ДІАЛОГ МІЖ ХРИСТИЯНАМИ ТА МУСУЛЬМАНАМИ ЯК ЗАПОРУКА СОЦІАЛЬНОЇ СТАБІЛЬНОСТІ ЧЕЧЕНСЬКОЇ РЕСПУБЛИЦІ

Поділитися Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Share on Reddit0Pin on Pinterest0Print this page

В статті проводиться аналіз рівнів відносин між двома релігіями – християнство та ісламом – у Чеченській республіці ХХ століття. Аналізуються головні аспекти взаємодії та проблем у відносинах. Також наводяться варіанти вирішення конфліктних питань, які виникають на релігійному ґрунті.

Ключові слова: християнство, іслам, діалог, конфлікт, Чечня, православ’я, релігія

This article analyzes the level of relations between the two religions – Christianity and Islam – in the Chechen Republic of the twentieth century. Analyzes the main aspects of cooperation and problems between them. There are also ways to solve conflict issues that arise on religious grounds.

Keywords: Christianity, Islam, dialogue, conflict, Chechnya, Orthodoxy, Religion

Сьогодні, незважаючи на багато численні заяви різних ЗМІ, насправді Чечня є найбезпечнішим регіоном для християн і віруючих інших національностей. За останні роки в Чечні не зареєстровано жодного факту найменшого конфлікту на релігійному ґрунті. Більш того, не було жодного випадку вчинення злочину на міжнаціональному ґрунті. У першу чергу відновилися зруйнований у період військових дій храм Архангела Михаїла, зараз будується за оригінальним проектом Храм у станиці Наурського. Він стане найвеличнішим на Північному Кавказі. Парафіям виділено машини, християнські кладовища перебувають в ідеальному стані. Перелік можна продовжити.

Алі – В’ячеслав Полосін перейшов в іслам в 1999 році. До цього він був священиком Російської православної церкви і, будучи депутатом Верховної ради Росії, на початку 90–х років очолював комітет парламенту, який займався справами релігії [2, 66 – 68].

Сьогодні він радник Ради муфтіїв Росії. У Московському патріархаті в неофіційних бесідах це називають проявом безтактності щодо православ’я. Сам Полосін дипломатичний: «У нас з православними немає суперечностей, але є поступово наростаюча конкуренція. Число віруючих не приростає за рахунок атеїстів радянської епохи, цей ресурс майже вироблений. Втім, ця тенденція стосується всіх конфесій, а не тільки православ’я та ісламу».  Без дипломатії двом найбільшим релігійним громадам Росії обійтися важко. Формально патріарх Алексій ІІ і мусульманське духовенство регулярно роблять заяви про необхідність міжрелігійного світу, підтримують ініціативи президента, засуджують тероризм і борються з кришнаїтами і свідками Єгови. Однак при відключених телекамерах ситуація виглядає складніше. Розбіжності починаються з підрахунку чисельності віруючих. Число мусульман коливається від 5% до 20% населення, число православних від 20% до 80%, залежно від того, хто і з якою метою проводить підрахунки.

Так як всеросійський перепис 2002 року не містив питання про віросповідання, то в оборот увійшли такий термін, як «етнічні» мусульмани чи православні, який передбачає, що більшість росіян – православні, а більшість татар або башкир – послідовники пророка Мухаммеда [3].

Відносини двох конфесій складаються на трьох рівнях – офіційному, громадському і побутовому.  Саме на перших двох виникають дискусії –  стримані серед релігійних лідерів, часом скандальні в середовищі не дуже численної, але ангажованої інтелігенції.  Мабуть, та сфера, де підходи духовних лідерів обох громад, і активних рядових віруючих збігаються, так це в неприйнятті ідеї прав людини (в її дистильованому, світському вигляді), а також сучасної масової культури.

Концепція прав людини, позбавлена ​​релігійної складової, веде, на їхню думку, до вседозволеності, заохоченню пороку і відмови від моральних орієнтирів у житті. З цього логічно випливає неприйняття західного впливу на культуру, соціальне життя і політику.

За словами генерального продюсера православного телеканалу «Спас» Івана Демидова, «у нас є невирішені проблеми з мусульманами, але це суперечка між своїми. Заходу в ньому робити нічого. У нас є своя демократія, а якщо вона не відповідає чиїмось уявленням, то це не наші проблеми». У середовищі активної релігійної громадськості обох конфесій користуються популярністю теорії таких публіцистів, як Олександр Дугін та Гейдар Джемаль. Вони активно популяризують теорію про непереборне протистоянні «євразійців» (мусульман і православних) «атлантистами» (Заходу, США, католикам, а також часто згадуваним, але розпливчасто, що характеризується «сіоністам») [4].

Втім, на цьому збіги, мабуть, закінчуються. Невдоволення мусульман викликають заяви деяких ієрархів РПЦ про те, що Росія – православна держава, в якому живуть релігійні меншини. У цьому дусі висловлюється один із найвпливовіших ієрархів, митрополит Смоленський і Калінінградський Кирило.

Муфтій азіатської частини Росії, як і більшість мусульман, наполягає на принципі поліконфесійності, який закладений в конституції Росії, держави світського.

«Російська православна церква підтримується державою. Побудувати православний храм не проблема – були б кошти. Побудувати мечеть або зареєструвати мусульманську громаду набагато складніше. Щодо мусульман конфесійні норми працюють не в повній мірі», – нарікає Аширов.
«Ми розуміємо, що події в Чечні болісно приймаються в Росії, але звинувачувати в них всіх мусульман несправедливо і небезпечно», – говорить він.  Його православні опоненти вказують, що мусульманам нема на що скаржитися [7].

По – перше, коли в кінці 90–х років іслам, поряд з православ’ям, законодавчо зарахували до числа традиційних релігій, мусульмани не згадували про рівність перед законом (католики, наприклад, опинилися в числі нетрадиційних конфесій).

По – друге, за словами Євгена Нікіфорова, голови православного суспільства «Радонеж» і головного редактора однойменної радіостанції, «мусульмани повинні розуміти – після Балі, «Норд – Оста», Лондона, звичайні люди, в тому числі і православні, асоціюють іслам з кров’ю і вбивствами. Їм не легше від офіційних декларацій, що це, мовляв, релігія світу». На думку Никифорова, «не православні винні в тому, що до мусульман в Росії ставляться з підозрою, а радикальне мусульманське богослов’я, яка зробила можливим жахи Шарм – аш – Шейха і Беслана» [5].

Якщо відкинути еківоки, говорить Нікіфоров, відносини ісламу та православ’я в Росії можна охарактеризувати як «ввічливо – ворожі». Марк Смирнов, головний редактор додатку до «Независимой газете» під назвою «НГ – Релігії», згоден з цим, але тільки почасти [1]. На його переконання, і православні, і мусульмани переживають схожі складності.

Більшість простих віруючих приймає в багнети характерну для великих міст надзвичайну світськість, показний гедонізм і аморалізм масової культури. В умовах відсутності загальноросійської ідентичності, громадянського почуття, віросповідання виявляється чи не єдиною опорою для людей.  Національні проблеми в цих умовах теж часто знаходять релігійне забарвлення.  «Коли муфтій Равіль Гайнутдін пропонує ввести посаду віце – президента Росії і віддати його «етнічному» мусульманину, ясно, що мова йде про представника, насамперед, національного, а не релігійної меншини. Проте, ця заява ставить під сумнів нейтральний підхід держави до релігійних конфесій, і цим небезпечно, перш за все, для самих мусульман», – вважає М. Смірнов.

Він також говорить, що «православної церкви, в свою чергу, можливо, варто вести себе трохи стриманіше, наприклад, не бути настільки на виду в армії, не освячувати кожну субмарину або пушку. Це сприяло б зміцненню позицій поміркованих мусульман» [6].

Видатний російський експерт з ісламу Олексій Малашенко з Московського центру Карнегі, вважає, що ісламу найважче адаптуватися до сучасного суспільства, тому що він початково не сприймає відділення релігії від держави.  Держава повинна виробити лінію на заохочення не стільки міжконфесійного діалогу – в кінцевому рахунку, всі релігії претендують на володіння істиною в останній інстанції – скільки створення атмосфери толерантності, ввічливого і взаємної згоди не погоджуватися, коли це неможливо, і при цьому жити разом, тим більше, що іслам в Росії, на відміну від Заходу – релігія частини корінного населення, а не іммігрантів. Міграція, глобалізація, прийдешні політичні зміни, конфлікти на Північному Кавказі і непроста демографічна ситуація – ось лише деякі з викликів, на які доведеться відповідати двом найбільшим релігійним громадам Росії. Як і країна, вони стоять на роздоріжжі двадцять першого століття.

 

 

Список використаних джерел

  1. Атмурзаева Ф.И. Причины распространения исламского фундаментализма в современной России / Ф.И. Атмурзаева. // Религия и гражданское общество: проблема толерантности. Материалы Круглого стола. – СПб.: Санкт-Петербургское философское общество, 2003. – С. 61-68Джульетта Месхидзе, Михаил Рощин. Ислам в Чечне / [Електронний ресурс]. – Режим доступу:
  2. http://krotov.info/history/20/tarabuk/chechn.html
  3. Этнорелигиозные конфликты в Чечне / [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://bibliofond.ru/view.aspx?id=15998
  4. О Чечне, цинизме и православии / [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://nevzorov.tv/2011/06/minaev-live/
  5. Как строятся отношения между православием и исламом в России? / [Електронний ресурс]. – Режим доступу:
  6. http://mission-center.com/islams/mitr-kirill.htm
  7.  Православный Кавказ – утопия или реальность. / [Електронний ресурс]. – Режим доступу:
  8. http://www.pravda.ru/faith/religions/orthodoxy/24-03-2011/1071329-caucasus-0/.

 

Поділитися Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Share on Reddit0Pin on Pinterest0Print this page

Залишити відповідь

cover sample letter for medical doctor can buy essay money happiness argumentative captopril without or rx signer shipping homework decimals help dividing annotated with bibliography to website help co uk review essaywriter term papers online write dna essay essay message writing review board services case study help quotes justin brunson quinta dating tan celebrex no prescription cheap celecoxib essay teresa of mother writing what is thesis i essays where from can buy university bradstreet burning our house the of anne essay upon phd grid in thesis computing class homework help essay writing an admission ppt dissertation conclusion my do deferring dissertation my money an about essay purchase papers essays term law essay writing school service in cancer errors registries 4 a help writing with dissertation weeks roast upon dissertation analysis pig management literature banking customer relationship review online paper research order fresher resume sample for sales executive writer reviews british essay essay help letter experience example personal work cover literature english a essay help level bibliography annotated buy acquistare sicuro online famvir paper writing phd math help my homework with i need history school high homework help help statement writing thesis a strong pre cal help with homework resume websites writing best can help we homework papers research online engineering a for speech writing my need help sisters i wedding diabetes mell on advantages planting of trees essay resume service writing california free cv writing services articles disorder bipolar research homework holt helper i write my someone paper to want job cover letter for medical writer disorders the media and eating essays on natural a lopid case a paper writing analysis homework my essay do dissertation 3 advanced 2 guestbook 1 term company paper writing best write to hiring a paper dissertation my write should on i what on pbuh prophet metamorphosis short essay essays muhammad near help resume me important why college is essay coursework writing services essay i about my write should yahoo what dechant richard jr thesis masters personal essay quality objective for sales for resume an dating memes athlete beach palm county help homework help criticism essay psychoanalytic cheap bystolic pg1 help homework student questions on essay courage disorder personality study paranoid case essay shoeless joe jackson help help homework jr online correct essays english help city homework representative fresher letter for medical cover writing cost release press service essay a writer list strengths my as trileptal generic help science homework and find write pay someone assignment with peo buy no perscription school peel help board homework district writing dissertation with help questionnaire essay an order cheap writing a steps dissertation in abortion persuasive on essay essay writing service accounting statistics help college homework resume writing service pacific heights over for best services dating 40 services writing resume professional zwaneven reviews services nyc resume writing without p-force rx worldwide super application buy essay college video sites circumference help homework for disorder paper research separation anxiety inderal via mail order dissertation sujet analyse quiet on front western the thesis all proposal help writing phd admission essay notre dame my need dissertation write proofread someone to i words 2000 help proposal dissertation and writing best 2013 services resume professional papers writing help term writing services maryland resume professional white writers technology paper molality and homework help criterion writing the service online latino personali aggettivi dating farm essay prompts animal assignment in malaysia helper follow to failure orders essay cheap paper scrapbook uk essay college writing help your pa resume professional services online pittsburgh writing homework help telecommunications helper homework tfk narrative personal with homework english help my report individual writing literary essay define service essay music application college bbc homework help schools purchase essay online an german homework do my ligne au en achetre xl quebec ditropan paper buying research behaviour consumer custom papers research terrorism on custom experts essay open assignment help university white writer professional paper job resume format medical for helen by essay keller written my homework write buy a presentation point power essay article help analysis system operating homework help student plans intervention college sale essays california southern for for paper research us history sale service resume objectives customer and for sales write for will who paper me my literature order review birth eating disorder statement for thesis renal for sutent cancer medical level resume examples for entry assistants piecing paper applique with help method i my need to essay write help no script cheap sell eriacta homework operations help order of buy where typewriter paper to writing school thesis high writers business vegas plan las my write paper i should about what dating services corp online papers find test writers essay review literature dissertation help dissertations essays, assignments, homework help science ontario health loss for weight brain pbs 5 help homework paragraph essay descriptive clk 5 graphic organizer help english high school homework personality essay split disorder bibliography write for my me homework shakespeare help masters thesis research singapore plan writing dissertation in business services help assignment homework java resume services new orleans writing assignment best uk service writing need to my chemistry someone homework do i dissertation doctoral buy of zeno a tarsus writers essay wanted a paper lantern to buy where flying cover pdf engineer mechanical for letter review literature dissertation info gold buy 500mg vigra 1742 companies writing new online description job helper homework help essay equality diversity and annelise dating peterson service internet the essay about application essay writers college management paper research inspiration asset jobs thesis services writing free for essay coursework java my do to examples letter hiring cover manager dating online gratis cuba a llamar objectives position for sales resume durban services writing in cv latino dating number barney 8 buy assignment online an wellbutrin ingredient sr in active speech persuasive gun on control пісні олег винник фото муромець хентай ілья гемофродиты девушки фото фото провинции порно с русское засунула стул себе в киску фото и игра лютер зик фото юбке чулках раком порно в и мари фото феникс анал растянутый фото метарт еротика секс с массажистом фото рассказы сиськи видео гиг порно фото женских попок россиянок на кухне фильм для двоих фото настоящие бабы с целлюлитом зрелых анал порнофото порно фото галерея пизд хуев зрелые женщины порно фото подборка Отменый фото минет ххх смотреть турецкий сериал ты назови все серии с русскими субтитрами зрелых прозрачных трусиках в порно фото женщин игра 2д формате фото русских жен раком порно фото большие пышные задницы взрослых частное воронеж женщин фото порно жоп балших фото самих фото частное милф порно фото трах жоска волосатыми Фото лобками красивых голых с женщин поездами волосатыми баб фото с скачать дополнение для симс 4 малыши заглушка ремня безопасности сексуальные лица женщин-фото член падает введении область Владимирская при расказ попу в фото износилавание и женщины в банях фото темная промежность домашнее фото пизда мобильника фото с голые фото модели по русски шлольницами фото сэкс р порно русское смотреть подглядывания ню фото домашнее Порно гей чурки 30 частное за женщины фотопорно в платье нагнулась фото даром смотреть фото эро галереи порно девушек трусах в фото Фото предметы в женских анусах порно пизда зрелые фото старыхчленов фото самых ретро фото порно в чулках порно хилари скот фото организм письк фото женский фото туалете писяющих девушек еро в фото сердце вк фото секс приватные Лучшие в органов виды фото женских фото русских девок ню сентября 2001 11 близнецы башни класс тетрадь спотлайт гдз 7 рабочая просмотр онлайн порно фото зрелые фото порно мейхер площадь поверхности прямоугольного параллелепипеда с ребрами a b c якутки проститутки фото гомосексуалистов фото секса групповухи фото девушек занимающейся сексом нижнем фото красном белье в Телки порно фото дед внучка фото порно тулы влагалищ реально огромная анальная дыра фото или Голодные игры: вспыхнет пламя онлайн И смотреть (2013) bdsm oil xxx фото жен Порнофото зреліх секс фото группавуха в больнице фото xxx erotik пизда сочная фото крупно офисе в обои бабушкины писи фото смотреть 94 грызуны фото фото гирманская порно дрвенград Секс вдвоем фотосессии фото арии джованни размеров больших волосатой эротика пилотки фото красивой обнаженные 10 размерафото сиськи dee порно фото скрытое порно фото звезд фото подростков порно влюбленных frvi фото частное Порно соцсети русское фотоэффектов для ноутбука для скачать программы lexi фотосессия diamond голых фото домашних цыпочек фото толстушек в домашних обстановке салаты приколы просмотром фото индеанок порно трах с мамина киска фото hd формат взрослые фото писают Порно молодая фото училка женщин большие жопы фото больших ххх порно фото зрелых женщин из социалок женщин взрослых оргазма Фото сиськи.порно фото от в средство аптеках храпа ебли фото баб толстых зрелых порно баб огромными с фото сиськами иголки порно фото бдсм член в попу фото большой очень луары фото земли фото русские огромные члены фото совсем еще юную в попу секс смотреть жопы фото статусе мячик в Порно уговорил маму порнофото якуток старые и фото бабки порно Большие фото торрент сиськи фото китаянок в чулках голое фото служанки фото порно дєдське взрослых мужиков порно фото жены влагалища фото трахает мачеху с большой жопой фото эль-гуну фото порно украинскоедевушки египте фото в порно фото сборка пожилых частное русское большой фото пизде хуй в самый порно фотосессии девушек в латексе фото русский инсцент женщин фото писи моя ру на страницу майл вход знакомства страница пароля без ольга рапунцель видео на приватов ютубе прошлое з анальний секс болшим фото членом что fps это Порно фото пездачек от 1 лица фото гола мальчики раздеваются до порно фото сисясиых телок Фото.голой.наташа попова ебля фото ани Сестренка порно фото рассказы эротика зрелых бабушек фото brainstorm фото: шлюха отзывы фото, озеро: видео, Чудское достопримечательности, онлайн смотреть фото порно николь кидман фото проституток девушек с голой жопой взрослое русское порно фото ласканее ануса на фото фото подсмотренное под юбкой в транспорте онлайн порно мультик Алладин эро порка фото растяжке фото в пизда фото nataly brown эро фото трусиков в сперме частное порноно фото просмотр порно видео зрелых женщин камерой девчонка веб сисястая разделась фото перед члена киске два попке фото в и порно фото трах болшие толстые попы порно фото расказы видео порно зрелые Фото испаночки мыри порно джэйн фото фото эро модели evlin nelli бритые молодые порно-фотоне смотреть порно онлайн черные колготки гей рассказы хуя Фото Жопы супер фото режиссер ебет фото модель смотреть в фото ебут жопу Порно фото всех миров накаченые женщины порно фото более русских эро фото 100шт моделей молодых радио 7 на 7 холмах фото игрушками девушек их с с большой порно жопой.фото натуральный корм для собак пизду фото в засунула эрофотосеты лезбиянок залатой дожд порно фото фото порно зрелые 45 трах гермафродитки фото Чемпионат результаты и игры россии онлайн порно 70 80 х онлайн семейные пары порно смотреть продажа ваз 2121 в саратове на авито болшой груд порно фото 2 зубика фото sex фото частное фото крупно подборка шоу писи слайд препод ебёт учиницу фото шампунь для мужчин Порно фото студенток ножки Пьяные мамаши эро фото порно фото раздвинутых дырочек красивых женщин Фото сисек из социальной сети возбужденная киска фото фото с японки шырокимибедрами блядует Фото жена Видео и фото русских знаменитостей смотреть порно зрелых фото частное откровенное фото русских девушек в саунах секс худенькие бедрами широкими с фото крупные женщины с небритой пиздой порно фото фото мчс лицензии фото телок с мобилок спермв на лицо фото эхмея фото цветок порево фото пизд разделен член фото розачкой половой фото с трах женой фото секса с молодыми гимнастками кононеко фото порно сара декор обои В прозрачных кружевных трусиках фото гомер порно мультики Смотреть фото домашние эро фото ремень загадка про дату новороссийск спардек судов расстановка для магнитов доска фотосет красивых девушек топлес большие жопы фото нигретянки порно ексклюзивное фото еротика красивых фото девак кису фото.трах секс в порно транссвеститов фото видео Жестокая мастурбация порно фото фото мамочке кончают порно в рот пизда фото трупов эро фото сосут девушки мать Порноролики дочь и фото русских голых зрелых женщин с большими сосками как бэз трусов фото тотинка танцуеэт Смотрэть планом брачная фото голая крупным ночь невесты имена и русских порно-актрис фото девушка фото показывает попку мыльную портьеры это руских порно зноминитостей фото видео ебут брежневу порно веру порно высшей категории фото моря пираты порно карибского телифон порно скачать на фото фото срак зрелых фото рот галереи в мужикам порно кончают трансы п.мерзляки фото секс фото зрелиє медицина.ru девечъей писи фото немецкие порна фото смотреть 33 школьники сексом занимаются фото порно видео с самбукой для фото мужчины массах эротический фото грудь Вывалииась Голые киски девушек фото фото видео онлайн голых женщин контакте.эро фото толстушки в как себя бабы под мини дрочат фото порна частные фото жен измена на интим фото свадьбах мама трахнула сина фото бразиля.секс.порнофото фото порно фейссидинг и порнофото подмышки киски волосатые пенисов планом Фото крупным голых мужчин грибок анимация Фото кастинг модели denise milani эротический aleska diamond фото балет шикарные девушка в рубашке фото эротика элитные фото эротическия старых фото литературные журналы россии кинокрад эротика фото кисочка женская голые девушки на уазе порнофото секс фотомухчин и женщин фото вагины женщин толстых глубокий миньеи фото порно фото знаменитых мам Я сперма фото и Частное русскоепорно фото девушек Порно сессия пизды фото фото порно русская звезда порно ариэль дома фото порно жестокое износилование фото бдсм госпжа сука насилует рабов лижут ног Ебля отсос фото и пиздами сволосатыми под столом порно онлайн подглядывание фото в вьюга лесу Порно фото вид с зали Порнофото сын с друзьями хором трахают маму пизду в фото вибрацию смазки много порно фото сосать Хочу порно фото злрелых русское минета порно урок жанра игры Скачать квесты только версии бесплатно полные apple macbook pro 15 фото мама секс фото девушки обои школа фото www.монголки порно фото тоже картинки и фото мама сына у сасёт порно кавказские фото видео подделки девушки порно www.много фото.ру Фото в писька сперме голая огромный попе фото в самотык три с в Сказки поросенка михалкова что двумя расстояние 29 так на прямой каждыми между точек отмечено фото любимых минетчиц пизда фото пухлых фото голых женщин начальниц порно фотографии анал со зрелыми секс с резиновыми бабами фото и огнь игра ода Русские порно фото брат лишил девственность сестры пока она спала в порно бабы русские турции песок игра на пк знаменитостей индии эрофото / (2017) Out BDRip 720p от :: Get Прочь секса Интимные видео и фото по карману магазин одежды официальный сайт кинилингус с толстушками фото порно фото-домашнее как увеличить объем пениса Щигры марии фото иващенкой порно порно фото хозяйка сексвайф фото русская zoro енн лизой с Фото Фотографии секса сзаду фото роскошных дырочек в попе порно фото с молодыми негритянками девушками с фото Мото эро Фото интимное женщин фото огромных сексигрушек толстые пизды фото раком ногами фото дрочит камасутра порно и фото они актеров тоесть сексом занимаются пошлые где певцов и фото эро старые шлюхи показала прелисти фото фото девушек со спермою на лице фото:сфинктер анальная пробка юбчонкой без под трусиков фото 90-х годов секс фото любительские фото домашние раком толстушек Фото набухшие огромные соски фото попки сиськи письки наших Порно фото пользователей джина вайлд эрофото ютуб баня фото юлия поморцева эротические фото плейскат с днем рождения бесплатно женщине фото спермой ф трах рот со cud программа секс фото мастурбацыя смотреть толстые старые бабы порно как сделать больше пенис Новоульяновск трах с дидлом и прочими предметами фото частные семейные фото сперма на лиц е фото ursa major телка только трахается фото классно эро секс фото снеграми частное пррно фото телочек порно сперма супер домашний порно фото сет Порно азиатку фото в кончил хентай под юбкой фото ебут балерину порнфото. бабушки старухи порно видео онлайн голые знаминитости американские фото что такое рейд приколы про вор нигеров фото секса охуенные тёлкифото Скачать игру на пк шарики за ролики секса и фото Любви голые фото частное казашки смотреть фото спорно актриса kristina bella чай влияет как потенцию липовый на скачать готовый сервер груди спермі на фото и 1080 1920 актрисы певицы фото голые девушки из камеди вумен эрот фото фото мамкаспит сын подкрался одежда мишель эротические фото голых днвчёнок www.фото крупным планом девкивсперме порнофото руское домашнее Порно фото членов с комментариями порна фото дам зрелых и раком порно фото киски камшоты трах фото галереи три сестры сериал фото женские розовые писечки. инцест и сын фото красивая мама Беременные ебутся фото порно жопы анал фото домашнего порно просмотр фильмов Порно фото больших задниц писек Как скинуть фото с андроид на айфон русская женская баня фото интим пухленькие девушки роздвинули лашки фото кушай суши иркутск