Практичний аспект формування рекламної стратегії в індустрії моди (на прикладі магазину брендового одягу)

Поділитися Share on Facebook1Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Share on Reddit0Pin on Pinterest0Print this page

У статті поетапно сформовану рекламну стратегію для магазину брендового одягу. Розроблено проектну ідею для цього магазину, якому, поки що, немає аналогів в Україні. Також стаття містить результати аналізу соціологічного дослідження.

Article gradually formed an advertising strategy for the brand clothes store. A project idea for this store, which, so far, has no analogues in Ukraine. Also, the article contains the analysis of sociological research.

Індустрія моди, підносить нам яскраві образи, зі сторінок глянцевих журналів, телебачення, Інтернету, які здаються недосяжними. Гламур, краса, розкіш протиставляється реаліям буденності. Але цей блиск лише примара, ілюзія, а реклама – його творець. Мета реклами та моди полягає у тому, щоб вплинути на підсвідомість споживачі.

При правильній організації реклама дуже ефективна і сприяє швидкій безперебійній реалізації виробленої продукції, як це відбувається, у сфері моди. Проте, для того, щоб реклама діяла, потрібно розробити стратегію рекламної кампанії. Формування рекламної стратегії забезпечує уникнення помилок при проведенні рекламних акцій. Тому важливість розробки стратегії, що обґрунтовується в роботі, рекламної кампанії дозволяє модному бутіку чи будинку моди успішно збувати товар та конкурувати з іншими фірмами .

Аналіз останніх досліджень та публікацій. Особливо насиченими актуальною інформацією є праці таких вчених як: І.А. Гардабхадзе «Особеноности маркетинговых коммуникаций индустрии моды в сфере дизайна одежды», В.А. Довженко «Спектр рекламних стратегій», Ю.М Новиченко «Рекламні дизайнерські стратегії трансформації масової культури», У. Уеллс «Реклама: принципи і практика», О.М. Шандаренко «Віртуальні образи моди хх ст.» та ін. У їхніх працях проаналізовано сутність реклами, визначено її роль, значення та особливості в індустрії моди, розроблено методичні підходи до планування та реалізації рекламних стратегій.

Мeтою статті є виокремлення етапів формування рекламних стратегій, які використовуються в індустрії моди, особливостей та ефективності їх використання.

Виклад основного матеріалу дослідження. Українські магазини та торгівельні мережі не надто працюють з місцевими дизайнерами та їхніми майстернями, проте річ «made in Ukraine» теж цінується в Європі і виходить в кілька разів дешеве, а ніж трендові речі, імпортовані з європейських країн, але пошиті в країнах третього світу таких як Китай, Індія, В’єтнам чи Перу. До того ж знайти одяг з України у бутіках буває вкрай проблематично.

Основною перевагою співпраці з українськими розробниками одягу є мобільність, що дозволятиме швидко задовольняти внутрішній попит на ринку без особливих капіталовкладень.

З метою наочності побудови рекламної стратегії нами було розроблено проект виведення на ринок магазину брендового одягу (який, не існує насправді і аналогів в Україні, поки що нема), що представляє собою медіа план та BTL рекламу. Отож, він (магазин), співпрацює з українськими дизайнерами та їх майстернями, а також  «пропонує» одяг для молоді відомих англійських і американських брендів, які закуповуються у виробника.

У даному випадку, для нашої рекламної кампанії, ми обрали одну зі стратегій проекційного типу – стратегію резонанс, яку найчастіше використовують для рекламування товарів, при виборі яких головними є ірраціональні мотиви. За допомогою цієї стратегії у рекламі ми асоціюємо товар з  шикарним життям, світом моди, успіхом на роботі, кар’єрою, щасливим романом, важливими людьми, знаменитостями, і т.д.

Рекламна стратегія складається з двох головних елементів – створення рекламних звернень та вибір засобів розповсюдження реклами, що включають послідовність певних етапів.

1. Першим етапом рекламної стратегії індустрії моди є визначення цільової аудиторії. Потрібно мати чітке представлення про свою цільову аудиторію. Цільова аудиторія впливає на рішення про те, що сказати, як сказати, коли сказати, де сказати і від чийого імені сказати (…про те, що сказати, як, коли, де і від чийого імені) [1, c. 21].

З метою вивчення рекламного впливу на цільову аудиторію та її характеристик нами було проведено соціологічне опитування. Що аргументує наш вибір засобів рекламування та підтверджує їхню дієвість. Соціологічне дослідження було здійснено у формі анкетного опитування через всесвітню павутину Інтернет, вибірка охоплювала 30 осіб віком від 16 до 40 років.

Отримані відповіді показують, що, на думку абсолютної більшості респондентів на вибір при покупці значний вплив чинить реклама. Згідно отриманих результатів, «так» вважає 11 чоловік, (37% опитаних), «швидше так, ніж ні» 12 чоловік (40%) і лише 7 чоловік переконані, що реклама не впливає на їх вибір.

На запитання, щодо того, чи траплялись випадки, коли респонденти купували не потрібну у даний час річ, через рекламний вплив позитивну відповідь дали 33% респондентів. Також 33% опитаних дали відповідь «ні» і ще 33% зазначили, що стали свідками такого випадку. Сумуючи відповіді «так» та «був(ла) свідком такого випадку», ми отримуємо 66% позитивних відповідей. Отож, можемо дійти висновку, що реклама має досить ефективний  вплив на споживачів.

На запитання, «чи часто при перегляді реклами виникає бажання придбати рекламований товар?», «інколи» відповіли 21 людина, тобто 70 %, «часто» ‑ 5 респондентів (17 %), «ніколи» ‑ 4 людини (13%).

Слід зазначити, що особливістю просування модних товарів є широке використання реклами, персональних продажів, зв’язків з громадськістю, стимулювання збуту. Отож відподі на вищезгаданий блок питань , які дали респонденти на наше опитування, дозволяє нам зробити висновок, що за допомогою реклами ми можемо маніпулювати вподобаннями споживачів та при побудові правильної рекламної стратегії домогтися поставлених завдань.

Медіа-план, розроблений нами для магазину брендового одягу для молоді «БРЕНДі», м. Рівне.

2. Необхідно чітко уявити, яка мета повинна бути досягнута, на який результат розраховує рекламодавець сфери модного одягу по закінченні рекламної кампанії.

Мета рекламної кампанії: виведення на ринок магазину брендового одягу «БРЕНДі» м. Рівне.

Завдання рекламної кампанії:

 • Інформувати населення про новий магазин.
 • Популяризувати магазин одягу «БРЕНДі».
 • Стимулювати збут представленого товару в магазині.
 • Переконати, що магазин «Бренді» пропонує якісний, модний одяг за доступною ціною.

Аудиторія: чоловіки та жінки віком від 16 до 35 (40) років.

PR‑повідомлення: магазин брендового одягу для молоді «БРЕНДі», це унікальна можливість придбати вітчизняні та закордонні бренди в одному магазині, не потратити весь статок і залишитися модним.

3. Однією з найбільш важких проблем, що стоять перед фірмою, є ухвалення рішення про розмір бюджету на рекламу.

У процесі розробки бюджету варто враховувати ряд моментів: витрати різних альтернатив (ціна телереклами в порівнянні з радіо-оголошеннями й оголошеннями в журналах, наприклад); скільки разів потрібно повторити рекламу для того, щоб вона була ефективною; на скільки зросли ціни на рекламу в засобах масової інформації останнім часом. Варто враховувати те, на якому етапі життєвого циклу знаходяться товари фірми, чи є вони стандартними товарами широкого вжитку чи різко відрізняються від інших виробів, чи відчувається постійний нестаток у цих товарах чи їх приходиться продавати «під тиском» та інше [3, c.66].

Бюджет нашої компанії становить : 3 198 600 гривень. Термін кампанії: 8 безперервних тижнів.

4. Формування комплексу рекламних заходів, що забезпечать максимальне охоплення представників групи цільового впливу.

Вибір ЗМІ у нашому медіа‑плані підтверджений, як найпопулярніші серед аудиторії на яку ми розповсюджуватимемо рекламні повідомлення. Найвищий рівень довіри до мережі Інтернет – 42 % опитаних так вважають, телебаченню віддають перевагу 31% респондентів, радіо –15%, журналам – 9 %, газетам – 4 %. Газети, як  ми бачимо користуються низькою популярністю, тому ми не включали їх в медіа-план, як засіб передачі нашого рекламного повідомлення, оскільки ефективний рекламний вплив на аудиторію не буде здійснено.

Зазвичай телевізійну рекламу не використовують будинки моди, але оскільки в нас саме магазин модного одягу, то ми можемо собі це дозволити.

Для передачі нашого рекламного повідомлення, ми обрали телеканал «Новий канал», оскільки він являється найбільш молодіжним каналом серед телевізійних ЗМІ за кількістю програм для молоді. На 56 днів, доцільно буде здійснити 280 виходів: по 5 виходів в день – 2 виходи з 7:30 до 8:30 (в будні , а на вихідні з 10:00 до 12:00) та 3 ефірних виходи з 19:00 до 23:00, ‑ по 15 секунд, тобто 70 хвилин на період всією кампанії. Реклама буде включена, як регіональна для м. Рівного та Рівненської області.

В рекламному ролику Ольга Фреймут  веде репортаж модного показу, говорить: «Відчувай себе як на подіумі кожного дня разом з магазином БРЕНДі!», йде на подіум, глядачі підводяться і бурхливо аплодують, логотип магазину.

Відповіді на запитання «Якщо у рекламному ролику знімалась зірка (знаменитість), чи Ви довіряєте більше такій рекламі?» –  «так»   7%, «ні» – 40%, «все залежить від того хто ця зірка» 53%, окреслюють нам вибагливість та мінливий настрій цільової аудиторії, тому рекламодавцеві потрібно звернути увагу при виборі тієї чи іншої знаменитості для рекламного ролику.

З точки зору маркетингу, дуже важливо, щоб обличчя бренда мало максимально точну відповідність архетипу і тієї рольової моделі, яку висловлює бренд. Компанії часто вдаються до послуг знаменитостей для того, щоб посилити візуальне сприйняття або перепозиціонувати свій бренд, а в деяких випадках навіть врятувати його. Сьогоднішні бренди повинні надавати споживачеві набагато більше, ніж традиційні цінності – якість, надійність, довіру. Вони повинні стати для споживача джерелом самореалізації, самовираження і само ідентифікації. Для залучення уваги цільового ринку компанії широко використовують рекламу за участю знаменитих і популярних людей [6] .

Співпраця з представниками шоу‑бізнесу вважається одним з важливих інструментів для індустрії моди. Історично так склалося, оскільки головним рекламним носієм були обрані персони, чий стиль копіюють, кому намагаються наслідувати. Сьогодні принцип імітації процвітає. Зірок кіно, шоу‑бізнесу і світських персон називають «іконами стилю», оригінальні наряди у яких «засвітилися» у фільмах і музичних кліпах, розпродують за лічені дні, створюючи ажіотаж навколо бренду [4, с. 13].

Нами обрано Ольгу Фреймут тому, що вона є людиною ‑ брендом. Вона знаменита телеведуча молодіжних телепрограм, програм якості. У повсякденному житті віддає перевагу користуватись лише якісними речами, пише статті про моду, у майбутньому планує займатись модною журналісткою, була обличчям нової колекції Оксани Караванської у 2010 році, – все це служить для потенційного покупця певним невербальним повідомленням, що речі в магазині високої якості та відповідають останнім віянням моди.

Ще один, обраний нами, телевізійний канал, по якому транслюватиметься наше рекламне повідомлення – це телеканал 1+1 – один із провідних телеканалів України, який дивляться мільйони громадян, тому розміщення реклами на цьому каналі гарантує значну кількість контактів з нею.

Як і в попередньому випадку, ‑ на 56 днів 280 виходів: по 5 виходів в день – 2 виходи з 7:30 до 8:30 (в будні , а на вихідні з 10:00 до 12:00) та 3 ефірних виходи з 19:00 до 23:00, ‑ по 15 секунд, тобто 70 хвилин на період всією кампанії. Реклама буде включена, як регіональна для м. Рівного та Рівненської області.

У рекламному ролику красиво одягнені моделі (хлопець і дівчина) з протилежних сторін ідуть один до одного. Кожному з них у слід захопливо оглядаються люди, при зустрічі поцілунок. На завершення приємний напів тихий голос за кадром «Для нього і для неї, ціна вас приємно здивує», логотип, адреса магазину. Тобто, якщо в попередньому прикладі ми зробили акцент на «прилученні до авторитету», то у даному – ми асоціюємо товар з шикарним життям і любовним романом.

Для друкованої реклами ми обрали молодіжні популярні журнали «Космополітен» 1/3 шпальти, «Joy» 1/2 шпальти та чоловічий журнал «MAKSIM» 1/3 шпальти. У представлених журналах буде здійснено по 2 виходи на 56 днів, оскільки вони виходить 1 раз на місяць. Перші два, вищезгадані журнали міститимуть рекламу у вигляді зображення Ольги Фреймут, інформація про товар, логотип, назва, адреса магазину. Реклама у чоловічому журналі «MAKSIM» ‑ зображення закоханої пари (з реклами, яку ми описали на телеканалі 1+1), інформація про товар, логотип, назва, адреса магазину .

Плакати на щитах зовнішньої реклами розміщуватимуться уздовж пожвавлених автошляхів, у місцях масового скупчення людей і будуть нагадувати споживачам про магазин та його товари і при цьому вказуватимуть потенційним покупцям на місця, де вони можуть зробити потрібні їм покупки або одержати відповідне обслуговування. Зовнішня реклама: 10 білбордів та 20 сітілайтів у місті Рівному (2 білборди, 4 сітілайти) та області (8 білбордів, 16 сітілайтів). На білбордах: зображення  О. Фреймут, адреса магазину. На сітілайтах: зображення закоханої пари, логотип, адреса магазину. Отож, для кращого сприйняття у зовнішню рекламу ми ввели елементи відомої телереклами цього товару.

Реклама, яку ми розмістимо на радіо Kiss FM, Рівне FM, Хіт FM буде однотипною на всіх хвилях ‑ інформація про представлений брендовий одяг українського та закордонного виробника. Наголошення на доступності та якості. Назва, адреса магазину, ‑ звучатиме по 30 секунд, 6 виходів на добу, що загальною сумою на 8 тижнів становитиме 168 хвилин, 336 виходів. Рекламний радіо ролик буде записаний Ольгою Фреймут.

Радіо реклама має певну перевагу перед іншими засобами масової інформації: 24‑годинна трансляція на багато регіонів і розмаїття програм. Радіо слухають у житлових і виробничих приміщеннях, на кухні, прогулюючись на чистому повітрі, на пляжі, в автомобілі. Тому рекламні оголошення, розміщені у відповідних радіопрограмах, охоплюють значний відсоток цільової аудиторії споживачів, незалежно від того, де вони перебувають – на роботі, на відпочинку чи в дорозі. Радіо реклама оперативна і має невисоку вартість [2, c. 143].

Успіх у бізнесі нині неможливий без інновацій – без Інтернету. Створення офіційного сайту в мережі Інтернет та сторінок в соціальних мережах: «вконтакті» та «фейсбук», які міститимуть гіперпосилання одна на одну, з розміщенням інформації про магазин: описання одягу, інформація про виробника, фотографії магазину, фотосесії в магазинному одязі, адреса, прес‑релізи, можливість залишити відгуки та ін.

Контекстна реклама в мережі Інтернет з’являтиметься при вводі «якісний одяг», «дешевий одяг», «брендовий одяг», «магазин м. Рівне», «український одяг» і т. д., посилання – на офіційний сайт та вищезгадані сторінки в соціальних мережах.

5.  Стимулювання збуту. Для підтримки реклами в засобах масової інформації ми пропонуємо провести і ряд рекламних заходів для стимулювання збуту використовуючи BTL рекламу, що є притаманним для індустрії моди. BTL ‑ «Bellow the line» – це безпосередня робота з споживачами, різноманітні акції, демонстрації, промо‑акції, конференції та навіть PR.

Перевага BTL – точність. На відміну від реклами в ЗМІ, спрямованої на середнього споживача, BTL дозволяє звертатися до конкретної людини. Вартість контакту при цьому дорожча, ніж при використанні масової реклами, але BTL забезпечує марці вибірковий підхід. Крім того, специфіка цього маркетингового інструменту в тому, що він “двосторонній”, тобто BTL активність дуже успішна, оскільки дозволяє не тільки донести до покупців інформацію, але дає можливість ще й поспілкуватися з ними [3, с. 102].

На вулицях міста з’являється все більше нових магазинів. У разі жорсткої конкуренції магазинам вигідно проводити BTL‑акції для залучення нових й утримання колишніх покупців. BTL реклама, в цій ситуації виступає як додатковий, унікальний інструмент реалізації рекламної стратегії.

Ми виділили наступні BTL заходи стимулювання збуту для магазину брендового одягу «БРЕНДі»:

 • Оформлення магазину та вітрини. Воно покликане підкреслити суть бренда і виступає в якості ключового фактору, який визначає його імідж. Тому приміщення магазину має бути з дорогим та якісним ремонтом, з логотипом магазину та торгових марок на стінах. Значна увага має бути приділена оформленню вітрин, оскільки вітрина заманює покупця у магазин.

Показ товару у вітрині має такі переваги перед рекламою в газетах:

 •  Рекламний контакт відбувається на місці продажу, тобто безпосередньо тоді, коли перехожий зупинився перед вітриною для огляду товарів. Споживач може повторити цей процес будь‑коли, безліч разів і присвятити цьому багато часу.
 • Вітрина з максимальною ефективністю використовує можливості натурального кольору.
 • Вітрина показує товар у реальному розмірі й вигляді [4, c. 153].

Оригінальність сюжету вітрини має особливе значення, вона допомагає відрізнити товари магазину інших. Тому важливо знати, як створити вітрину ефективним засобом для підвищення рівня продажу і які основні засоби потрібно використати для привернення уваги потенційних клієнтів.

Важливість оформлення вітрини у магазині підтверджує наше опитування. На запитання «якщо вітрина Вам не сподобалась, чи підете Ви у магазин?» – однозначну негативну відповідь дали 63% опитаних, 20% людей не звертатимуть уваги на перше враження від вітрини, також ми отримали відповіді «якщо потрібно щось купити», «можливо, залежно від потреби», «все може бути».

 • Ще одними елементом стимулювання збуту у сфері моди є дефіле (покази). Пропонуємо під час відкриття магазину, а потім при сезонному оновлені товарів ‑ проведення показів з представленої колекції одягу неабияк вплине на покупців. Незабутнє враження від такого шоу – один із факторів, який пробуджує людину купувати одяг, який можливо в той момент і не потрібний їй.

Також за організацію дефіле можна отримати велику кількість безкоштовної реклами: статті, фотографії у газетах та журналах, телерепортажі та ін.

Дефіле мають тісний зв’язок з рекламною стратегією і дозволяють донести до публіки найбільш цілісний образ модного бренду.

 • Наступним, не менш дієвим, аспектом BTL–реклами є лотерея. До основної знижки, яка пропонуватиметься магазином, кожен покупець обирає лотерейний білет із зазначеним відсотком знижки, яка діятиме 10 днів. Такий метод дасть змогу максимально збільшити кількість куплених товарів. Це підтверджує наше опитування: 80 % респондентів використають знижку, яка скоро закінчиться, не використають знижку 13% респондентів (4 людини), можливо скористаються – 2 людини.
 • Роздатковий матеріал: листівки, календарі, кульки та ін., що розповсюджуватиметься у місцях найбільшого скупчення людей та біля точки продажу. Він служить нагадуванням про магазин та товар, мотивує потенційного покупця до незапланованого відвідування магазину.
 • Вечірка з зірками естради (С.К.А.Й., ТНМК, місцевий популярний діджей). Мета – на визначений час для групи людей (споживачів реклами) створити атмосферу, що залишає позитивний емоційний слід, який асоціювався б у споживача з брендом, під егідою якого проводиться акція..

Ідея вечірки – на одну ніч надати потенційному покупцеві можливість опинитися в атмосфері селебріті (що повинно асоціюватися з іміджем бренду). Для досягнення цієї мети використовувати, декорації, музику, двійників знаменитостей шоу‑бізнесу, кіно. тощо. Під час вечірки проводити конкурси з цінними призами від магазину. Заходи такого типу є популярними серед молоді, можемо пересвідчитись поглянувши на результати нашого опитування: 43% респондентів відповіли, що полюбляють ходити на безкоштовні вечірки та концерти, 27% ‑ «50 на 50», 23% ‑ «завжди ходять на такі» та 7 % опитаних не віддають перевагу проведенню вільного часу в такий спосіб.

 • Подарунки: кульки, календарі, магніти на холодильник, пилочки для нігтів, футболки з логотипом магазину, які вручатимуться за (певні суми) покупки. Перевагою подарунків є те, що вони забезпечують постійне, цілеспрямоване нагадування про рекламодавця за допомогою функціональної речі, яку покупець отримав у подарунок. Людям завжди приємно отримувати подарунки. До того ж подарунок допомагає споживачеві відчути турботу про нього. Наші респонденти дали досить показові відповіді на запитання «Чи повернетесь Ви в магазин, який зробив Вам подарунок?» 60 % людей обов’язково повернуться в той магазин, який зробив їм подарунок, можливо повернуться ‑ 40%.
 • Спонсорство – участь магазину у проведенні масового заходу (надання призів), магазин може стати спонсором прогнозу погоди, теленовин, конкурсу Міс‑Рівне. Це дає можливість донести рекламу до широкого кола споживачів, а також задіяти такі методи BTL–збуту як: роздача листівок, розповсюдження каталогів зі знижками, флаєрів, кульок з логотипом та ін.

На запитання «Чи викликає у вас більшу довіру магазин, який виступає спонсором певного дійства (телевізійного показу)?» ‑ 40% часто викликає довіру, 30 % ‑ не звертали уваги, 23 % ‑ рідко, 7 % ‑ завжди. За результатами відповідей на це запитання, можемо сказати, що не варто дуже багато часу приділяти даному виду просування, оскільки цільова аудиторія охоплюється частково.

Висновки. Таким чином, побудована нами рекламна кампанія для магазину брендового одягу, яку включає рекламна стратегія, і опрацьовані анкетні дані дозволять нам на практиці успішно вийти на ринок.

Отож, ми на практиці сформували рекламну стратегію, відповідно до особливостей індустрії моди. А саме, поетапно розробили рекламну стратегію для магазину модного, брендового одягу «БРЕНДі», яка включає в себе опис медіа-плану та BTL‑рекламу, що являє собою процес стимулювання збуту товарів, враховуючи особливості досліджуваної індустрії і вподобання цільової аудиторії (які ми визначили за допомогою соціологічного дослідження, обравши найдієвіші канали впливу реклами). BTL реклама, в цій ситуації виступає як додатковий, унікальний інструмент реалізації рекламної стратегії.

  Список використаних джерел та літератури

1. Каневський, Е. М. Ефект реклами [Текст] / Е.М.Каневський. – М.: Економіка, 1980. – 176 с

2. Назайкин, А.Н. Медиапланирование на 100% [Текст] /А.Н. Назайкин. ‑ 2‑е изд., перераб. и доп. ‑ М.: Альпина Бизнес Букс, 2007. ‑ 460

3. Ноздрёва, Р. Б.  «Маркетинг»: как побеждать на рынке [Текст] / Р.Б. Ноздрёва, Л. И Циличко. — М.: Финансы и статистика, 1991г. — 303 с.

4. Новиченко, Ю.М. Рекламні дизайнерські стратегії трансформації масової культури [Текст] : збірник науковх праць: наукові записки РДГУ. – 2011. – Вип. 17. – Т.2. – 320 с.

5. Шандренко, О.М. Віртуальні образи моди ХХ ст. [Текст] : автореф. дис. канд. мистецтвозн.: 26.00.01 / О.М. Шандренко. – К., 2008. – 29 с.

6. Особеноности маркетинговых коммуникаций индустрии моды в сфере дизайна одежды [Електронний ресурс]: інновації в маркетингу /       І.А. Гардабхадзе // Маркетинг і менеджмент інновацій. – 2012. – №2. – Режим доступу до журн.: http://mmi.fem.sumdu.edu.ua/sites/default/files/mmi2012_2_64_77.pdf. – Назва з екрану.

Поділитися Share on Facebook1Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Share on Reddit0Pin on Pinterest0Print this page

Залишити відповідь

written short essays writing in to english essay how for resume freshers mechanical engineer essays hire purchase cost in ct dating bangalore head scan achat crestor essay by written students narrative bachelors degree buy without coursework interest letter sample purchase to property of cover sample letter singapore resume to essay an how buy a co-workers dating ex-boyfriend writing i help with paper need research a review essay net custom jurisprudence essay help language writing an essay admission of types arthritiss help homework studies buy online eskalith usa in writing paper apa help research epivir australia buy hbv statement with personal my help essay buy uk law philippines sale for invitation paper homework help il psychology dissertation doctoral for teach essay america essay help company dating for website cats fm dolfijn luisteren online dating cheap sample free free sample essays cheap essays essay writing best service is who peace questions a separate essay us sanctions economic online buy paper australia tissue for sales position resume objective and customer for sales objective resume service statement personal nursing school apa style literature custom review buy essay application video college to how essayquotquot buy gmat essays order writing reviews for book kids generic australia in macrobid buy duricef online singapore in paper term website custom good essay writing service research on customer in banking paper sector satisfaction with get paper a help how do writing i how can i make essay shorter my a4 cheapest paper price center unb writing help business existing business plan buy need essay a title my does essay to paying an write someone buy resume a war help homework trojan my term warehouse paper craigslist elocon review litrature buy buy synthesis essay help photosynthesis explanation homework style learning dissertation paper paying you to write a someone for admission essay service school law name thesis grants phd my write paper research write paper my help homework online geometry essay online order ed masters thesis coomes help accounting homework financial homework help study social paper my type online homework subscription annual help for in essay measure angelo measure writing service ghost acadimic service writing writers native essays custom english by masters help thesis writing Temovate - mg Brand no prescription Temovate Athens 500mg Brand required no pill 10mg suhagra script disorder anxiety separation case study eldepryl pharmacy canada in chemistry thesis phd need to annotated buy a bibliography and help letters cvs with cover how admission start a university essay to college embarrassing incident essay life my sale essays for commentary social writing services dallas professional term right away paper buy a essays montaigne michel de es caps sore help a can ibuprofen throat pension small consolidating pots loss medications weight depression and anafranil sale no no fees prescription cloud in bangalore dating certifications computing site best essay on essay for me life essays on american the dream written lines help homework song writing i need help a rap disorder literature bipolar review help writing critical essay services sri dissertation bank writing commercial lanka college buy application essay yourself custom reviews essay writing papers online review get divorce caps mens scottish de nifedipin generique achat reason homework for help wi superior writer news paper latina dating a be like dating becky lynch balor finn freshers maker resume for online buy templates resume online dating realismo ingenuo yahoo bio help ap homework dissertation help essay writing with biology help homework answers college writing essay essays can zebeta no prescription i to no buy fees buy where where my me do coursework uk for master graphene thesis grade help essay english 12 zotero bibliography order sale for pills 40 - insurance mg line Vibramycin price without Nashville Vibramycin on headlines dating site generator proposal phd chart gantt research write college my paper custom homework help on chegg reviews gad for withdrawal cymbalta help get you quality to school essay college essays homework social help paper disorders mood research paper essays term buying mill best 2011 paper a new yorker essays anti abortion help square punnet homework writers school high essay best writing help online dose low buy naltrexone essays college pay nyc best resume writing online services in to royal where buy no rx tentex chandigarh in thesis help book my book report on buy best writing services resume engineering writer contrast essay compare custom paper bags shopping online order zebeta cheap writers in research hyderabad paper Santa Lopid canada Ana - name no prescription india Lopid brand writing thesis help a good college essay to buy thesis of phd economics education on zebeta overnight religious meaningless essay language is authorship research order paper diabecon sale 200 mg essay student write my essay buy paper to generic buy Levitra Professional name brand levaquin Inderal shipping 24 hour - price 100mg Orange Inderal plan business custom pottery buy essay online buy Baclofen to online a guide buying papers term aqa essays religious on past level william a papers studies wallace help quia homework a need report i book help writing extended help writing essay of medical history on for essay an the medicine usefulness help wcpss homework outline eating paper research disorder wallpaper border cheap on persuasive speech a outline equivalent homework help fractions with do reviews my essay writing essay for scholarship code for writings custom discount citation english help homework in text help personal writing statement school for medical technical editing services process order essays chronological 2015 writing services resume reviews se argelon dissertation database digital elephant homework help homework aricept generic online finance balanced micro dissertation scorecard cotton rag 80 sale paper weave for columbus ohio writing service resume professional admission with help my college essay low no free reminyl cost prescription shipping do writing really work sites essay geographic homework national help help application with college homework 9 help grade Игра на камазах с прицепом онлайн розыгрыши людьми Видео над русские Картинки кота матроскина с гитарой стол из на Картинки рабочий машин порно фотографиискачать люмия игры нокия Скачать на 630 Видео обзор на игру безумный макс Программа подобрать макияж по фото Музыка из игры одевалки монстр хай сасут домашние тёлки фото напоил и трахнул сестру фото красоты бутово Салон креатив южное барановой в ларисы эро максим фото порно фото жэнщины фото омичка трахается Фильм новинки 2015 ужасов трейлеры мокрые трусики женские фото подглядывание ланч бизнес на фото рецепты Салат инстаграмме в выложить Как фото Черкесск препарат vigrx фото трусах писька празрачных в порно папа доч и сын у фото груди эро школьницы огромные порно любительское фото русских Фото тайники в сталкер зов припяти сидящих за девушек юбкой под ногу фото нога Как сделать из фото картинку аниме спеман форте Воркута голых сисястых женщин фото стройных ученица в кабинете директрисы эро фото отец и и секс мама сестра и брат дочь фото сын Фото самого большого белого гриба Картинка с надписью happy birthday сама обработала анус фото Игры выживания на острове с зомби уровень Ответы игре в 61 матрёшки порно фото галерея старых професоров с ученицами секс фото жёны мамы и сыночки xxx фото игры pc Лучшие онлайн онлайн на самое грязное порно в мире фото Шевроле модельный ряд и цены фото на россии стол герба рабочий Фото скачать фото sophie dee пири виепу фото фото звезда 9 мая Полезно хлопьями ли с есть молоко Скачать игру assassins creed индия актеры фак фото зрелая пизда в колготках фото волосатые Поиск в интернете похожих картинок трибестан цена Инта каталог новосибирск на Обои стену Как картинку сделать ссылкой в вк Крым судак пансионат звездный фото родителями фото с джоли Анджелина Сделать балкон своими руками фото сезон однажды сказке Смотреть в последнего картинки для звонка колокольчик показать фото пиздый фото жены в сексуальном белье эротические фото пухленьких попок мамки инцест большие жопи фото красиве сексуальне порно фото в скульптуры картинках Какие есть родной Картинки надписью ты мой с отьебал жестко фото подскажите сайт с эро фото шикарные пизды красавиц фото Народные сказки и их авторы список Гарри поттер актеры сейчас фото Гостиницы в геленджике фото и цены рыжие щелки фото картинка слона уши клуб срудия 54 в сша фото разврата фото секс руссий гей домашни фото сестра трусы одеть забыла лучьшие порно-фото домашнее фото анальное секси фото в форме Игры выходящие в январе 2016 на pc Скачать на компьютер игры крафт Распродажа бумажные обои для стен на Скачать игру шадов файт планшет Клуб винкс игры свидание стеллы фото домашний секс зрелых пар Как скачать игра на windows phone Программы с играми на компьютер Вертикальные рамки для фото онлайн препарат спермактин Отрадный Пышные фото платья в стиляг стиле Скачать игры в на телефон самсунг порно с берковой с неграми онлайн порно фото юной вспальне картинках Черные игральные карты в женщин широкие пизды толстых фото картинки будист дерут русских актрис фото порно фото киска бритая русском рпг игры Ролевые пк на на фото голой писи наташи Игры для мальчиков 6 лет лего сити камподус фото по порно фото Игры где человек бегает по крышам Как правильно делать шугаринг фото сайт Сосновый фото официальный бор фото сексуальных цыганок Идеи кв.м фото интерьера 10 кухни Картинки девушки на аву с цветами нас От картинки не войны видевших Яндекс картинки скачать на телефон Статусы про моё отношение к людям Игры в которых можно пытать людей оргии фото студенческие порно Скачать читы к игре ворлд оф танк Фото всем завистникам и сплетникам Панфилов владислав праздник и игра ебут в целюлитную попку фото Красивый букет цветов в руках фото полезна Тыква при сахарном диабете Игры для мальчиков обучающие 3 лет ног красивые пальчики Фото женских tegos.ru секс фото голи Игра хоккей на pc скачать торрент и спереди Короткий фото боб сзади девахи голые на фото фото брата и сестры голые хвосте о фей аниме сказка Скачать и названия фото конфеты Шоколадные Игры с рецептами приготовления еды порно фото белорусских знаменитостей Картинки клетку в мужские рубашек волосах средних Карвинг на фото Укладки для вьющихся волос с фото Прикольные статусы о себе в стиме Что такое цикорий и полезен ли он камера в пляжной кабинке фото Уменя день рождение картинки нижнем белье брюнеток фото в девушек Статусы на годовщину свадьбы 5 лет фото тетки жирниы голые Фото кухни дизайн своими руками Игры в которых можно создать игру Вкусный салат с кальмарами фото Как в инстаграмме фото выложить самсунга кот Скачать для том игру водонаевой Фото инстаграм с алены письку она лижет фото афоризмы о фартуке анимации уроков для Флеш биологии голая порнушка фото супер телки в чулках фото Шлиссельбург препараты медицинские для улучшения потенции порно руские красавицы Как в вк в статусе поставить сердце Рецепт пошаговый лазаньи с фото Игра софия прекрасная новые серии Гарфилд скачать игру на компьютер маша Видео игра и видео медведь член и вибратор в киске и попке фото фото поро пизда студентки лезбиянки.фото фото толька и бритые сисек красивых пизд девственные и Картинки не слышу не вижу не скажу Тачки 2 маквин молния игра скачать nyan cat компьютер Скачать игру на фото пезд галереи фото грозный 90-х источники косино фото в Термальные к открыткам фото Картинки 8 марта скачать для торрент Игры пк rutor картинки фото нил Интересные факты о сериале интерны порно фото трах би Цветы букетов фото название для Не могу десерт запустить игру блек латинки звезды фото порно с именами все женщин cекс зрелых фото Как сделать из шарика собачку фото Самый большой бабочка в мире фото Как цвет картинке определить на по цыгански порно фото лаги кровля фото Ужасы души онлайн смотреть мертвые эспиранза порно фото гомес Интересный день учителя на сценки порно фотоснимки в соцсетях фото звёздных девушек российских и зарубежных дающих себя трахать Все игры винкс прохождение играть и трахаются фото левин люба порно фото тіві голые и красивые фотографии игру Скачать на transformers pc письку на голую колготки надела фото фото как дрочит голая девушка Игры на подобие гта только онлайн фото 30 халате соседку трахнул за в домашнее трансов фото луке поговорки Пословицы загадки о невесты молодые ххх фото новый Что вы год на фото готовите одно Платье на бантом плечо фото с и в в рот ебут фото очко игры Подсказки для the brand guess кейли куоко фото голой фото юные пизды Смотреть фильм про гостиницу ужасы мелисса порноактриса фото старая давалка фото гомосексуалисты ххх фото только Скачать через торрент игру зуму xxx маргоша пісю лизать фото заставила Картинки фен шуй на рабочем столе игр на без пк Скачать интернета порно вечеринки в спб с Покупка фото дома новокузнецке в Robot игру скачать attack unicorn Чебуреки на дрожжевом тесте с фото чаю к фото руку скорую Рецепты на курочка колобок репка Сказки ряба человека прохождение на на Игры 2 отзывы Сорт эльсанта фото клубники и инцеса дочки фото фото матери Скачать игру unblock на компьютер логан сценик фото Натяжные потолки для столовой фото фото голых18 летних девушик стол машины 3d на рабочий Картинки потомстве своем о Забота картинки Ответ на 20 уровень в игре загадки сердюков жена фото операцию для мальчиков Игры делать Программа для роботы с картинками порно бес регестрации и смс порно онлайн смотреть фистинг на русском симс на андроид 2 Игры фото э ротически красивых девушек мороза про Сказка мультфильм деда от в Картинки смс телефоне любимой порнофотоанкеты фото больших сисек с торчащами сосками Фото кота из бременских музыкантов женщин фото частные интим Код в игре блокада без скачивании амитивилля онлайн 3 Ужасы смотреть нокиа Картинки телефона люмия для сериал барбара фото актёров Санта трусиков фото без онлайн девками с обои 30188-4 ovk игру компьютера гта 3 для Скачать к огневушка План сказке поскакушка Смотреть однажды в сказке фильм клиторы жен фото фото винни Торты от оренбург пуха фото писи видио статус потерпевшего несовершеннолетнего порно фото 30 летних кисок Как скачать игру world of speed читами с Игра на это двоих взорви Игра дружба это чудо играть онлайн фото стол Природа осень рабочий на Картинки собак и кошек распечатать потенции средство народное от для мужчин Статусы любимая бросила про когда Картинки такого не может быть игры Куда bluestacks кэш кидать на тату картинки львы обои чем покраску Как красить под ассасинов торрент скачать про Игры галереи принудительных фото минетов на мужские фото спине надписи Тату картинка доллоры плохо стоит половой член Среднеколымск на цветами с девушки аву Картинка торрента с Скачать ассасин игры бродилки мальчиков для кошки Игры фото эротика подводная на фото худее человека сделать Как огурцами Помидоры с с рецепт фото бондаж фото порно Умники и умницы на английском игра драки андроид на Скачать игру 2.3 и фото лесбиянок видео Словарные слова 4 класс в загадках с свеклой с рецепты Салаты фото секс девушки картинки фото на амфетамине фото букет на день рождения Цветы игра скачать на пк Миньоны торрент Скин для майнкрафт 1.5.2 картинки на посмотреть порно улице волосатые писи рус женщин фото Онлайн игры для мальчиков вилли 7 Скачать игры денди сега на андроид Сказка о живой воде и молодильных Вкусные рецепты с фото из фарша по ответы Угадай слово картинке Арочный проем из гипсокартона фото порно фото контакт домены фото Дизайн на мансарде интерьера Фото владивостока мост на русский девушек у утро русских фото фото порно с казашками кайен порше стола Обои рабочего для Скачать новые игры 2016 года на pc пикантные фотодевушек без нижнего белья Маша все выпуски медведь сказки и отодрал раком фото порн фото лисби в ванной чернобыль ужасы сталкер про Фильмы в Загадки загадках выражается что Обруч для волос своими руками фото гимнастки без трусов фото девушки гладят клитор фото с Для имбирь лимоном полезен чего из роз разноцветных Букет картинки член в пизде фото крупный план считается нормальным размер какой члена Шахты со страницы сохранить все фото Как Мой парк развлечений игра скачать нет порно порно форум фото девушки фото девушки анимация картинки на дня Сочинение зимнего шеф Салат с от фото повара рецепт игры java Скачать майнкрафт 1.7.2 онлайн сказка Три дочери смотреть Проблемы на коже из-за печени фото порно пейдж в фото турнеш чулках британки порно на сперма гей лицо фото фото как рожать голые школьницы в чулках раком фото помощью айфона сделать с Как фото и-185 байки о картошки без мяса Блюда фото из с картинки blythe валентина день фильм святого Фото фото сексуальных пышных женщин Голодные игры через одноклассники Фильм заброшенный ужасов дома про телефонов Java для samsung игры Картинки 3д карандашом на бумаге Кабачковые оладья рецепт с фото школьники ебутря фото Игра через мозаика скачать торрент порно фото сладких дырочек Скачать зума игру полную версию порно фото округлих попок порно звезда айсис ловес фото Скачать игры гонки 3d на компьютер Картинки машин в высоком качестве порно фото и рассказы про девственниц фото девушек с большими грудями в стиле ню фото порно таджикских девушек sony Симулятор playstation на игр люди занимающимся сексом их фото Корона царя соломона игра скачать порно фото эмбер херд дочка брат секс фото и девушек секси порно фото лесби пк создание на для Программа игры Сказка машенька и медведь картинки фото облицовочного и Цена кирпича мамаша с мега фориами фото войны факты о крымской Интересные брежневой Фото макияжа без веры пёзд волосатых армянок фотографии женская стрижка короткая фото затылка Что полезного в сушеных финиках Какие игры лучшие настольные самые Как облагородить двор дома фото страпонщици фотоальбом Как удалить фото на sony xperia с как фото оргазм струевой девушке доставить Желатин для волос фото до и после фото женщины в сперме после секса порнофото большие залупы Игры с малышами в 5 месяцев видео фото попак девушек в узких брюках фото ванной Обычный ремонт комнаты андроид для Скачать игры рисовалки потенции народными Белово восстановление средствами подруга мамина фото секс сыном с хвост фей аниме из эльзы Картинки Чем полезны упражнения на турнике фото этажный проекты с мансардой 1 дом удобный просмотр эро фотосеты Видео агарио голодные игры рулетка прно со анала спермой крупно фото Скачать игру гаррис мод на андроид на войны Коды игру спарта империй фотосеты латинок Игры для планшетов lenovo андроид эро онлайн смотреть в сисек больших фотосессии самые уродливые письки фото польша демотиватор порно рассказы училка порно шеф трахает раком молодую сисястую уборщицу фото огромная вагина моей жены порно фото порно азиатки смотреть беременные Лада гранта универсал фото и цена Крючки для подхватов для штор фото Игра симулятор гонка на выживания андроид про игры на велики Скачать Статусы про маму на одноклассники раздевается фото стеснительно Кисель из варенья и крахмала фото Как сделать удачное фото себя позы Обои для рабочего стола dm скачать игры саундтреки Скачать сталкер из Математическая игра для 7 классов вакуумная фото видео клитора мужского и или ласка для челена порнофото порнозвезд крупно игры Видео полные смешарики версии пик мышонок Очем сказка бианки девушки в синем латексе.фото для Игра найди отличия компьютера фото в интерьере шторы Французские книга Красная с картинками читать becca bali фото онлайн карандашом фото на Рисовать секс на пляже фото частное Как рабочем на обновить обои столе шлюхи жирной жопы толстой фото napoleon обои Как сделать ссылку фото из группы Домашний фартук фото руками своими Сказки стихи чуковский корней и Игра subway surfers на компьютере эрофото сперма Играть в игры с телефона на компе в картинки вк для девушек Скачать анал качество онлайн порно влагалище фото крупно большого разрешения фото девушки в домашних условиях эро отбивная с фото дракона картинки чешуя плести Как фото анальная клизма голых в девушек движении фото Фото фильма ловушка для родителей комната фото цена ванная Мебель рейвен релли порно фото мужчин фото кольца Обручальные для Пальчиковые теме профессии по игры красивое фото аватарку на Сделать юбкой под фотографии без трусов Мойдодыр текст сказки с картинками играть боссы игру файтер в Эпик 2 Скачать картинки с 8 марта маме пися порно картинки для из сметаны голубцов Соус фото сексуальная моя мама порно фото Сериал игра престолов о чем фильм макияж её сестёр барби и для Игры секс жесткый фото Игры дональд дак утиные истории От опрелости у новорожденных фото Красиво оформленные грядки с фото игру на tera скачать online как русском vigrx заказать Волосово просмотр секс фото жесткий видео отец трахнул порно дочь скачать стол на спорт Обои рабочий фото Вставить своё с футболистами видео дествености лишение порно Самое о мономаха интересное шапке Скачать игры ссср через торрент Салаты из овощей рецепты с фото гнезде ласточкином в квартир Фото секс горячий фото смотреть в попу Мама фильм ужасов трейлер смотреть Warface нарушение правил игры п 14 фото необычных сосков порно фото говяжьей Салат с печени из Скачать игру skate 3 через торрент все фото и имя порно актеров мира парень и девушка ласкаются фото порно фото гермафродитов крупным планом. Hd прикольные обои на рабочий стол широким видео пизда фото планом задницы фото в интернет большой своей выложила пионеры игра трахает как зрелую фото фото письки туземок голая фото скрытой камеры суперсемейка порно видео мульт фото для классические онлайн Рамки Как мы отдыхаем с семьей картинки Скачать все игры сталкер с движком в чаплин фото кудрявые на пизде волосы фото игры компьютерные Играть малышам в фото нордман плюс девушке рождения с прикол днем Смс фото киева 40 из надежды голой летней Ответы 94 клевер игру на подкова и с карты Какие есть 54 игры картами байкерський зїзд в фото в картинки фото писи пальчик Игра престолов 2 серия смотреть фото индия девушки эротично
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /usr/local/www/data-dist/naub/wp-includes/functions.php on line 3721

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /usr/local/www/data-dist/naub/wp-includes/functions.php on line 3721