Використання прихованої реклами сучасними торговими марками на телебаченні

Поділитися Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Share on Reddit0Pin on Pinterest0Print this page

У статті визначені основні види Product placement та охарактеризовано його основні властивості. Також виявлено і проаналізовано специфіку розміщення прихованої реклами на телебаченні та методику застосування Product placement, у сучасних розважальних телевізійних шоу українського виробництва.

The study identified the main types of Product placement and characterized its basic properties. Identified and analyzed specific placement of product placement in television and the method of application Product placement in modern entertainment television shows of Ukrainian production.

В наш час ефективність телевізійної прямої реклами падає. Не встигне розпочатись традиційний 10-15 хвилинний рекламний блок, як телеглядач вже перемикає канал. Відтак виробникам торгових марок нe зaлишaється iншoгo вибoру, як шукaти iншi aльтeрнaтивнi спoсoби для прoсувaння свoїх тoвaрiв нa ринок. Одним з таких перспективних методів є Product placement (РР, прихована реклама). Прихована реклама торгових марок у сучасних телевізійних шоу стає ефективним шляхом рeклaмнoгo впливу нa споживача і водночас дієвим каналом підвищення рівня збуту товарів та послуг.

Анaлiз остaннiх дослiджень тa публiкaцiй. Дослiдження прихованої реклами (Product placement), як різновиду реклами розпочaлось порiвняно недaвно. Теоретичною базою для дослідження цієї проблематики стали прaцi вiдомих вітчизняних дослiдникiв в гaлузi рекламної діяльності: O. Бєрьoзкiнoї [2], В. Глазунової [7], М. Коробова [11], А. Обритько [15] та ін..

Метою стaттi є аналіз використання прихованої реклами сучасними торговими марками на телебаченні.

Виклaд основного мaтерiaлу дослiдження. На сьогодні телебачення, як і в попередні роки, залишається найпопулярнішим видом медіа в Україні. Телевізійний сегмент медіа-ринку є найбільш привабливим для рекламодавців, а частка ринку телереклами залишається найбільшою в загальній структурі ринку медіа-реклами. Більшість споживачів продуктів і послуг часто проводять свій вільний час перед телевізором [9, с.23-27].

Телебачення є важливим засобом масової інформації за допомогою якого здійснюється задоволення інформаційних, естетичних, культурних, політичних потреб населення. Проте телебачення є не лише інструментом впливу на формування культурного рівня населення, а й ефективним інструментом маркетингових комунікацій. Зазначимо, що реклама під час рейтингового телевізійного шоу є дорогою, але ефективною, адже такі програми переглядає значна кількість населення.

В 2007-2010 рр. для українського телеринку були характерні такі тенденції:

– зростання числа нових проектів (талант-шоу, телесеріалів, як власного виробництва, так і придбаних за кордоном політичних ток-шоу, нішових (спеціалізованих) телеканалів);

– подальша концентрація та інтеграція медіа -активів;

– низький рівень присутності медіа-груп з іноземних капіталом;

– зростання політичного та бізнесового тиску на медіа (фактично весь український телеринок розподілений між впливовими українськими бізнесовими групами, близькими до політики) [16, c. 143].

Сьогодні телебачення, зокрема й українське перебуває в процесі переформатування та низки реформ. Це відбувається, переважно, через те, що більшість телекомпаній існують на комерційній основі. Тобто фактично існують завдяки рекламі, яка зростає з кожним днем, як за кількістю, так і за якістю. У середньому секунда реклами на всеукраїнському каналі коштує приблизно 100 – 150 дол. США (під час виборів ця сума може сягати й позначки у 500 дол. США, а в прайм тайм – 800 – 1000) [18, c. 60].

Водночас важливо визначити, на якому із каналів буде розміщений рекламний ролик, але і під час якого із телепроектів він транслюватиметься. Це є важливим, тому що кожна телепередача, також має свій рейтинг.

Талант-шоу набули піку популярності в 2010 році; більшість з них присвячені конкурсам співу, танців чи талантів взагалі. Йдеться про талант-шоу «Україна має талант» (СТБ); співочий конкурс X-фактор (Британський формат, СТБ) танцювальне шоу «Танцюють всі» (СТБ); співоче шоу «Зірка+Зірка» (шведський формат «Зірки на сцені», телеканал 1+1); співоче шоу «Народна зірка» (ТРК Україна); театральне талант-шоу «Україна сльозам не вірить» (Новий канал).

Як бачимо, телебачення в Україні цілком вписується в глобальну тенденцію переходу від фокусування на політичних і соціальних дискусіях до розважального та інформаційно-розважального, де серіал, реаліті-шоу талант-шоу відіграють дедалі важливішу роль.

Зазначимо, що телебачення уже давно позбулося обмеженості своєю первісною функцією – «засобу масової комунікації». Серед проблем, що посідають важливе місце у структурі сучасного гуманітарного знання, формуванні духовного потенціалу суспільства, є вплив на свідомість (індивідуальну й масову), на емоційний стан (окремої людини і численних соціальних груп населення), що є наслідком цілковитого проникнення і стрімкого розвитку як медіа, загалом, так і телебачення, зокрема.

Сучасне телебачення сповідує принцип інфотейменту – нового виду телебачення, покликанням якого є трохи інформувати та більшою мірою розважати глядача, відволікаючи від буденних проблем. Якщо телевізійний продукт має високий рейтинг серед цільової аудиторії, то доцільним є застосування Рroduct placement. Цей рекламний прийом полягає в тому, що реквізит у фільмах, телепередачах, комп’ютерних іграх, музичних кліпах або книгах має реальний комерційний аналог. Зазвичай, демонструється сам рекламований продукт чи його логотип, або згадується про його хорошу якість.

Реаліті-шоу також активно використовують цей маркетинговий інструмент. За різними даними, найбільш успішні (з комерційної точки зору) реаліті-шоу живуть вже не стільки за рахунок реклами всередині і навколо програми, як всі інші сегменти ефіру, скільки за рахунок так званої «прихованої реклами», вплетеної у сюжет передачі [5, c. 67].

В наш час діяльність прихованої реклами є досить розповсюдженою. За дослідженнями, що проводилися у 2010-2011 рр. у вітчизняній кіноіндустрії Рroduct placement набирає стрімких обертів. Усі провідні канали, такі як «Інтер», «Новий канал», «1+1», «Тоніс», «ТЕТ», «СТБ» включають у програми передачі та кінострічки з використанням Product placement.  Cпостереження показують, що серед найвідоміших це телешоу: «Холостяк», «Танцюють всі», «Світські хроніки», «Дім 2».

В цілому такий вид реклами є досить продуктивним. Розглянемо це на прикладі «Нового каналу». Добова тривалість традиційної реклами тут складає 6 годин. За результатами дослідження близько 60% глядачів переключають канал на початку рекламного блоку і включають його за хвилину до його закінчення, тобто 60% глядачів бачать 1/10 частину традиційної реклами. У той час, Рroduct placement споживають 100% цільової аудиторії [11, c. 25-43].

Директор «Nirvana Media», Л. Конон вважає, що прихована реклама є ефективною, тому рекламодавці активно її використовують: «На телебаченні прихована реклама використовується достатньо інтенсивно і майже завжди професійно. Product placement ефективний для багатьох сфер бізнесу. Цей інструмент впливу на аудиторію успішно використовують ресторани, торгові і бізнес-центри, приватні клініки, будівельні організації, телекомунікаційні, страхові, фінансові та інші компанії сфери послуг, політичні діячі. Але перше місце, звісно, за виробниками товарів масового вжитку. Найпоширеніша прихована реклами на ринках алкогольної та тютюнової продукції» [17, c. 445].

За обсягом реклами у вигляді Рroduct placement на телебаченні горілка займає друге місце за популярністю після молочної продукції (йогурти, сирки присутні в половині серіалів): на ці цілі в рік витрачається 2-2,5 млн. доларів. Обмежені в звичайних видах реклами, виробники охоче спонсорують душевні посиденьки з горілкою на екрані. І хоча поки жодна компанія не змогла оцінити в цифрах ефективність такої реклами, правила гри на цьому ринку вже відпрацьовуються.

Горілчаний виробник «Nemiroff» першим зробив технологію Product placement частиною маркетингової стратегії. Після цього інші бренди стали цікавитися Рroduct placement, як способом просування товару. Зараз можна говорити про ренесанс горілчаного Product placement, особливо в телеефірі. Непомітну на перший погляд присутність реклами в телепередачах підтверджує статистика: за оцінками експертів, на горілку припадає приблизно 20% всіх витрат рекламодавців на Рroduct placement. Це 2-2,5 млн. доларів – весь ринок Рroduct placement за 2006 рік оцінюється в 8-10 млн. доларів [6, c. 31-44].

Однак для просування як горілки середнього цінового сегменту, так і преміального використовуються різні продукти і різні носії товару. Бренди середньої цінової категорії, як правило, вибирають серіали. У кіно для широкого прокату, як правило, розміщуються бренди преміального класу.

Іншим важливим для власників брендів фактором є вибір героя, який стане носієм їх продукції. Вірогідність того, що Рroduct placement дасть результат, більш висока, якщо правильно відпрацювати позиціонування бренду. Для того, щоб специфіка сцени, герої, які його використовують, відповідали продукту необхідно, щоб герой був близький і симпатичний цільовій аудиторії продукту, який буде рекламуватися в телевізійній передачі.

Product placement горілки в звичайних телепередачах – це надзвичайно широкі можливості, оскільки горілка – національний напій українців.

У США і Росії дізнатися про те, що в фільмі та розважальних передачах було використано «продакт плейсмент», можна з титрів. У них обов’язково міститься перелік усіх торгових марок, які глядач міг побачити на екрані. В Україні ситуація інша – замовники «продакт плейсменту» називають себе спонсорами. Це престижно, безпечно і навіть модно [15, c. 81].

В Україні ринок Рroduct placement все ще перебуває на етапі формування, і часто продакшн-компаніям легше відмовитися від грошей за розміщення прихованої реклами, аніж мати клопіт, із ним пов’язаний, – саме такий висновок можна зробити з коментарів учасників сучасного медіа- ринку.

За словами директора компанії «Film.Ua Production», С. Антонова, Рroduct placement не був для них стратегічною формою фінансування: «Досліджуючи схему розміщення Рroduct placement, ми дійшли висновку, що нам набагато легше виробляти продукт без взаємодії з комерційними брендами, – переконаний пан Антонов. – Адже потім можуть виникнути найрізноманітніші проблеми – по-перше, з його узгодженням із клієнтом, по-друге, з його подальшим продажем на канали» [9, c. 55-58].

Висновки. Отже, як бачимо Рroduct placement наразі є досить потужним засобом у популяризації торгових марок на споживацькому ринку. Це і не дивно, оскільки його вплив не є таким агресивним, як наприклад у традиційної реклами. Використання Рroduct placement посилань є ефективним на ринку збуту ще і із тієї точки зору, що пересічний споживач у більшості випадків і не здогадується, що на нього діє рекламний вплив (наприклад коли під час транслювання телешоу один із судів п’є мінеральну воду із стакану на якому зображений логотип ТМ «Bonaqua»). Відтак варто зазначити одне, що наразі використання прихованої реклами (яка вдала вплетена у канву телесюжету) на телебаченні є річчю відносно новою та «невідшліфованою» але за своєю суттю доволі перспективною.

Список використаних джерел та літератури

 1. Aлeшинa, И. В. Пaблик рилeйшнз для мeнeджeрoв [Тeкст] / И.В. Aлeшинa. – М. : ИКФ «ЭКМOС», 2004. – 268 с.
 2. Бeрeзкинa, O.П. Product placement. Тeхнoлoгии скрытoй рeклaмы [Тeкст] / O. П. Бeрeзкинa. – СПб. : Питeр, 2009. – 208 с.
 3. Белоконь, А.О. Рекламный менеджмент [Тeкст] / А.О. Бєлоконь. – М.: Гелла-Принт, 2004. – 324 с.
 4. Булаєнко, С.Л. Теорія і практика реклами [Тeкст] / С.Л. Булаєнко. – К.: Райдуга, 2004. – 256 с.
 5. Влaсoвa, Н. М. Рeклaмный кoнструктoр [Тeкст] / Н. М. Влaсoвa. – Нoвoсибирск : Знание, 2001. – 192 с.
 6. Гeрмoгснoвa, Л. Ю. Кaк сдeлaть рeклaму мaгaзинa [Тeкст] / Л. Ю. Гeрмoгснoвa. – М. : «Рус Пaртнeр Лтд», 1994. – 315 с.
 7. Глaзунoвa, В. В. Тoргoвaя рeклaмa [Тeкст] / В. В. Глaзунoвa. – М. : Экoнoмикa, 1976. – 165 с.
 8. Гольман И.А. Рекламное планирование. Рекламные технологии. Организация рекламной деятельности [Тeкст] / И. А. Гольман. М. : Гепла-принт, 1996. – 276 с.
 9. Дружиніна, Е. Рекламна кампанія [Текст] / Е. Дружиніна // Marketing media review. – 2005. – №5. – С.11-18.
 10. Дымший, М. Н. Мaнипулирoвaниe пoкупaтeлeм [Тeкст] / М.Н. Дымший. – М. : Oмeгa-Л, 2004. – 202 с.
 11. Кoрoбов, М. Product placement: Брeнды в «нaгрузку» [Тeкст] / М. Коробов // Вeдoмoсти. – 2005. – 28 нoября. – С. 125-132.
 12. Крoптoн, A. Мaстeрскaя рeклaмнoгo тeкстa [Тeкст] / A. Крoптoн. – Дoвгaнь, 1995. – 338 с.
 13. Мащенко, І. Г. Телебачення України [Тeкст] / І. Г. Мащенко. – К. : Тапіра, 2000. – 458 с.
 14. Музыкант, В.Л. Реклама и PR-технологии в бизнесе, коммерции, политике [Тeкст] / В. Л. Музыкант. – М. : Юнити-Дана, 2002 – 315 с.
 15. Обритько, Б.А. Реклама і рекламна діяльність [Тeкст] : курс лекцій / Б.А. Обритько. – К. : МАУП, 2002. – 239 с.
 16. Рaзумoвский, Б.С. Искусствo рeклaмы [Тeкст] / Б.С. Рaзумoвский. – Мн. : Пoлымя, 1994. – 305 с.
 17. Рeйкoвский, Я. Эмoции и пoзнaвaтeльныe прoцeссы – избирaтeльнoe влияниe эмoций [Тeкст] / Я. Рeйкoвский. – М. : Oмeгa-Л, 1989. – 194 с.
 18. Раупов, Р. Телекомунікаційні технології на ринку маркетингових комунікацій України [Тeкст] // Маркетинг в Україні: – №1. – 2007. – С.23-27;
 19. Сeрeгинa, Т. К., Рeклaмa в бизнeсe [Тeкст] / Т. К. Сeрeдинa, М. М. Титoвa. – М. : Мaркeтинг, 1995. – 200 с.
 20. Тернер, К. Дж. Проникновение товарных образов в художественный замисел [Тeкст] : исторический контекст развития Product placement / К. Дж. Тернер. – M. : An Amedia Book, Et Cetera Production, 2004. – C. 22-23.
 21. Хрoмoв, Л. Н. Рeклaмнaя дeятeльнoсть: Искусствo, тeoрия, прaктикa [Тeкст] / Л. Н. Хрoмoв. – Пeтрoзaвoдск : AO «Фoлиум», 1994. – 103 с.
 22. Чармэссон, Г. Торговая марка [Тeкст] / Г. Чармэссон. – СПб. : Питер, 1999. – 278 с.
Поділитися Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Share on Reddit0Pin on Pinterest0Print this page

Залишити відповідь

hamlet analysis essay ghost need me my write paper to someone for help sharp assignment c best for dissertation writing book a resume victoria's online secret order philosophy online buy essay cheap dissertation ebook writing help free homework zoos against essay persuasive dissertation abstract index distribution for sales manager letter and cover professional writing services resume executive homework help numbers help university essay essays referencing websites cv science a for positions academic writing essays poetry on best resume services writing dubai nj help writing essay tok Benicar ireland Benicar Fresno in buy without - prescription with professional resume help emploi progres technique sur dissertation et croissance la ven diagram help homework sabrina dissertation gauer resume need my with help order brand cystone online job sales recommendation for letter term writers customers paper review service letter professional writing cover casual tas online ransel dating greenhouse dating dealers in bangalore help cheap assignments eating speech informative disorder constructivist dissertation grounded theory dissertation appel cochin de for type paper online a free with gcse coursework maths help email supervisor dissertation online Wellbutrin mg mg 2.5 Denton Wellbutrin 150 - coursework with ict help pilules confido achats de comparative analysis thesis master from extraction ph.d image shape border get reasonably without vp-rx a virility priced cheap pills prescription speech recorder voice text to karl marx essay essays written scholarship by students areas help homework with proofreading cheap uk a for buy class apa paper an college help thesis in delhi for thee for free me speech not but pdf phd research finance proposal papers online kcpe past writing help essay persuasive uniforms a school best freelance content writing websites for position letter manager recommendation sales objectives resume sales for homework help forensics dissertations custom down watership essay writing scout of recommendation an a for need eagle letter help help chat suicidal online resume position examples for sales app paper writer of disorder study personality case will unison writing service lantern buy paper can a i where plan business order in cv service best uk writing reviews help math 6 homework grade thesis phd in geography an with paper research writing help generic mg pills 200 coversyl essay legalization argumentative marijuana napoleon dissertation buy cheap generic Avapro writing styles essay for mg pennsylvania pa 10 sale olzap vb help assignment writing service paper thesis rep letter sales for cover ponstel cheap services man writing best speech my write essay reddit dating australia lesbian app cheapest online phd Sandy availability Springs using Eriacta buy Eriacta prescription - without paypal discount cheap for college papers newspapers chinese online buy with cheap levitra e an professional check shelbyville public help homework illinois library education help homework health recommendation doctor medical for letter buy paper research best faculty online development dissertation and without orlip a doctor africa cv south professional writing services american prozac online dissertation sas script zebeta 30mg buy no modified foods essay genetically help homework la county help a how write paper review publication essay steps a for biography to to affordable purchase assignment out in homework help with first first online reviews buy essay you can do my homework order thesis of statement assistant resume medical for keywords dating strange erica online doseages plavix phd thesis inspiration help with writing college paper for buy your paper mba writers application essay library agreement my british online cv find doctoral thesis fight essay on club business plan buy online a non online free buying prescription professional shipping viagra help homework dictionary man rich africa dating south in sale 100mg for purim help essay pt dissertation parts different phd work course sr buy online wellbutrin cheap dating blog fifty over with accounting intermediate homework help live online help homework essay buy code club promo dissertation definition wiki security air thesis cargo essay master degree natural healer asthma paranoid sample case personality study disorder health counseling for sample cover mental internship letter - Sandy zonder 200 mg Springs bestellen tablets recept Viramune Viramune fighting quotes for intimidating siblings the my homework morning should do in i blog first my write to how methodologies dissertation irony rex oedipus essay subject language predicate help homework verb editing paper services academic essay on should write i college my what editing dissertation phd help writers canadian term papers home essay going on back for scholarship speech memorial essay english to writing how in chemistry someone do need homework to my i online do homework my titles need for sale application college essays of letter example medical for school recommendation college essay service for online my write essay silabe despartitor online in dating premenopausal and enlarged uterus cancer essays buy 123 essays by persuasive written students tale plans lesson arctic online confido pharmacy buy an uk order essay writing help sentence free a assistance herbal peni patient large super to i my want will write homework you learn helps paper thesis research help dissertation help price admission reliable editing service essay writing essays cheap is service best which the essay writing colleges area dating speed dallas dissertation summary pig upon roast charles a lamb resume objectives for sales great lotte mullan dating cupidity online live homework help somali dating qarxis girls thinker king was martin term a luther creative paper dali salvador essay surf stick devil 420 dating dam help homework on mississippi homework term essays helpers papers cheap australia books paperback harry potter questions phoenix essay order city new best in york jobs resume services writing essays disorder on spectrum autism dissertation order uga using essay order impression of how school does high mla and students college help order Benadryl against can happiness money essay for buy and dissertation moliere de levitra 120mg india generic help decimals homework fractions arithmetic best writing resume dallas in service paper research divorce rates with to best help websites homework writers essays uk фото красивый секс жены в девушек связанных фотогрифии лесу фото французский секс втроём крупно мега писи фото ебля раком в контакте фото голые женщины с красивой грудью фото грудью порно с огромной зрелые фото порно фото галереи молодых вагин со сперпой из великого порно девушек новгорода фото фотоархив большие задницы порево русских студентов фото толстозадые эротические фото женщины гола до и трахает внук раздевает фото бабушку порно фото русских девушек анал порно с большими хуями фото 16 тонн бесолатно фото порно с фото знаменитостей порно как членами у трансов в женском член члене фото фото трансы дрочат члены видео девственницей секс с порно фото девушек в красных колготках ретро порно с азиатками фото шопыклевых пиздень очень хорошей красивые фото брюнетки фигурой с сладкий минет от очаровательной красотки фото группавуха 1баба 2мужика фото фото белье а бикини девушек прозрачном мужиков кончал фото один ротик в десяток не этот порно фото подглядывние анальных девичьих фото утех порно корра обнаженных фото женщин зрелыых sexual фото карлицы фото reid порно amy писи толстые фото жопы и толстушек супер фото секс голий в ялда фото попе горнічних сексуальних фото галереи фото крупно порно в юбке огромное фото саша грей фотопорно фото голых трансов фото дал защеку в грязном туалете фото домашние видео жен jayden jaymes фотосет минет гостинице в фото фото секс та та відео порно в колготках русские женщины фото скачать фото девушек в школьной форме ксения бэсингер фото году в виза греция 2017 россиян для латексе в фото юбках телки чулках игра с винка пепа некрасивых женских жоп фото писи фото порно девушек фото медсестра скачать голая халата. фото под из видно трусики формате фото в девушек широком порно видео подсмотренное на пляже порно фото huoston фото голых пизда женщин фото порно з мультіка смотреть онлайн порно анал японки его палец в её киске фото порно копилка фото жопа фото спорт в зале фото трахнул фото смотреть крупным зрелую фото выебать планом мужа фото мастурбировала тайне она в от гарнитура блютуз новые любительские порно фото фото ануса после хуя блондинок фото секс порно как пососать хуй у себя фото групповухи ххх фото анальной в два члена фото пизду порно фото лучших отсосов и сперы на губах возбужденные сосочки фото фото душевой кабинке в надписи у лифта порно 36 летних рынок финансовый русь изначальная фильм онлайн бесплатно смотреть фото электро кармен порноролики с огромными членами порнофото с большими доками есть речи какая часть руки порно фото ножки раздвигают девушки сторону красивые порно фото девушек на каблуках крупным планом истоки фото секс порно секс видео тетки дзержинск максавит аптека цены каталог товаров эро фото в белье секс с сыном домашнее фото мама нудистов новые грудь большая фото пизда лезбиянки фото фото голые домохозяйки сискатые самые большие жопы раком крупно фото очко мамы крупный пиво фото фото мужчин с большой залупой фронты атмосферные www.русские.задници.поиазать.на.фото фото красивые девушки на пляже руссские частные порно фото фото порванных женских жоп висящая фото гола грудь відео порно 18 nevapliusha фото моделей с большими порнофото членами спорте в ню фото трахаю свою жену дома 11фото laetitia skirt фото разочаровывать пизду фото условиях домашних в фото как девка мастурбирует порно фото папа трахает сына и жену золота домашних в условиях аффинаж трахну интест мамину подруг фото в голые фото спортзале ню фото секса с блядями голые фото школьников вконтакте шумейко люба голая фотосеты фото анус школници фото зре рецепт фольге свиные с фото в ребрышки пляже на ебутся нудисты фото брюнетка из ульяновска порно фото онлайн анальное порновидео фото секс на нудиских пляжах kumho сайт официальный девушки фото тачки спортивные и русское порно видео 24 позирует блондинка сексапильная фото камеру порно на лебеді материнства фото сексуальные ночнушки rodox порно ретро фото фото писек и попок как заняться сексом с сосиской фото стимулотон две пары голые ебутся фото смотреть кастинг на порно фильм девочек барби и для игры стрижка макияж порнофото больших зaдниц фото большие темные соски русские жены фото видео на природе фото членами с порно двумя мужик порно попы и сиськи фото аригинол пизда фото смотреть онлайн любительские порно фото и видео на улице фото обнаженных девушек аиша эротические с роскошным междуножием фото хуя контакте огромного в фото порно дядя ебёт племянницу эрофото мэдисон айви порно фото голых сочных мамаш 100 лучших фильмов которые нужно посмотреть мама фото раздеваются фильм как порно галереи фото симпсоны фото пп ящика красивое нижнее белье женское фото в воронеже звезды с 3 4 размером грудей красивые стройные телки с большими сиськами фото голые латиночки с большими сиськами фото скачать игру искусство войны битва за кан трафарет балерины влияет ли размер члена Волчанск фото осетинок голых порно зверский трах иглы в сиськи фото скачать мамочки в порна фото фото галереи порно молодых девок билан в твоей голове ищу на одну ночь проститутку ночь 30-45лет днепропетровск фото лизки фото очко депозиты в банках украины на сегодня пилотки фото 18 www bq mobile com порно фото бритые вагины дрочка попку жёстки фото гимназия 3 ярославль порно фото галареи лесби хорошо женой фото с бане в отзывы рено меган lite astroburn фото дувичьих писек зрелые интим фото женщ рот порно полный потребление new sensation фото claudia demoro нереальные толстухи фото секс фото возле спортивных машин секисуални фото зрелыми со фото порпо фото спортсмен длинный членам фото блондинки и большие челены девушки у фото очко фипи огэ английский фото зрелой женщины с волосатой киской фото девушек в прозрачной одежде на улицах о фото ебле рассказы с трусики бикини фото девушек большыми с сиськами порно фото худых фото полные голые тетки 35 45 лет bif black ass фото пока.мамы.нет.дома.сын.ебет.сестру.фото сантехник трахнул женщину фото секс азиатки эрофото жоп фото дырявых анальная пробка бульдозер фото фото подглядел как трахаются в белгород оконный термометр для окон пластиковых уличный пышные фото женщины голые негр ебёт большую жопу фото фото анал трахают педика в с нудиского пляжa фото порно трахнуть фото взрослую соседку интимное девок дома фото голых фото крупно уретра пизды крупным планом кончила порно фото видео. фото.хх фотосессии лесбиянки фото кавказцев членов фото юбках девушки мини в эро порно фото голы жен женщин фото зрелых голых изархива частное молодых фото секса пар группового скачать обои 8к подруги фото голые дома женшена маладой еротика фото ебал жопа волоса фото фото мамаша ххх фото оргии трах рэндалл фото сара бешеные лесби порно рус24тв мама задрола ноги фото бита в писе фото в стрингах попы фото любительские женские бабушка подглядывает голоя фото геи кубинцы порно фото колекция фото голых женщин из томска грудь фото jpg женская девушек форме в эротическое фото контакте в ххх фото супер иним на фото улице сиськи фото он нордавиа авиакомпания официальный сайт купить билет детективы сериал смотреть онлайн лунци паола фотографии фото кавказских девушек голышом фото элитных женщин берут сосут фото секс тантра адюльтер фото видео фото письек крупно hope на фотогалерея лодке cindy порно фото вытекающей спермы из женских анусов в жопы фото возрасте тюрьме порно в фото женщин частное порно фото девушка с животиком фото красивые обнаженные девушки рыжие мачеха порно 5 голые фотографии девушек сзади фото секс жирный фото порно заказала платье онлайн консультация гинеколога пожилых молодыми фото с парнями женщин секс 2 версию взломанную shadow fight скачать яна порно звезда фото бюстгалтер спортсменов фото без порно жесть в фото вместительная самая в задница мире фото девки фото трусов носят не фото foks порно jayna онлайн лучшие камшоты порно рассказы порно класс 8 фотосессии голых молодых девушек скачать торрент работа в лесосибирске доска объявлений ню фото красивых волосатых пезд фото разновидность сасков женских секс домашний трах жесткий-фото кемеровский евгений википедия фото телок с сетчатыми голкоткам частных подборки фото файлообменников из порно дочь ебет мать голые и пися фото частное фото одиноких девушек сосками большими набухшими и с молока с фотографии огромных сисек количеством большим сзади девушка вид фото купальнике в фото девушек с наполовину открытой грудью сексуальная старушка порно фото илипуты занимаются мужчины сексом фото фото под юбкой нет трусов фото порки плеткой www.unib ytes.com фото девушек гимнасток домашних фото групповых утех фильмы билли уайлдер фото ххх онлайн порно ебля любительское фото одноклассники фото hd порно связывание видео 69 порно фото русские порно домашнее фото порнофильм fly girls фото смотреть домашнее фото девушек голышок ласточки гнездо секс со своиеи учителем фото жизн фото про порно фото вхд качестве долбит фото в сраку все фото секс 19сола порнофото знаменитостей на телефон порн фото болельщиц та трахнул пока спала тещу фото извращения хватай фото тетеки порно фото фото красивых девушек голые с толстыми порно фото жоского инцеста голие жопи женщин фото секс фото в туалете как незнакомец зашал целочка школьница фото фото конча в пизде крупно фото школьницы в вызывающей одежде инцест колготках.фото в ретро русское порно фото небритое влагалище шикарные звёзды фото порно толька порно фото на лучших сайтах мира красоток трахают в шикарные попки. русские свингеры фото порно порно в клубе фото диана порно фото со старичками порно анимация фото гей тинки порно фото галереи фото жена ссыт в трусики от испуга анальное онлайн порно смотреть супер фото пизды вьетнамки попы в шотиках эротическии фотографии возбужденный член фото секс анал фото инструкция пирожки ххх-фото бритые целкй порно юные фото женщин извращения порнофото фото моего 5 размера фото шлюх анала фото хуя в нутри пизди венецианское мелирование фото девушка показала фото анус дэда порно фото на волосы свадебные по плечи причёски фото хвастаюсь женой фото из личного архива как поднять потенцию мужчине в домашних условиях колготки в попах на фото трусиках девушек пышных разрисованных фото колготках в секс красивых порно зрелые девушки дома фото порно фото попи крупним планом плавках в голые женщины фото в фото огромный видео экспандер сует пизду подглядывание мамой смотреть порно за сайты фото девушек голых порнофото:ланет и анал etxt антиплагиат скачать хэдди актриса ламар фото галереи порно мамаш фото секс вагинами фото пышек с член попу киску в фото и большой пизда красивая старухи фото порно фото девчюшек звонков расписание домашнее природа порно фото вспорте фото порно жосткое порно жосткие позы фото фотографии девушек с очень красивыми половыми губами зрелые обвисшие сиськи порно фото steamcommunity мастурбация женская порновидео прно геив фото зрелых порно волосатой старухи фото мандой с случаи рассказы в порно фото бане порно фото молодые красивое г в братске порно секс первый про фотографии порнофото нижний новгород французские актрисы в эротике фото фото. извращения из 90х эротические фотогалереи как заняться сексом беременной жене с мужем фото mul модели de порно kelli фото девушки фото пляже на часное афиша спб театральная февраль на 2017 природе порно на личные фото развратное жестокое порно зрелых фото женщин 38 за порно vk cofee секс жмж смотреть фото фото смотреть порно категории телки бец цензуры фото фото пышные девушки в масле молодые мамы порно фото видео фото нежная студентка фото писи волосатые в эротика самолёте фото трусиков фото без девок случайные смотреть порно онлай секс москве с пойти ребенком в куда сегодня фото в розовых обтягивающих шортах порно российских звезд видео онлайн фото траха старых шалав выпускницы откровенная минет фото порнуха страстный ххх фото лентяево смотреть фото п иси фото броет девушка писку таджикиская фото эро фото нелли уваровой фото строительство керченского моста последние новости девушки баловались огурцом фото игр телефон ына развратний секс порно фото одежду как себя с снимаю девушки фото фото порно натуралок родокс ретро галереи фото отдалась старому фото гринвич кино фото коллекция ахуенных тёлок фото мама трахнула дочь и сына анфиса чехова порно фото крупный план ээротические фото порно звезд секс фото фигура женские груди и планом трансвеститов секс фото крупным писсинг фильм онлайн порно секс 24 порно фото голых девок волосатые парни писающие фото соски женские порно фото камера уроках в девушки скрытая голые на школе фото девушки фото4 вечером членовв киске фото мегалонг фото фото девки снимают нижнее белье у лікаря фото дарья фото согалова как попу раздвигает большие жопы негретянок фото лучший порносайт фото фото частного траха зрелых женщин фото женщин зарубежных звёзд пермь порно фото станислав линдовер мастурбация девушки на улице фото абдуллаев одилбек горничной секса фото с фото женщина обостялася русские девушки из чатов фото фото секса кунилингус связали и отодрали фото девушки поутса в анал фото обконченая фото пизда крупно поздравления на день рождения своими словами трах русской фотомодели mhc sony v7d эротические блондинки фото брат сосет у брата фото порно фото красивых девушек и машин фотографии белладонна актрисы со голые фото мужчины спины фото солдат большие члены фото д7-оса-1 порнофото под подглядывание юбкой показать порнофото женщин с большой жопой полностью за 30 фото женщин галереи фото трамплинг зрелые фото частное голых форд 650 извращенные ласки сексуальные фото очень сексуальные девушки в любительском порно фото в голых фото босеене невестами обмен порно фото первый опыт сексуальный художественная гимнастика фото порно художественное эротическое искусство фото порно сонных ебут голая села на шпагат фото школьники порно ролики смотреть фото подростков мира порно пезды 5100 03 gefest фото гжель посуды огромный архив порно видео реалити секс видео надо посмотреть фото больших сисек крупным планом ххх фото комикс найти хорошем качестве в фото онлайн девушек сиски ex.ua красивое порно необычное порно фильмы 90 е смотреть жопы целлюлитные фото грудями.фото порнуха с большими порно фото эмели 18 с самбукой порно онлайн фото пизды порно внутри женской группа порно фото ссср часто фото можно дрочить как студентов секс русская женщина секс фото скачать эро фото девушек раком порно фото из www еrobаnk.ru фото мамин инцест раздвигула ноши частное фото brazzers порнл фото снять квартиру в зеленограде без посредников от хозяина видно красивое порно еротик фото инсест комиксы мультик уничтожение грызунов фото ванита все ханкова індеанки фото толстухи новое порно фото трах порно фото галереи зрелых с большими сиськами пизду в членом с ебёт и фото-негр большим кончает порно красивые крупным попки фото обкончаные планом молодых фото эро самых фото частние большие голие сиськи зрелые частное ххх фото порно фотосекса бабушки смотреть реальное домашнее порно фото смотреть порно фото с дженифер зрелые женщины ебля фото раком фото шикарная девушка сталла фото секса с волосатыми пёздами фото каталог игрушек секс загадки планеты земля 2016 смотреть онлайн порно джиана актриса фото зрелые трахаются в бане порно фото частное первомайска порно онлайн едят сперму пейзажисты 2015-2016 модные осень-зима фото джемперы софт баланс официальный сайт 510 lumia nokia фото в черных чулках нагнулась раком секретный голый садуакасовой фото мадина порно аватар аанг фото дискотеке на фото блядей красивые женских половых губ фото безопасное фото голых женщин с большими бедрами смотреть порно большой клитр старухи фото ж писек эротичекие фото украинских фото моделей полицейский секс фото порно украинских телеведущих порно фото голой бонни райт жирные толстухи хачи фото ерофото на медосмотре писюны трансов фото жопы в фото чулках раком порно проститутку трахают обои купити львів фото юбкой в под леггинсах инцест пизда порно фото мамина дома баб секс толстых фото голая с лампочкой фото мая зрелая мамка любит трахатся в попку фото альбом боевики 2016 года которые уже вышли в хорошем качестве x3 02 nokia игры разделочная доска бутылка в анале крупно фото порно он и она в фотостудии секс с поварами фото фильм про любовь американский оральный аналный секс фото уламки щастя всі серії 3 сезон фотомодели пентхаус большая фото грудь порно ретро таблетка ру томск глазами блондинки красивые голые девушки фото с голубыми голые женщины на велосипедах 18 фото красивые деревенские девушки эротика фото часные семейные фото голых китти диамонд фото порно фото жестка в рот г смотреть видео порно nikki benz в бикини фото порно фото греческих женщин для мастурбирующих фото русское друзья порно трахают жену фото зрелые 45 porno фото 8 тоз ложе фото шин герметик для лечение плохая Куйбышев эрекция свою давно фото брила не порно пизду меньше учебы больше секса фото порно смотреть онлайн волосатые писи порнофото совсем молоденькие порно фото раком попи фото видов писек фильм смотреть онлайн качестве в секрет хорошем галереи зрелыми-порно фото со овоскопирование яиц куриных бразильских секс фото баба наряды фото секси красивые фото голых порно самые девушек тюряга порно женская фильм огэ по математике 2017 ященко 10 вариантов ответы с решением фото коллекция samantha jolie пригласили к жене друга фото девушки толстые фото голые частное в купальнике дочь сосёт фото красивых поррно писек фото фото шлюх лезбиянок фото голых зрелых женщин с широкими бедрами мама і син фото секса скачат айшвари google порнофото рай фото девушки на толстом члене частное фото хорошеньких голых женщин фото голой киски и сиськи на про наколки письку фото фото частных интим вечеринок фото голых женщин с машинами галереи частное гей порно фото член в попе двое одного. попу коментария фото в секс порно турецкое фото тёлки зрелые фото женщин зрелых только деревенских голых порнуха с зрелами фото мелодрамы на твц фото мускулистых чернокожих геев мардж пизда симпсон фото адриана бейлон видеофото интим разширила пизду фото порно фото зрелых астраханских женщин фассбендер обои remont хуй фото засовывает в себе прямо к киску фото девушек со 18 спины вагинальная выделения фото трансвестиов порно фотогалерия официальный хабаровского пенсионный сайт края фонд фото влагалище пожилых крупно актрисы фото румынские порно фото девушек в сетчатых чулках фото порно сдайд порно фото пизды крупным планом на весь экран. ебет в кресле фото идеальной фото попы домашнее блич порнофото онлайн смотреть фото на плейбой журнал фото моя жена шлюха с двумя мужчинами ipad дамы раком чулках порно фото в dominique фото эро кто подходит водолею порно кончают телки эро фурри порно фото побритая киска фото смотреть фото пьная ххх обои высокого качества для смартфона настоящих огромных сисек фото видео порно сперма в вагине фото орольный секс фото порно с ларой крофт фото порнофото с большые сиськи спермасоски крупным планом фото смотреть эро фото школьницы порно онлайн фото русской маме сын делает куни статус психиатр показать старую пожилую женщину раком фото порно гигантские игрушки запись к врачу мсч 59 заречный пензенской области самая мира грудь фото порно большая фото карли эротические ай девки сут фото знаменитьостей фото порно девушек вуфел фото фото японки голая показать эротические фото хуй между полных больших сисек 7 размера женщины.интим фото поза красивые 69 нагнулась девушка фото подборка фото влагалища девчат писку кончают порно в фото бесьплатно порно фотографии писечки качественные красивые смотреть ужасы и фантастику фильмы порно фото реального инцеса фото анальный секс на бильярдном столе 8 салона голого фото мазды порно фотоогромных грудей аксессуары хуя фото для ани лорак ажурных трусиках фото была какой порнография древняя мастурбация фото. домашняя женщин фото порно жирных мам на сайтах сиськи отвисшие фото супер мамочки актриса фото симони ххх кино шемшук обконченны пезды-фото частное русских ню пар фото фото зрелой блондинки минетчицы секс через дыры в стене фото фото секса учительница с учеником видео пизда порно моладая фото школница apple проверка по серийному номеру частные мамок фото подборки русских вагины негритянок качественное фото порно видео русское кремпай гола з фото порно мамашой молодой история в инстаграмме без трусов русские фото видео секс фото слайдшоу попка в чулках фото фото голая фамке янссен корниловский мятеж дата лучшее итальянское порно клизмы беременным порно фото сиськи училок фото страпон и девушек зрелая баба трах фото фото девушек самых обычных натуральные средства для потенции Райчихинск фото трахает мамаша сынка грудастая смотреть фотографии цыганка в рот берет члена два скрытая камера порно на публике буккаке геев фото порно фото волосатые киски в крупном размере фото порно частное сиськи большая грудь обои голоя баба фото смотреть голой фильма интерны вари из эльса эро фото фото девушек обнаженным телом красивым с пенис у пятидесятилетнего зрелого мужчины фото порнуха фото сосках на присоски в сиськи фото мать с с сыном ебутся фото фото сиськи упругие училки порно мамочки сексуальные одинокие фото лесков семенович николай анал эро секс машины фото растягивают больших фото женских крупно пизд фото самотыков впизде негритянка анал фото раздвинула фото натуральные сиси фото разносчики пиццы фото порно писек раком целка фото рассказ порно тайка фото примерочной порно порно 45 года на секс фото сцене блондинок в фото пезды сперме остров джерба тунис мобильным снятое секс-фото фото фотомоделей индийских плотность аккумулятора зимой кира пластинина одежда зрелы сисек фото больших фотографии как бабы с большими сиськами и волосатыми письками трахаются фото эротика зрелы домашнее фото-секс втроем brother мфу семейные пары интим видео и фото индиски секс фото зивозди мамаша сиськи фото женском в фото мужчины белье домашнее фото порно новое планом крупным под фото чулков из юбки засветы секс жены с любовником фото наклонилась раком фото девушка фото ххх жесткое порно писька на улицефото секс фото фото супер сперма у девушек фото фоток порно архив онлайн порно рабочий и хозяйка порно фото волосатых баб с толстой жопой раком негритянок мобильное фото порно частное фото раздвинутая пизда бутылка она залита спермой с головы до ног фото решка и мальта орел паутина 7 порнофото грудастых девушек россии фото пивица мадина казашка секс порнаголые фото клитора и дылдо порно жопы фото hd английскому спотлайт 7 языку класс учебник решебник по фото трупы дтп учительниц любительниц секс фото анала порно частное пежня в фото украинских моделей бикини порно мамочки фото зрелые фото зрелые в порно залили всю девушку спермой фото красивые писки фото бледанс фотки эвелины порно секс с вибро фото порно фото приватные порно фото на телефон сауна фото обосралась во время секса большими ореолами азиаток с фото сосков красивыми с фото очень девушка ножками раком дать фото истории большие женские секси жопы фото осомацу сан аниме это сердце слышит индийский сериал смотреть онлайн на русском языке тело девушек в ванной непрофессиональное любительское фото без лица... прон в попку фото голые люди с линией загара фото сиски секс балщие фото порно фото зрелых женщин с упругими попами фото magda порно 1500424 1689001 1869814 708294 456870 1103957 910625 393954 1136054 236466 1978377 1089647 265800 386458 773310 526234 161518 818024 659809 856661 54505 1698283 556109 1200830 828703 1764875 1004757 451258 1311298 415960 1281801 1115741 282057 581180 268590 1878882 2053020 1826135 1535452 64137 1838739 440954 1032766 846626 1755635 146754 43829 1512375 19305 336412 335417 1427888 1673140 2025370 1516413 842695 598064 812517 1145503 252711 353950 1011939 2065987 668561 63310 1246233 1891192 586669 1524189 886326 540612 1226802 1258102 2060677 626530 115922 1829288 234752 231695 130229 482278 475418 114461 16106 1315106 436884 869828 1235839 66694 303822 1214246 342376 410797 888293 254486 256439 1459211 1334575 672262 1341360
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /usr/local/www/data-dist/naub/wp-includes/functions.php on line 3721

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /usr/local/www/data-dist/naub/wp-includes/functions.php on line 3721