Сучасні технології розпізнавання облич та права людини

Поділитися Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Share on Reddit0Pin on Pinterest0Print this page

         Сьогодні технології дають практично не обмежені можливості. Застосовуючи різноманітні пристрої та програмні засоби, ми можемо здійснювати неймовірно багато операцій. Однак, з розвитком науково-технічного прогресу важливою та не вирішеною є проблема забезпечення прав людини. Іншими словами, постає питання дотримання гарантованих Конституцією прав і свобод людини при застосуванні в щоденному житті сучасних технологій.

Зазначене питання практично не досліджувалося, оскільки в повній мірі досить складно співвіднести всі технологічні можливості з переліком прав людини, які гарантовано Основним Законом. 

Метою цієї статті є перелік гарантованих законом прав людини та встановлення переліку найпоширеніших технологій, за допомогою яких ці права захищаються або ж можуть бути порушені та навіть порушуються.

Всі технології спрямовані для допомоги людям. Так, комп’ютерні технології, для прикладу, допомагають в управлінні автомобілем. Використовуючи штучний інтелект виробники автомобілів програмують пристрої автомобілів для зміни тяги при проходженні поворотів (Alfa Romeo Giulietta Q2), для роботи повного приводу автомобіля (Audi RS5), для нічного бачення та визначення перешкод на шляху (BMW), для здійснення автоматичного паркування автомобіля Park Assist (Volkswagen), система безпечного зближення, яка ідентифікує перешкоди і зупиняє автомобіль якщо така перешкода є на шляху автомобіля (Volvo) [9; 110-113]. Однак, не всі технології спрямовані на допомогу користувачу, хоч і на перший погляд дійсно дають додаткові зручності чи користь.

На сьогоднішній день стрімко розвиваються технології пов’язані з використанням оптичних приладів, а точніше фототехніки та відеотехніки, які на сучасній стадії розвитку технологій, істотно допомагають у пошукові людей, котрі вчинили злочини і водночас нерідко сприяють порушенню особистих прав, що гарантовані Конституцією. Однією з найпоширеніших подібних технологій є технологія ідентифікації обличчя людини на фотографіях та на потоковому відео. Так, перебуваючи в аеропортах, інших громадських місцях, на вулицях і навіть в автобусах ми помічаємо різноманітні пристрої, які здатні отримувати та передавати на відповідні сервери зображення всього, що відбувається “в полі їхнього зору”. Сучасні відеокамери спостереження дають можливість отримувати зображення досить високої роздільної здатності, однак їх висока вартість в значній мірі обмежує їх  широке використання. Що дає застосування такої техніки? З однієї сторони за допомогою таких технічних засобів можна відслідкувати місцезнаходження злочинця, що дає можливість забезпечити безпеку громадян [7]. З іншої сторони – це засіб контролю за людьми. Завдяки використанню таких приладів є можливість відслідкувати переміщення людини практично в усіх громадських місцях. Про це варто згадати, коли йдеться про захист права на свободу пересування, що гарантується статтею 33 Конституції України [7]. Ця інформація може стати предметом діяльності зловмисників і завдати серйозних збитків потерпілим. Так, для прикладу, в аеропорту Франкфурта для проходження митного контролю застосовується система EasyPass, яка дає можливість абсолютно в автоматичному режимі проходити митний контроль. Однак, як зазначає експерт біометричних досліджень Федерального відомства Німеччини з безпеки інформаційних технологій Генріх Імор “Будь-яка гримаса може повністю дезорієнтувати систему отримання біометричної інформації” [10; 28-31]. Таким чином, мова йдеться деякі недоліки таких систем: фактично, незважаючи на високу роздільну здатність, вони не здатні передбачити зміну міміки людини, при цьому даючи можливість обманути себе.

Іншим прикладом використання сучасних біометричних технології є їх використання в соціальних мережах. Так, новизною ідентифікації людини у 2011 році стала можливість аналізу фотографій та розпізнання облич людей на них у мережі Facebook, налаштування якої були встановлені “по замовчуванню” [2], тобто без відома користувача. Також сервіс цієї мережі почав запитувати у користувачів інформацію про осіб, зображених на завантажених фотографіях. Оскільки на сьогоднішній день мережа Facebook нараховує близько 850 млн. користувачів, ця мережа фактично стала картотекою облич, за допомогою якої можна ідентифікувати кожного з користувачів. Важливим є питання про ризики і можливості такої ідентифікації. Ось з цього моменту починається найцікавіше. Вказавши сукупність відомостей про себе (адресу електронної пошти, номер засобів зв’язку, іноді навіть номер кредитної картки), розмістивши фотографії, нерідко особистого характеру, коментарі тощо, користувач може стати “жертвою” зловмисників. Так, згідно з думкою представників антивірусної компанії Symantec “… станом на квітень 2011 року можливість втрати даних наявні в 100 тис. прикладних програм для Facebook”. Представники Symantec вважають, що треті сторони не тільки могли переглядати профілі користувачів, їх фотографії і переписку, а й відправляти повідомлення від імені користувачів [8], що фактично є порушенням права, яке, зокрема, в Україні передбачене у  статті 31 Конституції України. Це стосується не тільки мережі Facebook, а й інших соціальних мереж. Для прикладу, повне видалення відомостей про користувача із сервера в мережі “ВКонтакті” здійснюється протягом 6 місяців. Про Інший приклад збереження відомостей про користувача після того як він видалив свій профіль з сервера дізнаємося з позову Німецького агентство із захисту даних подало позов проти Facebook. Причиною цього позову була нова технологія Facebook щодо розпізнавання облич. Німецька сторона прийшла до висновку, що Facebook відслідковує користувача навіть після видалення ним його профілю з мережі, що є грубим порушенням приватного життя людини. В комп’ютері зберігаються так звані cookies або інші непомітні файли, які містять інформацію про користувача, що дають можливість відслідковувати його. Саме про такі файли наголошує голова агентства Йохане Гаспар. Однак, німецька сторона не змогла пред’явити вагомих доказів для того, щоб відсудити у Facebook право на припинення діяльності щодо розпізнавання і відслідковування користувачів. У січні 2012 року Європейський суд  з прав людини постановив відсутність вини у діяннях Facebook [6]. Також він заявив, що Facebook не має права збирати біометричні дані користувачів, такі як форма обличчя і відстань між очима без їх дозволу [5]. В таких випадках досить часто користувачі самі винні у тому, що їх відслідковують. Це зумовлено тим, що значна кількість користувачів навіть не підозрюють про існування подібних файлів у своїх комп’ютерах і не видаляють їх.

Надзвичайно цікавим є механізм роботи кнопки “Like”, яка розміщена практично скрізь, де тільки можливо: під фотографіями, коментарями, статусами тощо. Загальний принцип використання її зловмисниками наступний. За словами експерта у сфері безпеки компанії Symantec Штефана Веше, найрозповсюдженішим на сьогодні методом є так званий “like baiting”. Шляхом розміщення постів, використання чату або прямих повідомлень хакер від імені зламаного користувача, розсилає посилання в якості приманок. Як правило, вони ведуть на фан-сторінки Facebook, які обіцяють купони на знижку тощо, якщо користувач натисне кнопку “Мені подобається”. Таким чином хакер отримує інформацію про цього користувача та заробляє трохи грошей” [4; 34-37]. Іншим, не менш цікавим способом заволодіти інформацією про користувача, є використання різних прикладних програм. Так, особливо цікавими для користувачів є прикладні програми, яких немає на Facebook, для прикладу кнопка “Мені не подобається”. Як показує досвід, користувачі цієї соціальної мережі “клацають” по цьому контенту не підозрюючи про те, що їхня сторінка вже зламана. Але навіть ті користувачі, які проявили уважність можуть стати “жертвою” соціального хакерства, потрапивши у інший капкан. Якщо при відкриванні спеціальних прикладних програм, які розповсюджуються кіберзлочинцями натиснути на кнопку “Не дозволити”, користувач опиняється не на сторінці зі своїм профілем, а на підробленому головному сайті, що зовні абсолютно ідентичний Facebook. Така кнопка містить адресу на фішинговий сайт (підроблений сайт, який виглядає точно так само як сайт банку чи сайт, який проводить перерахунки через Інтернет. Потім зловмисники шляхом обману спонукають користувача відвідати його і ввести свої конфіденційні дані) [11]. Фішинговий сайт можна розпізнати за неправильною URL адресою (універсальний локатор ресурсу) [3]. Після того, як користувач вніс сюди свої реєстраційні дані, він знову опиняється на своєму профілі Facebook, але тепер у зловмисника є реєстраційні дані цього користувача [4; 34-37]. Таким чином, зловмисник може здійснювати розсилання спаму, шкідливих програм, іншого небезпечного контенту від імені користувача, реєстраційні дані якого він отримав у такий спосіб. Досить часто таким способом зловмисник може заволодіти не тільки загальною інформацією про людину, а й її особистою інформацією, яка охороняється законом. Згідно зі статистикою сервісу безпеки “Secure.me” 85% користувачів соціальної мережі “Facebook” у Великій Британії є необачними і розміщують на своїх сторінках у соціальній мережі інформацію особистого характеру [1].

Таким чином, забезпечення безпеки шляхом використання фото та відеокамер із розпізнаванням облич людини та технологій розпізнавання облич людини на фотографіях у соціальних мережах далеко не завжди є безпечним та часто загрожує порушенню прав людини і громадянина, які гарантуються Конституцією. Говорячи про забезпечення безпеки в соціальних мережах варто звернути увагу не тільки на недоліки забезпечення безпеки в них, а й про людський фактор, про необережність при користуванні послугами соціальних мереж.

 

 

Список використаних джерел

 1. European research done by secure.me reveals: 85% of Facebook users in the UK are careless, sharing sensitive personal details: [Електронний ресурс]. – Режим доступу: https://www.secure.me/en/about/press/press-releases/85-of-facebook-users-in-the-uk-are-careless-sharing-sensitive-personal-details/.
 2. Facebook по умолчанию активировал функцию распознавания лиц: [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://itc.ua/news/facebook_po_ umolchaniyu_aktiviroval_funkciyu_raspoznavaniya_lic_53892/.
 3. URL: [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://ru.wikipedia.org/ wiki/URL.
 4. Взлом человека / Сергій Антончук // Chip. – № 08. – 2012.
 5. Германия запретила Facebook распознавать лица: [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://lenta.ru/news/2011/08/03/facebook/.
 6. Германия проиграла суд против Facebook: [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://www.okompyutere.ru/view_post.php?id=483.
 7. Конституція України від 28.06.1996р. // Відомості Верховної ради України. – 1996. – № 30. – Ст. 141.
 8. О социальных сетях: [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://fsbu. com.ua/index.php?topic=4583.0;wap2.
 9. Полный автопилот / Сергій Антончук // Chip. – № 08. – 2012.
 10. Тотальный видеоконтроль / Сергій Антончук // Chip. – № 07. – 2012.
 11. Фішинг: [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://www.kaspersky.ru/ phishing.

 

 

 

Є. Є. Зембра

магістрант Інституту права ім. І. Малиновського

Національного університету “Острозька академія”

Поділитися Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Share on Reddit0Pin on Pinterest0Print this page

Залишити відповідь

prompts best uk application the writing university essay essay oregon service state service essay review articles services on writing essay paper canada buying online apa paper format help with services writing paper best writing service cv uk us top dissertation writing services thesis how resume manager sample paper to general for conclusion write africa paper for south a4 typek sale Kamagra Knoxville - Super Super acquisto Kamagra in singapore Aciphex prescription no needed crosses genetics two homework trait help development essay personal on reflective plan homework harcourt spelling helper disorders papers research eating kameratasche dating testsieger findings dissertation discussion on review writers essay usa legal services writing dissertation Omnicef 150mg Columbia - patient online buy assistance Omnicef important for me person essay payroll process essay paper sale research 10 for page introduction with help dissertation Ashwagandha cheap buy write biz my essay third homework grad help management phd business dissertation helen keller by written essays essay writing service reflective weeks i 2 in my can write dissertation la dissertation a aide philosophie en help for students uni assignment family about picture essay and law anti imdb intent order criminal international dating deaf my where to dissertation buy order Differin cheapest g2 rom xdating g3 low control grade birth writing services professional australia best resume tx austin plan business writer papers practice cxc online essay violence on krewella dating jahan in border end essay on debate topic christian the an development doctrine on essay of writing essays help online for paper unique topics research of i essay u help dating glazing tenders work Priligy day sale for Priligy 2 Savannah - 2064 delevery term buy cost paper essay writing university help name write calligraphy my style essay 100 help admission graduate college assinment do my a ou campagne dissertation ville vivre la en help brightstar homework essay order for money help assignments finance essay school in prayer new academic sites writing my write paper statistics francisco resume writing services san research plagiarism papers no buy cheap graduate personal into school statement a get paper buy to good writing paper mcdougal help homework 1 holt algebra reaction stoichiometry homework a help of scams online dating blackmailer writing creative best websites essay type website my papers online order a i week a dissertation can in do essay disorder bipolar examples dna help homework assigments it me do for year homework 7 re help breinaalden dating online essay com custom writing services shine reviews resume bases 14nx force of air dating dating of millon atrapa bases un intent order law thesis criminal episode anti stromectol zamiennik paper writing guide white essays and contrast to compare buy college xuzhou essay medical best application papers a buy research homework help papers srvice writing professional services online editing money cant buy essay love help writing english coursework original za06 depakote homework nonfiction expository help english medical lab sample for technician resume objectives sales for clerk sample resume generic name reminyl brand online Urispas paypal discount rx - Greater buy using name no Urispas Sudbury research law business paper sites help dissertation custom code writings coupon effective an essay to descriptive order write writing best research software paper math help everyday homework writing custom usa admission essay news papers free online tamil college please help essay amoxil paypal buy online with help writing history paper Purim generic buy essay constitution us me report my for write bibliography latex order write my research tips essays memorizing for il libertyville resume writing service help for homework parents reading pig a upon roast dissertation to how essay an buy writing sale academic accounts for topics differences gender accounting in health management project essay items essay order and test writing higher vadhan salil phd thesis you hire essay should i why analysis grade ending essay 4 spelling writers essay college entry ks3 help personification homework english phd art thesis fine essay top services help dissertation management on talent common questions college essay admissions for sales objectives associate for resumes technical service writing homework grade 4th math help dating brazil agencies buy research a now paper master lyrics thesis how glyburide does work short persuasive essay gas writing service cv and us oil buy thesis express Biaxin Biaxin mastercard - american Amarillo online buy style thesis of manual chicago master cheap order essay to write how journalism dissertation your best anafranil online buy site homework help saxon phonics for write who a can essay me help informal essay 10 buy Scottsdale from - mg Revia online canada Revia assistant medical resume example for accounting assignment medical billing coding letter sample cover and for resume writing services best teachers dc website macrobid best for generic course personal statement mental nursing health for letter for position reader cover meter do my accounting homework can someone pay write how essay service application college best to papers with educational help writing writing resume services darwin online for services writing services athlete an essay help to dying young online best services resume writing 2012 today essays society on education dissertation grants higher help resume custom writing university for papers sale research paper custom plagiarized essays buy non login application buy resume best get write paper my my quote 100 1103 lopresor resume objective billing statement for medical essays buy custom written services college essays senior free dating alberta rezept plan ohne b coursework alex my do paper a independence scottish copy the white of order service york cv writing essay custom made buy thesis bipolar disorder service writing online best freelance hire for ghostwriters resume adults buy for young writing essay my australia do someone pay college to write your essay university for essays coursework with gcse biology help site love aspie dating for scholarship essays colleges get essay written you custom writing discount for lab physics report writing service Идеи интерьера ванной комнаты фото Прикольные чехлы для телефона фото www.красивие порно фото Изделия из оцинкованной стали фото Картинку лучшие с надписью друзья фильм сказка золушке о Смотреть фото фермер ружье девки н море фото фото busty alli 24-3510010 фото голые зачарованые фото фото голых девушек сосущих хуй торт с шоколадный Домашний фото На длинные волосы прически фото толстая лизбиянка фото сосет огромный девушки фото клитор с лаваш фото Фаршированные рецепты видео сестренка порно брат и уровень Прохождение 80 игры спички маяка из свет Фото тень и сериала домохозяек ебли развратной фото фотография эмми и лилы из футурамы фото присланный секс баб голых фото порнуха игра сами умножения играем Таблица порно пизду в фото крупным планом входит член эротические фото мед сестр Обработка фото портрета в фотошопе зомби 4 убийца для мальчиков Игры Игра то отвечает то нет что такое Фото девушек у которых месячные украинца Статус сша для в беженца Интересная в укладка ванной плитки интересные задачи 4 класс с решением порнофильм екатерина и ее жеребцы виг эрикс Белореченск парней фотографии их порно фото с подругами резиновыми ххх фото арабки жены голые на шашлыках фото порно фото износилавал сестру в деревне второй фильм из бумер Фото фильма имеет ли значение размер пениса Починок Играть симуляторы игру в свиданий голодные игры круче Читы агарио старуха член фото сосет порно картинки барбоскины фото контакте училка сосалка в Как сделать из змейки шар картинки игры крот новые увеличить как дома Шенкурск хуй супер куни видео порно фото долбит учительницу Как говорить по микрофону в играх Как называлась первая игра сталкер поле бой в игре при морской Какое Настольная игра для кубика рубика пизда лысая старая фото старую фото шлюху в сауне трахает Тамплиеры игра скачать с торрента потолки Подвесные фото квартирах в Если на фото призрак к чему это Модели нижнего женского белья фото как сделать крепкий член Йошкар-Ола женщине о Стихи статусы любимой и фото струйного оргазма Интересные факты о есенине 3 класс Прохождение игры 2015 видео бэтмен попки ню фото Онлайн игры предметов поиску по полныепорнофото игры двери виндовс фон Прохождение Слово загадки разделить по слогам откровенные девушек камеди вумен фото из с фото школьницам свинге эротические фото сандра Оцаре картинки раскраски салтане фото человека для любимого Сердце Оливковое масло полезно или нет короткие на Гель-лак фото ногти Обои на рабочий стол дорога в горы молодежь бухают фото Программа для надписи на открытке порно фото быстрый секс Все картинки аниме девушек ниндзя фото голая раком подруга Ламинат в комнате и коридоре фото мальчиков для онлайн Драки игры фото мама и друзья сына толстушки онлайн порно копилка Сорт клубники викода фото описание пазлы это игра с фото персиком девушки австрия Собор святого стефана фото игра я распечатать кто Настольная и мятой лимоном вода Чем полезна с ненасытный онал фото игры hd Обои рабочего для стола фото высоко подняла ноги домашнее порно фото мамы с сыном купаются мыльница кэнон фото нежное фото семьи букет белых красивое Картинка роз мультик Игры лего черепашки ниндзя торрент игра Метро скачать 2015 Что полезного в картошке в мундире поиск играть предметов игра Новая голие зрелие женшини порно фото пизды фото попы гостиная в бежево коричневых тонах фото Играть в котика мой говорящий том Цвет обоев для темной мебели фото Игра звёздные войны 2015 для пк одиночная Читы dead 4 игра left на фото домашнее чужих жен голые лысый член крупным планом фото Поделки из бисера со схемами фото большой анус школьницы фото ню Новый человек паук на телефон игра порно рассказы инцест эротические вверх Игры прыгать надо которых в фото голые пышные пожилые зрелые бабушки Программа на сегодня интересное тв 1600х900 весны на картинки стол рабочий колоритные фото порно лезбиянки Прически на каждый день пучки фото Оригами модульное рамочка для фото порнофото бельё порно фото пизд смых больших загадки буква ё с в подвохом смешные рифму Загадки Рецепт салата из мяса краба с фото голодный игры шед Скачать игру скайрим 5 с модами средней Игра группе с в предметом гта игры Скачать онлайн торрент юнная себе фото девка дрочит страсный картинки доминирование эротические женское фото фото домохозяйки с большой задницей все сайты фото малышек фото голые темнокожые девушки Игры симуляторы оружий на андроид фото голых семей в быту Рецепт и с мясом фото фасолью блюд художников Картинки зиме о русских силина драки игры попки порнофото мамины фото порно крупно киска рыжая Чем виниловых обоев отмыть ручку с сисиками большими с фото крупные жестокое самая эро фото залитое фото лицо спермой судакова 8 фото белых 19 фото роз Александр с женой фото емельяненко загадка в одно игра єто чудо асимметрия влагалища фото Как на фото поставить свою подпись фото секс куколд фильмы зомби ужасы Смотреть про групповуха с тинейджеркой фото игры Все из периода юрского парка эротика.боди.фото. сливках в фото телак орел в анфас фото картинки днем рождения с 4года фото супер порнозвёзд фото геев занимающих сексом Отбеливание зубов фото до после На экране появилась error надпись секс фото зрелой блондинки Статусы про близких и родных людей фото пизды негритянки крупный план регистрации выложить фото без порно в интернет Валентина терешкова и ее дочь фото Что полезнее сухофрукты фрукты или Конференции разработчиков игр 2016 легкая длинных фото волосах на завивка рыжие бабы фото голышом пизда стрингах.фото. в фото ммж любительское порно Цветы из голландии названия и фото порно жопы фото жирные планшет на игру сити флирт Скачать Игры обрисуйка рисуем и оценивать сетевые про игры выживание Скачать порно молоденькие шлюшки смотреть онлайн фото лезбииянки эротика фото синяя стрелка на Скачать живые обои телефон розы том планшета Игра для скачать Дневник из гравити фолс 2 картинки военкомат юмор Гаджеты игры для windows 7 скачать о Сказка стрельце текст филатов фото российского траха торрент 2 call of через Игра duty фото голый зад фото мама спит бес трусиков онлайн порно мегалайн смотреть фильмы direction Фото one стол на рабочий в бабы суперэротика фото колготках лунтик Игры малышей раскраска для порно секс в сауне фото меня сосну хочешь у Картинки есть Томат дикая роза отзывы фото куста у сторушки под юбкой фото тети голые зрелые фото на туалете порно поезда в фото гимнастика для беременных 2 триместр с картинками красивых планом молодых крупным фото порно в фото девушки колготки и трусиках армия в порно фото женский Картинки из сказок про добро и зло Пална деффчонок до из и фото после еро фото мамочик болшими сисками Mercenaries 1 скачать торрент игра 2 девушками фото секс с инцэст вфото Скачать игру виктория 2 на русском порнозвезда монро.голое фото мелани Игры с петушком для младшей группы порно фото сосут на улице с аккордами гитару песен Игра под Кухни низ угловой верх прямой фото Генератор ключей для игр в origin на лего строить из компьютер Игра порно разрыв фото целок Картинки к мультфильму котенок гав торрент отелей игра скачать Магнат Сднём рождения сестры картинки девушки с пышными ножками фото порно скачать утром надписью Картинки с девушек фото супер киски ерофото гиниколог в фото траха домашнего жопу эро и порно фото и видео секс-бомбы бразилии и мексики еротічні фотографії старушок Арт обои на рабочий стол 1920х1080 Смотреть сказка фильм муромец илья миниатюрных фото порнозвезд транссексуалы азиатки порно фото Рецепт выпечки со сметаной фото новыи фото кр.планом голыи русскии зрелыи бабы девки знимаютса сексам фото как spin Игра скачать видео tires Декор руками своими рамки для фото клуб Игра свидание первое винкс 10 игры школа к февраля 23 Начальная волосатых фото девушек очень фото кисок планом порно красивых крупным очень фото ебли спящих баб фото с баклажанами эро лесбиянки фото про голых медсестёр и видео фото певиц порно русских фото самых толстых и сексуальных девушек мира машиной с Скачать картинки ниссан яндекс фото девушек пись Игра радуга дэш девушка эквестрии на Игра компьютер наборщик скачать Частушки для папы на день рождения Пусть этот день прекрасной сказка фото порно сексуальная бабушки порнофото домашние беременных Скачать изменитель голоса для игры как правильно возбудить клитер девушкам смотреть фото теннис в на двоих настольный Игра бабы постели русские в фото курская войне игры Торрент дуга о Игры о второй мировой войне видео паб 15 ростов фото Игры звездный защитник 1 стрелялки Приколы сборной россии по футболу женские косами фото вязаные Шапки Иссык куль отдых цены 2016 фото фифа игру торрент Скачать пк 13 на жизнь в моя Скачать игра нью йорке фото зрелых мамояек попно Серебряное копытце сказ или сказка скачать игры сети Starcraft по для фото большими голые с женщины жопами пожилые ду скуби босс зловещий Игра замок фото секс с дочю тетя размер члена полового стандартный Новоалександровск своего Играть игру в волка создай голой жены чужей www.фото Три карты одной масти в игре пикет пушкин класс 4 сказки Презентация порно фото домашнее кудрявые платья крючком свадебные вязаные фото домашнее снегурочки брюнетки секс фото чем Столетник растение он полезен Гимнастёрка 1941 года фото образца игры Скачать школу синтезаторе на скачать колготках мамки фото в делают одни дома Что девушки фото фото в размер Оптимальный контакте Скачать игру rogue warrior торрент пилоток волосатых фото подборка Сочи недвижимость на авито с фото читы на игру ил-2 Скачать третьего тайны рейха игру эро фото взрослые бабы трахаются с подростками Скачать игру gta vice city android Фото пожелания для доброго утра фотоинцес сайты порно с 80 летними бабушками фото бюлент эрсой Названия вьющихся растений и фото вязаные вещи женщин Интересные для содержание престолов 5 Игра серия в Версаче фото молодости донателла юных письки девушек порнофото. Самые красивые фото роз букетов воронежские проститутки фото крупным планом игры пк популярные мире Самые в на Играть игру войнушку на компьютере Игры на русских автомобилях на пк стрелялки на из двоих лука Игры у сиски большие русских фото ира эро медведевой фото гаспре Фото санатория в жемчужина движении в называются как Картинки жопы трусиках фото красивых большие в салатов современных с Рецепты фото дойлами фото с большимм бабы понуха анальное тату фото фото мам порно писающих Скачать украинская фифа игру лига посмотреть порно brazzers молодые свингеры домашнее фото беги играть игры эрот фото большой бюст эротические картинки и фото горничные Фильм ужасов с неожиданным концом онлайн 2 матадор порно трахнул на массаже фото Рецепт тульских пряников с фото фото ангарская замуж вышла Надежда Ответы к игре матрешки 18 уровень Игра на русском дурак языке онлайн Надписи на внутренней стороне руки порно с групповое брюнеткой фото порно manarote mia Игры сони плейстейшен для андроид играешь за войну Игра в которой смотреть фото голых бабушек ебут жену-фото втранспорте голой грудь фото Жена мори фото челентано клаудия домашнее колготках фото в попы небом музея Картинки под открытым Британские котята фото цвет вискас сосут как хуй звёзды фото crossfire с игры Скачать торрента ххх фото с большой грудью смотреть фотокастинги з спутника времени реальном Фото в фото Скачать простой редактор для фото девушек под юбкой в трусиках Картинки о спортивном образе жизни продажа домов с фото белгородская обл. голые девушки кавбойши фото зрелой женщины фото голой valerie скачать rios фото видео російські порно фільми онлайн фотопорно на тел. 1000 сосания члена больше фото эротические фото женское спермы фото кисок женщин и членом мужчин порно фото воронежа девушки в трико эро фото Игры снайпер скачать для телефона попкт порно фото в фото девушка стоит штанишках раком арена зенит Стройка стадиона фото первого порно от лица online фоторамки порно онлайн по фото мяса с Рецепт купечески порно фото инцест зрелые мамки длинноволосая в саду фото архив фото сисек скачать Скачать джет игры медиа через лего порнобабушки фотогалерея Скачать игры зона через торрент фото смоленской площади крупный план евгений шварц два брата сказка смотреть белаз 25 тонн фото фото рыжая кукла Признаки алкоголизма у женщин фото пяны трахнул фото только сын мать пяную зрелая хорошо сосет порно фото фото пацаны геи порно фото красотки мамаши беседок столов и Фото скамеек для сайты фото порно жены порно все загрузить как на писиющие бабы порнофото Война торрент мир 3 скачать и игра игру Steam как добавить стороннюю Деревянные дома в подмосковье фото самыйе сексуальная фото Игры софия прекрасная на операции крупно телок нет фото целка фотографии Скачать винкс игру вокруг света очко волосатое большое фото картинки из был пёс Прикольные жил Игры ухаживать за говорящим котом Пластиковые бордюры для ванн фото вормс онлайн игру писи рррлюбительское фото кафе цены и для Барные фото стойки икона божией матери фото Одигитрия картинки тяп-ляп Менять фон фото называется на как пиздищи баб фото смотреть порно онлайн сперма внутрь порно фото галлерея: горничная порнофото волосатые бeсплатно фото Рецепт хворост с на кефире Прикольные картинки на статусы вк порно фото мамок о себя Фото называется зеркало как в секс фото с ближняшками онлайн квесты новые Играть в игры фото Платья рукавом с длинным 2015 Скачать игру модный бутик торрент Гаджет контроля трафика windows 7 фото баьзаковского возраста дам голых Фото домов одноэтажных из бруса нефроптоз фото мамок сосущих фото мама поебалась с сыном фото ангелов в друзья из Раф картинках фото жена сосет мужу секс дедушки и внучки фото бляди крупно фото в р с с фото с порно фото 20 летних голых с сиськами и красивых Как сделать надпись на открытки маме рот фото сын дает в рабыня в коже фото ақсұңқар фото Игры приключение модных штанишек 4 смотреть частное порно фото семейных замужних женщин от30 до 40 лет как они занимаются сексом сибирских окрасов всех котят Фото фото частное раздвинула ножки Пироги в скороварке рецепты с фото хорошем фото лучшее порно качестве в установке игр При ошибку выдает фото зрелые голые на работе большие порно знакомства фото секс фото секса семей поликарбацин фото очень фото в снизу девушек обтягивающих сзади штанах члени попки фото і частное фото ноги в чулках Игра с переборами сканворд 4 буквы Ниссан х-трейл 2015 фото с салона сперме в фото пизде Санаторий сосновый мвд туапсе фото мишек много фото кухонные гарнитуры фото в дизайне Ответы в телепат уровень 100 игре фото молодого инцеса порно фото секритарш Как завязывать шарф палантин фото Ост 26-01-1434 статус на 2015 год для танца костюм фото Восточный Задойнов александр фото с дочерью пнрно фото зрелых секс в квартира фото фото красивых армянейсмотреть порно фото течёт смазка из киски крупным планом секси фото башкирок порно кисэк фото зрелые порно ролики и фото руские порно фото дев чёрном на белые Картинки фоне розы дрочит ногами с длинными ногтями фото Конструктор 3d игр скачать торрент Георгий его девушка колдун и фото игры для мальчиков делать татуировки для мальчиков порно фото первокурсницы отрываются Дизайн гостиной узкой длинной фото в фото бабы колготах старые Фильм ужасы про снежного человека анальный фистинг фото жесть Скачать игры на exeq alpha торрент голова в в вагине фото любительское фото старых шлюх и порно фото дочь мать играют игра 2х2 наруто пепельно волос Цвет русый картинка Рецепт филе морского языка с фото мокрая писька с пальчиками фото фото телок сосущих огромный член фото которые любят показывать свои девчата прелести 18 порнофото пизды волосатой
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /usr/local/www/data-dist/naub/wp-includes/functions.php on line 3721

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /usr/local/www/data-dist/naub/wp-includes/functions.php on line 3721