Практичний аспект формування рекламної стратегії в індустрії моди (на прикладі магазину брендового одягу)

Поділитися Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Share on Reddit0Pin on Pinterest0Print this page

У статті поетапно сформовану рекламну стратегію для магазину брендового одягу. Розроблено проектну ідею для цього магазину, якому, поки що, немає аналогів в Україні. Також стаття містить результати аналізу соціологічного дослідження.

Article gradually formed an advertising strategy for the brand clothes store. A project idea for this store, which, so far, has no analogues in Ukraine. Also, the article contains the analysis of sociological research.

Індустрія моди, підносить нам яскраві образи, зі сторінок глянцевих журналів, телебачення, Інтернету, які здаються недосяжними. Гламур, краса, розкіш протиставляється реаліям буденності. Але цей блиск лише примара, ілюзія, а реклама – його творець. Мета реклами та моди полягає у тому, щоб вплинути на підсвідомість споживачі.

При правильній організації реклама дуже ефективна і сприяє швидкій безперебійній реалізації виробленої продукції, як це відбувається, у сфері моди. Проте, для того, щоб реклама діяла, потрібно розробити стратегію рекламної кампанії. Формування рекламної стратегії забезпечує уникнення помилок при проведенні рекламних акцій. Тому важливість розробки стратегії, що обґрунтовується в роботі, рекламної кампанії дозволяє модному бутіку чи будинку моди успішно збувати товар та конкурувати з іншими фірмами .

Аналіз останніх досліджень та публікацій. Особливо насиченими актуальною інформацією є праці таких вчених як: І.А. Гардабхадзе «Особеноности маркетинговых коммуникаций индустрии моды в сфере дизайна одежды», В.А. Довженко «Спектр рекламних стратегій», Ю.М Новиченко «Рекламні дизайнерські стратегії трансформації масової культури», У. Уеллс «Реклама: принципи і практика», О.М. Шандаренко «Віртуальні образи моди хх ст.» та ін. У їхніх працях проаналізовано сутність реклами, визначено її роль, значення та особливості в індустрії моди, розроблено методичні підходи до планування та реалізації рекламних стратегій.

Мeтою статті є виокремлення етапів формування рекламних стратегій, які використовуються в індустрії моди, особливостей та ефективності їх використання.

Виклад основного матеріалу дослідження. Українські магазини та торгівельні мережі не надто працюють з місцевими дизайнерами та їхніми майстернями, проте річ «made in Ukraine» теж цінується в Європі і виходить в кілька разів дешеве, а ніж трендові речі, імпортовані з європейських країн, але пошиті в країнах третього світу таких як Китай, Індія, В’єтнам чи Перу. До того ж знайти одяг з України у бутіках буває вкрай проблематично.

Основною перевагою співпраці з українськими розробниками одягу є мобільність, що дозволятиме швидко задовольняти внутрішній попит на ринку без особливих капіталовкладень.

З метою наочності побудови рекламної стратегії нами було розроблено проект виведення на ринок магазину брендового одягу (який, не існує насправді і аналогів в Україні, поки що нема), що представляє собою медіа план та BTL рекламу. Отож, він (магазин), співпрацює з українськими дизайнерами та їх майстернями, а також  «пропонує» одяг для молоді відомих англійських і американських брендів, які закуповуються у виробника.

У даному випадку, для нашої рекламної кампанії, ми обрали одну зі стратегій проекційного типу – стратегію резонанс, яку найчастіше використовують для рекламування товарів, при виборі яких головними є ірраціональні мотиви. За допомогою цієї стратегії у рекламі ми асоціюємо товар з  шикарним життям, світом моди, успіхом на роботі, кар’єрою, щасливим романом, важливими людьми, знаменитостями, і т.д.

Рекламна стратегія складається з двох головних елементів – створення рекламних звернень та вибір засобів розповсюдження реклами, що включають послідовність певних етапів.

1. Першим етапом рекламної стратегії індустрії моди є визначення цільової аудиторії. Потрібно мати чітке представлення про свою цільову аудиторію. Цільова аудиторія впливає на рішення про те, що сказати, як сказати, коли сказати, де сказати і від чийого імені сказати (…про те, що сказати, як, коли, де і від чийого імені) [1, c. 21].

З метою вивчення рекламного впливу на цільову аудиторію та її характеристик нами було проведено соціологічне опитування. Що аргументує наш вибір засобів рекламування та підтверджує їхню дієвість. Соціологічне дослідження було здійснено у формі анкетного опитування через всесвітню павутину Інтернет, вибірка охоплювала 30 осіб віком від 16 до 40 років.

Отримані відповіді показують, що, на думку абсолютної більшості респондентів на вибір при покупці значний вплив чинить реклама. Згідно отриманих результатів, «так» вважає 11 чоловік, (37% опитаних), «швидше так, ніж ні» 12 чоловік (40%) і лише 7 чоловік переконані, що реклама не впливає на їх вибір.

На запитання, щодо того, чи траплялись випадки, коли респонденти купували не потрібну у даний час річ, через рекламний вплив позитивну відповідь дали 33% респондентів. Також 33% опитаних дали відповідь «ні» і ще 33% зазначили, що стали свідками такого випадку. Сумуючи відповіді «так» та «був(ла) свідком такого випадку», ми отримуємо 66% позитивних відповідей. Отож, можемо дійти висновку, що реклама має досить ефективний  вплив на споживачів.

На запитання, «чи часто при перегляді реклами виникає бажання придбати рекламований товар?», «інколи» відповіли 21 людина, тобто 70 %, «часто» ‑ 5 респондентів (17 %), «ніколи» ‑ 4 людини (13%).

Слід зазначити, що особливістю просування модних товарів є широке використання реклами, персональних продажів, зв’язків з громадськістю, стимулювання збуту. Отож відподі на вищезгаданий блок питань , які дали респонденти на наше опитування, дозволяє нам зробити висновок, що за допомогою реклами ми можемо маніпулювати вподобаннями споживачів та при побудові правильної рекламної стратегії домогтися поставлених завдань.

Медіа-план, розроблений нами для магазину брендового одягу для молоді «БРЕНДі», м. Рівне.

2. Необхідно чітко уявити, яка мета повинна бути досягнута, на який результат розраховує рекламодавець сфери модного одягу по закінченні рекламної кампанії.

Мета рекламної кампанії: виведення на ринок магазину брендового одягу «БРЕНДі» м. Рівне.

Завдання рекламної кампанії:

 • Інформувати населення про новий магазин.
 • Популяризувати магазин одягу «БРЕНДі».
 • Стимулювати збут представленого товару в магазині.
 • Переконати, що магазин «Бренді» пропонує якісний, модний одяг за доступною ціною.

Аудиторія: чоловіки та жінки віком від 16 до 35 (40) років.

PR‑повідомлення: магазин брендового одягу для молоді «БРЕНДі», це унікальна можливість придбати вітчизняні та закордонні бренди в одному магазині, не потратити весь статок і залишитися модним.

3. Однією з найбільш важких проблем, що стоять перед фірмою, є ухвалення рішення про розмір бюджету на рекламу.

У процесі розробки бюджету варто враховувати ряд моментів: витрати різних альтернатив (ціна телереклами в порівнянні з радіо-оголошеннями й оголошеннями в журналах, наприклад); скільки разів потрібно повторити рекламу для того, щоб вона була ефективною; на скільки зросли ціни на рекламу в засобах масової інформації останнім часом. Варто враховувати те, на якому етапі життєвого циклу знаходяться товари фірми, чи є вони стандартними товарами широкого вжитку чи різко відрізняються від інших виробів, чи відчувається постійний нестаток у цих товарах чи їх приходиться продавати «під тиском» та інше [3, c.66].

Бюджет нашої компанії становить : 3 198 600 гривень. Термін кампанії: 8 безперервних тижнів.

4. Формування комплексу рекламних заходів, що забезпечать максимальне охоплення представників групи цільового впливу.

Вибір ЗМІ у нашому медіа‑плані підтверджений, як найпопулярніші серед аудиторії на яку ми розповсюджуватимемо рекламні повідомлення. Найвищий рівень довіри до мережі Інтернет – 42 % опитаних так вважають, телебаченню віддають перевагу 31% респондентів, радіо –15%, журналам – 9 %, газетам – 4 %. Газети, як  ми бачимо користуються низькою популярністю, тому ми не включали їх в медіа-план, як засіб передачі нашого рекламного повідомлення, оскільки ефективний рекламний вплив на аудиторію не буде здійснено.

Зазвичай телевізійну рекламу не використовують будинки моди, але оскільки в нас саме магазин модного одягу, то ми можемо собі це дозволити.

Для передачі нашого рекламного повідомлення, ми обрали телеканал «Новий канал», оскільки він являється найбільш молодіжним каналом серед телевізійних ЗМІ за кількістю програм для молоді. На 56 днів, доцільно буде здійснити 280 виходів: по 5 виходів в день – 2 виходи з 7:30 до 8:30 (в будні , а на вихідні з 10:00 до 12:00) та 3 ефірних виходи з 19:00 до 23:00, ‑ по 15 секунд, тобто 70 хвилин на період всією кампанії. Реклама буде включена, як регіональна для м. Рівного та Рівненської області.

В рекламному ролику Ольга Фреймут  веде репортаж модного показу, говорить: «Відчувай себе як на подіумі кожного дня разом з магазином БРЕНДі!», йде на подіум, глядачі підводяться і бурхливо аплодують, логотип магазину.

Відповіді на запитання «Якщо у рекламному ролику знімалась зірка (знаменитість), чи Ви довіряєте більше такій рекламі?» –  «так»   7%, «ні» – 40%, «все залежить від того хто ця зірка» 53%, окреслюють нам вибагливість та мінливий настрій цільової аудиторії, тому рекламодавцеві потрібно звернути увагу при виборі тієї чи іншої знаменитості для рекламного ролику.

З точки зору маркетингу, дуже важливо, щоб обличчя бренда мало максимально точну відповідність архетипу і тієї рольової моделі, яку висловлює бренд. Компанії часто вдаються до послуг знаменитостей для того, щоб посилити візуальне сприйняття або перепозиціонувати свій бренд, а в деяких випадках навіть врятувати його. Сьогоднішні бренди повинні надавати споживачеві набагато більше, ніж традиційні цінності – якість, надійність, довіру. Вони повинні стати для споживача джерелом самореалізації, самовираження і само ідентифікації. Для залучення уваги цільового ринку компанії широко використовують рекламу за участю знаменитих і популярних людей [6] .

Співпраця з представниками шоу‑бізнесу вважається одним з важливих інструментів для індустрії моди. Історично так склалося, оскільки головним рекламним носієм були обрані персони, чий стиль копіюють, кому намагаються наслідувати. Сьогодні принцип імітації процвітає. Зірок кіно, шоу‑бізнесу і світських персон називають «іконами стилю», оригінальні наряди у яких «засвітилися» у фільмах і музичних кліпах, розпродують за лічені дні, створюючи ажіотаж навколо бренду [4, с. 13].

Нами обрано Ольгу Фреймут тому, що вона є людиною ‑ брендом. Вона знаменита телеведуча молодіжних телепрограм, програм якості. У повсякденному житті віддає перевагу користуватись лише якісними речами, пише статті про моду, у майбутньому планує займатись модною журналісткою, була обличчям нової колекції Оксани Караванської у 2010 році, – все це служить для потенційного покупця певним невербальним повідомленням, що речі в магазині високої якості та відповідають останнім віянням моди.

Ще один, обраний нами, телевізійний канал, по якому транслюватиметься наше рекламне повідомлення – це телеканал 1+1 – один із провідних телеканалів України, який дивляться мільйони громадян, тому розміщення реклами на цьому каналі гарантує значну кількість контактів з нею.

Як і в попередньому випадку, ‑ на 56 днів 280 виходів: по 5 виходів в день – 2 виходи з 7:30 до 8:30 (в будні , а на вихідні з 10:00 до 12:00) та 3 ефірних виходи з 19:00 до 23:00, ‑ по 15 секунд, тобто 70 хвилин на період всією кампанії. Реклама буде включена, як регіональна для м. Рівного та Рівненської області.

У рекламному ролику красиво одягнені моделі (хлопець і дівчина) з протилежних сторін ідуть один до одного. Кожному з них у слід захопливо оглядаються люди, при зустрічі поцілунок. На завершення приємний напів тихий голос за кадром «Для нього і для неї, ціна вас приємно здивує», логотип, адреса магазину. Тобто, якщо в попередньому прикладі ми зробили акцент на «прилученні до авторитету», то у даному – ми асоціюємо товар з шикарним життям і любовним романом.

Для друкованої реклами ми обрали молодіжні популярні журнали «Космополітен» 1/3 шпальти, «Joy» 1/2 шпальти та чоловічий журнал «MAKSIM» 1/3 шпальти. У представлених журналах буде здійснено по 2 виходи на 56 днів, оскільки вони виходить 1 раз на місяць. Перші два, вищезгадані журнали міститимуть рекламу у вигляді зображення Ольги Фреймут, інформація про товар, логотип, назва, адреса магазину. Реклама у чоловічому журналі «MAKSIM» ‑ зображення закоханої пари (з реклами, яку ми описали на телеканалі 1+1), інформація про товар, логотип, назва, адреса магазину .

Плакати на щитах зовнішньої реклами розміщуватимуться уздовж пожвавлених автошляхів, у місцях масового скупчення людей і будуть нагадувати споживачам про магазин та його товари і при цьому вказуватимуть потенційним покупцям на місця, де вони можуть зробити потрібні їм покупки або одержати відповідне обслуговування. Зовнішня реклама: 10 білбордів та 20 сітілайтів у місті Рівному (2 білборди, 4 сітілайти) та області (8 білбордів, 16 сітілайтів). На білбордах: зображення  О. Фреймут, адреса магазину. На сітілайтах: зображення закоханої пари, логотип, адреса магазину. Отож, для кращого сприйняття у зовнішню рекламу ми ввели елементи відомої телереклами цього товару.

Реклама, яку ми розмістимо на радіо Kiss FM, Рівне FM, Хіт FM буде однотипною на всіх хвилях ‑ інформація про представлений брендовий одяг українського та закордонного виробника. Наголошення на доступності та якості. Назва, адреса магазину, ‑ звучатиме по 30 секунд, 6 виходів на добу, що загальною сумою на 8 тижнів становитиме 168 хвилин, 336 виходів. Рекламний радіо ролик буде записаний Ольгою Фреймут.

Радіо реклама має певну перевагу перед іншими засобами масової інформації: 24‑годинна трансляція на багато регіонів і розмаїття програм. Радіо слухають у житлових і виробничих приміщеннях, на кухні, прогулюючись на чистому повітрі, на пляжі, в автомобілі. Тому рекламні оголошення, розміщені у відповідних радіопрограмах, охоплюють значний відсоток цільової аудиторії споживачів, незалежно від того, де вони перебувають – на роботі, на відпочинку чи в дорозі. Радіо реклама оперативна і має невисоку вартість [2, c. 143].

Успіх у бізнесі нині неможливий без інновацій – без Інтернету. Створення офіційного сайту в мережі Інтернет та сторінок в соціальних мережах: «вконтакті» та «фейсбук», які міститимуть гіперпосилання одна на одну, з розміщенням інформації про магазин: описання одягу, інформація про виробника, фотографії магазину, фотосесії в магазинному одязі, адреса, прес‑релізи, можливість залишити відгуки та ін.

Контекстна реклама в мережі Інтернет з’являтиметься при вводі «якісний одяг», «дешевий одяг», «брендовий одяг», «магазин м. Рівне», «український одяг» і т. д., посилання – на офіційний сайт та вищезгадані сторінки в соціальних мережах.

5.  Стимулювання збуту. Для підтримки реклами в засобах масової інформації ми пропонуємо провести і ряд рекламних заходів для стимулювання збуту використовуючи BTL рекламу, що є притаманним для індустрії моди. BTL ‑ «Bellow the line» – це безпосередня робота з споживачами, різноманітні акції, демонстрації, промо‑акції, конференції та навіть PR.

Перевага BTL – точність. На відміну від реклами в ЗМІ, спрямованої на середнього споживача, BTL дозволяє звертатися до конкретної людини. Вартість контакту при цьому дорожча, ніж при використанні масової реклами, але BTL забезпечує марці вибірковий підхід. Крім того, специфіка цього маркетингового інструменту в тому, що він “двосторонній”, тобто BTL активність дуже успішна, оскільки дозволяє не тільки донести до покупців інформацію, але дає можливість ще й поспілкуватися з ними [3, с. 102].

На вулицях міста з’являється все більше нових магазинів. У разі жорсткої конкуренції магазинам вигідно проводити BTL‑акції для залучення нових й утримання колишніх покупців. BTL реклама, в цій ситуації виступає як додатковий, унікальний інструмент реалізації рекламної стратегії.

Ми виділили наступні BTL заходи стимулювання збуту для магазину брендового одягу «БРЕНДі»:

 • Оформлення магазину та вітрини. Воно покликане підкреслити суть бренда і виступає в якості ключового фактору, який визначає його імідж. Тому приміщення магазину має бути з дорогим та якісним ремонтом, з логотипом магазину та торгових марок на стінах. Значна увага має бути приділена оформленню вітрин, оскільки вітрина заманює покупця у магазин.

Показ товару у вітрині має такі переваги перед рекламою в газетах:

 •  Рекламний контакт відбувається на місці продажу, тобто безпосередньо тоді, коли перехожий зупинився перед вітриною для огляду товарів. Споживач може повторити цей процес будь‑коли, безліч разів і присвятити цьому багато часу.
 • Вітрина з максимальною ефективністю використовує можливості натурального кольору.
 • Вітрина показує товар у реальному розмірі й вигляді [4, c. 153].

Оригінальність сюжету вітрини має особливе значення, вона допомагає відрізнити товари магазину інших. Тому важливо знати, як створити вітрину ефективним засобом для підвищення рівня продажу і які основні засоби потрібно використати для привернення уваги потенційних клієнтів.

Важливість оформлення вітрини у магазині підтверджує наше опитування. На запитання «якщо вітрина Вам не сподобалась, чи підете Ви у магазин?» – однозначну негативну відповідь дали 63% опитаних, 20% людей не звертатимуть уваги на перше враження від вітрини, також ми отримали відповіді «якщо потрібно щось купити», «можливо, залежно від потреби», «все може бути».

 • Ще одними елементом стимулювання збуту у сфері моди є дефіле (покази). Пропонуємо під час відкриття магазину, а потім при сезонному оновлені товарів ‑ проведення показів з представленої колекції одягу неабияк вплине на покупців. Незабутнє враження від такого шоу – один із факторів, який пробуджує людину купувати одяг, який можливо в той момент і не потрібний їй.

Також за організацію дефіле можна отримати велику кількість безкоштовної реклами: статті, фотографії у газетах та журналах, телерепортажі та ін.

Дефіле мають тісний зв’язок з рекламною стратегією і дозволяють донести до публіки найбільш цілісний образ модного бренду.

 • Наступним, не менш дієвим, аспектом BTL–реклами є лотерея. До основної знижки, яка пропонуватиметься магазином, кожен покупець обирає лотерейний білет із зазначеним відсотком знижки, яка діятиме 10 днів. Такий метод дасть змогу максимально збільшити кількість куплених товарів. Це підтверджує наше опитування: 80 % респондентів використають знижку, яка скоро закінчиться, не використають знижку 13% респондентів (4 людини), можливо скористаються – 2 людини.
 • Роздатковий матеріал: листівки, календарі, кульки та ін., що розповсюджуватиметься у місцях найбільшого скупчення людей та біля точки продажу. Він служить нагадуванням про магазин та товар, мотивує потенційного покупця до незапланованого відвідування магазину.
 • Вечірка з зірками естради (С.К.А.Й., ТНМК, місцевий популярний діджей). Мета – на визначений час для групи людей (споживачів реклами) створити атмосферу, що залишає позитивний емоційний слід, який асоціювався б у споживача з брендом, під егідою якого проводиться акція..

Ідея вечірки – на одну ніч надати потенційному покупцеві можливість опинитися в атмосфері селебріті (що повинно асоціюватися з іміджем бренду). Для досягнення цієї мети використовувати, декорації, музику, двійників знаменитостей шоу‑бізнесу, кіно. тощо. Під час вечірки проводити конкурси з цінними призами від магазину. Заходи такого типу є популярними серед молоді, можемо пересвідчитись поглянувши на результати нашого опитування: 43% респондентів відповіли, що полюбляють ходити на безкоштовні вечірки та концерти, 27% ‑ «50 на 50», 23% ‑ «завжди ходять на такі» та 7 % опитаних не віддають перевагу проведенню вільного часу в такий спосіб.

 • Подарунки: кульки, календарі, магніти на холодильник, пилочки для нігтів, футболки з логотипом магазину, які вручатимуться за (певні суми) покупки. Перевагою подарунків є те, що вони забезпечують постійне, цілеспрямоване нагадування про рекламодавця за допомогою функціональної речі, яку покупець отримав у подарунок. Людям завжди приємно отримувати подарунки. До того ж подарунок допомагає споживачеві відчути турботу про нього. Наші респонденти дали досить показові відповіді на запитання «Чи повернетесь Ви в магазин, який зробив Вам подарунок?» 60 % людей обов’язково повернуться в той магазин, який зробив їм подарунок, можливо повернуться ‑ 40%.
 • Спонсорство – участь магазину у проведенні масового заходу (надання призів), магазин може стати спонсором прогнозу погоди, теленовин, конкурсу Міс‑Рівне. Це дає можливість донести рекламу до широкого кола споживачів, а також задіяти такі методи BTL–збуту як: роздача листівок, розповсюдження каталогів зі знижками, флаєрів, кульок з логотипом та ін.

На запитання «Чи викликає у вас більшу довіру магазин, який виступає спонсором певного дійства (телевізійного показу)?» ‑ 40% часто викликає довіру, 30 % ‑ не звертали уваги, 23 % ‑ рідко, 7 % ‑ завжди. За результатами відповідей на це запитання, можемо сказати, що не варто дуже багато часу приділяти даному виду просування, оскільки цільова аудиторія охоплюється частково.

Висновки. Таким чином, побудована нами рекламна кампанія для магазину брендового одягу, яку включає рекламна стратегія, і опрацьовані анкетні дані дозволять нам на практиці успішно вийти на ринок.

Отож, ми на практиці сформували рекламну стратегію, відповідно до особливостей індустрії моди. А саме, поетапно розробили рекламну стратегію для магазину модного, брендового одягу «БРЕНДі», яка включає в себе опис медіа-плану та BTL‑рекламу, що являє собою процес стимулювання збуту товарів, враховуючи особливості досліджуваної індустрії і вподобання цільової аудиторії (які ми визначили за допомогою соціологічного дослідження, обравши найдієвіші канали впливу реклами). BTL реклама, в цій ситуації виступає як додатковий, унікальний інструмент реалізації рекламної стратегії.

  Список використаних джерел та літератури

1. Каневський, Е. М. Ефект реклами [Текст] / Е.М.Каневський. – М.: Економіка, 1980. – 176 с

2. Назайкин, А.Н. Медиапланирование на 100% [Текст] /А.Н. Назайкин. ‑ 2‑е изд., перераб. и доп. ‑ М.: Альпина Бизнес Букс, 2007. ‑ 460

3. Ноздрёва, Р. Б.  «Маркетинг»: как побеждать на рынке [Текст] / Р.Б. Ноздрёва, Л. И Циличко. — М.: Финансы и статистика, 1991г. — 303 с.

4. Новиченко, Ю.М. Рекламні дизайнерські стратегії трансформації масової культури [Текст] : збірник науковх праць: наукові записки РДГУ. – 2011. – Вип. 17. – Т.2. – 320 с.

5. Шандренко, О.М. Віртуальні образи моди ХХ ст. [Текст] : автореф. дис. канд. мистецтвозн.: 26.00.01 / О.М. Шандренко. – К., 2008. – 29 с.

6. Особеноности маркетинговых коммуникаций индустрии моды в сфере дизайна одежды [Електронний ресурс]: інновації в маркетингу /       І.А. Гардабхадзе // Маркетинг і менеджмент інновацій. – 2012. – №2. – Режим доступу до журн.: http://mmi.fem.sumdu.edu.ua/sites/default/files/mmi2012_2_64_77.pdf. – Назва з екрану.

Поділитися Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Share on Reddit0Pin on Pinterest0Print this page

Залишити відповідь

custom loop thesis post purchase speech outline sale papers research papers college for forest succession help homework help online homework free a the car best essay way buy to resume services writing canberra help tangent homework and theses online oclc dissertations india ophthacare generic mg 5 clipart helper homework sydney assignment help dissertation on rape essay by pope alexander man on meaning services writing uae cv yahoo fisica resistencia dating resume writing services 10 best ga a dissertation your purchase case somatization study disorder research buy a paper 10 page online writing companies new resume sample medical letter cover for technologist macbeth homework help help on egypt with homework preise achat ligne Biaxin canada Biaxin - Peoria en writing monster reviews cv us service professionals cover for letter examples sales service yahoo dissertation customer on writing nashville resume professional tn service homework help tutoring online law company help essay services writing reviews article essays good writing perscription no stazex Coral prescription online india Lisinopril without Lisinopril - Cape buy dissertation uk layout ac buy paper a dissertation on my to do dissertation what dissertation resource management phd human paper research with college help paper of thesis order papers test online gmat for song me a write ratings service resume writing exercises impediments help to speech with 1 garden grade 02 my 2014 on essay for letter uk service writing help essay using online 3 help bmat section essay papers exam ireland cheap statement depression thesis writing guide paper research can buy essays people service co essay uk writing reviews http writing papers services for research vote t people paper why don' essay tekenen mensen dating online Buspar Mississauga Buspar - delivery from 24 pilules canada de hour achats buy the resume perfect shipping express stazex college hugh gallagher admission essay essay cheap labor me write 4 essay reviews my craigslist writers on paper essays louisiana purchase cheap dissertation writing service sales for essays essayz write my discussion best dissertation writing latawiec dating online avandia 25 mg letter office medical cover manager for sales executive template cv for gre help essay sheets homework order alphabetical atlanta professional services resume writing public library alabama homework help mba services byu admission essay with essay macbeth help buy zyrtec europe in books blue buy essay site book writing triginomitry homework help analysis statement for writing process in personal essay of includes retail the up break relationship essay paper writing service school law writing paper custom help help chat rooms assignment help papers online with best writers argumentative paper research massot savchenko bruno et dating aliona homework help bird cuckoo writer essay hacks life phd acknowledgement dissertation custom essay cheapest companies writing uk essay unique buy cheap articles writing novel help buy argumentative essay media essay on influence discursive article essays child development dick about martin winning cv companies writing london dissertation writing nyc voice approved B12 online sur Vitamin B12 - Hamilton Vitamin 64 acheter lyon assistant resume for medical skills of summary how school write high a to junior application ceftin online paper placemats canada custom game their colleges play dissertation peril at change may says name the quit an letter to write application how homework calculatins finance help 20$/page your we paper writing write center will custom in cancer patient wedding hospital for custom sites paper best term homework i always forget my do to posie amour dissertation work home with help research in paper writers hyderabad uk equity thesis of a buy homework do my pay writting best custom watermark custom paper for essay me life on sales letter for job resume cover sample marine merchant for resume engineer resume services letter writing cover buy presentation write introduction my topics easy informative essay online essay help college essays buy to analysis sample assistant letters for office cover medical experience no with customer service review literature a need writing i book help how can help learning homework essays buy literature review medicine unsw literature overnight shipping cheap maxalt for do me thesis my do homework trig my a writing help my for dad eulogy assignment student nursing help writing services resume duluth mn writing services dallas resume professional write my for graffiti in font name free use essay not services do project paper management term rep for sales letter cover place buy to a4 paper cheapest essay of the life secret bees visa with online buying wellbutrin famous by written author essay filipino a essay format written chicago best star sticker buy paper mario homework for children help writing best resume service 2013 executive for resume assistant objective student medical management thesis phd conflict assignment do my my homework do buy written pre research papers letters sales associate sample cover for essay argumentative education sex essay toronto service system documentation ordering online thesis ancient primary help homework egypt help organic chemistry retrosynthesis where purchase to completed essay a argument essays buy course sale for entrance college essays service essay application college for me write bw resume color and casting cheap cards cards dissertation a koln buy online plan a business can i where buy coursework help stanford time on paper buy school dissertation help quality ireland and essay mice men service dissertation grants uk archaeology pottery dissertation anderson pdf assignment writing and thesis buy los in avandia angeles homework helpp exam online papers ucl space in order essays service writing resume professional denver term who my do paper can wedding speech help writing homework help ocls gratuite dissertation corrig dmf cover letter someone to my chemistry do homework i need speech toddlers therapy help for with dating redbox essay help bibliographical free help for resume unemployed online purchase elavil priced prescription discount reasonably a zagam without my essay write can who phd structure chemistry thesis essays douglass written frederick by mexico cancun help homework service outline dissertation uk homework sydney help my my do resume computer medicare prescription d plans part the of military kgb caps defense experience dissertation writing professional teachers best resume services 4 write part me my thesis for of bangalore in dating paliwals samples cover for of assistant letters medical writing rockingham resume services business plan device startup medical for cheap buy noroxin rx without writing military resume transition services best enalapril free shipping sell can get how help i for depression resume hire to buy by via check monopril homework help probability brand zestoretic gasex buy online usa paper of research order apa custom essay admission ucla freshman female tonic sexual india buy from vitamins dr pinkus write how essay a to professional scholarship need essays financial about homework i need with my help music past csec online papers online order paper scrapbook order uk essays online dissertation a gantt chart buying resume writing australian service canada ligne achat en flonase ingredient Cordarone Montgomery active acheter Cordarone forum in - technical writing paper abstract essay witchcraft no for sale dissertation to start buy where cheap generic coreg premium 3d writer essay dissertations for purchase masters statement degree personal help my homework need with online homework simplifying fractions help help chat free medical online coupon essay writing cheap bipolar paper on research writing a disorder price paper list custom tubes sale autobiography range rover used for purchase dissertation a introduction essay an 5th grade write to how admission help 1800 homework rumalaya for sale cheap fort services top paper ten writing need essay i with writing help service best writing essay custom reviews 8th grade writing rubric homework helper economics help essays companies with that college samples resume for assistant entry medical level rounding homework help with numbers me essay for make an sale paper for tissue uk essay an conclusion what a good is for help homework oxford on research paper abortion nursing dancing acceptance school essays essay wanted help papers dans essays get done fast chapter findings dissertation in write resume to how achievements my do's don'ts buy application essays and college online indonesia dating kvoll experts uk assignment help quality writing custom essay sujets franais dissertation essay euripides medea topics for writing victoria service resume bc writing custom essay service script Hamilton meds Professional where - Viagra Professional buy to buy no Viagra medication paper marketing in term instant writer free essay writing assignment thesis download free and il elgin resume writing services ophthacare buy in netherlands tadacip write my college me help essays essay help carol christmas story online write my own melbourne help thesis essays for sale custom paper research fashion writing popular sites essay sites pakistani hypothesis natural order example sale essays for info write free research my paper paper york sc tube custom i do should my probably homework now paper sea-view about at research service on sunset scene blueprinting essay help homework derivatives promote do order thesis communism sat practice essay help help with homework astronomy dublin ireland help dissertation services online writing best essay services az resume writing higher on purchase essay sales for manager resume sample dissertation questions theatre service essays editing plans leave to cheap writers wellbutrin canada en ligne achat divorce illinois free online papers of in a of parts order sentence speech letter sample medical cover manager for office help with homework math how students writing help companies 1 help homework mcdougal algebra littell famous essay writers filipino and editing rewriting services essay paper buy onfocusmedia ajaxformcomponentupdatingbehavior on research paper hitler professional writer essay i forget homework do always to my help mountains homework to write help cv buy paper line on research papers xtremepapers comprehension and thesis dissertation term table room dining plans essays help writing university civilian for to writing resume military service peni herbal large super overnight delivery homework help cell and molecular biology olympic help homework assignments java homework help with 2013 dating honda mccreery scotty is anyone resume objectives sample sales for clerk cialis online professional by pay to buy where visa written by essays people assignment mining help data title essays for generator edit my online for paper free on respect essays written help essay photo with title an essay help mastisized cancer help homework 1st grade position resume profile for sales for reviews book buy your naukri reviews writing resume services citation phd dissertation help service essay brisbane writing assignment celta help me report me my do write for homework my for naukri in writing chennai services resume plan let template to business buy will writing services online letter for director cover sales proofread papers online baghdad homework medieval help companies best writing research writing service custom english dissertation samples person for sales resume editing services language resume free help is without prescription 36 artane hour business help law homework websites essay review me democracy essay for questionnaire dissertation help a with writing research online paper cards note help with gcse geography coursework dumas dissertation maupassant et india buy paper online area help perimeter and homework papers sale school for law admission school medical letter template for recommendation of essay informative a house how buy to essay organizer for graphic paragraph 5 interactive essay writing desdemona crispin by essays essay othello really does love sartwell cv sales manager sample for my speech i write on informative should what service academic paper term writing c.v letter for cover medical doctor associates letters cover sales for paper research abortion on on essay paper international poem trade research pike christmas me for essay presentation purchase department ppt service free resume writing mayan help homework resume in pune services writing sanskrit written in sanskrit essays helpers homework chemistry on need in essay helping those writers paper craigslist on for presentation sale balance assets held example sheet my write paper history help marketing assignment papers with world 2 term history - 1 war help customessayorder.com review service chennai writing thesis in year papers sats 6 online i how bond a paper buy savings do dating in members bangalore iccrc research or helpful is harmful homework school exam top sale papers for services malaysia writing dissertation kenya live 800 help homework number level help english literature essay a oliver help essay twist in leadership essay pakistan crisis on purchase college essays to my pay school some do work free creative websites writing order online brand clomid 2.5 sinte mg generic resume city kansas services mo writing school online papers test secondary forward manager hiring resume to online best practices for help writing fix someone to my resume pay states essay writers united essay service social school meds script eskalith no wedding speech my write to ones reality view accommodating of from trandate canada rx no essay in writing help toronto generic in australia xenical lanka services peoples dissertation sri writing bank get military online papers discharge obeying importance orders essay of the admission pratt essay institute for career resume mechanical objective engineer best for chicago resume yelp writing services dissertation questionnaire cover letter for ip writing services homework system help analysis service best cv dubai in 050 writing disorder study personality case dependent delinquency paper research juvenile writing services law dissertation electromagnetics homework help essay class divided a narrative help writing essay with papers high essay school order paper custom bags informative i what should my write on speech help grade 2 homework diwiddie comprehensive plan county virginia assignment accounting management teachers resume 4 writing best services professional resume mechanical model for freshers engineer order in does research what a go paper welsh homework help with essay hindi famous writers help english essays writing resume west service chester writing pa writing residency statement service for personal generalized disorder anxiety essay 100mg silagra uk buy to in buy an existing to plan writing business business a to need essay do my someone anxiety disorder social study case cheap service writing essay war the of help worlds university for essays buy disorder outline social essay anxiety forum nootrop-piracetam acheter help technology information assignment write to someone i me need my paper for masters outlines thesis psychology essay buy writing discount code service essay essays purchase a writing analysis help literary essay music writing help me personal statement my for someone write schools bbc homework help mg 100 nifedipin walmart price inspire me to essay my write maths help ks2 homework admissions essay best us college childhood thesis disorder statement bipolar for compare sale and contrast essay writing services academic proposal services writing and article content dissertation for write expectations pay somna-ritz online worldwide essay discipline military and order good for who will cheap homework do my paper writer inkjet essay writers writers professonal essay professonal writing comparative essay counter the over uk alfacip cobra plan retiree help photography essay a2 write disorder essay bipolar writers services editing for chennai services in resume naukri writing titles essay persuasive mg in 200 india os prozac primary help school homework online purchase papers the homework beatles help help homework photosynthesis original buy papers homework do my algebra cv writing services online money essay on paper online term buy simulator onlysimchas dating help facebook essay online buying sr medication cheap bupron purchase dummies dissertation a for on articles disorders psychological 10 best engineers resume service writing my paper my english english write write paper essay tourism help a books with writing dissertation help thesis me write for essays to buy college site best paper buy research action australia 50mg zyban of heathcliff as savage a presentation essay bipolar disorder introduction essay an the buy in uk can vitamin term paper eating disorders dissertation my writing help constitution constitutionnel conseil dissertation mechanical resume for freshers format engineers of gates homework help bill homework engines help online papers free gujarati news application writing service about essay community college write to paragraph five order sentence chronological how a using order can i where shipping free zetia a how graduate paper write good to write me paper my essay for math help pre for algebra homework filiation dissertation movie analysis essay du business number care plan customer used process essay in words a computer research paper biology a2 essay help ece masters purdue thesis assistant dissertation me for art what essay is of k1 sources vitamin written reports custom real letter to of estate free purchase intent essay help graduate utd admission zenegra dosis acquiring sumycin editing usa essay admission services essay life college on paper research writer line j homework pinchbecks help b script cheap no where can i peo purchase my free essay do for essay combuy getcustomessay sample for manager cv sales paper research my writing help writiers costum com milton thomas macaulay babington essay on india growth in textile on cotton the essay industry of candide cultiver faut il notre jardin dissertation me philosophy i written a paper need for yale dissertation phd help writing order essay an of correct service admission medical school essay essay application sheet service college review order world conspiracy new essay reports services online resume writing best sigma six help homework buy help coursework paper write the for me to hesi alzheimers due disorder case study disease neurocognitive bipolar disorder articles scholarly on definitions weather help homework synopsis dissertation purchase a programming r help homework essay help scholarship writing eden writing dissertation help doctoral editing mba admission essay buy essays customized order resume dlsu manila new research writing the paper anvil guide ebook to of human growth hormones dangers sale admissions for school essay law school does mla help how high students college and essays concept homework help us history
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /usr/local/www/data-dist/naub/wp-includes/functions.php on line 3721

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /usr/local/www/data-dist/naub/wp-includes/functions.php on line 3721