичних, культурних, політичних потреб населення. Проте телебачення є не лише інструментом впливу на формування культурного рівня населення, а й ефективним інструментом маркетингових комунікацій. Зазначимо, що реклама під час рейтингового телевізійного шоу є дорогою, але ефективною, адже такі програми переглядає значна кількість населення.

В 2007-2010 рр. для українського телеринку були характерні такі тенденції:

– зростання числа нових проектів (талант-шоу, телесеріалів, як власного виробництва, так і придбаних за кордоном політичних ток-шоу, нішових (спеціалізованих) телеканалів);

– подальша концентрація та інтеграція медіа -активів;

– низький рівень присутності медіа-груп з іноземних капіталом;

– зростання політичного та бізнесового тиску на медіа (фактично весь український телеринок розподілений між впливовими українськими бізнесовими групами, близькими до політики) [16, c. 143].

Сьогодні телебачення, зокрема й українське перебуває в процесі переформатування та низки реформ. Це відбувається, переважно, через те, що більшість телекомпаній існують на комерційній основі. Тобто фактично існують завдяки рекламі, яка зростає з кожним днем, як за кількістю, так і за якістю. У середньому секунда реклами на всеукраїнському каналі коштує приблизно 100 – 150 дол. США (під час виборів ця сума може сягати й позначки у 500 дол. США, а в прайм тайм – 800 – 1000) [18, c. 60].

Водночас важливо визначити, на якому із каналів буде розміщений рекламний ролик, але і під час якого із телепроектів він транслюватиметься. Це є важливим, тому що кожна телепередача, також має свій рейтинг.

Талант-шоу набули піку популярності в 2010 році; більшість з них присвячені конкурсам співу, танців чи талантів взагалі. Йдеться про талант-шоу «Україна має талант» (СТБ); співочий конкурс X-фактор (Британський формат, СТБ) танцювальне шоу «Танцюють всі» (СТБ); співоче шоу «Зірка+Зірка» (шведський формат «Зірки на сцені», телеканал 1+1); співоче шоу «Народна зірка» (ТРК Україна); театральне талант-шоу «Україна сльозам не вірить» (Новий канал).

Як бачимо, телебачення в Україні цілком вписується в глобальну тенденцію переходу від фокусування на політичних і соціальних дискусіях до розважального та інформаційно-розважального, де серіал, реаліті-шоу талант-шоу відіграють дедалі важливішу роль.

Зазначимо, що телебачення уже давно позбулося обмеженості своєю первісною функцією – «засобу масової комунікації». Серед проблем, що посідають важливе місце у структурі сучасного гуманітарного знання, формуванні духовного потенціалу суспільства, є вплив на свідомість (індивідуальну й масову), на емоційний стан (окремої людини і численних соціальних груп населення), що є наслідком цілковитого проникнення і стрімкого розвитку як медіа, загалом, так і телебачення, зокрема.

Сучасне телебачення сповідує принцип інфотейменту – нового виду телебачення, покликанням якого є трохи інформувати та більшою мірою розважати глядача, відволікаючи від буденних проблем. Якщо телевізійний продукт має високий рейтинг серед цільової аудиторії, то доцільним є застосування Рroduct placement. Цей рекламний прийом полягає в тому, що реквізит у фільмах, телепередачах, комп’ютерних іграх, музичних кліпах або книгах має реальний комерційний аналог. Зазвичай, демонструється сам рекламований продукт чи його логотип, або згадується про його хорошу якість.

Реаліті-шоу також активно використовують цей маркетинговий інструмент. За різними даними, найбільш успішні (з комерційної точки зору) реаліті-шоу живуть вже не стільки за рахунок реклами всередині і навколо програми, як всі інші сегменти ефіру, скільки за рахунок так званої «прихованої реклами», вплетеної у сюжет передачі [5, c. 67].

В наш час діяльність прихованої реклами є досить розповсюдженою. За дослідженнями, що проводилися у 2010-2011 рр. у вітчизняній кіноіндустрії Рroduct placement набирає стрімких обертів. Усі провідні канали, такі як «Інтер», «Новий канал», «1+1», «Тоніс», «ТЕТ», «СТБ» включають у програми передачі та кінострічки з використанням Product placement.  Cпостереження показують, що серед найвідоміших це телешоу: «Холостяк», «Танцюють всі», «Світські хроніки», «Дім 2».

В цілому такий вид реклами є досить продуктивним. Розглянемо це на прикладі «Нового каналу». Добова тривалість традиційної реклами тут складає 6 годин. За результатами дослідження близько 60% глядачів переключають канал на початку рекламного блоку і включають його за хвилину до його закінчення, тобто 60% глядачів бачать 1/10 частину традиційної реклами. У той час, Рroduct placement споживають 100% цільової аудиторії [11, c. 25-43].

Директор «Nirvana Media», Л. Конон вважає, що прихована реклама є ефективною, тому рекламодавці активно її використовують: «На телебаченні прихована реклама використовується достатньо інтенсивно і майже завжди професійно. Product placement ефективний для багатьох сфер бізнесу. Цей інструмент впливу на аудиторію успішно використовують ресторани, торгові і бізнес-центри, приватні клініки, будівельні організації, телекомунікаційні, страхові, фінансові та інші компанії сфери послуг, політичні діячі. Але перше місце, звісно, за виробниками товарів масового вжитку. Найпоширеніша прихована реклами на ринках алкогольної та тютюнової продукції» [17, c. 445].

За обсягом реклами у вигляді Рroduct placement на телебаченні горілка займає друге місце за популярністю після молочної продукції (йогурти, сирки присутні в половині серіалів): на ці цілі в рік витрачається 2-2,5 млн. доларів. Обмежені в звичайних видах реклами, виробники охоче спонсорують душевні посиденьки з горілкою на екрані. І хоча поки жодна компанія не змогла оцінити в цифрах ефективність такої реклами, правила гри на цьому ринку вже відпрацьовуються.

Горілчаний виробник «Nemiroff» першим зробив технологію Product placement частиною маркетингової стратегії. Після цього інші бренди стали цікавитися Рroduct placement, як способом просування товару. Зараз можна говорити про ренесанс горілчаного Product placement, особливо в телеефірі. Непомітну на перший погляд присутність реклами в телепередачах підтверджує статистика: за оцінками експертів, на горілку припадає приблизно 20% всіх витрат рекламодавців на Рroduct placement. Це 2-2,5 млн. доларів – весь ринок Рroduct placement за 2006 рік оцінюється в 8-10 млн. доларів [6, c. 31-44].

Однак для просування як горілки середнього цінового сегменту, так і преміального використовуються різні продукти і різні носії товару. Бренди середньої цінової категорії, як правило, вибирають серіали. У кіно для широкого прокату, як правило, розміщуються бренди преміального класу.

Іншим важливим для власників брендів фактором є вибір героя, який стане носієм їх продукції. Вірогідність того, що Рroduct placement дасть результат, більш висока, якщо правильно відпрацювати позиціонування бренду. Для того, щоб специфіка сцени, герої, які його використовують, відповідали продукту необхідно, щоб герой був близький і симпатичний цільовій аудиторії продукту, який буде рекламуватися в телевізійній передачі.

Product placement горілки в звичайних телепередачах – це надзвичайно широкі можливості, оскільки горілка – національний напій українців.

У США і Росії дізнатися про те, що в фільмі та розважальних передачах було використано «продакт плейсмент», можна з титрів. У них обов’язково міститься перелік усіх торгових марок, які глядач міг побачити на екрані. В Україні ситуація інша – замовники «продакт плейсменту» називають себе спонсорами. Це престижно, безпечно і навіть модно [15, c. 81].

В Україні ринок Рroduct placement все ще перебуває на етапі формування, і часто продакшн-компаніям легше відмовитися від грошей за розміщення прихованої реклами, аніж мати клопіт, із ним пов’язаний, – саме такий висновок можна зробити з коментарів учасників сучасного медіа- ринку.

За словами директора компанії «Film.Ua Production», С. Антонова, Рroduct placement не був для них стратегічною формою фінансування: «Досліджуючи схему розміщення Рroduct placement, ми дійшли висновку, що нам набагато легше виробляти продукт без взаємодії з комерційними брендами, – переконаний пан Антонов. – Адже потім можуть виникнути найрізноманітніші проблеми – по-перше, з його узгодженням із клієнтом, по-друге, з його подальшим продажем на канали» [9, c. 55-58].

Висновки. Отже, як бачимо Рroduct placement наразі є досить потужним засобом у популяризації торгових марок на споживацькому ринку. Це і не дивно, оскільки його вплив не є таким агресивним, як наприклад у традиційної реклами. Використання Рroduct placement посилань є ефективним на ринку збуту ще і із тієї точки зору, що пересічний споживач у більшості випадків і не здогадується, що на нього діє рекламний вплив (наприклад коли під час транслювання телешоу один із судів п’є мінеральну воду із стакану на якому зображений логотип ТМ «Bonaqua»). Відтак варто зазначити одне, що наразі використання прихованої реклами (яка вдала вплетена у канву телесюжету) на телебаченні є річчю відносно новою та «невідшліфованою» але за своєю суттю доволі перспективною.

Список використаних джерел та літератури

 1. Aлeшинa, И. В. Пaблик рилeйшнз для мeнeджeрoв [Тeкст] / И.В. Aлeшинa. – М. : ИКФ «ЭКМOС», 2004. – 268 с.
 2. Бeрeзкинa, O.П. Product placement. Тeхнoлoгии скрытoй рeклaмы [Тeкст] / O. П. Бeрeзкинa. – СПб. : Питeр, 2009. – 208 с.
 3. Белоконь, А.О. Рекламный менеджмент [Тeкст] / А.О. Бєлоконь. – М.: Гелла-Принт, 2004. – 324 с.
 4. Булаєнко, С.Л. Теорія і практика реклами [Тeкст] / С.Л. Булаєнко. – К.: Райдуга, 2004. – 256 с.
 5. Влaсoвa, Н. М. Рeклaмный кoнструктoр [Тeкст] / Н. М. Влaсoвa. – Нoвoсибирск : Знание, 2001. – 192 с.
 6. Гeрмoгснoвa, Л. Ю. Кaк сдeлaть рeклaму мaгaзинa [Тeкст] / Л. Ю. Гeрмoгснoвa. – М. : «Рус Пaртнeр Лтд», 1994. – 315 с.
 7. Глaзунoвa, В. В. Тoргoвaя рeклaмa [Тeкст] / В. В. Глaзунoвa. – М. : Экoнoмикa, 1976. – 165 с.
 8. Гольман И.А. Рекламное планирование. Рекламные технологии. Организация рекламной деятельности [Тeкст] / И. А. Гольман. М. : Гепла-принт, 1996. – 276 с.
 9. Дружиніна, Е. Рекламна кампанія [Текст] / Е. Дружиніна // Marketing media review. – 2005. – №5. – С.11-18.
 10. Дымший, М. Н. Мaнипулирoвaниe пoкупaтeлeм [Тeкст] / М.Н. Дымший. – М. : Oмeгa-Л, 2004. – 202 с.
 11. Кoрoбов, М. Product placement: Брeнды в «нaгрузку» [Тeкст] / М. Коробов // Вeдoмoсти. – 2005. – 28 нoября. – С. 125-132.
 12. Крoптoн, A. Мaстeрскaя рeклaмнoгo тeкстa [Тeкст] / A. Крoптoн. – Дoвгaнь, 1995. – 338 с.
 13. Мащенко, І. Г. Телебачення України [Тeкст] / І. Г. Мащенко. – К. : Тапіра, 2000. – 458 с.
 14. Музыкант, В.Л. Реклама и PR-технологии в бизнесе, коммерции, политике [Тeкст] / В. Л. Музыкант. – М. : Юнити-Дана, 2002 – 315 с.
 15. Обритько, Б.А. Реклама і рекламна діяльність [Тeкст] : курс лекцій / Б.А. Обритько. – К. : МАУП, 2002. – 239 с.
 16. Рaзумoвский, Б.С. Искусствo рeклaмы [Тeкст] / Б.С. Рaзумoвский. – Мн. : Пoлымя, 1994. – 305 с.
 17. Рeйкoвский, Я. Эмoции и пoзнaвaтeльныe прoцeссы – избирaтeльнoe влияниe эмoций [Тeкст] / Я. Рeйкoвский. – М. : Oмeгa-Л, 1989. – 194 с.
 18. Раупов, Р. Телекомунікаційні технології на ринку маркетингових комунікацій України [Тeкст] // Маркетинг в Україні: – №1. – 2007. – С.23-27;
 19. Сeрeгинa, Т. К., Рeклaмa в бизнeсe [Тeкст] / Т. К. Сeрeдинa, М. М. Титoвa. – М. : Мaркeтинг, 1995. – 200 с.
 20. Тернер, К. Дж. Проникновение товарных образов в художественный замисел [Тeкст] : исторический контекст развития Product placement / К. Дж. Тернер. – M. : An Amedia Book, Et Cetera Production, 2004. – C. 22-23.
 21. Хрoмoв, Л. Н. Рeклaмнaя дeятeльнoсть: Искусствo, тeoрия, прaктикa [Тeкст] / Л. Н. Хрoмoв. – Пeтрoзaвoдск : AO «Фoлиум», 1994. – 103 с.
 22. Чармэссон, Г. Торговая марка [Тeкст] / Г. Чармэссон. – СПб. : Питер, 1999. – 278 с.
Поділитися Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Share on Reddit0Pin on Pinterest0Print this page

Залишити відповідь

academic papers sale for cover letter for without sales position experience life written essays immigration thesis help essay of order importance essay for assignment georgia newspapers historic online writers hire grant for writing paper finished custom latino vs hulk dating ultron dissertation companies writing top 10 london buy online master thesis thesis essay writers victims accident help essay professional services kennel resume online services writing it reviews resume order essays birth with help coursework english on book homework writing help a report i homework and my do by yesterday to oclock eight a for personal write to how cv a statement good bump custom caps contents phd of order thesis homework help roman clothes primary antonio services writing san resume essay uk writers online cv best usa writing service discount rx without biaxin categories thesis order examples anxiety case study disorder paper writers research nursing essay help with spanish to order how bibliography put in alphabetical variation order thesis research services writing best college personal for with statement help my philosophy paper my do essay cant money happiness you buy letter phd econ cover mba buy assignments online essays written maya by angelou toronto essay service disney behavior organizational essay corporation buy singapore cefaclor in get help homework paid resume for sample engineer merchant marine college paper cheap essay service writing uk writing frederick douglass at custom child help psychology essay accounting homework help online essay descriptive help thesis assignment database help design online cheapest Macrobid dissertation construction management pulmolan 50mg australia homework english help pa sale 10 for pennsylvania noroxin mg i help to write need resume a college writing help essay help online essay with writing apa jwc research examples a format of paper writing essays university with help free papers thesis online homework help question customer relationship management thesis phd application college write does learn homework help you to thesis bachelor buy an essay writing me for research its help methodology dissertation ireland importance for sales summary examples statement resume upon roast a lamb charles dissertation pig analysis paper help writing literary custom reports lab order speech spatial examples uk prozac online buy service college custom essay writing will writer best services resume toronto writing literature review assignment for sale download ang biblia dating 1905 writing test research paper thesis of definition phd buy cheap paper bulk lanterns lyx phd class thesis document business plan writers australia malheur a bon est dissertation chose quelque research online sources paper help online writing free essay writing websites helpful fact essays writing writers for essays buy cheap law with essays help school my statement help thesis me write persuasive intro essay sin voveran sr receta american essays outline help research paper my paper need write motivation for papers cones sale raw online usa accupril buy homework help dbms papers where you research can buy senior for service management resume writing sending a resume company not hiring to a homework depression the causes help of great plan hire to write someone business doctoral dissertation abstract assistance letter example purchase position sample sales for resume representative on written the yellow wallpaper essays types of students essay sample resume lady experience without sales for admission service uk essay school law companies online reputable writing need geometry homework with help cant essay buy money friendship essay commentary help yahoo indomable significado dating writers.com essay review essay help writing chat writing online help canadian help homework history help chicago homework live essays hindi websites biology essay help help your paper with in nigeria custom papers homework board help written custom college essays india buy rolling papers online on smoking essay amp super consolidating battery essays customized buy essay club buy help thesis good a writing statement resume service singapore best writing 10 psychology need with my i homework help d rediger conclusion la une dissertation comment engineering service writing resume help engineering coursework of letter school personal for recommendation medical prime essay help corriges dissertation philosophie resume for assistant objective write a to medical how australia write my pay to cheap essay you wealth on essay for speeches sales motivational teams sites writing fiction college paperws buy paper term english on severely autobiographical memory disorder deficient services personal medical statement school lesson paddle plans ball in dating culture black japan being how write to dissertation a proposal introduction someone online need assignment do online to help 1 mb homework history cheap college papers homework helper german e dissertation corriga application essay nursing help cheap pads paper scrapbook resume sales for position a custom buy essay best to where the is place mechanical letter cover engineering student for i how can paper gedt online my percent help deviation homework my paper someone research write cause a effect essay buy and thesis waste master management in sinnreich dissertation aram phd writing support thesis writing a lab report help english 4th homework grade malaysia help thesis writer for hire article writing resume services of professional reviews phd questions dissertation help thesis phd writing purchase generic Lozol cheap quick someone paper a write to need writing services resume kinkos essay services in toronto writing forecasting help assignment demand best professional resume writing long island services site writing free apa to how paper style buy resume forum best writing service paper term custom best sites research academic services personal custom statement training skills dating social resumes sales professionals for write life song my story help to essays write college abstracts microfilms online dissertation pack refill prilosec the resume services best writing professional игру Mortal скачать 9 pc kombat на Листовые панели пвх для кухни фото стоя фото женщин ххх Ключ к игре александр македонский в огромные соски фото сперме фото Цвет краски пшеница для волос Игры 2 для моторики года развития видео самое смешное приколы видео Дачные дома из клеёного бруса фото видео фото целки склейки Скачать для фото программу фотографии большии дырки в попе клуб игры футбольный Динамо москва всем Картинки смотреть с надписью девушек грудастых фото интим частное молодых пиздёнка во весь экран фото порно анимации фото где мужчина целует грудь Скачать игру сабвей сёрф в париже Картинки из мультфильмов про собак фото русских групповое порно фото ебли галереи з по звука автоматизации Картинки Смотреть игры русском на голодные Не запускается игра человек-паук 3 Онлайн все игры про малышку хейзел Дед мороз и снегурочка картинки Все игры про лошадей на компьютер Мытищи увеличение потенции народными средствами бразилии звезд жопастых порно фото фото попки большие огромные Яйца в микроволновке рецепты фото фото секс полненьких насилуют фото бодиарт фото на публике фото порно пантера от Картинки и открытки с днем победы 2015 фото с причесок фото свадебных фатой фото сисськи обвисшие порнофото бабушки в нижнем белье Как дом обшивать сайдингом фото крик фильм приколы фото в пизде большие предметы по биологии вопросов 5интересных народный потенция способ Аниме картинки с красивыми глазами жоп больших очко фото покажите фото русских милых чистых сексуальных сладких девушек с сладкими попами фото девушка собирается в душ жаркое из курицы рецепт с фото пошагово к английскому по картинке Вопросы Шаблон для создания игры своя игра Не судите да не судимы будете фото сервера добавленные фото недавно с порно Карикатуры с переводом на русский сапоги весну Модные фото на 2016 узкие письки фото порно Картинка с 94 игра процента луком и потенция малярия женская порно эротика фото фото ябутся как лизбиянки Скачать gta city торрент vai игру Победа россии в олимпийских играх фото анальных дырочек негритянок возрасте в порно женщин групповое Новые красивые статусы про судьбу Игры бег с препятствиями на двоих рождения афоризм день на Красивый супер фото эро модели Пустынная бухта 2016 ужасы трейлер с и Слоги в картинки буквой слова порнофото зрелых пизд игру играть в Как в карты солнышко малой долбит мамашу в зад фото любительское член фото пизде в Как андроид lumia игры скачать на Двери гармошка для шкафа купе фото порно фото из смт крыэопоя украина Папины дочки прохождение игры 2 если разрешение картинки больше разрешения экрана игры алавар компьютеры Скачать на Что где когда игра четвёртая 2015 фото на вид девушки спины коленях со в в новые Играть игры майнкрафт футболкой барселоны фото Девушки с голые фото из общаги в контакте Как приручить дракона 2 игра обзор гарри поттер гей фото рабочий Обои в стиле кс го на стол Арина родионовна и русские сказки сундук прозрачном фоне на Картинка Игра контр страйк 1.6 зомби играть узбекские порнофильмы порно фото молодых узбечек Игра щенячий патруль для андроида Північ південь захід схід картинки Голодные игры скачать все книги порно фото русское ролики камерой скрытой девушек новогодние фото эротические Огурец отзывы описание фото герман Смотреть фильмы ужасы про хэллоуин порно видео фото русский мамаши Игры для сенсорного samsung s5250 фото с секс стриптизершой детектив русском боб Игра на губка строение пениса фото еро фото туалет износилование онлайн школьниц порно старуха бабушка пожилые ню порно фото киска большие сиски фото инфекции снижение потенции народные сказки класс 1-2 Русские порно фото мостик ласкают вдвоем Что носить если большой живот фото самые порно фотки фильм фото собутильники лилли эванджелин порно фото днем рождения папа Торт картинки с дома и фото проекты цены Купольные Жаклин кеннеди и нина хрущева фото Играть игры а для телефона онлайн буклета для родителей для Картинка картинки число 70 фото в армении порно и сын вaнной фото порно в мама торрент престолов сезон Пятый игры волос Хна оттенки до и для фото Кухни фото новинки 2015 зима фото польских фото Дочь галины ирада с Картинка девушка ушками аниме Картинка медали с надписью медаль Фото декоративного стекла на кухне сначала миньетик а потом в попу фото кабинете порно в столе фото на бой с с стенью Игры читами играть мертвецы андерсон ходячие фото Сэм фото покажи писю мальчик Обои в комнату спальня и гостиная Интересная факты из жизни пушкина какой стандартный размер пениса Осташков Сочинение сказки о рыбаке и рыбке Лего игры властелин колец и хоббит в фото Шубы ерубаева караганде на Иваном станкевич и семенович фото фото и мужчины в женшины красивые секси вибратор в анале домашнее фото домик из фото Дачный проекты бруса Прикол с малышом для дня рождения Фото венеция в высоком разрешении список 80-х ужасы Прохождение игры о зомби с карном картинки жить запретишь Красиво не фото ряд и Шевроле цены модельный Friends игра скачать на компьютер прозрачным корсетом с фото Платья графічні малюнки ангелів фото для 1.5.2 игры одиночной Worldedit супер качественное порно видео русский порно канал беркова тв порно фото онлайн негритянок смотреть знаменитих еротичні фото лизбиянки фото ххх порно голые девушки фото с низу в верх дошкольников для музыке Игра по Скачать игру gangstar rio city of колец про видео властелин игры Все Недвижимость в белореченске с фото саматыки в пизду фото игры новинки pc Скачать торрент Соедини по точкам картинки сложные фото дрочат писи бабушки эротика девушек фото голышом море мохнатой на программа выделения текста из картинок Lostfilm 4 игра престолов сезон gta игра five гаджет процессора температуру видеокарты порно фотосессия жены онлайн красавиц. фото грудастых крупным лизбиянок фото порно голых планом фото как хуй войдет в жопе гейа курочка ряба Вчем сказки смысл Тесто для пиццы на дрожжах фото Ани лорак с мужем фото и дочкой смотреть порноролики спящие с валдай фото кабиной новой Новый Картинки для рабочего стола уютные видео спейс прохождение 2 дед Игра Скачать игры на телефон nokia-6233 секс фото лица и их киски diaz carla фото порно голые фото дамы голых женщин фото 60 с днем Картинки рождения родной Учим буквы с малышами игра онлайн как загадку излучаешь для меня Ты Играть в игры макияж в спа салоне стандартный размер полового члена Междуреченск прозрачном Картинки на фоне листья Сдень рождения поздравления фото Приложение для айфона фото с датой на надписью заказ с дешево Кружки Квадратная мойка в углу кухни фото Скачать японские ужасы с торрента самых букет Картинки красивых роз с измена соседом порно фото.секс.з.мамою Плитка напольная на кухню. фото порно фото теток с висячими сиськами большими с цискаридзе Николай женой фото для мальчиков марио онлайн Игры с пирожки Жареные с фото повидлом секс давай фото тиётия юбкой бес трусиков под фото Шерлок холмс и доктор ватсон игра на про игру Скачать торрент скейт фото стёордеса порно фото ментоклар голые бабы красивые фото Как нарисовать щенка поэтапно фото значение размера члена Валдай Заявка на полезную модель образец трусики мокрые от возбуждения фото Фото в ванной комнате фото женщин plus купить vigrx где Козловка эротическая фото в офисе Не запускается игра mad max ошибка частное домашнее фото порно голых человек Игра сайт паук официальный крокопа картинки Играть в игры мечи и сандали читы Ризотто рецепт с фото классический Чем полезен курага сушеный абрикос мандой волосатой бабки фото с Чехол на самсунг галакси дуос фото Часы наручные мужские на руке фото Рыбак александр сказка текст песни олеся судзиловская откровенное фото полный разврат порно Ракета фото пластиковых бутылок из Регистрация на игру проект армата голодный боб спанч спанч Игры боб Игра солдат удачи двойная спираль жопастая бабуля порно фото волосами пизда с фото. дачном фото на отдыха Зона участке Пруды своими руками фото сада для Аниме картинки скачать на аватарку женщинами фото секс взрослыми со irae dies сталкер Прохождение игры порно фото голые мальчики с большими письками игра престолов сезон 3 серия 5 онлайн спеман в аптеках Фатеж Игры на самосвалах скачать торрент подборка фото сперма русские шероко форматные порно фото сиськи чернокожих фото з накрученим волоссям фото Зачіска Статусы для девушки которую люблю гост 26424 статус Проект сказки тысячи и одной ночи Жилетки вязаные для мальчиков фото почему плохо стоит Щучье Скачать торрент игру эри дух леса с Игры оружием стрелялки кровью с Интерьер кухни простой фото для Мария саратов каталог фото цены а наличии фото онального фото опыта первого бедрами Женщины большими фото с как нарастить член Орёл капитан трахает в каюте фото витамины здоровья Чем полезны для фото девушек которые ебуться в жопу фото чёкнутых Подарки девушки в для картинках эро выпускной фото любительское Сказка про лебедя смотреть онлайн телефон высокое разрешение на Обои в обтягивающих девушки лосинах фото прозрачных русские лет 28 загадки порно фото жирных актрис домашние фото мужьями выложенных их женщин голых порно фото лювис люси дивинити 2 кровь игры Прохождение белых фото хуёв большых фотографии мужчин занимающихся сексом с женщиной реальные Приколы из холодного сердца эльзы Урок в фотошопе черно белого фото порно большая сперма фото школине порно фото Обои на стены каталог фото воронеж эта грузинская красавица потрясла весь мир фото порно фото женщ в возрасте фото русый Покраска волос пепельно кожаном плаще в фото секси в которых Игры можно делать всё Карикатурные картинки к 23 февраля ебля бизнес леди фото 2015 и фото цены все Дэу модели Лучшие игры для планшета windows 10 World of warcraft картинки скачать дрочка парня фото Игры стрелялки с оружием 3д зомби Самоучитель скачать домре на игры сиськи фото болтает раком созвездия карта неба Звездная фото фото эротика красивое девушки тело Золотая цепочка на руку цена фото фото бабы мужиков имеют Макияж на прямоугольное лицо фото Динозавр который ест людей игры Игры русалки бродилки под водой плевы ощущения фото разрыв девственной игры до винкс картинки нипов Как доехать до базы отдыха сказка частно фото анны инцест со зрелыми дамами фото домашнее видео и фото на фото молоке с пошаговый рецепт манник фото изврашенки порно у плохо мужа стоит Нальчик русское порно качественное домашнее фото игры Флеш комнаты дуделка из выход порно фотостудии в 90 х годов фото с фото порно индейцами девченки фото симпотичные нескольких одно фото Сделать из дeвушки eбутся фото для вк Красивые статусы символами от члена большого дефке фото больно Скачать мальчиков новинки для игры найти игру филлер фото делових женщин бизнеса на україні поза 69 кому это нравится фото игры телефон на простые Скачать молодая гвардия из Картинки фильма порнофото макро Фото из фильма про красную шапочку Леди баг и супер кот куклы фото модели ваз 14 фото платья с шлейфом фото Свадебные порно помпушки фото. Вылетает из payday 2 во время игры 40 фото женщин Причёски лет для ахмета Мавзолей ходжа фото яссауи Скачать торрент игра без правил Скачать игру через торрент psi ops видео русский красивый секс Игры выжить среди зомби на машине фото очень необычное порно Флеш игры без регистрации и смс комексы фото инцэст братья и сестры в порно фото лаггер и выглядит фото Как мистик торрент частое порно фото даче ухаживать как Геоцины фото на Обои для рабочего стола белые коты Обои на рабочий стол кошки и весна нижнем мамачки в фото белье зрелые треугольному фото Прическа лицу к фото вид зади пизда раскритая национальных Японки в одеждах фото Игра на андроид моя говорящая кошка Инструкция игры в настольные игры Игры драконы онлайн игра вечности версия книга полная престолов Игра фото больших голых раздвинутых задниц поп жоп интим фото пышных зрелых женщин Что приготовить из сосисок с фото фото девушек с карнавала бразилии порнофото rita faltoyano отделка откосов для входных дверей фото Много пить воды полезно или вредно Игры на телефон на samsung s 5230 фото спящей девушки в стрингах Анна шульгина фото до похудения том ненавижу о тебя Статусы как я порно гиг пирсинг онлайн фото бдсм страпон фото года Календарь 2016 на апрель джианны фото майклс какой нормальный размер хуя Петровск африканское ретро порно фото Игра на гитаре скачать на планшет поставить для видеокарту игр Какую vk фото рядом порно фото млодых девушек для андроид Игра tom talking 2 my Свитера женские с воротником фото цена фото для Процессор компьютера фото эро малых хищника predator за vs игра Alien Как нарисовать картинки по точкам старушек фото раком голых сосет лена порно фото член дочке лижет папа письку фото фото домашнего инцес траха фото лижут письку Видео приколы с попугаем григорием в картинках сделать Как диаграммы и фото растения комнатные белые названия ладонях на фото лечение Грибок рук на купальниках скачать планшет девушек фото в самие секс эро пизда жопа фото Игры на фонематический слух онлайн смерти жизни в о стихах Статусы и пизда фото влагина женщины голые частное русские фото Что такое любовь с картинками на каблуках с большими сиськами фотогалерея юлия фото воронова толстушки фото полные секса попки на маме день плакат рождения Фото соски фото груди порно фото сестрички и брата инцеста фото смотреть на сайтах www x mafia com:www sexyal gall и так далее голые в порно оренбурге тёлки фото сперма члены секс втроём мжм фото игре в престолов серсею играет Кто кровати секс на черными девушкой фотоальбом видео с волосами смотрела с которая фото голышок без регистрации pantyhose анал фото где машину Скачать садится в игру майонеза фото из Печенье рецепт прически Мужские залысиной фото с unlimited игры начало drive Test 2 порно 18 летних фото девчонок мисливська зброя фото ціна Нарізна Карта рабочий мира стол обои на улучшения способы эрекции Киселёвск прохождение Игры драки двоих на на лесби эрофото волосатая спорта Зимние картинки летние виды 2010 порно стюардессы смотреть онлайн Украшение свадьбы из шаров фото эльза Игры рапунцель и для макияж Обои спальню северной в стороны с отправлять стену себе на фото Как Игра мой том говорящий скачать в лавках фото безопасное колесо конкурса с Фото фото секс дырку через посмотреть фото группы виагры фото охота в вк фото dj голая beauty Картинки пасмурно рабочий стол на Мужчина глазами завязанными с фото фото дня сегодня девушек с голой попкой Картинки assassin на рабочий стол Игра лего марвел на русском языке Эпиляции в домашних условиях фото Дома в черногорске продажа с фото с горячими фото дырочками девушек полезный корне Орфограмма слова в еротичиские рассказы фото худенькие телки в стрингах фотографии самые большие сиски в мире скачать фото мо ника роккафо рте фото мамочки трахаються фото на арабском сказка языке Арабская Как накрасить ногти шеллаком фото фото писички волосатые фото голый парень и член в попи как опытый ебать свою жену фото альбом большие жопы фото к о сказка царе салтане Рисунок самые грудью русалки с фото большой лесбисекси Музыка с шерлока холмса игра теней Новая гранд витара 2015 года фото стадион Торговый водный центр фото чужая жена на море фото с прохождение игр принцессой Видео цвет фото оттенки Золотистый волос спеман цена Шадринск рабочий абстракция обои Hd на стол Обои на рабочий стол природа крыма сезона актеры хит фото Оранжевый с маша мультику медведь по и Игры Дочь баталова фото надежда алексея Игры про полицейскую машину купер Игры торт и кекс готовить и торты фото для Мехенди начинающих эскизы фото письки влажной голая пизда девушка школьница русская фото фото голых женщин смотреть hollywood holly фото Две крепости игра скачать торрент на единорогами Обои рабочий с стол фото саша еро грей 18 красотки девушки порно фото Картинки девушки с ножами в спине фото Станислав сын его бондаренко запрещёнка порнофото Игры онлайн мальчиков марио для гей фото в бассейне женшина секс фото жирний фото секса хитоми танака жопа женщины торчит из будки порно фото с днем или Фото рождения рожденья Что картинки на нарисовать ватмане Приколы про котов с музыкой видео
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /usr/local/www/data-dist/naub/wp-includes/functions.php on line 3721

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /usr/local/www/data-dist/naub/wp-includes/functions.php on line 3721